2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Özge ÜNAL
Psikolog - İstanbul
Aile Danışmanı

Özge ÜNAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özge ÜNAL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Özge ÜNAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Özge ÜNAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Danışmanlık bir lüks değil, ihtiyaçtır..."
 
Özge ÜNAL'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mizmer Bireysel Danışmanlık
Bahçelievler Mah. Ressam Halim Sk. Kadir Has Plaza B1 Blok Kat:2 No:105
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Özge ÜNAL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, ergen, yetişkin ve aile danışmanlığı, oyun terapisi, filial terapi, Dokuz Tip Mizaç Modeli

Terapi Becerileri

2008 Tarihinden itibaren düzenli olarak süpervizyon (Psk. Füsun Aygölü)

Çocuk merkezli oyun terapisi ve Filial Terapi (Aile Oyun Terapisi) ileri seviye eğitim ve süpervizyonları (Uzm. Psk.Danışman Filiz Çetin)

Aile Danışmanlığı Eğitimi- 450 saat

Aktif olarak Uyguladığım Testler:

Wechsler Çocuklar için Zeka Testi (WİSC-R )
Stanford Binet Çocuklar İçin Zeka Testi
Porteus Labirentleri Zeka Testi
Brunet Lezine-R Gelişim Testi
Denver II gelişim testi
AGTE gelişim testi
Gessell gelişim testi
Peabody resim kelime testi
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
Bender Gestalt Motor Algı Testı
Tifaldi Alıcı ve İfade Edici Dil Testi
Okulöncesi Dil Ölçeği-4 (Preschool Language Scale- PLS-4)...[Devamı...]

Özge ÜNAL Özgeçmis CV Psk.Özge ÜNAL'ın Özgeçmişi
Aldığı Eğitim ve Seminerler :
•"Klinik Görüşme ve Karşılaşma" , "Çocuk psikopatolojisi; Bir aile olgusu; eyleme geçiş ve nesiller ötesi" (Prof. Dr. BERNARD CHOUVIER)
•YA-PA eğitim semineri : “ Okul Öncesi Dönem Çocuğunda Gelişim Süreçleri ” (Yard. Doç. Dr. Oktay Aydın )
•"Çocuklarda Psikolojik Testler: Gelişim Testleri, Zeka Testleri, Projektif Testler" semineri ( Psk. Füsun Aygölü )
•İstanbul Üniversitesi Sosyal Politika Yüksek Lisans Programı Toplumsal Müebbet konulu panel (Panelist olarak)
•“Psikometrik ve Projektif Testlerle Çocuk Değerlendirme” eğitimi (Uzm. Psk. Özge Türk)
•Rorschach ve projektif testler derneği- Peri Masalları Eğitimi (Psk. Dr. İrem Erdem Atak )
•TPD ve Bilgi Üniversitesi işbirliği ile “Travma ve Yas Eğitimi”.
...[Devamı...]

Özge ÜNAL'ın Makaleleri Özge ÜNAL'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
2 Yazı/Döküman

Özge ÜNAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ecem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99950
Özge Hanımla Mizmer aracılığı ile tanıştım ve danışanı oldum. Kendisi güçlü tahlil yeteneği olan, samimi, ilgili ve espiritüel biri. Danışanın dilinden kolaylıkla anlayabiliyor, hiç yabancılık hissettirmiyor. Mizmer br merkez olarak çok düzgün, programlı bir yer. Randevularım için gitmekten hoşlandığım bir mekan. Özge hanımla seanslarım nasıl geçtiğini farketmeden, hızla geçiyor. Onun profosyonel bilgisine ve yorumlarına çok güveniyorum. Kendisi ayrıca çok güleryüzlü, hoş sohbet bir insan. Ergen psikolojisinden çok iyi anlıyor. Seanslarda danışanı çok iyi, ustalıkla yönlendiriyor. Sorunu belirlemede v danışana ayna tutmakta çok başarılı.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Elif TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59565
Özge Hanım ile şu andada çalışmış olduğu, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinin çocuk psikoloğu olarak kendisine kızım Nehir için gitmemiz sonucu tanıştık.Oraya gitmemiz tamamen tesadüftü kısmetmiş iyiki de tanıştık.Nehir 66 aylık minyon ve bana çok düşkün bir çocuktu bu durumda okula başalaması ne kadar doğru diye konuşurken aslında alt ta yatan başak sorunlar çıktı ortaya .Özge Hanım Nehir bu eksik ve sorunlu tarafalarını hemen fark etti ve üzerine çalışılması gerektiğini söyledi bu çok hoşuma gitti Samatya bana uzak olmasına rağmen her hafta Özge Hanım ın Nehir ile yapmayı düşündüğü oyun terapisini hemen kabulettim.Bu çok güzel bir fırsattı kendimi ve kızımı çabuk anlayaıp çözüm öneren bir çocuk psiloğu ailevi sorunyaşadığımızın yoğun olduğu bu dönemde bize çok iyi gelecekti.İnanın bu ümitlerin fazlasıyla Özge Hanım tarafından mutlulukla sonuçlandı.Nehire çok özenli ve dikkatli yaklaşarak oyun terapisinde sekiz haftayı aştık .Dört haftada bir karşılıklı aile görüşmelerimiz de ilave edeceğimiz ve aştığımız konuları sohpet ortamında konuştuk ve Nehir şu anda Özge ablası ile psikolog günlerini hevesle bekliyor .Biz e devletin bir kurumundan bu kadar ilgi ve özveriyle sevgiyle yaklaşıp tam olarak sonuca ulaşana kadar devam eden bir çocuk psikoloğu yardım edecek dense inanamazdım. İnanın Özge ÜNAL özel de de çalışsa aynı performası gösterir.Kendisini İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya Çocuk Psikoloğu olarak şiddetle tavsiye ediyorum . Çok teşekkürler Özge ÜNAL ELİF TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    
Recep K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2013
TavsiyeNo: 58518
Özge ÜNAL Hanım ile sevgili kızım Zeynep'in Psikolog ihtiyacı nedeniyle tanıştım.Ben kamuda yöneticilik yapıyorum.Kızım için çocuk psikoloğu ihtiyacı olunca araştırdım , yollar ve işaretler Özge ÜNAL hanıma çıktı. İyiki de onu bulmuşuz ve ona ulaşmısız. Hastanenin fiziki mekan sıkıntıları içerisinde en iyi ve çok kaliteli hizmeti kendisinden aldık.Kızım Zeynep, Özge ÜNAL hanımla tanışalı çok farklı bir kişiliğe büründü.Kendini tanıdı ve kendine güveni geldi.Kızım ile en içten şekilde (sadece iş gereği gibi değil) tüm samimiyetiyle ilgilendi. Çokta faydalı oldu. Benim Özge ÜNAL Hanımdan önce tanıdığım başka psikologlar vardı. Ben onlara değil, araştırarak bulduğum Özge ÜNAL Hanıma en büyük varlığımı kızımı emanet ettim. Çünkü o mesleğinin zirvesinde. İyiki de öyle yapmışım.Yapmacık olmayan içten davranışı ve samimiyeti ile biricik kızımın gönlünü fethetti. Şimdi seanlar bitmek üzere kızım ayrılmak istemiyor ve seansların devam etmesini istiyor. Kızıma çokta göremiyorum ayrılmak istemeyisini. Çünkü Özge ÜNAL Hanımı ÇOK SEVİYOR. Her seyin sonu olduğu gibi seanslarında sonu var .Çünkü kızım çok iyi ve iyileşti.Darısı diğer çocuklara.Biz çok fayda gördük. Herkese tavsiye ediyoruz. İyiki vardınız ve iyiki sizi bulmuşuz Özge ÜNAL Hanım. En güzel selam sizin olsun.Sağolun. Teşekkürler... R.K. - M.K. - Biricik varlıkları Zeynep K.
     2 Beğeni    
Gulten KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58273
özge hnmı oglumuzu goturdugumuz psikiyatr sayesinde tanıdık .iyikide tanımısız onun sayesinde cocugumuzla olan iletisimimiz artık cok daha iyi ona farklı bir bakıs acısıyla bakmamızı sagladı onun sayesinde bilmedigimiz bir cok konuda bilgilendik .Aile ici iletisimimiz cok daha iyi hale geldi.ozge hnm isinde son derece basarılı onun yanında kendinizi harika hissediyorsunuz sizi hep aynı guleryuz ve ilgiyle karsılıyor onun yanındayken ailenizden cok sevdiginiz birisiyle berabermissiniz gibi hissediyorsunuz iyiki sizi tanımısız ve iyiki varsınız sizi gercekten cok seviyoruz
     2 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58215
Eger yakininizdakiler ve çocugunuzun ögretmeni size psikologa gitmeyi öneriyorsa korkmayin. Çünkü sizlere harika bir uzmandan bahsedecegim. Bu uzman sicakanliligiyla, güleryüzlülügüyle ve basarilariyla içinizi rahatlatan Özge Hanimdan baskasi degildir. Gönül rahatliligiyla gidebilceginiz ailenizin guvenebilecegi tek uzman. Size yol gösterir çocugunuzla iletisiminizi kolaylastirir. Herkese tavsiye ederim . Mutlaka Özge Hanimla tanisin ve ondan yardim isteyin. Sizden yardimini esirgemiyecektir.
     3 Beğeni    
Bilal Karakaya
25.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57483
Özge Hanım'ı çalıştığı hastanede yaptığım 2012 yaz stajımdan tanıyorum. Bir devlet hastanesi çalışanından beklenenmeyecek kadar çok yardımcı oldu. Çalışmaları sırf iş değil aynı zamanda ilgi alanı olduğu için çok faydalandım. Hiçbir üst, stajerine akademik bilgi vermekle görevli değildir, lakin Özge hanım sorduğum taktirde hatta çoğu zaman sormadan anlattı birçok konuyu. Eğitim öğretim hayatım boyunca geçirdiğim en verimli ve keyifli stajı Özge Hanım'a borçluyum.
     4 Beğeni    
Hüseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57160
merhaba,iyi ki oğlumuzu Özge hanıma getirmişiz.size ne kadar teşekür etsek azdır.oğlum 7 yasında artık onunla Özge hanımın sayesinde daha iyi ve daha kaliteli vakit geçiriyoruz.sizden o kadar çok şey öğrendik ki ailecek bu terapinin bitmesini istemiyoruz .şunu bilmenizi isterim ki Özge hanıma gittiğimizden bu yana ailecek hepimizde olumlu değişiklikler oldu.bu yüzden herkese tavsiye edebileceğim tek ve tek uzman ÖZGE HANIMDIR.ayrıca güler yüzlü,mütevazi,ilgili ve bir o kadar da işinde başarılı.ne zaman yardımına ihtiyaç duyup telefona sarılsak mutlaka ulaşıyoruz ve yardımlarını esirgemiyor.iyi ki varsınız ÖZGE HANIM ÇOOOOK TEŞEKÜRLERRRRR...
     3 Beğeni    
Hasan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56975
Oğlumun okuldaki hareketliliği, kurallara uymada yaşadığı sıkıntılar sebebiyle öğretmeni psikoloğa götürmemizi önerdiğinde ne yapacağımızı bilememiştik. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Özge Hanım'la tanıştık. İlk görüşmeden itibaren sıcakkanlılığı ve anlayışlı tavrı ile üzerimizdeki tedirginliği aldı ve seanslar boyunca hep yanımızda olduğunu hissettik. 12 seans oyun terapisi sonrasında hem okuldaki şikayetlerin sona ermesi hem de oğlumla evdeki ilişkilerimizin düzelmesi ile terapiyi sonlandırdık. Hala bir sıkıntı yaşadığımızda irtibat kurabileceğimiz bir uzmanın olduğunu bilmek çok güzel. Tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    

Özge ÜNAL'ın Kitap ve Yayinlari Özge ÜNAL'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Aşk-ı Mizaç: Dokuz Tip Mizaç Modeli'ne Göre İlişkilerin Doğası, SAY Yayınları

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mizmer Bireysel Danışmanlık
Bahçelievler Mah. Ressam Halim Sk. Kadir Has Plaza B1 Blok Kat:2 No:105
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 624 92 66
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2008
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Özge ÜNAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Özge ÜNAL Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

06:33
Top