2007'den Bugüne 81,121 Tavsiye, 25,802 Uzman ve 18,059 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Fatma Sevilay DEMİRCİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Dyt.Fatma Sevilay DEMİRCİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatma Sevilay DEMİRCİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFatma Sevilay DEMİRCİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fatma Sevilay DEMİRCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Fatma Sevilay DEMİRCİ Tavsiye Yazıları Fatma Sevilay DEMİRCİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Habibe DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.170.ZY

18-03-2014
 TavsiyeNo: 67312
Şimdiye dek diyet yapmış biri değildim, yapamam diyordum, 16 kilo fazlam vardı ve bu kiloları rahatsızlığımdan dolayı kesinlikle vermem gerekiyordu. İnternetten araştırdım ve F.Sevilay DEMİRCİ hanımı tercih ettim. İyi ki onu tercih etmişim, diyette motivasyonunda çok önemli olduğunu inan biriyim. İlk tanışmamızda sesinin sıcaklığı, cana yakınlığı ve güler yüzüyle beni motive etti. Sırf bu yüzden bile kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.Daha 2 hafta olmasına rağmen 2.5 kilo verdim bile birlikte başaracağımıza kesinlikle inanıyorum. İyi ki Sevilay hanımı tercih etmişim ve herkese tavsiye ediyorum. Ben kendisinden çok memnunum, giden herkesinde memnun kalacağınada inanıyorum.
     11 Beğeni    

 serpil şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.97.224.ZZD

18-03-2014
 TavsiyeNo: 67308
Merhabalar, Sevilay hanımı Tüp mide ameliyatına karar verdiğim bir zamanda benim gibi kilolarıyla başı dertte olan arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Bir kez daha deneyeceğim diyerek başladım.Henüz 2 ay olmamasına rahmen 9 kilo verdim. Yolum daha çok uzun.Diyetler insanı genelde mutsuz eder ama ben mutluyum yola devam sevilay hn.la. Güleryüz samimi içten. danıştığınız hiçbir konuyu cevapsız bıraksız.Kilo vermek gibi zorlu yolda destek arıyorsanız doğru yerdesiniz Genç ve dinamik sevilay hn tavsiye ediyorum.Kaybedeceğiniz tek şey kilolarınız...Hayırlı günler.
     6 Beğeni    

 dilara (Danışan)
 IP: 78.184.103.YFW

17-03-2014
 TavsiyeNo: 67303
Merhabalar, ben 19 yaşında sizin gibi sürekli en yararlı diyeti ve diyetisyeni arayan bir danışanım ve Sevilay hanıma gelmeden önce birçok diyetisyen ve birçok zayıflama yöntemi kullanmama rağmen(alternatif tıp akupunktur dukan diyeti vs) bir türlü istediğim kiloya düşmeyip birde üstüne kilo veremedikçe moral bozukluğu yaşıyordum ki bunu herkes yaşıyordur tahminimce benim için diyetisyen zayıflatmanın yanında birde muhatap olduğu kişiyle de bir nevi arkadaş olmadır bu düşünce mi paylaştığım bir tanıdığım bana Sevilay hanımı tavsiye etti yaklaşık 2 aydır geliyorum ve içtenlikle tavsiye ediyorum herkese gerçekten çok başarılı hemde çok tatlı dilli bir diyetisyen. Kişinin vücudu için ne gerekli yada fazla olan neyse ona göre ve en önemlisi de kişiye göre bir beslenme programı hazırlıyor yani ezber diyetler gibi değil. Şuan onun sayesinde 2 öğün yemeğe alışık olan vücudum az ama sık yemeye alıştı daha yolun başında olmama rağmen bu yolu Sevilay diyetisyenimle birlikte gittiğim için çok mutluyum sizde sıkılmadan, severek, mutlu ve başarılı bir beslenme yolu çizmek istiyorsanız bence yanınıza Sevilay hanımı hiç düşünmeden alabilirsiniz... :)
     6 Beğeni    

 hande uSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.174.48.ZJC

14-11-2013
 TavsiyeNo: 64046
Hayatımda ki dönüm noktalarımdan birisi diyetisyenimle tanısmam..Bir arkadasim tavsiyesi ile tanıdım kendisini sesinde ki cana yakınlık ve göstermis oldugu ilgiyle kendimi bi anda İstanbul yolcusu olarak buldum :)Bugüne kadar zayıflama adına girmis oldugum tum cabalarda sonuca ulasamayip pes etmis , tatlı tutkunu biriydim ta ki kendisi ile tanısana kadar.Birlikte baslamıs oldugumuz yeni yasam sayfamda yenide olsak güzel sonuclar elde ettik daha fazlasını da elde edecegimizi biliyorum.Kendisine yeni , zayıf , saglıklı güzel sayfalar acmak isteyen herkese tavsiye ediyorum .
     6 Beğeni    

 Ümmügülsüm (Danışan)
 IP: 176.41.37.YLZ

12-11-2013
 TavsiyeNo: 63994
Merhaba; Ben 34 yaşında bir bayanım. 5 yıl içerisinde yaklaşık 25 kilo aldım. 85 kiloya kadar ilerledi. Kilo fazlalığı bende oldukça özgüven eksikliği ve stres yaptı. Sanırım bunu yaşayan arkadaşlarımız beni anlayacaklardır. Yaklaşık 8 yılda aldıgım kilolardan bir uzmandan destek almadan, sadece tv programlarından ve kulak dan duyma metotlar ile fazla kilolarımı vermeye çalıştım. Yapmadığım, denemediğim diyet kalmadı. Dukan diyeti, biber hapları, akupunktur vs. Bu denemelerimde yaklaşık hızlı bir şekilde 10 kg verdim ama tekrar aldım. Kalıcı hiçbir sonuç elde edemedim. İnsan açlıkla biryere kadar savaşabiliyor sonra pes ediyor. Bu şekilde kilo sorunumun çözülmeyeceği kanısına vardım. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine . Fatma Sevilay DEMİRCİ ile tanıştım. İşte o günden sonra hayatımda yeni bir sayfa açıldı. Kan testlerim yapıldıktan sonra, bana uygun gördüğü beslenme çizelgesini hazırladı. Bu liste benim gün boyu yediğim şeylerden daha çoktu, fakat saat ve öğün miktarları farklı idi. Her hafta farklı bir beslenme metodu ile diyetim başladı. İlk başta bu yoğun beslenme ile kg veremem diye korktum. Ama diyetisyenime çok güvendim. Her hafta 1 kilo zayıflıyordum. Üstelik aç kalmadan ve sağlıklı zayıflıyordum. 3 ayda 73 kilodan 62 kiloya düştüm. Şunu demeden geçemeyeceğim. Başarmanın sırrı; sabır etmek ve diyetisyeninizin diyet listesinden asla çıkmamak ! Hedefim 58 kiloya düştükten sonra, kilo korumaya geçmek. Fakat bir daha kilo almamak için her ay düzenli diyetisyenim ile görüşüp, irtibatımı koparmayacağım. Fatma Sevilay DEMİRCİ' ye çok teşekkür ederim. Emeğine sağlık...
     6 Beğeni    

 Betül TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 91.93.218.JC

12-11-2013
 TavsiyeNo: 63981
Fatma Sevilay Demirci Hanımla Mart ayında tanıştım.Şuan 6 yaşında olan kızımın hamilelik sürecinde almış olduğum kilolarımı hala verememiş bir çok diyet denemiş ve hep başarısız olmuştum.Çünkü yemek yemek beni mutlu ediyordu.Sevilay Hanımla tanıştım diyet yapamam kendimi biliyorum ama bunu da denedim demek için başladım ve her tartıldığımda gördüğüm sonuçla daha bir azimle yapmaya devam ettim.Sevilay Hanımla başarmamın sırrı bence ben o haftaki programımı söylüyorum yada canım ne yemek isterse onu söylüyorum Sevilay hanım listemi benim programıma göre düzenliyor beni hiç sıkmıyor yemek istemediğim yemeği asla yazmıyor ben diyetisyenim den çok çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim ayrıca tavsiye ettiğim arkadaşlarımda sonuçtan çok memnun kaldılar.Şuan 2 kilo fazlam kaldı yolun sonundayım hemde mutlu son :)
     4 Beğeni    

 AYŞE İ. (Danışan)
 IP: 77.92.115.CF

08-10-2013
 TavsiyeNo: 63337
Merhabalar, Fatma SEVİLAY DEMİRCİ Hanım ile ağustos ayında bir arkadaşımın ne kadar güzel kilo vermiş olduğunun resmini gördükten sonra "bende istiyorum" diyerek tanıştım. Çok fazla tatlı tüketen biri olarak şu ana kadar hiç tatlı yemedim diyecek kadar gururla yazıyorum. 1,5 ay içerisinde 5 kilo vermiş durumdayım (tabi daha fazla olabilirdi su tüketimim az olduğundan bu kadar olabildi). Kilo problemi olan arkadaşlarımız mutlaka Fatma SEVİLAY DEMİRCİ hanım ile tanışmalarını tavsiye ederim, kesinlikle yasaklar olmadan, sıkmadan, bunaltmadan severek verdikleri programa uymaya çalışıyorum. Güler yüzlü pozitif bir insan olmaları da bir ayrıcalıktır benim için.
     7 Beğeni    

 firdes (Danışan)
 IP: 91.93.233.JY

28-09-2013
 TavsiyeNo: 63157
Tavsiye üzerine tanışmış olduğum Diyetisyen F.Sevilay DEMİRCİ'yle 3 aylık bir çalışma neticesince 18.kg.vermiş olmanın sevincini,huzurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Uzun yıllar zayıflamak için çok yoğun çaba harcadım kısmen başardığım zamanlar olmuştu ama verdiğim kiloları tekrar alıyordum.Diyetisyen F.Sevilay hanımla daha sağlıklı bir yaşam için mücadele vermekteyim. Bu mücadelede bana yaşattığı sevinç ve mutluluktan dolayı kendilerine sonsuz teşekkür ederim.Firdes ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     8 Beğeni    

 Hakkı ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.2.180.YLC

17-09-2013
 TavsiyeNo: 62968
Fatma Sevilay Demirci hanımla 30 Mart 2013 günü bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Kendisi ile tanışmadan önce yemek yeme sevdalısı, canı her sıkıldığında bir şeyler yemek isteyen biriydim. Yakşalık 5,5 aydır onun denetimde 29 kilo verdim. Diyet ile hiç işim olmaz diyen biriydim. Hala diyete devam ediyorum. Daha fazlasını vereceğime inanıyorum. Bana bu inancı aşılayan ve desteğini hiç esirgemeyen Fatma Sevilay Demirci hanıma sonsuz teşekkürler...
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetdem Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Hürriyet Bulvarı No:82 Beylikdüzü
İstanbul
(Çarşamba-Cuma Günleri 9.00-19.00 Arası)


Adres 2:
Diyetdem Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi Doğa Park Evleri A-B Blok Kat 3 Bahçeşehir
İstanbul
(Pazartesi-Cumartesi Günleri)


Adres 3:
Diyetdem Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Talatpaşa Caddesi İzçınar Konak Apt Kat 5 Daire 11
İstanbul
(perşembe günleri)


Adres 4:
Diyetdem Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Nispetiye Caddesi Seyran Apt Giriş Kat Daire D Etiler
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 281 36 41
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(29 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Fatma Sevilay DEMİRCİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fatma Sevilay DEMİRCİ Mesleki Videolar Videoları
-02:09
Top