2007'den Bugüne 76,246 Tavsiye, 24,881 Uzman ve 17,105 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Neşe ÖZTÜRK
Dil ve Konuşma Terapisti - İstanbul

Neşe ÖZTÜRK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Neşe ÖZTÜRK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Dil ve Konuşma Terapisti

Tavsiye ve Teşekkürler

18

[Neşe ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Neşe ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarNeşe ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Neşe ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Veysel KIZILBOĞAUzm.Veysel KIZILBOĞA
Sevgili hocam ve aynı zamanda meslektaşım olan Veysel Kızılboğa ile kendisinin uzmanlara yönelik olarak düzenlediği Kekemelik eğitiminde tanıştık. Ala...
Deniz SERT CANDeniz SERT CAN
Sevgili meslektaşım Deniz Sert Can'ı pek çok tanıdığıma bizzat tavsiye ettim. Dil ve konuşma terapisti olarak aldığım bazı öğrencilerin psikomotor, b...

Neşe ÖZTÜRK Özgeçmiş CV Neşe ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
1988 yılında Bulgaristan’da doğdu. İlk ve ortaöğretimi İstanbul’da bitirerek 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde öğrenime başladı. Üniversite öğrenimi boyunca anaokullarında yaptığı stajlar yanında Türkiye Eğitim Gönüllüleri vakfında ilkokul çağındaki çocuklarla “Drama”, “Okuyorum Oynuyorum”, “Sağlığımız” gibi birçok projede gönüllü olarak yer aldı. İlk iş tecrübesini ABD Florida’da Wannado city – çocuk eğitim ve eğlence merkezinde üç ay çalışarak kazandı. 2010 yılında Kocaeli Üniversitesi’nden mezun oldu. İzmir’de bir yıl okul öncesi öğretmenliği yapmasının ardından İstanbul’da İlkevre Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi ve Hasbahçe Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi’nde öğretmen olarak görev yaptı. ...[Devamı...]

Neşe ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Neşe ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 M. E. (Danışan)
 IP: 176.240.111.YBL

16-10-2017
 TavsiyeNo: 99665
Neşe hanım kısa sürede cana yakınlığı ve profesyonelliği ile yeğenimin sıkıntısından kurtulmamıza yardımcı oldu. Uzun yıllardır r harfini tam söyleyemeyen yeğenim çok utanan içine kapanık birisiydi. Artık bu sorunu aşmış bulunuyoruz. Buna ek olarak yeğenim güzel konuşma ve diksiyon dersleri ile kendimi geliştirmeye devam ediyor. İş hayatımda kendime gelen güveni ile çok rahat ettiğini söylüyor. Kendisi utandığı için yeğenim adına ben yazmak istedim. Türkiye'de başka uzmanlara da gitmiştik. Neşe hanım yurtdışında aldığı eğitimin etkisiyle farklı yöntemler uyguluyor. Bunun hızlı sonuç almamızda etkisi olduğunu kanaatindeyim. Neşe hanıma arkadaş tavsiyesi ile ulaştık. Güleryüzlü, profesyonel, işini çok ciddiye alan birisi. Tavsiyelerine aynen uyup verdiği egzersizleri takip ettik. Neşe hanıma ailemiz adına çok teşekkür ederim. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Anıl (Danışan)
 IP: 195.142.175.YJL

06-10-2016
 TavsiyeNo: 90785
Terapi sürecimden gerçekten bu kadar olumlu bir sonuç alıcağmı başda hiç düşünmiyodum. Neşe hanımla geçirdiğim ilk haftalar seanslarımızın sadece muhabbetden oluşduğunu ve bi faydasının olmadığını sanırken verdiği tüyolarla daha düzgün ve takılmadan konuşduğumu fark ettim.Ailem ve yakın çevremde tabi. Sonraki haftalar daha sık Neşe hanımla görüşmeye başladım ve şuan bir seminerde yüzlerce kişi önünde konuşmakdan hiç çekinmem :) Burdan tekrar teşekkürlerimi ve sevgilerimi gönderiyorum kendisne...:)
     Beğenin    

 Dilan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.131.WC

06-10-2016
 TavsiyeNo: 90776
Neşe hanıma öğrencim devamlı olarak terapiye gidiyor. Kendisinin derslerine bir çok kez birebir eşlik etme fırsatım oldu. Vermiş olduğu eğitimin yanı sıra mütevaziliği, çocuklarla olan iyi iletişimi kendine hayran bırakıyor. Terapiye başlamadan önce tek kelime kullanan öğrencim şuan 3 kelimelik cümleler kurar hale geldi. Öğrencim her hafta derslere neşeye gidiyorum diyerek sevinçle koşa koşa gidiyor. Kendisi harika bir terapist, harika bir eğitimcidir.
     Beğenin    

 nurgül (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.84.CZ

22-07-2016
 TavsiyeNo: 89341
Sevgili Neşe ile dil ve konuşma uzmanlığı alanında yüksek lisans eğitimini tamamlarken tanıştım. Oldukça alanına hakim, mesleki uzman olduğu alanda donanımlı, bilimsel gelişmeleri takip eden, sürekli kendini geliştirmeye odaklı, okuyan araştıran ve uygulayan birisi olarak tanıdım. Daha sonra da mesleki profesyonellik içinde de zaman zaman görüşme, izleme ve bilimsel literatürde tartışma imkanı buldum. Her şeyden önemlisi işini çok severek eğlenerek ve saygı duyarak yaptığını gördüm. Ben de sevgili meslektaşımın çalışmalarını, başarılarını takip ederek gururlandım. Sevgili Neşe' nin bu alanda daha çok başarılara imza atacağına gönülden inanmaktayım.
     Beğenin    

Deniz SERT CAN Fotoğraf  Deniz SERT CAN
İstanbul - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-03-2016
 TavsiyeNo: 86318
Neşe öztürk ile 2 yıldır birlikte çalışıyoruz. Kendisi ile özel eğitim merkezinde başlayan dostluğumuz şimdi İstanbul dil konuşma merkezinde devam ediyor. Kendisi çocukları çok seven işini severek yapan ve bu işte uzman birisidir. Neşe hanımla karşılaştığınızda doğru yerde olduğunuzu hemen anlayabilirsiniz. Kendisi ile birçok ortak öğrencimiz oldu, dil ve konuşma güçlüğü yaşayan cocuklarimiza yardımcı olurken bir yandan da gelişimsel değerlendirmeler yapar ve çocuğumuzun destege ihtiyacı olduğunu düşündüğü konuları ailelerimizle paylaşır, eğitimde butuncul yaklaşımı benimsemiştir, bu da onu ve danisanlarini daha hızlı ilerler hale getirmiştir. Ben sevgili dil ve konusma terapisti Nese Öztürk, e bu güzel çalışmalar için tesekkur eder,başarılarının artarak devam edeceğine inanarak siz değerli danisanlar için kesinlikle öneririm.
     1 Beğeni    

 ERHAN ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.175.51.YCB

02-03-2016
 TavsiyeNo: 86240
öncelikle merhabalar, şu an 4 yaşında olan oğlumun konuşma sırasında yaşadığı takılmalar ve akabinde çözüm arayışları sonucu Neşe Hanımla tanıştık. Daha önce destek için başvurduğumuz çocuk ve ergen psikiyatrının tavsiyeside Neşe Hanımı tercih etmemizde etkili oldu. öncelikle bize ebeveynlerine güven verdi. çocuğumla çok iyi diyalog kurdu. her hafta güle oynaya gidiyoruz seanslara. takılması ile ilgili de yol aldık. bu durum ile başedebilmesi için ona ögrettiği teknikler etkili oldu. çocuğumun gün geçtikçe daha rahatlamış olduğunu gözlemliyorum. onun en büyük özelliğinin çocuklar ile ilgili özel bir bağ kurabilmesi yeteneği olduğunu düşünüyorum. kendisine müteşekkir olduğumuzu bildirmek istiyorum.
     2 Beğeni    

 BİRTANEM (Danışan)
 IP: 213.238.129.YFZ

28-09-2015
 TavsiyeNo: 81663
Merhabalar, Neşe Hanım'la 5,5 aydır çalışıyoruz.4 yaşındaki kızım yaşıtlarına göre konuşması geri kalmıştı.İnternette araştırırken evede yakın olması açısından İstanbul Dil ve Konuşma Merkezini tercih ettim.İyiki de bulmuşum burayı iyiki Neşe Hanımı tanımışız.Çok sıcak bir ortam var.Neşe Hanım,çok kibar,sevecen,çocukları çok seviyor,işini iyi yaptığını düşünüyorum.Kızımda kendisini çok seviyor.Derslere çok istekli gidiyor.Dersler çok eğlenceli geçiyor.Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Selçuk Oğuz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.243.118.WY

27-09-2015
 TavsiyeNo: 81649
Sevgili Neşe'yi nasıl anlatsam ki sevgi konuşmaya başladığında söz susar. Neşe bir candır, sevgi pınarı ve incelik. Neşe'yi tanıdığında okuldan yeni çıkmış genç bir öğretmendi. Şimdi de öyle genç ve güzel ama yılların güzelliğin büyüten bir yüreği var. Neşe'nin sevgi pınarı buradan gelir. Bir özelliği vardır ki en çok sevdiğim; kimi insanların horlayarak baktığı, bazı insanlarınsa çekindiği ve çoğunluğun ya benim yakınımın da böyle çocukları olursa! dedikleri çocuklar vardır, özel çocuklar bunlar ilgi, sevgi bekler ve öyle zordur ki bunlara ulaşılması, işte Neşe bu çocukları karşılıksız sevebilen bir yürektir. İnsanlara sevgisi de böyledir. Bu yüzden ben canım kadar severim Canım Neşe'yi. Selçuk Oğuz Gazeteci-yazar
     Beğenin    

 Nur Melike Doğruöz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.227.18.ZB

12-08-2015
 TavsiyeNo: 80656
Merhaba, Neşe hanımla tanışmam kendisi gibi iyi bir terapist olan Füsun Yılmaz sayesinde oldu. İstanbul Dil ve Konuşma merkezinde staj yaptım. Gerek kurum yetkililerinin profesyonelliği gerekse çalışanlarının ilgisi kesinlikle hayran kalınacak derecede. Staj hocam Füsun Yılmaz olmasına rağmen Neşe Hanım beni her zaman terapilerine aldı ve bilgilerini çekinmeden benimle paylaştı. Gerek duyduğu zaman bana güvenerek terapilere dahil etti, fikrimi sordu. Neşe hanım işini severek yapan ve her zaman güler yüzlülüğüyle insanı mutlu eden bir terapist. Hem öğrencilerin hem de ailelerin güvenini oldukça kazanmış. Terapilerdeki kararlılığı ve problem çözme yetisi meslek hayatım için örnek alınacak derecede iyi. Ayrıca sadece var olan bilgilerle yetinmeyen, her zaman kendini geliştiren birisi. Kısacası gözünüz kapalı çocuklarınızı, yakınlarınızı emanet edebileceğiniz bir terapist. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.
     Beğenin    

 asiye eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.188.100.ZCZ

30-06-2015
 TavsiyeNo: 79853
4.5 yaşında oğlumuzu yaklaşık dil ve konuşma merkezine 6-7 aydır getiriyoruz evimiz beylikdüzünde olduğu için gidebileceğimiz terapistler evimize uzaktı ve bi tavsiye üzerine neşe hanımla tanıştık oğlumuzu getirdiğimizden beli belirgin gelişmeler oldu kelime sayısı ve çevresiyle iletişimi arttı ayrıca hasta takibi ve ilgilenmesi,güler yüzlülüğünden çok memnun kaldık.Aklınıza gelecek her türlü soruyu çocuğunuzla ilgili herzaman sorabilirsiniz. konuşma ve iletişimle ilgili problem çeken anne babalara tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Neslihan (Danışan)
 IP: 5.27.226.YZZ

22-06-2015
 TavsiyeNo: 79652
Eşim yaklaşık 5 sene önce beyin sapı kanaması geçirmiş olup konuşma yeteneğini kaybetmişti. Uzun süredir konuşmayla ilgili terapiler almaktaydı. Yaklaşık 6 ay önce tavsiye üzerine Neşe Hanımla çalışmaya başladık. Sabırlı ve özenli yaklaşımı ve eşimle kurduğu özel diyalog sayesinde önemli adımlar atmış bulunmaktayız. Çok ciddi bir rahatsızlığın kalıntısı olan bu durumun eskiye dönmesinin çok uzun bir süreci gerektirdiğinin bilincinde olarak bu yolda bize yardımcı olan Neşe Hanıma teşekkürü bir borç biliriz.
     1 Beğeni    

 Onur ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.102.200.BY

14-03-2015
 TavsiyeNo: 77034
3,5 yaşındaki oğlumuz kelimeleri telaffuz etmekte zorlanıyordu ve yaşıtlarına göre daha az kelime kullanıyordu. İnternetten yaptığımız araştırmayla Neşe Hanım'a ulaştık. Yaklaşık 2 aydır oğlumuzu haftada bir kez kendisine getiriyoruz. Gözle görülür bir ilerleme kaydettik. Ancak en önemlisi oğlumuzun Neşe Hanım'ı çok sevmesiydi ve onu görmek için can atmasıydı. Her seansta içeriden gelen kahkaha seslerini dinliyoruz. Oğlumuz içeri girer girmez Neşe Hanım'a ve odasına koşuyor. Neşe Hanım, her seansın sonunda eşim ve bana oğlumuzun durumuyla ve o seansta ne yaptıklarıyla ilgili özet veriyor, tavsiyelerde bulunuyor. Neşe Hanım'ı çocuklarla kurduğu bağ, harika iletişimi, güler yüzü ve profesyonelliğinden dolayı çocuklarında konuşma sorunu olan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 büşra (Danışan)
 IP: 78.190.198.YCW

13-03-2015
 TavsiyeNo: 77012
Neşe ablay la tanıştığım için çok şanslıyım .Neşe abla diyorum çünkü onu çok seviyorum . Benim heyecanlandığımda takılmalarım oluyodu. Son derece rahatsız edici bir durumdu. Telefon konusmalarım yuzyuze ıletisimlerim de sıkıntıydı.Yazılı ıletisimi tercih eder olmustum . Ta ki Nese ablayı tanıyana kadar internet sayesinde tanıdım . Randevumu alıp denemek istedim .ilk çalışma süper geçmişti dersin çalışmanın bitmesini bile istemedim randevu gunlerimi iple cektim yılmadım pes etmedim artık sayesinde yazılı ıletisım degil yuzyuze ve telefonla iletişimi daha çok seviyorum hiç bir problemim kalmadı ona burdan çok tesekkur edıyorum hatta yolunda ılerleyıp onun gıbı ısımı cok severek yapacagım ve universite tercıhlerımı o na gore yapacagım bende başkalarına faydalı olmak ıstıyorum tıpkı neşe ablam gıbı .
     Beğenin    

 Murat (Danışan)
 IP: 85.102.199.DJ

12-03-2015
 TavsiyeNo: 76969
Oğlum Efe beş yaşında konuştu sonra da hiçbir dediği anlaşılmıyordu. anaokulunda çevrede çok sıkıntı yaşıyordu. Anne babası olarak ne demek istediğini biz anlayabiliyorduk sadece. Sonra Neşe hanımla seanslara başlamaya karar verdik. çalışmalar Efenin çok hoşuna gitti çok zevk alarak çalıştı. evde verilen ödevleri de tekrar ettik. Hızla Efenin sözcükleri anlaşılır hale gelmeye başladı. örneğin artık s'ler h gibi çıkmıyordu.. artık heni heviyorum demiyor seviyorum diyor. Artık öğretmenleri arkadaşları efeyle çok rahat iletişim kuruyor. efenin de özgüveni arttı. Konuşmasındaki düzelmeyle bereber daha girişken bir çocuk oldu. biz de onu kendine güvenirken görünce mutlu oluyoruz.
     Beğenin    

 Mehmet Odunkıran (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.249.YF

26-02-2015
 TavsiyeNo: 76523
Değerli genç kardeşim Neşe Hoca ile bir kurumda birlikte çalıştım, çalışma sistemi ciddiyeti işini sevmesi güleryüzlü ve çok yönlü bir Meslektaşım, dil konusma terpistligi ya inda okul oncesi ogretmeni olmasi sesinin guzelligi cok yogun geçen seanslardan sonra caldigi gitarla bizi bile sakinlestiren surekli kendini guncelleyen Nese hocanin bendeki yeri bambaska eğitim de en büyük özelliği severek yapması kendisinin sorumlulugundaki tum ogrencilerinde basarili sonuclar aldığını cok gozlemledim egitim sevgiyle başlar. Akedemik çalışma arkasından gelir. uzun yıllardır eğitim in her kademesinde çalışıyorum böyle pırıl pırıl bir insanın eğitim alanında daha çok başarılı olacağına inanıyorum Neşe kardeşime başarılar sevgiler
     2 Beğeni    

 Derya Kalkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.76.CZ

26-02-2015
 TavsiyeNo: 76520
Neşe Öztür'le birlikte aynı iş yerinde çalışma şerefine nail olmuş birisiyim. Kendisi azimli,yeniliğe açık,yeni şeyler öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, hedefleri olan birisidir.Yeni karşılaştığı vakalarda sakinliğini koruyup profosyonelce hareket eder ve çalışmalarına başlar. Şahsım adına özellikle kekemelik tedavileriyle ilgili kendisinden çok yardım almışlığım vardır. Neşe Öztürk'ü konuşma problemleri tedavisi için tavsiye ediyorum. Saygılarımla...
     1 Beğeni    

 fatma (Danışan)
 IP: 94.122.115.ZCB

26-02-2015
 TavsiyeNo: 76511
2.5 yasindaki oglumunda takilmalar kekeleme basladiginda ne yapabilirim diye her ebeveynin yaptigi gibi arastirmalara girmistim. Çocuk doktorumuzla gorustugumuzla gorustum çocuk psikologuna gittim fakat bir turlu korkularim gecmedi cocugumda takilmalari devam etti. Konusma terapisti ile de görüşmek istiyordum. Bir aksam Neşe hanım i aradim. Ses tonum ağlamaklı idi cocuguma yardim edemedigimi düşünüyordum. Ses tonumdan kötü oldugumu anlayip once sakin olmam gerektigini anlatti. Bu yas grubunda takilmalarin kekelemelerin gelisimsel olduğunu nasıl davranmamiz gerektigini anlatti. 4 yaştan önce terapi yapilmadigini da belirtti fakat ben çocuğumu gormesini istiyordum. Randevulastik yoksa icim rahat etmicekti. Oğlum ilk kez gormesine rağmen hemen ısındı normalde ilk gördüğü insanlara mesafeli olur. Çok güzel bir diyalog kurdu oğlumla oldukca sıcak davrandı. Beni de bilgisiyle rahatlatti ogluma nasıl davranmamiz gerektigini cok güzel açıkladı ve oncelikle sakin kalmamiz gerektigini. Yanından ayrilirken cok rahatlamistim. Oğlum şuan 3 yasinda dil gelisimi hakkinda ara ara gorusuyoruz . Terapi icin kucuktu oglum ama ricamizi kirmayip bizimle ilgilendi. Ve biz sakin kaldikca bu durum karsinda Nese hn konusma icin yaptigi tavsiyeleri dinledilce oğlum oldukca bu durumu toparladi. Simdi sıkıntımız çok aza indi. Kekelerken agzi açık kalan oğlum artik çok az takiliyor. Neşe hn oğlum ve kendi adıma cok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 R.Y.Y. (Danışan)
 IP: 88.234.92.YCW

26-02-2015
 TavsiyeNo: 76509
Neşe Öztürk ile tanışmamız tesadüf oldu diyebilirim , Kendisi konuşmamı fark etmiş olup kendisinin bana özel dersler,egzersizler verebileceğini söyledi bende teklifini kabul ettim. Derslerde bazı harfleri söyleyip söyleyememe gibi testlerden geçtik Testlerde ve derslerde oldukça başarılıydı bazı harfleri söyleyemiyordum ve kendisi bana bunun üzerine ödevler verip çalışmamı söylerdi. Egzersizlerde ise biraz farklıydı farklı metodlar uygulamalar vardı bunuda çok iyi bir şekilde görevini yerine getirdi gayette memnun kaldım, sizede öneriyorum.
     1 Beğeni    

Neşe ÖZTÜRK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : yoga, satranç, gitar, fotoğraf, doğa, dans, sinema» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ent Tıp Merkezi
İncirli Cad. No97 Bakırköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(533) 744 50 74
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(30 yaşında)
Doğum Yeri
E. Cuma
Mezun Olduğu Üniversite
Sofya Kliment Ohridski
Mezuniyet Yılı
2014
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel youtube hesabı

Neşe ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Bulgarca


Neşe ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Neşe ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-


03:38
Top