2007'den Bugüne 84,906 Tavsiye, 26,561 Uzman ve 18,915 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğba BABAT
Psikolog - İzmir

Tuğba BABAT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğba BABAT Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tuğba BABAT'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğba BABAT'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet KILIÇDr.Psk.Mehmet KILIÇ
Mehmet Beyi katıldığım bir eğitimde eğitmen olması vesilesi ile tanıdım. Eğitim süresince diğer eğitmenlere nazaran eğlenceli, samimi ve gerçekten anl...
Günay BAYDAROĞULLARIPsk.Günay BAYDAROĞULLARI
Günay ile aynı üniversitede öğrenim gördük. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonrada görüşmeye devam ettiğim hem dostum hemde değerli bir meslektaşı...
Özge İZDALPsk.Özge İZDAL
Özge gibi bir psikolog ile çalıştığım için gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum. Güler yüzü, sıcak ve samimi tutumu ile çevresini hemen etkisi altına...

Tuğba BABAT'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürlüğü
İzmir

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, Arapça
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tuğba BABAT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Aile Danışmanlığı
- İhmal ve İstismara Uğramış Çocuk ve Aileleri
- Cinsel İstismara Uğramış Çocuk ve Aileleri
- Suça Sürüklenen Çocuk ve Aileleri
- Ebeveyn çocuk ilişkilerinde çatışmayı engelleme
- Ergenlik Sorunları ve ebeveyn tutumları
- Aile içi fiziksel ve sözel şiddet
- Çocuk Eğitiminde Karşılaşılan Güçlükler ve Ebeveyn Yönlendirmesi
- Tek Ebeveynlik
- Evlilik ve sosyal çevre
- Eşler arası evlilik sorunları
- Eşlerin aileleri ile yaşadığı sorunlar
- Eşlerin sorumluluk almama davranışı
- Özürlü bireye sahip aile danışmanlığı
- Çocuk sahibi olamama
- Aldatma
- Kıskançlık
- Boşanma Sürecini Doğru Yönetme
- Öfke Kontrolü
- Stress ile baş etme yöntemleri
- İlişki Danışmalığı
- Kayıp ve yas süreci ile başa çıkma yolları
- Madde kullanımı olan çocuklar

Tuğba BABAT Özgeçmis CV Psk.Tuğba BABAT'ın Özgeçmişi
İzmir Ekonomi Üniversitesinde lisans öğrenimini tamamlamıştır. Aile Danışmanı sertifikasına sahiptir. Evlilik Öncesi Eğitici eğitimini almıştır.

Çocuk ve Ergenlere yönelik Terapi ve Danışmanlığı

Yetişkinlere Yönelik Bireysel Terapi ve Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı yapmaktadır

2011-2013 Yılları arasında Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Akhisar Sosyal Hizmet Merkezinde görev yapmıştır. Burada emniyet ve savcılıkta korumaya muhtaç çocukların ifade alımında çocuk ve aileleri ile görüşmeler yapmış, ifadelerine katılmıştır. Ayrıca suça sürüklenen çocuklar ve aileler ile görüşmeler yapmış, bu çocuklarla ilgili bilirkişi olarak görevlendirilmiştir. 2015 yılı başında İzmir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne geçiş yapmış, burada ihmal ve istismar mağduru çocuklar ve aileleri ile çalışmaktadır.
...[Devamı...]

Tuğba BABAT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Emine
16.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84187
Kendisi yakın bir tanıdığımdır.Herhangi bir sorunum olduğundahiç düşünmeden aradığım,danıştığım,görüştükten sonra rahatladığım değerli,işine aşık donanımlı bir psikologtur.kendisiyle görüştüğünüzde işini nasıl Severek isteyerek yaptığını fark edeceksiniz.güleryüzlü,samimi,içten tavırlarıyla birlikte sorunlarınızın üstesinden gelebileceğiniz bir psikolog,arkadaştır.görüşmelerinizin nasıl geçtiğini anlamayacağınız,kendisine sonsuz güvenebileceğiniz kesinlikle tavsiye ettiğim bir psikologtur.
     1 Beğeni    
T.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84123
Zor zamanlar geçirdiğim bir dönemimdeydim.İlaç kullanmam önerilirken Tuğba Hanımın desteğiyle kısa sürede ilaç kullanmadan bu dönemi atlattım.Herkese tavsiye ederim.Bir doktor gibi bir arkadaş bir dost gibi yaklaşımı samimiyetiyle çok memnun kaldım.Artık en ufak bir sıkıntımda tek danıştığım kişi.Gerek yüzyüze gerek telefondaki konuşmalarımdaki o tatlığıyla beni çok huzurlu ve mutlu ediyor.Bütün sırlarımı ölene denk onda kalacağıdan emin olun.hayata bakış açımı değiştiren insan iyiki böyle birşyle tanışmışım diyorum.
     2 Beğeni    
Yasemin
13.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84087
Tugba hem dostum hem de her konuda danistigim akıl hocamdir. Yaşadığım sıkıntılı dönemlerde en büyük destekcim Tuğba dir. 3 yaşındaki kızımı doğru şekilde yetiştirme konusunda Tugbadan çok büyük yardım aldım. Kızım ile son derece uyumlu ve güzel bir ilişkisi olan Tuğba desteğe her ihtiyacım olduğunda arayabildiğim son derece iyi bir dost ve mesleğine aşık bir psikologtur. Tuğbayı kesinlikle tavsiye ederim. Samimi tavrı, işine olan sevgi ve saygısı ile mesleğinde gerçekten çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Tanıştığı ve danışıtığınıza asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Tugay Ayaz
13.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84085
Tuğba Babat ile akhisarda görev yaptığı dönemde tanıştık. İnsanlara yaklaşımı güleryüzlülüğü ve sempatikliğiyle dikkat çeken birisidir. İşine aşık işine sahip çıkan ve çok çalışkan bir psikologtur. Çalışma arkadaşları içinde uyum içinde çalışan ve her gittiği kurumda aynı başarı ile çalışacağından şüphem olmayacak birisidir. Kendisine en çok yakışan mesleği seçtiğini düşünüyorum ve bunu en iyi şekilde yaptığı düşüncesindeyim.Kendisine bundan sonraki iş hayatında başarışar dilerim.
     1 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84069
Tuğba Hanımı kaldığım kurumdan tanıyorum. Orada psikolog olarak görev yapıyordu. Kendimi kötü hissettiğim Zaman'larda gerek mesleği gereği gerekse arkadaşlık babında birçok yardım aldım. Destekleri kendimi motive etmem açısından gayet iyiydi. İşinde vurdum duymaz tavırlardan ziyade Can'a yakınlığı ve sorunlara ortak olması gayet başarılıdır. Sorumumu dinleyip anında bi çözüm olacağına dair beni kandırmaması ve Zaman'la olacağını söylemesi ayırt edici özelliğidir. Başarılı, Can'a yakın ve işinin Hakkı'nı vermiştir. Kendisi gerek yardımına ihtiyacı olanlara gerekse iş arkadaşlarına karşı her zaman güler yüzlü olmuştur. Konuşmak isteyen herkes için Tugba hanımı tavsiye ediyorum. Başarılarını tebrik ediyorum ve devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Derya
11.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84051
Sayın Psikolog Tuğba Babat ile destek alan bir arkadaşım aracılığıyla tanıştık. Arkadaşım yardım alırken birkaç defa dahil oldum. Mesleğim ve özel ilgim dolayısıyla psikolojiyle ilgili birisi olarak Tuğba hanımın iyi bir psikolog olduğunu söyleyebilirim. Ve bu işte güven ve samimiyetin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Mesleki uzmanlığı, bilgi, deneyim, samimiyet ve güvenilirliği konusunda kendisini gayet başarılı buluyorum. Terapi yada danışma hizmeti almak isteyen kişilere kesinlikle tavsiye edebilirim. Kendilerini tekrardan tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Emine Tarkan
9.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83977
Tuğba hanımla ortak paydada olduğumuz bir iş dolayısıyla sadece bir kez yüz yüze tanıştım. İlk izlenimim stresli bir işte çalışmasına rağmen bu işin üstesinden ne kadar iyi geldiği, işini ne kadar çok sevdiği ve bu konuda donanımlı olduğuydu. Samimi, doğal, içten ve cana yakın tavrından dolayı iş konusunda yardıma ihtiyacım olduğu her konuda onu arayabileceğim kanısına varmıştım:) bu nedenle hep aradım. O da hiç bıkmadan tahmin ettiğimden de fazla yardımcı oldu. Tuğba hanımı özellikle insanlara içten bir şekilde yardımcı olmayı sevdiği, alanında donanımlı ve özverili olduğu için tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
S.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83973
Tuğba Hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşmeye başladım. Ağır bir depresyon dönemimde karşılaşmamızın benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Başlarda çok isteksiz olarak görüşmelere gidiyordum. Tuğba Hanımın ilk andan itibaren pozitif tutumunu, hiç bitmeyen enerjisi beni görüşmelere daha istekli gider hale getirdi. Yargılamadan, görev olarak değil gerçekten anlamak, yardım etmek için çaba gösteren tavrı, eğlenceli sohbetleri, doğru yönlendirmeleri sayesinde kendimi daha iyi hissetmeye, gerçekten değerli olduğumun, problemlerimin çözülebileceğini görebildim. Tuğba Hanım sayesinde yeni bir sayfa açtım diyebilirim. Artık daha pozitif, daha umutluyum. Tuğba Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Enerjisiyle, mesleğine olm sevgi ve saygısıyla insana güven veren iyi bir psikolog olduğuna garanti verebilirim.
     2 Beğeni    
Yiğit
8.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83970
Tuğba ile üniversite yıllarında beri tanışıyoruz. Kendisi bana zor zamanlarımda destek olmuş çok iyi bir dinleyici ve yönlendiricidir. Kendimi en kötü hissettiğim zamanlarda bile eğlenceli sohbeti ve pozitif tutumu ile bana kendimi iyi hissettiren, yanında zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım çok değerli bir dostumdur Tuğba. Mesleğine olan sevgisini ve özverisine yakından şahit oluyorum. Kendisini çevremde ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyor, pozitif geridönüşler alıyorum. Tüm içtenliğimle Tuğbayı tavsiye ediyorum. Kocaman gülümsemesini gördüğünüz zaman bana hak vereceksiniz.
     3 Beğeni    
Mehmet KILIÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83963
Tuğba Hanım ile eğitmen olarak yer aldığım aile danışmanlığı sertifika programında tanışma imkanı buldum. O günden bu güne kadar geçen süre zarfında Tuğba Hanım hiç durmadı, yeni eğitimler aldı, hep öğrenilecek bir şeylerin peşinde koşmaya devam etti. Mesleki anlamda kendini hep bir adım daha ileriye taşıyacak girişimlerine hiç ara vermedi. Mesleki özelliklerinin yanı sıra oldukça samimi ve doğal kişiliğiyle sizi anlamada oldukça başarılı olan ve mesleği için bu kadar çaba sarf eden Tuğba Hanım'ı özellikle aile ve çocuk konularında sıkıntılar yaşayan herkese öneririm.
     2 Beğeni    
Ezgi
7.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83935
Tuğba hanım gerek iş disiplini gerek, danışana karşı olumlu yaklaşımları ve yönlendirmeleri ile güven veren bir psikolog olduğu kanaatindeyim. Kendisi meslektaşım olmakla birlikte çoğu konuda mesleki bilgilerine danıştığım ve birlikte çalışma olanağı bulduğum bir psikolog. Alanda kendisinin son derece yeterliliğinin ve deneyiminin bulunduğunu bizzat tecrübe etmiş biri olarak, kendinizii rahat ve güven ortamında hissedeceğinizi düşünüyor, kesinlikle öneriyorum.
     2 Beğeni    
Aslı
7.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83924
Tuğba hanımla beraber çalışma şerefine nail olmuş biriyim. Güler yuzu, cana yakınlığı olaylara pozitif bakabilme yeteneğiyle harikalar yaratabilecek biri. Beraber çalışma sürecinde yaşadığım her zorlukda bana gösterdiği yollarla birçok olayın altından kalkabildim. Rastlanabilecek en iyi danışmandır kendileri. Kendiyle görüşmeye başladınız andan itibaren birçok şeyin degisebelcegini göreceksiniz. Kesinlikle Tuğba hanımı tavsiye ediyorum ve şiddetle öneriyorum.
     2 Beğeni    
Oyacan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83922
Tuğba Hanım zorlu süreçlerimi atlatmamda bana yardımcı olan gerçekten son derece cana yakın ve samimi bir psikologdur. İyi bir psikolog olduğunu çok kişiden duymuş olmama rağmen danışma sürecine başlamadan ön araştırma yapmış; aldığı eğitimi ve kursları inceleyip tatmin edici bulmuştum ve beni yanıltmadı. Güler yüzü,enerjisi ve kocaman gülümsemesiyle danışma sürecimizin ilk gününden itibaren kendimi çok daha iyi hissetmemi sağlamıştır. Çok kişiye tavsiye ettim ve etmeye devam ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Turgay
7.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83918
Tuğba BABAT ile aynı yerde çalışmaktayız, kendisi zekası ve mizah duygusunun yanında stres ve gerilimi bitiren gülümsemesi ile iyiliğe olan umudunuzu her zaman koruyan bir arkadaşımızdır. Kendisini tavsiye ediyorum. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum. Tuğba çocuklara ve ailelerine karşı her zaman samimi ve sıcak tutum sergilemektedir. Çocuklar ve iş arkadaşları ile olan ilişkisini takdir etmekteyim. Stresle baş etme ve yönetme konusunda çok başarılı bir arkadaşımızdır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Mustafa
6.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83899
Aslında tavsiyeye bile ihtiyacı olmayan mükemmel bir profesyonel. Kendisiyle birlikte aynı iş yerinde çalıştık. Uzun süre halkn içinde sahada çalışmış Çok deneyimli bir psikolog . Yine Mükemmel bir profesyonelden süpervizyon almış. Birlikte yaklaşık 3 yıl çalışmışlar. Dediğim gibi aslında tavsiyeye hiç ihtiyacı yok. Bir kere görmek etkileyici tarzını anlamak için yeterli. Güler yüzü, canlı ve pozitif yapısı hemen insanı sarıyor. Sabırlı ve muhteşem bir hayal gücü var. Birlikte çalıştığımız süre boyunca insanların danışmak yada yardım almak için bizlerden ziyade ısrarla onu tercih etmesi bu nedenle anlaşılması aslında hiç zor değil.
     5 Beğeni    
S.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83897
Öncelikle burdan; Tuğba hanıma zorlu sürecimde bana olan desteklerinden ötürü teşekkürlerimi sunmak isterim. Kendisi ile bir arkadaşım üzerinden iletişime geçtim ve desteklerini aldım. Kendisi bilgi ve donanım olarak meslektaşları arasında üst düzey denilebilcek bir durumda, diğer destek aldığım doktorlara nazaran farklı yöntemler deneyerek beni içimde bulunduğu durumdan huzur ortamına geçmemi sağladı. Benim kesinlikle tavsiye edebileceğim uzmandan öte bir dost gibidir kendisi.
     5 Beğeni    
Özlem Karadaş
5.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83859
Tuğba Hanım çok yakın bir tanıdığım olur. Kendisi ile uzun süren bir arkadaşlığımız var. Arkadaşlığın ötesinde her zaman danışabileceğim, doğru ve etkili yönlendirmeleri ile bana kendimi daha iyi hissettiren, konuşmk istediğimde aklıma gelen ilk kişi olmasıylada hayatımda önemli bir yeri vardır. Güler yüzü ve sıcak yaklaşımıyla insanlara güven veren, insana sadece insan olduğu için değer veren değerli bir insandır. Çevremdeki insanlara gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim, aldığı olumlu tepkilerle ne kadar iyi bir psikolog olduğunu yakinen gözlemleme şansına sahip olduğum Tuğba Hanımın bundan sonraki süreçte de hayatımda olmsını umuyorum.
     8 Beğeni    

Tuğba BABAT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğba BABAT'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet KILIÇ
Dr.Psk.Mehmet KILIÇ
Mehmet Beyi katıldığım bir eğitimde eğitmen olması vesilesi ile tanıdım. Eğitim süresince diğer eğitmenlere nazaran eğlenceli, samimi ve gerçekten anl...
Günay BAYDAROĞULLARI
Psk.Günay BAYDAROĞULLARI
Günay ile aynı üniversitede öğrenim gördük. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonrada görüşmeye devam ettiğim hem dostum hemde değerli bir meslektaşı...
Özge İZDAL
Psk.Özge İZDAL
Özge gibi bir psikolog ile çalıştığım için gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum. Güler yüzü, sıcak ve samimi tutumu ile çevresini hemen etkisi altına...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürlüğü
İzmir
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Tuğba BABAT Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Arapça

Tuğba BABAT Mesleki Videolar Videoları
-

21:43
Top