2007'den Bugüne 83,851 Tavsiye, 26,316 Uzman ve 18,759 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Berrak YÖRÜK
Uzman Klinik Psikolog - KKTC (Kıbrıs)

Berrak YÖRÜK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Berrak YÖRÜK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Berrak YÖRÜK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Berrak YÖRÜK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
randevu için bberrakyoruk@gmail.com
Berrak YÖRÜK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Girne Hastanesi
Kurtuluş Cad. 1 Ağustos Sok. Girne 
KKTC (Kıbrıs)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Girne Amerikan Üniversitesi İngilizce Psikoloji (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Istanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Berrak YÖRÜK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ÇOCUKLAR İÇİN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

+Davranış ve Uyum Zorlukları
+İstenilen Davranışın Çocuğa Kazandırılması
+Fobiler, Korkular, Okul Fobisi
+Çocukluk Çağı Depresyonu
+Çocuk Gelişim Takibi
+Alt Islatma ve Dışkı Kaçırma
+Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
+Dürtüsellik
+Çocuk Çizimleri, Resimleri Psikanalizi
+Öğrenme Güçlükleri
+Zeka Geriliği
+Gevşeme Egzersizleri
+Özgüven Kazandırma
+Ders Başarısızlıkları
+Otistik Bozukluk
+Down Sendromu
+Sınav Kaygısı
+Çocuk ve Cinsiyet Eğitimi
+Kardeş Kıskançlığı
+Psikolojik Testler


ERGENLER İÇİN PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
+Sınav Kaygısı
+Depresyon
+Panik Atak
+Ebeveyn Çatışmaları
+Aile içi İletişim Problemleri
+Kaygı Bozuklukları
+Sosyal Fobi
+Ergen Grup Terapileri
+Arkadaşlık İlişkilerinde Sorunlar...[Devamı...]

Berrak YÖRÜK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Berrak YÖRÜK'ün Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog/ Aile Danışmanı Berrak Yörük Girne Amerikan Üniversitesi, İngilizce Psikoloji bölümü mezunudur. Lisans stajını GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi ve Silivri Devlet Hastanesinde gerçekleştirmiştir. Yüksek lisansını ise İstanbul Gelişim Üniversitesi, Klinik Psikoloji bölümünde tamamlayarak uzmanlığa hak kazanmıştır. Yüksek Lisans stajını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde gerçekleştirmiştir. Uzm. Klinik Psk. Berrak YÖRÜK 2013'den bu yana bireylerin yaşamlarına kattığı dokunuşlarıyla onların güçlü yönlerini ortaya çıkararak, problemleriyle baş etme becerilerini geliştirerek daha mutlu daha öz güvenli hissetmelerini sağlamayı amaç edinmiştir.

Berrak YÖRÜK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ferit BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ13.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115170
Berrak Hanımı , internet üzerinden buldum. Yine kendisini internet üzerinden araştırdığımda , çocuğum için kendisine danışmakta karar kıldım. Oğlumun kendisini ifade etmekte zorlandığını düşünüyorduk. İlk görüşmemizden itibaren oğlum hakkında ki tespitleri , sadece bizlerin değil , öğretmenlerinin ve oğlumun çevresinde bulunan diğer kişilerden de oğlum hakkında bilgiler toplaması. Problemi tek bir taraftandan değil geniş bir açı ile ele alması sonuç alabileceğimiz konusunda bize güven verdi. Ses tonu ve konuşurken seçtiği kelimeler ile kendisine karşı ayrı bir sempati duymamızı sağladı.
     1 Beğeni    
Nuray OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114365
Kesinlikle mukemmel samimi cok sicak kanli sempatik bir psikolog berrak hanim...onun sayesinde oglumu cok kolaylikla 1 gunde memedrn kestim ve korktugum aramızdaki bag kopacak sandim cok sukur oyle olmadi..Berrak hanim tavsiyeleri sayesinde hic bir eksiklk olmadi....hani oyle bir durumda oluruz ya çaresiz ne yapacağımızı bilmediğimiz ve destege ihtiyaç duyduğumuz anda iste o zaman destek Berrak hanim..kesinlikle tavsiye ediyirum ..Berrak hanim sayesinde cok korktugum endişe ettigim bu olayi mukemmel bir şekilde atlattim...kendisine cok ama cok tesekkur ederim.cok cok tavsiye ediyirum herkese...
     5 Beğeni    
Betül Tarin
25.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112448
Berrak hanımın çok yakın arkadaşıyım ve aynı zamanda iş arkadaşıyım. Berrak hanımın danışanlarına yaklaşımı gayet profesyonel,samimi ve çözüm odaklı. Danışanlarıyla olan ilişkilerini bir iş olarak değil, içten ve empatik bir sohbet ortamı olarak yürütüyor. Kendisi çözüm odaklıdır ve danışanlarının her türlü probleminde yardımcı olmaktadır. İlk izlenimde de güleryüzlü, pozitif, sıcakkanlı, konuşkan ve arkadaş canlısı bir yaklaşım gösterir. Çalışma ortamında da iş arkadaşlarıyla ilişkilerini profesyonel çerçevede yürütmektedir.
     7 Beğeni    
B.K
19.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111915
Berrak hanımla iş arkadaşıyız sadece arkadaslık degil her seyimi guvenle paylasabilecegim birisidir.Arkadas canlısı , konuşkan ve farklı bakış acısıyla insanı kendine çekmeyi başarıyor.Uzman berrak hanımdan kesinlikle hizmet almalısınız cünkü aile ve cocuk iliskileri konularını paylaşıp cozum bulabileceginiz ve memnun kalacagınız birisidir. Güvenilir ve bir o kadarda verimli kendini fazlasıyla işine baglı birisi olarak tanımaktayım. İyi ki tanımışım aile ve cocuk iliskilerinde problem yasayan kisilere danışmak için uzmanımızı tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Fatma Gök
27.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111597
Sevgili Berrak YÖRÜK ile eşim vasıtası ile tanıştım. Ilk tanıştığımız andan itibaren enerjisi, güler yüzü, samimiyeti ve içtenliği çok hoşuma gitti. Kendisine bir kaç sıkıntımdan bahsettim ve tam bir uzman olarak yaklaştı tavsiyeleri ve yönlendirmeleri ile daha pozitif hissediyorum artık. 1 yaşındaki oğlumun gelişimi hakkında da bir çok tavsiyesi yönlendirmesi oldu ve hep olumlu sonuçlar aldım çocuğumdan. Her daim hayatımızda olmasını istiyor ve çok seviyoruz. Başarılarının devamını dilerim.
     14 Beğeni    
Fahrettin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111559
Berrak hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine iletişime geçtim ve kızım için yardım aldım. Çok güzel gelişmeler ve ilerlemeler kat ettik hemde kısa bir süre içerisinde. Geç kalmadan böyle bir karar aldığım için ve berrak hanımla tanışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Genç yaşında bu denli başarılı insanları aramızda gördüğüm için çok mutlu oldum. Sosyal hayatımızda da ailecek görüştüğüm bir arkadaşım oldu. Kendisine buradan başarılarının devamını diliyorum ve aynı zamanda benim gibi ihtiyacı olan ebeveynlere de tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
Pembe CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111512
Selamlar, Berrak Hanımla arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım. Sorunlarımı onunla konuşurken hiç sıkıntı çekmedim Çok güzel tavsiyelerde bulundu bana. Ta lefkeden onun yanına gitmek için can atan bir danışanı oldum. Seanslarımız çok verimli keyifli ve güzeldi. Bana yeni bir hayat yeni bir Pembe verdi adeta. Sorunlarla nasıl başa çıkacağımı nasıl yol izleyeceğimi sürekli anlattı bana. Tavsiyeleri sayesinde bambaşka bir pembe oldum sosyal aktivitelerle uğraşıyorum. Yeni uğraşlarla ilgileniyorum sürekli aktif şekilde kendimi geliştiriyorum.Berrak Yörük sayesinde çok farklı bir insan oldum ona çok teşekkür ederim Ve kendini iyi hissetmeyen sorunlarının arkasında saklı kalan herkese tavsiye ederim. Çünkü saklanmak yok olmaktır. Çözmek ise zaferdir. Berrak Hanım da sizi zirveye taşıyacak olan en büyük etkendir.
     15 Beğeni    
Arzu ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111316
(Uzm.Psk.Berrak YÖRÜK bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Hacer D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111018
Uzman Klinik Psikolog Berrak hanımla terapilerimiz fevkalade geçiyor , güven ve samimiyete dayalı olan danışmanlığıyla genç yaşına rağmen kendini geliştirmiş bir psikolog .. her şeyden çok memnunum kısa zamanda büyük bir yol kat ettik kendisinden çok memnunum mesleğini severek ve hakkıyla yapıyor , diğer danışanlarındanda şikayeti olana rastlamadım herkese tavsiye ediyorum :) dinleme empati ve çözüm üretme kabiliyeti büyüleyici bende bir tavsiye sonucu kendisiyle terapilere başladım . Sorunlarımı aşmama büyük katkı sağladı , acil durumlardada iletişime açık bir danışman ve bu büyük bir artı yön biz danışanlar için . Berrak hanım gibi bir psikoloğa denk geldiğim için çok şanslıyım bir danışan olarak kendimi artık daha mutlu huzurlu ve zihinsel olarak daha sağlıklı hissediyorum...Profesyonellik ve samimiyetin arasındaki ince çizgiye sadık kalarak çalıştığı için kendisini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum
     26 Beğeni    
Melis
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111002
İlk tanıştığınız andan itibaren etkisini hissedebileceğiniz, Size kendinizi bulduran, pozitif, işinde uzman, güleryüzlü ve sempatik yaklaşımı ile sizi saran harika bir psikolog. Sadece şikayetlerinizi dinleyen değil aynı zaman da karşılıklı sohbet havasında geçen seansları, rahat ortam ve kesin çözüm ile birleşince sizi inanın çok şaşırtacak. Mükemmel bir beden sağlığı için önce mükemmel bir ruh sağlığına ihtiyacımız var. Berrak Hanım bana ve tüm danışanlarına yardımda bulunduğu gibi sizlere de yardım edebilir. Bu noktada düşünmeyin sadece deneyin kesinlikle tavsiye ediyorum....
     27 Beğeni    
Sultan Seven
8.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110997
Berrak hanımı oğlumuzun okulundaki psikolog olarak tanıdık. Gerçekten samimi, güleryüzlü ve konuşkan biridir. Her türlü konuda yardımcı ve güzel çözüm önerileri veren bir kişidir. Sohbeti ve bizimle ilgisi çok güzeldi. Samimi ve gerçek çözümler arayan bir kişidir. Doğru ve yanlışı ayırt etmek için iyi bir dilde anlatımı var. Çoçuğumuz ile problemleri açık bir şekilde rahatça konuşup ve tavsiye ve önerilerini deneyerek güzel sonuçlar aldık ve almaya da devam ediyoruz. Her dönem bize verdiği geri dönüşlerle ve sohbetlerle çoçuğumuzla olan ilişkimizi ve onunla güzel bir iletişim sağlamamıza yardımcı olmuştur. Tavsiye ediyorum.
     29 Beğeni    
Handan GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110989
Berrak hanımla 7 yaşındaki oğlum için çalıştık. Oğlumun dikkat eksikliği sorunu için ve yaşadığımız taşınma sonrası okul ve yeni düzene uyum sağlaması konusunda İki yıldan uzun bir süre çalışmaya devam ettik. Berrak hanım’ın sorunu anlama, altında yatan nedeni belirleme, çözüme yönelik aksiyonları planlama ve takip etme konularındaki yetkinliğini çok başarılı bulduğumu belirtmeliyim. Oğlumla kurduğu samimi iletişim sorunların çözülmesi konusunda hızlı ilerlemesine çok fayda sağladı.. Takip noktasında özellikle okul yönetimi ve öğretmenlerle süreci çok iyi yönetti. Anne olarak benim üzerimdeki sorumluluğa destek olmanın yanında, konuya yaklaşımında gösterdiği profesyonellik ve tecrübe ile olayın bütününü sahiplendi. Oğlumla yaptığı çalışmalarda kullandığı materyaller güncel ve çocuğumun ilgisine tam anlamıyla hitap eden şeylerdi. Anne baba olarak bizimle de ayrıca ilgilendi ve yönlendirmeler yaptı. Berrak hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyoruz.
     27 Beğeni    
Sibel MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110980
Merhaba biz berrak hanımla 1 yıl önce, Bir tavsiye üzerine tanıştık. Berrak hanımı ilk gördüğüm de tatlı sevecen çok cana yakın buldum.3 yaşındaki kızımla ilgili bir destek aldık, Kızım babasıyla bağ kurmakta güçlük çekiyordu. Çok özel olsa da ufacık bahsetmek isterim. Kızım 5 aylıktan 3 yaşına kadar babasını görmeden büyüdü neredeyse aralarında hiç bağ yoktu. Berrak hanımla karşılaşana kadar. Genellikle seanslarımız ilk önce eşim ben Ve oğlumla geçiyordu, daha sonra berrak hanım kızımla baş başa sohbet ederek bitiriyordu. Ve çok kısa süre de, önümüzde dag gibi duran bütün sorunlarımız berrak hanımın tavsiyeleriyle ve yardımlarıyla yok olup gitti. Sadece seanslar da değil evde başım sıkıştığı zaman telefon da konuşarak ta yardım alıyordum. Konu her ne olursa olsun elinden geleni yapıyor ve her tavsiyesi ilaç gibi anın da işe yarıyordu. Şimdi baba kız çok mutlular sanki o kötü günler hiç yaşanmamış gibi. Kızım berrak teyzesini tanıdığı için çok mutlu tabi ki biz de öyle. Berrak hanıma çok çok teşekkürlerimizi sunarız.
     27 Beğeni    
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110978
Kızımla sürekli bir anlaşmazlık içerisindeydik. 8. Sınıftaydı beni gerçekten her konuda çok zorluyordu, söylediğim herşey sanki ona batıyor gibiydi. Daha sonra ta diye üzerine Berrak’la tanıştık Hanım demiyorum çünkü kızıma abla banada gerçekten bi kardeş oldu. Destek aldığımız süre zarfında herşey mükemmeldi kızımda bende yaptığımız yanlışları farketmemizi sağladı. Kızım büyük bir değişime uğradı Berrak Ablası sayesinde. Şimdi aramız gayet iyi kzımla. Berrak’ın taşınmasına en çok üzülenlerden biri kesinlikle benimdir. Ama bu aramızda çok şey değiştirmedi başım sıkıştığı her anda kendisi bir telefon kadar yakınımda. Yaptıkları için kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Şüphe duymadan kesinlikle destek alabilirsiniz...
     28 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Girne Hastanesi
Kurtuluş Cad. 1 Ağustos Sok. Girne 
KKTC (Kıbrıs)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 830 45 45  
Telefon 2 :
0(392) 815 57 77  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Girne Amerikan Üniversitesi İngilizce Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Istanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Berrak YÖRÜK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Berrak YÖRÜK Mesleki Videolar Videoları
-

10:55
Top