2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ayşin AKDAĞ
Psikolog - Bartın
Aile Danışmanı

Ayşin AKDAĞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşin AKDAĞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

52
(%98.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ayşin AKDAĞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşin AKDAĞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hizmet verdiğimiz alanlar ve benim ile ilgili daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.aysinakdag.com
 
Ayşin AKDAĞ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Değişim Akademi ve Psikolojik Hizmetler
Kırtepe Mah. Cumhuriyet Cad. No:17 Yuvam Apt. Kat :2 Daire :4 Yukarı Çarşı
Bartın
Psk.Ayşin AKDAĞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Pazar Hariç 09:00 - 19:00)
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (1989 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ayşin AKDAĞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikolojik Travma ve Sosyal Travma
Aile ve Çift Terapisi
Çocuk Merkezli Oyun Terapi
Filial Çocuk Aile Terapisi
Çocuk Ergen Yetişkin EMDR Terapi
Şema Terapi
Bilişsel Davranışçı Terapi
Zeka Testleri
Kişilik Testleri
CAS (Bilişsel İşlevleri Değerlendirme Testi )
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
İşitsel Algı Değerlendirme ve Geliştirme
Sınav Performansı Arttırma

Ayşin AKDAĞ Özgeçmis CV Psk.Ayşin AKDAĞ'ın Özgeçmişi
1989 Yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. 1989-1991 yıllarında İstanbul Üniversitesi “Davranış Bilimlerinde “yüksek lisans yaptı. İstanbul ilinde 3 yıl özel kolejde “okul psikolog” u olarak Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık yaptı....[Devamı...]

Ayşin AKDAĞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126357
Ayşin hanımı öğretmen arkadaşım sayesinde buldum. Aslında ilk kızım için gelmiştim ilk görüşmede bide çok sıcak ve pozitif bir enerji verdi bana kendimi yanında çok rahat hissettirdi kızım 10 yaşında ve çok seviyor Ayşin hanımı ikimizde keyifle ve isteyerek geliyoruz Güler yüzlü sıcak kanlı ve samimi bir insan yardımcısı ve ve çalıştığı yerde harika gördüğümüz ilgi ve alaka harika Ayşin hanım bana kendimi bulmamda ve geçmişimle yüzleşmemde yardımcı oldu
     2 Beğeni    
Gys
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99391
Ayşin hanım ile 3 ay önce tanıştım . Gerek güleryüzü gerek sıcakkanlılığı ile varolan sorunlarım çözüldü .özellikle konuştuğunda gözlerinin içinin gülmesi ve pozitif enerjisi ilk seansta sorunlarımın çözüleceğini inandırdı bana . Mesleğinde çok başarılı ve tecrübeli.her seans çıkışı mutlulukla ayrılmama sebep oldu. Sorunlar ile sağlıklı bir şekilde başetme yeteneğimin kuvvetlenmesine destek oldu. İyi ki tanıdım ve kesinlikle tavsiye edeceğim bir psikolog.
     5 Beğeni    
Harun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96299
Ayşin Hanımı bir akrabam sayesinde tanıdım.İyi ki tanımışım. Çünkü gelmeden önce bazı konularda korkularım ve kafamda takılan çok olumsuzluklar vardı.Mutsuzdum ve hayata bakış açım çok farklıydı.Gelmeden önce bu korkularımın ve olumsuz düşüncelerin geçmeyeceği ve kimsenin bunu geçiremeyeceğini düşünüyordum.Ta ki Ayşin Hanımı tanıyana kadar.Geldiğimde o güler yüzü ile karşılaması ve başarılı çalışması beni kendime getirdi.Onun dediklerini yaptım.Tedavileriyle kendime geldim.Hayata bakış açım olumsuzken olumlu oldu.Eskiden yaşadığım olaylar kafamı kurcalıyordu.Ama Ayşin Hanım sayesinde geçmişteki yaşadığım olayları sildim.Bazı olaylar ile ilgili korkularım vardı.Ayşin Hanım sayesinde bu korkularımı yendim.Bartın'da bana göre tek ve en iyisi olduğunu söyleyebilirim ve tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94580
Benim için atlatılması zor olan bir dönemde, artık tüm umutlarımın tükenme noktasında, beni bu depresyondan çıkarmasını ümit ettiğim Bartın'da yaşayan ve kendi ofisi olan bir psikoloğa gidip profesyonel bir destek almak en büyük amacımdı. Araştırma yaparken özgeçmişini okuyup çok etkilendiğim tek isimdi. Kendisini geliştirmiş biri olduğunu görüp hemen aynı anda telefona sarıldım ve randevu aldım. İlk randevumuzda beni nasıl karşıladıysa, seneler geçti, hala aynı pozitif enerji hala aynı heyecan ve coşkuyla karşılamaya devam ediyor Ayşin Hanım. Sadece bana değil, tüm danışanlarına aynı şekilde davranıyor. Seans sonrası hiçbir yorgunluk belirtisi göstermeden sonraki danışanını güleryüzüyle karşılıyor. Samimiyetle...O dönemler ağlamadan geçirdiğim tek bir günüm bile yoktu. Çok şükür Ayşin Hanımla birlikte o dönemi pek çok terapi sonrasında atlattık. Çok donanımlı ve kendisini sürekli geliştiren biri olduğu için benimle rahatlıkla empati kurabiliyor, sorunlarımı kolaylıkla tespit edip uygun çözümü üretebiliyor ve yaptığımız uygulamalarla benim de bu çözümleri görmemi sağlıyor. Her seans sonrası daha iyi hissetmeye başladım, yavaş yavaş bakış açım değişti. Çok kötü olduğum zamanlarda, ağlama krizleri yaşadığım sıralarda ilk aradığım kişi o oluyordu. Telefonda bile beni sakinleştirmeyi başaran birisi :) Şu anda kişisel gelişim kısmına geçtik. Yanında çalışanları da titizlikle seçtiğini onlarla kurduğunuz iletişimde anlıyorsunuz. Hepsi güler yüzlü, enerji dolu, saygılı kişiler. Çalıştığı yer de kolaylıkla erişilebilecek bir konumda. Şunu net bir şekilde ifade edebilirim ki Ayşin Hanım herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir uzmandır.
     4 Beğeni    
D.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93826
Hayatta her zaman sorunlarınız olabilir ama bazen onları artık tek başınıza kaldıramayacağınızı görürsünüz. İstersiniz ki profesyonel biri size en hızlı ve en net çözümlerle destek olsun ve sorunlarınızı, onlar size daha fazla zarar vermeden en kısa zamanda çözümleyerek ortadan kaldırsın. İşte Ayşin Hanım da kendini bu noktada etkin bir şekilde gösteriyor. Sizi sadece dinlemiyor, empati yaparak sizin bakış açınızdan bakabiliyor. Bu sayede sorunlarınızın temellerine ve onları onluşturan asıl nedenlere çok çabuk ulaşabiliyor ve sizi çözüme yönlendirebiliyor. Ayşin Hanım işine gönül vermiş profesyonel bir psikolog. Kullandığı güncel tekniklerle üzerinizde olumlu güçlü bir etki bırakırken, kendinizin, pasif bir dinleyici ile değil, işinin ehli bir profesyonelle muhattap olduğunuzu çok daha iyi anlıyorsunuz. Ayşin Hanım ile görüştüğümden beri kendimde çok önemli kalıcı güzel değişiklikler kaydettim ve bunlar için kendisine minnettarım. Tavsiyeediyorum.com platformu üzerinden de kendisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum ve Ayşin Hanım’ı destek almak isteyen her danışana tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Ayla Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93637
Biz ayşin hanıma gelmeden önce oğlum her gün okuldan şikayette gelirdi. Öğretmen bize okula çağırır ya da mesaj atardı rehber öğretmene yollarlardı arkadaşına sürekli zarar veriyordu biz yapma dediğimiz halde devamlı tekrarlatırdı. Çok hareketli olduğundan sınıfta ders işlerken sınıfın düzenini bozuyor ve ders işlemek istemiyordu azından sürekli sıkılıyorum kelimesi düşmüyordu bir de ders dinlemediği için evde ders yaparken de çok zorlanıyordu fakat biz Ayşin hanıma gelmeye başladıktan sonra oğlumun sınıf içinde derse katılımı arttı artık sıkılıyorum lafını kullanmıyor severek ders yapıyor ve öğretmeni de çok memnun okuldan ve öğretmeninden artık şikayet yok sınavlarda başarısı daha da arttı devamlı bize bir şeyler anlatmak istiyor soru soruyor her şeyi öğrenmek istiyor. Ben ilk başta gerçekten oğlumun değişeceğine inanmamıştım normalde her şeyden çabuk sıkılan bir çocuk zaten gelmez diye düşünüyordum ama hiç gitmeyeceğim demedi ve günleri sayıklıyor gerçekten çok iyi geldi inşallah daha da iyi olur sizi çok seviyor . Ben ayşin hanıma gerçekten çok teşekkür ederim bizim yapamadığımızı yaptı oğlumu düzeltti. Ayşin hanım gerçekten işin uzmanı bir insan herkese tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Güney.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90764
Ben yıllar önce yaşadığım bir travmanın, başka bir olayın onu tetiklemesi neticesinde, gündelik yaşamımı olumsuz etkileyen bir döneme girmiştim. Çok fazla vakit kaybetmeden bu işin uzmanlarını aramaya koyuldum. Tavsiyeediyorum.com sitesinden Ayşin hanımı buldum. Ayşin hanım sorunumla ilgili olarak EMDR çalışacağımızı söyledi daha ilk EMDR seansından sonra kendimi çok rahatlamış, sakinleşmiş olarak buldum. EMDR tamamladıktan sonra o sorunun beni artık rahatsız etmediğini görmüş, oldukça mutlu olmuştum. Hakikatten onu tanıdığım için kendimi şanslı sayıyorum. Ayşin hanım her şeyden önce çok iyi bir insan, güleryüzlü, sıcakkanlı, samimi, kendini karşısındaki insanın yerine koyan, onun sorunlarını kendisi yaşıyormuş gibi düşünen, yaptığı mesleği çok sevdiği her halinden belli olan, mesleğine çok hakim bir insan. Bu seanslar sırasında bir çok şeyi daha öğretiyor Ayşin hanım nasıl MUTLU olabileceğinizi, olaylara farklı yönlerden bakabilmeyi, farkındalığı. Öncelikle Ayşin Hanım’a, sonra ailesine ve tavsiyeediyorum.com sitesine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

Ayşin AKDAĞ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği Bartın İl Temsilcisi
Cezaevleri İzleme Kurulu Üyesi
Bigem Bartın İl Temsilcisi
EMDR Derneği Üyesi
Bartın Hayvan Sevenler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Değişim Akademi ve Psikolojik Hizmetler
Kırtepe Mah. Cumhuriyet Cad. No:17 Yuvam Apt. Kat :2 Daire :4 Yukarı Çarşı
Bartın
Psk.Ayşin AKDAĞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(378) 222 00 45
(Pazar Hariç 09:00 - 19:00)
Telefon 2 :
0(555) 802 93 05
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1989
(35 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ayşin AKDAĞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ayşin AKDAĞ Mesleki Videolar Videoları
-
bartın psikolog, psikolog bartın, bartın özel psikolog, özel psikolog bartın, bartın aile danışmanı, aile danışmanı bartın, bartın ergen danışmanı, bartın çocuk danışmanı, bartın evlilik danışmanı, okul danışmanlığı, bireysel terapi, grup terapi, oyun terapi, cinsel terapi, bartın özel eğitim, dikkat eksikliği, bartın hiperaktivite, kurumsal danışmanlık, yaşam koçluğu, aile koçluğu, öğrenci koçluğu, kariyer koçluğu, yönetici koçluğu, bartın zeka testi, zeka test merkezi bartın, bartın wisc-r zeka testi, wisc-r zeka testi, okulolgunluk testi bartın, dikkat testi, işirsel dikkat testi, dil konuşma problemi, bartın dil konuşma, travma, emdr, psikolojik testler, kişilik testleri, yetişkin psikoloğu, çocuk psikoloğu, bartın çocuk psikoloğu, okul başarısı, sınav kaygısı, dehb, dikkat eksikliği bartın, ayşin akdağ, psikolojik danışmanlığı, zeka testi, koçluk, değişim akademi

18:11
Top