2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuşlar ve Müzik
YAZI #5628 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Mart 2019
İsmi “Minik” hastalığı psikolojik olarak yensin ve hayata tutunsun diye merkezimizde yapılanlar...🎼🙏🏻Papağanlar ve diğer kuşlar İçin depresyon “ankisiyete” önleyici müzik..çok seviyor🎼❤🕊Stephen Halpern🎼🕊günde 20 dk..ayrıca kuş hastalarımıza bize gelmeden önce 20 dk dinletmelerini istiyoruz🕊👨⚕#papağan #parrot #parrots #parrotsofinstagram #birds #birdstagram #birdphotography #birdwatching #aşk #huzur #izmiretkinlik #izmirdeyasam #petshop #animal #animals #budgie #tarz #izmirliyiz #izmir💖 #izmirdeyasam #izmiranneleri #izmirdövme #izmirticaretodası #folkart #izmirsanat #muhabbetkusum #muhabbetkuşuüretimi #avian #kuşveterineri #veterinerhekim #izmir #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,644 uzman makalesi arasında 'Kuşlar ve Müzik' başlığıyla benzeşen toplam 7 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


02:10
Top