2007'den Bugüne 83,145 Tavsiye, 26,211 Uzman ve 18,446 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Arzu YAZAR
Psikolog - İstanbul
Çocuk-Ergen ve Oyun Terapisti

Arzu YAZAR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Psk.Arzu YAZAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Arzu YAZAR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Psk.Arzu YAZAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Arzu YAZAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Arzu YAZAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Arzu YAZAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gözde EMİK AKSOYUzm.Psk.Gözde EMİK AKSOY
Gözde'de ile üniversitede sınıf arkadaşıydık. O döneme kadar, onun gibi pozitif, güler yüzlü, içten ve oldukça başarılı birini, daha doğrusu saydığım ...
Burcu ÇATALOĞLUUzm.Psk.Burcu ÇATALOĞLU
Burcu Çataloğlu'nu üniversitenin ilk günlerinden beri tanıyorum. Kendisi üniversite yıllarımda çok güvenilir bir arkadaş olmuş, her kötü zamanımda ban...

Arzu YAZAR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Terapisti
Oyun terapisti

Arzu YAZAR Özgeçmiş CV Psk.Arzu YAZAR'ın Özgeçmişi
EĞİTİM
2006 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. 2011 yılında Maltepe Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaya başlamış ve ders dönemini başarıyla tamamlamıştır. Şuan "Erken Erinlikte Ruhsal Süreçlerin İncelenmesi" başlıklı tez çalışmasına devam etmektedir. Ayrıca psikanaliz sürecine devam etmektedir.

İŞ DENEYİMLERİ
2017- .... Çocuk Terapisi Danışmanlık Merkezi (Kurucu) ( Çocuk ve Ergenler ile çalışmalarıma devam etmekteyim)
2013- 2016 Psikoloji Elika Danışmanlık merkezini, Meryem Gül Eren ile birlikte kurmuş olup, Çocuk ve Ergenler ile terapi çalışmaları yapmıştır.
2013 (6 ay) Psikoloji Avrupa Danışmanlık Merkezi'nde Çocuk ve Ergen terapisti olarak çalışmıştır.
2009- 2013 Yedikule Psikiyatri Merkezi’nde Çocuk - Ergen terapisti olarak çalışmıştır. ...[Devamı...]

Arzu YAZAR Tavsiye Yazıları Arzu YAZAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 özlem g (Danışan)
 IP: 94.54.250.WC

20-04-2018
 TavsiyeNo: 103401
Arzu Yazar'ı psikiyatristimin önerisiyle tanıdım. 48 yaşındayım ve hayattan tat almakta zorlandığım bir dönem geçiriyordum. Arzu hanım daha çok çocuk ve ergenlerle çalıştığı için acaba durumumda çocuksu bir taraf mı var diye düşündüm. Hatta danışmanlık almakta tereddüt ettim. Ancak daha sonra yetişkinler için de yaptığı çalışmaları ve eğitimleri anlatınca ona güvendim ve birlikte 1 yıla yakın bir süre çalıştık. Bu zaman zarfında Arzu hanım psikolojik sorunlarıma çok net ve emin bir şekilde yaklaşıp meseleyi ustaca çözdü. Üzerimde çalışılması gereken konuları nokta atışıyla tespit edip en doğru yaklaşımı buldu. Sayesinde bugün sorunlarla daha kolay baş edebilir ve hayattan daha çok zevk alabilir haldeyim. İşine ve danışanlarına olan saygısı, güleryüzü, sıcak tavrı ve sabrı için kutluyor ve bana kattıkları için teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 Cemre (Danışan)
 IP: 176.43.145.ZYD

11-01-2018
 TavsiyeNo: 101382
kızım 3yasında okula basladıgında sesini hic kimseye duyurmuyordu,baslangıcta utangaclık dedik ama degildi farklı bir durum vardı ve terapistlerle görüsmem ve arastırmalar sonucunda selective mutizm yani secici konusmamazlık teshisi konmustu,istanbulda bu konuda uzmanlık yapmıs veya konuya biraz hakim olan pedagog bulmam imkansızlasmıstı 2yıl boyunca her hafta çesitli terapiler uygulanıyordu fakat sorguladıgımda bana bile tatmin edici cevaplar veremiyorlarfı vazgecmiştim ilkokul hazırlık oldu ama hiç ses yoktu,bu umutsuzlugumda Arzu hanımla rastlantı tanıstık güleryüzü ve tatmin edici cevaplarıyla tekrardan umutlandım,terapiye basladıgımızda eylül ayındaydık ve bana nisanda sesini duyacaklar dedi,her hafta aksatmadan vazgecmeden gittik ve gercekten kızım nisan ayında ilk sesini duyurmustu okul inanamıyordu (onun odasında bir sihir var 1,5yıl oldu hala cözemedim😊)Arzu hanımın sözleri gerceklesiyordu umudum çok ama bir okadarda endişem vardı birinci sınıf basladık yeni ögretmen yeni arkadaslar ve kızımın anaokulunda sadece kulaga fısıldadıgı ses vardı tek tutanagım hersey arzu hanımın bana halledicez biticek kısaca sabırlı ol dedi ve bir ayın sonunda bütün sınıf degil bütün okulla konusmaya basladı.buradan tekrar tesekkür etmek istiyorum profesyonelligin,kendine güveninle güleryüzünle ,kararlılıgınla beni kendine hayran bıraktın,hayatım boyunca minnettar kalıcam sana ARZU YAZAR.
     2 Beğeni    

 D.C. (Danışan)
 IP: 78.182.12.YCY

24-10-2017
 TavsiyeNo: 99821
Yaklaşık bir ay önce arkadaşımın tavsiyesiyle Pedamed adlı kuruma psikiyatr bölümüne gittim.Psikiyatr hekim benim Arzu Hanımla görüşmemin faydalı olacağını söyledi.Hemen randevu aldım ve Arzu Hanımla terapilere başladık. Ben 39 yaşındayım bu yaşıma kadar hayatta her ne yaşadıysam hep kendim çözdüm,insan psikolojisiyle ilgili sayısız kitap okudum hatta eğitimler aldım fakat bir ay öncesine kadar artık hayatıma devam etmekte zorlanmaya başladım ve çokta iyi yaparak Arzu Hanımla tanıştım.İlk seansta bana EMDR adlı bir teknikten bahsetti.Hiç duymamıştım fakat bana okadar güven verdiki hiç düşünmeden kabul ettim.Hala terapilere devam ediyoruz ve Arzu Hanım okadar profesyonelki her seferinde bir öncekinden çok daha iyi çıkıyorum seanstan. Özetleyecek olursam eğer depresyona girdiyseniz bazı şeyleri çözemiyorsanız kendinize bir iyilik yapın ve vakit kaybetmeden kalan ömrünüzü kaliteli ve sağlıklı yaşamak istiyorsanız hemen Arzu Hanımla tanışın o güler yüzü ,profesyonel ve deneyimli tutumuyla sizi olduğunuz halden çok daha iyi bir hale gelmenizde büyük desteği olacağından eminim.Halihazırda bunu deneyimliyorum ve çok ama çok memnunum.
     1 Beğeni    

 Ege ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.30.DL

15-10-2016
 TavsiyeNo: 91055
Ben Arzu hanımla çok küçük yaşlarda tanışmıştım. Sanırım 11-12 civarıydı ve kendisi bana psikolog olmak yerine her zaman bir abla samimiyetinde yaklaştı bana yön gösteren bana ayna tutan kendimi fark etmemi sağlayan ergenlik yolumda yolumu aydınlatan bir ışık gibiydi. Şimdi 17yaşındayım aradan yıllar geçmesine rağmen aklımda yer eden tek kişi diyebilirim. Üniversiteyi psikoloji bölümünü kazandığımı öğrendiğim ilk anda arayıp telefonda ağladığım tek kişi kendisi. Uzun zamandır kendisinden profesyonel hizmet almıyorum ama yanına gidip sohbet ediyorum. İşinin eri olmasından kaynaklı bir durum olsa gerek hayatımın her alanında onun tavsiyelerine ihtiyaç duyuyorum. Onun samimiyeti, güveni başka hiç bir yerde yok.
     1 Beğeni    

 Ayşegül ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.142.YYJ

13-05-2016
 TavsiyeNo: 87892
Psikolog Arzu YAZAR, Tedavi sürecinde sizden çok memnun kaldık. Yeğenim ergenliğe geçiş döneminde bir takım sıkıntıları sayenizde sağlıklı bir şekilde atlattık. Yeğenim baslangicta gorusmek istemiyodu ön yargilari vardi.Büyüklerine karsi saygisiz çok agresif, iletişim problemleri olan biriydi. Sizin yaklaşimin, güzel tavsiyeleriniz ile bereber sorunların üstesinden beraber geldik. Tüm samimiyetimle ailem ve kendi adima size çok teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    

 hatice ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.180.197.ZJJ

05-02-2016
 TavsiyeNo: 85583
çocuğumun okulda yaşadığı sorular nedeniyle yardıma ihtiyacı olduğundan bu konu ile ilgili bir uzman arayışına girdim, benim için biraz uzun ve sıkıntılı bir zaman oldu çünkü gerçekten alanında uzman bir danışman bulmak istiyordum. uzun bir arayıştan sonra aklıma böyle bir tavsiyenin yine bu meslekten bir kişiden alınmasının daha sağlıklı olacağı geldi, eski bir psikolog arkadaşımı arayarak yardım istedim kendisi de biraz araştırma yaptıktan sonra bana dönerek arzu hanımın adını verdi. kendisine ulaşıp terapilere başladık ve bir yılı aşkın da devam ettik. arzu hanımın çocuğumla iletişim kurabilme yeteneği, sorunlarının kaynağı ile ilgili doğru tespitleri, çözüme yönelik gerçekçi ve ulaşılabilir hedefler belirlemesi ve bunları bizi de dahil ederek uygulamaya geçirebilme yeteneği sayesinde çok iyi ilerleme ve sonuçlar kaydettik. şimdi çocuğumun artık ihtiyacı kalmadığı için terapinin sonlandırılmasına karşılıklı karar verdik. bir uzman ararken çok sıkıntı çektiğimiz için böyle bir danışmanlığa ihtiyacı olanlara belki bir faydası olur diye arzu hanımı tavsiye etmek istedim.
     4 Beğeni    

 M.Ö. (Danışan)
 IP: 24.133.143.CJ

19-01-2016
 TavsiyeNo: 85100
Arzu hanım, oğlum için çok olumlu katkılar sağladı. Hem oğlum, hem de oğlumun çevresi ile kurduğu iletişimle ilgili verdiği pratikler onun daha sağlam, daha deneyimli adımlar atmasını hızlandırdı diyebilirim. İyi bir eğitmen, gözlemci ve herşeyden önce çocuklarla iletişimi çok kuvvetli. Dolayısıyla Arzu hanımın yaklaşım pratikleri sayesinde kazanımlarımız arttı. Aldığımız bu bilgi ve pratikler sayesinde oğlumla daha sağlıklı bir yol haritası da hazırlamış olduk. Herşey daha sağlıklı, güzel, bol yıldızlı devam ediyor. Emeği, değeri ve gösterdiği çabalar için çok teşekkür ediyoruz...
     4 Beğeni    

 C. A (Danışan)
 IP: 178.240.163.YZL

07-01-2016
 TavsiyeNo: 84784
Arzu hanım ile 2 yıl kadar haftalık sıklıkta terapimiz oldu, kendisine ilk olarak yedikule psk danışma merkezinde ulaştım, sonrasında kendi danışma merkezini açtığında da terapiye devam ettim, hiç bir zaman güvenimi sarsacak bir tutumu olmadı, mesleki ilkelerine bağlılığı, danışan olarak bana da her zaman güven vermiştir! Her zaman pozitif enerji veren samimi gülümsemesi ile hayatın gülümseyen yüzü gibidir arzu hanım... Kendim için çok önemli derecede destek aldım, çocuğum olursa kesinlikle onun uzmanlık alanı olan çocuk gelişimi bilgilerinden faydalanmak niyetindeyim!
     3 Beğeni    

 AYSE BUSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.188.48.YF

12-01-2015
 TavsiyeNo: 74947
Arzu hanımla arkadasım vasıtasıyla tanıstım. arkadasımdan telefon numarasını alarak gorusmek ıcın randevu aldım.benım ıcın ılk ızlenım.karsılaması davranısı .benım sorunuma cozum bulacak yanıtlar vermesı cok onemlıdır.ılk goruste bunların hepsını arzuhanımda ılk gormeme ragmen gordum. ve oglumun sorunlarına cozum bulacak kısı arzu hanım dedım.hızmetınden memnunum. oglumun karanlık korkusu yalnız yatamama korkusu ve derste olsun sınavlarda olsun sınav kaygısı vardı .allaha sukur arzuhanımı 3,5 ay dır devam edıyorum .karanlık korkularını yalnız yatamama korkusun atlattı sınav kaygımızda duzene gırdı arzu hanıma cok tesekkur ederım. oglum 12 yasında keske arzu hanımı daha once tanısaydım dıyorum.arzu hanımı tanıdıkca onun kısı uzerındekı ızlenımlerı konusarak rahatlatması ınsanı dınlendırıyor.arzu hanımı tanımlamam gerekırse .arzu hanım .arzu hanım.arzu hanım.derım cok candan guler yuzlu. konuskan bırısı gelecegımız evlatlarımızın kucuk yasta baslayan sorunlarını ılerlemeden arzu hanımla tanısmasını dılerım. basarılarınızın devamını dılerım.
     2 Beğeni    

Duygu KARAKULAK TAKVİM Fotoğraf  Psk.Duygu KARAKULAK TAKVİM
KKTC (Kıbrıs) - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-01-2014
 TavsiyeNo: 65945
uzmanlık ve çalışma alanı çocuk ve ergen üzerine olan Arzu YAZAR ÖZKAYA ile Oyun Terapisi eğitim programında tanışıp, sonrasında Rorschach kursunda tanışıklığımızı ilerletme fırsatı bulduk. lisansının ardından klinik yüksek lisansla akademik hayatına devam etmiş, mesleki anlamda kendini geliştirecek test ve eğitimlere sürekli katılmıştır. Alandaki yetkinliği, çalışma deneyimi ve de sıcakkanlı iletişim becerileri sayesinde danışmanlığının kısa sürede fark yarattığını gözlemlediğim bir uzmandır.
     2 Beğeni    

Gözde EMİK AKSOY Fotoğraf  Uzm.Psk.Gözde EMİK AKSOY
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-01-2014
 TavsiyeNo: 65908
Değerli arkadaşım Arzu Yazar Özkaya Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden sınıf arkadaşımdır. Kendisini 2002 yılından beri tanımaktayım. Meraklı, yaratıcı, mesleğini seven, arkadaşlarına, danışanlarına yardımcı olmayı alışkanlık haline getirmiş çok değerli bir meslektaşımdır. Mesleki donanımı, klinik psikoloji üzerine yaptığı katkılar, çocuk ve ergenlerle yaptığı çalışmalar ile pek çok başarı elde etmiş, pek çok aileye ışık tutmuştur. Kendisini tanıdığım ve işbirliği yaptığım için çok mutluyum. Değerli arkadaşımın başarılı çalışmalarının devamını diler, kendisi ile çalışmanızı içtenlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Uzm. Psikolog Melike EROK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.180.74.WC

17-01-2014
 TavsiyeNo: 65613
Bir danışanımı meslektaşıma yönlendirirken her zaman titiz davranmak zorundayım. Yönlendirme yapacağım meslektaşımın hangi üniversiteden mezun olduğu, uzmanlığını nerede yaptığı, aldığı terapi ve test eğitimlerinin neler olduğu, klinik ortamda ne kadar süredir çalıştığı vb. hususları mutlaka değerlendiririm. Bu hususların yanında meslektaşımın etiği ne kadar bildiği, insani vasıflara ne kadar sahip olduğu, ne kadar empati kurabildiği hele ki söz konusu çocuksa çocuğun fiziksel, ruhsal ve seksüel gelişimini ne kadar önemsediği son derece önemlidir. Arzu Hanım saydığım bu kriterlere sahip, çocukları seven, onlar ile iyi ilişki kurabilen, çocuk ve ergen danışanlarımı güvenle yönlendirdiğim alanında son derece başarılı bir meslektaşım. Onun birikimlerine ve tecrübelerine her zaman güvenirim. İyi ki onunla eğitim hayatımız bir yerde kesişmiş ki her zaman işbirliği içinde çalışacağım bir arkadaşım olmuş.
     Beğenin    

 EBRU (Danışan)
 IP: 85.108.131.YYC

15-01-2014
 TavsiyeNo: 65562
Arzu Hanım' ı hayatımın en zor döneminde, bir danışanının tavsiyesi ile tanıdım. İlk seansa gittiğim gün kapıyı açtığı andaki pozitif enerjisi ve gülümsemesi zaten hiç bir endişeye yer bırakmadı. Çok uzun süren seanslarımız olmadı çünkü almam gereken desteği o kadar kısa zamanda o kadar güzel aldım ki hayatımın dönüm noktası oldu. Yönlendirmeleri ve desteği ile ilgili her kelime hala kulağımda. Hani bazen insan dünyam değişti der ya.. Gerçekten dünyam değişti :) Tekrar desteğe ihtiyacım olduğu anda artık kime gitmem gerektiğini biliyor olmanın rahatlığı içerisinde yaşayacağım olası bütün psikolojik problemleri endişe etmeden kabul edebilirim. Biliyorum ki belki bir kaç kelime ile ihtiyacım olan tüm desteği alacağım birisi var. Teşekkür ederim. Bütün kalbimle..
     1 Beğeni    

 Dr.Cüneyt YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.45.132.YJB

31-12-2013
 TavsiyeNo: 65217
Bir hekimin, herhangi bir sağlık profesyonelinden hizmet almak konusunda oldukça obsesif olması kaçınılmazdır. Hele ki bu hizmeti alacak kişiler, canınızdan çok sevdiğiniz biricik evlatlarınız ise .... Böyle bir zamanda tanıştık Sevgili Arzu Hanımla; daha doğrusu çocuklarımın güleryüzlü Arzu Ablasıyla ... Konusunda uzman olan bir kaç akademisyenden sonra, tamamen şans eseri tanıştık ; oğlumun sosyal fobisinin aşılması ile konuşma bozukluğu konusunda anlamlı derecede ilerleme ve devamında düzelme sağlanmasında Arzu Hanımın katkısı çok büyüktür Anne ve babaları dışında bir çok yakın aile bireyi ile bile başbaşa kalmayan oğlum ve kızımla ilk seanstan itibaren odada yalnız kalabilmeyi nasıl becerdiğine ise hala akıl - sır erdirebilmiş değiliz :):):) Çocuklarımız ve kendimizle ilgili; olaylara bakış ve değerlendirmemiz konusunda yaratmış olduğu farkındalıktan ötürü kendisine teşekkürü borç biliriz ....

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     Beğenin    

 süreyya (Danışan)
 IP: 94.121.58.ZJC

30-12-2013
 TavsiyeNo: 65195
Merhaba nasıl anlatsam neler yazsam aslında o kadar çok şey varki anlatacağım , ama ne kelimeler yetiyor nede satırlara dökebiliyorum . Biz ailece tamamen tesadüf üzerine tanıdık arzu hanımı 2010 yılıydı benim ve ailemin kabus dolu yılı , benim güzeller güzeli kızımın rahatsızlığı nedeniyle tanıştık iyikide tanıştık ben kızımın hayatını gençliğini geri getirdiğiniz için size minettarım benim kızımla ablasıyla o kadar ilgilendinizki benim bütün bunları unutmam imkansız size her zaman dua ediyorum Allahım hayatınıza hiç bir olumsuzluk getirmesin size ve ailenize huzur sağlık ve hayırlı evlat nasip etsin siz bana evladımı kazandırdınız allah sizin iki cihanda darda bırakmasın .Biz sizi hiç bırakmıcaz siz bizi bırakmadığınız müddetçe ben şu an ağlıyorum çünkü aklıma yaşadığımız o kötü günler geldi sizin sayenizde biz 6 ay gibi kısa sürede o çok zor dönemi atlattık, çok karışık oldu belki ama biz gerçekten sizi tanıdığımız için şanslıyız . iyiki varsınız sizi seviyoruz alışkan ailesi olarak 2014 yılı ailenize uğur getirsin yolunuz hep aık olsun huzurunuz sağlığınız evinizin neşesi daim olsun mutlu yıllar sevgiler.
     2 Beğeni    

Arzu YAZAR'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Oyun Terapileri Derneği
ÇATED - Çift ve Aile Terapileri Derneği
TODAP


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
"Çocuk Terapisi" Danışmanlık Merkezi
Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik Sağlam Cad. Murat Apt. No.5 D.14 Bakırköy / İstanbul
İstanbul
(10.00 - 19.00)


Psk.Arzu YAZAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 232 90 10

Telefon 2 :
0(850) 840 90 10
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Arzu YAZAR'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Arzu YAZAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Arzu YAZAR Mesleki Videolar Videoları
-

bakırköy psikolog, çocuk psikoloğu, inatçılık, sorumluluk almama, dürtüsellik, psikolog bakırköy, çocuk terapisti, inatçı çocuk, yalnız kalma korkusu, söz dinlememe, pedagog, çocuk ergen terapisti, gelişimsel değerlendirme, ölüm korkusu, agresif ergen, bakırköy pedagog, oyun terapisi, aile danışmanlığı, gelişim değerlendirme, takıntılı çocuk, öğrenme güçlüğü, oyun terapisti, ebeveyn danışmanlığı, dikkat testi, enürezis, dikkat eksikliği bakırköy, kaygı, bakırköy ebeveyn danışman, moxo dikkat testi, enkoprezis, özgüven sorunu, bakırköy oyun terapisi, bakırköy zeka testi, ölüm ve çocuk, çocukluk depresyonu, ergenlik sorunları, bakırköy uyku sorunu, kişilik testi, yas terapisi, obsesif kompulsif boz, agresyon, sosyal beceri eğitimi, teog kaygısı, hiperaktivite, dehb, hiperaktivite bakırköy, sobece, ders çalışmama, dikkat eksikliği, takıntı tedavisi


08:14
Top