2007'den Bugüne 77,171 Tavsiye, 25,065 Uzman ve 17,268 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğba KOÇ
Uzman Sosyal Pedagog - Denizli
Çocuk ve Ergen Terapisti- Oyun Terapisti-EMDR Terapisti- Mindfulness uygulayıcısı

Tuğba KOÇ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Pedagog
İsim

Tuğba KOÇ

Şehir

Denizli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Sosyal Pedagog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğba KOÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarTuğba KOÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuğba KOÇ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Tuğba KOÇ Özgeçmiş CV Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ'un Özgeçmişi
Hollanda Utrecht Üniversitesinden 2008 yılında mezun oldum. Okuduğum bölüm ülkemizde olmadığından YÖK tarafından diplomaya denklik olarak Sosyal Hizmet Uzmanı olarak verildi. Her iki ünvanı da kullanmaktayım.

Uzun yıllar Hollanda'da okullarda, mülteci kampında ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde görev aldım.

Çalışma Alanlarım;

- Çocuk ve Ergen Psikolojisi

- Aile Danışmanlığı

- Çocuklara ve ebeveynlere yönelik Mindfulness uygulayıcısı

- Kurumsal Eğitim Programları, Seminer, Atölye Çalışmaları

Uzmanlık Alanları;

-0-18 Yaş Çocuk ve Ergenlerin Gelişimsel, Psikolojik ve Davranış Problemleri (Alt ıslatma, Dışkı kaçırma, Konuşma Gecikmesi, Korkular, Okul Fobisi, Okul Uyum Sorunları, Tuvalet Eğitimi, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği Bozukluğu, Takıntılar, Depresyon, Çekingenlik, Saldırganlık, Yalan Söyleme, Ağlama Krizleri, vb.)
...[Devamı...]

Tuğba KOÇ Tavsiye Yazıları Tuğba KOÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 YK (Danışan)
 IP: 5.47.3.YFL

30-06-2018
 TavsiyeNo: 104503
Ikinci cocugumu dünyaya getirdikten sonra buyuk kızımın bizden uzaklaştığını farkediyorum ancak yeni dogum yapmış olmamdan dolayı ikisine yetecek enerjik kalmamıştı belkide nasıl davranacağımı bilemiyordum. Kardeş kıskançlığı tavan yapmış agresif bir çocuk ve mutsuz bir anne olmuştuk.internetten araştırma yaptığımda Tuğba hanımı gormus ve direk aramistim . Telefonda bile o pozitif enerjisi yansımıştı resmen bana. Cocugum ile birlikte bir sürece başladık. Tugba hanima hayatimiza dokunusundan dolayı teşekkür ediyorum. süreç içerisinde gerek seanslarda gerek seans dışında ki destekleri için çok teşekkür ediyorum. Anne olarak kendimi kötü hissettirmeden eksikliklerini gormemi sağladığı için teşekkür ediyorum. Iyi ki karşıma cikmissiniz.
     3 Beğeni    

 SEVİL ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.188.ZC

11-01-2018
 TavsiyeNo: 101384
Merhabalar.. Oğlumun aşırı sakin herşeye tamam demesi beni endişelendirmeye başlamıştı, artık iyiden iyiye bir pedagog ile görüşmem gerektiğini biliyordum ama inanın bu işin uzmanı olsa bile bir anne için çok zor danışması, derken Tuğba hanımla bir tesadüf üzerine tanıştık o kadar samimi içten bir insan ki hiç düşünmeden oğlumu teslim ettim ama işler hiçte öyle anlatıldığı gibi seans seans zamanla film izler gibi sürekli iyiye gitmedi. İnişli çıkışlı sancılı kısa bir dönem yaşadık öyleki çocuğumun hareketleri karşısında göz yaşlarımı tutamayıp hüngür hüngür ağladığım zamanlar oldu ama Tuğba hanım sayesinde bende sabrı ve anne olmayı öğrendim oğlum derdini anlatacak kadar büyük değil o sadece oyunlardaki seçtiği oyuncaklarla veya hırçınlığıyla ifade etti biz ise ona göre hareket edip düzelmeye başladık oğlum şimdi itiraz etmesi gerektiği zamanlarda korkmadan hayır diyebiliyor, kendine güven tam olarak yerine geldi. Şimdi nasılmıyız? Oğlumla karşılıklı oturup sohbet edebiliyoruz herhangi bir konu hakkındaki düşüncelerini çekinmeden özgürce dile getiriyor. Ben tuğba hanımı tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Denizlide pedagog arayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim işinin ehli güler yüzlü ve mükemmel bir anne..., Tuğba hanıma Başarılarının devamını diler Sevgi ve Saygılarımı sunarım...
     4 Beğeni    

 Bilge Demir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.134.ZJL

26-12-2017
 TavsiyeNo: 101124
Tuğba'yı yüksek lisansta tanıdım. Onun Hollanda gibi eğitimi iyi bir okuldan mezun olması ve benim de Hollanda'da öğrenim almış olmam sayesinde kısa sürede ortak konuşabilecek birçok konumuz oldu. Yüksek lisans sırasında göstermiş olduğu disiplinli çalışma nedeni ile Tuğbayı hep takdir etmişimdir. Bu arada da da iki tane bebek yetiştirdi kendisi demeden geçemeyeceğim. İçimizde de en kısa sürede doktora tezi kıvamında bir tezi bitirip yüksek lisansını tamamladı. Halen sürekli okur ve alana katkı sunmak için fikir alışverişlerişinde bulunur. Onun danışmanlığından memnun kalacağınızı düşünüyorum. Ben arkadaşı ve meslektaşı olmaktan ziyadesiyle memnunum:)
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikodinamik Gelişim Akademisi
Saraylar Mah. Hastane Cad. ( Doktorlar Cad.) No:8 Fehmi Cillow İşhanı K:4 D: 401
Denizli  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(555) 037 72 88  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(33 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Utrecht Üniversitesi Sosyal Pedagoji
Mezuniyet Yılı
2008
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Hizmet Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı


Tuğba KOÇ'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuğba KOÇ Mesleki Videolar Videoları
-20:51
Top