2007'den Bugüne 90,703 Tavsiye, 27,890 Uzman ve 19,779 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Büşra POLAT
Psikolojik Danışman - İstanbul

Büşra POLAT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Büşra POLAT'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra POLAT'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Büşra POLAT'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kartaltepe Mah. Naci Karacan Sokak. No:2- Daire 1 Bakırköy İstanbul
Psk.Dnş.Büşra POLAT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Büşra POLAT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Yetişkin Psikolojik Danışmanlık
-Ergen Psikolojik Danışmanlığı
-Çocuk Psikolojik Danışmanlığı
-Oyun Terapisi
-Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri

Büşra POLAT Özgeçmis CV Psk.Dnş.Büşra POLAT'ın Özgeçmişi
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü 2018 yılında bitirdi. Danışmanlık merkezinde, özel eğitim ve rehabilitasyonda, okullarda psikolojik danışman olarak deneyimler elde etmiştir. Danışmanlık merkezinde çalıştığı süreç içerisinde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un ortaya koyduğu ve danışmanlık uygulamalarına kattığı Dokuz Tip Mizaç Modeli üzerinde yoğunlaşmış, birinci şahıslardan eğitimini almış bu doğrultuda mizaç analizinde ve mizaç temelli danışmanlıkta kendini geliştirmiştir.
...[Devamı...]

Büşra POLAT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125155
Büşra Hanım ile 4,5 yaşındaki oğlumun tuvalet alışkanlığı için tanıştık. Iğlumu kreşinde tanımıştı. Onu tanıdığı için hiç farklı birini araştırmadan oyun terapisi almaya karar verdik. Bize verdiği tavsiyeler ve yönlendirmelerle daha ilk haftadan çok yol katederek kısa sürede çözüme yaklaştık. Büşra Hanım, çocuğun ailesi başta olmak üzere yakın çevresi ile ilişkilerini çocuk ile terapi sırasındaki uygulamalardan ve aile ile görüşmelerden başarılı bir şekilde analiz edip doğru yönlendirmeler yapıyor. Beni ve oğlumu, bizi uzun zamandır üzen, üzerimizde yüke dönüşmüş bir sorundan uzaklaştırdı.
     1 Beğeni    
M.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124445
Büşra hanım ile uzunca bir seans geçmişimiz yok buna rağmen kısa bir sürede ruhuma ve bana iyi gelen o kadar güzel farkındalıklar oluşturdu ki kendisine minnettarım. Yaklaşım tarzı, sıcakkanlılı ve samimiyetiyle seansın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile. Keşke daha uzun olsa seanslar dediğim oluyor. İyi ki yollarımız kesişti ve bana kendi yolumda göremediğim şeyleri çiçekli pencerelerden görmemi sağladı. Birlikte bakacağımız daha çok pencere olduğunu biliyorum. Ne kadar teşekkür etsem az !♡
     2 Beğeni    
Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124439
İki kızım var Büşra hocamıza bir tavsiye üzerine getirdim kısa sürede iki kızımla ilgili çok şey değişti kendisine minnettarım,sorunun çoğunun çocuklarda değil bizde olduğunu da görmemizi sağladı hocamız artık eşimle aynı pencereden bakıyoruz çünkü terapi sadece çocuklara değil işbirliği ile bize de yapılmış oldu inanın eskisinden daha sükunet içinde bir evimiz oldu sakinliği, sempatik halı ve yetkinliği ile çok başarılı biri, kızım yabancılara hiç gitmez konuşmazdı hocamız sadece 20 dakikada başardı bunu ve çok dahası...
     4 Beğeni    
RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120301
Büşra hocamdan başka birisinin tavsiyesi üzerine danışmanlık almaya başladım. Ben biraz önyargılı başlamış olsam da o beni korkutuğum gibi hiç yargılamadı, en ufak bir eleştirel ses tonu mimik aradım göremedim. Bana aynı takımın oyuncusu olduğumuzu hissettirdi. İnsana resmen bir aracın kör noktalarını gösterir gibi hayatımdaki kör noktaları aydınlatıyor. Bazen öyle sorular soruyor ki diğer görüşmeye kadar bunun cevabını aramam gerekiyor sonucunda da zaten inanılmaz açılımlar yaşadım. Büşra hoca süreci çok iyi yönetiyor.
     3 Beğeni    
MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120299
5 yaşındaki oğlumun öfke patlamaları nedeniyle Büşra hanımla iletişime geçtim etrafındakilerle iletişime geçmiyordu dışarı çıkmak istemiyordu, anaokuluna gitme konusunda çok ciddi sorunlar yaşıyorduk. Defalarca uzman değiştirmek zorunda kaldık hiçbirine devam edemedik. Oğlum Büşra hanım ile tanışınca aralarında çok farklı bir bağ oluştuğunu gördüm dışarı çıkaramadığım çocuğum oyun ablası kelimesini duyunca heyecanlanıp hazırlanmaya başlıyordu. Oyun terapileri sonucunda ve benim de nasıl davranmam gerektiğini öğrendiğimde oğlumun davranış problemleri çözüldü. Büşra hanım güleryüzlü, her konuda çok yardımcı, iletişimi güçlü, işini iyi yapan birisi. Anaokulundaki öğretmenimizle bile defalarca telefonla görüşerek süreci takip etti. Kendisi başarılı bir uzman tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120298
5 yıldır kaygılarım yüzünden hayatımı çok kısıtlamıştım resmen yaşamıyordum. Evden kalp çarpıntılarım yüzünden hastane haricinde çıkamazdım yemek yapamazdım kendimi esir gibi hissediyordum gülemiyordum bile. Seanslara başlamadan böyle bir değişim olabileceğini beklemiyordum. İlk görüşmemizden itibaren kendimde ve hayatımda değişiklikler olmaya başladığını gördüm etrafımdakiler seni özlemişiz diyorlardı. Şimdi keşke bu kadar uzun süre bununla yaşamaya çalışmasaydım da daha önce Büşra hanım ile yollarımız kesişseydi diyorum şuan önceden yapamadığım her şeyin acısını çıkartır gibi yaşıyorum ve her anımda Büşra hanımın emeği için dua ediyorum.
     2 Beğeni    
R.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120094
Merhaba Büşra hanımı sosyal medya aracılığıyla keşfettim. Paylaştığı yazılar beni çok etkiledi. Bağlantı kurmak istedim. Bağlantı kurduğumda işini ciddiye alan, profesyonel, işini seven ve önemseyen biri olduğunu anladım. Destek almak istedim. Ketum biri olmama sadece uzun süreli kurduğum ilişkilerde anlatabileceğim her şeyi Büşra hanımın samimi ve güven veren yaklaşımıyla kolayca paylaştım. Bu çok daha sürecin hızlı ve farkındalıklarımın artmasını sağladı. Ve etrafınızda sizi anlayan birini görmek, dünyanız için gerçekten çok güzel. Bakmadığım perspektifleri yada bakmayı bilemedigim açılardan alternatiflerle bir çok önemli pencere oluşturdu hayatıma. Verdiği ödevler, araştırmalar böyle bir çözümde var diyebilmemi sağladı. Birde bu kısmı paylaşmadan geçemeyeceğim öyle güzel örneklendirmeleri vardır ki bulanık olan bir fotoğrafı gözünüzde netleştirir. Eğer bir çaresizliğin içerindeyseniz kendi yaşamınız ve kendiniz için Büşra hanımdan destek almanızı şiddetle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
H. Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120084
13 yaşındaki kızım için büşra hanımdan danışmanlık alıyoruz. Kızım daha gittiği ilk seanstan itibaren olumlu yönde değişim fark ettim. Gitmeden önce çok kararsız ve isteksizdi. ama büşra hanımı tanıyınca terapi konusundaki fikri değişti, rahatladı ve isteyerek gidiyor artık terapiye. Yaşadığımız ailevi sıkıntılardan dolayı, kızımda çok fazla kaygı vardı. Terapiye beraber kaygıları azaldı, rahatladı ve daha öz güvenli davranmaya başladı. Buşra hanımı tavsiye ederim. Başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kartaltepe Mah. Naci Karacan Sokak. No:2- Daire 1 Bakırköy İstanbul
Psk.Dnş.Büşra POLAT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(538) 563 55 82
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2018
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Büşra POLAT Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Büşra POLAT Mesleki Videolar Videoları
-

05:17
Top