2007'den Bugüne 90,300 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,731 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fatma KILIÇ
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist - Uzman Psikolog

Fatma KILIÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatma KILIÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fatma KILIÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fatma KILIÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Fatma KILIÇ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Vadi Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Şehit Ünal Kalafat Caddesi çekmeköy 
İstanbul
(Çekmököy Metro Durağına 3-4 Dk Yürüme Mesafesindedir.)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1988 (34 yaşında)
Doğum Yeri : Rize
Yabancı Dil : İngilizce-Orta Seviye
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi-Psikoloji (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Sabahattin Zaim Üniversitesi-Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fatma KILIÇ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
İlişki Odaklı Çift Terapisi
Emdr
Kalp Merkezli Hipnoterapi
İçsel Aile Sistemleri Terapisi
Kabul ve Kararlılık Terapisi
Bilişsel Davranışçı Terapi
İmago Terapisi

Bireysel Terapi
Çift ve Aile Terapisi
Ebeveyn Danışmanlığı

Travma
Kaygı Bozuklukları
Koruyucu Aile Süreçleri
İletişim Problemleri
Boşanma Süreci

Fatma KILIÇ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Fatma KILIÇ'ın Özgeçmişi
2011 Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. 2011-2012 Hasan Kalyoncu Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifikasını aldı. Sabahattin Zaim Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi üzerine yüksek lisans eğitimi ile uzmanlığını tamamladı.

2012-2013 Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezinde psikolog olarak çalışmıştır ve ailelere bireysel danışmanlık yapmıştır.


2011 Ağustos Tematik Algı Testi-Transaksiyonel Analiz Eğitimini tamamlamıştır. 2013-2014 Uzman Pedagog Mehmet Teber’den Filial Terapi ve Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi ve süpervizyonu tamamlamıştır. Kasım 2014 Uzman Pedagog Mehmet Teber’den Dışa Vurumcu Terapi Teknikleri (Kum Terapisi, Kukla Terapisi, Öyküleştirme Terapisi ve Sanat Terapisi eğitimlerini tamamlamıştır. 2016’da Reyhana Seedat’tan “Kalp Merkezli Hipnoterapi” ve 2017’de “Hipnoterapide Metaforların Kullanımı” eğitimlerini tamamlamıştır.
...[Devamı...]

Fatma KILIÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mualla B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ17.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124734
Fatma Hanım’ la psikolog bir arkadaşım vesilesiyle tanıştım.. Beni son derece içten, samimi bi şekilde karşıladı..Zor bir süreç geçiriyordum.. Kendimi daha iyi tanımam ve duygularımı doğru şekilde anlayıp yönlendirmem için bana çok yardımcı oldu. Kendime şevkat göstermeyi Fatma Hanım’la öğrendim.. Çok çok memnun kaldım.. Alanın da uzman, enerjisi yüksek, samimi bir hanım.. Ayrıca ofiste temiz , düzenli, ulaşımı rahat bir yer.. Benim hayatıma güzel bir dokunuşu oldu, ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim :)
     Beğenin    
B K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
30.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124115
Tavsiye üzerine tanıştığım uzman çok samimi, kibar ve ölçülü biri. Bir psikolog nasıl olmalı derseniz; tam olarak kendisini tarif ederdim. Yaklaşık iki aydır kendisinden danışan olarak hizmet almaktayım. İlk gittiğim günü ve son gittiğim günü düşündüğümde kısa zamanda bana o kadar iyi geldi ki. Kendisi hiçbir yargılayıcı tavrı olmayan, gerçekten ölçülü bir samimiyete sahip bir uzman ve terapilerinizde sizi anlamaya çalıştığını, sizin kendinizi anlamanız için çabaladığını görüyorsunuz. Kendisini arkadaş canlısı ama danışan-uzman sınırını çok iyi çizen biri olarak tanımlayabilirim. Kendinizi hem çok rahat hem de güvende hissediyorsunuz.
     Beğenin    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124085
Merhabalar, Fatma Hanımla bir terapi merkezi vasıtasıyla tanıştık. Sonrasında kendisinden bireysel olarak danışmanlık hizmeti aldım. Süreç yoğun ve az yoğun dönemler olmak üzere yaklaşık 3 yıldır sürüyor.. başlarda çok daha sık görüştüğümüz zamanlar olsa da belli bir yol katettikten sonra daha seyrekleşti. Fakat bunun bir yolculuk olduğunu düşünüyorum ve bu bağın senede bir de olsa devamlı olmasını isterim. Yaşadığım bazı kötü hatıraların ruhumda bıraktıkları yaraları iyileştirmek için başlamış olsam da bi süre sonra mesele kendimle ilgili olmaya başladı. Bunu bir kazağımı söküp yeniden dokumak, istemediğim iplikleri çıkarmak ya da yeni iplikler eklemek gibi tanımlarım genelde.. bir kabuk değişimi de denebilir.. sonraları iyilik ve güzellikleri keşfetmek.. Fatma abla derim genellikle Fatma Abla'nın güven veren bir yapısı var.. hem mesleki olarak hem duygusal olarak onun sizi doğru niyetle ve adımla yönlendireceğinden emin hissediersiniz. Bu da bi noktada insanın kendine dahi itiraf etmekte zorlandığı şeyleri onunla rahatça paylaşabilme ve taşları yerine oturtabilme cesareti verir. Yargılamadan ve keskin olmayan, neşeli bir deniz gibi sizi dinleyen Fatma ablanız rahatça konuşabilmeniz için alan açar. Bu durum o kadar iyi hissettirir ki giderken konuşacağınız şeyler can sıkıcı, biraz yorucu olsa da o oda hep bi rahatlama alanıdır. Mekanı çok havadar ve sıcaktır.. mutfağa dilediğiniz gibi geçip, kendinize bi kahve yapabilir arada sulamayı unuttuğu koca yapraklı çiçekleriyle dolu aydınlık odasında kitapları kurcalayabilirsiniz..hayatımda verdiğim en doğru kararlardan, kendime yaptığım en büyük yatırımlardan biri böyle bir süreç geçiriyor olmamdı. Fatma abla bu konu da bana eşlik etmesinden çokca keyif aldığım ve kendimi şanslı hissettirim biri..Onun güler yüzünü, sevecenliğini ve nokta atışı yaptığı isabetli tespitlerini seviyorum.teşekkür ederim..iyi ki varsın..
     Beğenin    
Duygu SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124084
Fatma Hanım’la yaklaşık 1 yıldır görüşüyoruz. Kendisine karşı ilk görüşmemizden itibaren hissettiğim en güçlü duygu güvendi. İlgili, ciddi ve yeri geldiğinde duygularınızı anlamanız için sizi güzel zorlayan :) Bakış açıları, gösterdiği farklı yollar bana çok şey kattı. Herhangi zorlandığım bir durum olduğunda aklıma ilk gelen şey Fatma Hanım’la konuşmalarımız oluyor. Duygularımın içinde artık sevgi de var. Herşey için teşekkür ederim iyi ki varsınız, iyi ki sizi bulmuşum ❤
     Beğenin    
Songül KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116501
Psikolog Fatma hanimla arkadas tavsiyesi ile görüstük ve 15 ay kadar terapi seanslari aldik. Baslarda her hasta gibi biz de sabirsizca ilk seanslarda mucizeler bekledik, ama surecin sabirla ve destekle sonuclanabilecegini gorduk. Terapilerin ve hocamizin ailemize olan katkisi kesinlikle küçümsenemez.Süreç içerisinde, seans zamanlamalarında birebir ilgisi ve takibi danişanlarina samimiyetini ve önemini göstermekte. Destek aldığımız sürece sadece danisanina degil aile ve sosyal hayata da destek olmakta.
     Beğenin    

Fatma KILIÇ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Voleybol, Sinema, Tiyatro, Doğa Yürüyüşü

Sevdigi Yazarlar : Peyami Safa, Ahmet Hamdi Tanpınar, Dostoyevski


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vadi Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Şehit Ünal Kalafat Caddesi çekmeköy 
İstanbul
(Çekmököy Metro Durağına 3-4 Dk Yürüme Mesafesindedir.)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 515 34 54
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(34 yaşında)
Doğum Yeri
Rize
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Sabahattin Zaim Üniversitesi-Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Fatma KILIÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce-Orta Seviye

Fatma KILIÇ Mesleki Videolar Videoları
-

07:06
Top