2007'den Bugüne 83,897 Tavsiye, 26,330 Uzman ve 18,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kayhan GÜRBÜZ
Uzman Psikolog - İzmir

Kayhan GÜRBÜZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Kayhan GÜRBÜZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

25
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Kayhan GÜRBÜZ'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kayhan GÜRBÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nazlı TUTANPsk.Nazlı TUTAN
Nazlı Hanım'ı öğrencilik yıllarından beri mesleğine ve mesleki gelişimine sürekli artan ilgisi ile tanıyorum, düşünen, sorgulayan, analizlerini iş pra...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hoşgeldiniz, bu sayfadan Psikolog Kayhan GÜRBÜZ ile ilgili gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.
Kayhan GÜRBÜZ'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Nora Psikoloji
Talatpaşa Bulvarı No 67 D 2 Alsancak
İzmir
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : Fransızca
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Fransa Bordeux Üniversitesi, Psikoloji Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Kayhan GÜRBÜZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
1-Yetişkin Ruh Sağlığı Bozuklukları
*Panik Bozukluk,
*Obsesif Kompulsif Bozukluk (takıntı),
*Fobiler (sosyal fobi, uçuş fobisi vb),
*Depresyon,
*Madde bağımlılığı (sigara, alkol, uyuşturucu)
* Psikotik bozukluklarda sosyal adaptasyon,

2-Aile ve ilişki sorunları
* Geçimsizlik, çatışma
* Kıskançlık
* İletişim güçlükleri
* Öfke kontrolü

3-Çocuk-ergen
* Davranış bozuklukları
*Okul ve akademik sorunlar
* Sosyal ilişkilerde güçlük

4-Psiko-sosyal beceriler ve kişisel gelişim
*Öfke Kontrolü (Bireysel ve kurumsal)
* İletişim ve sosyalleşme
* Topluluk önünde konuşma

Kayhan GÜRBÜZ'ün Makaleleri Kayhan GÜRBÜZ'ün Makale ve Yazıları
1 Makale
3 Yazı/Döküman

Kayhan GÜRBÜZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Faruk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90416
Eşimle artık hiç geçinemediğimiz bir dönemde son çare olarak psikolojik destek almaya karar verip tavsiye üzerine Kayhan beye gittik. Sorunlarımızı aşmamızda bize çok yardımcı oldu.Evimize yeniden huzur geldi. Açıkçası bize kimse yardım edemez artık diye ümitsizce gitmiştim. Anlaşmazlık olduğunda doğru kişiden yardım almanın ne kadar önemli olduğunu gördüm. Kendisi işine son derece önem veren,konusunda uzman bir kişi. Bu konuda kendisine minnettarız .herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Nazlı TUTAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Mart.2016
TavsiyeNo: 86407
Değerli meslektaşım Uzm.Psikolog Kayhan Gürbüz'le tanışıklığım öğrencilik yıllarıma dayanır. Kendisi taa o zamanlardan meslektaşlarına yönelik düzenlediği eğitimlerle, aşık olduğu alan olan psikopatoloji alanında Universite de Bordeaux'ta tamamladığı yüksek lisansıyla ve öfke kontrol alanında çalışmalar yürütmek için kurduğu öfkesiz kliniğiyle odasında tek yönlü bir çalışma sistemi yerine, alanında çok yönlü bir kimlik geliştireceği belliydi. Kayhan kendisini bildim bileli girişimci, lider ve yenilikçidir. Danışanlarına da değişim dönüşüm konusunda terapilerinde yol açan arkadaşımı gururla destek arayışında olan danışanlara tavsiyeediyorum.
     2 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60424
Ciddi bir hastalığa yakalandıktan sonra çok kötü dönemler yaşadım ve depresyona girdim. Hem iş hayatım hem de çevremdekilerle ilişkilerim iyice bozulmaya başlamıştı. İlaç kullanmak istemediğim için bir psikolog araştırmaya karar verdim. Daha önce seminerine katılan bir arkadaşımın tavsiyesiyle Psikolog Kayhan Gürbüz'e ulaştım. İyi ki de kendisini tanımışım depresyonu yenmemde kendisinin çok büyük desteğini gördüm. O zor dönemlerden sağlıklı bir şekilde bu günlere gelmek hayal edemeyeceğim bir şeydi. Kendisine buradan bir kez daha çok teşekkür ediyor ve tereddütsüz tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Erman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60403
Panik atağa yakalandıktan sonra detaylı bir araştırma yaptım önce İstanbul'da ki panik atak derneğine oradan da Psikolog Kayhan Gürbüz'e ulaştım. Panik ataklar öylesine hayatımı zorlaştırmıştı ki bu yüzden hayatıma son vermeyi bile düşünmüştüm. Bu süreçte kendisi benim için çok büyük şans oldu. Hiç geçmeyecek sandığım panik ataklarım tamamen geçti. Kendisi mesleki bilgi ve becerilerinin dışında çok ilgili bir uzman. Bu konuyla ilgili İzmir'de destek almak isteyenlere rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
Erdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2013
TavsiyeNo: 58794
Psikolog Kayhan Bey ile geçtiğimiz yıl tanışma fırsatım oldu. Beni yakından tanıyan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisinden yardım almaya karar verdim. Arkadaşım bendeki öfke bozukluğunun farkındaydı. Kayhan Bey'in de bu konuyla çok bilgisi ve tacrübesi olduğundan bahsetti. Kayhan Bey'in seminerlerine birkaç sefer katıldığı için beni de çağırdı ve gelmemi şart koştu. Seminer gayet ilgimi çekmişti. Kayhan Bey'in katılımcılara olan soruları ve bu soruların çözüm yolları gerçekten dikkatimi çekmişti. Daha sonra kendisiyle tanışıp gayet sıcak bir dost sohbeti havasında geçen görüşmelerimiz oldu. Şuan kendimi çok daha iyi ve pozitif hissediyorum. Şöyle ki; ben özellikle trafikte araç kullanırken çok agresif bir hal alıyordum. Okadar ileri boyuttaydım ki o şekilde fazla yaşamam veya birgün katil olurum düşüncesine kapılıyordum. Şu anki geldiğim noktayla o zamanı kıyasladığım zaman nekadar büyük hatalar yaptığımın farkına varıyorum. Çok teşekkürler ediyorum sevgili hocam, psikolog Kayhan Gürbüz Bey'e..
     3 Beğeni    
Furkan K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2013
TavsiyeNo: 58683
Aile içinde yaşadığım sorunlar yüzünden çok içine kapanan birisiydim kendimi ifade etmek çok zorlanıyodum hatta zorlanmanında ilersinde fikirlerimi paylaşırken karşıt bi durumla karşılaştığımda öfkeme yenik düsüyordum. Annem bunun farkındaydı ve destek almam konusunda ısrarcıydı. İlk başlarda bunu pek kabul etmedim ama daha sonra Kayhan hocayla tanışınca ve konustukca rahatlamaya başladığımı ve daha sakin bir yapıya ulaştığımı hissettim.Öfkeleneceğimi hissettiğim bir anda tekrar Kayhan hocamla irtibata geçiyorum ve gerçekten herşeyi yoluna koymam yardımcı oluyor.Bana kazandırdığı sosyal ve sakin bir kişilikten dolayı Kayhan hocama çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
A.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58601
Kendisini,mesleki bir toplantıda tanıdım.Konulara yaklaşımı,donanımı etkiledi.Yıllarca sorunumun farkındaydım ancak bunun bir karakter durumu olduğunu sanırdım.Öfkemi bırakın kontrol etmeyi,dizginlemeyi,hiç gösterememekti sorunum.Karşımdakini kırarım korkusu,huzursuzluğu içinde öfkemi içime gömen biriyim.Bu da beni çok yıpratan bir seçimdi,taa ki o toplantıda Kayhan Beyi tanıyana dek.Kendine özel görüşmelerimizle bunu ilettim.Birkaç kez sürdü bu görüşme.Şimdi beni öfkelendiren biri çıksa da yılların acısını çıkarsam diyorum.Şaka bi yana,öfkelenebilmenin, bunu gösterebilmenin öğrenilen bir davranış olduğunu biliyor ve uyguluyorum artık...
     3 Beğeni    
Seher YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2013
TavsiyeNo: 58516
İşyerinde yaşadığım sorunlar beni rahatsız etmeye başladı,sinirlerim iyice gerildi.Tabi bu sorunlar eve de yansımaya başlayınca eşimle tartışmalara başladık.Eşim yardım alman gerekiyor deyince tavsiye üzerine Kayhan GÜRBÜZ'le tanıştım.Kayhan Bey ile görüşmelerimiz sonunda hayata bakış açım değişti,öfkemi kontrol altına almayı öğrendim.Kayhan GüRBÜZ'e çok teşekkür ediyorum.Kendisi danışanına karşı saygılı,güleryüzlü birisi.Kayhan Bey ile telofonla da görüşüyoruz,bir sorun yaşadığımda arayabileceğimi söyledi.Tekrar teşekkür ediyorum Kayhan GÜRBÜZ'e.
     1 Beğeni    
S T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2013
TavsiyeNo: 58494
Lise yıllarından beri yaşadığım öfke sorunu için ailemin zoruyla farklı psikologlara gitmiştim fakat değişen hiç bir şey olmamıştı. Bu sorunu nişanlıma da ciddi şekilde yaşamaya başladığımda öfke kontrolüne başlama kararını kendim aldım. Önceki görüşmeler problemin çözümü için umutsuzluk yaratmıştı ama bu sefer daha motive olmuş bir şekilde araştırma yapmaya başladım. Bu esna da Öfkesiz Kliniği ve Psikolog Kayhan Gürbüz'e ulaştım. Terapiler düşündüğümden daha farklı ilerledi yaptığım şeyleri derinlemesine inceleme fırsatı bulduk öfke bu haliyle bana her zamankinden daha farklı göründü. Bugün öfke patlamalarının o olumsuz yükünü çekmiyorum artık. Böyle bir sorununuz varsa kendisinden yardım almakta çekinmeyin. Bazen bazı şeyleri düzeltmek zor olabiliyor ve çok sevdiğiniz insanları kaybetmeyle karşı karşıya kalabiliyorsunuz.
     1 Beğeni    
Özgür
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2013
TavsiyeNo: 58485
kız arkadaşımla ilişkimde öfke patlamaları yaşıyordum,bu yüzden çoğu zaman haklıyken haksız duruma düşüyordum.Hatta bu yüzden bir kez de trafik kazası geçirdim.İlişkimde yaşadığım bu öfkeler beni günden güne çıkmaza sürükledi iş şiddet boyutuna ulaşmadan kendimi kontrol etmem gerektiğini düşündüm.Bu olaydan sonra öfke kontrolüyle ilgili araştırma yaparken öfkesiz kliniğini buldum.Kayhan Bey'e de ordan ulaştım.Kendisi oldukça bilgili ve konuya hakim.Kendisiyle yaklaşık 1 yıl önce görüştük ve bugün önceki halime göre çok daha iyi durumdayım.Kendisine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Ülkü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58413
Merhabalar psikoloğum Kayhan Gürbüz le internet ten tanıştım öfke yönetimi ve takıntı hastalığı için başvurdum kendisine açıkçası ona hayatımı borçluyum işyerinde bir sürü sıkıntılar yaşıyordum öfkeme hakim olamadığım için ve durum kötüye gidiyordu ama bana öyle güzel yaklaştı ki danışan uzman ilşkisinden ziyade iki dost gibi sırdaş gibi herşeyimi paylaşabiliyorum kuş gibi hafifliyorum iiyi ki varsınız kayhan hocam verdiğiniz öfke gğnlükleri ile hayatım daha düzene girdi ALLAH SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN
     2 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58395
öfkemle başa çıkmak için yöntemler ararken internetten Psikolog Kayhan Gürbüz e ulaştım. kendisi ilk öfke kliniğinin kurucusuymuş.Kayhan Beyi tercih etmemdeki sebep bu oldu açıkcası. gerçektende bu konuda çok donanımlı, insana güven veren , samimi ve çok ilgili bir psikolog.Kayhan Bey sayesinde öfke kontrolüyle ilgili çok ilerleme katettik. bu evliliğimi ve çevremdekilerle ilişkilerimi de gözle görülür derecede etkiledi. kendisine çok çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Üniversiteli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58007
Kayhan beyin çalıştığı kuırumu internet aracılığıyla buldum,bu güne kadar 2 kez görüşmeye gittim ,çok memnun kaldım ,kendisiyle görüşmeden önce özgüvenim daha azdı ,mutlu değildim,agresiftim fakat daha sonra görüşmeden sonra bunlar ortadan kalktı bunun için kayhan beye çok teşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı.Görüşmeye gidemediğimiz dönemlerde bile dahi bizi sık sık arayarak durumumum nasıl olduğunun sorulması, bizimle ilgilenilmesi bizi çok mutly etti kendilerine bu davranışlarından dolayı çok teşeşkkür ederim.Psikoloğa gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.İyi çalışmalar..
     8 Beğeni    
A.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57960
Öfke kontrolü ile ilgili yaşadığım sıkıntıların artık aşılamaz olduğunu düşündüğüm ve hatta evliliğimin bitme noktasına gelmiş olduğu bir dönemde kendisini internetten araştırma yaparken buldum. İyi ki de bulmuşum. Daha öncesinde birçok psikoloğa gittim fakat hiçbirinden tam anlamıyla verim alamadım. Kayhan Bey ile yaptığımız ilk görüşmeden sonra bu sefer doğru yerde olduğumu ve sonuç alacağımı anlamıştım. Kendisi danışanına bambaşka bir bakış açısı kazandıran, mesleki bilgisi çok yüksek, pozitif, samimi, güven veren bir psikolog. Bu özellikleri sayesinde ben çok güven duyarak gittim ve öfke kontrolü yapabilen, evliliğini kurtarmış ve de kaliteli yaşama ulaşmış mutlu bir insan olarak hayatıma devam ediyorum. Bana kazandırdıkları için kendisine minnettarım. Rehberliğe ve psikolojik danışmanlığa ihtiyaç duyan herkese de öneriyorum.
     7 Beğeni    

Kayhan GÜRBÜZ'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Panik Atak ve Anksiyete Dostları Derneği
Psiko-Onkoloji Derneği
Havacılık ve Uzay Psikolojisi Derneği

Kayhan GÜRBÜZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kayhan GÜRBÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nazlı TUTAN
Psk.Nazlı TUTAN
Nazlı Hanım'ı öğrencilik yıllarından beri mesleğine ve mesleki gelişimine sürekli artan ilgisi ile tanıyorum, düşünen, sorgulayan, analizlerini iş pra...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nora Psikoloji
Talatpaşa Bulvarı No 67 D 2 Alsancak
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 408 66 72
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Fransa Bordeux Üniversitesi, Psikoloji Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Kayhan GÜRBÜZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Fransızca

Kayhan GÜRBÜZ Mesleki Videolar Videoları
-

19:50
Top