2007'den Bugüne 90,570 Tavsiye, 27,857 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Göksu KOSTAKOĞLU
Uzman Psikolog - Balıkesir

Göksu KOSTAKOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Göksu KOSTAKOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

40
(%97.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Göksu KOSTAKOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Göksu KOSTAKOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ceren ÖZTÜRKPsk.Ceren ÖZTÜRK
Psikolog Ceren Hanım'la çalıştığımız kurum vesilesiyle tanıştık. Çocuklar konusunda yaptığı çalışmalarda, özellikle oyun terapisi uygulamalarında oldu...

 
Göksu KOSTAKOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Persona Psikoloji
Bahçelievler Mh. Orta Sk. Yeni Konak Apt. No:2/9 Altıeylül -
Balıkesir
Uzm.Psk.Göksu KOSTAKOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2008 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Sosyal Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Göksu KOSTAKOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, ergen ve yetişkin alanlarında çalışmaktadır.


Uyguladığı Testler:

WISC-4 Zeka Testi
Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği (WISC-R)
Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE)
Denver II Gelişim Tarama Testi
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
Özgül Öğrenme Güçlüğü Bataryası
Peabody Resim - Kelime Testi
Bender - Gestalt Görsel Motor Algı Testi
Bir İnsan Çiz Testi
Aile Çizimi Testleri
Çocuklar İçin Depresyon ve Kaygı Ölçekleri
Conners Ebeveyn - Öğretmen Değerlendirme Ölçeği
Beier Cümle Tamamlama Testi
Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri

Göksu KOSTAKOĞLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Göksu KOSTAKOĞLU'nun Özgeçmişi
Lisans ve yüksek lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Mezuniyet öncesi yetişkinlere yönelik çeşitli araştırmalarda uygulayıcı olarak yer almış, İstanbul'da özel kurumlarda atipik gelişim gösteren çocuklarla çalışmış, Prof.Dr. Yankı YAZGAN'ın muayenehanesinde staj yapmıştır. Meslek hayatına Ankara’da özel bir kurumda psikolojik danışmanlık ve otizm spektrum bozukluğu (yaygın gelişimsel bozukluklar) ön tanısı/tanısı almış çocuklarla bireysel çalışmalar yaparak başlamıştır. Askerlik hizmetini yedek subay psikolog olarak yerine getirmiş ve rütbeli ve rütbesiz askeri personele ve yakınlarına yönelik psikolojik danışmanlık yapmıştır. Sonrasında özel bir hastanede psikolog olarak görev almıştır. Burada çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmış ve psikolojik test uygulamaları yapmıştır. Nisan 2013 tarihinden itibaren kurucusu olduğu Persona Psikoloji’de çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmalarını sürdürmektedir.
...[Devamı...]

Göksu KOSTAKOĞLU'nun Makaleleri Göksu KOSTAKOĞLU'nun Makale ve Yazıları
3 Makale
► Otizm

Göksu KOSTAKOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Danışan T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94585
Göksu Bey’e gelmeye başlayalı uzun zaman olmadı ama onunla yaptığımız görüşmeler hayatımda etkisini gösteriyor. Buraya gelmeye başladığımdan beri hayatımda birçok şey daha iyiye, güzele gitmeye başladı. Kendisine Soma’daki eski danışanının tavsiyesi ile başvurdum. Yaşadığım problem zaten kendimi insanlara ifade edememem, sosyal ortamlarda kaygılanmam olduğu için kendisiyle görüşmeye giderken de sıkıntılıydım. Ama bu sıkıntım görüşme başladıktan sonra sona erdi. Çünkü Göksu Bey tavırları, yapısı ile bana beni anladığını çok iyi gösterdi, yaşadığım sorun hakkında beni bilgilendirdi ve hemen çalışmaya başladık. Şu anda da görüşmelerimiz devam ediyor. Görüşme aralarında ev çalışmalarım oluyor. Onlar da ilerlediğimi görmek, yapamam sandığım birçok şeyi yapabildiğimi, değişmez sandıklarımın değişebildiğini görmek çok mutluluk verici. Bunları tek başıma yapamazdım, yapamıyordum zaten. O yüzden Göksu Hocama çok teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Ferhat Satıroğlu
18.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91159
Kendisiyle tanışıklığımız fakülte sıralarına dayanmaktadır. Güler yüzlü, sevecen mizacı, içten ve ilgili tavırlarıyla çok değerli bir kişilik olan arkadasim mesleki donanımı ve özverili yaklasimiyla Balıkesir için bir şans. Çalışma alanındaki deneyimlerini katildigi mesleki eğitimlerle zenginleştirerek danışanlarına sunan meslektaşımı otizm, gelişimsel bozukluklar, anksiyete gibi pek çok alanda uzman yardımı alacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Esin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
5.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89591
Oğlum 2 yaşındayken gelişim bozuklukları olduğunu fark ederek bizi uyardı ve Göksu bey'in erken teşhisi sayesinde otizm belirtileri gösteren oğlumun 2 yaşında terapilerine başladık.Bu tip gelişim bozukluklarında erken terapiye başlamanın ne kadar önemli olduğunu zaman geçtikçe anladım ve ilk başta bu yüzden kendisi bu dünyada bana en büyük iyiliği yapmış insandır..Bir anne olarak en çaresiz anlarımda kendisinden aldığım emin cevaplar ve uyguladığı program çerçevesinde gösterdiği pratik çözümler sayesinde katettiğimiz yol için ayrıca kendisine minnettarım.oğlum artık konuşuyor,ihtiyaçlarını söyleyebiliyor,kendi ihtiyaçlarını karşılayabiliyor,yaşıtları gibi davranabiliyor.Oğlumu bir birey yapma yolunda gösterdiği çaba ,özveri ,verdiği emek için kendisine çok şey borçluyuz.Benzer sorunları yaşayan ailelere diyeceğim şudur ki; Göksu Kostakoğlu 'na en değerli varlığınız (çocuğunuzu) emanet ettiğinizde bilirsiniz ki emanet ettiğinizden çok daha sağlıklı bir birey olarak geri alırsınız...
     10 Beğeni    
Ö.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2016
TavsiyeNo: 86795
Göksu Beye öğretmenimiz aracılığıyla ulaştık. 5 yaşındaki oğlumun gelişiminin yaşıtlarına göre geride olmasından dolayı kendisinden hizmet alıyorum. Göksu Bey bizle karşılaştığı ilk günden beri sıcakkanlı ve açıklayıcı konuşmalarıyla içimizi rahatlattı. Oğluma yaklaşımını çok beğeniyorum. Oğlumda onu çok sevdi. Çalıştığımız ilk günden bu yana bence çok yol katettik. Mesleki açıdan çok yeterli ve donanımlı olduğunu düşünüyorum. Çevremde sorun yaşayan arkadaşlarıma da tereddütsüz öneriyorum. Buraya gelene kadar birçok şehir ve doktor gezdik. Açıkçası hiçbirinde bu kadar memnun olmadık. Öğretmenimiz sayesinde iyiki Göksu Beyi tanımışız. Şu an gerçekten bir anne olarak içim rahat. Mesleki açıdan bugüne kadar gördüklerimle Göksu Beye güveniyorum. Onun desteğiyle oğlumun daha iyi bir seviyeye geleceğinden eminim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Osman Kızıldurak
11.Mart.2016
TavsiyeNo: 86484
Uzman Psikolog Göksu KOSTAKOĞLU ile meslektaşız. Bir dönem de aynı ilçede çalıştık. Yetişkinlerde kaygı bozuklukları, fobiler, panik atak; çocuklarda öğrenme ve dikkat sorunları, küçük çocuklarda gelişimsel sorunlar ve otizm alanında özellikle uzmanlaştığını düşünüyorum. Uzmanlık alanlarım dışında sorun yaşayan kişileri kendisine gönül rahatlığıyla yönlendirebiliyorum. Geri dönüşler hep olumlu oluyor. Bu başarısının altında mesleki olarak donanımlı olması, psikoloji alanındaki güncel gelişmeleri takip etmesi, etik ilkelere bağlı olması ve insanlarla ve özellikle çocuklarla çok iyi iletişim kurabilmesi yatıyor. Kendisini bir psikolog olarak kesinlikle tavsiye edebilirim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
B.Öz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
2.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84588
Psikolog Göksu Kostakoğlu'na takıntılı davranışlarım ve düşüncelerim yüzünden obsesif kompulsif bozukluk tanısı aldıktan sonra başvurdum. İlaç tedavimi yürüten psikiyatrist bilişsel davranışçı terapi görmem gerektiğini söyleyerek beni Göksu beye yönlendirdi. Göksu bey düşüncelerim ve davranışlarımı nasıl ele almam gerektiği konusunda bana çok yardımcı oldu. Kendisi yaşadığım sıkıntılar ve bu sıkıntıların çözüm yolları konusunda oldukça bilgilendirici ve destekleyici davrandı. Bugün geldiğim noktada onun emeğinin çok yeri var. Her şey için teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83005
Kendisinin adını daha önce çocuğunu getirmiş olan bir yakınımızda duyduk. Çocuğumuzun derslerde başarısızlık, dikkatsizlik gibi sorunları vardı. Daha önce de başka bir yerden yardım almayı denedik ancak çok net bir çözüm bulamamıştık. Yaşadığımız sorunları anlattığımızda öncelikle bir takım testler uygulandı. Derslerinde başarısız olmasına sebep olan ve geliştirilmesi gereken bir takım konular belirlendi ve bunlar ilgili çalıştılar ve hala da çalışmaya devam ediyoruz. Hem derslerinde daha iyi olmaya başladı hem de kendine güveninde ve davranışlarında iyi yönde değişmeler yaşandı. Yapılan çalışmaları biz de evde tekrar ediyoruz. Bu konularda zaman geçirmeden yardım almanın önemini de anlamış olduk. Kendisine teşekkür ediyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
A.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69161
Göksu Hocayla annemler ile tanışmıştık. Birlikte dikkat çalışmaları yaptık. Bunlar benim için çok faydalı oldu. Birbirimize sorduğumuz bilmeceler, ara sıra oynadığımız satranç ve dama da çok iyi oldu. Ben Göksu Hoca'nın davranışlarını çok seviyorum. Ayrıca performans ödevlerimde de bana yardımcı oldu, fikir verdi. Sınavlara çalışmam da yol gösterdi, bana yardımcı oldu. Farklı farklı çalışmalar yapıyoruz. Mesela haftalık ders programı yapmıştık. Nasıl çalışmam gerektiği konusunda işime yaradı. Her konuda karşılıklı sohbet edebiliyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
Ceren ÖZTÜRK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68541
Göksu beyi çalıştığım kurum aracılığıyla tanıdım. Bilgi paylaşımı yapabildiğimiz değerli bir meslektaşımdır. Göksu bey, vaka takibinde başarılı ve özverili çalışma yürüten, güçlü akademik geçmişini pratiğe aktarabilen, bilime ve danışanlarına saygılı olan disiplinli, alanında yenilikçi yaklaşımlarıyla başarılı olduğuna inandığım ve bu başarısını gözleyebildiğim bir meslektaşımdır. Balıkesir bölgesinde psikolojik destek almayı düşünen kişilere önerebileceğim bir isimdir.
     9 Beğeni    
Enda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68504
Göksu Beyle çalıştığı hastanede tanıştık. Panik atak problemimde; ilaçsız çözme isteğimi destekleyen Göksu bey bana yaşadıklarımı neden-sonuç ilişkisi içerisinde öğretti ve bu sayede "ataklarımı ilaçla değil öğrenerek" yendim. Bu güne kadar her seansıma koşarak gittim ve gülerek, rahatlamış bir şekilde çıktım. Çünkü her seansımın sonunda aklımdaki soru işaretlerim yok oluyor. Sorduğunuz sorulara sizin mantığınıza yatacak en uygun cevapları ve örnekleri bulabilen, konuşurken zaten bilgisinin fazlalığını anlayabileceğiniz, yüzünü gördüğünüz andan itibaren rahatlayacağınız birisidir. Çevremdekilerin de fark etmiş olduğu, panik atağı üzerimden kısa sürede atmamı Göksu Bey'e borçluyum.. Şuan üzerinde çalıştığımız anksiyete sorunumda da Göksu Bey sayesinde çok kısa sürede çok iyi duruma geldim. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve benimle aynı sorunları yaşayan çevremdekilere tavsiye ettiğim gibi herkese "alanında uzman" olan Göksu Bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum..
     16 Beğeni    
Hakan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60489
Göksu bey ile halen görev yaptığı hastanede tanıştık.Panik atak , depresyon gibi rahatsızlığım vardı.bir çok ilaç kullandım, farklı doktorlara gittim fakat çare bulamamıştım. Göksu bey ile tanıştıktan sonra-(ilaçla değil hastalığı öğrenerek)-bu hastalığı yendim.Kişiye güven veren, bilgisinin yoğunluğunu gerçekten hissedebildiğiniz ,kendinizi yanında gerçekten iyi hissettiğiniz çok iyi bir psikolog.Benim gibi rahatsızlığı olan kişilere tavsiye ediyorum.Kendisini ilk gördüğünüz anda zaten doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız....
     17 Beğeni    
Kardiyolog Dr. Nafi Doğan
22.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60174
Uzm. Psikolog Göksu Kostakoğlu ile halen birlikte çalıştığımız hastanede tanıştık. Anksiyete kaynaklı çarpıntı ve sol kolda uyuşma şikayetli hastaları kendisine yönlendirdiğimde çalışmalardan olumlu sonuçlar aldık. Kendisi de bu şikayeti yaşayan kişileri tarafıma konsülte ederek ortak bir çalışma sağladık. Mesleki anlamda kendisini geliştirmek için dışarıdan eğitimlere katılmakta ve boş vaktini okuyarak değerlendirmektedir. Kendisinden yardım alan kişilere yaklaşımının da aldığım geri bildirimlere dayanarak özverili olduğunu söyleyebilirim. Özellikle panik atak, anksiyete, depresyon gibi şikayetleri olan kişilere kendisini tavsiye ederim.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu ve uzmanla aynı hastahanede çalıştığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     17 Beğeni    

Göksu KOSTAKOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği, EMDR Türkiye Derneği

Göksu KOSTAKOĞLU Mesleki Videolar Videoları
1 Video

Göksu KOSTAKOĞLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Göksu KOSTAKOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ceren ÖZTÜRK
Psk.Ceren ÖZTÜRK
Psikolog Ceren Hanım'la çalıştığımız kurum vesilesiyle tanıştık. Çocuklar konusunda yaptığı çalışmalarda, özellikle oyun terapisi uygulamalarında oldu...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Persona Psikoloji
Bahçelievler Mh. Orta Sk. Yeni Konak Apt. No:2/9 Altıeylül -
Balıkesir
Uzm.Psk.Göksu KOSTAKOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 712 57 43
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Sosyal Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Uzm.Psk.Göksu KOSTAKOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Göksu KOSTAKOĞLU Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
balıkesir otizm, anksiyete, çocuk gelişimi, sosyal fobi, balıkesir zeka testi, panik, bdt balıkesir, çocuk gelişim testi, balıkesir aba terapi, panik atak, depresyon, zeka testi, ayrılık, takıntı, enürezis balıkesir, balıkesir wisc-r, özgül öğrenme güçlüğü, çekingenlik, öfke, davranış sorunları, endişe balıkesir, güvensizlik, hiperaktivite, alt ıslatma, gelişim testi, obsesif, korku balıkesir, dikkat eksikliği, kompulsif, fobi, balıkesir kaka kaçırma, balıkesir danışmanlık, balıkesir otizm eğitimi, sınav kaygısı, enürezis, psikoterapi, kaygı, ders çalışmama, enkoprezis, terapi, balıkesir psikolog, balıkesir terapist, balıkesir psikoloji, balıkesir psikoterapist, balıkesir panik atak, balıkesir depresyon, balıkesir anksiyete, travma, balıkesir danışman, balıkesir aba

08:44
Top