2007'den Bugüne 92,138 Tavsiye, 28,189 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Tolgay AYTAR
Veteriner Hekim - İzmir

Tolgay AYTAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi56 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

56

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tolgay AYTAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1439
(%71.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tolgay AYTAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tolgay AYTAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
ÖZ-VET LİNE KUŞ VETERİNER KLİNİĞİ KUŞ VETERİNERİ HİZMETTE 26.YIL Temel İlkemiz "sevğiyi birlikte büyütelim""Her hastamızın bir ismi ve ailesi olduğunun bilincindeyiz"
 
Tolgay AYTAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Öz-Vet Veteriner Kliniği
194 Sok No:48 Özkanlar Ana Caddede Büyük Migrosu Bornova Merkeze Doğru 100 Mt Geçince Şekerbank Karşısı Bornova/İzmir
İzmir
((Randevu alınması rica olunur))
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Öz-Vet Pet Kuş Hastanesi ve Eğzotik Cerrahi Merkezi)
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel googleplus hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1968 (56 yaşında)
Doğum Yeri : Aydın
Yabancı Dil : İngilizce/İzmir Atatürk Lisesi Matematik Bölümü 1985 almanca
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (1991 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tolgay AYTAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-ULUSLARARASI KUŞ VETERİNER HEKİMLER BİRLİĞİ
-KUŞ GÖZLEMCİLİĞİ VE YABAN HAYATI PROFOSYONEL FOTOĞRAFLAMA
-VETERİNER HEKİM ENDÜSTRİYEL KANATLI BÖLÜMÜ 6 AY
-KUŞ VETERİNERİ HEKİMLİĞİ
-ORMAN BAKANLIĞI İZMİR TİCARET ODASI SANAT BÖLÜMÜ
-YABAN HAYATI VETERİNER TEDAVİ VE CERRAHİ UYGULAMALAR
-EĞZOTİK (HAMSTER,GUİNA PİG,MAYMUN,İGUANA,TAVŞAN ,HAMSTER,GONZALES,İGUANA,SİNCAP)
-AVİAN KUŞ VETERİNERLİĞİ(MUHABBET KUŞU,KANARYA,GÜVERCİN ,SULTAN PAPAĞAN,JAKO PAPAĞAN,PAPAĞAN)
- LYME HASTALIĞI SEMİNERİ
KEDİ VE KÖPEKLERDE DERMATOMİKOZİS SEMİNERİ
-NÖROMARKETİNĞ SEMİNERİ
-MODERN AĞRI YÖNTEMİ SEMİNERİ
-İNSANLAR VE EVCİL HAYVAN DOSTLARI -NEDEN HALA KİLOLUYUZ?SEM
-ULTRASONOGRAFİ SEMİNERİ
-MISIR ŞARM EL-ŞEYH RESİF SCUBA ŞARK FİSH DİSEASE
-VETERİNER TÜM KLİNİK BİLİMLER UYGULAMALI ABDOMİNAL ULTRASONOGRAFİ KURSU...[Devamı...]

Tolgay AYTAR Özgeçmis CV Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Özgeçmişi
İZMİR 9 EYLÜL ORTAOKULU-İZMİR ATATÜRK LİSESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ -İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ MESLEKTE 32 yıl
MESLEĞİME İSTANBULDA SARIYERE BAĞLI BAHÇEKÖY BELEDİYESİNDE VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRÜ OLARAK BAŞLADIM 657 DEVLET MEMURU OLARAK.BU SÜRE ZARFINDA HEM KAMU VETERİNERİ HEMDE SERBEST KLİNİSYENLİK YAPTIM 2 YIL SONRA İZMİRDE BORNOVA BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE O ZAMANKİ BELEDİYE BAŞKANI PROF DR AYSEL BAYRAKTARIN TALEBİYLE (YENİ ÇAĞDAŞ BİR VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNÜN OLUŞTURULMASI PROJESİ )NEDENİYLE KABUL EDEREK İZMİRE GELDİM BU ARADA DEVLET MEMURU OLARAK İZMİRDE PART TİME OLARAK ÖZ-VET'İ KURDUM BORNOVA BELEDİYESİNDE 4.YILIN SONUNDA İSTEDİĞİM PROJELERİN DEVLET SEKTÖRÜNDE GERÇEKLEŞMEDİĞİNİ ÜZÜLEREK GÖRDÜM VE İSTİFA KARARI ALDIM TÜM ENERJİMİ ÖZ-VETİ DAHA İYİ GELİŞTİRME YOLUNDA KULLANDIM....[Devamı...]

Tolgay AYTAR'ın Makaleleri Tolgay AYTAR'ın Makale ve Yazıları
44 Makale
747 Yazı/Döküman

Tolgay AYTAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Paşa ve Pamuk
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121340
Ben muhabbet kuşları paşa ve pamuğu getirdim. Pasa uçamıyor, akciğerlerinde ve kanadında sorun var. Özelikle pamuk, 8-9 yaşında, karaciğer sorunu var. Ayağının biri 3 hafta karnına çekerek başlayan süreçte, parmakları yumru şeklinde kapandı. Önceki veterineri çaresi yok demişti ama diğer ayağını da karnına çekmeye başlayınca öz-vet'e geldik. yapılan tetkikler neticesinde Akciğer dest, Antifungal krem, Antifungal solüsyon, Cleansing tea, metastop, antibakteriyel solüsyon verildi. Ancak pamuğun karaciğerine bu ilaçlar fazla geldi, diğer ayağı da kaçınılmaz bir şekilde kapandı. Tolgay Hoca bu süreçte defalarca beni yönlendirdi, şu an dönüşümlü olarak deve dikeni ve cleansing tea ile iyiye gideceklerini umuyorum. Cleansing tea verdiğim gün daha durgun olduğunu izliyorum. Karaciğeri ne kadar düzelebilir biliyorum, ayağına da yapacak bir şey yok ama iyiye gidiyor. Ben kuşlar konusunda gittiğim veteriner hekimlerden çok şey öğrendim. Özvet kliniğinden de beslenmeleri ve bakımları konusunda çok değerli bilgiler edindim. Ne yazıkki iyi sağlık hizmeti insanlar için olduğu gibi çoğu canlı için de erişilmesi zor, özellikle bilmedikleri zaman zarar veriyorlar. Bu nedenle Özveti tavsiye ederim.
     Beğenin    
Şirvan Yalman
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
21.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103834
Merhaba, bizim ailemizin iki küçük üyesi var; muhabbet kuşlarımız Boncuk ve Şeker. Yıllardır bizle birlikte olan sağlıklı kuşlar fakat bir süredir keyifsiz hale büründüler ve çok kısa sürede yem yemeyen, yese de bundan faydalanamayan, konuşmayan mutsuz kuşlara dönüştüler. Belirtilerini internette aradığımız zaman dostlarımızı kaybedeceğimizi düşündük. Okuduğumuz önerileri "derhal" uygulamamız yönünde bir çok görüşme yaptık. Ne yazık ki egzotik canlılar konusunda çok az çalışan hekim var ve muhabbet kuşları ancak onları 30 TL değerinde gören üreticilerin yönlendirmeleri ile sağlıklarını kaybediyorlar. Çokça yersiz ve aceleci öneri aldık. Hatta buna ne yazık ki başka veterinerler de dahildi... Ne yazık ki maddi olarak görülen ve oldukça değersiz görülen bu canlılar bizim ailemizin en tatlı üyeleri ve herhangi bir maddi karşılıkları yok... bu noktada Tolgay Bey ile karşılaşma şansı bulduk. öncelikle dostlarımızın hayatlarını devam ettireceği destekleyici bir tedavi uygulamaya başladı; bu sırada dışkılarından, ağızlarından ve tüylerinden örnekler alarak laboratuvar incelemeleri yaptırdı, bunların sonucunda tahminlediğimizden çok farklı sonuçlar elde ettik. sırayla da hepsini tedavi etmeye başladık. Şu an yolun başındayız, uzun süre tedavileri devam edecek fakat dostlarımız artık eskisi gibi eğlenmeye, şarkılar söylemeye ve güzel uykular çekmeye başladılar. Elbette biz de onların varlığı ile çok mutluyuz. Bilimden şaşmayan, tahminlerle tedaviler yürütmeyen ve en önemlisi her aradığınızda sabırla size aynı açıklamaları defalarca kez yapmaktan imtina etmeyen bir hekim arıyorsanız tavsiye ederim. Şimdiden Boncuk ve Şeker adına kendilerine teşekkür ederim, umarım çok daha iyi olacaklar.
     6 Beğeni    
Pınar Dikkaya Başaran
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103816
Tolgay bey.mesleğindeki ilkelerinden ve aldığı kararlardan asla vazgeçmeyen bir veteriner hekimdir.Köpeğim Bade'm ili ilk kez kliniğine gittiğimizde sert tavrı herkes gibi beni korkutsa da zaman geçtikçe onun ilgisi her aradığimızda(saat önemli değil) cevp verip detaylı açıklamalar yapması,akabinde telefonla arayıp hastaasını takip etmesi bu korkuyu yendi.Her yönüyle herkese şiddetle takip edebileceğim bir veteriner hekmdir.Tolgay beyin mesleki tecrübesi ilgisi sayesinde Bade'm sağlığına kavuştu.Bu arafa Tolgay beyin Kendi hayvanları ve gelen hasta hayvanlarla olan ilgisini görünce onun sert mizacının altındaki şefkatli kalbi görmenize neden olurKullanılan cihazlar,hijyen,çalışılan laboratuvarlar kalitelidir..
     2 Beğeni    
Ufuk Önder
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69310
Merhabalar ben ve arkadaşim limontepede papağan üretiyoruz.papağanlarimizin rahatsizligi için bir veteriner arayişina girmiştik .bulduğumuz her veteriner bize kuştan anlamadiklarini söyleyerek bizi geri çevirdiler.ama şükürler olsun ki tolgay beyi bulduk aradik ve bizi hemen kabul etti. Bir buçuk aylik bir tedavi sonucunda kuslarimin hepsi iyilesti ve harika bir kadrosu var sanki kuslar bizim degilde kendilerininmis gibi davraniyorlar. Tesekkurler tolgay bey tesekkurler aslı hanim.tesekkurler öz- vet.
     5 Beğeni    
İmren Usta
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
21.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68880
Öncelikle bütün Tavsiyeediyorum.com ziyaretçilerine merhaba demek istiyorum. Benim Tolgay Bey ve ekibiyle tanışmam, muhabbet kuşum Aşkın'ın aylar önce hastalanması sonucu oldu. Aşkın, ağzını açarak hızlı bir şekilde soluk alıp veriyordu ve kanatlarını açıyordu. Kalbi çok hızlı atıyordu. Ve giderek enerjisi ve morali tükenir bir hâl almaya başladı. Bu yetmiyormuş gibi bir de oğlumun poposuna yakın bir bölgede şişlik oluşmaya başladı... Bulunduğum şehirdeki veterinerler Aşkın'ın hastalığı konusunda hiçbir şey söyleyemiyorlardı. Muhabbet kuşları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi değillerdi. Ben de internetten hem çözüm hem de iyi bir veteriner araştırmaya başladım ve Tolgay beyin makalelerini, Tolgay bey ve kliniği ile ilgili danışan yorumlarını gördüm. Tolgay beyi aradım ve Aşkın'ın durumunu anlattım. Telefondan yardımcı olmaları çok zor aslında, çünkü hastayı görüp muayene etmek gerekiyor, doğru teşhis ve doğru tedavi için. Tolgay bey bunu belirttikten sonra belirtilere dayanarak Aşkın'ın vücudunda bakteri olabileceğini söyledi. Fakat haklı olarak ilaç adı vermedi çünkü tahlil yapmadan hangi antibiyotiğin kullanılacağını bilmek mümkün değildi. Zira her bakteri rastgele kullanılan herhangi bir antibiyotiğe olumlu cevap vermeyip hasta yavrumuzun durumunu daha kötüye götürebilir, hatta ölümle bile sonuçlandırabilir.... Güzel yavrumun daha fazla acı çekmesine dayanmam ne mümkündü ne de insani. Aşkın'ı İzmir'e Tolgay beyin kliniğine götürmeye karar verdim ve Artvin'den İzmir'e gittik güzel oğlumla birlikte. Tolgay bey, oğlumu muayene edip, ağız içi ve dışkı tahlili yaptı, röntgen çekti... ve oğlumun cigerlerinde bakteri, şiş olan bölgesinde de yağ kisti olduğu tespit edildi ve uygun tedaviye başlandı.... Tedavinin devamında veteriner hekim Aslı Hanım da gerekli yardımlarda bulundu oğlum Aşkın için... Tolgay Bey de Aslı Hanım da bilgili, tecrübeli ve mesleklerini hakkıyla yerine getiren veteriner hekimler. Türkiye'mizin yer yerinde böyle hekimlerimizin var olmasını diliyorum...Bu masum ve güzel yavrularımızın böyle iyi ve mesleğini sadece ticari kazanç olarak görmeyen veteriner hekimlere ihtiyacımız var... Şuan bebeğim Aşkın'ımın genel durumu gayet iyi, sağlığına büyük oranda kavuştu... Bu benim için çok büyük bir mutluluk... Siz de lütfen sahiplendiğiniz hayvanlarınıza, kulaktan dolma söylentilere dayanarak yanlış müdahalelerde bulunmayın ve yavrularınızı bilgili ve tecrübeli veterinerlere emanet edin... Veteriner Hek. Tolgay Bey'e, Veteriner Hek. Aslı Hanım'a ve bütün Öz-Vet Kliniği çalışanlarına ilgi ve yardımları için tek tek teşekkür ediyor, meslek hayatlarında başarılarının devamını diliyorum.
     17 Beğeni    
Mahir
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67248
Kendinizi ve can dostlarınızı güvenilir ellere emanet ettiğinize emin olun :) oğlum Zeus benden daha büyük ilgi görüyor diyebilirim :) Çalışma arkadaşları ile muhteşem bir uyum içinde olan bu klinik simgeleri ve harika kedileri efe ile bir bütün.Gerçekten kaliteli hizmet veren güleryüzlü işini tam anlamıyla yapan ve değer veren kar amacı gütmeyen mükemmel bir klinik.Kendilerine teşekkürü bir borç bilirim .... Özellikle Tolgay Bey tecrübesi ile harika bir işletmeye sahip olmak dışında oğlum Zeus'un vazgeçilmezleri arasında...
     7 Beğeni    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67206
Operasyon ve tanı konusunda oldukça başarılılar. Veterinerligi ticari amaçlarla yapmadıgıni hissedeceksiniz. Fiyatlar konusundada oldukça uygun bir klinik. Sevimli dostlarinızı guvenerek teslim edebilirsiniz. Daha önce gittigimiz baska veterinerlerden özellikle tani konusunda çok fazla zaman harcadik fakat burada tum problemlerinize çözum bulunacagina eminim. Ayrica çalışanların guleryuzleri ve hoş sohbetleri de burayi tavsiye etmem için bir sebep.
     8 Beğeni    
Perihan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Mart.2014
TavsiyeNo: 67159
Birçok veteriner hekim mesleğinde başarılı olabilir, ancak mesleğini ve hayvanları gerçekten seven veteriner hekim bence en başarılı olandır. Tolgay bey tam 14 yıl benim kedimin sorunlarına çözüm bulmuş, iyileştirmiş, aşılarını yapmıştır. en önemlisi de onu severek yapmıştır bu işi. Kedim son derece hırçın olmasına rağmen Tolgay bey ona sevgiyle yaklaşmıştır. Ona ilk kez hasta bir yavru güvercin götürmüştüm, ishaldi. Tolgay bey güvercinin bakımını yaptıktan sonra bana ücretsiz ilaç verdi. Güvercin iyileşmişti. O olaydan sonra tüm hayvanlarımı ona götürdüm(kaplumbağa, kedi, güvercin..) Kısacası Tolgay Aydar mesleğini ve hayvanları seven bir veteriner hekim olduğundan tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Ayhan Güncü
14.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53123
Tolgay Aytar Beyi görmedim tanımıyorum.çünkü ben İstanbul da yaşıyorum. 2 ay önce mısır çarşısında petshop ta bir köpek aldık.eve geldikten 3 gün sonra köpekin gözlerinde ve burnunda akıntılar başladı daha sonrasında diğer belirtiler ishal ve kusma aldığımız yeri aradığımızsa kendi anlaştıkları veterinere götürmemizi önerdiler. Bize kanlı ishalli köpeği satmışlardı. Kendi anlaştıkları veterinerde kendilerindendi zaten birtürlü bize doğruyu söylemiyor aydınlatmıyordu.Anadolu yakasından 3 günde bir gidiyoruz bişesi yok deyip bağışıklık sistemini güçlendirici ilaçlar yapıp gönderiyorlardı.Bu zaman zarfında bizde bu konuda bilği sahibi olmuştuk tabi.köpeğimiz kanlı ishalmiş.Bunuda sağolsun internetten ulaştığım Tolga bey sayesinde öğrendim.Hiçbir mecburiyeti olmadan sanki köpeğimiz Tooby yi ondan almışızda hasta çıkmış gibi yarım saate yakın telefonda beni bilğilendirdi. Tolga bey gibi bir veterinerin istanbul da olmamasına çok üzüldüm.İzmirliler şannslısınız... Köpeğimiz tooby kanlı ishali atlattı.Ama tolgay beyin dediği birçok marazlar kaldı. Diğer sitelere de yazmayı düşünüyorum siz siz olun asla ve asla petshoplardan hayvan almayın.Çünkü onlar işin sadece ticari kısmına bakıyorlar.vicdan merhamet yok..
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi İstanbul'da oturduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     27 Beğeni    
İrfan Çalışkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
1.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46837
Çiftliğimizde 1 adet kangal köpeğimiz vardı.Büyüdükçe topallamaya başladı.Son 1 hafta içerisinde çok acı çektiği yüzünden belli olup,artık yürütmekte zorlanıyordu.Ağrısından dolayı iştahı kesildi ve zayıflamaya başladı.Bulunduğumuz yerdeki veterinerlere gösterdik.Fakat hiçbiri hastalığının ne olduğunu söyleyemedi.Daha sonra internetten Tolgay Bey'i bulduk.Telefon ile arayıp konuştuk.Köpeğinizi alıp gelirseniz kesin teşhisi burada koyarız dedi.Gerekirse tahlillerini röntgenlerini yaparız deyince çok şaşırdık.Ama kesin konuşmasından bu işin uzmanı olduğunu anladık.Daha sonra köpeğimiz Cesur'u alıp Tolgay Bey'in muayenehanesine gittik.Köpeğimizin duruşundan,hareketlerinden ve yürüyüşünden kalça çıkığı teşhisini hemen koydu.Femur başının alınması gerektiğini,çünkü girip çıktıkça ileride çok daha fazla acılar vereceğini söyledi.Ve gayet uygun bir ücretle köpeğimizin ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi.Şu anda köpeğimiz hiç tahmin etmediğimiz kadar iyi bir durumda.Hiçbir sıkıntısı ve ağrısı kalmadı.Alanında gerçek bir uzman olduğunu anladık.Ne zaman bir sıkıntımız olduğunda Tolgay Bey bize yardımcı oluyor.Ona buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz...
     34 Beğeni    
İrem Taş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41162
minik su kaplumbağamın akciğer ekfeksiyonuna yakalandığını anladığımda ve bu hastalığın ölümcül olduğunu öğrendiğimde panik yapıp veteriner arayışı içine girdiğimde karşıma özvet çıktı. zaten su kaplumbağalrıyla ilgilenen fazla yer olmadığından bir deneyeyim dedim. yapılan tedavide önce enjeksiyon yaptılar iki kere. daha sonra ilaç tedavisi uyguladık veterinerin kontrolünde. sonucunda ise kaplumbağam iyileşti şuan çok sağlıklı. teşekkür ederim özvet
     14 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Mart.2011
TavsiyeNo: 40304
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Sevde
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mart.2011
TavsiyeNo: 40141
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Hülya
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Mart.2011
TavsiyeNo: 40010
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Tülay
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38447
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     5 Beğeni    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33429
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     5 Beğeni    
Yakup Yeşiltepe
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32689
herkese merhaba,ben aslen ankarada oturmaktayım.izmire arkadaşımı ziyarete geldim geçen hafta,köpeğimin ismi esen hareketli bir golden,ama yaklaşık 1 yıldır ayağında hafifi bir aksama vardı.bende köpeğimde bu duruma alışmıştık.izmirdeki arkadaşımın tanıdığı bizi özvet kliniğine götürdü.tolgay bey eseni muane edip tedaviye başladı.bir kaç gün sonra daha iyi olcak dedi güldüm.tam üçgün sonra esen eskisi gibi sağlığına kavuştu.tolgay beye binlerce teşekkür.keşke daha önce buraya gelseydim.
     17 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Mart.2010
TavsiyeNo: 31463
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     13 Beğeni    
Fatma Nuran Sönmez
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mart.2010
TavsiyeNo: 31315
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     9 Beğeni    
S.A.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Şubat.2010
TavsiyeNo: 31037
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Selis Candan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30652
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     6 Beğeni    
Elif Özen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30563
Öncelikle İzmir'de bu ayarda ekipman ve bu kalitede hekimleri olan başka bir klinik daha bilmediğimi belirtmek isterim. Benim hikayem annemin işyerinde beslediği kediye motorsiklet çarpıp öldüğü için daha yeni gözü açılmış 5 yavruyu eve almamla başladı, zaten evde 3 yetişkin kedim var ve senelerdir de bir veterinerim vardı. Ancak yavru kedilerin beslenmesi için anne sütüne en yakın vitamin ve mineral içeren Site Editörleri Tarafından Kapatıldı benim veterinerimde yoktu ve getirtmeye de pek niyetli değildi, pet shopta var alın dedi. O gün başladım pet shopları gezmeye ancak yok yok...Sonra aklıma bi gün dolaşırken gördüğüm ve tam teşekküllü bir hayvan hastahanesi gibi hizmet verdiğinden aklımda yer eden bu klinik geldi . Biliyor musunuz orda buldum, bir pazar günü bebeklerden birini ağzı köpürmüş zor nefes alır halde buldum ve acilen veterinerimi aradım, ne o ne de yardımcısı telefonlarını açmadılar, o anda nasıl düşündüm bilmiyorum (iyi ki de kartlarını almışım) ÖZ-VET'i aradım bir de ne duyayım pazar günleri de açıklarmış hemen getirin dediler, içeri girer girmez Vet. Hek. Derya hanım yavruyu kaptığı gibi salladı salladı ciğerlerine kaçan sütü çıkardı, daha sonra kendine gelmesi için onu oksijene bağladı, tam bir saat sonra hareketlendi yavrucuk ve ardından 2 saat kadar oksijen ve ısı destekli küvezde müşahade altında kaldı. Ben bu kediler bana geldiğinde yaşamlarını allaha bırakan, enfeksiyonu olduğu halde antibiyotik kullanmak istemeyen ( İleriki dönemde böbrek fonksiyonlarına zarar verirmiş, ancak bebek kedimin iştahı hiç yoktu ve ölecekti ve bence sadece dozlamadan korkuyorlardı) hekimlerden sonra hazine bulduğuma inanıyorum. Bunlardan bir kaçı ölür diyen ve bekleyenlere inat beşi de yaşadı beşi de çok sağlıklı şirinler. Eğer okursanız :) Derya Hanım, Tolgay Bey, müthiş klinik BİLGİNİZE, kendinizi ve kliniğinizi SÜREKLİ GELİŞTİRME ÇABALARINIZA, elinizi taşın altına koymaktaki MERTLİĞİNİZE ne kadar teşekkür etsem azdır....
     29 Beğeni    
Ayşegül
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30482
(Vet.Hek.Tolgay AYTAR bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Refik İlhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26762
Muhabbet kuşum dört aydır günde bir suluk su tüketiyordu.Biliyorum bu size anormal gelecek ama doğru... Önceleri bende inanamadım suluğunu kontrol ettim acaba delik veya çatlakmı var,ordanmı sızdırıyor diye ama suluk sağlamdı,ne olur ne olmaz diye yeni bir sulukla değiştirdım ama su tüketiminde bir azalma olmadı,bazı muhabbet kuşları sulukta banyo yapmayı severler,ama böyle bişey yapmıyordu,zaten Çapkın banyo yapmayı sevmez:-:) Eskişehirde 2 ayrı veterinere götürdüm her ikiside isal için antibiyotik verdiler Tetramisin,neoprim,coxidin bunlar fayda etmedi.Kuşla ilgili tüm sitelere yazdım sonuç olumsuz,verilen cevapları bu sitelere bakarsanız bulursunuz.Son olarak bu siteye rastladım,Tolgay beye müracaat ettim,Çok alçak gönüllü bir insan Allah ondan razı olsun..Kuşum normale döndü Eskişehirdeki veterinerlere kalsaydım Çapkın ölecekti. Tolgay bey kuşlar konusunda süper bilgili bir hekim. Tavsiye ediyorum..Siz ona güvenin gerisini ona bırakın bence. Saygılarımla
     17 Beğeni    
Yusuf S.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23585
Herkese merhaba ben özvet bünyesinde tolgay beyin yetiştirdiği kemal beyden hizmet aldım herkesin de burada bahsettiği gibi şeylerden yazmak istemiyorum açıkçası, çünkü denildiği gibi tolgay bey de ekibi de gerçekten hayvanları seven ve onların sağlığı için canını dişine katan insanlar ben bir arkadaşımın tavsiyesi ile kemal beyle tanıştım ve köpeğim de 2 gündür süren kanlı ishal için yardım istedim kendisinden, köpeğimizin evimizin bahçesinde ve evimiz uzak olduğu için gündüzleri de çalıştığımız için kliniği gidemiyorduk bir hekim arkadaş geldi ve 2 gün uygulama yaptı ancak hastalık daha da şiddetleniyordu o arkadaş virusların neden olduğu bir hastalıktan bahsetmişti ancak hastalığın şiddetlenerek devam etmesi beni şüpheye düşürdü ve yeni hekim arayışına girdim dediğim gibi bu nokta da kemal beyle tanıştık bir telefon görüşmesinden sonra kanamalı ishalın sadece virüslerden kaynaklanmayacağını bir çok sebebi olabileceğini söyledi öncelikle şaşırdım ama söyledikleri de mantıklı gelmişti parazit olabilir dedi , yabancı bir cisim yemiş olabilir dedi. V.s v.s bir çok sebep daha. Ve daha sonra evimize gelerek köpeğimize yerinde müdahale etti ve küçük bir parça dışkı örneği aldıktan sonra kesin tanıyı koydu kızım da yoğun miktarda parazit vardı ve bu yönde tedaviye başladık ve kızım 1 hafta içinde kendine geldi şu anda çok neşeli … kemal beyle yaptığımız görüşmede kendisini tolgay beyin yetiştirdiğini anlattı ve şimdi beraber çalıştıklarını anlattı böyle değerli hekimleri mesleğe kazandırıp köpeğimin kurtulmasına neden olan Tolgay beye ve köpeğimi yanlış tedaviden kurtarıp gereksiz yere acı çekmesini önleyen Kemal beye ve bütün özvet çalışanlarına teşekkür ederim. Artık köpeğim için güvenilir bir hekimimiz var herkese tavsiye ederim.. saygılar…
     10 Beğeni    
Nurşah
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23379
mrblar ben niğde den yazıyorum ismim nurşah ve 4 yaşında kutup isminde bir kedim var akciğerleriyle ilgili bir rahatsızlık geçirdi yapılan iğnelerden ve istemeyerek verdiğimiz ilaçlardan dolayı bize küstü ve depresyone giriyordu ki bir arkadaşım Tolgay beyi tavsiye etti önce taa izmir den nasıl olacak diye düşündüm ama tolgay beyi aradıktan sonra bu düşüncem silindi gitti öncelikle hayvan rahatsızlandığında önemli olan insanın kendi psikolojisidir eğer kendisinde olan tedirginliği hayvanına yansıtırsa iyileşmesi zaman alır tolgay bey sayesinde başta bunu yendik kutup umuz depresyona girmeden daha yavaş ve sakin atlattı rahatsızlığını tavsiye etmiş olduğu bazı ilaçlar ise hem onu rahatlattı hem de iğnelerden dolayı ışığa tepki vermeyen gözbebeklerinin büyümesi geçti başta inanılmaz geldi izmir den niğde deki bi kediye ne kadar yardımcı olunabilir ki diye ama tolgay bey gerçekten çok ehli bi doktor inanılmaz derecede yardımcı oldu ve ilgisi konuşmaları bizi çok şaşırttı ve rahatlattı kedimizde bu sayede daha rahat bir ortamda hastalığını atlattı keşke burda da böyle hekimler olmuş olsaydı çok daha mükemmel olurdu diyordum ki tolgay bey gibi insan canlısı ve hayvanları seven sıcak kanlı bi doktor nerde olursa olsun onlar var oldukça bu konudaki her türlü sorunun ortadan kalkacağına yürekten inanıyorum bir kez daha binlerce defa tşk ediyorum tolgay bey çalışmalarınızda başarılar diliyorum sağlıcakla kalın...
     11 Beğeni    
Sezen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22730
mrb öncelikle toygar beye ne kadar teşekkür etsem azdır.ben kütahyadan yazıyorum benim cicik adında bir kızım var.yalancı hamilelik yaşadı ve gerçekten çok hastaydı ve biz burda hemen bir veterinere götürdük durumunun çok kötü olduğunu acilen ameliyata alınıp kısırlaştrılacağını söyledi.kütahyada şartlar çok kısıtlı olduğu için ve pek bilgimiz olmadığı için tamam dedik ama çok korkmuştuk.ve ameliyata götürdük.hemen ameliyata aldı kızımızı beklemeye başladık 1 saat oldu başlayamadı 2,3,saat oldu hala başlayamadı çünkü kızımı bayıltamamış tabi biz şaşırdık ve veterınerımız yarın yapıcaz bugun bayılmadı dedi.nese kızımızı aldık ve çıktık çok kötüydü narkozlu baygındı öyle görünce ben gerçekten dayanamadım.ve bayılmamasına çok şaşırmıştım .ama şimdi anlıyorumki iyiki bayılmamış.bende eve gelip internetten araştırmaya başladım ve tolgay beyi buldum hemen numarasını alıp aradım ve durumu anlattım oda cok şaşkındı bayıltılmamasına ve daha şaşırtıcı bir çok şeye ve bana dediği hemen en yakınlarınızdaki başka bir ile götürün dedi.ve biz hemen eskişehire götrdük.ve kan tahlili yaptılar kızımıza korkulacak hiç bir şey yokmuş ve ameliyat ise isteğimize bıraktılar.bizde yaptrmadık ameliyatı.ve suan kızım çok iyi ogunlerde inanın günlerce uykusuz kaldım ve çok korktum tek umut veren tolgay bey di o olmasaydı onu aramasaydım burdakı veterıner ameliyat yapacaktı ve çok daha kötü sonuçlar doğacaktı tolgay bey işinde okadar iyiki telefonla bile hastalığını anlayıp kızımın, bana yardım etti ona gerçekten fazlasıyla minnetarım ve diyorumki bunlar tesadüf değil..ve tekrar çoook teşekkür ediyorum
     7 Beğeni    
Özge Acar Şahin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22315
Tolgay beyi yaklaşık 18 yıldır tanıyorum diyebilirim. İlk tanıştığımız zamanlarda ben henüz 10 yaşlarındaydım ve muhabbet kuşu besliyordum. Kuşlarım hasta olduklarında ilk olarak tolgay beyin kliniğine adım attığımda bana yardımcı olabilecek bir ilaç verdi ve küçük bir meblağ deyip benden para almadı. Son 8 yıldır kedimin sağlığı ve bakımı ile Tolgay bey ilgilendi. Tolgay bey, işinde oldukça bilgili olduğunu ve etik kurallara bağlı olduğunu size hemen hissettiren bir veteriner hekim. Kesinlikle sadece para kazanmak amacı ile bir şeyler tavsiye ettiğine ya da bir şeyler satmaya çalıştığına şahit olamazsınız. Hayvan dostlarınızı güvenle Tolgay beyin ellerine bırakabilirsiniz. Bilirsiniz ki doğru tanıyı mutlaka koyacak, doğru tedaviyi mutlaka uygulayacak ve bunu da büyük bir sevgi ve titizlikle yapacaktır. Ayrıca bugüne kadarki ilgileri ve yardımları için kendisine burdan tekrar teşekkür etmek istiyorum.
     8 Beğeni    
Mahmutars
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22066
kurt wotka'yı aldıgımda cok çelimsiz cok güçsüz cok hastaydı ölecek diye korkuyordum. şu anda çok güzel bie köpek gören herkez cok begeniyor sanırım bunu da veterimiz tolgay beye borcluyuz..kullandığı ilaclar mamalar ve dukkanda bulundurdugu hersey gercekten çok kaliteli onun önerdiği herhangi birşeyi hiç şüphe etmeden çekinmeden kullanabiliriz.kendsi ile gecen sohbetlerimizde onun cok iyi bir veteriner oldugu gibi cok iyi bir insan da oldugunu anlayabiliyorum..sokakta karsılastıgım köpek sahipleriyle gecen muhabbetlerde mutlaka adı gecer.onun hakkında guzel şeyler duymak aynı şekilde onun insanlara cok iyi bir şekilde davranması yardımcı olması bize geriye sadece başkalarına tavsiye etmemizi bırakır. eger onla dialog içinde olursanız iyi bir veteriner ve iyi bir insan oldugunu anlıcaksınız.şiddetle tavsiye ederim :D
     7 Beğeni    
Kemal Şimşek
7.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21937
Öncelikle herkese merhaba , Tolgay Bey kesinlikle herkesin bahsettiği gibi işinde uzman etik değerlere saygılı kaliteli ve mesleğinde 10 numara bir insandır bende bir hekim adayı olarak buna bizzat şahidim. Bir arkadaşımızın da tavsiyesinde belirttiği gibi evet Tolgay bey iletişim kurarken insanlara karşı gayet seviyeli ve dikkatli ki ben bu konuda onun hastası olarak gittiğim dönemler de de takdir etmiştim çünkü insanlarla çok fazla samimi olup hatta ve hatta bazı insanlar gibi mesleğinin hekimlik olduğunu unutup çok fazla haşır neşir olup sahte bir gülümsemeyle sahte bir dostlukla !! insanları kandırıp hayvanlar üzerinden ticaret yapmayan bir insan! Ben bu şekilde düşünüyor herkese tavsiye ediyorum ve son olarak şunu eklemek istiyorum "Kedisini ve köpeğini seven herkes bir gün mutlaka özvetle tanışacaktır"!!!! umarım yazım okuyan kararsız insanlar için yardımcı olmuştur. Saygılar.
     7 Beğeni    
Jale Haktanır
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21876
Tolgay beyi ve Aslı hanımı rüzgarımın sayesinde tanıdım.Rüzgarı aldığımızda 35 günlüktü ve sadece 2 kilogramdı.Rüzgar bize geldiğinde ağzı müthiş derecede kokuyordu yavrum parazitliymiş.İlk parazit aşısından sonra Rüzgar çok hastalandı ishal ardından kusma başladı.Hemen gerekli tedaviyi uyguladılar ve oğlumu hayata döndürdüler.Aslı hanım sorduğumuz bütün sorulara çok içten ve samimi bir şekilde hiç sıkılmadan cevap veriyor.Tolgay bey iletişim kurmaktan çok hoşlanmıyor fakat işinde gayet başarılı.İkisindende çok memnunum.Rüzgar benim için çok değerli.Onlarda bunu biliyor ve bize çok yardımcı oluyorlar.Rüzgarım altıncı ayına girdi ve çok sağlıklı bir golden retriever olma yolunda ilerliyor.Tolgay bey ve Aslı hanıma minnet borçluyum.veteriner arayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Kemal ŞİMŞEK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21828
Öncelikle Tolgay abiyle abim daha lise de iken ve ben ilk okul sıralarında iken tanıştık yaklaşık 8 yıl oldu.Abimin bir gün bulup getirdiği bir köpeği aşılatmak için gitmiştik o zamanlar herşey çok farklıydı kliniğin görünümü , ekipmanlar herşey 8 sene öncesinin teknolojisiyle doğru orantılıydı ancak şu günle kıyasla değişmeyen bir tek şey vardı o da tolgay abinin etik hekim duruşu ve bilgi becerisi. O zamanlar özvete gitmeden önce bir kaç kliniğe götürdük köpeğimizi bornovada küçük çocuklar olduğumuz için ya paramızı almaya çalıştılar ya da ilgilenmediler ancak biz bu durumu sezince hemen değiştirdik veterinerimizi ve bir gün özvetle o günden sonra tolgay abinin samimiyetine inandık ve kızımızı devamlı özvete götürmeye başladık daha sonra o dönemlerde abim öss ye hazırlanmaya başladı ve tolgay abiyi örnek alarak veteriner fakültesi yazmak istedi uzun uzadıya konuştu abimle kesinlikle küçümsemedi karşısındaki genci ve sonunda abim bir veteriner hekim , ve artık o da özvet bünyesinde çalışan bir hekim oldu. Tolgay abinin bu insancıl yaklaşımı olmasa belkii abim şu anda başka bir sektör de ve sevmediği bir işi yapıyor olacaktı. İnsanları küçük büyük ayırmayıp değer veren , bilgilerini esirgemeden paylaşıp abimin kendi gibi iyi bir hekim olması için elinden geleni yapan bu müstesna insanın ellerinden öperim ve tavsiye etmeye gerek yok insanlık arayan herkesin , kedisini köpeğini seven herkesin bir gün özvetle tanışacağından eminim saygılar...
     8 Beğeni    
Berk Fafal
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21776
Herkese merhaba. Yaklaşık 5 yıldır Tolgay Bey ve Aslı hanımla tanışıyorum. 4 tane köpeğim var ve köpeklerimin her türlü sağlık problemi, aşıları vs.. herşeyini yakından takip ediyorlar. Bu kadar süredir köpeklerimin her türlü sağlık probleminde Tolgay Bey ve Aslı hanımdan yardım aldım ve çok memnunum. Acil birşey olduğunda telefonla dahi yardım alabildim. En önemlisi Özvet in ilkesi yüksek kar değil yüksek müşteri memnuniyetidir. Sizde çok değer verdiğiniz ailenizin bir ferdi olarak gördüğünüz evcil hayvanlarınızı içiniz rahat bir şekilde Özvet e teslim edebilirsiniz. Her türlü sağlık sorununda en son teknolojiyle ve yüksek müşteri memnuniyetiyle hizmet veren Özvet i bütün hayvansever arkadaşlara gözüm kapalı TAVSİYE EDİYORUM.
     7 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21756
şu an 9 yaşında olan,bir köpeğim var;uzun süre köpeğimin ağız kokusuna bir çok veteriner hekime gitmeme rağmen çözüm bulamadım. araştırmalarım sonucu yine bu siteden tolgay bey hakkındaki görüşler ile karşılaştım ve kendisiyle iletişim kurmam sonucu köpeğimin sorunu için kendisini ziyarette bulundum. daha önceki zamanlarda köpeğimin diş taşları oduğu yönündeki bildirilerden sonraki tedavilerde, köpeğim uzun süre anestezinin etkisi ile kendine gelememiş ve durgunlaşmıştı(çok acı çekmesine bağlıyorum ben bunu) ancak tolgay beyin diş taşı temizlenmesi ve gerekli olan dişlerinin çekilmesi yönündeki tedavisinden kısa bir süre sonra köpeğim kendine geldi ve ne komiktir ki eskisinden bile daha hareketli oldu.. diğer yandan kendisi ile yaptığımız sohbette diğer birçok veteriner hekimin aksine para kazanmaktan çok, yardımcı olma vasfına sahip olduğunu da belirtmek isterim. köpek sahibi olan her insanın bildiği gibi 3 ayda bir kere yapılması gereken parazit aşılarını su an tolgay beyin önerisi ile enjeksiyon yöntemi ile değil hap verme yöntemi ile köpeğime uygulayabiliyorum. bu şekilde hem köpeğimin canı acımamış oluyor hem de aşıyı çok daha ucuza maal edebiliyorum. bunları söylemem gerek var mı bilmiyorum ancak; kendisine ait olan sayfada belirttiği donanımlarından da anlaşılacağı gibi mesleki yönden çok aktif ve sürekli araştımacı bir kişilikte olan tolgay bey petinizin sağlığı ile ilgili danışmak istediğiniz her konuda size yardımcı olabilecek tecrübe ve bilgiye sahip. en azından benim için öyle:) kendisine iyi çalışmalar dilerken siz okuyanlara da şimdiye dek petine dair çözümleyemediği ve umdunu yitirdiği sorunlar için son bir kez daha deneyip bu kez tolgay bey ile iletişime geçmelerini öneririm.
     12 Beğeni    
Gül Haliman
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Mart.2009
TavsiyeNo: 21699
Geçen yıl, çocukluğumdan bu yana istediğim kediyi ev hayvanları fuarında satın aldığım firmanın tavsiyesi üzerine hemen ertesi gün karbeyazın aşılarının yapılması ve ilk kez bir ev hayvanı besleyecek olmamın binbir sorusu ve paniği ile kliniğe girmemle başlayan tanışıklığımız 1 senedir devam etmekte... Gerek Tolgay beyin gerekse Aslı hanımın göstermiş oldukları yakın dostluk ve profesyonel uzmanlık için kendilerine teşekkür ederim. Tolgay bey için; aklımdaki soruları bilimsel temelde yanıtlaması, hiç aklıma gelmeyen konularda sormadan bilgi vermesi, evde bir kedi beslemenin kızım için olabilecek risklerine karşın özel aşı programı uygulaması, uzmanlığı konusunda gerek bilgi, gerekse klinik cihazlar açısından dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmesi ve uygulamaya geçirmesi, Karbeyazın sağlık kontrollerinin takibini bana bırakmadan yapması, ekibine verdiği sorumluluk ve güven .....hemen aklıma geliverenler... her ne kadar korksa da :)) Karbeyazın gerçek muhatabı olduğunu hissetmem de gerek Tolgay beyin gerekse Aslı hanımın işlerini ne kadar özen ve sevgi ile yaptıklarının kanıtı bence....
     5 Beğeni    
Nilüfer
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Mart.2009
TavsiyeNo: 21560
Tolgay Aytar hakkında düşüncelerimi kısaca şöyle özetliyebilirim: Kendisi her ne kadar insanlarla fazla iletişim kurmasada yaptıgı tanılar; koydugu teşhisler; insanlara verdigi tavsiyeler ( buna bende dahil olmak üzere ) benim gözümde mükemmel bir veteriner hekimidir. Kendisini 3 yıldır tanıyorum; yanında çalışan güler yüzlü asistanı Aslı ile beraber gerçekten can dostlarımıza nasıl içtenlikle yardımcı olduklarını; onlarla nasıl ilgilendiklerini kendim şahit oldugum için bu kadar rahat konuşabiliyorum herkese; can dostunu gerçekten seven insanlara tek tavsiye edebilecegim veteriner hekim Tolgay Aytar dır. Benim bossuma (köpegime:rot) gösterdigi ilgi alaka ve herhangi bir konudaki en ufak bi şüphemde bana önerdigi yöntemlerle şu anda 3 yaşına saglıklı bir şekilde giricek. Herhalde (ki öyle) en çok hastalık geçiren ve hala bir çok rahatsızlıga sahip olan (orta kulak iltahabı; gastrit; 3 aylıkken kanlı ishal; 10 aylıkken benim istegimin dışında kenelenmesi ve bunun üzerine kanlı ishal olup aşırı kilo kaybetmesi; vb...) bossumun saglıklı olarak bu yaşa gelmesinin tek nedeni Tolgay Aytar dır. Ona sonsuz teşekkürlerimi bu site aracılıyla tekrardan iletmekten mutluluk duyuyorum...
     8 Beğeni    
Meral Karaduman
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
22.Mart.2009
TavsiyeNo: 21363
Bizim 3 ve 2.5 yaşlarında iki köpeğimiz var. Biri boxer adı Zeyna, diğeri terrier adı Zeytin. Köpeklerimizi aldığımız pet shop sahibinin tavsiyesiyle Tolgay Aytar'ın muayenehanesine gittik. O günden beri de başka veteriner hekime danışma ihtiyacı hissetmedik. Hem Tolgay Bey, hem de birlikte çalıştığı veteriner hekim Aslı Hanım'dan çok memnunuz. Gerek hayvanlara karşı sevecenlikleri, gerek bizi bilgilendirmeleri, gerekse mesleklerini titizlikle icra etmeleri bizim memnuniyetimizin temel noktasını oluşturuyor. Her konuda kendilerine danışabiliyor ve güvenle artık evimizin kızları olan Zeyna ve Zeytin'i onlara teslim edebiliyoruz. Hasta doktor ilişkisinin ötesinde her ikisi de hoşsohbet, ilgili, güleryüzlü, iyi insan ilişkilerine sahipler. Muayenehane de temiz ve donanımlı. Aslı Hanım'a ve Tolgay Bey'e çok teşekkür ederiz. Meral-Hüseyin Karaduman
     4 Beğeni    
Çağlar&rüzgar
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
21.Mart.2009
TavsiyeNo: 21339
Tolgay beyi 2 yıldır tanıyorum ve iyiki tanımışım diyorum ve kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Her konuda bilgi sahibidir.Güleryüzlü ve hayvanları çoook seven biridir.Mesleğinde çook başarılı biridir.Bir veterinerin kliniginde olması gerekn ve hiçbir hastasını bende bu hayvanınızı tedavi edecek malzemeler yok başka bi vete gidin gibi konuşma bile söz konusu olmamıştır.Aslı hanımda Tolgay bey gibi başarılı ve işini iyi yapan bir veterinerdir.BENDE TOLGAY BEY GİBİ İYİ BİR VETERİNER OLACAĞIMA VE TOLGAY BEYDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENECEĞİMDEN EMİNİM. ÖZ-VET i şiddetle arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. :D
     2 Beğeni    
Hasan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
21.Mart.2009
TavsiyeNo: 21318
Ben Tolgay beyi belediye veterinerliğinde çalışırken tanıdım.O zaman benim sokakta baktığım kedilerim de bir hastalık olduğunda bana tedavilerinde yardımcı oluyordu.Daha sonra onlardan birini eve aldım ve yavrularıda olunca evde 4 tane kedim oldu.Evde baktığım kedilerim ve sokakta bakmış olduğum kedilerimde çıkan sağlık problemlerinde 15 yıldır bana yardımcı olmakta.Şimdi ÖZVET veteriner kliniğinde kedilerimin her türlü operasyonu olsun rutin aşılama ve kontrollerinde bizi her türlü konuda yardımcı oluyor. Geçen sene karakızımın göz kapaklarında oluşan bir rahatsızlıktan dolayı kirpikleri göz konjuktivasını irrite ediyordu,Tolgay beyde göz cevresi deriden parça alarak karakızın bu sorununu ortadan kaldırdı.Ayrıca sokakta yaralı olarak ayağında kırık olan bir kedimide iyileştirdi.Bizim 15 yıldır yanımızda olan her türlü problemde sıkılmadan bizi bilgilendiren ,kurumsallıktan ödün vermeyen TOLGAY beye teşekkür eder ve diğer pet sahiplerinide Tolgay beyi tavsiye ederim.Güleryüzü ve 18 yıllık tecrübesiyle herzaman bizim yanımızda olacağından eminiz .
     1 Beğeni    
Mehmet Külahlı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Mart.2009
TavsiyeNo: 21313
Tolgay bey 15 yıldır hayvanlarımın kontrolünü ve tedavileri yapmaktadır.Kendisinden son derece memnunum iyi bir veterinerdir.prensipli ve ciddi işine baglıdır.Çalışma temposu yüksek bir kişidir.BİLĞİ VE BECERİLERİNİ MESLEĞİNE İYİ YANSITAN BİR HEKİMDİR.Kendisine başarılar dilerim. Cerahi olarak yeteneklerini sonuna kadar kullanır.Hasta sahipleriyle ilğililenmesi onların sorunlarının giderilmesi için elinden gelen gayreti bir çok kere görmüş bir kişiyim. İzmirde bütün hayvan severlere tavsiye eder kendisinin ne kadar başarılı oldugunu görmüş olurlar.
     3 Beğeni    
Ömer
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Mart.2009
TavsiyeNo: 21202
Tolgay beyle kopegımın ayağı sakatlandıında tanıstım cunku daha oncekı veterınerım kopeım her hastalandıın da antıbıyotık tedavısı uyguluyodu ama tolgay bey oyle degıl yurt dısından bır ılac getırterek ayagını cok ıyı tedavı ettı ve benım oglumu hayatta ıyı bır durumda yasama sansı tanıdı ,ve her hastalık için cok guzel bılgıler verıyor kendısıne bu konuda tesekkur edıyorum o cok ıyı bı veteriner Meslekı acıdan ıse dort dortluk bır veterıner kendısı ,cunku hastaya pıskolojık olarak bıle cok yaklasıyor ,bır keresınde hıc unutmam sahıbı kedısını tutamıyodu ası için ,ve o sırada tolgay bey kedı ıle konusarak onu rahatlatarak asısını cok sakın bır sekılde yaptı. Bence pek denıcek bısey yok kendısı olabılecek her donanıma sahıp bırı zaten . Ve kendısını sevecen ,bılgılı ,otorıter bırı olarak goruyorum ve bu davranıs sıstemıde bence olması gerektığı sekılde zaten. Kışısel olarak cok cana yakın ,işi esnasında mesafesını bılen,ve en kotu anlarında bıle cok guler yuzlu ve konusmayı seven yanı anlatmayı bılgı vermeyı sankı gorev edınmıs bırı olarak anlatıyor ve cıddıyetını her zamankı gıbı koruyor. Yanında calısan aslı hanım da cok ıyı bırı tolgay bey bazen dısardakı ıslere gıttıgınde onunda guler yuzlu olması hastalarla cok yakından ılgılenmesı
     4 Beğeni    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Mart.2009
TavsiyeNo: 21180
Husky cinsi köpeğime araba çarpması sonucu ayağı kırılmıştı.Tolgay beyi internet sitesinden buldum ve köpeğime yaptığı operasyon ve sonraki tedavisinde gösterdiği ilgi ve çaba sonrası köpeğim eski sağlığına kavuçtu.Kendisi ve yardımcısı hayvanları çok sevdiği ve bu işi severek yaptığı çok belli,köpeğimle 2 ay gibi bir süre yakından ilgilendi.Bundan sonrada başka bir veterinere köpeğimi götürmeyi düşünmüyorum.Kendisi köpeğimin sağlığınla çok ilgili,güler yüzlü ve arkadaş canlısı bunun için Tolgay bey'e ve yardımcısına çok teşekkür ederim.
     4 Beğeni    
Nedim Daloğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Mart.2009
TavsiyeNo: 21086
Sayın Dr.Tolgay AYTAR'a sonsuz teşekkürler..Veteriner hekim olarak Balki'mizin dişi çürüdüğünde yaptığın kanal tedavisini, ilgini ve sevgini hiç unutmayacağız..Terrier cinsi köpeğimiz Balki ile 14 yıldır yakınen ilgilenmektesin, tüm aşı, ameliyat ve hastalıklarında müdahalelerini zaman gözetmeksizin, gerek evimizde, gerekse kliniğinde en iyi şekilde yapıyorsun..Bizim gönlümüzde her türlü takdiri kazandın..İyi ki varsın. Hayvan sevgisini yüreğinde hisseden, onun canını yakmadan, en az insana verdiğin değer kadar değer veren, sevgi dolu kalbin ve mesleğindeki başarın için, seni tüm hayvansever dostlara tavsiye ediyorum.. Nedim Daloğlu
     6 Beğeni    
Gülderen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Mart.2009
TavsiyeNo: 21047
Sokakta bulduğumuz 2 ayağı kırık 1 ayağı kangren olmuş yavru kediyi ÖZ-VET veteriner kliniği Tolgay AYTAR ve Aslı hanım sayesinde yaşama döndürdük.Bir ay boyunca bıkmadan usanmadan verdiğiniz emekler için destek için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bütün hayvan severlere ÖZ-VET veteriner kliğini tavsiye ediyorum. Ayrıca evde baktığımız iki siyamımız,sokakta baktığımız yaklaşık 20 kediye ÖZ-VET'in verdiği destek ve yol göstericiliğiyle zevkle bakıyoruz
     2 Beğeni    
Elif Sarıtaş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
12.Mart.2009
TavsiyeNo: 21018
Bugüne kadar sayısız veteriner klnigi dolasan,bir çok veteriner hekim tanıyan ben Disiplinli ve temiz çalışmalarıyla ÇAĞDAŞ VETERİNER Klinigi bünyesinde olan TOLGAY AYTAR ve ASLI VAROL'U sizlere şiddetle TAVSİYE EDİYORUM.Güvenle petlerinizi emanet edebileceginiz,bilgileriyle içinizi rahatlatan hekimleriniz en son teknolojik aletleri sayesinde sizleri dogru sonuca ulaştıracaklardır.Onlar için söylenebilecek çok şey var.Sevgi,Güleryüz,Tecrübe,Disiplin bu kelimelerden birkaçı.Dahası için onları ziyaret etmenizi isterim. DÜZELTME!! (Aşağıdaki kısım ziyaretçimiz tarafından 13.3.2008 tarihinde ilave edilmiştir-Site Editörleri) Dün hasta olan kedimin yorucu tedavisinden sonra düzelmesi sevinciyle,mutlulukla kedımden baska birşey düşünemiyordum.Tavsiyemi yazarken yanlış kelimeler kullanmışım.Çagdaş veteriner klinigi degil ÖZVET VETERİNER KLİNİGİ olacaktı.Herkesten cok özür dilerim.yanlış yere yönlendirmek istemem kimseyi.Tekrar sizleri doğru şekilde yönlendirmek istiyorum.ÖZVET VETERİNER KLİNİĞİ Veteriner hekim TOLGAY AYTAR VE Veteriner hekim ASLI VAROL.İki hekimimiz de cok tecrübeliler.Kedime gereken özeni sabırla gösterdiler ve tedavisini yapıp iyi yönde sonuçlandırdılar.Artık ben de çok mutluyum,kedim de... Yazdığım yanlışdan dolayı TOLGAY AYTAR VE ASLI VAROL'dan özür diliyorum.
     4 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
1.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16627
belkide hayatımda karşılaşabileceğim çok iyi ve işini çok iyi yapan bi veteriner.onun bu kadar başarılı olmasını hayvanları çok sevmesine bağlıyorum.bu şten hiç bir beklentisinin olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz.benim maddi durumum olmamasına rağmen kedimi kısırlaştırdı ve çok ilgilendi, ki bugüne kadar çok veteriner aramıştım ancak hepsi maddi yönden büyük beklentiler içindeyken tolgay beyde bunu asla görmedim .eğer sizde güvenilir bi hekim arıyorsanız oda Tolgay bey olmalı.
     5 Beğeni    
Deniz Darilgen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
24.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16398
Tolgay Bey'i 1995 yılından beri tanırım. Kendisi bu süre zarfında profesyonel tavrından vazgeçmemiş, mesleğinin hakkını veren, önceliği her zaman hastalarından yana kullanan bir veteriner hekimdir. Tolgay Bey'in hayvanlara olan sevgisi ve hassasiyeti her işin hakkıyla her daim yapılabileceğinin kanıtıdır. Kendisine olan güvenimi hiçbir zaman boşa çıkarmamıştır. Maddiyattan da öte yapılan her işe gönlünü koyarak yapabilmeyi kanıtlamış. Sabaha kadar hastasının başında bekleme nezaketini kaybetmemiş, Tüm dostlarıma ve çevreme gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir hekimdir. Daha uzun yıllar minik dostlarımı ona emanet edebileceğim için çok mutluyum.
     7 Beğeni    
Filiz YAMANER Fotoğraf
Dt.Filiz YAMANER
Diş Hekimi
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16385
Tolgay bey e yaklaşık 17 yıldır güvenerek gidiyorum Yıllardır köpek besliyorum.ayrıca sokakta baktığım kedilerim var.mesleğinde başarılı,ilgili ve titiz bir hekim. Kliniğinde gereken her türlü kan tetkikleri yapılmakta ve röntgen çekilebilmekte İnsan olarak samimi,güleryüzlü ve dürüst. meslektaşlarına göre araştırmacı ve cerrahi anlamda başarılı bir hekim.merak ettiğim her konuda yardımcı olmuşlardır. Yanında çalışan personeli de sıcak kanlı, ilgili ve başarılı. Ayrıca hayvansever olarak hayvanlara yaklaşımlarını beğeniyorum. Veteriner hekim arayan herkeze tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Buse
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14847
öz-vet Tolgay bey için 1-sevgi 2-dürüstlük 4-disiplin 5-özveri 6-sabır 7-yardımsever 8-gerçekten iyi bir veteriner hekim bu özelliklerini kızımız lenanın 14 ci yaş gününü bugün kutlamamız nedeniyle sevgili veterinerimiz Tolgay beye teşekkür etmek istiyorum çünkü geçirdigi lenf kanserleri nedeniyle kendisi iki sefer ağır operasyon geçirdi aynı zamanda 3 kez kemoterapi tedavisi uygulandı şu an bir lenf bezi ,rahmi ve yumurtalıkları ve iki memesi alındı ama gayet iyi o zor günlerimizde umudunu hiç kaybetmedi ve insanüstü mücadele ve inancıyla bugün kızımız lena bizimle bu mutlu günümüzde Tolgay beye ve ekibine teşekkürederim ve unatamadıgım bir şey daha her durumda pozitif olması bakalım umutlu olalım diğer veteriner hekimler umut yok derken o büyütmeyin fazla olayı diyerek bize moral ve inanç aşılamaya devam etti deneyecegiz sadece bana güvenin gitmek okadar kolay degil demesini unutamıyorum gerçekten mücadeleci bir hekim teşekkür ederiz
     11 Beğeni    
Medusa
5.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13393
Mart 2008 hayatımın dönüm noktasıdır. Bazen öyle insanlarla yollarınız kesişir ki yaşamı sorgulamaya, hayatın anlamını gözden geçirmeye başlarsınız. Tolgay Aytar benim hayatımda bir köşe taşıdır. İş başvurusu için gelen bir insanın hayallerini, yapmak istediklerini gün ışığına çıkarmak ve bunun için onu cesaretlendirmek, daha doğrusu "bu güç senin içinde var" mesajını ona kazımak sanırım her meslekte yapılabilecek bir davranış değildir. Tanıdığım en yalın, en temiz, en doğal, benliğini tamamen ego denen kavramdan arındırmış, yardımsever ve etik insanlardan biri... Hasta sahiplerine gösterdiği dürüstlük ve özveri dışında meslektaşlarına da bu kadar etik davranan bir insanın sanırım önünde düğme iliklemek gerek... Bugün hayatta en sevdiğim işi, mesleğimi kendi iş yerimde yapıyorum. Umutlar hayaller, güzel şeyler; gerçeğe dönüştüğünde daha da güzelleşiyor... Umutlarımın ve hayallerimin gerçeğe dönüşmesindeki emeğinden ve sonsuz desteğinden dolayı meslektaşım TOLGAY AYTAR'a teşekkürlerimi sunuyorum...
     5 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 6 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Tolgay AYTAR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Fotoğrafçılık,yelken,satranç,botanik,vs

Sevdigi Yazarlar : Psikoloji,sanat,politik,bilimselvs

Sevdigi Muzikler : Klasik,Caz,Popvs

Sevdigi Filmler : Belgesel,korku

Sevdigi Sözler : Bilği kuvvettir bilmek lanetlenmektir..gerçek bilği malesef ülkemde insanları korkutuyor


Tolgay AYTAR'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
AVİAN ULUSLAR ARASI PLATFORM
AB VETERİNER HEKİM PLATFORMU ÜYESİ- EGE ORMAN VAKFI-DOĞA HAYVANLARI KORUMA VAKFI-İZMİR VETERİNER HEKİMLER ODASI-TÜRKİYE KÜÇÜK HAYVAN VETERİNER HEKİMLER DERNEĞİ-GREENPEACE ÜYESİ-İZMİR TİCARET ODASI ÜYESİ SAĞLIK KOMİSYONU-KARŞIYAKA YELKEN KLÜBÜ-SCUBA EGİTİM-AVİAN -ÇEŞME ALAÇATILILAR DERNEĞi

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Öz-Vet Veteriner Kliniği
194 Sok No:48 Özkanlar Ana Caddede Büyük Migrosu Bornova Merkeze Doğru 100 Mt Geçince Şekerbank Karşısı Bornova/İzmir
İzmir
((Randevu alınması rica olunur))
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 388 17 70
Telefon 2 :
0(232) 388 17 64
(Öz-Vet Pet Kuş Hastanesi ve Eğzotik Cerrahi Merkezi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1968
(56 yaşında)
Doğum Yeri
Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1991
(33 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel googleplus hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Vet.Hek.Tolgay AYTAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce/İzmir Atatürk Lisesi Matematik Bölümü 1985 almanca

Tolgay AYTAR Mesleki Videolar Videoları
-
jako papağan veteriner, veteriner bornova, bornova hayvan hastanesi, papağan uzmanı veteriner, bornova veteriner tavsiye, veteriner tavsiye bornova, muhabbet kuşu veterineri, izmir kuş veterineri, kuş veterineri izmir, izmir tavsiye veteriner, izmir papağan veterineri, muhabbet kuşu uzman, tavşan kısırlaştırma, evka 3 veteriner tavsiye, muhabbet veteriner izmir, izmir iyi veteriner uzman, izmir hamster veterineri, maymun veterineri, muhabbetkuşuveterineri, iyi veteriner izmir özvet, kuş kırıkları ameliyat, bornova veteriner uzman, muhabbet izmir veteriner, izmir kuş hastanesi, izmir muhabbetkuşu, veteriner muhabbet, kuş veteriner izmir, iyi veteriner cerrah, izmir kanarya veteriner, kuş veterineri, veteriner klinik bornova, kuş ameliyat izmir, özkanlar izmir veteriner, kuş veterinerleri izmir, bornova iyi veteriner, kuşhastanesi, tavsiye bornova izmir, tavşan veterineri, kanatlıveteriner, izmir tavşan veterineri, bornova veteriner, veteriner hekim acil acil, tavsiye veteriner bornova, muhabbet veteriner, veteriner izmir bornova, bornova veterinerlik, muhabbetkuşu veteriner, muhabbet kuşundan anlayan, izmir iguana veteriner, bornova jako veterineri

07:05
Top