2007'den Bugüne 83,106 Tavsiye, 26,203 Uzman ve 18,431 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ceren ÖZTÜRK
Psikolog - İstanbul
OYUN TERAPİSTİ, PEDAGOG

Ceren ÖZTÜRK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ceren ÖZTÜRK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Ceren ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ceren ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Ceren ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ceren ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Göksu KOSTAKOĞLUUzm.Psk.Göksu KOSTAKOĞLU
Göksu beyi çalıştığım kurum aracılığıyla tanıdım. Bilgi paylaşımı yapabildiğimiz değerli bir meslektaşımdır. Göksu bey, vaka takibinde başarılı ve özv...
Selin OYMANUzm.Psk.Selin OYMAN
Psikolog Selin Oyman ile çalıştığım kurum aracılığıyla tanıştım. Kendisi danışanlarına karşı oldukça özverili, profesyonel ve sorumluluk sahibi bir ba...

Ceren ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
iSTANBUL'DA oyun terapisti / psikolog olarak çalışmaktayım.

Ceren ÖZTÜRK Özgeçmiş CV Psk.Ceren ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
Psikolog Ceren Öztürk, Mersin Üniversitesi, Fen-Edebiyat fakultesi Psikoloji bölümü mezunudur.Şu anda Beykent üniversitesi Klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktadır. Mezun olduktan sonra İstanbul’da Oyun terapileri derneğinden Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Kısa Dönemli Oyun Terapisi eğitimlerini almıştır.Ayrıca çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik, zeka, kişilik, gelişim testleri uygulamaktadır.2015 yılında İstanbul ticaret üniversitesi pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır.

Avrupa birliği gençlik çalışmaları başlığında yurtdısında ve Türkiye’de Girişimcilik, yaratıcılık ve liderlik ile ilgili çeşitli eğitimlerde bulunmuştur. Ayrıca, 14. , 15. ve 16. sı düzenlenen Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongrelerinde Stres Ve Yönetimi, Yemekle Kavgayı Sonlandırmak ve EMDR’a Giriş, Psikodrama adlı çalışma gruplarında yer almıştır.
...[Devamı...]

Ceren ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Ceren ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Göksu KOSTAKOĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Göksu KOSTAKOĞLU
Balıkesir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-05-2014
 TavsiyeNo: 68567
Psikolog Ceren Hanım'la çalıştığımız kurum vesilesiyle tanıştık. Çocuklar konusunda yaptığı çalışmalarda, özellikle oyun terapisi uygulamalarında oldukça iyi sonuçlar aldığını bir uzman olarak birebir gözlemledim. Test ve ölçek uygulamaları ve yorumlamalarında da deneyiminin iyi olduğunu söyleyebilirim. Çocuklarla çalışırken aileyle kurulan iletişim ve işbirliği çok önemlidir. Ceren Hanım ailelere gerekli ve yerinde yönlendirmeler yaparak, onlara elinden geldiğince zaman ayırarak aileleri de çalışmanın içine katıyor. Aileler de olumlu katılım gösterdiğinde başarı kaçınılmaz oluyor. Gerekli durumlarda mesleki bilgi alışverişine de girdiğimiz ve ortak çalışmaya yatkın ve uyumlu bir meslektaşım. Kendisini çocuğuyla ilgili yardım almak isteyen kişilere rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     4 Beğeni    

Selin OYMAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Selin OYMAN
Balıkesir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-04-2014
 TavsiyeNo: 68481
Psikolog Ceren Öztürk ile çalışmış olduğum kurum vasıtasıyla tanıştım. Kendisi yaptığı işi seven, etik bilince sahip, mesleğiyle ilgili kendini geliştirmeye açık ve araştırmacı ve enerjisi yüksek bir psikolog. Çocuklarla ve aileleriyle olan iletişiminin güçlü olduğunu ve oyun terapisi uygulamalarında hedefe yönelik başarı sağladığını ve işini severek yaptığını gözlemledim. Kendisi mesleki anlamda güvendiğim ve tavsiye edebileceğim bir meslektaşım.
     3 Beğeni    

 Burcu CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.116.YLF

28-04-2014
 TavsiyeNo: 68431
Çocuğumun kreşe gitme korkusu yaşadığı dönemde, bir uzmandan yardım almaya karar verdim ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile kendisine ulaştım. İlgili ve güler yüzlü bir danışman. Okul korkusunu oyun terapisi ile çözümledik ayrıca yasadigimiz kaka problemini de Ceren Hanim ile beraber çalışarak sonuca ulaştık. Çocuğumuzla iletişim sorununu yaşamamak dahası cok daha etkin bir sekilde iletisim kurma konusunda da bize yardımcı olmaya devam ediyor. Çocukların sonraki yasaminda ciddi etkiler birakabilecek ( okul kaygisi, tuvalet egitimi, kendini ifade edebilme, sosyallik vb.) tüm sorunları Ceren Hanim ile birlikte çalışarak aşabilirler. Çocukları iyi gözlemleyen bir uzman.
     2 Beğeni    

Ceren ÖZTÜRK'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği- 2012
LÖSEV -2012
GESOGED-2009


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mecidiyeköy
İstanbul

Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ceren ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Slovence


Ceren ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ceren ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-17:26
Top