2007'den Bugüne 85,969 Tavsiye, 26,769 Uzman ve 19,104 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU
Psikolog - Ankara

Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Bir elmanın iki yarısı gibi olmak istediğini söyler çiftler genellikle.Oysa, yarım olmak eksik olmaktır.Birey olarak tam olduğumuzda, birbirini tamamlamak yerine iki tam elma olarak bütünün parçaları oluruz.İşte bu aşamada ilişkimiz sağlıklı bir yolda ilerler.
Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kalemköy Sitesi B Blok No 2 Ümitköy
Ankara
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1965 (56 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik ve Aile Terapisi .OKB Depresyon Kaygı Bozuklukları

Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU Özgeçmis CV Psk.Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU'nun Özgeçmişi
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde 4 yıllık lisans eğitimimi tamamladıktan sonra ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nde Prof Dr Hürol Fışıloğlu’nun açmış olduğu Aile ve Evlilik Terapisi eğitimini Hürol Hoca’nın süpervizörlüğünde tamamladım. Aldığım eğitim doğrultusunda çiftlere, eşlere, ailelere yardımcı olmak için çalışıyorum.

Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU'nun Makaleleri Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU'nun Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman
◊ Evlilik

Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Seray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ11.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118471
Çocuk sahibi olmaktan korkarken bir arkadaşımın tavsiyesiyle kesişti yollarımız Burçin Hoca ile. Asıl korkumun bu olmadığını, eş terapisi almaya başladığımızda ortaya çıktı ve sonrasında bireysel terapiyle beraber çift terapisine devam ettik. Hayattaki korkularımın gerçek sebebini öğrendim, bana verdiği ödevlerle hem OKB nin üstesinden geldim hem de eşimle iletişim konusundaki eksiklerimizi ortadan kaldırdık. Profesyonel yaklaşımı, yakınlığı ve destekleri için kendisine ne kadar teşekkür etsem az.
     1 Beğeni    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ5.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118369
Burçin hocaya daha önce kendisinden çift terapisi alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Yoğun psikolojik şiddet gördüğüm evliliğimi yeni bitirmiştim, aşırı kaygı ve stres hissediyordum. Zarar göreceğim korkusuyla panik atak, uykusuzluk, nefes almada zorluk gibi durumlar yaşıyordum. İlk defa psikolojik destek alacağım için de heyecanlıydım ama Burçin hoca benimle çok çabuk güven ilişkisini kurdu, samimiyeti beni rahatlattı. Sorduğu sorularla ve verdiği ödevlerle kısa sürede kendimle ve yaşadıklarımla ilgili farkındalığım arttı. Bu süreçte her zaman yanımda oldu. Kendisine sonsuz teşekkürler...
     2 Beğeni    
V.E.
20.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108448
Annemin empati becerisi, duyguları keşfetme ve anlamaktaki başarısı, doğal olarak sahip olduğu başkalarına destek ve yardımcı olma arzusu ile desteğini sunarken yargılamaması ve farklı bakış açıları sunabilmesiyle her zaman psikolojik anlamda desteğini terapilerinde de hissettirdiğinden eminim. Psikoloji alanındaki hiç yitirmediği tutkusuyla akademik çalışmasına da azimle hep devam ederek terapi konusunda geldiği bilimsel nokta ile annem eminim ki danışanları için sağduyulu ve gelişimleri için her türlü desteği ve motivasyonu sağlayan bir destek sağlıyor.
     3 Beğeni    
Beren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105433
Eşimle evliliğimizi kurtaran hocamızdır kendisi. Bir sene öncesinde boşanma noktasına gelmişken, Burçin Hoca ya tavsiye üzerine danışmaya başladık . Şuan herşey rayına girmiş olmasına rağmen hocamızla olan terapimiz bitsin istemiyoruz . Çünkü Burçin Hoca , insanın kendindeki hatalarını çok naif bir dille üstelik yargılama yapmadan o kadar güzel farkına vardırıyor ki. Konulara , fikirlerimize , duygularımıza gösterdiği profesyonel yaklaşımı sayesinde kendimizi emin elde hissediyoruz ve bu durum da bizim birbirimize daha net fikirlerimizi söylememizi sağlıyor. Bireysel olarak da ilerleme katettim kendimi tanımaya başladım. Neyi sevdiğimi, neyi istediğimi, kendimin bile farkında olmadığı özelliklerimi öğreniyorum. Sadece evliliğimi kurtarmakla kalmadı , kendimi tanıma yolunda da muhteşem bi yolculuğa başlattı beni . Çevremdeki insanlar da bendeki ve evliliğimdeki değişimi farkediyorlar. Tabi ben de herkese tavsiye ediyorum. Beren
     4 Beğeni    
İsmail ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105432
Burçin ellialtıoğlu ile evliliğimin 6.ayında tanıştım.Eşimin akrabalarının tavsiyesi üzerine evliliğimizde ki sorunların çözümü için kendisine gitmeye başladık. Yaklaşık 1.5 sene olacak sanırım ve hala kendisinden ailemiz,evliliğimiz adına destek almaktayız. Aile içerisinde çözemediğimiz bir çok konuyu kendisinin bize sunduğu,anlattığı çözümler ile artık rahatça aşabiliyoruz.Sorunu kendisi çözmek yerine bizim kendi içimizde "nasıl sorunu çözebileceğimizi" öğretmiştir. Kendisi kararlı,yılmayan,akıcı konuşan,yeri geldiğinde bizi duygulandıran bir kişidir.Sevecen ve güler yüzlü olmasını da çok seviyoruz. Destek aldığımız oda ferah,geniş ve en önemlisi tertemiz. Kısaca kurtaramayacağımı düşündüğüm bir evliliği sayesinde kurtarmış ve şu an çocuk yapmayı düşünen biriyim.Kendisinden destek aldığım için kendimi çok şanslı hissediyor ve sorunlarım olmasa dahi kendisiyle görüşmeye devam etmeyi istiyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kalemköy Sitesi B Blok No 2 Ümitköy
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 585 80 50
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1965
(56 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Asiye Burçin ELLİALTIOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

12:18
Top