2007'den Bugüne 81,065 Tavsiye, 25,791 Uzman ve 18,051 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bahar ERDEN
Uzman Psikolog - Muğla
Yüksek Lisans Mezunu Evlilik Ve Aile Terapisti, Bireysel Danışma, Çocuk Ve Ergen Sorunları

Bahar ERDEN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi43 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 18 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Bahar ERDEN

Şehir

Muğla

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

43

[Uzm.Psk.Bahar ERDEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bahar ERDEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

116
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBahar ERDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Bahar ERDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, profilime hoşgeldiniz. Eğitim özgeçmişim, mesleki deneyimlerim ve çalıştığım alanlar hakkında detaylı bilgi almak için hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bahar ERDEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzmanlığım Evlilik, İlişki, Aile ve Çocuk-Ergen Sorunları üzerinedir.

Evlilik, İlişki, Çift ve Aile Terapisti olarak çalıştığım sorunlar

-Aile içi ilişki ve iletişim sorunları, Kıskançlık, Boşanma ile ilgili kararsızlık, Boşanma süreci ile baş etme ,Kronik hastalıklarla baş etme,Kayıp, ölüm ve yas süreci ile baş etme, Üvey anne-baba ve evlat edinmiş ailelerde yasanan kaygı ve problemler, Yaşlanan aile bireylerinin bakımı konularında yaşanan ihtilaf, Evden ayrılan yetişkin çocuklarla ilgili sorunlar,Ebeveynlik problemleri/ebeveynlik becerilerini geliştirme
Çocuk ve Ergenlerle çalıştığım sorunlar
...[Devamı...]

Bahar ERDEN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Bahar ERDEN'in Özgeçmişi
2000 yılında Greenwich College İşletme eğitimimi tamamladım. Alanda bir süre çalıştıktan sonra Kaliforniya Eyalet Üniversitesi-Northridge’de Psikoloji lisans eğitimimi onur öğrencisi olarak bitirdim. Doğuş Üniversitesi’nde ise Çift ve Aile Terapisi alanında yoğun süpervizyon eşliğinde yüksek lisansımı yaptım. Çeşitli terapi becerileri ve psikolojik envanter uygulama eğitimleri aldım. Lisans Eğitimim esnasında California Eyalet Üniversitesi'nde araştırma asistanı olarak calıştim ve 2011 yılında Türkiye’de Koç Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı kültürlerarası psikoloji konferansinda (IACCP-2011) "Yalan tespitinde grup içi avantajı" konulu yaptığım araştırmanın sunumunu gerçekleştirdim. Ayrıca Tübitak Destekli Filial Terapi Projesinde görev aldım.
...[Devamı...]

Bahar ERDEN Tavsiye Yazıları Bahar ERDEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 BERNA BASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.244.155.ZY

03-05-2017
 TavsiyeNo: 96436
Boşanma sürecinde olduğum için üç çocuğumun velayet durumu, onlara nasıl davranmam gerektiği, neler söylenmeli, baba ile nasıl bir işbirliği içinde olmam gerektiği konusunda yeni şeyler öğrendiğim Bahar Erden ile Marmaris Adliyesinde boşanma dosyamın olması sebebiyle tanıştım. Beni ve ailemi büyük bir dikkatle dinledi, sorular sordu, önerilerde bulundu. Çocuklarımı, kendi bildiklerim ve çevreden duyduklarım doğrultusunda değil, bir uzman yardımıyla yönlendirmenin doğru olduğuna inanıyorum. Bodrum'da yeni ofis açacağını duydum. Başarılarının devamını diler tüm aile, çocuk, boşanma sorunları için tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

 Nilgun BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.244.175.ZY

20-02-2017
 TavsiyeNo: 94725
Kizimizin okul ile ilgili kucuk problemleri vardi. Bu vasita ile tanistik Bahar Hanımla. Guler yuzu ve guzel iletisiminden cok memnun kaldik. Ilgisi ve sabri nedeniyle kendisine cok teşekkürler. Herkese gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim. Kendisiyle rahatlikla iletisime gecilebiliyor. Biz netten kendisi hakkina bilgi edindik. Yaklasimi, sakin tavri, guler yuzu, ofis ortami cok guzeldi. Cok memnun kaldik. Samimi, sabirli, anlayisli, tatli bir bayan. Psikog olarak meslegini en iyi sekilde yerine getirdiğini dusunuyorum. Marmaris'deki ofisi bulunabilecek bir yerde. Her an rahatlikla iletisime gecebileceginiz bir psikolg. Cozum odakli yaklasimi ayrica cok onemli.
     1 Beğeni    

 ali (Danışan)
 IP: 188.57.58.YZB

08-02-2017
 TavsiyeNo: 94417
Benim için Bahar hanım hayatıma etkili dokunuşlar yapan, güven duyma konusunda teredüt yaşamadığım, rahat ve samimi bir şekilde kendimi açabildiğim bir uzman. Sorduğu sorular ve verdiği bilgiler farklı bir yaklaşımı ve bakış açısını oluşturdu bizde. Kullandığı terapi tekniği eşime de bana da çok uygundu. Kısacası biz kendisinden çok memnun kaldık. Bize sorunlarımızı nasıl çözebileceğimizi öğretmesi önemli kazançlardan birisiydi. Çatışma ya da problemler halen yaşanıyor ama nasıl başa çıkacağımızı bildiğimiz için artık çaresiz değiliz. Biliyoruz ki önemli olan çatışma çıkmaması değil. İlişkisi çıkmaza giren herkesin Bahar Hanımla yollarının kesişmesi durumunda kendilerine ve ilişkilerine artı olarak geri dönecektir.
     1 Beğeni    

 Buket (Danışan)
 IP: 78.172.148.YZ

12-01-2017
 TavsiyeNo: 93719
Marmaris Adliyesi,nin psikoloğu olan Bahar hanımla çocuğum için sosyal inceleme yapma ziyaretine geldiğinde tanıştım çocuk ve benimle işğili ayrıntılı soru sorma, bilği alma öneride bulunma , çözüm üretme ve hep zorlandığım ve merak ettiğim konularda danışabilme imkanım oldu , kendisi hem asliye hukuk mahkemelerinde boşanma, velayet boşanma ve çocuklar konusunda bilğili bende asliye ceza mahkemelerinde suça karışmış çocuklar ve aileleri ile çalıştığı için bilğili ve güzel öneriler , tedbirler , önleyici ve düzeltici öneriler verebiliyor, tanıştıktan sonra internet ortamına merak edip araştırdığımda çok güzel makaleleri ve tavsiyeleri olduğunu gördüm başka insanlardanda tavsiye yazarak yardımları için teşekkür etmek istedim . Pozitif , Güler yüzlü ve bilğisini paylaşan bir kişidir.
     1 Beğeni    

 ÖMER ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.244.71.ZC

12-01-2017
 TavsiyeNo: 93696
Hem Uzman Psikolog, hem Pedagog ve hem de Aile Danışmanı Bahar ERDEN ile, boşanma sürecimiz esnasında Köyceğiz Adliyesi’nin kendisini dosyamıza ataması üzerine tanıştım. Çocuklarımızın velayeti ile ilgili karar verme sürecinde görüşmelerimiz oldu. Bu görüşmelerde kafamda çocuklarımın yaşadığı ve yaşayabileceği sıkıntılar, ebeveyn olarak neler yapmam gerektiği gibi konularda ve hatta benimle ilgili bireysel konularda oldukça destek olmuş, bilgilendirmiş, bildiklerini paylaşmış ve beni rahatlatmıştır. Bahar hanım daha hiç konuşmadan sadece randevu esnasında tesadüfen tanışmamızla o kadar dinleyici, o kadar empatik ve o kadar çözüm odaklı gözüktü ki bu benim için çok sevindiriciydi. Tavsiyelerinden çok faydalandım. Dışardan çalıştığını internetten öğrendim ve hakkında yazılanları okudum ve ben de kendisi hakkındaki kişisel deneyimimi ve görüşlerimi seve seve paylaşmak istedim. Karı koca sorunları, çocukla ilgili sorunlar, annelik ve babalık ile ilgili danışmak istediğiniz konularda kendisinden destek almanızı tavsiye ederim.
     Beğenin    

 eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.255.ZZZ

10-10-2016
 TavsiyeNo: 90916
Tamamen tavsiye ile buldum. Daha sonra internet ortamında araştırdım. Aile içi problemler üzerinde uzman. Çok güzel, ve açıklayıcı aile sorunlarını özetleyen kişisel sayfası var, mutlaka göz atın, makalelerini okuyun, benzer sorunlar ile karşı karşıya iseniz mutlaka danışın. Gelir kaygısı ile sizi oyalamaz. Soruna odaklanır. İçten, samimi ve güleryüzlü bir insandır. terapiler ve hastalarıyla sağlıklı iletişim kurma konusunda çok başarılıdır. tanımanızı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 B.k (Danışan)
 IP: 188.57.16.Y

23-08-2016
 TavsiyeNo: 89839
Evliliğimde yaşadığım sorunlara çözüm ararken iş yeri müdürümün Bahar Hanım 'i tavsiye etmesi ile kendimi onun simsicacik ofisinde buldum. Önce tek gittim evliliğimle ilgili.Amac evliligimi düzeltmek değildi ama çıkmazın ve yanlış anlaşılmanın icerisideydik. Eşim beni suçluyordu haksız yere. Bense onu sorumlu tutuyorum.Arada ufacık bir cocugumuz var ve onun kiminle yaşayacağı sorunları vardı. Uzlaşma saglayamadik ,eşim hayli inatçıydı. Boşanma aşamasındayız ve Denizli'ye ailemin yanına yerleştim. Bu kararın en azından ikimiz ve cocugumuz için en iyisi olduğunu biliyoruz uzlastik ve kendim için destek almaya hala devam ediyorum. Bazen online bazense yüz yüze yardim aliyorum. Çok şey öğrendim,kadin olma,es olma,anne olma,birey olma, seçim yapma,karar alma,özgüven,iletisim konularında eksiklerimin tamamlandığını ve ne çok şeyleri bilmedigimi gordum. Kendimi tanıyor ve seviyorum artık. Tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla yeniden doğmak isteyenlere.
     2 Beğeni    

 Kerime (Danışan)
 IP: 212.252.100.DD

23-06-2016
 TavsiyeNo: 88871
Hayat şartlarında bir yardımcıya ihtiyaç duyduğumda internette kocaman sevgi dolu bir yüreğin,sıcacık gülüşün yüzüne vurmuş bir resmi çıktı karşıma. Bu bahar hanım dan başkası değildi tabi ki. Diğer bilgilerini de okuduğumda gitmem gereken tek kişi olduğuna inanmıştım, ki öylede oldu. Hala görüşmelerim devam ediyor ve her gidişimde koşa koşa gitme duygusunu kendimden alamıyorum. Daha çok yeniyiz biz bu yolda birlikte. Fakat şu kısacık zamanda bile onu tanıdıkça daha da çok sevdim ve çok seviyorum.. Bu yolda bana yardım edecek olan ve elimi yüreğimi tutanın bahar hanım olması beni öyle rahatlatıyor ki. İyi ki bu yola onunla birlikte çıktım.. İyi ki de onu tanıdım ve dilerim ki bu yıllar boyu sürsün. Sıcacık yüreğinin tüm güzellikleri yüzüne yansımış güzel insan iyi ki varsın. Hayatıma hoşgeldin... :)) Artık olmazsa olmazımsın :))
     5 Beğeni    

 Blackshadow (Danışan)
 IP: 46.154.33.YZF

11-04-2016
 TavsiyeNo: 87163
Benim için yeni bir başlagıç oldu Bahar Hanım la tanışmak, Bahar Hanım dan destek almış bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım kendisiyle, beni oldukça güler yüzlü karşıladı ve en çok etkilendiğim sakin ve huzurlu olmasıydı, bu yaklaşımı beni güvende ve rahat hissettirdi, zaten benim için en önemli olan şey ilk etapta güven ilişikisini kurmaktı. Terapi öncesi ve sonrasını düşündüğümde edindiğim en büyük kazanımlar sakin kalabilmek, olaylara daha önce göremediğim başka bir boyuttan yaklaşmak, önceliklerimin hep işlerim ve yakın çevrem olması sebebiyle kendimi ne kadar unutmuş olduğumu görmek buna çözümler üretmek, problemlerle başetme becerilerimi geliştirmek, kendimi ve ilişkilerimi çok iyi tanımak ve anlamlandırmak oldu diyebilirim. Artık inanıyorum ki insanın içindeki enerjiyi sadece kendisi yükseltebiliyor. Her seferinde seanslardan daha özgüvenli çıkmak bana çok iyi geldi. İyiki tanışmışım diyebileceğim ve herkese tavsiye edebileceğim bir uzman. Bana verdiği destek için çoooook teşekkür ediyorum ve bireysel terapi için sizlere de tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    

 SEYHAN (Danışan)
 IP: 78.175.158.YYY

02-04-2016
 TavsiyeNo: 86948
Bahar hanım'la doktor bir arkadaşım vasıtasıyla kendisi Doğuş Üniversitesinde çalışırken tanıştım ve ergen psikolojisi konusunda da uzman olması sebebiyle tercih ettim. Oğlumun arkadaş ilişkilerinde ve uyum konusunda zorlukları nedeniyle ailece başvurmayı uygun bulduk. Sağlık alanında çalışan ebeveynler olarak güvenilir, dikkatli ve oğlumuzun mizacınıi ön plana alarak çalışmalarını sürdüren Bahar hanım'ın yaklaşımından memnun kaldık. Hem bireysel hem de aile görüşmeleri ile birkaç seans sonrasında gözle görülür davranış değişiklikleri görmeye başladık. Daha sonra oğlumun SBS hazırlıkları sırasında aile içinde yaşanan ve başedemediğmiz bir meselede de yardım aldık. Yardımları sayesinde bir çok çözülemez sandığımız sorunlarımız çözüldü. Daha doğrusu çözme becerimiz gelişti. Oğlum da ben de çok yararlandık. Dolaylı olarak diğer çocuğum ve eşime de olumlu yansımalar oldu. Başrılarını devamını diliyorum. Kendisiyle birlikte çalışmaktan ve onu tanımaktan son derece mutlu oldum
     1 Beğeni    

 Akın ÖZTÜRK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.6.YBL

19-03-2016
 TavsiyeNo: 86652
Bahar ablayı Marmaris ıcmelere geldiğinden beri iki yıldır tanıyorum. Babam ve annemin arkadasıdır.Bu yüzden kendisinden profesyonel yardım almadım ama arkadaş ilişkileri meslek seçimi kariyer sosyal ilişkiler gibi pek çok konularda kendisine danışırım ve yardımını alırım.Bildiğini paylaşan yaptığı yöntemlerle doğru seçim yapmamda etkili olan bir kişi olmasından dolayı kendisine çok saygı duyuyorum.Ben lise son sınıf öğrencisiyim bu tür problemler yasayan arkadaşlarıma Bahar ablaya danısmalarını tavsiye ederim.Sizinde sıkıntılarınızdan kurtulmak için yol bulmak istediğinizde yol bulmanıza destek olabilecek uzman psikolog Bahar ERDEN ideal bir isimdir.
     1 Beğeni    

 D.K (Danışan)
 IP: 88.244.9.YY

19-03-2016
 TavsiyeNo: 86644
Bahar hanimi tavsiye uzerine arayarak buldum. Gecmiste yasadigim trafik kazasi sonucu yeniden araba kullanmaya cesaret edemiyordum. Bir seans sonra Emdr terapisini anlatti ve uyguladi. Mucize gibi oldu bu 4 seans. O kadar gozumun onune gelen kazaya kadar bu kadar duyarsizlasmak mucizesi. Guven hissettiren, guleryuzlu, tedavisinin takibini yapan, her sorumu detayla yanitlayan Bahar hanima tesekkur ediyoeum ve tavsiye ediyorum.ozellikle gecmiste kotu anilar, yasadiginiz bir travma, sinav kaygisi gibi sorunlar icinuygulanabilen bu Emdr terapisi normal terapi uygulamalarindan bir hayli farkli.
     3 Beğeni    

 Alev Demirtaş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.142.178.ZJZ

14-03-2016
 TavsiyeNo: 86541
Bahar ile uzun yıllar önce şu anda bulunduğu sektörden farklı bir sektörde birlikte çalışırken tanıştık. Kendi hayatını son derece iyi yöneten, sebep-sonuç çıkarmaları ile örnek olunabilecek, sorumluluk sahibi, çalışkan ve oldukça dışa dönük ve enerjik kişiliği ile pozitif bir kişidir. Yaklaşık iki yıldır İstanbul’dan çok Marmaris’te bulunduğu halde iletişimimiz ve arkadaşlığımız hiç kopmamıştır. Bilgiye, bilime, felsefeye ve ilme olan merakı ile ondan her zaman çok şey öğrendiğimi ve arkadaşlığından yoğun keyif duyduğumu özellikle belirteyim. İstanbulda çalışırken kendisini önerdiğim bir yakınım ile başarılı çalışmaları oldu. Çok konuda doğru tespitleri vardır. Uçak fobisi olan ve bunun özellikle iş hayatını ve hobilerini olumsuz etkileyen bir yakınımı çok kısa süreli uygulamalar sonrası tamamen iyileştirmesini ve bu konuda referans olabileceğimin bilinmesini isterim.
     1 Beğeni    

 cengiz (Danışan)
 IP: 88.240.80.YLC

06-03-2016
 TavsiyeNo: 86351
Öncelikle bu siteye ve bu siteyi hazırlayanlara çok teşekkür ediyorum.Bahar hocayı bu site sayesinde tanıdım.Ayrica kendisini facebook fun sayfasından da takip ediyorum.Kendisi konusunda çok uzman ve bu konuda çok çalıştığı belli oluyor.Benim sınav kaygilarim vardı ve benim sorunlarımi cozmemde çok yardımcı oldu.Bahar hocayı Muğla'da ve çevresinde kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle sınav kaygısı olanlar veya sınav heyecanı olanlar.Bahar hocama buradan teşekkür ediyorum.Iyi ki varsın Bahar hocam
     3 Beğeni    

 Danişan Hasan (Danışan)
 IP: 88.244.9.YLY

06-03-2016
 TavsiyeNo: 86350
Merhabalar. Bahar hocayı tavsiye ediyorum.com sitesi sayesinde tanıdım. Bahar hanımdan kısa bir süre önce kardeşim için yardım aldık. Kendisi son derece sıcak ve samimi bir şekilde bizi karşıladı. İşinde iyi olduğunu söyleyebilirim sizlere. İstediğiniz zaman cep telefonundan kendisine ulaşabilirsiniz. Müsait değilse bile muhakkak size geri dönecektir mutlaka. Birde Küçük bir ayrıntı ama gelen misafirler için masaya konulmuş küçük ikramlar çocuklar için çok cazip geliyor bence. O ortama istemeyerek gelen çocuk bunları görünce fikrini değiştirebiliyor.Ayrıca ofisin ev ortamı havasında dizayn edilmiş olması insanın kendisini daha rahat hissetmesini sağlıyor.Iyi ki tavsiye ediyorum sitesi var ve bu sayede Bahar hocayi tanımışım kendisine buradan saygilarimi iletiyorum cok tesekkürler Bahar hocam.Seni seviyoruz
     4 Beğeni    

 Danışan A.D (Danışan)
 IP: 188.57.9.YJZ

02-03-2016
 TavsiyeNo: 86246
Bahar hanımı tavsiye ediyorum sitesi sayesinde tanıdım.bahar hoca deyince aklima guler yuzlulugu sevecenligi ictenligi sicakli arkadas canliligi her alanda kendini gelistirmis caliskan basarili bir psikolog geliyor kendisini ilk tanidigim da pozitif enerjisi dikkatimi cekmisti onu tanidigim icin cok sansliyim danisan olarak gittiğiniz de memnun kalacaginizdan eminim. Ozellikle stres uzmandan cocuk ve yetiskinlere onerecegim bir psikologdur. Aldigi paranin sonuna kadar hakkini veren bir psikologdur. Iyi ki tavsiye ediyorum sitesi var ve bu sayede Bahar hocayi tanımışım kendisine buradan selam ve saygilarimi iletiyorum cok tesekkler bahar hocam
     3 Beğeni    

 B.k (Danışan)
 IP: 176.219.170.ZYD

27-02-2016
 TavsiyeNo: 86148
Abimin nişanlısı ile evlilik danışmanlığı alması ve çok memnun kalması sonrası Bahar hanım’ı buldum. Uzun süredir çözemediğim, beni etkileyen bir sürü olay vardı kafamda ve ben onlarla yaşıyordum adeta. olaylara ve bana verdiği zararlara rağmen her gün tekrardan deniyordum bir şeyleri düzeltmeyi , doğru ilişkiler kurmayı. fakat biraz başarabilsem de devamı gelmiyordu çünkü sorunun ne olduğunu, tam olarak neleri değiştirmem gerektiğini bilmiyordum. Bahar hanım birçok şeyi farketmemi, geçmişte yaşadığım olayların ve onlarını açtığı yaraların şuanki hayatımı ne şekilde etkilediğini anlamamı sağladı. Anladım ki geçmişte hissettiğim olumsuz duyguları bugün de hissederim endişesiyle yaşıyordum bu yüzden herşeyden kaçıyordum ve aslında hiçbirşey yaşayamıyordum, hayatı hep kaçırıyordum. Beni mutsuz eden herşeyle yüzleşme cesaretini göstermem ve Bahar hanıma ulaşmam hayatım boyunca kendim için yaptığım en güzel yatırımdı ve bundan sonra kendime yaptığım iyilikleri artırmaya kararlıyım. Bana çok doğru bir şekilde yaklaşıp kendime olan sevgimi, saygımı, özgüvenimi kazanmama yardım ettiği için ona çok teşekkür ediyorum, hayatımda ilk defa duygularımın, kararlarımın, insanlarla ilişkimin kontrolünün bende olduğunu bu kadar inanarak hissediyorum ve şuan eskiyi düşünmek beni hiç üzmüyor kimseye hiçbir şeye kırgınlığım yok ve hayata çok daha büyük bir umutla bakıyorum. Terapiye ilk başladığım tarih hayatımdaki dönüm noktalarından biri benim için, böyle bir dönüm noktasına ihtiyacı olduğunu düşünen herkese Bahar hanımla tanışmalarını öneriyorum.
     7 Beğeni    

 S.K. (Danışan)
 IP: 176.219.166.YFF

27-02-2016
 TavsiyeNo: 86147
Bahar Hanım'a evlilik öncesi danışmanlık almak Için nişanlıma birlikte gittik. 2 yıl nişanlılık öncesi konuşamadığımız çok şeyi konuşma ortamı olması kendimizi ve ilişkimizi yeniden keşfetme Fırsatı yarattı. Daha bilinçli olarak bir evliliğe adım atmanın, neleri konuşmamış olduğumuzun farkına vardık. Düğün stresi, aileler, olabilecekler, aile ekonomisi, kendi ailelerimizle evlendikten sonra iliskilerimiz gibi pek çok şeyi açıklığa kavuşturduk. Belki bunu yapmamış olsaydık bence Çatışmalar yaşanabilirdi. Bunların hepsini konuşmuş olmak omuzlarımızdaki bir çok yükü hafifletti. Teşekkürler Bahar hanım. Seni seviyoruz.
     1 Beğeni    

 Ayhan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.161.YB

26-01-2016
 TavsiyeNo: 85295
Bahar hanım Çocuklar için WISC-R Zeka Ölçeği eğitimi aldığım hocalarımdan biridir. Ve bu eğitimi verdiği ilk öğrencilerinden biriyim. Harika bir öğretici, bildiklerini paylaşmaktan asla sakınmaz. Mesleğinde profesyonelliği, enerjikliği, ve mütevaziliği onun en belirgin özellikleri arasında diyebilirim. Sorduğunuz her soruyu detaylı bir şekilde açıklar ve öğrendiğinize emin olmadan da ucunu bırakmaz. Bugüne kadar pek çok Psikoloji profesöründen sayısız eğitimler aldım ama Bahar hanım kadar egosuz ve öğretmeyi seven birisi ile karşılaşmadım. Çok iyi bir terapist ve uzman psikolog olduğuna da çok eminim. Sonuçta terapi süreci de bir öğrenme süreci değilmidir?
     2 Beğeni    

 Mahmut (Danışan)
 IP: 178.240.254.ZYF

26-01-2016
 TavsiyeNo: 85291
Öncelikle Bahar hanımdan destek almanızı şiddetle tavsiye ederim demek istedim. Kendisi ile 15 aydır tanışıyor ve seanslarımıza bazen Marmaris’teki bazen de İstanbul’da çalıştığı danışmanlık merkezlerinde devam ediyoruz. Komşumun tavsiyesi ile buldum kendisini. Çocuğunun Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite problemini iyileştirdiğini, eşi ile aralarındaki pek çok problemi de çözdüğünü biliyordum. Uzman bir psikolog yardımı almamı da kendisi söylemişti. Ailevi problemler yaşadığım, bundan çıkış yolu bulamadığım gibi gibi daha birçok problemlerim vardı kendimle alakalı. Düşündükçe moralimi bozan kendimi kötü hissetmeme neden olan olaylar artık çöp kutusunda. Artık hayata ve olaylara bakış açım, her olayı sorun haline getirip küçücük sorunları kendi eşimle kocaman bir sorun haline getirmekten vazgeçtim. Birbirimize yakınlaştık eşimle ve işte benim en çok istediğim de buydu. Evliliğimi kurtardığı için Bahar hanıma buradan da teşekkür etmek istedim. (Evde yavru domuz besleyen çift olarak bizi hatırlayacaktır)
     6 Beğeni    

 Y.b (Danışan)
 IP: 188.57.41.YZD

24-12-2015
 TavsiyeNo: 84368
Bahar hanıma bu siteden arama yaparak ulaştım.kızım etrafındaki arkadaşları tarafından dışlanan,öfkeli odevini yapmak istemeyen dağınık ve her zaman sadece oyun oynamak isteyen ve cinsiyetinin farkında olmayan hiperaktif bir çocuktu..okula başlamasıyla durumunun kötüye gitmesinden endişe ederek bahar hanıma danışmaya başladık.ilk terapiden itibaren sevgi dolu ve işine aşkla bağlı olduğu ve herşeyden önce danisanina saygı duyan ve dikkatle sabırla dinleyen bir pedagojik danışman olduğu fikrini ve guveninj vermeye başladı.oyun terapileriyle ilk günden itibaren kızımdaki değişimi gözlemledik ve aslında yanlışların bizden kaynaklandığını da farketmemizi sağladı..aile terapisi de aldık kendisinden ve artık taşlar yerine oturdu..kızım su an çok iyi durumda kesinlikle tavsiye ediyorum..güleryüzlü ve samimi tarzıyla yuvami eski güzel mutlu günlerine dondurmemizi sağladığı için ayrıca minnettarım
     3 Beğeni    

 Marmarisli M.P. (Danışan)
 IP: 88.244.23.ZW

16-12-2015
 TavsiyeNo: 84189
Bahar hanımla İçmeler Hacı Ali Akın Lisesi için yaptığı ergenlik semineri projesinde tanıştık. Kendisi ile telefonda yapmış olduğumuz görüşmeden sonra ebeveynlik becerilerimizi geliştirmek için destek alma kararı verdik. İyiki de bu seminere katılmışım diyorum. Öğretici ve keyifliydi, Bahar hanımı tanıma fırsatım oldu. Ondan aldığımız hizmetten öğrendiklerim: Çocuk ile bağlanma ilişkisi nasıl kurulur? Kendi anne babalarımızla kurduğumuz bağlanma ilişkileri ve bu bağlanma ilişkilerinden kendi evliliğimize neleri getirmişiz? Gibi önemli bilgilerin yanı sıra kendi aile haritamızı çıkarma, nerelerde benzerlikler ve tıkanmalar var görme şansımız oldu. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Evliliğimize bambaşka bir noktadan da bakmış olduk. Ancak tek problem seans randevularınıza zamanında gitmediğinizde süreyi kısaltabiliyor. Normalde 1 saatlik seans ücretini 40 dakika için ödememek için seans saatlerine sadık kalmak gerekiyor. Biraz daha toleranslı olmasını isterdim.
     2 Beğeni    

 melike eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.249.227.BF

09-10-2015
 TavsiyeNo: 81981
bahar hanımı oğluma psikolog arayışı içerisinde iken tesadüfen google reklamlarında gördüm marmariste çalışıyordu, benim ulaşabileceğim bir mesafedeydi. o reklamda onu görmek benim mucizemdi o anda. özgeçmişini okudum fotoğrafını samimi buldum aradım randevu aldım. Ben ve oğlum ilk görüşmeden memnun kaldık, ilk zamanlar ilk 15 dk veya son 15 dk birlikte seanslara katıldık, sonrasında birlikte devam ettiler. bahar hn. bizim 3. psikolag deneyimimiz, bahar hn. samimi, insan odaklı, işini severek yapıyor ve oğlum artık sadece zaman zaman danışmak için arıyor ve benim hayal bile edemeyeceğim bir ilerleme kaydettiler birlikte. kesinlikle tavsiye ediyorum. teşekkürler
     4 Beğeni    

 Y.C (Danışan)
 IP: 78.191.234.YY

07-10-2015
 TavsiyeNo: 81921
Bahar hanımla tanışmam avukatımın tavsiyesi üzerine oldu. Her ikimizde de dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu olan iki erkek çocuğu (bir tanesi torunum) ile 1 yıl boyunca yaptığı çalışmalar, ve seanslar sonucunda okul öğretmenlerinden aldığımız geri bildirimler, ders başarıları epeyce arttı. Oğlumun motivasyon, odaklanma sorunu çok problem oluşturuyordu. 3 yıl ilaç tedavisi hiçbir işe yaramadığı gibi çocuğunda tik ve obezite gibi yan etkiler yaptı. Birkaç kez ilaç değiştirse de doktoru hiçbir fayda sağlamadı. Bahar hanımın Evlilik-Aile Çocuk ve ergen sorunları uzmanı olması ve Marmaris’e yerleşmesi bizi sürekli İzmir’e git gel yapmaktan kurtardı. Emeklerine sağlık Bahar hanım. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite konusunda sorun yaşayan anne ve babalara Bahar hanım tek adres diyebilirim.
     2 Beğeni    

 H.A. (Danışan)
 IP: 88.240.90.ZYF

01-09-2015
 TavsiyeNo: 81070
Eşimle evliliğimizi kurtaran Bahar hanımı tavsiye üzerine buldum. Neredeyse boşanmanın eşiğine gelmiştik. Sabırla, sevgi ile evliliğimizdeki düğümleri çözmemize ve yeniden o yıpranmış dalı keserek yeşillendirmemize sebep oldu. Meğer kendi çözemediğimiz sorunlar olunca Uzman desteği almak ne kadar önemliymiş anladık. Eşimle zaten yeniden milat oldu bizim için terapi seansları. Hatta yeniden nikah tazeleyip evimizin bahçesinde parti verdik. Bahar hanımın nikah şahidimz olmasını çok istedik. Ona sürpriz yapalım dedik ama etik olmadığı için kabul etmedi. Sağlık olsun. Güler yüzünü, ikram ettiği kahvelerin ve çikolataların o enfes kokusunu, anlayışını, ofisine gitmek için nasıl heyecan ve sabırsızca seans günümüzün gelmesini beklediğimizi …..hiç unutmayacağım. Saol hocam. Bu tavsiye yazısı sizin içn az bile ama kelimelerle aram pek de iyi değil. L Duygularımı ifade etmeyi de zaten sizden öğrendim ve hala öğreniyorum. Sevgiler.
     2 Beğeni    

 ŞULE DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.104.100.ZYY

13-07-2015
 TavsiyeNo: 80144
Oğlum için gittiğim hem de İstanbul un en popüler mekanlarından birinde ofisi olan bir psikolog ile ciddi çatışmalar yaşamıştım. Oğlum için WISCAR testi yaptı ve sonuçlarını bize vermedi. Oğlumu seanslara aldı ve ardından hiçbir rapor, bilgi, görüşme yapmadı. 3 ay gittiğim seanslar sonrası resmen soyulmuş gibi hissettim kendimi ve sonrasında Bahar hoca elinden geleni yapsa da test sonuçlarımızı o bayandan alamadık. Sonrasında kendisini bir tavsiye üzerine buldum. Oğluma aynı testi uyguladı ve raporunu açıklamak için 2 saat ayrıntılı zaman geçirdi. Hiçbir sorun olmadığını, bu testin aslında çocuğumun güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkaran, güçlendirmesi gereken alanları keşfedebileceğimiz, dikkatinin dağınık olup olmadığını da görebileceğimiz bir test olduğunu anladım. Bence mutlaka sorunlarınız ne olursa olsun mutlaka uzman birisinden destek alın ve size ayrıntılı rapor vermeyen, çocuğunuzu seansa alıyorum deyip paranızı almaya odaklı kişilere haddini bildirmeden geçmeyin.
     3 Beğeni    

 leyla bayburtlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.255.135.ZCB

30-06-2015
 TavsiyeNo: 79865
Bahar kendisini her konuda yetiştirmiş, entellektüel ve akademik geçmişi çok kuvvetli bir meslektaşım. Kendisine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İşini çok iyi yapan, ahlaklı ve etik çalışan bir terapist. Diğer terapistlere nazaran aileyi parçalar halinde ele almak yerine sistemsel bir bakış açısıyla aile dinamikleriyle çalışan bir psikolog. Ayrıca karakteriyle ve hayata bakışıyla da örnek bir insan diyebilirim. Hiç yılmadan yorulmadan hayattan istediklerini almak için çabalar ve sabır gösterir. Belki de kendisinin bu kadar iyi bir terapist olmasının sebebi de karakter özelliklerinin de etkisi var. Hem meslektaş hem de bir arkadaş olarak kendisine gözüm kapalı güvenirim.
     1 Beğeni    

 M.A. (Danışan)
 IP: 95.65.246.YD

26-06-2015
 TavsiyeNo: 79792
bahar ablaya 7 yaşındaki kardeşimizi götürdük. Kendisini bir annemin bir arkadaşı tevsiye etti hakkında internette yazılanları gördükten sonra ailecek gitmeye karar verdik. Kardeşim cok inatçıydı sürekli öfke nöbeti geçiriyordu VE BİZİ ÇOK YORUYORDU. İstemediği birşey olunca ağlıyor kendini yerden yere vuruyor , onu verdikten sonra da hemen yeni birşey istiyordu . Bahar abla , önce ayrıntılı olarak bizden kardeşimle ve bizim genel davaşlarımızla ilgili bütün bilgileri aldı. Sonra her seyansa gittimizde hepimizdeki birtakım problemli davranışları değiştirerek düzeltti. Seni Ço Seviyoruzzz BAHAR Abla ... Ailemizin Gülüsün..
     2 Beğeni    

 ismailkuru (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.123.234.YZL

14-06-2015
 TavsiyeNo: 79505
Bahar hanımla tanışmam 2011 yılında Doğuş Üniversitesine psikolojik destek için başvurmam sayesinde gerçekleşti. Aile ve ergen sorunları, çocuk sorunları konusunda uzman olması ve ailemiz içinde yeniden iletişimi, ilişkileri ve empati kurabilmeyi güçlendirdiği için kendisine çok teşekkür ederim. Oldukça sakin, sabırlı, yardımsever ve soruların ucunu bırakmadan sonuna kadar takib eden biri olması onu güvenilir yapan en önemli özellikler olabilir. Terapi seanslarımız esnasında kendimi asla suçlanmış hissetmemiş olmak ise çok guzeldi. 1 yıl süren terapi seansları sonunda yaşadığımız değişimler inanılmazdı. Onunla tanışmak hayatımın dönüm noktasıydı.
     Beğenin    

 EMİNE EREN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.255.170.F

05-06-2015
 TavsiyeNo: 79308
Bahar Hanım ile 2012 yılında Kartal Belediyesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezinde Uzman Psikolog olarak çalışmaya başladığında tanıştık. Danışanları ile randevularını ayarlamak konusunda ona yardımcı oluyordum. İşine ve danışanlarına karşı hassas, duyarlı, nazik ve herkese yardımsever olması çok dikkatimi çekti. Ücretli çalışmaya başlamadan önce şiddet gören kadınlarla gönüllü olarak çok uzun süreler çalışti .Sonradan iyi bir arkadaş olduk. Onunla terapi yapmak isteyen bir çok kadın danışanlarımız sadece onun belediyede bulunduğu günlerde özellikle onun için randevu almak isterdi. İyi bir psikolog olduğunu anlamıştım. Arkadaşlığımızdan sonra düşünceleri, inançları, davranış biçimleri, hayatı ile ilgili koyduğu amaç ve hedefleri ve bu amaç ve hedeflere uymadaki kararlılığı ve en çok da kendine ve kaderine olan inancı bana şaşkınlık deneyimleri yaşatmıştı. İyi ki onunla tanışmış ve iyiki iyi bir arkadaş olmuşum.
     2 Beğeni    

 A.E (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.104.100.ZYY

04-06-2015
 TavsiyeNo: 79268
Sevgili ablacığımla uzun yıllar birarada olan aile yaşantımız bitti ve hayatlarımıza artık kendi yollarımızda devam ediyoruz. Abla kardeş ilişkisinin haricinde kendisinden aldığım psikolojik danışmanlıkların bana kattığı değerler gerçekten hayatımı ve bakış açımı okadar kolaylaştırıyor ve pozitif değer katıyor ki, uzun yıllar bu mesleğe emek vermesinden ötürü hem gururlu hem de son derece keyifliyim. Umarım yardımseverliğini ve neşeni hiç kaybetmeden yolun hep açık olur.
     Beğenin    

 Ao (Danışan)
 IP: 213.153.214.YCF

03-06-2015
 TavsiyeNo: 79254
Dogus universitesi'nde ogrenci oldugum yillarda Bahar hanim'dan psikolojik destek almistim. Hayatimin en zor donemlerindeydim. Okul hayatimi yarida kesip geri gelmis, maddi durumlarimin cok kotuye gittigi, onca borcla basa ciktigim, hatta evimden bile oldugum, ailesel, is, okul, ve ozellikle de ozel hayatimda problemler yasamaktaydim. Egitim hayatima bir sekilde geri dondugumde ise tum bunlari yasamis olmanin hatta hala yasiyor olmanin verdigi sorunlarla basa cikamiyordum. Oldukca ofkeli, tahammulsuz, mutsuz bir insan olmustum. Sonra okulumuzun verdigi bir hizmet sayesinde Bahar hanimla tanistim ve ondan destek aldim. Kisilik catismasi yasadigim donemlerdeydim. Aklimda cok fazla soru ve hayatimda cok fazla degisen sey vardi. Ve basarmam , sabretmem gereken onca sey. Bahar hanim, seanslarin sonunda bu psikolojik destegin faydasini anlayacagimi soylemisti ki, gercekten de oyle oldu. Hayatimin her alaninda basarili olduysam, bugun mutluysam, bunda bahar hanim'in da destegi cok. Aradan yillar gecmesine ragmen hala faydasini goruyorum aldigim destegin. Kendisine cok tesekkur ediyorum hersey icin.
     Beğenin    

 Baris O. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.240.80.J

02-06-2015
 TavsiyeNo: 79215
Bahar hanımla tanıştığım için kendimi çok şanslı görüyorum. Güleryüzlü,çalışkan kişiliği beni her zaman çok etkilemiştir. Her zaman enerji dolu ,mesleğinin tüm kriterlerine uygun bir psikolog olarak çalışan nadir yeteneklerden biri olduğuna inandığım bir uzmandır. Yaptığı özverili çalışmalar ,pratik çözumler ve bilgi aktarımında etrafına ışık saçan ,araştırmalarına hiç yılmadan devam eden ve bıkmadan mesleki bilgilerini güncelleyen Bahar hanımı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum . Ona başvuran aileler ve çocuklarıyla kurduğu iletişim,çocuklara olan sevgisini mesleğiyle bağdaştırarak son derece başarılı çalışmalar yapması dışında tecrübesine son derece güveniyorum.Çocuk psikoloğu olarak tercih yaparken bir çok kişinin tecrübeye önem verdiğini düşünerek, buradan düşüncelerimi paylaşmak istedim. Alanında uzman birini arıyorsanız Bahar hanımla mutlaka çalışmalısınız. Saygılarımla....  
     5 Beğeni    

 Selma Ekşi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.166.34.YBD

02-06-2015
 TavsiyeNo: 79212
Bahar Hanım'ı bir tasavvuf sohbetinde tanıdım. Samimi, içten ve kendisiyle çok rahat iletişim kurulabilecek bir insan. Ayrıca çok yardımsever olduğunu da belirtmeliyim. Kendinizi onunla konuşurken çok rahat hissediyorsunuz. Sanırım bu tavır bir hastanın doktorundan bekleyeceği önemli bir özelliktir. Ayrıca, Tasavvuf eğitimi almasının insan ruhunu tanıma ve hastaya nasıl yardımcı olabileceği konusunda, manevi bir bilgi birikimine sahip olmasının da ekstra bir avantaj olduğunu düşünüyorum.. Sonuç olarak, sorunlarınızı çözmede size başarıyla yardımcı olacağına inanıyorum..
     Beğenin    

 BURCU (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.12.BL

02-06-2015
 TavsiyeNo: 79206
Bahar Erden sevgili arkadaşım ve gerek duyduğumda danıştığım uzmanım. Profesyonel mesleğe adım atmadan tanıştım kendisiyle ancak o dönemlerde bile bence mesleğinin en önemli parçası olan güler yüzlü, anlamaya çalışan, sıkıntılı hallerinde insana destek çıkmayı bilen tavrıyla hayatımda önemli bir yeri var. Aramızda ki arkadaşlık ve sonradan gelişen akrabalık ilişkimiz sebebiyle bana uzmanlığı ile ilgili direk destek çıkamasa da, 2,5 yaşındaki kızımın gelişimi ve doğru yetiştirilmesi konusunda tavsiyeleri, gözlemleri ve yönlendirmelerinden son derece faydalanıyorum. Kendisini evlilik, bireysel , çift, aile , ergen ve çocuk sorunlarında tavsiye ederim
     Beğenin    

 erdoğan yıldırım (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.249.116.Z

02-06-2015
 TavsiyeNo: 79203
Mesleki açıdan okuma ve araştırmayı çok seven bir hanım olarak tanıdığım Bahar hanımın en güçlü yönü Amerika’da psikolojinin doğduğu yerde eğitim alıp, bilgilerinin orijinal kaynaklara dayanması ve İngilizce dilinde de terapi yapabiliyor olmasıdır diye düşünüyorum. Tasavvufa, pozitif bilimlere ve felsefeye oldukça ilgili, meraklı, güleryüzlü ve diğerkam bir kişi olması iletişimizi sıklaştırmıştır. Kendisini yaklaşık iki yıldır tanımamın temeli bir dost sohbetleri ile olmuştur. Kendimde bir göz doktoru olarak Bahar hanım’a yönlendirdiğim birkaç kişinin problemlerinden arınmış olarak, ya da çözüm üretme becerileri gelişmiş olarak ayrıldığına şahit oldum. Kendisi online terapi ile de hizmet vermektedir. Tasavvuf ve felsefeye olan ilgisinin, bu yöndeki yaşam felsefesinin daha derin bir içgörü kazandırdığını da düşünüyorum ve tanıdığım kişilere ilk tavsiye edebileceğim uzmandır.
     1 Beğeni    

 binnaz çiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.236.140.FL

01-06-2015
 TavsiyeNo: 79184
Bahar Hanım"ı 2011 yılında İstanbul Doğuş Üniversitesinin yaptığı danışan lık hizmeti aracılığı ile tanıdım. Daha önce cesaret edip bir yabancıya aile içi sıkıntılarımı anlatmaya çekinirken kendisinin bir kaç makalesini okuduktan sonra hiç çekinmeden kendisinden yardım almaya karar verdim. Kısa sürede aile içi sıkıntılarımın düzeldiğini hayata bakış açımın değiştiğini söyleyebilirim. Aradan yıllar geçmesine rağmen bir telefon uzağımda olduğunu biliyorum. İhtiyacım olduğunda hiç çekinmeden sorunumu danışabileceğimi biliyorum. Kendisine bu kanal vasıtası ile de teşekkür ederim, ailem ve ben sizin sayenizde daha mutluyuz her şey çok daha güzel, ve Bahar Hanım ı herkese tavsiye ederim güler yüzlülüğü içtenliği ve tecrübelerinden yararlanmanızı ailecek öneririz :)
     1 Beğeni    

 Yeliz SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.233.ZZC

06-11-2018
 TavsiyeNo: 106545
Bahar hanım ile tavsiye üzerine randevu alarak gidip tanıştım. Özellikle uzman olması de benim için çok önemliydi. Aramızdaki seanslar sürecinin sonrasında toparlanamayacak koca bir duygu yumağı oluştu diyebilirim. Bahar hanıma çok şey borçluyum çünkü öncelikle dönüşmekte olduğum kadının yolunu açtı. Onun ofisinde hukuk sisteminin bana veremediğini, işitildiğim ve bana inanıldığı hissini buldum. Sevginin bir eylem olduğunu, tercihimi sevgiden yana yapmayı başardım. Danışmanlık desteği almak isteyenlere kesinlikle tavsiye edebileceğim Marmaris ve hatta Muğla bölgesindeki tek isim diyorum.
     Beğenin    

 Ayşe E.İ. (Danışan)
 IP: 88.230.49.

03-09-2018
 TavsiyeNo: 105332
Bahar Hanımı internetten araştırmalarım sonunda buldum. Aile terapisinde uzman olduğunu duydum. Benim panik atak ve depresyon şüphelerim vardı. Bu konularda yardımcı olabilir mi bilmiyordum, tamamen hislerime güvenip gittim. İyi ki gitmişim. Daha önce de psikolog deneyimlerim oldu. Bahar Hanımın ilgisi, konuya kendini verişi, sizinle iletişimi çok güzel. Gittiğim terapilerin en yararlısı oldu, çok hızlı gelişim gösterdim. O yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum. Sadece uzmanlık alanı aile terapisi ve çocuk-ergen sorunları alanında değil, aynı zamanda depresyon ve panik atak gibi alanlarda da yardımcı olabileceğini artık biliyorsunuz.
     Beğenin    

 nilgün çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.2.YW

02-02-2018
 TavsiyeNo: 101808
bahar hanımı internette araştırırken buldum yorumlarını okudum yorumlar hoşuma gittiği için gitmeye karar verdim ve gittim. İlk başta tereddüt yaşadım ama sonra bu tereddütümün gereksiz olduğunu anladım çünkü samimiyeti tatlılığı güleryüzlülüğü beni çok etkiledi. İyi ki gitmişim, tanımışım. İhtiyaç duyan herkesin gitmesini tavsiye ediyorum. Bulunduğu yer bile huzur verici. Çok iyi bir insan. Verdiği destekler için sonsuz teşekkürler, Sevgilerimle...
     Beğenin    

 L.Ç. (Danışan)
 IP: 94.122.250.ZYZ

15-01-2018
 TavsiyeNo: 101448
Yaklaşık 8 yıldır yaşaya geldiğim psikolojik sıkıntılarımda hep kapısını çaldığım psikyatır olmştu. Öncelik ile eşim ile yaşadığımız kişilik çatışmalarımız üzerine ağile terapisti olarak, sonrasında kişisel sıkıntılarıma dağir ilaçların faydasızlığına ikna olarak, psikoterapi desteği almak üzere araştırmalarım ile Bahar hanıma ulaştım, ince eleyip sık dokuyan bir insanım ve uzmanlık alanları, eğitim özgeçmişi, deneyim süresi ile tercihim/tercihimiz oldu. Cana yakın, konuşkan, dinleyen, insani değerler çerçevesinde tespit ve çözümlemeler aktaran idealist bir psikolok Bahar hanım. Tanıdığıma memnun olduğum ve iyiki tanımışım dediğim değerli bir bilim insanı.
     Beğenin    

 HB.S (Danışan)
 IP: 88.244.22.WF

26-09-2017
 TavsiyeNo: 99322
Bazen herseyin bilincinde ve farkinda oluruz ama yine de bir tik birseyler bizde eksik kalir. Sanki bir el degse hersey degisecekmis gibi olur. Iste o el, o yurek benim icin Bahar Hanim oldu. Kendimizle ilgili yol cizelgesinde, kisisel alanlarimizi korumak icin cok fazla efor harcayip yoruldugumuzda bir imdat cirpinisi olur ruhumuzda tam da o anda imdat dedim ve sevgili Bahar Hanim'i internet de arama yaparken buldum. Sagolsun hic ikibir etmeden yuregini acarak imdadima yetisti. Iki cocuk sahibi, calisan, sorumluluklari cok olan bir anneyim. Evliligimle ilgili kisiselden ote dis kaynaklara bagli sorunlar yasiyordum ve artik tek basima icinden cikamiyordum. Hem esim, hem isim, hem cocuklarim ve ailem icin bize bir sihirli dokunus yapti. Aile terapisi seansi aldik ve diger danismanlar gibi isi maddiyata baglamadan cok kisa surede toparlanmamiz icin yanimizda tum gucuyle destek oldu. Her zaman disaridan tanidiklarimiz objektiflik kriterine ne yazikki haiz degil. Bahar Hanim konusunda uzman, objektif, yapici ve pozitif bir insan. Ona cani gonulden tesekkur ediyorum. Biliyorum ki orada oldugu surece hep ailemin yaninda. Saygi ve sevgiyle onu opuyorum.
     Beğenin    

 Mehmet Onur Sezgun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 142.112.150.YLC

07-08-2017
 TavsiyeNo: 98342
Sevgili Bahar ile Turk Psikologlar Dernegi'nin MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Testi) egitimi sirasinda tanistik. Kendisi kisilik olarak cok sevecen, arkadas canlisi ve sicak, bir o kadar da sempatik bir insandir. Kendisini uzun zamandir sosyal medya uzerinden takip ediyorum ve makalelerini ve calismalarini takdirle okuyor ve izliyorum. Bahar'in cok yonlu yetkinligi oldugunu biliyorum ve danisanlarina cok genis bir yelpazede yardimci olabileceginden kesinlikle eminim. Daha cok taninip, duyulabilmesi icin, belki sosyal medya uzerinden, goruntulu olarak, psikoloji dunyasindaki onemli olgulari anlatan ve danisanlara ya da izleyenlere degisik tavsiyelerde bulunan videolar yayinlamasini tavsiye ediyorum. Elbette vakti musait ise. Bahar karakteri son derece saglam, mesafesini korumayi bilen ve her yasta danisani ile ortak bir nokta bulup, danisman-danisan iliskisini son dere basarili bir sekilde surdurebilecek, terapi ve/veya danisma surecini danisana en faydali olacak sekilde tamamlayabilecek unvani gibi uzman bir psikologtur. Karakteri, isine olan sevgi ve saygisi, ve hayata bakisindaki kuvvetli ahlaki perspektifinden oturu dogru meslegi sectigine inaniyor ve kendisini destekliyor ve bunun yani sira ictenlikle tavsiye ediyorum. Mehmet Onur Sezgun Prikolog, Sosyal Hizmet Uzmani
     Beğenin    

Bahar ERDEN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Sözler : Hayat öyle muazzam kurguluyor ki her şeyi, seni ait olduğun yere ya da kendini ait hissedeceğin insana doğru taşıyor.


Bahar ERDEN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Çift ve Aile Terapistleri Derneği(ÇATED), Türk Psikologlar Derneği(TPD), Uluslararası Aile Terapistleri Derneği(IFTA)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bağlam Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Çıldır Mah. 162. Sok. Zeynep Apt. No.3/3 Marmaris
Muğla

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 640 29 70
(cep telefonu)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1974
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Eskişehir
Mezun Olduğu Üniversite
California Eyalet Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
Doğuş Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (Tezsiz) (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Bahar ERDEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Bahar ERDEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Bahar ERDEN Mesleki Videolar Videoları
-

marmaris psikolog, bodrum psikolog, bodrum pedagog, marmaris aile terapisti, muğlada evlilik terapisti, marmariste psikolog, bodrumda psikolog, bodrumda pedagog, marmariste aile terapisti, muğla evlilik terapisti, muğla psikolog, bodrum psikoterapi, marmaris aile danışmanı, muğla aile terapisti, fethiye evlilik terapisti, muğlada psikolog, bodrumda psikoterapi, marmariste aile danışmanı, muğlada aile terapisti, fethiyede evlilik terapi, fethiye psikolog, marmaris pedagog, muğla aile danışmanı, fethiye aile terapisti, bodrum evlilik terapisti, fethiyede psikolog, marmariste pedagog, muğlada aile danışmanı, fethiyede aile terapisti, bodrumda evlilik terapist, marmaris psikoterapi, muğla pedagog, fethiye aile danışmanı, bodrum aile terapisti, online terapist, marmariste psikoterapi, muğlada pedagog, fethiyede aile danışmanı, bodrumda aile terapisti, online psikolog, muğla psikoterapi, fethiye pedagog, bodrum aile danışmanı, marmaris evlilik terapist, online aile terapisti, muğlada psikoterapi, fethiyede pedagog, bodrumda aile danışmanı, marmariste evlilik terapi, online evlilik danışmanı


09:20
Top