2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Derya OĞUZ SARIALP
Uzman Klinik Psikolog - Ankara
Uzman Klinik Psikolog / Aile Danışmanı

Derya OĞUZ SARIALP Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Derya OĞUZ SARIALP Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

24
(%95.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Derya OĞUZ SARIALP'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Derya OĞUZ SARIALP'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
ANKARA Uzman Klinik Psikolog DERYA OĞUZ SARIALP 05071995254 ALGI PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ www.algipsikoloji.com
 
Derya OĞUZ SARIALP'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Algı Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Oğuzlar Mah. 1368. Sokak 1/4 Çankaya
Ankara
(Balgat)
Uzm.Psk.Derya OĞUZ SARIALP internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Derya OĞUZ SARIALP Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Psikoterapist

*Çift Danışmanlığı

*Evlilik Öncesi Çift Danışmanlığı

*Cinsel İşlev Bozuklukları

*Aile Danışmanlığı

*Evliliğe Hazırlık

*Evlilik Öncesi Karar Verme Süreci

*Boşanma Sürecinde Çift Danışmanlığı

*Aldatma

*Boşanma Süreci ve Çocuk

*Çocuk Eğitiminde Karşılaşılan Güçlükler ve Ebeveyn Yönlendirmesi

*Çocuk ve Ergen Psikolojisi

*Alt Islatma -Kaka Kaçırma-Tırnak Yeme

*Hiperaktif Çocuk ve Dikkat Eksikliği

*Kardeş Kıskançlığı, Gece Korkuları

*Çocuklarda Görülen Davranım Bozuklukları

*Sınav Kaygısı ve Başetme Yolları

*YGS-LYS-KPSS-SBS Sınav Kaygısı Grupları

*Ergenlik Sorunları ve Anababa Tutumları

*Çocuklar ve Ergenlerde Özgüven Gelişimi
...[Devamı...]

Derya OĞUZ SARIALP Özgeçmis CV Uzm.Psk.Derya OĞUZ SARIALP'ın Özgeçmişi
Algı Psikolojik Danışmanlık Merkezi, kuruluş yılı olan 2013’ ten itibaren tüm çalışanları ile danışanlarımızın uluslararası standartlarda sağlık hizmeti alması için çaba göstermeyi ilke edinmiştir.

Ruh sağlığı gibi yaşam kalitesini doğrudan etkileyen bir alanda hizmet veriyor olmanın bilinciyle; psikoloji alanındaki akademik birikimden faydalanan, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulayan, sürekli gelişimi hedefleyen bir yaklaşımı benimsiyoruz.

Danışan memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışımızla ilk kurulduğumuz günkü heyecanımızla danışanlarımızın yanındayız.

Tecrübemizle Uzman Klinik Psikolog Derya OĞUZ SARIALP’ in yönetimiyle danışanlarımıza mümkün olan en iyi hizmeti verme yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Derya OĞUZ SARIALP'ın Makaleleri Derya OĞUZ SARIALP'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
2 Yazı/Döküman

Derya OĞUZ SARIALP Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A.İ.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121194
Algı Psikoloji'yi ilk olarak instagram adresinden görmüştüm ve ilk görüşmeye kadar kafamda oldukça fazla soru işareti ve tereddütler vardı. Derya Hanım ile ilk görüşmede tanışıp konuşunca her ikisinden de eser kalmadı. Oldukça eskiye dayanan ve içinden çıkamayacağımı düşündüğüm travmalarımın üstesinden tam olarak gelinebileceğine inanmazken bana bunun da mümkün olduğunu her seferinde gösterdi, farkında bile olmadan kaybettiğim umudumu tekrar kazanma yolunda hep ışık tuttu. Oldukça iyi bir dinleyici, çok güleryüzlü ve samimi birisi. Karşınızda bir robot varmış gibi hissetmenize sebep olan davranışlarla karşılaşabileceğiniz biri değil kesinlikle, insan insana konuşabiliyorsunuz. Bu da insanı gerçekten çok rahatlatan bir özellik bence. Psikolojik destek almayı düşünen herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Selen Zoroğlu
20.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116083
2 yıl önce sınav kaygısı için terapi aldığım Derya Hanım'ın güler yüzü ve tecrübesiyle hayatıma çok büyük katkıları oldu. Bana uygulamış olduğu yöntemlerle kendimde olan değişimleri çok net farkedebildim. Kendisi anlayışı, yoluma ışık tutan bilgileriyle her konuda fikrine danışabildiğim ve kendimi açıklarken hiç zorluk çekmediğim bir psikologdur. Bir psikoloji öğrencisi olarak kendime idol olarak gördüğüm nadir psikologlardan. Yanında staja başladığım zamanlarda derya hanımın bana her konuda destek oluşu ve öğrettiği bilgilerle iyiki bu mesleği seçmişim dememin en büyük sebeplerindendir. Derya hanımı çok seviyorum. Kesinlikle kendisi için gerekli olduğunu düşünen herkesin derya hanımla tanışmasını tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Sergül ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115633
Derya Hanıma çok teşekkür ederim. Yaklaşık 40 senedir düğümleri çözmekten kendimi alamıyordum. Mesela manavdan poşet içinde meyve sebze aldığımda görevlinin poşete attığı düğümü eve gelince çözmeden poşeti çöpe atamıyordum. Oysaki Derya Hanım ile terapilerimiz sonucunda sihirli bir el değimişcesine bu sıkıntımdan kurtuldum. Ayrıca kız kardeşime söyleyemediklerimi Derya Hanım sayesinde söyleyebildim ve aramız artık çok çok iyi. Çocuklarımla iletişimim de artık çok çok daha iyi. Derya Hanım iyi ki varsınız ve yüreklere dokunuyorsunuz.
     1 Beğeni    
Kamuran ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115367
Derya hocama internette araştırıp öyle gittik kızımın sıkıntılı bir tuvalet alışkanlığı olmuştu bu durumun asla çözülemeyeceğini düşünerek başvurduk ama çok yanıldık çünkü Derya hocam ilk görüşmede bizi çok rahatladı ve akabinde görüşmeler hep olumlu sonuçlandı kızımızın altta yata bir takım sorunları bile çözüme kavuşturdu. Bir buçuk ay gibi bi sürede inanılmaz bi şekilde sorunumuz çözümlendi. Güler yüzü sayesinde çocuğumuz ona çok alıştı her defasında heyecanla gidiyorduk. Bilgisi ve tecrübesinden eşim için de yararlandık öfke kontrolü için eşime uygulamış olduğu teknikle artık kendi öfkesine hakim olmaya başladı.Görüşmelerimizde randevu saatini aşıyormuyuz diye endişeleniyordum ama onun için size ayrılan dakika önemli değil önemli olan sizin problemlerinizin çözüme kavuşması herzaman bir telefon kadar uzağımızda hala çıkmaza girsek bile istediğimiz saat arayıp bize yardımcı oluyor İyiki var ve böyle insanlar olmalı
     1 Beğeni    
Sa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110538
Derya Hanımı internetten gördüm yorumlarını okudum ve görüşme kararı aldım. Kendisiyle 5 aydır tanışıyoruz ve kendisi sonsuz güvenimi kazandı. Sabırla her şeyi dinler sorulara cevap verir ve bütün umutsuzluğunuzu siler. Nöroterapi tedavisi de aldım ve oldukça farkını gördüm. Seanslarımızda da kendimi çok daha iyi ve değerli hissetmemi sağladı. Anksiyete bozukluğu için gitmiştim ve kaygılarımın yersiz ve aşılabilir olduğunu beraber keşfettik. Sabır, samimiyet ve güleryüzü için sonsuz teşekkür.
     2 Beğeni    
Hacer ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107988
Ben Derya Hanımı internette araştırma yaparken tesadüfen buldum zaten hep panik atakla ilgili ilaçsız bir tedavi istiyordum artık cok bunaldıgım bi dönemdi. tamda istedigim gibi oldugu için kosulsuz inanarak geldim ve cok faydasını gördüm kendimi sanki hayata yeniden dönmüş gibi hissediyorum. bir buçuk ay gibi kısa bir sürede resmen arındım. ilginiz ve samimiyetiniz için tesekkür ederim DERYA HANIM... gönül rahatlıgı ile herkese tavsiye ederim.. hep iyi insanlarla karsılasmanızı diliyorum :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Dy..4
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106893
Derya Hanımla tanışma sebebimiz vajinusmus. Bi arkadaşımın önerisi üzerine gitmiştim.Gittiğimde okadar mutsuz çaresiz korkan dipte ve umutsuzdum ki.Vajinusmus olmam sebebiyle eşimle aram bozulmuştu. Özgüvenimi kaybetmiş tüm hayatı vajinusmusa bağlanmış çaresiz biriydim. Daha öncesinde başka doktorlara da gittim ama kimi beni ağlatarak gönderdi kimi beni hiç anlamadı o yüzden 1. seanstan öteye geçemedik. Derya Hanıma da umutsuz gittim fakat onun enerjisi güler yüzü samimiyeti içtenliği ses tonu bile beni o kadar rahatlattı ki toparlanmama sebep oldu.8 seanslık vajinusmus tedavisinin ardından vajinusmusu hayatımızdan tamamen çıkardım. Seanslar gayet samimi ve neşeli geçiyordu. Derya Hanım sayesinde sadece vajinusmustan kurtulmakla kalmayıp kendime olan güvenimi geri kazandım, işimde terfi aldım, pozitifliğimi geri kazandım, doğru nefes alıp vermeyi ve stresle baş etmeyi öğrendim. Derya Hanım benim için hayatımın dönüm noktası desem abartmış olmam. İyi ki karşılaştık. Her şerde bir hayır varmış. Vajinusmus kendimi tanımama yardımcı oldu ve bu güzel insanla tanıştım. Şimdi ise hamileyim ve çok mutluyum. Vajinusmus yaşayan birileri bu yazımı okuyorsa eğer lütfen korkmayın emin olun eşinizle bu günleri gülerek hatırlayacaksınız. Derya Hanım size en doğru yolu gösterecektir. Bu ve farklı konularda desteğe ihtiyacı olan herkese Derya Hanımı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü gerçekten size harika hissettirecek ve en kısa çözüme ulaştıracaktır. Başarılarının devamını diliyorum..
     1 Beğeni    
Fatma Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106889
Ben Fatma Site Editörleri Tarafından Kapatıldı 2017 yİLİ temmuz ayında ansiyete bozukluğu yaşadım . Gerçekten çok çok ağır bir süreçten geçtim şükürler olsun şu an gayet iyiyim. 2017 yılında rahatsızlığım başladığında derya hanm dan yardım almak için başvurdum . Beni dinledikten sonra neurofeedback terapi almamın iyi olacağını ve nasıl bir iyileşme sürecinden geçeceğimi anlattı . Ve biz başladık 27 artı 10 seans daha aldım çünki kaygı düzeyimin 27 seans sonunda normal değerlerinden hala çok yüksekte olduğu Derya hanın ın yaptığı ölçüm sonucunda ortaya çıktı. Terapi sürecinde kaygı düzeyimin normalin çok çok üstünde olmasına rağmen bana verdiği güven ve telkinlerle çok çok yardımcı oldu. Hatta neurofeedback ten ayrı kendisinden bilişsel konuşma Terapisi talebinde bulunmama rağmen ı bunun zaman ve maddi yük getireceğini söyleyerek gerek olmadığı yönünde beni yönlendirdi. Derya hanım ı ömrüm boyunca hep minnetle ve sevgiyle anacağım. Kesinlikle bu yönde ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum. Sevgilerle
     2 Beğeni    
H.O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106091
Uz.psikolog Derya hanıma, hiperaktivite ve dikkat eksikliği sebebi ile oğlumu danışan olarak tavsiye üzerine göturdum. Ilk karşılaşmadaki yakınlığı samimiyeti ve içtenliği ile giderkenki tüm tereddütlerim hemen sona erdi. Bunun üzerine gerekli olan görüşme sonrası oğlum için uygun olan terapi yöntemi seçildi. Bu terapiler süresince herzaman ilgi ve alakası ile yanımızda bize gereken desteği verdi Derya hanım ve terapiler sonucunda oğlumuz da ciddi pozitif değişimler yasandi hiperaktivite ve dikkat eksikliği sorunumuz ciddi bir oradanda son buldu ve bizim ve oğlumuz için hayat daha kaliteli ve kolay oldu. Herşey için tekrar teşekkür ederiz. Ve ulaşmak isteyenlere tereddütsüz gitmesini tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
B.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83036
derya hanımı bır baska psıkolog olan kübra hanım sayesınde tanıdım.telefonla konusarak randevu aldık aynı gün içinde görusme sansımız oldu.onun yanına giderken korku gerginlik heyecan ve daha nice kötü hislerde gittim.daha cok yeni evliydim ve vajinusmus problemım vardı.ama odaya girer girmez öyle bir güler yuzlü oyle içten birisi vardı karsimizda ve bu durum bana güven verdi.bana benim gibi bu problemı yasayıp asan ve yorum yapan arkadasın yorumunu okuttu ve bunu basarabılecegıme ınanmamı sagladı.ve tedavimize başladık.verdiği egzersizleri sabırla yerıne getirdim.ümidimi yitirdiğim zamanlar oldu ama kendısı tekrar kendıme inanmamı sagladı.tedavim 8 seans sürdü ve mutlu sonuca ulasmamızı sagladı.size nasıl tesekkur etsem az kalır.sayenizde gerçek bir aile olma duygusunu yasadık.ve benim gibi bu problemi yasayan bütün herkese derya hanımı kesinlikle tavsıye ediyorum.
     3 Beğeni    
E.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78544
Psiklog ararken netten araştırdım psikolog Derya Oğuzu buldum. Telefonla bilgi aldık ve gittim giderken gergindim heyacanlıydım ama Derya hanımla tanışınca hiç bir gerginliğim kalmadı sempatik ve cok iyi insan olduğunu anladım.1,5 yıldır vajinusmus hastasıydım ve daha önce başka bir psikologdan yardım aldım fakat sorunumu çözememiştim.Derya hanıma gittiğimde ilk görüşmeden sonra kendisine o kadar inandım ve dedikleri bana o kadar çok güven verdi ki sabırla dediklerine uydum ve 7 seans süren tedavinin ardından kendisinin güler yüzü bize verdiği güven bizi mutlu sonuca ulaştırdı. Size çok çok teşekkür ediyorum Derya hanım sizi seviyoruz iyiki sizi tanımışım. Bu sorunu yaşayan herkese şiddetle tavsiye ediyorum ki Derya hanım doğru adres.
     4 Beğeni    
Psk.Uğur TOSUN
22.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75341
Derya hanım ile uzun zamandır çalışma fırsatı bulduğumdan dolayı içim rahat bir şekilde, Derya hanımın etik ilkelere sadakatini, gelişime ve yeniliğe açık olduğunu, danışanlarına verdiği değerin çok yüksek olduğunu gönül rahatlığı ile belirtebilirim. Bireysel danışmanlık, aile ve çift danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı alanlarında hizmet vermekte olan Derya hanım sizlere de çok yardımcı olacaktır. Danışanlarına karşı saygılı ve titiz davranışları ile karşısındaki insana değer verdiği konuşmalarından ve hareketlerinden kolayca anlaşılmaktadır.
     2 Beğeni    
Kübra
22.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75322
Derya Hanim, gerek mesleki anlamda gerek terapötik iliskide oldukca basarili oldugunu dusundugum bir psikolog arkadasımdır. Arkadaslik bağımızın ötesinde , mesleki paylasimlarimizin da degeri ve onemi buyuktur... Ona yonlendirilen danisanlardan olumlu geri bildirimler gormek ve gerektiginde cevremdeki kisileri onerebilecegim bir meslektasimin oldugunu bilmek beni ayrica mutlu etmektedir.Derya Hanım, mesleginin hakkini verdigine inandigim, basarili bir psikolog olmasinin yani sira kisilere gosterdigi yakin ilgi ve alaka meslek hayatindaki basarilarini desteklemis durumda. Basarilarinin artarak devam etmesini diliyorum...
     6 Beğeni    

Derya OĞUZ SARIALP'ın Öykü ve Şiirleri Derya OĞUZ SARIALP'ın Öykü ve Şiirleri

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Algı Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Oğuzlar Mah. 1368. Sokak 1/4 Çankaya
Ankara
(Balgat)
Uzm.Psk.Derya OĞUZ SARIALP internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 199 52 54
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Okan Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Derya OĞUZ SARIALP Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Derya OĞUZ SARIALP Mesleki Videolar Videoları
-

22:41
Top