2007'den Bugüne 79,406 Tavsiye, 25,473 Uzman ve 17,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Duygu ERCAN
Psikolog - İzmir
Aile / Evlilik Danışmanı - Cinsel Terapist

Duygu ERCAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcut

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Duygu ERCAN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Duygu ERCAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Duygu ERCAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDuygu ERCAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Duygu ERCAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cihangir ACARPsk.Cihangir ACAR
Cihangir ACAR'ı yüksek lisans yaptığımız 'Aile Eğitimi ve Danışmanlığı' YL bölümünden tanıyorum. Cihangir'in oldukça parlak bir lisans eğitim geçmişi ...
Mahinur DOĞAN ATEŞPsk.Mahinur DOĞAN ATEŞ
Mahinur Doğan Ateş'i hem yüksek lisanstan hem de bir ara aynı kurumda çalışmış olmaktan dolayı tanıyorum. Öncelikle birtakım kişisel özelliklerinin me...
Bayram ŞİMŞEKUzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
Bayram ile yüksek lisanstan tanışıyoruz. Derslerde atılgan, öncü ve araştırmayı seven bir öğrenci, mesleki hayatında ise içten, samimi, danışanlarının...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
'Her şey sizin değişiminizle başlar..' Bazen doğru olanı, olması gerekeni biliriz ancak bunu hayata geçirecek motivasyonumuz ya da yöntemimiz yeterli olmaz. Bu noktada bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Sizi size daha da yakınlaştırmak, idealize ettiğiniz hayatı, ilişkileri yaşamak tahmin ettiğiniz kadar da zor değil. Gelin bunu birlikte deneyimleyelim. (Detaylı bilgi için özgeçmişimi incelemenizi ve 'İlişkilerimizi nasıl güçlendirebiliriz' adlı yazımı okumanızı öneririm. Sevgi ve sağl...

Duygu ERCAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çift/Evlilik Terapisi (Gottman Çift Terapisti), Boşanma Danışmanlığı ve Cinsel Terapi alanında uzmanlığa sahibim.

Duygu ERCAN'ın Makaleleri Duygu ERCAN'ın Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Duygu ERCAN Özgeçmiş CV Psk.Duygu ERCAN'ın Özgeçmişi
Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Hali hazırda Dokuz Eylül Üniversitesi Aile Danışmanlığı'na tez aşamasında devam ediyorum. Dünya'daki en etkili çift terapisi yöntemlerinden 'Gottman Çift Terapisi' eğitimini tamamladım ve bu çift görüşmelerinde oldukça etkin olan ve keyifle kullandığımız bir yöntem. Bunun dışında 'Cinsel Terapi' eğitimimi tamamlayarak cinsel terapist ünvanını aldım.

Duygu ERCAN Tavsiye Yazıları Duygu ERCAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Cihangir ACAR Fotoğraf  Psk.Cihangir ACAR
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-10-2016
 TavsiyeNo: 90935
Duygu hanım ile bir eğitim sırasında tanışmıştım. Kendisi güleryüzlü ve sıcakkanlı tavırları ile karşısındakini hemen rahatlatan birisi. Kısa zaman içinde arkadaş olduk ve mesleki deneyimlerimizi paylaşmaya başladık. Eğitim boyunca derslere birlikte katıldık. Psikoloji bilgisi ve olaylara yaklaşımı beni kendisine hayran bıraktı. Özellikle aile danışmalığı ve cinsel terapiler konusunda uzmanlığı tartışılmazdı. Duygu hanım her zaman gönül rahatlığı ile danışabileceğiniz bir meslektaşımdır. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 G.K. (Danışan)
 IP: 178.240.24.YL

26-09-2016
 TavsiyeNo: 90491
Güler yüzü ve samimyetiyle sorunlarımızı dinledi. Mantıklı açıklamaları ve çözümleriyle sorunlarımızı çözdük. Pozitifliği ile iki kişi arasındaki negatifliği çözer atar. Çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile istanbuldan izmire sadece görüşmeye özel gittik. Ofisinde ağırlaması ilgisi alakası çok rahat etmemizi sağladı. İkimizide dinleyerek sorunları tespit etti ve doğru önerilerde bulundu. Kesinlikle tavsiye ederim. Akıcı konuşması ve ses tonlamasıyla konuları vurgulayarak yapılması gerekeni detaylı bir şekilde anlattı.
     1 Beğeni    

 M.Ç (Danışan)
 IP: 85.100.232.YYB

22-11-2015
 TavsiyeNo: 83486
Duygu hanım işinde gerçekten başarılı ve ilerde adını sıkça duyacağımız bir isim olmaya aday bir psikolog bence.Haziran ayından itibaren görüşmeye başladık.Benimle görüştüğümüz ilk günden itibaren ciddi anlamda ilgilendi ve sorun yaşadığım konularda bir çok çözüm önerisinde bulundu.Ayrıca her gidişimde samimi ve güler yüzlü davranması da beni çok mutlu etti ve kendimi çok iyi hissettim.Kendisine bu yüzden çok çok teşekkür ediyorum.Gözü kapalı bir şekilde tavsiye edebilirim duygu hanımı herkese.
     2 Beğeni    

 MYD (Danışan)
 IP: 5.47.86.YWF

08-11-2015
 TavsiyeNo: 82981
Duygu hanım isinde uzman çok başarılı alanında donanım sahibi bir psikolog. Evliligimizin en zor anında danistigimiz duygu hanima çok teşekkür ediyorum.yaklaşık 3 ay seanslarina katıldık. Tabularimizi yıkıp evde esimle rahat rahat konuşmamız i sağlayan duygu hanim zarif tutumlariyla yumuşak yaklaşımlariyla en zor anlarimda bile içimi rahatladigini hissederek yanından ayrıldığım mükemmel insandir. İhtiyacı olan herkesin başvurması tavsiye ediyorum. Verdiği öğütler uyguladığı metodlar hep bilimsel temele dayanmaktadir.
     1 Beğeni    

Mahinur DOĞAN ATEŞ Fotoğraf  Psk.Mahinur DOĞAN ATEŞ
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-11-2015
 TavsiyeNo: 82873
Merhaba! Duygu Hanım'la aynı işyerinde bir süre çalışmış olmakla tanıştım. Birlikte birçok boşanma konulu dosyanın görüşmelerini yaptık, birbirimizden çok şey öğrendik. Kendisi mesleğiyle ilgili idealizminden dolayı sürekli bir yenilenme ve gelişim çabası içindedir. Bu motivasyonu da danışmalarında başarı olarak kendisine geri dönüş yapmaktadır. Genç yaşına rağmen çift ilişkilerini başarıyla onarabilmekte ve birçok evliliğin de yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Boşanmak üzere geldiği halde taze kan bulan birçok evliliğin danışmanı Duygu Hanım'dır. Bundan sonra da çalışma azmi ve mesleğine sevgisiyle birçok evliliğin onarımını yapabileceğine inanıyorum. İzmir'de danışmaya ihtiyaç duyan çiftlere tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Birsen EMÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.44.191.ZBF

03-11-2015
 TavsiyeNo: 82789
Merhabalar, Duygu Ercan ile 2007 den bu yana arkadaşlığımız ve dostluğumuz devam ediyor. Sürekli eğitimler ile kendini yenileyen biri olduğundan kendisiyle yine bir eğitim esnasında tanıştık ve o günden bu yana görüşmeye devam ediyoruz. Yeri geldiğinde dost, yeri geldiğinde danışmanlık yapabilir. Samimiyetimize rağmen olaylara objektif açıdan bakar. Olayları değerlendirmesi ve analizleri ile iyi bir yol göstericidir. Bu işin eğitimini alan bir uzman olduğundan sizin hoşunuza giden cevaplar yerine olayın gerçekliğini size yansıtır. Kararlarınızı net bir şekilde size aldırır. Bu sayede seçeceğiniz yolda emin olarak ilerleyebilirsiniz.
     1 Beğeni    

 N. Ç. T. (Danışan)
 IP: 176.219.163.W

18-10-2015
 TavsiyeNo: 82268
Duygu Hanim konusunda uzman ve en umutsuz aninizda size yol gösterebilen biri. İlk gittiğim günü hatırlıyorum sürekli niye ben ölmedim diye kendimi sorguluyordum birkaç seans sonra yaşam enerjimi tekrar kazandım. Çevremde birçok kişiye tavsiye ettim onlar da kendisinden destek almaya başladılar. Hatta onlar da eşlerine dostlarına tavsiye ettiler. Buradan da tavsiyeyi bir borç biliyorum. Şu anda yere sağlam basabiliyorsam bu onun sayesindedir. Ona minnettarim
     2 Beğeni    

 Mine (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.130.Z

15-10-2015
 TavsiyeNo: 82193
Merhaba, Duygu benim çok yakın akrabamdır, kendisi benim kardeşim gibidir. Adı gibi kendisi çok duygusaldır. İnsanları, doğayı ve hayvanları çok sever, aynı zamanda kendisi bir çevre dostudur. Onunla bir derdinizi, sıkıntınızı paylaştığınızda gerek konuşmaları olsun ve gerekse doğru olarak tahmin edip sorduğu sorular karşısında, kendinize bile söyleyemediğiniz yönlerinizi, sıkıntılarınızı bulup çıkarır. Sizi rahatlatır, bir güven duygusu verir. Babam öldüğü zaman bana verdiği psikolojik destek sayesinde, bu zor günlerimde bana hep yardımcı olarak beni rahatlattı. Aldığı üniversite eğitimi ve uzmanlık konusundaki yaptığı eğitimleri ile kendisini daha ileri taşıyacağına tüm kalbimle inanıyorum. Sürekli olarak mesleği ile ilgili kendisini daha da ileri götürecek konularda araştırmalarına, çalışmalarına devam ettiğini biliyorum. İlerleyen zamanlarda daha da üst düzeylere çıkacağına eminim, zaten ilk bakışta onun güzel yüzünü gördüğünüzde bile içiniz rahatlayacaktır. Emin olabilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Yasemin bilginoglu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.164.YBB

14-10-2015
 TavsiyeNo: 82170
Kendisi ile 22 yıllık bir dostluğumuz var. Kendisi beni kardeşimden ve ailemden bile daha iyi tanır. İlk bakışta farkedilen soğuk mizacı Zamanla tanıyınca içinde ki o güzel çocuğu saklayamaz hale gelir. İnsanları kategorıze etmeden onlarla Yaşar, benimser ve saygı duyar. Alanında çok başarılı bir yakınım kendisi..Eğitim hayatında ki başarıları da geleceğine ışık tutmuştur.. danışanlarına tecrübeleriyle ve bilgisiyle faydalı olduğuna inanıyorum. Kendisi sürekli yenilemek için hayattan insanlardan ve kitaplardan uzak durmaz. Aldığı eğitimler Türkiye'nin en başarılı isimlerinden olmustur. Eğitimleri ile ilgili seçici davranmıştır . Keşke arkadaşım dostum kardeşim değil Duygu Hanım gibi bir Aile Danışmanım olsaydı.
     2 Beğeni    

Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf  Uzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
İzmir - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-10-2015
 TavsiyeNo: 82142
Duygu hanımla Dokuz Eylül Üniversitesinde Aile danışmanlığında yüksek lisans yaparken tadım. Kendisi güler yüzlü, güven verici ve samimi birisidir. Gerek derslerde gerekse de ders dışı mesleki sohbetlerde verdiği örnekler, mesleki bilgiler ve vaka paylaşımlarındaki isabetli tespitler ile insanları ve mesleğini ne denli sevdiğini bana ve herkese ispat etmiştir. kendisi özellikle çift terapisinde ve cinsel terapi konusunda gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir meslektaşımdır. Danışanlarla ilgili ya da başka bir konuda başım sıkıştığında halen başvurduğum ve fikirlerine önem verdiğim birisidir. Bu nedenle destek almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir uzmandır.
     2 Beğeni    

Duygu ERCAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Yoga yapmak, yüzme, kitap okumak

Sevdiği Yazarlar : Laurant Gounelle, Poello Coello, Aret Vartanyan, Neale Donald Walsh, Osho

Sevdiği Muzikler : Country, jazz, pop

Sevdiği Filmler : Devils' Advocate, Notebook, Seven, Training Day


Duygu ERCAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği), TPD (Türk Psikologlar Derneği)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Duygu ERCAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Duygu ERCAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Duygu ERCAN Mesleki Videolar Videoları
-06:18
Top