2007'den Bugüne 83,079 Tavsiye, 26,198 Uzman ve 18,416 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğba KOÇ
Uzman Sosyal Pedagog - Denizli
Oyun Terapisti-EMDR Uygulayıcısı- Mindfulness uygulayıcısı

Tuğba KOÇ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Pedagog
İsim

Tuğba KOÇ

Şehir

Denizli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Sosyal Pedagog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğba KOÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

13
(%92.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Tuğba KOÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuğba KOÇ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Tuğba KOÇ Özgeçmiş CV Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ'un Özgeçmişi
Hollanda Utrecht Üniversitesinden 2008 yılında mezun oldum. Okuduğum bölüm ülkemizde olmadığından YÖK tarafından diplomaya denklik olarak Sosyal Hizmet Uzmanı olarak verildi. Her iki ünvanı da kullanmaktayım.

Uzun yıllar Hollanda'da okullarda, mülteci kampında ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde görev aldım.

Çalışma Alanlarım;

- Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

- Aile Danışmanlığı

- Çocuklara ve ebeveynlere yönelik Mindfulness uygulayıcısı

- Kurumsal Eğitim Programları, Seminer, Atölye ÇalışmalarıMEDYA HABERLERİ
http://www.denizlibulten.com/yasam/uzm-pedagog-tugba-koc-dan-cocuk-istismarina-karsi-ailelere-h20170.html

Tuğba KOÇ Tavsiye Yazıları Tuğba KOÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Özlem ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.208.FC

23-03-2020
 TavsiyeNo: 114226
Merhabalar; Kekeleme ve buna bağlı olarak özgüven eksikliği oluşan kızım için iyi bir uzman ararken bu site de gördüm Tuğba hanımı, iletişime geçtim ve cevap verdi sonrasında da önce kendim görüşmeye gittim. Emin olun daha ilk en doğru kişiye geldiğimi anladım. Kendisi daha ilk başta işin psikolojik kısmını kendisinin halledeceğini söyledi ve cidden öyle de oldu. Emin olun ilk gittiğim anda ki çocukla sonra ki çocuk arasında öyle çok fark vardı ki. Kızıma özgüvenini geri kazandırdı, daha mutlu kendisiyle daha barışık ve bize daha fazla güvenen bir çocuk oldu, yaşadığımız bir çok kaygıyı Tuğba Hanım sayesinde aştık. Tuğba Hanımın hiç bitmeyen enerjisi, her zaman canlı kıpır kıpır olması, dinamikliği bize de mutluluk olarak geçiyordu. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyoruz, bizim için ailemizin bir üyesidir. Kendiniz, sevdikleriniz ve dünya kıymetlisi evlatlarınız için doğru uzmanı arıyorsanız, buldunuz. Kızım için de benim için de apayrı bir yeriniz var. Sizi çok seviyoruz Tuğba KOÇ.
     Beğenin    

 Elif (Danışan)
 IP: 46.155.133.YLD

23-02-2020
 TavsiyeNo: 113812
Kızımda var olan kaygı bozukluğu, uyku bozukluğu, ölüm korkusu şikayetleriyle kendisine başvurmuştuk. Yaklaşık altı aydır kendisinden terapi alıyoruz. Tuğba hanımın yaklaşımlarına güveniyorum. Kendisi kızıma hem EMDR hem de oyun terapisi uyguladı. Kızımda hiç ilaç kullanmadan bariz düzelmeler oldu. Hiç gülmeyen mutsuz, herşeyden kaygılanan, uyku problemleri olan bir çocuktu. Şimdi kızımı gülerken görmek beni de çok mutlu ediyor. Sadece maddi sebeplerle değil insanlara yardım etme duygusuyla da hareket ettiğini, idealist bir insan olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Aysegul kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.185.YLF

21-02-2020
 TavsiyeNo: 113782
Tuğba hanımla internet aracılığı ile tanıştım kızım bu sene ilk okula başladı ama dört ay boyunca hep ağlayarak okula gitti hergun binbir zorlukla okula götürüyordum okulda bütün veliler beni canı anne ilan etmişti ama bilmiyorlardı ki hergun neler cektigimi ve ne diziler döktüğümu en sonunda bir pedegogga gitmeye karar verdim internette dolaşırken tuğba hanımın sayfasıyla karşılaştım nedendir bilmem hiç tereddüt etmeden aradım ve randevumu aldım kızımda okul fobisi var di ilk başta karamsarlığa düşmüştüm olmucak cozemicez diye ama üç seansta tuğba hanım halletti ve sorun ortadan kalktı kızım şimdi güle oynaya okula gidiyor arkadaşlarıyla çok güzel anlaşıyor okulunu çok seviyor gülen yüzü ve samimiyeti doğrultusunda tuğba hanımın bu sorun da ortadan kalktı ilgisi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim allah razı olsun.
     1 Beğeni    

 Pınar (Danışan)
 IP: 24.133.156.J

12-01-2020
 TavsiyeNo: 113089
Tuğba Hanım, Bizim hayatımıza sihirli bir değnek gibi dokundu. 5 yaşındaki oğlumda akran zorbalığı vardı.Tuğba hanım oğluma nasıl davranmamız gerektiği, onu nasıl anlayabileceğimiz hakkında bize yol gösterdi. Sadece oğlumun hayatına değil , benim hayatıma da iyi geldi.Çünkü oğlum mutlyusa bende mutluydum. Oğlum haftada bir kez 45 dakika oyun terapisinden çıkınca gözlerindeki mutluluk paha biçilemezdi. Herşey bir anda olmuyor tabi ki ama her seferinde bir üst basamağa çıktığını hissetmek güzeldi. Artık sorunlarımız yok oldu.iyi ki varsınız Tuğba Hanım Ben Tuğba Hanımı internet sitesinden buldum.Buraya da yazıyorum ki benden sonra herkes yararlanabilsin.
     1 Beğeni    

 İlke (Danışan)
 IP: 176.88.36.BY

23-09-2019
 TavsiyeNo: 111508
Tugba Hanım ile oğlumun öfke patlamaları nedeniyle yollarımız kesişti. Oyun terapisine başladık. Bu sürecin kolay ve hemen olmayacağını açıkladı. Aldığımız seanslar boyunca kendisinden çok şey öğrendim. Çünkü her seans sonrası verdiği bilgiler ve öneriler ile ebeveyn eğitimi alıyordum adeta. Önerdiği kitaplarla, uygulamalarla hayatımıza dokundu. Seanslarında da kullandığı mindfulness uygulamaları gibi birçok konuda derinlemesine ve cömertçe bilgilendirdi. Yepyeni ve rengarenk bir pencere açtı evimize. Oyun terapisi haricinde kendisinden EMDR konusunda da destek aldık. Diş hekimi korkusu olan oğlum EMDR çalışması sonrası bir azı dişini çektirdi, bir azı dişine de kanal tedavisi yaptırdı ve gıkı bile çıkmadı. Velhasılıkelam Tugba Hanım' ı Denizli' de iseniz kesinlikle tavsiye ediyorum. Denizli' de yaşamıyorsanız da üzülmeyin bildiğim kadarıyla uzaktan da çalışma yapıyor.
     3 Beğeni    

 Sevda (Danışan)
 IP: 178.233.43.WZ

22-09-2019
 TavsiyeNo: 111498
2019 mart ayında o zaman 3 yaşında olan oğlumun korkuları vardı. Tuğba hanıma gittiğimde önce aile görüşmesi yaparak detay aldı. Oğlum çocuklara yaklaşmaktan, parkta oynamaktan korkardı. Seslere aşırı duyarlıydı ve birçok sesten korkardı. Gece uyanmaları vardı ve özgüveni hiç yoktu. Oyun terapisine başlamamızın doğru olacağını fakat bunun bir süreç olduğunu ve bu süreçte çok sabırlı olmamız gerektiğini anlattı. Oyun terapisine başladık ve ilerledikçe korkuları zamanla azalarak yok oldu. Uykuları düzene girdi. Her şeye karşı korkuyorum demeleri kayboldu. Kasları mı zayıf acaba niye zıplamıyor dediğim çocuğum bir gün ansızın hiç girmediği oyun alanına girerek trambolinde zıplamaya başladı ve o günden sonra zıplamayı çok sevdi. Meğer niye yapamıyor dediğim şeyleri yapmak için cesarete ihtiyacı varmış. Bize ebeveyn olarak çok şey öğretti. Tuğba hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Her çocuk gibi elbette hayatımızda iniş çıkışlar olsa da şuan çok cesur, çok aktif, arkadaşlarıyla oyun oynamayı çok seven çok geveze bir oğlum var
     2 Beğeni    

 Nurcan (Danışan)
 IP: 37.154.229.CJ

16-09-2019
 TavsiyeNo: 111396
Tugba hanima bir yakinim tavsiyesi uzerine gittim. Kizimin korkulari vardi. Ve bu korkulari cok ilerlemisti. Bizden ayrilmiyor, tek basina yatmak istemiyordu. Okula baslayacakti ve sorun yasayacagimizi dusunuyorduk. Tugba hanim gerek cocuguma yaklasiminda gerekse bize yaklasiminda cok samimiydi. Biz kendisinden cok memnun kaldik. Cocugumuz bu yil okula rahatlikla basladi. Artik odasinda kendi basina yatiyor. Hersey icin buradan da tesekkur etmek istedim.
     3 Beğeni    

 YK (Danışan)
 IP: 5.47.3.YFL

30-06-2018
 TavsiyeNo: 104503
Ikinci cocugumu dünyaya getirdikten sonra buyuk kızımın bizden uzaklaştığını farkediyorum ancak yeni dogum yapmış olmamdan dolayı ikisine yetecek enerjik kalmamıştı belkide nasıl davranacağımı bilemiyordum. Kardeş kıskançlığı tavan yapmış agresif bir çocuk ve mutsuz bir anne olmuştuk.internetten araştırma yaptığımda Tuğba hanımı gormus ve direk aramistim . Telefonda bile o pozitif enerjisi yansımıştı resmen bana. Cocugum ile birlikte bir sürece başladık. Tugba hanima hayatimiza dokunusundan dolayı teşekkür ediyorum. süreç içerisinde gerek seanslarda gerek seans dışında ki destekleri için çok teşekkür ediyorum. Anne olarak kendimi kötü hissettirmeden eksikliklerini gormemi sağladığı için teşekkür ediyorum. Iyi ki karşıma cikmissiniz.
     3 Beğeni    

 Bilge Demir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.134.ZJL

26-12-2017
 TavsiyeNo: 101124
Tuğba'yı yüksek lisansta tanıdım. Onun Hollanda gibi eğitimi iyi bir okuldan mezun olması ve benim de Hollanda'da öğrenim almış olmam sayesinde kısa sürede ortak konuşabilecek birçok konumuz oldu. Yüksek lisans sırasında göstermiş olduğu disiplinli çalışma nedeni ile Tuğbayı hep takdir etmişimdir. Bu arada da da iki tane bebek yetiştirdi kendisi demeden geçemeyeceğim. İçimizde de en kısa sürede doktora tezi kıvamında bir tezi bitirip yüksek lisansını tamamladı. Halen sürekli okur ve alana katkı sunmak için fikir alışverişlerişinde bulunur. Onun danışmanlığından memnun kalacağınızı düşünüyorum. Ben arkadaşı ve meslektaşı olmaktan ziyadesiyle memnunum:)
     11 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikodinamik Gelişim Akademisi
Saraylar Mah. Hastane Cad. ( Doktorlar Cad.) No:8 Fehmi Cillow İşhanı K:4 D: 401
Denizli

Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(555) 037 72 88
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(35 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Utrecht Üniversitesi Sosyal Pedagoji
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Hizmet Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı


Tuğba KOÇ'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuğba KOÇ Mesleki Videolar Videoları
-09:24
Top