2007'den Bugüne 89,825 Tavsiye, 27,674 Uzman ve 19,687 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dilek GÜREL
Uzman Psikolog - Ankara
Emdr Uzman

Dilek GÜREL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 4
Dilek GÜREL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

97
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dilek GÜREL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilek GÜREL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Halil İbrahim DURANPsk.Dnş.Halil İbrahim DURAN
Psikolojik yardım konusunda hizmet veren kişilerin sahip olması gereken en önemli nitelik her şeyden önce insan sevgisi , insana saygı, dürüstlük, say...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
SEVGİLİ ZİYARETCİLER PSKOLOJİK HİZMETLERLE İLE İLGİLİ MESLEK YASASININ HENÜZ ÇIKMAMIŞ OLMASINDAN DOLAYI ALANDA BÜYÜK KARGAŞA YAŞANMAKTADIR. LÜTFEN İHTİYACINIZ OLAN UZMANIN ÖNERİ SAYISI VS.BİLGİLERİNDEN ÖNCE MUTLAKA CV VEYA MESLEKİ YETKİNLİĞİNİARAŞTIRINIZ... EMDR TERAPİSİ ALACAKSANIZ EMDR DERNEĞİNİN TÜM TÜRKİYE İÇİN YAYINLADIĞI SERTİFİKALI TERAPİSTLER LİSTESİNDE ADI OLAN VE ÖZELLİKLE 2. DÜZEY SERTİFİKASI OLAN BİR TERAPİSTİ TERCİH EDİNİZ..
 
Dilek GÜREL'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ankara Psikolojik Travma Emdr Merkezi
Gmk Bulvarı 149/9 Tandoğan
Ankara
(HER DANIŞAN KENDİ SAATİNDE ALINIR)
Uzm.Psk.Dilek GÜREL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji (1990 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2001 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dilek GÜREL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EMDR Uzmanı
EMDR İLE PANİK ATAK TEDAVİSİ
EMDR ile Psikolojik Travma Tedavisi
EMDR ile Korku ve Fobilerin tedavisi
EMDR ile Kronik Ağrı Tedavisi
EMDR ile Borderline Hasta tdv.
EMDR ile Erken Travmaların tdv(0-3 yaş)
EMDR ile Aile içi şiddet ve suistimaller
EMDR İle Sınav-Performans Kaygısı
EMDR İle Performans Arttırma
EMDR İLE ÇOCUK VE ERGEN TEDAVİSİ
EMDR İLE YENİ OLUŞMUŞ TRAVMAYA ANINDA MÜDEHALE
EMDR İLE MİGREN TEDAVİSİ
EMDR İLE BAĞLANMA PROBLEMLERİ TEDAVİSİ
EMDR İLE GRUP TEDAVİSİ


Kognitif Davranışcı Terapi (KDTD)

Uluslararası Gottman Çift Terapisi

Aile Terapisi ve Cinsel Terapi

Hipnoz

EFT

Gestalt Terapi

Grup Terapisi

Dilek GÜREL Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dilek GÜREL'in Özgeçmişi
1990 Ankara Ünv. Psikoloji Mezunuyet

2000 Ankara Ünv. Klinik Psikoloji YÜksek Lisans

1998-2001 Kognitif ve Davranışçı Terapiler Derneği Terapist Eğitimi Teorik Aşama

2001-2003 Kognitif ve Davranışçı Terapiler Derneği Eğitimi Süpervizyon Aşaması

1999-EMDR ( Basic Training)

1999-EMDR ( Completion Traininig)

2010- Gottman Çift Terapisi (Level 1)

2012 - ÇOCUK VE ERGENLERDE EMDR TEDAVİSİ

2012- EMDR İLE BAĞLANMA PROBLEMLERİ TEDAVİSİ

2013- EMDR İLE YENİ OLUŞMUŞ TRAVMAYA ANINDA TEDAVİ

2013 EMDR İLE GRUP TEDAVİSİ

2010- EMDR KOMPLEKS TRAVMALARIN TEDAVİSİ

2011- EMDR TERAPİSTİN ALET ÇANTASI

2011- AİLE VE EVLİLİK TERAPİSİ EĞİTİMİ
2012 EMDR İLE PANIK ATAKLARIN KISA TERAPİSİ
2013 EMDR ÇOCUK VE ERGEN TEDAVİSİ
2013 DÜNYA POZİTİF PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ

Dilek GÜREL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
K.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
7.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110956
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     3 Beğeni    
Rz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
25.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100487
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Yeşim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
8.Mart.2017
TavsiyeNo: 95128
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     1 Beğeni    
Psk.Esma KAZOĞLU
9.Mart.2016
TavsiyeNo: 86427
Dilek Hanim meslekdaşım aynı zamanda yol gostericim..Sıcak,samimi,dostane kişiliği Dilek hanımın ilk göze çarpan kişiliğidir.Bunun yanı sıra alanındaki gelişmelere son derece açık,empati kurma becerisi ve problem çözme yetisi yüksek bir terapisttir.Problemleri çok çabuk kavrayabilen,analiz edebilen ve çözüm üretebilen yanına çok defa şahit oldum.Olaylar karşısında farklı bakış açısı geliştirebilerek danışanlarının yeni bir pencereden bakmalarını sağlayacağından eminim.Emdr bilmenin dışında iyi bir uygulayıcı olmak gerekiyor.Kendi alanin da uzman olan Dilek hanim hayatiniza ışık tutmayi sağliyor.Dilek hanim Emdr yontemiyle bir cok depresyon yas panik atak travma yasayan hastalari cok iyi bir duzeye getirdigini gordum.Ankara'da Emdr almak isteyenlere, Profesyonel bir uzmandan yardim almak isterseniz Uzman klinik psikolog Dilek Hanim'ı güvenle tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Funda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
18.Mart.2015
TavsiyeNo: 77173
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Ahmet
13.Mart.2015
TavsiyeNo: 77006
5 ocak2015 dilek hanımala telefonla görüşkükten sonra bürosuna gittim sorunumu anlattım tranva sonrası bütün uzmanlar panik atak demişlerdi dilek hanımı ise panik atağın tranvaya bağlı olduğunu söyledi 4 seans EMDR tedavisinden sonra normal hayatıma döndüm şuanda rahatca asansöre arabaya uçağa binebiliyor ayrıca evde oturabiliyorum öncesinde gece 3 de 4 de çıkıp dışarda dolaşıyordum şimdi normal hayatım düzeldi eski hayatıma geri döndüm sağolasın dilek hanım ellerin dert görmesin herkezede tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Seher
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75442
Ben Dilek Hanımla ciddi bir kaza gecirdikten sonra tanıştım.Bu kaza da ciddi anlam da fiziksel hem de psikolojik anlam da yaralar aldım .Sağ kulagim da işitme kaybı oluştu ve düzelme ihtimali yok aynı zaman da aylarca yuruyemedim, kendim i bu dönemlerde eksik ve çaresiz hisssettm asla eskisi gibi olacaağımı düşünemedim,ölüm korkusuyla yaşıyordum yaşadığım şeyleri unutamıyordum ,ama Dilek Hanım ve EMDR tedavisiyle de tanıştım,Dilek Hanım o kadar cana yakın sıcak kanlı ki beni saatlerce dinliyo bir abla gibi seans günlerim çok güzel ve huzur verici geçiyor,EMDR tedavisi sayesin de de artık hayata daha olumlu bakıyorum ve kazanın bana kattığı olumsuz yönlerine değil de olumlu yönlerinin farkına vardımm bu kaza bana Dilek Hanım ve EMDR tedavisini kattı.Kendimi çok şanslı hissediyorum Dilek Hanımla tanıştığım için ...Çok teşekkür ederim Dilek Hanım iyi ki varsınız,iyiki tanımışım sizi...
     8 Beğeni    
Mirac
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74879
20 Kasım 2014'de Psikolog Dilek GÜREL hocamla tanıştım. 23 Haziran 2014 tarihinde gözüme aldığım darbeden dolayı gözüm alındı.Bu büyük travmadan dolayı kendisinden EMDR Yöntemi adı altında uygulamayı benimle tanıştırdı. 4 seans gibi bir sürede başarılı bir şekilde bana uygulandı. Olaydan ötürü çok endişeliydim, her şeyden korkuyordum,dışarı dahi çıkamıyordum. Bu EMDR Uygulamasından sonra eski yaşantıma döndüm. Buradan kendisine şükranlarımı sunuyorum. Allah böyle insanları başımızdan eksik etmesin. Allah razı olsun.
     9 Beğeni    
İlyd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2014
TavsiyeNo: 72027
Dilek hanıma gitmeden önce başka psikologlarada gittim ama gerçekten büyük hüsrana uğradım. Artık inancım kalmamıştı ki bir yakınım Dilek hanımı önerdi ve görüşmeye gittim. Daha ilk seanstan kendimdeki değişimi hissettim. O kadar cana yakın bir yaklaşımı varki her şeyi anlatabiliyorsunuz. Geçmişte yaşadığım olaylardan kalma kendime dair yanlış inançlarımın birlikte üstesinden geldik. Uyguladığı emdr yöntemiyle sizin gerçeği görmenizi sağlıyor aslında kendi kendimize yaptığımız hatalı kodlamaları farketmemiz için elinden geleni yapıyor. Diğer psikologlar gibi süre bitince bir sonraki seans devam ederiz gibi bir olay yok. Siz gerçekten farkedene kadar uğraşıyor ve siz gerçektende o hatalı noktayı buluyorsunuz. Üniversiteye giriş sınavı sırasındada buna yönelik seanslarda yaptık ve bunlarında bana çok yararı oldu. Sınavla ilgili kendime fazla güvensizlik vardı yapamayacağım korkusu çok büyüktü ama sayesinde sınava sıfır panikle girdim sınav sırasında aklımda kötü düşünceler yerine hep güzel düşünceler vardı. Ben Dilek Gürel'e çok teşekkür ederim. Sayesinde benim hayatımda çok büyük değişiklikler oldu. Kendinizde sevmediğiniz bir şeyle ömür boyu yaşamak zorunda değilsiniz emin olun. Teşekkür ederim Dilek Gürel.
     8 Beğeni    
S.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71906
Dilek Hanıma gittiğim dönemde, eşimle çok büyük problemler yaşıyordum. Daha öncede evliliğimle ilgili içinden çıkamadığım sorunlarım olduğunda destek almak için psikoloğa gitmiş, fakat fazla bir yarar sağlayamamıştım. Bu nedenle bu sefer doğru kişiyi bulmak ve ondan destek almak benim için çok önemliydi. Bu amaçla, gerek internetten ve gerekse çevremden araştırma yapmaya başladım ve öncelikle EMDR yöntemi hakkında bilgi edindim. Yaptığım araştırmalar sonucunda bu yöntemin faydalarına inandım ve bu yöntemi uygulamakta yetkin bir psikolog arayışına başladım. Bu site vasıtasıyla Dilek Hanıma ulaştım ve destek almaya başladım. Dilek hanım beni tüm dikkati ve ilgisiyle dinledi. Yargılamayan, olumlu, yapıcı yaklaşımı ve güven veren haliyle yaşadığım olaylara daha üstten bakmama yardımcı oldu. Çok yetkin olduğu EMDR yöntemiyle, başta annemin kaybı olmak üzere yaşadığım pek çok travmayla yüzleşmemi ve bu travmaların bende yarattığı olumsuzluklardan kurtulmamı sağladı. Dilek hanım son derece doğal ve samimi bir insan. Uzmanlıkla insanlığını bütünleştirebilmiş, nadir görülebilecek çok profesyonel bir yaklaşımı var. İnsan onun yanında kendisini sanki çok uzun yıllardır tanıdığı bir dostunun, arkadaşının yanındaymış gibi rahat ve aynı zamanda alanında çok yetkin bir uzmanın yanındaymış gibi güvende hissedebiliyor. Ayrıca daha önce gittiğim diğer psikologlar gibi, görüşmenin en önemli yerinde süre bitti diyerek görüşmeyi yarıda kesmemesi, çoğu zaman ben tamam diyene kadar seansı uzatması ve çok yoğun olmasına rağmen, randevularını bu duyarlılıkla ayarlaması, bence onun iyi niyetinin ve profesyonel yaklaşımının en büyük göstergelerinden biridir. Dilek Hanıma, bana gösterdiği özen ve sabır için ne kadar teşekkür etsem az. İhtiyacı olan, destek arayan herkese Dilek Hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Eu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65911
Dilek Hanımla, bu site aracılığıyla tanıştım ilk başta biraz ürkek , umutsuz ve kararsız bir şekilde gittim kendisine , çünkü yirmi yıldır devam eden bir panik atağa ve depresyona sahiptim hayatımın çoğunluğu psikiyatristlerde geçti ilk psikiyatristimle tanışmam lise son sınıfta oldu , 20 yıl ilaç tedavisi aldım ve aralıklarla çeşitli psikiyatristlere gittim fakat hiçbir zaman tam düzelme sağlayamadım biraz kendimi iyi gibi hissetsem ;onda bile çok mutlu oluyor fakat başıma gelen en küçük kötü bir olayda (bu olay iki kişinin kavgası bile olabilir)çok kötü geri dönüşler yaşıyordum, hayatımı hiçbir zaman kaliteli yaşayamadım hep acılar içinde yaşadım hep çok mutlu çok umutlu insanlara özenerek yaşadım bu hastalığım yüzünden hayata çok geç başladım üniversiteyi çok geç kazandım çok daha iyi bir okulda okuma fırsatım varken çok kötü vasat bir yerde okudum ,insan ilişkilerim hep bozuk oldu ,evden çıkmaya insanlarla iletişim kurmaya bile korktum kendimi her şeye kapattım içimde bitmek bilmeyen bir heyecan ,panik ve umutsuzluk vardı çok ciddi nefes darlığı çekiyordum ve 20 yıldır aklımda olan tek bir şey vardı ölmek ,sadece ölmek istiyordum ve yaşadığım bu durumların sona ermesini istiyordum yine bu sene hastalığımın en üst doruklara çıktığı bir noktada emdr tedavisi ile tanıştım bu tedavinin geçmişteki anıları, acıları sildiğini ve ilaçsız gerçek bir iyileşme sağlayacağını duydum internetten birkaç yer ve doktor adı araştırdım önce madalyon psikiyatri merkezine gittim ordaki psikolog Hande hanım benim çok zor umutsuz bir vaka olduğumu 2 yıldan önce kesinlikle gelişme sağlayamayacağımı söyledi ayrıca o kadar yanlış yönlendirme yaptı ki ben onunla görüştükten sonra bulunduğum durumdan 5 kat daha kötüleştim artık hiçbir kurtulma umudumun olmadığını düşündüğüm bir anda Dilek Hanımla tanıştım ve Hande Hanımın 2 yılda bile gelişme sağlanamaz dediği hastayı 4 ayda iyi etti. Kendisi mesleğine aşık bir insan sizi kabul ettiyse iyileşmeden çıkma olasılığınız yok. Dilek Hanımla tanıştıktan sonra mutlaka iyileşeceksiniz buna emin olun ; insanı yaklaşımı ,sevecenliği sizi anlayan güzel bakışları ,size verdiği güven duygusu o kadar büyük ki anlatılamaz ve en önemli özelliği de sonsuz sabrı ne kadar zorlarsanız zorlayın sizden asla vazgeçmiyor belki eşiniz,aileniz,akrabalarınız,arkadaşlarınız sizden bir türlü iyi olamadığınız için vazgeçebiliyor ama o asla sizden vazgeçmiyor ben Dilek Hanımla tanıştığımdan beri ilaç kullanmıyorum , artık nefes alabiliyorum ve en önemlisi geleceğe güvenle bakıyorum umut çok uzakta değil Dilek Gürelle tanışın umudunuz olsun, hayalleriniz olsun ,yarınlarınız olsun sevgi emek ister diye bir söz vardır ve bu sözün hakkını vermek gerçekten çok zordur Dilek Hanım bana çok emek verdi ve bu sözün hakkını gerçekten çok verdi o yüzden ben onu çok ama çokkk seviyorum teşekkürler herşey için …
     18 Beğeni    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59931
Çok ağır sinir ve ruh hali bozukluğu içerisinde Site Editörleri Tarafından Kapatıldı ilaç kullanır durumda iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dilek Hanımla tanıştım.O günden bu güne aldığım terapiler sonucunda artık ilaç kullanmıyorum.Hayata bakış açım değişti.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Hastasının sorununun güler yüzlü , konuşkan yapısıyla kaynağına inebilen müthiş bir Uzman. Umarım Dilek Hanım benim gibi bir çok hastanın iyileşmesinde rol oynar , kendisine minnettarım.Meslek hayatı boyunca kendisine başarılar diliyorum.
     15 Beğeni    
Nuray RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57903
Dilek abla bir süredir psikolojik danışmanlığımi yapmaktadır. Kendisi annemin danışmanlığını yapmaktaydı. Sinir krizi geçirdiğim bir akşam uygunsuz sayılacak bir saatte aramama rağmen tüm içtenliğiyle yanıt verdi ve ertesi gün için hemen randevu ayarladı. Büyük bir sabır ve özveriyle kişisel sorunlarımı çözüme kavusturma yolunda adımlar atmaya başladık. Ama benim asıl değinmek istediğim konu EMDR Yöntemi! Yıllardır sınav gerginliğiyle baş edemiyordum. Sadece bir kez uyguladığımız bu yöntem sayesinde dün inanılmaz bir sonuç elde ettik! Şu anda zabıt katipliği sınavına hazırlanıyorum. 2 aydır 600 karaktere takılmış bir türlü ilerleme kaydedemiyordum. Ancak geçen hafta EMDR'yi uygulamaya başladık. Ve sadece bir haftada 810 karakter yazdım :-) inanılması güç bir şey benim için ama oldu! Çok teşekkür ederim Dilek abla.(affına sığınarak abla diyorum,çünkü gerçekten ablam oldun. Ilgine,emeğine binlerce teşekkürler.) başarılarımı inşallah gün gün paylaşacağım.
     8 Beğeni    
T.P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53873
Dilek hanimla internetten arastirma yaparken kendisiyle tanisma firsati buldum,calismalari cok dikkatimi cekti ve yanilmadigimi kendisinden aldigim EMDR yontemi sayesinde gordum.Hayatimin cok zor bir donemindeydim.Cok kotu bir travma yasadim,uyku uyuyamiyordum,surekli agliyordum,gulmeyi unutmustum tam bu sirada Dilek hanimla tanistim. Dilek hanimin guleryuzlulugu,pozitifliligi,guvenirliligi,samimiyeti,arkadasligi icin cok ama cok tesekkur ediyorum.Uyguladigi EMDR yontemi sayesinde sorunlarimla basetmeyi ogrendim,artik guclu bir kadinim,uyku uyayabiliyorum,yasadigim butun kotu olaylari hafizamdan sildim,kendisine ne kadar tesekkur etsem az. bir pskolog olarak Dilek hanimi ve uyguladigi EMDR yontemini herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Hk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39788
Yaşadığım bir travma sonucu yaşamın anlamı kalmadığı, bu üzüntü ile hayatımı devam edemeyeceğime karar verdiğim ve dibe vurduğum zamanda internetten Dilek hanımı buldum ve EMDR tekniği ile travmaların kısa sürede tedavi edildiği ögrendim. Hemen randevu aldım ve EMDR tekniği ile tedaviye başladık. Kendisi uzmanı olduğu EMDR tekniği ile sabır ve inatla benim travmamın olumsuz etkilerini kısa sürede ortadan kaldırdı. Tabiki Dilek hanımın kişisel özellikleri sayesinde duyulan güven bu sonuçları ortadan kaldırmada en büyük etken. Anladımki herşeyin bir çözümü var, hayat insanlara her zaman güzel ve toz pembe şeyler sunmuyor. Ancak yaşanılan her olumsuzluğun bir çıkar yolu var. Kendinizi umutsuz ve başa çıkamadığınız durumlardan kurtarmak için Dilek hanımı ziyaret etmenizi öneririm. Bana gösterdiğiniz özen ve sabır için çok teşekkür ederim.
     18 Beğeni    
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37570
Dilekle tanışıklığım 10 yıl öncesine, çocuğum olduktan sonrasına denk gelıyor.çocuğumla beraber çok yoğun kaygılar yaşayıp sürekli acı çektiğim bir döneme girmiştim.birçok profesyonele başvuruyordum ancak dipsiz kuyuda gibiydim.bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dilekle tanıştım.O güne kadar adını hiç duymadığım hatta başlangıçda kuşkuyla yaklaştığım EMDR tekniği sayesinde hızla iyileştim.hatta bedenimde yıllarca beraber yaşamaya alıştığım ağrılarımın bile geçtiğini farkettim..sayesınde başlayan aydınlık ve ferah dönemim halen devam ediyor ve o problemim artık bitti.bu benim için müthiş birşey.Dileğe,bilgisine,içtenliğine minnettarım.iyi ki varsın,artık biliyorum ki sorunum olduğunda sayende üstesinden kolayca gelebiliyorum.
     13 Beğeni    
Mesude
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37076
Dilek hanım'ın kişi olarak yetkin ve bilgili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kolay iletişim kurulabilen biri olduğundan insanı rahatlatan bir yapıya sahip. Henüz kendisinden EMDR almadım ama alanları biliyorum, son derece memnunlar ve tedavinin kendilerine çok yardımcı olduklarını ifade ediyorlar. Ben de en uygun zamanda kendisinden bu yönde bir profesyonel yardım almayı düşünüyorum. Kendimi değerlendirebilmemde çok yardımı olacağını umuyorum. Onu tanıdığımdan dolayı çok memnunum..
     10 Beğeni    
N. ErSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37014
Öncelikle Dilek Hanıma teşekkür ve minnetimi ifade edeceğim, zira yıllardır içimde kanayan ruhsal yaralarımın sebebi benmişim gibi kendimi suçluyordum......Onun sayesinde suçluluk duygularımı giderebildik. Ayrıca gerçekte benim de çok olumlu yönlerimin olduğunu öğrendim.Örneğin çektiğim ruhsal acının ne kadar derin olduğunu ve buna rağmen SABIR'la katlandığımı öğrendiğim andaki duyguları hiç bir söz yeterli derecede anlatamaz. Sadece teşekkür değil minnetimi de sonsuz kerelerde sunuyorum. Bundan böyle hayatımın çok daha olumdu yönde gelişim göstereceğine inanıyorum. İşini çok iyi yapan ,dostluk ve sevgiyle yaklaşan Dilek Hanımefendi den çok kişinin yaralanmasını- onlar adına diliyorum.
     12 Beğeni    
Mehmet DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29759
Yedi yıl önce yaşamın farkındalığına varmaya başladım. Kendini tanıma,değiştirme ve kendin olma programını kendime uygulamaya başladım.Amacım içsel huzuru yakalamaktı. İçsel engeller vardı adını koyamıyordum. Tesadüfen doktor, psikolog ve üyelerin bulunduğu bir dernekte EMDR TERAPİSİNİ duydum.Dilek GÜREL hanım ile tanıştım. Eşim psikiyatriden yardım aldığı için iyileşmesini hızlandırmak için onu düşünmüştüm fakat kabul etmedi. Kendim için ise erteliyordum. İyileşmemi ve ilerlememi ertelememem gerekir dedim ve hemen ertesi gün için randevu aldım.Ergenlik döneminde yaşadığım travmatik olayın, içimde demirlenmiş olan olumsuz duyguların birkaçından daha kurtulmamı sağladı.Kendimle barışık olma ve içsel huzuru yakalama yolunda bana bir adım daha ilerlememe yardımcı oldu. İki saat süren seansta yaşadıklarımı burada anlatmam imkansız. Kendisine olan güveni, Yardım severliği, İşine olan bağlılığı kendisini tavsiye etme sebeplerinden sadece birkaçı...Psikolog ve Psikiyatristen yardım almanın zor olduğu toplumumuzda kendimi şanslı görüyorum. Dilek Gürel'e Teşekkür ediyorum.
     26 Beğeni    

Dilek GÜREL'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : TÜM YAŞAMIMI EMDR- TRAVMA TERAPİSİ VE SEVGİLİ OĞLUM ERDEM

Sevdigi Yazarlar : MARQUEZ, DOSTOYEVSKİ,

Sevdigi Muzikler : " SOMEWHERE OWER THE RAİNBOW WOMEN LİFE "

Sevdigi Filmler : İLK 50 ÖPÜCÜK, RAİN MEN ,


Dilek GÜREL'in Kitap ve Yayinlari Dilek GÜREL'in Basılı Kitap ve Yayınları
3 P PSİKOLOJ- PSİKOFARMAKOLOJİ- PSİKİYATRİ DERGİSİ 2003
TÜRKİYE KLİNİKLERİ DERGİSİ 2004, 24, 689-696
TÜRK PSİKOLOJİ BÜLTENİ ÇEŞİTLİ SAYILAR
FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON DERGİSİ 1 SAYI
SPOR VE TOPLUM DERGİSİ 1.SAYI
KLİNİK PSİKİYATRİ DERGİSİ

Dilek GÜREL'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ
KOGNİTİF DAVRANIŞÇI TERAPİLER DERNEĞİ
EMDR TÜRKİYE DERNEĞİ
İNTİHARLARI ÖNLEME DERNEĞİ
PSİKOLOJİK DESTEK DERNEĞİ
TRAVMA AKADEMİSİ
GESTALT TERAPİLERİ DERNEĞİ
ALZHEMEIR DERNEĞİ
PSİKOLOJİK TRAVMA DERNENEĞİ

Dilek GÜREL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilek GÜREL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Halil İbrahim DURAN
Psk.Dnş.Halil İbrahim DURAN
Psikolojik yardım konusunda hizmet veren kişilerin sahip olması gereken en önemli nitelik her şeyden önce insan sevgisi , insana saygı, dürüstlük, say...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ankara Psikolojik Travma Emdr Merkezi
Gmk Bulvarı 149/9 Tandoğan
Ankara
(HER DANIŞAN KENDİ SAATİNDE ALINIR)
Uzm.Psk.Dilek GÜREL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 733 80 79
Telefon 2 :
0(532) 654 69 29
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1990
(32 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans (2001 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Uzm.Psk.Dilek GÜREL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Dilek GÜREL Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video

07:55
Top