2007'den Bugüne 92,165 Tavsiye, 28,191 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Dr.H. Billur ÇAKIRER
Doktor Psikolog - İstanbul
Eğitim Psikolojisi Doktoru, Oyun Terapisti, Aile Danışmanı

H. Billur ÇAKIRER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.H. Billur ÇAKIRER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.H. Billur ÇAKIRER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.H. Billur ÇAKIRER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
3-12 Yaş Psikolojik ve Pedagojik Değerlendirme, Destek, Gelişim Takibi, Oyun Terapisi Başvuru için lütfen kişisel web sayfam üzerinden başvuru formunu doldurunuz.
 
Dr.H. Billur ÇAKIRER'in İletişim Bilgileri
Dr.Psk.H. Billur ÇAKIRER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1982 (42 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce ispanyolca katalanca
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi, Psikoloji (2004 Mezunu)
Yüksek Lisans
Universitat de Barcelona, Eğitim Psikolojisi Yüksek Lisans (2009 Mezunu)
Doktora
Universitat Autonoma de Barcelona, Eğitim Psikolojisi Doktora (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.H. Billur ÇAKIRER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Erken Çocukluk Gelişimi
Okul Öncesi Eğitim
Çok Kültürlü Eğitim Ortamları
Oyun ile Öğrenme
Oyun Terapisi
Sosyal Gelişim
Öğrenme Güçlükleri
Okullarda Zorbalık
Boşanma süreçlerinde psikolojik destek
Çocuk merkezli aile danışmanlığı
Okul Kaygısı/Fobisi
Ayrılık Kaygısı
İlkokula geçiş/okul olgunluğu
Okul Öncesi Eğitimde oryantasyon süreci
Kardeşlik ilişkileri
Duygu düzenleme güçlükleri
Öfke/Agresyon
Sınav Kaygısı
Okul ve öğrenme ile ilgili bütün konular

Dr.H. Billur ÇAKIRER Özgeçmis CV Dr.Psk.H. Billur ÇAKIRER'in Özgeçmişi
Psk. Dr. H. Billur Çakırer’in farklı kültürlerin eğitim ortamlarıyla ilk tanışması, 13 yaşında İngiltere’de gittiği yaz okuluyla oldu. 16 yaşında ABD’de AFS (Kültürlerarası Değişim Programı) ile yaşadığı 1 yıllık lise deneyimi ise farklı kültürlerin yaşamı nasıl renklendirdiğini görmesini sağlayarak, hayatını ve yaşam felsefesini değiştirdi. 2000 yılında F.M.V. Özel Ayazağa Işık Lisesi’nden mezun oldu.

Oyunun çocuklar üzerindeki gücüyle tanışması ise 2002’de İspanya’da gönüllü olarak yer aldığı, İspanyol çocuklar ile Roman çocukların entegrasyonunu sağlamak için oyunun kullanıldığı projede oldu.
...[Devamı...]

Dr.H. Billur ÇAKIRER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yasemin USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2023
TavsiyeNo: 127040
Kızım 4 yaşına geldiğinde artık hiçbir sözümüzü dinlemiyor ve evde sürekli bir çatışma hali oluyordu. Billur Hanım’a başlarken en büyük isteğim kızıma bağırmadan iletişim kurabilmekti. Billur Hanım oyun terapisi sürecinde tek tek beni, eşimi ve aile olarak hep beraber gözlemleyerek çok güzel analizler yaptı ve bizi anne-baba olarak eğitti diyebilirim . Ayrıca kızımızla yaptığı seanslarda aldığı detaylı notlarla saptadığı geliştirilmesi gereken alanları bize titizlikle aktardı ve her seansta kızımdaki değişime hep beraber şahit olduk. Biz bu süreci iyi ki Billur Hanımla atlattık. Varlığı ve mesleğini bu derece sevgi ve itinayla yaptığı için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Aslıhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126395
Billur Çakırer ile çok zor bir dönemden geçtiğimiz sırada bir ardaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık ve oğlum için yardım aldım. Kısa sürede oğlumun rahat bir şekilde onunla açık iletişime geçmesi ve sevmesi ile uzun süre seanslarına devam ettiler. Güleryüzlü, samimi ifadesinin yanısıra net oluşu, son derece zengin ve bence bir oyuncak müzesinde dahi göremeyeceğiniz oyun ve oyuncaklarla bir o kadar kitapla dolu ofisindeki sıcaklık, Billur Hanım’ın iş disiplini ile müthiş bir denge kurmuş. Yani hem evde gibisiniz hem değilsiniz. Söz konusu kıymetlilerimiz yavrularımız olunca onların kalplerini zihinlerini emin ellere teslim edip kafanızda soru işareti kalsın istemezsiniz. İşte Billur Hanım’la ilerlerken ve belirli aralıklarda yaptığımız gözlem/geri bildirim görüşmelerimizde hep “iyiki” bu insan bizim karşımıza çıkmış dedim. Çocuğumdaki olumlu gelişimi gözlemlemek, süreçte 7/24 ulaşabilerek anlık tıkanmaları çözebilmek, üzerimizdeki yükün nasıl azaldığını görmek Billur Hanım’ın ebeveyn olarak bana da önerileri, paylaştığı destekleyici kitaplar için hep minnettar kalacağım. Onlar benim ayrıca kazançlarım oldu. Oyun oynamanın bu kadar önemli olduğunu, çocuğumla kaliteli zaman geçirebilmeyi sayesinde öğrendim. Ofisin pozitif enerjisi, kütüphanenin zenginliği ve asla sonu gelmez albenisi her hafta seans gününü iple çekmemin sebeplerindendir. Billur Hanım’ı, kıymetli yavrularımızın daha küçük yaşta hayata daha sağlam adımlarla ve kendilerini ifade ederek adapte olabilmelerini sağlayacak bir uzman olarak her zaman değer verdiğim insanlara önereceğim. Teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
S.E.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124012
Billur Çakırer’i arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine bulup, konumunun da eve yakın olması avantajıyla denemek istedik. Kardeşinin doğumu ve ardından boşanmamız üzerine zorlanan (o zaman) 10 yaşında olan oğlumuz için terapiye başladık. Daha görüşmeden önce bilgi almak için yolladığı formdaki soruların detayı ve kapsamından doğru kişiye gideceğimizi hissetmiştim. İlk görüşmeyi oğlumuz olmadan ebeveynler ile yaptı ve form sayesinde önceden bir görüşme yapmışız kadar bilgiye sahipti. Çalıştığı yer samimi, sevimli ve çocuklar için harika kitaplar ve oyuncaklarla dolu. Kendisi de her zaman samimi ve güler yüzlü (maskesinin şeffaf ağız kısmı sayesinde pandemide bile güler yüzünü görebildik). Biz konuları anlatırken yüzümüze bakarak bizi dinleyip aynı anda deftere bakmadan sayfalarca not alması da bayıldığım özelliklerinden biriydi. Oğlumuzun tam boşanma aşamasındayken başladığımız ve fayda alamadığımız bir pedagog tecrübesi olmuştu. Ayakları geri geri giderek devam ediyorduk. Billur Çakırer ise güler yüzlü ama bir o kadar samimi ve tecrübeli yaklaşımıyla oğlumuz ile kısa sürede bağ kurmayı başardı. Özetle, kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.
     Beğenin    
Merve Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121635
Billur Çakırer ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Oğlum 4 yaşındayken eşimden boşanma süresinde, oğlum için danışmanlık aldık. Billur hanımın akademik arkaplanı çok güçlü. Oyun terapisi ile tedaviye başladık. Bir süre devam ettik. Boşanma sürecini travmasız atlatmamızda büyük emeği vardır. Sonrasında da diğer sorunlara tek tek odaklandık. Gözlem yeteneği sayesinde oğlumdaki başka hastalıkları (DEHB) farkettik. Bizlere yaptığı açıklamalar, tespitleri, özverili yaklaşımları, vaka takibi konularında çok yetkin olduğunu söyleyebilirim. Oyun terapisi yönteminden faydalı sonuçlar almak zaman alıyor ancak Çocukta kalıcı olumlu değişiklikler yaratıyor, Billur Hanım da bu alanda çok başarılı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Öznur T.
18.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116986
Billur’u uzun zamandır tanıyor olmama rağmen, ayrıca bir meslektaşı olarak da onu hayranlıkla izliyorum. Onun kendisini sürekli geliştirmesi, kendisine ve mesleğine olan maddi ve manevi yatırımı, etik ilkelere ve sınırlara olan saygısı, öğrenci gibi sürekli meraklı oluşu ve bu süreçte enerjisini ve motivasyonunu hiç yitirmeyişi onu farklı kılıyor. Günümüz dünyasında sadece bilmenin değil, bilgi birikimini paylaşırken kurulan iletişimin, samimiyetin ve güler yüzün önemi mesleki pratikte fark yaratan bir özelliktir. Billur bunu size hissettiriyor ve alanda uzmanlaşmanın önemini hep vurguluyor. Ben hem arkadaşı hem de meslektaşı olarak kendimi şanslı sayıyorum, umarım sizler için de öyle olur.
     Beğenin    
Nida
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116857
Billur Hanım ile özellikle oğlumuzun uzun süre tuvalete gitmeme/ tuvaletini tutma direncine dair bir arayışımız sonucunda görüşmelere başlamıştık. Kendisinin öncelikli olarak ebeveyn olarak bizleri, ailemizi ve çocuğun bulunduğu ekosistemi tanımaya yönelik ön araştırması çok doğruydu. Cocuk ile oyun odaklı olan iletişimi bizim normalde konuşarak ortaya çıkaramayacağımız duygu ve düşünceleri ortaya çıkarttı ve de 4/5 yaş için oyun odaklı olduğu için de çok ideal bir süreçti. Bu süreçte, özellikle ebeveyn olarak kendimizi nasıl geliştirebiliriz nasıl daha iyi anne babalar olabiliriz, bir aile olarak nasıl daha iyi iletişim kurabiliriz bu konularda Billur Hanım'ın önerdiği oyunlar ve kitaplar sayesinde kendimizi doğru noktalarda geliştirme fırsatımız oldu. Tavsiye ettiği yaklaşımlar ve kitaplar sayesinde, oğlumuzun özellikle tuvaletle ilgili deneyiminde büyük olçüde gelişme oldu, bununla da kalmayıp diğer gelişim alanlarında da hep birlikte farkındalığımız artarak oglumuzla olan iletişimimizi değiştirdik ve çok daha iyi yönetmeye başladık. Her zaman uzmanlığına ve yaklaşımına ailecek güvendiğimiz çok değerli bir psikologdur. Oğlum da , gerek oyun odasının düzeni ve ilgi çekiciliği, gerek Billur Hanım'ın sıcaklığı ve çocuk odaklı iletişimi sayesinde kendini rahat hissetmiş, bu süreci sağlıklı bir şekilde yürütebilmemizde sürecin içinde olarak çözümün parçası/merkezi olmuştur. Cocuklu olan ve aile içi iletişimi geliştirmek ya da zor durumları çözmek isteyen her aileye öneririm. Çok çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımla,
     Beğenin    
Ç.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116839
Merhaba Psikolog Billur Çakırer’e kızımı götürmüştüm. Kızımın kaygı problemi vardı. Kızımın karanlık odalarına girip gün yüzüne çıkardı . Hem de 7-8 ay gibi kısa bir sürede. İlaca gerek olmaksızın. Billur hanım bir psikolog olarak işini ciddiye alıp gayet iyi yapan, yurtdışında eğitim almış, bilgisini yurtiçi-yurtdışı seminerlerle sürekli güncelleyen, disiplinli ve işine aşık bir psikolog. Muayehanesinde oyun terapisi için çocukların dikkatini çekebilecek bir sürü materyal var. Materyal (oyuncak, çocuk kitapları) anlamında oldukça zengin. Son edindiğim bilgilere göre disileksi tanısı konan çocuklarla da terapi yapıyormuş. Kadıköy’de Merkezi bir yerde muayehanesi. Özel aracı olmayanlar için metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşılabilecek bir noktada. Sonuç olarak, terapi hizmeti almayı düşünenler için kesinlikle öneriyorum. Kendisi ile tanışınca ebeveyn olarak doğru bir karar verdiğinizi düşüneceksiniz. Psikolog camiasındaki bir çok kişiyi gördükten sonra hem çocuğunuzun değerli zamanının hem de ebeveyn olarak maddi ve manevi anlamdaki çabalarınızın boşa geçmediğini göreceksiniz.
     Beğenin    
Soner Y.
17.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116510
Psk. Dr. Billur Çakırer ile uzun yıllara dayanan bir tanışıklığımız var. Kendisinin mesleki ve akademik anlamda son derece donanımlı olduğunu, kendisini sürekli yenileyen, araştırmaya ve öğrenmeye çok açık bir karaktere sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Aldığı eğitimin haricinde çocuklarla çalışma konusunda çok başarılı olduğunu da birinci elden kendi kızlarımla olan iletişiminden ve yaklaşımından biliyorum. Güler yüzlü ve pozitif enerjili yapısıyla çocuklarla hemen bağ kurabilmesi, onlarla olan diyalogları, mesleğini icra ederken göstermiş olduğu profesyonel tutumun yanı sıra sizi bir ebeveyn olarak bilgilendirmesi kendisini kesinlikle özel kılıyor. Ayrıca son dönemde herkesi etkileyen pandemi sürecinde göstermiş olduğu hassasiyet, hijyene verdiği önem, bu konuda bilinçli hareket etmesi kendisinin bu mesleğe ve çocuklara verdiği değerin bir göstergesidir. Kendisini her zaman gururla takip ediyor ve yapacağı pek çok güzel çalışmayı merakla bekliyorum.
     Beğenin    
Uzman Psikolog Selin Kongur
4.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116271
Gerek mesleki , gerekse akademik açıdan oldukça donanımlı olan , aldığı üst düzey eğitimi, pratiğe dönüştürmekte oldukça başarılı olduğunu düşündüğüm, etik ilkelerle çalışan, çocuklarla çalışma konusunda tecrübeli olup , çocuklarla başarılı iletişim kurabilen , hem akademik ortamdan ,hem de arkadaş ortamından tanıdığım meslektaşımı tavsiye ederim. Kendisi hem sosyal, kültürel açıdan hem bilimsel açıdan kendini geliştirmeye meraklı, yeniliklere açık, güler yüzlü, sosyal ve enerjik kişilik yapısıyla pozitif ilişkiler kurabilen bir yapıya sahiptir. Ve bu özellikler onun meslek hayatına da olumlu yansımaktadır.
     Beğenin    
Uzm.Psk.Ekin EMİRAL
4.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116270
Billur Hanım ile ders verdiğim üniversite ve ortak olarak aldığımız eğitimler dolayısıyla tanışıklığım vardır. Billur Hanım'ın kendisini alanındaki gelişmelere ve yeniliklere açık bir şekilde sürekli geliştirmekte olması ve yetkinliğini de bu yollarla sağlaması ondan danışmanlık alacak kişiler için de önemli olduğunu düşündüğüm bir noktadır. Etik standartlarda ve güvenilir hizmet sağlayacağına inandığım; hem akademik bilgisine hem de çocuk gelişimi ve eğitim psikolojisi alanlarındaki yetkinliğine güvendiğim bir meslektaşımdır.
     Beğenin    
Burcu BİLGİNER
3.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116248
Hacettepe psikolojide lisans eğitimimizi birlikte aldık. Ara ara iletişimimiz kopsa da bi şekilde hep bir araya gelmeyi başardık. Etik ilkelere sonuna kadar uyan, teoride ve uygulamada bilgisine sonuna kadar güvendiğim, okumaları, eğitimleri ve kendini geliştirmeyi asla bırakmayan, merakı hiç bitmeyen, eğlenceli, çocuklara gönülden bağlı meslektaşım ve çok yakın arkadaşım biliyorum ki yolun hep açık olacak. Desteğim ve yüreğim hep seninle ☺
     Beğenin    
S.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116243
Billur hanıma, şuanda 8 yaşında olan çocuğumuz için 2 yılı aşkın süredir sürekli olarak danışıyor ve kendisine düzenli olarak terapi seanslarına gidiyoruz. Çocukla kurduğu bağ inanılmaz güçlü ve oğlumuz onunla her konuda güvenle paylaşım yapıyor. Adeta çok güvendiği bir arkadaşı gibi bir ilişki oluştu aralarında. Öfke kontrolü başta olmak üzere birçok alanda birlikte çok güzel yol aldık. Okul ile ilgili problemlerimizde iletişimi çok güzel yönetti ve bu süreçte ebeveyn olarak güvenimizi sarsacak hiç bir şey yaşamadık. Bize de sorun ve nedenlerini anlatmak dışında, varolan sorunlar için ebeveyn olarak neler yapabileceğimizi düzenli paylaşımlarla aktarıyor ve takip ediyor. Günlük hayatında bile çocuğumuzun seveceği bir ayrıntı ile karşılaşırsa bize iletiyor; içten ve samimiyetle ilgilendiğini bildiğimiz için kendisine çok güveniyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.
     1 Beğeni    
Ozge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116241
Billur hanımla okulumuzun psikoloğu aracılığıyla tanıştık.. iyi ki ama iyi ki de yollarımız kesişmiş.. Kendisi alanında çok uzman çocuklara yaklaşımı inanılmaz güzel 👍🏻 Oğlum okulda arkadaşlarıyla sorun yaşıyor ve kendini ifade etmekte zorlanıyordu.. Bu sebepten dolayı Billur hanımdan destek almaya basladik..ebeveyn olarak bizi çok doğru yönlendirdi..çok kısa bir süre de oglum da olan degisimler biz tarafından hemde öğretmenleri tarafından fark edildi. Billur hanım gerçekten çok olumlu düşünen, herseye pozitif yaklaşan, güleryüzlu biri..
     Beğenin    
Kamuran
2.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116239
http://bugunhayattannelerogrendim.blogspot.com/?m=1 sitesi aracılığıyla tanıdım kendisini. Sonra da sosyal medyadan takip etmeye başladım. Öğrenmeye meraklı, enerjik, çocuklarla çalışırken dünyanın en mutlu kişisi, donanımlı, bu kadar eğitimine, bilgisine, tecrübesine rağmen hala eğitim almaya devam eden bir psikolog. Aynı zamanda akademisyen, oyun terapisti ve oyun aşığıdır. Etik kurallara özenli ve güvenilir ve kapsayıcıdır. Hatta doktora tezi de kapsayıcılık üzerine idi diye aklımda kalmış.
     Beğenin    
T. O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116238
Kendisi ile okulumuzdaki rehberlik öğretmeninin tavsiyesi ile tanıştık. Çok kısa sürede aile içi iletişimimiz ve çocuğumuz ile ilgili iletişim problemlerimizde kayda değer değişiklik yaşadık. Bize her sorunumuz için ayrı ebeveyn kitabı ve ayrıca akşam okumamız için çocuğumuza kitap tavsiyelerinde bulundu. Belirli periyodlarda evdeki değişimi ayrı seanslarda tek tek irdeledik birlikte. Görüşmelerini kendi ofisindeki oyun odasında gereçekleştiriyor. Alanında son derece uzman ve yaptığı işi severek icra ettiği için herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Nagehan Demir
2.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116237
H. Billur hanım alanında yetkin, her zaman kendini yenileyen, alandaki çalışmaları yakından takip eden değerli bir meslektaşımdır. Çocuklarla iletişimi güçlüdür. Her zaman güler yüzlüdür. Günümüz çocujlarının ilgi alanı olan film oyuncak kitap oyuncak ne varsa yakından takip eder :)Maddi kazanç peşinde koşmadan sadece çocuğun faydasına çalışır. Gönül rahatlığıyla çocuğunuzun ruh sağlığını emanet edebilirsiniz.
     Beğenin    

Dr.H. Billur ÇAKIRER'in Kitap ve Yayinlari Dr.H. Billur ÇAKIRER'in Basılı Kitap ve Yayınları
Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan makaleler

Çakırer, H. B., & Guibourg, I. (2010). A qualitative study on play corners: comparison of a semi-private preschool and a public
preschool in Catalonia, Spain. Procedia - Social and Behavioral Sciences, 5, 590-594.

Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılan
bildiriler

Çakırer, H. B. (2018, 28 Kasım). Dijital oyunlar ve teknolojik oyuncaklar çocuk gelişimini nasıl etkiler? Davetli Konuşmacı, TRT Uluslararası Çocuk Medyası Konferansı (28-29 Kasım), İstanbul, Türkiye. [https://youtu.be/sS-PUT9X-qw]

Çakırer, H. B. (2018, 23 Ekim). Çok kültürlü okul öncesi eğitim kurumlarında oyun bağlamında ortam düzenleme, kullanılan araçlar ve yöntemler. Sözel Bildiri, Uluslararası IV. Çocuk Gelişimi Kongresi (22-24 Ekim), Ankara, Türkiye.
...[Devamı...]

Dr.H. Billur ÇAKIRER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
AFS '99

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Dr.Psk.H. Billur ÇAKIRER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(42 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi, Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2004
(20 yıl önce)
Yüksek Lisans
Universitat de Barcelona, Eğitim Psikolojisi Yüksek Lisans (2009 Mezunu)
Doktora
Universitat Autonoma de Barcelona, Eğitim Psikolojisi Doktora (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Dr.Psk.H. Billur ÇAKIRER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce ispanyolca katalanca

Dr.H. Billur ÇAKIRER Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video
oyun terapisi, okula hazırlık, okul korkusu, okul fobisi, boşanma süreci, okul öncesi eğitim, ilkokula hazırlık, gelişim takibi, gelişim tarama, ebeveyn danışmanlığı, kardeş çatışması, öğrenme güçlüğü, sosyal beceriler, okulda dışlanma, 5 yaş çocuk, 4 yaş çocuk, 6 yaş çocuk, 7 yaş çocuk, 8 yaş çocuk, 9 yaş çocuk, 3 yaş çocuk, 10 yaş çocuk, 11 yaş çocuk, okul, üstün zekalılar ve yetenekliler, anne baba boşanması, kadıköy oyun terapisi, kadıköy pedagog, kadıköy çocuk psikoloğu, çocuk psikoloğu, çocuk psikolojisi, anne baba danışmanlığı, aile içi iletişim sorunları, anneden ayrılamama, çocuklarda ağlama ve öfke nöbetleri, kardeş kıskançlığı, boşanma, okul başarısızlığı, okuldan atılma, okul zorlukları, ayrılık kaygısı, çekingenlik, içe kapanıklık, özgüven sorunu, kendine güvenmeme, kardeşe hazırlık, dikkat eksikliği, utangaçlık

00:46
Top