2007'den Bugüne 82,688 Tavsiye, 26,144 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fulya EROĞLU
Uzman Psikolog - İstanbul
Çift ve Aile Terapisti

Fulya EROĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Fulya EROĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Uzm.Psk.Fulya EROĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Fulya EROĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fulya EROĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sümeyra ÇETİNKAYAUzm.Psk.Sümeyra ÇETİNKAYA
2 yıl kadar kendisiyle çalışma fırsatı buldum, bu süreçte iş disiplini, sağlıklı sınır belirme ve öğrenme aşkı örnek aldığım yönleri oldu. Tüm yoğun ç...

Fulya EROĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi
Çift Terapisi
Aile Terapisi
Emdr Terapisi
Aldatma
Boşanma
Yeniden Evlenme
Öfke Kontrolü
Kıskançlık
İletişim Problemleri
Depresyon
Panik Atak
Kaygı Bozuklukları
Fobiler

Fulya EROĞLU Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Fulya EROĞLU'nun Özgeçmişi
Uzman Psikolog Fulya Eroğlu İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Psikoloji eğitimi sırasında meraklısı olduğu İletişim Sanatları Bölümü’de çift anadal yapmıştır. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Bölümünde tamamlamıştır. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksiliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Fiziksel ve Mental Engelli çocuklar ve aileleriyle çalışmıştır. Bu tecrübesinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde çeşitli sosyo-ekonomi seviyesinde çocuk ve ailelerle çalışmıştır. 500’ün üzerinde yetişkin eğitimi vermiştir. Bu eğitimlerden bazıları şunlardır: “Öfke kontrolü”. “Stres ile Baş Etme Teknikleri”, “Anne Baba Tutumları” “Ailede Cinsel Eğitim”. Bu eğitimler dışında yetişkin, çift, aile ve çocuklarla 800 seans üzerinde görüşme yapmıştır. Yine çalıştığı kurum bünyesinde 700 çocuğa “Denver II Gelişimsel Tarama Testi” uygulamıştır...[Devamı...]

Fulya EROĞLU Tavsiye Yazıları Fulya EROĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Vedat FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.227.125.FZ

26-05-2019
 TavsiyeNo: 109946
Yıllar önce 1993 yılında ben 6 yaşındayken Erzincanda büyük bir deprem yaşadık ve bu depremde çok zor şartlar altında yaklaşık 5 gün sokakta 3 metreye varan karın içinde yaşadık bunlardan sebep çok uzun seneler boyunca ciddi korkularım oluştu tek başıma hiçbirşey yapamaz bir evde yalnız kalamaz ve heran deprem olacakmış gibi kapalı ve küçük mekanlarda duramazdım. Bu durumdan artık çok fazla rahatsız olmaya ve yaşım gereği artık bu korkuların üstesinden gelmem gerekiyordu bu sebepten görüşmelere başladık EMDR terapisi ile korkularımı aşmama yardımcı oldu. Başta bir kadından seans almakla ilgili ön yargılarım vardı. Seanslarda bununla ilgili hiç bir rahatsızlık duymadım. Kendisi beni samimi içten ve çok güler yüzlü karşıladı hiç bir konuda yargılamadı. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 EZGİ (Danışan)
 IP: 78.186.58.DW

21-05-2019
 TavsiyeNo: 109828
Fulya Hanımı bir arkadaşım tavsiye etmişti ve kendisiyle 3 aydır çalışıyorum kendisinden aldığım destek sayesinde eşimle olan problemlerimizin bir çoğunun üstesinden gelmiş bulunmaktayız. Kendisi son derece profesyonel bir psikolog Kendisini tanımlamak istersem, çok güler yüzlü pozitif bir insan. Seanslarımız dan çok mutlu bir şekilde ayrılmış oluyorum. Çiftlerin evlilikleri içerisinde yaşadıkları sıkıntılar konusunda kesin çözümler alabileceği bir kişidir.
     1 Beğeni    

 Didem T. (Danışan)
 IP: 217.131.81.YBD

16-05-2019
 TavsiyeNo: 109757
Fulya Hanım’ı tavsiye etmemin sebeplerinden en önemlisi yaptığı mesleği aşkla yaptığını hissetmem oldu. Bir çok psikolog ile görüşüp daha sonra neredeyse hepsini 2.seansta bırakan bir insan olarak bunu çok net anlamak Fulya Hanım’a devam etmeme sebep oldu. Eğer psikologa gitmekte biraz tereddütünüz varsa, daha önce gittiğiniz yerlerde profesyonel davranılmadıysa veya hala kime gideceğinizi arıyorsanız hiç kuşkunuz olmadan gitmenizi öneririm. Kendimle ilgili özellikle ilişki sorunları, bağlanma problemleri, ailevi konularla ilgili varolan problemlerimde aydınlanmamı sağladı, bu da bana psikolojik rahatlığı getirmeye başladı. Yol uzun, o yolda rehberlik edecek insanı bulmak işin aslı. Bir şeyi aşkla yapan birini bulunca da kaçırmamak gerekiyor, az var çünkü onlardan. Fulya Hanım ile iyi ki yollarımız kesişti, iyi ki hayatıma dokundu. Çok teşekkürler.
     3 Beğeni    

 Yasemin A. (Danışan)
 IP: 88.230.75.YY

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109625
Fulya hanımla bir psikoloğa ihtiyaç duyduğum sırada siteleri gezerken ismini gördüm ve en moralimin bozuk dünyamın altüst olduğu anda öylesine randevu aldım İlk görüşmedeki kaygılarımı üzüntülerimi bir sünger gibi çekti.Aynı olaylara bakış açımı degistirip nasil bakmam gozlemlemem gerektigini ögrendim rahatlamış bir şekilde yanından ayrıldım . Randevudan ayrılıp yolda sadece tek düşündüğüm şey aynı olaylara bakışımın çok farklı oluşuydu. Olaylar değişmemiş aynıydı ama ben farklıydım. Kendisine yürek dolusu Teşekkürler.
     4 Beğeni    

 Büşra Yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.148.BD

04-05-2019
 TavsiyeNo: 109562
Ben Fulya Hocayı eğitim aldığım kurumda tanıdım. Kendisi benim ve daha 40 öğrencinin Aile Danışmanlığı eğitimi öğretmenliğini yapıyor. Dersi interaktif sekilde işlemesi, bilgileri herkesin anlayabilecegi ölçüde sade ve yalın bir sekilde sunması, bizleride derse aktif katılımcılar olarak eklemesi beni her hafta o derse gitmeye iten güçler arasında. Kendisi egitimimizin başından beri birçok ögrencisinin olaylara, durumlara, davranışlara karşı olumlu bir şekilde algısının değişmesini ve farklı bakış açıları kazanmasını sağladı. Yeni ve farklı eğitimlere gitmemize ve bir çok kitabı okup analiz etmemize olanak sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Umarım bizlerde onun kadar başarılı bir danışman olabiliriz.
     3 Beğeni    

 Ç.GörSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.228.YW

25-04-2019
 TavsiyeNo: 109455
Herşeyden kaygı duyan ve çok şüpheci biriydim bu nedenle çevremden herkes bir bir eksilmeye başlamıştı. En sonunda bir uzmana danışmaya karar verdim. İnternetten yaptığım araştırmalar beni Fulya hanıma ulaştırdı. Ve tam 4 aydır Fulya hanımla kaygılarım hakkında görüşüyoruz. Uzman arayışındayken bile nasıl uzman bulacağım konusunda çok kaygılıydım, ancak ilk andan itibaren beni güleryüzüyle karşıladı ve desteğini her zaman hissettirdi, kaygılarım kısa zamanda büyük oranda azaldı. teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 G.R. (Danışan)
 IP: 178.240.38.LJ

28-02-2019
 TavsiyeNo: 108568
Yakşalık 1 sene önce Fulya Hanımla yollarımız kesişti. O dönemde kendimi çok fazla tanımıyor olduğumu fark ettim. Fulya Hanımdan seans almaya başladıktan sonra hayatımda ciddi değişiklikler meydana geldi. Kendimi daha fazla sevmeye başladığımı farkettim, bu durum tabiki çevreme de yansıyordu daha sağlıklı ilişkiler kurmaya başladım. Özel hayatım, arkadaşlıklarım ya da ailemle olan ilişkilerime bambaşka bir açıdan bakmamı sağladı. Özellikle sorun yaşadığım özel hayatımdaki sorunlar altında yatan nedenler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu yüzden Fulya hanıma çokca teşekkür ederim.
     6 Beğeni    

Sümeyra ÇETİNKAYA Fotoğraf  Uzm.Psk.Sümeyra ÇETİNKAYA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-07-2018
 TavsiyeNo: 104526
Fulya hanım ile iki sene birlikte aynı iş yerinde çalıştık. Sıcak kanlılığı samimiyetiyle dost olduk. Kendisi uzun zamandır çift terapisi alanında ciddi eğitimler aldı hala da almaktadır. Ülkemizde çift terapisi alanında yeterli eğitimi alan nadir uzmanlardandır. İnsanlarla iletişimi çok iyidir. Danışanlarına pozitif elektrik verir. Ayrıca çok başarılı bir eğitimcidir de kendisi. Kendisini sürekli okuyarak ve eğitim alarak geliştirmektedir. Çok iyi de bir zeka testi uygulayıcısıdır. Herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Beyzanur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.46.JJ

29-06-2018
 TavsiyeNo: 104492
3 yıl kendisiyle çalışma fırsatı yakaladım. Bulunduğum konum itibari ile bir çok psikologla çalışma şansım oldu. Ancak gördüğüm ve geri dönüşlerin olumlu yansımasından ötürü kendisi çok iyi çift ve aile danışmanlık terapistidir. İşini titizlik yapar . Danışanlarımızdan hep olumlu yanıtlar geri dönüşler belirtilirdi. Her zaman bir adım fazlasını yapar aldığı eğitimlerin bir tık üstüne katar ve kendini geliştiren biridir. Danışmanlık alıcak kişilere kesinlikle tavsiye ettiğim alanında çok iyi bir psikologtur.
     5 Beğeni    

 nurhayat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.84.B

10-06-2018
 TavsiyeNo: 104197
fulya hanımı kibar, nazik, sabırlı, konusuna hakim, çözüm üreten, anlayışlı birisi olarak tanıdım. gerek tanıdıklarımın kendisine danışan olarak müracaatlarında gerekse kendim çeşitli sorunlarda bilgisine başvurduğumda bu özelliklerinin devam ettiği hatta bilgisine bilgi katmak amacıyla alanında uzmanlaşması, mesleğiyle alakalı olarak çeşitli fedakarlıklarla kurslara katılması kendisini geliştirmesi insanlara değer vermesi meslegini aşkla yapan bir pskolog. Hayatımıza bu tarzda katma değer sağlayacak insanların var olduğunu bilmek insanlara yön göstermesi acısından özellikle ciflerin evliliginde fayda saglaması acısından cok önemli iyİ ki varsınız fulya hanım hayatımıza renk kattınız.
     8 Beğeni    

Fulya EROĞLU'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Psikolojik kitaplar okumak, yeni insanlarla iletişim kurmak

Sevdiği Yazarlar : Oruç Aruoba, Sabahattin Ali, Doğan Cüceloğlu

Sevdiği Filmler : Before Sunshine- Before Sunset- Before Midnight - Blue Valentine- This is Us (dizi)


Fulya EROĞLU'nun Kitap ve Yayınları Fulya EROĞLU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
"Evli kadın ve erkeklerde psikolojik iyi oluşun ebeveyn tutumuna etkisinin incelenmesi" adlı 2018 yılına ait makalesi bulunmaktadır.

Fulya EROĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Emdr Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Başakşehir Mh. Toros Cd.Arterium 4. Kısım Kat:2 No:17 başakşehir / İstanbul


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 486 35 15
(Psikolojik Danışmanlık Merkezi)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Fulya EROĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fulya EROĞLU Mesleki Videolar Videoları
-


23:15
Top