2007'den Bugüne 88,735 Tavsiye, 27,440 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fulya EROĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul
Sertifikalı Yetişkin ve Çift EMDR Uygulayıcısı - Avrupa(EFTA) Onaylı Çift ve Aile Terapisti

Fulya EROĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fulya EROĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fulya EROĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fulya EROĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sümeyra ÇETİNKAYAUzm.Psk.Sümeyra ÇETİNKAYA
2 yıl kadar kendisiyle çalışma fırsatı buldum, bu süreçte iş disiplini, sağlıklı sınır belirme ve öğrenme aşkı örnek aldığım yönleri oldu. Tüm yoğun ç...

 
Fulya EROĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Başakşehir Mh. Toros Cd.Arterium 4. Kısım Kat:2 No:17 başakşehir / İstanbul
Adres 2:
Uma Psikoloji
Esentepe, Kasap Sk., 34394 Şişli/İstanbul
(Randevu İçin 0535 873 25 25)
Uzm.Psk.Fulya EROĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(İletişim İçin Lütfen Mesaj Gönderin Uygun Olduğumda Dönüş Sağlayacağım)
Telefon 2 :
(Psikolojik Danışmanlık Merkezi)

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fulya EROĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi
Çift Terapisi
Aile Terapisi
Emdr Terapisi
Cinsel Terapi
Aldatma
Boşanma
Yeniden Evlenme
Öfke Kontrolü
Kıskançlık
İletişim Problemleri
Depresyon
Panik Atak
Kaygı Bozuklukları
Fobiler
Vajinusmus

Fulya EROĞLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Fulya EROĞLU'nun Özgeçmişi
Uzman Psikolog Fulya Eroğlu İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Psikoloji eğitimi sırasında meraklısı olduğu İletişim Sanatları Bölümü’de çift anadal yapmıştır. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Bölümünde tamamlamıştır. EFTA(European Family Therapy Association) onaylı 5 yıllık çift ve aile terapisi eğitimi tamamlamıştır. Yetişkin ve çift EMDR terapistidir. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksiliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Fiziksel ve Mental Engelli çocuklar ve aileleriyle çalışmıştır. Bu tecrübesinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde çeşitli sosyo-ekonomi seviyesinde çocuk ve ailelerle çalışmıştır. 500’ün üzerinde yetişkin eğitimi vermiştir. Bu eğitimlerden bazıları şunlardır: “Öfke kontrolü”. “Stres ile Baş Etme Teknikleri”, “Anne Baba Tutumları” “Ailede Cinsel Eğitim”...[Devamı...]

Fulya EROĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sümeyye ARSLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117708
Aile ve çift terapisi çözümleyici yapısı sayesinde ilişkilerdeki sorunlara odaklanmakta ve bireylerin ilişkide daha memnun olmalarına,problemleri çözümlemelerine ve problemlerini nasıl çözeceklerini öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. Aile danışmanlığı kavramından çok başka bir noktada ilerleyen aile ve çift terapisti kavramı bir çok kişi tarafından bilinmediği için maalesef suistimale açık bir alan oluşturmaktadır. Aile terapistliği uzun yıllar içerisinde (Ortalama 8-10 sene) ek eğitimler ile alınan psikoloji lisansından mezun ve uzmanlığını yapmış bireyin ünvanı iken aile danışmanlığı ortalama 6 aylık civarı bir eğitim ile alınan bir ünvandır. Fulya hocam hem mesleğine olan sevgisi hem de aile ve çift terapisi üzerine olan yüksek lisansı ve ek eğitimleri ile bu alana dair olan aile ve çift terapistliği ünvanını çok güzel doldurmaktadır. Gelişmeyi seven ve molalarda her konuşmamızda gideceği yeni bir eğitimden bahseden değerli bir meslektaşımdır. Kendisi ile olan çalışma arkadaşlığımızdan da mutsuz gelip zaman içinde mutlu ve yanyana oturan çiftleri görmekten de çok memnunum. Ayrıca ergenler ile olan süreçte aileyi de devreye sokarak süreci çok daha bütüncül ele alan bir şekilde ilerletmektedir. Bu da aile içindeki samimiyetin artışına bizleri de şahit kılmaktadır. Kendisine gelişimi ve yaşamdaki katma değerleri noktasında devamlılığını dilerim. Sevgiler...
     1 Beğeni    
S.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117651
Daha önce birçok psikolog deneyimim olmasına rağmen kendimi hiç bu kadar yakın ve rehabilite olmuş hissetmemiştim.Fulya Hanım gerek samimiyeti gerek güleryüzüyle her hafta seansımızı iple çektiğim bir hocamız.İnsanı en derinden duygularıyla anlayabilen,gönül rahatlığıyla kendimi ifade edebildiğim; her şeyimi paylaşabildiğim bu iş için seçilmiş biri.Uyguladığımız EMDR tedavi yönteminin işe yaradığını günlük hayatımda bariz hissediyorum.Daha mutlu daha pozitif bir insanım.Herkese çokça tavsiye ederim.
     Beğenin    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117631
Fulya Hanım’dan düzenli destek alıyorum ve kendisi oldukça verimli ilerlediğimizi düşünüyorum. Terapiden önce Beni rahatsız eden, olumsuz etkileyen bir çok konu artık rahatsız etmiyor ve kararlarımı daha doğru ve kolay alabiliyorum. Sizinle empati kurabilen, güler yüzlü, seans dışında kendinizi kötü hissettiğinizde arayabileceğiniz biri. Anlattığınız detaylara hakim olması bir sonraki anlattıklarınızda bağlantı kurması terapinin olmazsa olmazı ve kendisi bu konuda oldukça başarılı.
     Beğenin    
A.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
4.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117235
Ben kendisini internetten araştırıp buldum, kendimle ilgili sevmediğim ve hayatımda sorun teşkil eden ruh hallerim vardı, Fulya hanım bana emdr tedavisi uyguladı ve çok kısa sürede, İnanılmaz şekilde sorunlarım çözülmeye başladı.bu kadar az zamanda bu yolu alabileceğime inanmazdım. Ama hem yöntemine hemde uygulayışına güvenebileceğiniz bir psikolog Fulya Hanım. Açıklayıcı ve tedavi sürecimle ilgilide hep bilgilendirdi. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Vedat FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109946
Yıllar önce 1993 yılında ben 6 yaşındayken Erzincanda büyük bir deprem yaşadık ve bu depremde çok zor şartlar altında yaklaşık 5 gün sokakta 3 metreye varan karın içinde yaşadık bunlardan sebep çok uzun seneler boyunca ciddi korkularım oluştu tek başıma hiçbirşey yapamaz bir evde yalnız kalamaz ve heran deprem olacakmış gibi kapalı ve küçük mekanlarda duramazdım. Bu durumdan artık çok fazla rahatsız olmaya ve yaşım gereği artık bu korkuların üstesinden gelmem gerekiyordu bu sebepten görüşmelere başladık EMDR terapisi ile korkularımı aşmama yardımcı oldu. Başta bir kadından seans almakla ilgili ön yargılarım vardı. Seanslarda bununla ilgili hiç bir rahatsızlık duymadım. Kendisi beni samimi içten ve çok güler yüzlü karşıladı hiç bir konuda yargılamadı. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109828
Fulya Hanımı bir arkadaşım tavsiye etmişti ve kendisiyle 3 aydır çalışıyorum kendisinden aldığım destek sayesinde eşimle olan problemlerimizin bir çoğunun üstesinden gelmiş bulunmaktayız. Kendisi son derece profesyonel bir psikolog Kendisini tanımlamak istersem, çok güler yüzlü pozitif bir insan. Seanslarımız dan çok mutlu bir şekilde ayrılmış oluyorum. Çiftlerin evlilikleri içerisinde yaşadıkları sıkıntılar konusunda kesin çözümler alabileceği bir kişidir.
     1 Beğeni    
Didem T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109757
Fulya Hanım’ı tavsiye etmemin sebeplerinden en önemlisi yaptığı mesleği aşkla yaptığını hissetmem oldu. Bir çok psikolog ile görüşüp daha sonra neredeyse hepsini 2.seansta bırakan bir insan olarak bunu çok net anlamak Fulya Hanım’a devam etmeme sebep oldu. Eğer psikologa gitmekte biraz tereddütünüz varsa, daha önce gittiğiniz yerlerde profesyonel davranılmadıysa veya hala kime gideceğinizi arıyorsanız hiç kuşkunuz olmadan gitmenizi öneririm. Kendimle ilgili özellikle ilişki sorunları, bağlanma problemleri, ailevi konularla ilgili varolan problemlerimde aydınlanmamı sağladı, bu da bana psikolojik rahatlığı getirmeye başladı. Yol uzun, o yolda rehberlik edecek insanı bulmak işin aslı. Bir şeyi aşkla yapan birini bulunca da kaçırmamak gerekiyor, az var çünkü onlardan. Fulya Hanım ile iyi ki yollarımız kesişti, iyi ki hayatıma dokundu. Çok teşekkürler.
     3 Beğeni    
Yasemin A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109625
Fulya hanımla bir psikoloğa ihtiyaç duyduğum sırada siteleri gezerken ismini gördüm ve en moralimin bozuk dünyamın altüst olduğu anda öylesine randevu aldım İlk görüşmedeki kaygılarımı üzüntülerimi bir sünger gibi çekti.Aynı olaylara bakış açımı degistirip nasil bakmam gozlemlemem gerektigini ögrendim rahatlamış bir şekilde yanından ayrıldım . Randevudan ayrılıp yolda sadece tek düşündüğüm şey aynı olaylara bakışımın çok farklı oluşuydu. Olaylar değişmemiş aynıydı ama ben farklıydım. Kendisine yürek dolusu Teşekkürler.
     4 Beğeni    
Büşra Yılmaz
4.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109562
Ben Fulya Hocayı eğitim aldığım kurumda tanıdım. Kendisi benim ve daha 40 öğrencinin Aile Danışmanlığı eğitimi öğretmenliğini yapıyor. Dersi interaktif sekilde işlemesi, bilgileri herkesin anlayabilecegi ölçüde sade ve yalın bir sekilde sunması, bizleride derse aktif katılımcılar olarak eklemesi beni her hafta o derse gitmeye iten güçler arasında. Kendisi egitimimizin başından beri birçok ögrencisinin olaylara, durumlara, davranışlara karşı olumlu bir şekilde algısının değişmesini ve farklı bakış açıları kazanmasını sağladı. Yeni ve farklı eğitimlere gitmemize ve bir çok kitabı okup analiz etmemize olanak sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Umarım bizlerde onun kadar başarılı bir danışman olabiliriz.
     3 Beğeni    
Ç.GörSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109455
Herşeyden kaygı duyan ve çok şüpheci biriydim bu nedenle çevremden herkes bir bir eksilmeye başlamıştı. En sonunda bir uzmana danışmaya karar verdim. İnternetten yaptığım araştırmalar beni Fulya hanıma ulaştırdı. Ve tam 4 aydır Fulya hanımla kaygılarım hakkında görüşüyoruz. Uzman arayışındayken bile nasıl uzman bulacağım konusunda çok kaygılıydım, ancak ilk andan itibaren beni güleryüzüyle karşıladı ve desteğini her zaman hissettirdi, kaygılarım kısa zamanda büyük oranda azaldı. teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
G.R.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108568
Yakşalık 1 sene önce Fulya Hanımla yollarımız kesişti. O dönemde kendimi çok fazla tanımıyor olduğumu fark ettim. Fulya Hanımdan seans almaya başladıktan sonra hayatımda ciddi değişiklikler meydana geldi. Kendimi daha fazla sevmeye başladığımı farkettim, bu durum tabiki çevreme de yansıyordu daha sağlıklı ilişkiler kurmaya başladım. Özel hayatım, arkadaşlıklarım ya da ailemle olan ilişkilerime bambaşka bir açıdan bakmamı sağladı. Özellikle sorun yaşadığım özel hayatımdaki sorunlar altında yatan nedenler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu yüzden Fulya hanıma çokca teşekkür ederim.
     8 Beğeni    
Sümeyra ÇETİNKAYA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104526
Fulya hanım ile iki sene birlikte aynı iş yerinde çalıştık. Sıcak kanlılığı samimiyetiyle dost olduk. Kendisi uzun zamandır çift terapisi alanında ciddi eğitimler aldı hala da almaktadır. Ülkemizde çift terapisi alanında yeterli eğitimi alan nadir uzmanlardandır. İnsanlarla iletişimi çok iyidir. Danışanlarına pozitif elektrik verir. Ayrıca çok başarılı bir eğitimcidir de kendisi. Kendisini sürekli okuyarak ve eğitim alarak geliştirmektedir. Çok iyi de bir zeka testi uygulayıcısıdır. Herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Beyzanur
29.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104492
3 yıl kendisiyle çalışma fırsatı yakaladım. Bulunduğum konum itibari ile bir çok psikologla çalışma şansım oldu. Ancak gördüğüm ve geri dönüşlerin olumlu yansımasından ötürü kendisi çok iyi çift ve aile danışmanlık terapistidir. İşini titizlik yapar . Danışanlarımızdan hep olumlu yanıtlar geri dönüşler belirtilirdi. Her zaman bir adım fazlasını yapar aldığı eğitimlerin bir tık üstüne katar ve kendini geliştiren biridir. Danışmanlık alıcak kişilere kesinlikle tavsiye ettiğim alanında çok iyi bir psikologtur.
     5 Beğeni    
Nurhayat
10.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104197
fulya hanımı kibar, nazik, sabırlı, konusuna hakim, çözüm üreten, anlayışlı birisi olarak tanıdım. gerek tanıdıklarımın kendisine danışan olarak müracaatlarında gerekse kendim çeşitli sorunlarda bilgisine başvurduğumda bu özelliklerinin devam ettiği hatta bilgisine bilgi katmak amacıyla alanında uzmanlaşması, mesleğiyle alakalı olarak çeşitli fedakarlıklarla kurslara katılması kendisini geliştirmesi insanlara değer vermesi meslegini aşkla yapan bir pskolog. Hayatımıza bu tarzda katma değer sağlayacak insanların var olduğunu bilmek insanlara yön göstermesi acısından özellikle ciflerin evliliginde fayda saglaması acısından cok önemli iyİ ki varsınız fulya hanım hayatımıza renk kattınız.
     8 Beğeni    

Fulya EROĞLU'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Oruç Aruoba,

Sevdigi Filmler : Before Sunshine- Before Sunset- Before Midnight - Blue Valentine- This is Us (dizi)


Fulya EROĞLU'nun Kitap ve Yayinlari Fulya EROĞLU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
"Evli kadın ve erkeklerde psikolojik iyi oluşun ebeveyn tutumuna etkisinin incelenmesi" adlı 2018 yılına ait makalesi bulunmaktadır.

Fulya EROĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Emdr Derneği

Fulya EROĞLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fulya EROĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sümeyra ÇETİNKAYA
Uzm.Psk.Sümeyra ÇETİNKAYA
2 yıl kadar kendisiyle çalışma fırsatı buldum, bu süreçte iş disiplini, sağlıklı sınır belirme ve öğrenme aşkı örnek aldığım yönleri oldu. Tüm yoğun ç...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Başakşehir Mh. Toros Cd.Arterium 4. Kısım Kat:2 No:17 başakşehir / İstanbul
Adres 2:
Uma Psikoloji
Esentepe, Kasap Sk., 34394 Şişli/İstanbul
(Randevu İçin 0535 873 25 25)
Uzm.Psk.Fulya EROĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 873 25 25
(İletişim İçin Lütfen Mesaj Gönderin Uygun Olduğumda Dönüş Sağlayacağım)
Telefon 2 :
0(541) 553 31 21
(Psikolojik Danışmanlık Merkezi)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Fulya EROĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Fulya EROĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

00:56
Top