2007'den Bugüne 83,584 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nurullah DEMİR
Sınıf Öğretmeni - İstanbul
TÜZDEV Eğitim Danışmanı (Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı)

Nurullah DEMİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nurullah DEMİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nurullah DEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nurullah DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, İlkokul Öğrencilerine yönelik, Üstün Zekalılar Eğitimi, Öğrenme Güçlükleri ve Eğitim Koçluğu gibi çalışmalar yapmaktayım. Yaptığım çalışmaları paylaşmaktan, katkı sunabileceğim konularda yardımcı olabilmekten mutluluk duyarım.
Nurullah DEMİR'in İletişim Bilgileri
Telefon 1 :
0(505) 802 93 90

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1981 (39 yaşında)
Doğum Yeri : Afşin
Yabancı Dil : Hâl Dili, Gönül Dili, Beden Dili, Davranış Dili, Duygu Dili, Algı Dili, Kaygı Dili
Mezun Olduğu Üniversite
Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nurullah DEMİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Eğitilemeyen Zekiler,
Üstün Zekalılar Eğitimi
Akıl Oyunları,
Dikkat Dağınıklığı
Hiperaktivite,
Kariyer planı
Öğrenci koçluğu

Nurullah DEMİR Özgeçmis CV Nurullah DEMİR'in Özgeçmişi
Nurullah DEMİR
1981 yılında Afşin’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Lisans eğitimini 2004 yılında Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladıktan sonra aynı yıl Ankara’da özel bir okulda öğretmenlik mesleğine başladı. Altı yıl Ankara’da öğretmenlik yaptı. Bu süre esnasında, mesleki ve kişisel gelişimine yönelik çeşitli eğitimler aldı. Veliye eğitim vermenin, öğrenciye eğitim vermek kadar önemli olduğu gerekçesi ile veli eğitimleri yaptı. İnsan tanıma teknikleri, öğrenme stilleri, öğretme stilleri üzerine uzmanlaştı. Başta Ankara olmak üzere, İzmir, Antalya ve K. Maraş’ta düzenlenen veli eğitim konferanslarına konuşmacı olarak katıldı. Ankara’da UZEG (Uluslar Arası Uzaktan Eğitim Derneği) isimli derneğin kurucu üyesi ve halen yönetim kurulu üyesidir. Ankara’da geçirdiği 6 yılın sonunda, İstanbul’a özel bir okulda, üstün zekalılar eğitimi yapmak üzere taşındı. Dört yıldır İstanbul’da eğitim-öğretim çalışmaları yapmaktadır...[Devamı...]

Nurullah DEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74766
Merhabalar ,Nurullah Beyi Tesadüfen sitesinden Tanıma fırsatım oldu.Oğlumla ilgili okul sıkıntılarım vardı. Ben annesi olarak bir türlü iletişim kuramıyordum.Nurullah bey bu konuda bize yardımcı oldu ve farklı birşekilde düşünmemi sağlayarak Oğlumu anlamamı sağladı.Eğitim için özverili ve düşünceleri net bir eğitimcidir.Kendisine şahsım olarak tanıdığım için ve yardımları için gönülden teşekkürederim ve her ailenin böyle eğitimcilere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
     7 Beğeni    
Ayşe Topsöğüt
21.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74348
Nurullah hocamdan belirli bir süre eğitim alma fırsatım oldu.Etkili iletişim hakkında önemli ipuçları ile beraber kendi okuduğum bölüm olan sınıf öğretmenliği alanında hayata dönük, uygulanabilirliği yüksek çok faydalı bilgiler edindim. Günümüz eğitim sistemi öğreten ve öğrenenin olduğu kısır bir döngü içerisinde maalesef. Nurullah hoca bu davranışçı yapıdan çıkarak yapılandırmacı bir yaklaşım ile öğrencilerine yaklaşıyor. Alanında kendisini bayağı geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyor. Benim gibi ihtiyacınız olduğunuzu düşünüyorsanız hocam ile irtibata geçmenizi öneririm.
     8 Beğeni    
Zarife Zana
21.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74340
Nurullah hocayı İGEDER vesilesiyle tanıdım. Katılmış bulunduğum eğitim programından şüphesiz büyük bir lezzet aldım.Samimi üslubu ve konuyu bütünleyen örnekleri ile eğitimdeki tecrübesini bizlere hissettirdi.Gelecek nesil için düşüncelerimde bana örnek teşkil etti.Nurullah hoca akıllarda yer edecek bir öğretmen. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim. Umut ederim ki sizlerde Nurullah hoca ile tanışma ve ondan ders alma imkanına sahip olabilirsiniz. Hayırlı günler.
     6 Beğeni    
Esra
21.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74337
Nurullah Hocamızı derneğimiz aracılığı ile tanıma fırsatım oldu. "Eğitimde bireysel farklılıkları fark etme" eğitimini alan şanslı kişilerden olduğumu düşünüyorum. Şanslıyız çünkü bu alanda engin bilgisi olduğu yadsınamaz bir gerçek. Eğitim boyunca ilgiyi sürekli kılması ve gerekse anlatımı ile gerekse örnekleri somutlaştırması açısından bir öğretmen adayı olarak benim için ziyadesiyle faydası yüksek bir eğitim oldu. Öğretmenliğin kutsallığını ve önemini kendisi ile gösteren güler yüzlü, nitelikli bir öğretmen. Kesinlikle çok memnunum. :)
     4 Beğeni    
Zeynep Özdemir
20.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74328
Merhaba. Nurullah beyi tanima firsati buldugum icin cok sansliyim.kendisinden egitimde bireysel farkliliklar egitimi aldik arkadaslarla ve cok memnun kaldik.Yarin da egitimimizin 3.gunu .Yarını heyecanla bekliyorum. Bu eğitim sayesinde insanlarin davranış zekasına göre daha dikkatli davranıyorum ve ona göre hareket ediyorum.Bir ogretmen adayi olarak bu deneyimimi sınıfa taşımak isterim. Nurullah hocamız çok samimi içten ,paylaşımcı biri.Onu dinlerken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.Anlattıkları hayatin içinden.Kitaplara hapsolmayacak hayatın ta kendisi.
     3 Beğeni    
Fatma Merve Kurtaran
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74313
İstanbul Gönüllü Egitimciler Dernegi Akademi öğrencisiyim. Nurullah Hocam ile burada vermis oldugu Eğitimde Bireysel Farklılıklar adli seminerinde tanıştım. Öğretmen adayıyım. Gelecekteki öğrencilerimin farklı zeka türlerine sahip olmalarından ötürü neler yapmam hususunda bilgi edindim. Nurullah Hocamin verdigi bilgilerle mesleki hayatima büyük fayda sagliyacagini düsüyorum. Kendisi dinletebilen zamanin nasil gectigini anlamadigimiz bir seminer oldu. Almış oldugunuz bilgiler ile simdiden etrafımızdaki insanların zeka türlerini keşfettim ve nasil iliski kurmam gerektigini ogrenerek kendime yenilikler kattim. Nurullah Hocami mesleki acidan ögrencilerine deger verdigini, karsilikli iliskilerde karsi tarafi sonuna kadar dinleyerek saygi siniri icerisinde konusmalarina dikkat eden bir ogretmen oldugunu fark ettim. Ve ögrencilerine en cok özgüveni asiladigini gözlemledim. Kendisine mesleki hayatinda basarilar, bizlerede vermis oldugu emek ve bilgilerinde dolayi tesekkur ediyorum.
     6 Beğeni    
Sencer
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74051
Nurullah Demir ögrenmeyi sevdiren ögretmen, kaliplari yok onu belli bir kaliba sokamassiniz cunki hedefleri kaliba sigmaz Nurullah beyi tanimayan bu yaziyi okurken abarti bulabilirler onu tanimak icin firsati degerlendirin ve bakalim sizler neler yazacaksiniz diger metinleri okudum cok guzel seyler yazmislar hepsini hak ettigini dusunuyorum buraya ögrencileri birseyler yazsa ilk yazacaklari sey eglenirken ögreten diye yazarlar 4.senedeyiz kizim hic okula gitmicem demedi cunki hergun baska bir heycan bekliyordu onlari zaman ilerledikce ondan ayrilma vakti yaklasiyor cocuklar ne yapar diye kaygilaniyorum saygideger Nurullah bey ilim yolunda yolunuz acik olsun Allah yar ve yardimciniz olsun
     Beğenin    
Ali İhsan
10.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74016
Sayın Nurullah demir bey ile bu yıl tanıştık. Tasinma dolayısıyla istanbul da okulda ilk tavsiye edilen ogretmen olarak ogrencimizi verdik kisa sure sonra farki gördük ve gercekten cok memnunuz.Ozellikle ustun zekalı ogrencilerin mevcut sistemde yok olup gitmelerine karsi atilan bu adimlardaki buyuk desteginden dolayi ayrica tesekkur ediyorum. .kendini gelistirmek icin verdigi emek ve veliler icin harcagi eforu da takdir ediyorum. Hem öğretmenlere hem veliler icin duzenlemis oldugu seminerlerin devamını diliyorum.ogrenciler ile uyguladığı projelerin katkısını gördüm .teşekkür ederim
     Beğenin    
Yurdaer Ailesi
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73903
Bazı insanlar vardır ki çevresine ışık saçar,bazıları pozitif enerji yayar,bazıları hem kendisine hemde çevresine yarar sağlar.Ancak bu özelliklerin aynı kişide bütünleşmesi ise çok zor bir ihtimal.Fakat biz bu şansı dört sene önce kızımızın ilkokul öğretmeni Sn.Nurullah Demir ile tanıştığımızda yakaladık.İlkokulda atılan hem psikolojik hemde akademik temellerin sağlam olmasının çoçukların geleceklerine yön verdiğini,bu nedenle ilkokul öğretmeninin önemini herkes çok iyi bilir.Nurullah bey bu geçen dört yılda öğretileri ile,faaliyetleri ile ve muhteşem yaratıcı fikir ve çözümleri ile çocuklarımızın psikolojik ve akademik temellerini sağlam atmıştır.Onun vizyonundan yararlanmış çocukların bence en önemli özelliği;maksimum seviyede özgüvenli ve mutlu çocuklar olması... Kendisini tanımak bir şans,onunla çalışmak kaçırılmayacak bir fırsattır.Umarız yaşamı boyunca değerini bilecek insanlarla karşılaşır. TAVSIYE EDERIZ :)
     2 Beğeni    
Nezahat Kübra CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73845
Merhaba,eğer çocuğunuz okula gitmek istemiyorsa,naif karakteri varsa,içinde anlatamadığı yığınları varsa,okula gitmesi için bin takla atsanızda o işkence çekiyorsa tavsiyemdir Nurullah beyle görüşmeniz.Farklılıkları içinde barındıran oğlumun farklı olan biriyle tanışması oldu.Mutluyum çünkü oğlum sabah rahat bir şekilde hazırlanıp okulana gidiyor.Benim için hiçbir kelime bu sevincimi anlatamaz.Öğretmenlik mesleği ile eğitim danışmanlığı birleşince sanırım başarı daha bir farklı oluyor.TEŞEKÜRLER NURRULLAH DEMİR HOCAM...............
     2 Beğeni    
Aynur SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73806
Nurullah beyle oğlumun öğretmeni olması sebebiyle bu yıl tanıştık.Devlet okulundaki 3 yıllık eğitim hayatımızdan sonra 4.sınıfa çok farklı bir tempoyla başladık.Oğlumun özgüven ve kendini ifade etme konusunda gösterdiği değişim bir anne olarak beni çok mutlu etti. Çocuğumun eğitim hayatının dışında aile yaşantımıza da renk geldi.Ailece oyun oynamaya,kitap okumaya başladık.Öğrenci öğretmen veli üçlüsünün sürekli aktif durumda olduğu bir eğitim çemberinin içinde bulduk kendimizi :)) Ben de bir eğitimciyim.Bir meslektaş olarak durumu değerlendirdiğimde ise çok olumlu tespitlerim oldu.Öğretmenimiz çocuklarımızı aktif öğrenme yöntemlerini kullanarak hayata hazırlıyor.Çocuklarımıza öğrenmeyi öğretiyor. Geç te olsa sizi tanımış olmaktan çok mutluyum.Başarılı çalışmalarınızın devamın diliyorum.Ve tabi ki herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
H. Necati Cinbaş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73805
Sayın Nurullah DEMİR ile geç de olsa tanışmış olmaktan çok mutluyum. Oğlumun 4. sınıf öğretmeni olarak sadece çocuklara değil velilere yönelikte vizyoner bakış açısıyla eğitsel çalışmalarda bulunduğunu ve velilere de en az öğrencilerine olduğu kadar katkı sağladığını düşünüyorum. İlkokul son sınıfa kadar getirdiği öğrenciler ile yapmış oldukları projelerin muhteşem örnekler olduğunu ve detaylı incelenmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğitim lideri olarak danışılabilecek en güvenilir insanlardan biri olduğunu söyleyebilirim.
     1 Beğeni    
Deniz ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73726
4 yıldır biricik kızımızı emanet ettiğimiz, ve 4 yılın sonunda da "ne iyi etmişiz" dediğimiz özel okuldaki ilkokul öğretmenimizdir. Bize, "çocuklarınızla oynayın" diye diye hepimizi çocukluğuna döndüren eğitimcimizdir. Sadece çocuklarımıza değil bizler de çok katkısı oldu. Çocuklarımızın en öncelikli olarak çocuk olduğunu söyledi hep. Oynayın onlarla dedi. Oynuyormuş gibi yapmayın, gerçekten oynayın. Ve biz oynuyormuş gibi yapmayıp gerçekten oynadıkça esasında bizim de keyif aldığımızı gördük. Çocuklarımızın eskiden akranları vardı şimdi ekranları var sözünün de mucididir:)
     3 Beğeni    
Ensar Cevval
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72220
Sayın Nurullah Demir ile tanışıklığımız çok yeni.İçindeki cevheri,enerjiyi etrafına yaymayı,hedef kitlesi yarınlarımız olan çocuklara iyi bir eğitimci,arkadaş,rehber olmayı ilke edinmiş ideallleri olan pek alışık olmadığımız veya çok nadir bulunan bir eğitimci modelisti ile karşı karşıyayız.Ömrünün Kemal'e ermiş kısmında çocuk sahibi olan insanın mutluluğu gibi bir mutluluk yaşamaktayım.Sizi tanımış olmak Cevval ailesi olarak bir ödüldür. Saygı ve dualarımla. Ensar Cevval
     1 Beğeni    
Ramazan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71848
Sayin Nurullah Demir ile tanismis olmaktan her daim büyük keyif aldim.Kendisi Evvela çok beyefendi ve ornek bir babadir.Kendisinden öğrendiklerimizin başında Nasil bir ebeveyin olunmalidir.Ağaç yaşken egilir ,eğitim ailede baslar,temeli sağlam zemine atmali,sabir etmeli,azim etmeli der.İlkokul 1.sinifin ilk veli toplantisin da bize okuduğu Bambu agacinin hikayesini her gecen gün yasiyoruz.Sizlere de tavsiye ediyorum:)Kendisinden akademik,bilimsel ve sosyallik acisindan öğrendiklerimizi saymaya gerek duymuyorum.Gerçek bir profosyenel eğitimcidir,bu günü değil 10_20 yil sonra sini düşünerek eğiten bir eğitimcidir.Kendisine bu vesile ile bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.Onunla tanismaktan hayatiniza katacagi büyük keyfi dostluğu yasamanizi tavsiye ediyorum...Onu yazmak tavsiye etmek satirlara sigmaz,onu yasamak lazim.İyi ki varsin Nurullah hocam:))
     1 Beğeni    
Aylin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69658
Merhabalar, Nurullah Bey ile kızımın okula başlaması ile tanıştık. Kendisi halen kızımın sınıf öğretmenidir. Bu yıl 3. sınıfı bitirdik. Gelişime çok açık, sürekli kendini yenileyen ve bu konuda çevresinden gelebilecek tüm yorumlara açık başarılı bir eğitim lideridir.3 Yıllık eğitim hayatında kızıma katmış olduğu değerler,okul sevgisi ve başarılar için kendisine çok teşekkür ediyorum. Çocuğunuzun eğitiminde sıkıntılar yaşıyor ve bu konuda desteğe ihtiyacınız var ise Nurullah Bey ile kesinlikle iletişim kurmanızı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Gönül DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69394
Nurullah Bey ,3.sınıfa giden oğlumun saygıdeğer ,vizyonu geniş,çocukların hem aklına hem de yaşına hitap eden Öğretmenidir.Kendisi ile oğlumun okul hayatına başladığı 2011 de tanıştık.iyi ki de tanımışız :).Oğlum üstün zekalıların eğitim aldığı özel bir sınıfta eğitim görüyor. Aslında bu tür sınıflara ve eğitime hep mesafeli olmuşumdur. Nedeni bu konuda uzman eğitimci ve okulların olmadığına dair olan inancımdı.Ama Nurullah Bey bu inancımı kırdı.Kendisi klasik bir Öğretmen olmadı.Çocuklarımız ile tek tek ilgilendi onların kişiliklerini analiz etti bize çok iyi rehber oldu yetmedi anne baba eğitimi verdi .En sevdiğim özelliklerinden biri de kendine katkı sağlayacak tüm eğitim ve seminerleri takip etmesi.Aldığı sertifikalardan evinin duvarlarında yer kalmadı :)).Bizleri hem sevdi hem de eleştirdi ama bunları hep yapıcı şekilde yaptı. Sahip olduğu Öğretmenlik mesleğine yakışır bir eğitim lideri oldu.Çocuklarımıza ve bize eğitimin eğlenerek de yapılabileceğini gösterdi.Sınıfımız her sene farklı konularda bir kitap çıkardı:) Nurullah Öğretmen çok iyi bir anne baba koçu aynı zamanda çocuklara mentor olabilecek biridir.Bu konuda sıkıntı yaşayanlara özellikle tavsiye ederim.Onu izlemeye devam edin yakında heryerde göreceksiniz:)
     4 Beğeni    
Feyza
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69384
Bir egitimcinin nasil olmasi gerektiginin tek gostergesi Nurullah Demir.Uretken yenilikci sevgi dolu ozverili hassasiyetleri olan bir Egitim lideri.Sadece bilgileriyle degil kendi eylemleriylede tum insanliga ornek bir Ogretmen.İyi Ogretmen masraflidir fakat kotusu cok pahaliya mal olur.Ne mutluki siz bir Ogretmensiniz ve kendiniz gibi nesiller yetistirmektesiniz.İlk başta anne-babalarımızın çocukları sonra çocuklarımızın anne-babası oluruz. Daha sonra anne-babamızın anne-babası en sonunda da çocuklarımızın çocukları oluruz. Bu uzun yolculukta; ömrunuz uzun -yolunuz acik -şansiniz bol-huzurunuz daim olsun...
     2 Beğeni    
Azade
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69342
Cok önemli noktalara değinmis ve bizi bekleyen yazda neler yapabileceğimiz konusunda yol göstermiş. Sair vakitlerde de takibinde olduğumuz nurullah beyin tavsiyesi tabiki de göz ardı edilir değil .Profesyonel başarılı, saygın ,gelişime, eğitime ve en önemlisi insana önem veren karakteri ile tanıyoruz kendisini. Çocuğuna yön vermek isteyen ailelerin güvenle danısabileceği bir eğitim koçu.Başarılarının devamını diliyor gelecek makalelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.
     4 Beğeni    

Nurullah DEMİR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : Oyuncak zekâyı; oyun ise aklı geliştirir.


Nurullah DEMİR'in Kitap ve Yayinlari Nurullah DEMİR'in Basılı Kitap ve Yayınları
- Birinci Sınıf Hikayeler (2011)
- Eski Köye Yeni İcat (2012)
- Eski Köye Yeni İcat-2 (2013)

Nurullah DEMİR'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜZDEV ( Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı)
UZEG ( Uluslar Arası UZaktan Eğitim Derneği)

Nurullah DEMİR'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 802 93 90
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1981
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Afşin
Mezun Olduğu Üniversite
Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2004
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nurullah DEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Hâl Dili, Gönül Dili, Beden Dili, Davranış Dili, Duygu Dili, Algı Dili, Kaygı Dili

Nurullah DEMİR'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari

18:32
Top