2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN
Uzman Psikolog - İçel (Mersin)
Yüksek Lisans Mezunu

Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Huriye KAHRAMAN DAMAR
Üniversitenin ilk yıllarından bu güne devam eden tanışıklığımız arkadaşlıktan öte zamanla dostluğa ve kardeşliğe dönüştüğünden onu artık kardeşlerimde...

 
Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kahraman Psikolojik Danışmanlık Merlkezi
Çiflikköy Mahallesi Life Plus Sitesi
İçel (Mersin)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji (2003 Mezunu)
Yüksek Lisans
Mersin Üniversitesi Eğitimde Ölçme Değerlendirme Yüksek Lisans (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bağımlılık, Öfke Kontrolü, Kaygı, Depresyon, İletişim, Stresle Başaçıkma, Otokontrol, Sınav Kaygısı, Sigara Bırakma, Travma tedavisi, EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma)

Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN'ın Özgeçmişi
Aldığı Eğitimler ve Katıldığı Seminerler:
VII. Psikoloji Öğrencileri Kongresi, Adölesan (Ergenlik Dönemi) Eğitimi (Sağlık Bakanlığı), Ardıç Psikososyal Destek Programları Uygulayıcı Eğitimleri (Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği), Ardıç Psikososyal Destek Programları Eğitici Eğitimi ve Süpervizyon (Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği), 0-19 Yaş Aile Eğitimi (0-6 yaş; 7-19 yaş) (Milli Eğitim Bakanlığı), 0-19 Yaş Aile Eğitimi Eğiticilerin Eğitimi (Milli Eğitim Bakanlığı), Yetişkinler İçin Psikososyal Destek Programları (Adalet Bakanlığı CTE), Profesyonel Eğitim Becerileri Eğitimi (İzgören Akademi), Takım Çalışması Eğitimi (İzgören Akademi), Öfke kontrolü Eğitimi (Adalet Bakanlığı CTE), İletişim ve Saldırganlık Kontrolü Eğitimi (Hollanda Adli Kurumlar Dairesi DJI Eğitim Enstitüsü), Sigara Alkol Madde Bağımlılığı Eğitimi (Adalet Bakanlığı CTE), Eğitim Merkezleri ve Eğitim Programlarının Yönetimi Semineri, Ceza İnfaz Kurumlarında Bağımlılık Tedavi Hizmetlerinde Zarar Azaltımı...[Devamı...]

Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Huriye Kahraman
2.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87596
Fahriye Gündüz, dostum, kardeşim, meslektaşım olması yanı sıra her açıdan duruşu ile örnek aldığım değerli insan... Çok şanslıyım ki üniversite eğitimimiz sırasında başlayan tanışıklığımız 18 yıldır devam eden derin bir dostluğa dönüştü. Şimdi de birlikte çalışmak gibi bir şansı yakaladık. Mesleki olarak son derece donanımlı, etik ilkelerden ödün vermeyen, dürüst, her alanda olduğu gibi işini yaparken de son derece titiz ve özenli bir psikologdur. Kendisi fazlasıyla mütevazi olması nedeniyle genellikle kariyeri sırasında edindiği donanım ve deneyimlerinden bahsetmemeyi tercih eder. Danışmanlık hizmeti almak isteyenlerin gönül rahatlığıyla başvurmalarını tavsiye ederim. Daha iyi tanımak ve nasıl ayrıcalıklı bir hizmet aldıklarını bilmeleri açısından ise mutlaka öz geçmişini okumalarını öneririm. Mersinde yaşıyorsanız ve Psikolojik Danışmanlık almanız gerektiğini düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.
     3 Beğeni    
Pınar
29.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87550
Fahriye hanımı 4 yılı aşkın bir süredir tanıyorum. Aynı iş yerinde çalıştığım için de kendisini ve yaptığı işleri yakından gözlemleme şansına sahibim. Kişilik olarak güler yüzlü, iletişim becerileri oldukça güçlü bir arkadaşımızdır kendisi. Mesleki tecrübesi ve bilgisi ise takdire şayan... Mesleki bilgisini etik değerlerle yoğurarak karşı tarafa rahatlıkla aktarabilmektedir ki bu da başarıyı beraberinde getirmektedir. Psikoterapi yardımı almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Bayram Hergül
29.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87547
Bilgi, bilgiyi kullanma ve davranışa dönüştürme, bilgiyi kullanma sürecinden zevk alma Sn. Fahriye GÜNDÜZ hocamda vücut bulmuş halde. Mesleki kariyerine yönelik olarak , öz geçmişine bakıldığında fazlasıyla şuhutluk edilecektir ki donanımlı bir kişidir. Bilmenin yanı sıra bilgiyi aktarmasındaki tesiri, vermiş olduğu sayısız çalışmalar bu alandaki tecrübesiyle de örtüşmektedir. Bilginin insanı bir seviyeye taşıdığı, çoğu zaman insanı diğer türlerinden ayırt edici bir unsur olarak da kullanıldığı malumdur. Bilginin tamamen "karşılıksız" sunumuna tanıklık eden biri olarak, bilginin bu kadar iyi "servisini" başka bir yerde görmedim. Arkadaşı olarak bir itirafta bulunmama izin verin : Kendisiyle fikir telakkisinde bulunmak, vakalar üzerine tahşidatta bulunmak, psikoloji üzerine konuşmak hakikaten çok keyifli. Tatlı bir dil, mütebessim bir çehre, mesleki dolgunluk en belirgin özellikleridir. Kelimelerin sayısını arttırmak elbette mümkün ama ben çalışma arkadaşımdan oldukça memnunum, rahatlıyorum kendisini dinlerken yahut beni dinlerken...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Nazik GÜNDOĞDU ÜNLÜ Fotoğraf
Nazik GÜNDOĞDU ÜNLÜ
Sosyal Hizmet Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87546
Sayesinde; öncelikle ceza infaz kurumunda nasıl çalışılacağını öğrendiğim, sonra da kişisel sorunlarımı çözüm konusunda bilgilendiğim sevgili uzman arkadaşımdır. Beşeri kabiliyetlerinin ve içtenliğinin haricinde, mesleki bilgi ve becerileri de takdir edilecek cinstendir. Yaşayabileceğiniz her türlü ruhsal sıkıntıda elinden geldiğinin fazlasını yapabilecel; yapabileceği bir şey yoksa da sizi uygun kişiye/yere yönlendirecektir. Böyle bir psikologu ve de insanı iyi ki tanımışım :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Necip Yıldırım
29.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87537
Fahriye GÜNDÜZ' ü 15 yılı aşkın süredir tanımaktayım. Her zaman başarılı ve bir o kadar mütevazi bir öğrenci olmuştur ve bu başarılarının mesleki alanda devam etmesi şaşırtıcı değildir. Bilimsel bakış açısına sahip, etik değerleri önemseyen ve işini en iyi biçimde hakkıyla yerine getiren bir psikologtur. Öncelikle kendisi gibi bir dostum olduğu için çok şanslı olduğumu biliyorum. Diğer yandan böyle bir meslektaşım olduğu için oldukça gururluyum. Bir meslektaşımızı, bir danışana önermek aslında zordur çünkü sorumluluk gerektirmektedir. Bu bağlamda, psikoterapi konusunda içim çok rahat olarak, hiç tereddütsüz Fahriye GÜNDÜZ'ü herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Burcu
28.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87532
Ben psikoloji öğrencisiyim Fahriye hoca beni bölümüm hakkında çok güzel bilgilendirdi ilk okula başladığımda zaten çok seviyordum psikolojiyi Hoca anlatınca daha çok sevmeye başladım sonra bizim okulun dergisi için bize yazı verdi okulumuza gelip seminer yaptı. O kadar ilgili sıcakanlı bir insan ki karşısındaki insana bu hali o kadar iyi geliyor ki her konuda yardım istiyorsun hiç çekinmeden. Birşey daha söylemek istiyorum o olumlu enerjisini ilk gördügümde bende böyle bir psikolog olmak istiyorum demiştim. :)
     5 Beğeni    

Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Huriye KAHRAMAN DAMAR
Uzm.Psk.Huriye KAHRAMAN DAMAR
Üniversitenin ilk yıllarından bu güne devam eden tanışıklığımız arkadaşlıktan öte zamanla dostluğa ve kardeşliğe dönüştüğünden onu artık kardeşlerimde...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kahraman Psikolojik Danışmanlık Merlkezi
Çiflikköy Mahallesi Life Plus Sitesi
İçel (Mersin)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 807 04 70
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2003
(21 yıl önce)
Yüksek Lisans
Mersin Üniversitesi Eğitimde Ölçme Değerlendirme Yüksek Lisans (2007 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Fahriye YERGİN ÖZKAHRAMAN Mesleki Videolar Videoları
-

18:56
Top