2007'den Bugüne 79,038 Tavsiye, 25,419 Uzman ve 17,717 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Pelin KONUK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Dyt.Pelin KONUK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Pelin KONUK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

47
(%89.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarPelin KONUK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Pelin KONUK'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Pelin KONUK Özgeçmiş CV Dyt.Pelin KONUK'un Özgeçmişi
EĞİTİMİ

2001-2006

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ

Ankara/Türkiye

DENEYİMLERİ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Diyet Polikliniği departmanında Yetişkin Beslenmesi stajı

Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde Çocuk Beslenmesi stajı

Gazi Üniversitesi Çocuk Hastanesinde Enteral-Parenteral Beslenme Uygulamaları stajı

Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi Kadın Doğum, Yoğun Bakım ve Diyaliz Klinikleri stajı

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Dahiliye Servisinde yetişkin stajı2006-2007 Nutraslim Zayıflama Kliniği

2007-2011 Ataşehir Avicenna Hospital

2011-2014 Büyükçekmece Devlet Hastanesi

2014-Halen Medilife Beylikdüzü Hastanesi

KATILDIĞI MESLEKİ EĞİTİMLER, KURSLAR VE KONFERANSLAR
...[Devamı...]

Pelin KONUK Tavsiye Yazıları Pelin KONUK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 EDA ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.42.214.ZD

10-08-2018
 TavsiyeNo: 105113
Kendisinden son derece çok memnun kaldığım bir diyetisyendir. İyi güler yüzlü sıkmadan motive ederek kilo vermemi sağlamıştır. Kişiye özel diyet veriyor yemediğim ve sevmediğim bir yemek olduğunda zorla onu yemelisin diye bir zorlama yapmıyor. Onun yerine farklı alternatifleri yiye bileceğim sevdiğim diyet listemi yazmıyor. Sıkılmadan azimli bir şekilde çaba sarf ediyorum ve bunu pelin hanım sayesinde başarıyorum bu işi gerçekten bilen birisi son derece güvenle gitmenizi tavsiye ediyorummm. :)
     3 Beğeni    

 Batuhan (Danışan)
 IP: 88.233.171.ZW

28-08-2014
 TavsiyeNo: 71299
Merhabalar, ben Batuhan 17 yaşındayım . Pelin hanımla tanışmadan önce defalarca kilo verme denemem oldu.Ama bu süreçlerde yaşadığım herhangi stres verici bir olay karşısında kendimi tekrar abur cubur yemekten alıkoyamamıştım .Buraya yazma sebebim de Pelin hanımla beraber 3 ayda 108 kilodan 93 kiloya düşmem . Boyum 183 , daha yolum var .Ve her hafta Pelin hanımla görüşmeye devam ediyorum. Benim bakış açımı değiştirdi.Öncelikle kilo vermeyi bir iş olmaktan çıkarıp, rutine dönüştürdük. Daha sonra başarı kaçınılmazdı. Arada küçük firelerim olmadı değil . Burada Pelin hanımın mantıklı konuşmaları ve insanı aç bırakmayan diyetleri devreye girdi .Hiç aç kalmadım. Her istediğimde yedim. İnsanın 2,3 planlı bir menüsü olması cidden bu işi kolaylaştırıyor.Bu minnettarlığı benim gibi başarısız kilo verme denemeleri olanların anlayabileceğini düşünüyorum. Teşekkürler...
     59 Beğeni    

 Selda (Danışan)
 IP: 217.131.167.YCC

26-02-2014
 TavsiyeNo: 66727
Pelin hanımla tanışmadan önce bu kilolarımı verebileceğine çok da inanmıyordum.İkinci doğumla aldığım kilolarımdan oldukça rahatsızdım.Iki ay kadar önce tanıştık.Ben kendisinin danışanı olmaktan çok mutluyum.Kendisinin bütün sevdiğim şeylere paralel, normalde yediklerimden çok daha fazla hemde bol alternatifli listelerine minnettarım.Bu sırada çok ilgili olduğu için özgüvenimi tekrar kazandırdığı için güler yüzü ve en önemlisi insanlığı için ayrıca teşekkür ederirim canım diyetisyenim iyiki varsın. Selda (Danışanı)
     9 Beğeni    

 Selin YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.213.42.YLL

17-02-2014
 TavsiyeNo: 66475
Pelin Abla ile bir ay kadar önce tanıştım ve gördüğünüz gibi kendisini abla diyebilecek kadar çok sevdim. Genç, güler yüzlü, işinde başarılı bir diyetisyen kendisi. Kibrit kutuları dolu saçma sapan diyetlerle uğraşmadık hiç, güzel lezzetli menüler ile bir ayda 4-5 kilo vermemi sağladı. Diyet yapıyor gibi bile hissetmiyorum kendimi, tek bir seçenek sunarak kısıtlamıyor bu da uzun süre diyet yaparken kişiye kolaylık sağlıyor. Çok fazla motivasyon etkisi var üzerimde. Her hafta sonunu iple çekiyorum :) Ne yalan söyleyeyim, yıllardır kimsenin yapamadığını yaptı :)
     10 Beğeni    

 İPEK ALSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.126.YLB

06-02-2014
 TavsiyeNo: 66189
Pelin Hanımla yaklaşık 3 ay önce Haşimato Tedavisine destek olarak Dahiliye doktorumun bir diyetisyenle görüşmelisin tavsiyesi üzerine tanıştım..Evime yakın olması sebebiyle çalıştığı yere her zamanki kibrit kutularıyla uğraşacağımı düşünerek gittim.Diyet hazırlarken beraber hiç zorlanmadan yapabileceğim bir liste hazırladık. Her hafta listemize yeni bir şeyler katarak hiç sıkılmadan 3 ayı bitirdim.3 ayda 81 kg dan 66 kg a düştüm.Bir iki hafta sonra koruma programına başlayacağımızı artık ayda 1 kez görüşeceğimizi öğrenince üzüldüm. Tatillerimi, görüşmelerimi,gezmelerimi bile Pelin hanımla görüşeceğim güne göre ayarlıyordum her hafta düzenli görmek konuşmak için..Şimdi ayda 1 kez görüşme fikri beni mutsuz etti..Ben her hafta gelsem olur mu yinee:)
     9 Beğeni    

 Ceyda (Danışan)
 IP: 212.156.126.YLB

28-11-2013
 TavsiyeNo: 64345
Pelin hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine üç aydır geliyorum, hastasına yaklasımı , güleryüzü için kendisine tesekkür edıyorum. Ben 3 ayda 14 kilo verdim kendisinin bana yazdığı diyetlerle. Diyette motivasyon çok önemli. Kilo veremediğim haftalarda veya diyeti yapmadığım bırakmaya karar verdiğim günlerde kendisiyle konuşup tekrar diyetime kaldığım yerden devam ettim. Benim gibi sürekli diyet yapmaktan sıkılanlar için diyetisyeninizin sizi motive etmesi çok önemli. Kendisine bir kez de burdan desteği ve samimiyeti için teşekkür etmek istiyorum.
     16 Beğeni    

 neslihan (Danışan)
 IP: 151.250.45.YCJ

06-09-2013
 TavsiyeNo: 62741
Pelin hanımla tanışmam dönüm noktam oldu.Hayatta bu kadar yağ kitlesiyle birlikte yaşamak ne kadar da zormuş.Keşke kendisiyle daha önce tanısaydım şu anda 8 kilo sağlıklı bir şekilde vermem sıkılmadan yorulmadan motivasyonla keşke daha önce diyorum zararın neresinden dönersek kar değil mi evet evet evet artık dahada hırslıyım bugün kendisi beni tarttığında yüzündeki o gülümseme birlikte başarmanın verdiği haz ben başardım ama tek değildim.Kendisiyle tanışmadan önce birçok yol denedim sonuç gidenden fazla gelen kilo yenilendim ama yolun başındayım birlikte daha çok yolumuz var ama zor değil Pelin Konuk hanımefendiye sayenizde teşekkürlerimi yazıyorum.
     16 Beğeni    

 sinem (Danışan)
 IP: 217.131.109.YCW

06-09-2013
 TavsiyeNo: 62740
Pelin Hanım'ın hastasıyım ve sayesinde diyetisyenlere olan önyargım kalktı kontrollerime keyifle gidiyorum başlarken çok karamsardım fakat onun güler yüzü ve desteği sayesinde 6 ayda 30 kg verdim.hiçbirşekilde negatif değil aksine onunla görüştüğüm zamanlar terapi niteliğinde diyebilirim :) bir doktordan öte benim için fazlasıyla ilgili ve güven veriyor insana kesinlikle diyetisyen tercihim konusunda çok şanslı hissediyorum kendimi bundan öncede bir çok diyetisyene gittim fakat hiç biri böyle olmadı aksine daha mutsuz ettiler beni.eğer gerçekten mutlu bir şekilde kg vermek istiyorsanız pelin hanım çok doğru bir tecih olur.Keşke bende Pelin hanımla daha önce karşılaşmış olsaydım..
     12 Beğeni    

 halil çorlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.62.YWB

24-01-2008
 TavsiyeNo: 6914
Pelin hanımla aynı hastanede çalıştık kendisi şirket diyetisyeniydi bizim her işimizde yardımcı oluyordu hastalara diyetlerini anlatıyor sorularını cevaplandırıyor ve hasta takibini yapıyordu mesleğini severek yapıyordu bilgi donanımı mükemmeldi genç, dinamik, ciddi, güleryüzlü ve çok çalışkandı hatta tatil günleri bile işe gelip hasta takibi yapıyordu tayini çıkıp samsuna gittiğinde yerine emekli bir arkadaşı aldık kendisinden hiç verim alamadık pelin hanımı çok arıyoruz
     35 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Pelin KONUK'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pelin Konuk Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Yakuplu Mahallesi Hürriyet Caddesi No:1 Skyport Residence Kat:7 No:98 Beylikdüzü
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 924 96 36  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Pelin KONUK'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Pelin KONUK'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Pelin KONUK Mesleki Videolar Videoları
-20:58
Top