2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Özge ÇİVCİ
Psikolog - Muğla
Çocuk ve Ergen Psikologu, Oyun Terapisti,

Özge ÇİVCİ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Özge ÇİVCİ

Şehir

Muğla

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Özge ÇİVCİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özge ÇİVCİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

18
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarÖzge ÇİVCİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Özge ÇİVCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sezgi ŞENTÜRKPsk.Sezgi ŞENTÜRK
Sezgi Senturk universite yillarindan beri tanidigim sinif arkadasimdir. Bana gore bu isi yapmanin en onemli gereklilikleri onun kisilik ozelliklerinde...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Doğumdan itibaren bebek, çocuk, ergen ve aileleriyle çalışıyorum. Çalışma ortamımda çocuğun kendini ortaya koymasına yardımcı olan, onu koşulsuz kabul etmeyi sağlayan ve yaşadığı sorunları gerçekçi, yapıcı çözümlerle ele alan bir yönelim, çocuğun dünyasını anlamaya ve yaşadığı sorunları çözmeye uygun yöntemler kullanıyorum. Eğer yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konu varsa iletişime geçebilirsiniz.

Özge ÇİVCİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kullandigi terapi yontemleri

-Deneyimsel Oyun Terapisi
-Cocuk Merkezli Oyun Terapisi
-Filial Terapi
-Gelisimsel Temas Terapisi
-Disavurumcu Sanat Terapisi
-Kum Oyunu Terapisi
-Ķısa Süreli Oyun Terapisi
-DEHB'de Oyun Terapisi

Uyguladigi test ve olcekler

-Wechsler Cocuklar Icin Zeka Degerlendirmesi (WISC-R)
-Rorschach Murekkep Lekesi Testi
-Frostig Gorsel Algi Testi
-Bender-Gestalt Testi
-0-6 yaş Gelişimsel Değerlendirme
-Okul Olgunluğu Değerlendirmesi
-Projektif Cocuk Cizim Degerlendirme Testleri

Özge ÇİVCİ Özgeçmiş CV Psk.Özge ÇİVCİ'nin Özgeçmişi
Katıldığı Seminer, Kongre, Eğitimler:

• Kısa Süreli Oyun Terapisi Terapist Sertifikası Eğitimi

• Travma ve Cinsel Tacizde Oyun Terapisi Terapist Sertifikası Eğitimi, Reyhana Seedat

• Dışavurumcu Oyun Terapisi Terapist Sertifikasi Eğitimi, Reyhana Seedat

• Gelişimsel Dokunma Terapisi Terapist Sertifikası, Reyhana Seedat

• Filial Terapi Terapist Sertifikası Eğitimi, Klinik Psikolog-Psikoterapist Reyhana Seedat

• Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Terapist Sertifikası Eğitimi, Klinik Psikolog-Psikoterapist Reyhana Seedat

• Küreselleşme Işığında Ergenleri Anlamak Prof. Dr. Figen ÇOK

• Kriz ve Kriz Yönetimi, Doç. Dr. Okan Çırakoğlu

• WISC-R Çocuklar İçin Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi, Klinik Psikolog Çiğdem Bilgen

• Psikanalitik Rorschach- Mürekkep Lekesi Testi Uygulayıcı Eğitimi- Doç. Dr. Tevfika İkiz 2008-2010
...[Devamı...]

Özge ÇİVCİ Tavsiye Yazıları Özge ÇİVCİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gizem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 24.133.78.ZJC

17-11-2014
 TavsiyeNo: 73326
Özge hanım ile yaklaşık bir yıl önce tanıştık. Bu süreçte özge hanımla hem veli hem de bir öğretmen olarak birlikte çalışma imkanımız oldu. Bir veli olarak oğlumun birinci sınıfa başladığı dönemde; önce oğlumu dinleyerek ve sonra da onunla konuşarak oğlumun güvenini kazanıp kolaylaştıran özge öğretmeni! altı yaşında bir çocuğun dünyasında bu kadar güzel bir iz bırakılmaz diye düşünüyorum. Bize uyguladığı gelişimsel temas terapisi bizim için oldukça önemli bir deneyim oldu. Özge hanım iyi bir dinleyicidir. Danışan ve danışman arasındaki o ince çizgide kendinizi güven içinde hissetmenizi sağlar. Arkadaş canlısı güler yüzlü özge öğretmenimiz şu anda farklı şehirlerde olsakta hala öğrenci takiplerini bırakmamıştır.
     5 Beğeni    

 Gülen gözler (Danışan)
 IP: 88.246.111.BF

16-11-2014
 TavsiyeNo: 73296
4 yıl önce üniversiteye hazırlandığım dönemde iletişime geçtim. Tahmin edersinizki sınav dönemi bizler ve aileler icin çok sancılı geçmektedir. Henüz ergenlik dönemi sorunlarımızla ugraşırken birde toplum baskısı, sorumluluk duygusu, başarısızlık korkusu yüklenir üzerimize. Birey olduğumuzu unuturuz. Böyle durumlarda sorumluluklarımızın farkına varıp, arkasında duramayız, kimseyi dinlemeyiz ve ailemizinde sınırlarını biraz zorlarız.Kendimize bizi anlayan bir destekci ararız. Özge hanım güler yüzüyle, ilgisiyle, bilgisiyle, değerli olduğumu hissettiren sözleriyle bana bir birey olduğumu hissettirdi. Sorumluluklarımın farkına varmamı sağlayıp başarı yolundaki büyük destekcim oldu. Ben hala onun desteğini üzerimde hissediyorum. İletisime geçtiğinizde bana hak vereceksinizdir. Sevgiler.
     4 Beğeni    

 ĎA (Danışan)
 IP: 188.57.255.Y

12-11-2014
 TavsiyeNo: 73161
Psikolog Özge Çivci ile kızımın gittigi anaokulunda psikolog olarak gorev yapması sebebiyle tanıştım. Kızım duygularını belli edemeyen ve arkadaşlarının arasına hemen karısamayan, cekingen bir cocuktur. Ozge Civcinin kizımla yaptığı görüşmelerle,bana verdigi tavsiyelerle kızım su an da gayet sosyal, arkadaslariyla ve yeni tanistigi insanlarla cok daha kolay iletisim kurabilen bir çocuk oldu. Biz anne olarak cogu zaman cok korumacı olabiliyoruz ve kitaplardan okuduklarimizi çocuklarımız üzerinde uygulamaya çalışıyoruz. Ancak uzman bir psikolog olan Özge Çivci'nin verdiği tavsiyelerle ve yaşanmış sorunlardan verdiği örneklerle sorunları daha cabuk çözebiliyorsunuz. Kendisinin de anne olmasi sadece teorik bilgilerle değil, birebir kızıyla yaşadıklarından da tecrübeli olması nedeniyle onu gönül rahatligiyla tavsiye ederim. Psikolog Özge Çivci işindeki titizligi, çocuklara ve ebeveynlere olan yaklaşımı, surekli kendini gelistirmesi, enerjisi, bilgisi ve güler yüzlüyle sizin her konuda içinizi rahatlatacak sorunlarınızı çözecek doğru kişidir. Psikolog Özge Çivci yi gönül rahatligiyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 K.A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.236.ZYJ

09-11-2014
 TavsiyeNo: 73059
Kendisiyle yaklaşık 2 yıl önce çok karmaşık duygular içerisinde olduğum, zor günler geçirdiğim bir dönemde tanıştım. Oğlumun 1 yaşındayken başlayan korkuları ile nasıl başa çıkacağımı bilemezken kendisinin tavsiyeleri ve yönlendirmeleri sayesinde oğluma doğru yaklaşımlarda bulunabildim. Bir anne olarak bazen her şeyi göremiyor bazen de gördüğünüz şeyleri çok abartabiliyorsunuz. İşte böyle durumlarda sizi rahatlatabilecek, nasıl davranmanız gerektiğini gösterebilecek en doğru isim Özge Çivci. Çaresiz kaldığım, ne yapmam gerektiğini bilmediğim her konuda ona sığındım ben. Özge Çivci, profesyönelliği, işine duyduğu saygısı, sürekli kendini geliştirmek için çaba sarfetmesi, size yaklaşımı, içtenliği, pozitif enerjisi, insana güven veren yaklaşımı,güler yüzü ile size her konuda yardımcı olabilecek en doğru adres.
     6 Beğeni    

Sezgi ŞENTÜRK Fotoğraf  Psk.Sezgi ŞENTÜRK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-11-2014
 TavsiyeNo: 72970
Psk. Özge Çivci' yi öğrencilik yıllarından tanıyorum. İlerleyen senelerde de birlikte çalışma fırsatımız oldu. Kendisi sevgi dolu,kendine güvenen mesleğini severek yapan, kişisel eğitimlere çok önem veren ve sürekli olarak kendini geliştirmeyi amaç edinmiş bir meslektaşımdır. Özge Çivci' yi nazik, duruşuyla ve samimi ilgisiyle kendinizi yanında çok rahat hissedebileceğiniz, gönül rahatlığıyla yolunuzu aydınlatmanızda size yardımcı olmak üzere tavsiye ediyorum. Mutevazılığı,sırdaşlığı,bitmeyen öğrenme isteği,merakı,umudu,enerjisi..ile tanıdığım en iyi psikologlardan birisidir.
     4 Beğeni    

 zeynep Küçüköz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.28.WY

04-11-2014
 TavsiyeNo: 72946
Bir sınıf öğretmeni olarak karşılaştığım farklı özellikteki öğrencilerle çıkmaza girdiğimde en dogru yolu en isabetli kararları vermiştir. Calıştıgı öğrencilerim kişilik alanında kendilerini yuzde seksen oranında geliştirmiştir. Başarıyı hedeflemenin yanında cocuga insan oldugunu yasatarak onların kendilerini bulmalarini saglamistir. Ozge Civci bir cocugun ruhuna dokunarak onda anlamli izler birakir. Eger yolunda gitmeyen birseyler varsa ya da daha iyisini arzuluyorsaniz mutlaka gorusun derim. Cocuklarimiz bir servettir ama asla kaybetmeyi goze almamamiz gerekir. Herkese guzel anili gunler diliyorum. Ozge hanima sevgilerle...
     4 Beğeni    

Özge ÇİVCİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Turk Psikologlar Dernegi


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Renk Danışmanlık
Mehmet Akif Ersoy Cad. Pamir İş Merkezi 5/B/3 Konacık Bodrum
Muğla

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(252) 363 78 46
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Istanbul Universitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Özge ÇİVCİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


Özge ÇİVCİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Özge ÇİVCİ Mesleki Videolar Videoları
-05:11
Top