2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Diyetisyen Tuğba Yaprak Kimdir?
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #7436 | © Ekleyen Dyt.Tuğba YAPRAK | Yayın Nisan 2023
Bu videomuzda sizlere kendimden bahsetmek istedim. Uzmanlık alanlarım ve danışanlarım ile çalışma alanlarım konusunda sizlere detaylı bilgi vermek istedim. Hakkımda daha detaylı bilgi almak için https://www.tugbayaprak.com/hakkimizda/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yayınlayan Uzman
Dyt.Tuğba YAPRAK
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Diyetisyen
TavsiyeEdiyorum.com Üyesiİş Adresi Kayıtlı

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Dyt.Tuğba YAPRAK'ın Makaleleri
► Diyetisyen Kalemiyle Midye Dyt.Işın SAYIN
► Yaşam Koçu Mu, Diyetisyen mi ? Dyt.Gizem Nur SAVACİ BAHAR
► Diyetisyen Seçimi Neden Önemli Dyt.Esra DİNÇER
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 20,001 uzman makalesi arasında 'Diyetisyen Tuğba Yaprak Kimdir?' başlığıyla benzeşen toplam 42 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
--

Dyt.Tuğba YAPRAK'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Tiroid Diyeti

Bu videoda Uzman Diyetisyen Tuğba Yaprak Tiroid Hastalarında Beslenme Önerilerini ve Tiroid hastalarının dikkat etmesi gereken yiyecekler ile ilgili bilgi veriyor.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

15:13
Top