2007'den Bugüne 90,089 Tavsiye, 27,726 Uzman ve 19,716 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ
Psikolog - İstanbul
psikolog/psikoterapist

Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

31
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülru TUĞUTLUPsk.Gülru TUĞUTLU
Uzm. Psk. Gülru TUĞUTLU hem üniversite döneminden arkadaşım hem de bir meslektaş olarak fikirlerine en güvendiğim kişilerden biridir. Her daim kendini...

 
Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Psikoterapi

Depresyon ve anksiyete bozuklukları

Çocuk ve ergen psikoterapisi

Oyun Terapisi

Çocuk ve ergen zeka ve gelişim testleri

Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ'ın Makaleleri Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Esra ÜNAL ŞENGÜL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74089
Psikolog Şebnem hanimla, birlikte calistigimiz sure zarfında tanistik. Kendisinin en belirgin özelliği içten ve sicak duruşu, mesleğine olan bagliligi, ve kendisini geliştirmeye acik olmasidir. Özellikle çocuk ve ergenlerle test uygulamalari, oyun terapisi, ve bilişsel davranisci terapi alanlarında tecrübeli ve basarili bir meslektasimdir. Bu olumlu özelliklerinin terapiye de yansidigina eminin. Destek almak isteyen herkese gönül rahatligi ile tavsiye ederim..
     2 Beğeni    
Gülru TUĞUTLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54892
Psikolog Şebnem benim hem çok eski ve yakın bir arkadaşım hem de çok taktir ettiğim bir meslektaşımdır. 12 yıllık dostluğum süresince kendini mesleğine ne kadar adadığını ve mesleki sorumluluklarına ne kadar bağlı olduğunu yakından gözlemleme şansı buldum. Kendisi çocuk alanında uzman alanında oldukça yetkindir. Şimdiye kadar onlarca kişi yönlendirmiş ve hepsinden çok olumlu geribildirimler ve teşekkürler almış bulunmaktayım. Meslek etiğine verdiği önem, güleryüzü, özverisi onu alanında her zaman bir adım ileriye taşımıştır. Çalışmalarındaki bu başarılarının devamını diliyor, mesleğimize bu denli yüksek sorumlulukla sahip çıktığı için kendisine teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Gözde İlhan
25.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30056
Psikoloji bölümünden bu sene mezun oldum. Şebnem Hanım'la Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ndeki stajım sırasında tanıştım. Kendisi güleryüzlü, neşeli ve çok sıcakkanlı bir insan. Şebnem Hanım'ın bu özellikleri, çocuk ve ergenlerle çalışırken daha da başarılı olmasını sağlıyor. Çocuk ve ergenlerle iletişim kurmayı çok iyi beceriyor. Ailelere karşı olan anlayışı, hoşgörüsü, sabrı, eğitici ve öğretici rolü de görülmeye değer. Mesleğini severek ve etik kurallar çerçevesinde yapan, kendini sürekli geliştiren, öğrenmeye ve yeniliklere açık, azimli, çalışkan,araştırma yapmayı seven bir psikolog. Öğrendiği bilgileri pratiğe çok doğru bir şeklide aktarıyor.En önemlisi bilgilerini ve deneyimlerini yeni psikolog ve öğrencilerle paylaşmaktan büyük zevk duyuyor. Sorularımıza yılmadan sabırla cevap veriyor, bizlere iyi bir rol-model oluyor. Şebnem Hanım'ı tanıyıp, ondan birşeyler öğrenme fırsatı yakaladığım için mutluluk duyuyorum.
     2 Beğeni    
Süleyman MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29491
Oğlumuzun dikkat eksikliği ve Hiperaktivite sorunundan dolayı Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde tanıştığımız Şebnem Hanıma, göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakaya buradan teşekkür etmek isterim. Bir çocuğa "O dünyanın en iyi ve en eğlenceli Doktoru" dedirtebilecek bir yapıya sahip olan Şebnem Hanım, sadece hastası olan çocuk ile değil, çocuğun velisi ile de ilgilenip tavsiyeler vermektedir. Daha kapıdan içeri girerken sanki dört gözle çocuğun gelmesini beklermiş gibi tavrı, gösterdiği sıcaklık ve cana yakınlık çocuk ile olumlu ve sorunsuz iletişim kurmasını sağlamaktadır. Gittiğinizde çocuk hakkında dosyalar açıp son durumunu araştırmasına gerek kalmadan doğrudan konuya girip kaldığı yerden devam etmesi, hastasını önemsediğini ve yakından tanıdığının en büyük göstergesi olsa gerek. Ciddi anlamda sorunlar yaşarken bize tekrar moral ve motivasyon veren, kendisi ile tanıştığımız ilk günden bu yana ciddi derecede yol almamızı sağlayan ve kurumdaki diğer doktorlar ile iletişim kurmamızı sağlayan Şebnem Hanıma tekrar teşekkür etmek isteriz.
     5 Beğeni    
Hacer SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28773
Merhaba yaklaşık 2 senedir 8.5 yaşındaki oğlum için Şebnem hanımla görüşüyoruz. Kendisine başta ben çok teşekkür ediyorum çünki sayesinde oğlumla iletişim problemini çözdüğümüz gibi oğlumun dikkat eksikliği konusunda sorununu çözmemize en büyük katkısı olan insanlardan biri.Bize vermiş olduğu destek sayesinde oğlum neredeyse sıfır olan okuma ve çalışma durumunu şu anda çok samimi söylüyorum sınıfta ilk 10 öğrenci arasına girmiş hale getirmiş vaziyette. Oyüzden bana oğluma olan inancımı sağlamlaştırmama ve güvenmeme yardımcı olduğu için iyiki varsınız Şebnem hanım diyoruz ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Ayrıca oğlum sınavlardan 100 aldığı zaman enbaşta arayıp Şebnem ablası ile paylaşmaktan büyük zevk alıyor:))
     10 Beğeni    

Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülru TUĞUTLU
Psk.Gülru TUĞUTLU
Uzm. Psk. Gülru TUĞUTLU hem üniversite döneminden arkadaşım hem de bir meslektaş olarak fikirlerine en güvendiğim kişilerden biridir. Her daim kendini...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2003
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Şebnem ALTINIŞIK YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

03:09
Top