2007'den Bugüne 83,897 Tavsiye, 26,330 Uzman ve 18,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ezgi DEMİRER
Psikolog - İstanbul

Ezgi DEMİRER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ezgi DEMİRER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(%37.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ezgi DEMİRER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi DEMİRER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ezgi DEMİRER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Reem Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Bağdat Cad.No:358 Şaşkınbakkal/Kadıköy
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce,almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Beykent Üniversitesi Klinik Psikolojı Uzmanlığı (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ezgi DEMİRER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Psikoterapi
EMDR Terapisi
Bireysel Psikoterapi
Kaygı Bozuklukları
Depresyon
OKB
Nöropsikolojik Değerlendirme
Kişilik ve Gelişim Testleri
WISC-R Zeka Testi
Yaşlılık Psikolojisi

Ezgi DEMİRER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gökçe DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2015
TavsiyeNo: 77440
Bir panik atak hastası olarak senelerdir bir sürü psikolog değiştirdim ve bu geçen süre zarfında hiçbir tedaviden olumlu bir sonuç alamadım, ta ki Ezgi Hanımı tanıyana kadar. Kendisini iyi ki tanımışım çünkü Ezgi hanım bu zamana kadarki gittiğim psikologlardan çok farklı. Güler yüzlü oluşu, olaylara yaklaşımı, cana yakınlığı, içtenliği, sabırlı oluşu, hiçbir detayı atlamaması, ince eleyip sık dokuması, hastalıkla yakından ilgilenmesi, terapi süreci bitmesine rağmen hala arayıp durumumu kontrol etmesi ve bunlar gibi daha sayamadığım bir sürü pozitiflik. Bana öğrettiği düşünce teknikleri ve diğer yöntemler sayesinde artık çok iyiyim. Terapi sürecim boyunca kendisinden çok şey öğrendim. Her zaman bana destek oldu ve sayesinde bu hastalığı yendim. Sıkıntılarınızdan sizi kurtaracak kişi Ezgi Hanımdır, kendisini herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Gizem HÜNERLİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70857
Psikolog Ezgi Demirer benim lisanstan arkadaşımdır. Her zaman güleryüzlü, dürüst ve içtendir. Ezgi, akademik ve kişisel becerilerini, mesleki becerileri ile harmanlamış işine aşık bir meslektaşımdır. Kendini devamlı geliştirmeye çalışan yorulmadan bıkmadan çalışan biridir. Danışanlarına, ileri görüşlü, yaratıcı, öğrenmekten ve öğretmekten yılmayan yapısı ve alet çantasında biriktirmeye devam ettiği malzemeleri ile son derece faydalı olacağı kanaatindeyim ve kendisini tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Bilge USLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 69855
Psikolog Ezgi Demirer ile Beykent Üniversitesi'nde tamamladığımız Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitiminden bu yana tanışıyoruz. Ezgi işini son derece titizlikle yapan, meslek etiğine önem veren, donanımlı bir meslektaşımdır. Kendisinden danışmanlık talep eden her bireyi ayrı özen ve özveri ile ele alır. En önemlisi işini severek yapan ve öğrenmekten asla vazgeçmeyen bir kişidir. Kendisini ondan danışmanlık almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
E.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68642
Ezgi hanım ile annem vasıtası ile terapiye başladım. Terapiye başlamadan önce kaygı bozukluğum, hafif düzeyde takıntılarım ve özgüven eksikliğim vardı. Bu sorunlarımdan Ezgi hanımın bana verdiği çalışmalar ve öğrettiği yöntemler ile büyük ölçüde kurtuldum ve kendime güvenim geldi. Ezgi hanımı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Kendisi danışanlarının sorunlarını çözebilmek adına canla başla birşeyler yapmaya çalışan, günlük mailler ile danışanlarının durumunu takip eden ve maillerde verdiği yanıtlar ile kişinin morâl ve motivasyonunu arttıran, cana yakın ve güleryüzlü kişiliği ile bir arkadaş gibi davranan, kendini kanıtlamış genç bir psikolog. Herşey için çok teşekkürler Ezgi DEMİRER. İyiki sizinle tanışmışım.
     5 Beğeni    
İclal Gözcü
5.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66142
Ezgi Hanim yaklaşık 1,5 senedir Reem Nöropsikiyatri çatisi altinda birlikte çalıştığım çok saygın bir meslektaşımdır. Mesleki donanimi, mesleğine duyduğu meraki ve heyecani hic azaltmadi. Bilgisine, uzmanligina güvendiğim, mesleki etik ve samimiyeti bir arada yürütebilen tanidigim nadir psikoterapistlerdendir. Biz ayni kurum altinda farkli şubelerde çalisiyoruz, psikolojik desteğe ihtiyaci olan tüm yakinlarimi kendisine yönlendirmekten büyük gurur duyuyorum. Ömür boyu arkadaşligimizin ve mesleki paylasimlarimizin devam etmesi dileklerimle, Sevgiler.
     7 Beğeni    
Z.E S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62334
Merhaba, Ezgi Demirer hanım ile yakın akrabamız sayesinde tanıştım.Hayatta insan başa çıkamayacağı olumsuzluklarla karşılaşabiliyor ben, Ezgi Hanım sayesinde o dönemleri geçirdim. İlk başlarken çok heyecanlıydım neyi nasıl çözümleyebileceğimizi kendimce düşünmüyor değildim fakat Ezgi Hanım'ın uyguladığı terapi yöntemleri gerçekten çok güzel ve etkili geriye doğru baktığımda Ezgi Hanım'ın sayesinde bir hayli yol katettiğimi düşünüyorum (Ezgi Hanım da diyor.)Bunu öncelikle Ezgi Hanım'ın başarısı olarak işine ve hastalarına verdiği saygı ve önem diye adlandırmak isterim. Kendisini gördüğünüzde yüzündeki enerji size yansıyor onunla sohbet ederken dakikaların bitmesini hiç istemiyorum Ezgi Hanım, güler yüzlü,cana yakın,sempatik işi esnasında ciddi ve hastalarıyla konuşurken ufak detayları kaçırmayan işinin ehli bir insan. Bence, danışmanlık kişisel gelişimin önemli bir parçası diye düşünüyorum. Hasta bireyi olarak Ezgi Hanım 'a çözüm odaklı (psikoterapi) yöntemleri ile bireyin sorununa yönelik çalışmaları için ayriyeten teşekkür ederim Ezgi Hanım'ı iyiki tanımışım.. iyiki varsınız ve hep var olun inşaaalh EZGİ HANIM ..
     9 Beğeni    
Cde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62322
Öncelikle bu yazıyı yazmamda ki ana nedenlerden bir tanesi ihtiyacı olan insanların bu cok iyi genc psikologu tanımasıdır. Bana göre büyük bazı sıkıntılarım vardı. Çok mutsuzdum. Problemlerim vardı. Kimsenin bana yararlı olacağını düşünmüyordum. Karamsar bir havaya bürünmüştüm.Ailemden insanların vasıtasıyla Ezgi hanımla tanıştık. İlk gördüğümde böyle genç bir psikologun bana katkı saglıyacagıyla ilgili kuşkularım vardı. Ama ilk görüşmede bile başta samimiyeti ve çok işe yarayan öğrettiği teknikler bana çok çok iyi gelmişti. Gün geçtikte daha iyi oluyordum. Sadece görüşme saatlerinde değil gunluk yaşamdada mailleriyle yardımcı oldu. Şuanda kendimi eskisinden çok çok daha iyi hissediyorum. Bundan sonra sadece bir psikolog degil benim için. İyiki bu güzel insanı tanımışım. Ona cok şey borçluyum.
     8 Beğeni    

Ezgi DEMİRER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Reem Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Bağdat Cad.No:358 Şaşkınbakkal/Kadıköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 302 73 36
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Beykent Üniversitesi Klinik Psikolojı Uzmanlığı
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ezgi DEMİRER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce,almanca

Ezgi DEMİRER Mesleki Videolar Videoları
-

10:09
Top