2007'den Bugüne 79,684 Tavsiye, 25,520 Uzman ve 17,811 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Selin UYGUN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

19

[Dyt.Selin UYGUN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSelin UYGUN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Selin UYGUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Selin UYGUN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Zayıflama, Kilo alma, Hastalıklarda Beslenme, Anne ve Çocuk Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi

Selin UYGUN Özgeçmiş CV Dyt.Selin UYGUN'un Özgeçmişi
İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlayan Selin Uygun, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. ‘Süt ve Süt Ürünleri Grubu Besin Tüketim Sıklığı Geliştirilmesi’ konulu tez çalışması ve ‘Mikrobiyota ve Obezite’ konulu seminer çalışması hazırlamıştır. Ankara Eryaman Aile Sağlığı Merkezi’nde, Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde adölesan, enfeksiyon, beyin ve sinir cerrahisi, kalp-damar cerrahisi, çocuk cerrahisi, süt çocuğu, bebek enfeksiyon, yenidoğan, kemik iliği nakli bölümlerinde, Hacettepe Erişkin Hastanesi dahiliye, kadın doğum, üroloji servislerinde, Hacettepe Onkoloji Hastanesi dahiliye servisinde, Ankara Onkoloji Hastanesi’nde Nütrisyon Destek Ünitesi’nde stajyer diyetisyen olarak görev yapmıştır. Kasım 2017'den beri Prysmian Group'ta kurumsal danışmanlık hizmeti sağlamaktadır...[Devamı...]

Selin UYGUN Tavsiye Yazıları Selin UYGUN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 M.A (Danışan)
 IP: 188.124.14.BD

24-01-2019
 TavsiyeNo: 107990
yaklaşık olarak 1,5 ay kadar önce tanıştım kendisiyle hayatımda ilk kez diyetisyene gittiğim için çok beklenti içinde olmadan gitmeme rağmen ilk izlenim bende pozitif bir etki yarattı güler yüzlü sıcak kanlı biri verdiği beslenme programı sayesinde düzenli beslenme alışkanlığı edindim ve bu süre zarfında güzel kilolar verdim vermeye devam ediyorum. herseyden önce istediğim zaman ulaşabiliyorum istediğimi sorabiliyorum. kilo sorunu olan yada düzensiz beslenme alışkanlığı olan herkez gönül rahatlığı ile Selin hanımı tercih edebilir.
     Beğenin    

 Demet (Danışan)
 IP: 78.189.168.ZZY

17-12-2018
 TavsiyeNo: 107335
Bir çok Diyetisyen ne gittim.Fakat Selin hanımı diğer Diyetisyen lerden ayıran bir çok özelliği olduğunu fark ettim. Çoğu ilgilendi ama dediklerimi dikkate alarak değil kendi bildiklerini dikkate alarak. Fakat selin hanım beni uzun uzun dinledi vaktini ayırdı,güler yüzlü samimi psikolog gibi motive etti enerjisi beni daha da hırslandırdı bulunduğum ortama yaşam standartıma göre yönlendirmesi elime kalıplaşmış hazır yazılmış bir diyet listesi tutuşturmadı bunu yemen gerekiyor diye dayatmıyor muhakkak iyi bir alternatifi var saat kaç olursa olsun bıkmadan sorularımı cevaplandırması beni etkileyen bir etken oldu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum aynalara bambaşka biri olarak bakmamı sağladığı için artan kilolarımın önüne geçerek sağlığıma kavuşmama inkan verdiği için sonsuz teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 Enes sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.99.YZ

13-12-2018
 TavsiyeNo: 107244
Öncelikle ilk gittiğimde sahan önce hiçbir uzman doktordan görmediğim kadar samimi ,dostane yaklaşımından dolayı Selin hanıma teşekkür ediyorum. Sadece ofisinde değil 7/24 saat ulaşabileceğiniz bir uzman ve işini severek yaptığı her hal benehareketinden belli. Aç kalmadan sadece vicudunuzun ihtiyacı olduğu kadarıyla ve tamamen uzman bir şekilde hazırlanmış olan bir programla 15 gümde 3 kilo verdim ve bu duruma benden çok sevindi Selin hanım Selin hanımın o anki mutluluğu beni dahada çok motive etti beni ve beraber hedefimize emin adımlarla ilerleyeceğimize Emin’im ve herkese sonuna kadar tavsiye ediyorum 🍀🍀🍀🍀😌
     1 Beğeni    

 Emre aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.26.CL

13-12-2018
 TavsiyeNo: 107239
Sayın selin hocam ben hocamın yanına giderken acaba boşamı gidiyorum acaba gitmesemmi diye düşünürken gitmeye karar verdim be iyki gitmişim dedim çünkü selin hocam siz başaramassanız bile hergün arar motive eder aklında bi soru varsa çekinme sor der saat kaç olursa olsun farketmez danışanları için elinden ne geliyosa fazlasını yapıyo ben hocam her aradığında motive ediyo ve ben daha çok hırslanıyorum ö yüzden hocam iyki varsınız iyki tanımışım sizi❤
     Beğenin    

 Dilan (Danışan)
 IP: 94.235.22.J

11-12-2018
 TavsiyeNo: 107211
Diyetisyen Selin Uygun'u kuzenim sayesinde tanıdım.Kendisinden hizmet almadan önce sosyal medyada paylaştığı gönderilere baktım ve ilk izlenim olarak kilo verdirme açısından gayet başarılı sonuçlar elde ettiğini gördüm.Çok geçmeden Selin hanımdan randevu alarak ben de bu yola girdim.Başlayalı henüz bir ay oldu.Bu bir ay içinde aç kalmadan,çok zorlanmadan dört buçuk kilo verdim.Diyet listeleini,önerdiği sporları sizin imkanlarınız ve istekleriniz doğrultusunda vermesi,verecek olduğunuz kiloları ve bu zorlu süreci daha kolay ve eğlenceli kılıyor bence. Kontrollerde Selin hanımın yaydığı pozitif enerji ve yaptığı motive edici konuşmalarla daha da iyisini yapabileceğime inanıyorum.
     Beğenin    

 Demirkan (Danışan)
 IP: 95.10.181.YCY

04-12-2018
 TavsiyeNo: 107062
Kendisiyle ilk ayağım kırıldıktan sonra 3 ay yatarak kilo almamak amacıyla diyetisyen arayışı içinde olduğum zaman tanıştım. 3 ay yatarak nasıl kilo verilir ki diyordum ancak kendisinin yaptığı program sayesinde 10’a yakın kilo verdim. Bu 3 aydan sonra koruma diyetine geçtik ve kesinlikle hiç aç kalmayarak, gayet rahat bi şekilde, arada kaçamak da yapmak iznini de alarak diyeti sürdürdük. Kendisi konuya fazlasıyla hakim, görüşmelerde, program yenilemelerinde her zaman kişinin isteklerini de dikkate alan, güleryüzlü, akıcı anlatımlı bir uzman. Kendisine buradan da bi teşekkürü borç bilirim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Burak SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.232.ZYY

30-11-2018
 TavsiyeNo: 106997
Selin hanımdan profesyonel destek almaya başladığımda tam 127.2 kiloydum Araştırmalarım sonucu selin hanımla tanışma fırsatı bulduğum için şanslıydım çünkü danışanları ile kuvvetli bir iletişim kurmayı başaran proaktif olarak fikir ve öneri geliştirebilen bir uzman kendisi Benim için sıkıntı oluşturabilecek bir kilo verme dönemini neredeyse hiç problem yaşamadan geçiriyorum hedefim olan kiloya selin hanım sayesinde emin adımlarla ilerliyorum Saygılarımla Burak SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    

 Medine KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 2.247.240.FL

16-10-2018
 TavsiyeNo: 106109
Slm arkadaslar Ben Selin hanimi tavsiye üzerine irtibata gectim yurtdisinda kaliyorum.bircok rahatsizligim olmasina Ragmen(seker,kolostrol,yüksek tansiyon) bana verdigi Diet programiyla hic yürüyüs ve spor yapmadan ac kaldigimi bile hissetmeden Bir Ayda 4.5 Kilo verdim.kendisine cok tesekkür ederim.kendisi cok iyi anlayisli heran Bir sorunuz oldugunda Cok samimi olarak ilgilenen Biri. not olarak burda yüzyüze görüstügüm dietisyenlerden care bulamamis biriydim Tsk Selin hanim
     Beğenin    

 Hilal (Danışan)
 IP: 78.174.45.ZD

07-08-2018
 TavsiyeNo: 105053
Selin Hanımla bir tanıdığım sayesinde tanıştık. Yıllar boyu kilo verme konusunda attığım adımlar hep yarım kalmıştı ta ki Selin Hanımla tanışana kadar. Bana özel olarak hazırladığı programla 2 ay gibi kısa bir sürede 9 kilo vermeyi başardım. Bu konuda sevgili diyetisyenimin danışanı olarak ne kadar kendimi özel hissettiğimi anlatamam, her şey için teşekkür ediyorum ve sağlıklı bir yaşam için yarım kalan adımlarınızın diyetisyen Selin Uygunla tamamlayabileceğinizin garantisini veriyorum.
     4 Beğeni    

 Sweet (Danışan)
 IP: 176.40.241.BD

05-08-2018
 TavsiyeNo: 105009
Hayatımda ilk defa bir Dİyetisyene gittim,Daha önce kendi çabamla oldukça fazla kilolar vermiştim,Kalori rejimi yaparak Ancak son zamanlarda tekrar 7 kg falan aldım ve bir türlü vermeyi başaramadım,Belli kurallar içinde olmak da beni Sıkılacağını düşündüğüm için de gitmeyi çok düşünmüyordum, tesadüfler SunucuSelin hanımla yollarımız kesişti iyi ki kesişmiş ,çünkü Beni dinledi Benim yemek zevkime göre diyet listelerini hazırladı ve bu sayede hiç zorlanmadan ağız tadıma Uygun besinlerle kilo vermeyi başardım ve üstelik bilinçli olarak verdiğim için Yüzümde ne bir çökme ne de tansiyon düşmesi Gözümde yıldızların uçuşması Halsizlik gibi şeyler Yaşamadan Güzel bir süre geçirerek verdim . bu nedenle tavsiye ediyorum kendisi güleryüzlü iyi bir dinleyici rahatlıkla sohbet edebileceğiniz aynı zamanda Genç ve hoş bir bayan 👍🤗 Teşekkür ederim Selin hanım.
     Beğenin    

 Gky (Danışan)
 IP: 88.230.100.CD

04-08-2018
 TavsiyeNo: 105002
Merhaba, Selin hanımla çalıştığım işyeri sayesinde tanıştım kendisine gitme amacım fazla kilolarım değil vücudumdaki yağlar ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmaktı kendisi tamda ihtiyacım olan listeyi bana uyguladı ve yağ oranım şuan istediğin seviyeye geldi bunun için ve güleryüzlülüğü,hoş sohbeti için kendisine çok teşekkür ediyorum. Selin hanımla tanışmak ve onun danışanı olmak gerçekten büyük bir zevkti.Çevremde ihtiyaç duyan herkese kendisini tavsiye ediyorum .
     Beğenin    

 Esra ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 149.0.94.YWF

02-08-2018
 TavsiyeNo: 104973
Polikistik over sendromu ve kolesterol yüksekliği nedeniyle üniversite arkadaşım olan Selin'e danıştım. Kolesterol konusunda tedirgin olduğumu görünce güzel bir şekilde bunun diyet ve sporla düzelebileceğini anlattı ve diğer danışanlarından örneklerle beni rahatlattı. Günlük hayatıma uygun bir diyet programı hazırladı. Rahat bir şekilde uygulayabildim. Diyete başlayalı 1 ay oldu, 6 kilo verdim (1 haftası tatilde ve ufak kaçamaklarla geçmesine rağmen) ve kolesterol seviyemde azalma var. Her zaman güler yüzlü ve profesyonel bir şekilde yaklaştığı için teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
     Beğenin    

 İsmail ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.213.188.LL

02-08-2018
 TavsiyeNo: 104972
Sadece kilolarımdan kurtulmak için başladığım bu diyet yolculuğunda yeme içmeyi keserek kilo vermenin değil hem yiyip içerek hem de sağlıklı ve kontrollü bir şekilde kilo vermenin, uyguladığı başarılı listeler ve diyet önerileri ile sağladığı, aynı zamanda hareketsiz durağan bir yaşamdan sporla hareketlendirilmiş sağlıklı yaşama geçmemde vermiş olduğu tatlı dilli samimi tavsiyeleri için Selin Hanım'a çok teşekkür ederim. Sağlıklı yaşam diyetleri ve uygulamaları konusunda kesinlikle ve kesinlikle Selin hanımı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Selin (Danışan)
 IP: 94.54.25.YLL

31-07-2018
 TavsiyeNo: 104945
Selin Hanım gerçekten çok tatlı çok güler yüzlü ve aynı zamanda alanında çok başarılı bir diyetisyen. Ben kuzenim aracılığı ile tanışmıştım kendisiyle. Kuzenime verdirdiği kiloları referans alarak bende Selin Hanım'ın danışanı olmaya karar vermiştim. Çok doğru bir karar vermişim! Onun sayesinde fazla kilolarımdan yağlarımdan kurtuldum ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirdim. Oldukça sağlıksız beslenen biri olduğum için, bu süreç beni epey zorladı. Ancak Selin Hanım profesyonelliği ile bu süreci atlatmamda o kadar yardımcı oldu ki.. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Verdiğim 17 kilodan sonra kendimi daha mutlu ve daha özgüvenli hissediyorum. Selin Hanım'ı herkese şiddetle tavsiye ediyorum!
     Beğenin    

 Belgin TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.191.Y

31-07-2018
 TavsiyeNo: 104943
Selin Hanım'la kendisinin danışanı olan bir arkadaşım vasıtasıyla 4 ay önce tanıştık. Son birkaç yıldır hızlı bir şekilde kilo aldım ve bundan çok rahatsızdım. Kendi diyet denemelerimde bi süre sonra sıkılıp hep başa döndüm. Selin Hanım çok anlayışlı, güleryüzlü bir diyetisyen ve onun sayesinde 14 kilo vererek ideal kiloma ulaştım. Sürekli atıştırma isteğim olurdu artık sağlıklı beslenmeye alıştım. İyi ki tanımışım, gitmek isteyen herkese de en içten şekilde tavsiye ederim...
     Beğenin    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Selin UYGUN'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
LÖSEV, BESVAK


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(538) 843 19 17  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1995
(24 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Ünitersitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı


Selin UYGUN'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Selin UYGUN Mesleki Videolar Videoları
-19:55
Top