2007'den Bugüne 82,315 Tavsiye, 26,074 Uzman ve 18,274 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Doğadaki Kuşlara Yardım!
YAZI #5890 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Ağustos 2019
Aman dikkat unutmayınız ki doğada bulduğunuz bitkin kuşlar https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ çok “açtırlar “ Onlara çok fazla yiyecek verirseniz, bilinçsizce yutarlar , bu kuşlarda ölümcül bir “dolaşım bozukluğuna “ yol açar..İlk önce, bulunan kuşa sadece yaklaşık yarım çay kaşığı yiyecek verin ve kuşun bu miktarda yiyecek yemesine izin verin. Daha sonra bir ile iki saat arası bir mola yapılmalı ve yine az miktarda yiyecek verilmelidir.Sonra tekrar duraklama zamanıdır ve daha sonra biraz daha büyük miktarlarda yiyecek sunabilirsiniz..Bu durum ev kuşlarında dikkatsizlikle yem vermeyi unutma durumlarında da uygulanmalıdır..Note that the exhausted birds that you find in nature are very bulunan hungry İ If you give them too much food, they swallow unconsciously, this leads to a deadly bilinç circulatory disorder, in the birds. Let him eat. Then take a break between one and two hours and again a small amount of food should be given. Then it is time to pause again, and then you can offer a little larger amounts of food
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Evcil Hayvanlarda İlk Yardım Vet.Hek.Mine Çağlar KONDU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,274 uzman makalesi arasında 'Doğadaki Kuşlara Yardım!' başlığıyla benzeşen toplam 41 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


11:48
Top