2007'den Bugüne 90,300 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,731 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Adem TATAR
Uzman Psikolojik Danışman - Samsun
Sertifikalı EMDR Uygulayıcısı

Adem TATAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

27

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Adem TATAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Adem TATAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Adem TATAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet Akif AYDINPsk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Mehmet Akif Hocamla seminer organizasyonlarında tanıştık. Herkesle ayrı ayrı ilgilenmesi, güler yüzü ve anlatım biçimi gerçekten etkileyiciydi. Daha s...

 
Adem TATAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özne Psikolojik Danışmanlık & Güneş Psikolojik Danışmanlık
1- Mimar Sinan Mah. Atakum 2- Yenimahalle Mah. Atakum
Samsun
Uzm.Psk.Dnş.Adem TATAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2016 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Aydın Üniversitesi - Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Adem TATAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EMDR Terapisi
Pozitif ve Kültürlerarası Psikoterapi
Bireysel Psikoterapi
Aile Danışmanlığı
Cinsel Terapi
Oyun Terapisi
Çözüm Odaklı Terapi
Travma Psikoterapisi
Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcısı
Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri Uygulayıcısı
Depresyon
Takıntı
İlişkisel Problemler
Çocuk ve Ergen Sorunları
Davranış ve Uyum Problemleri
Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu
Sınav Kaygısı
Çocuklarda Alt Islatma
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Kaygı Bozukluğu
Obsesif Reaksiyonlar
Fobik Reaksiyonlar
Öfke Kontrol Bozukluğu
Yeme Bozukluğu

Adem TATAR Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Adem TATAR'ın Özgeçmişi
Samsun doğumlu Adem Tatar, lise eğitimini Bafra Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini İstanbul Fatih Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünde almıştır.
Psikoloji yüksek lisans eğitimi esnasında, “Çocukluk Çağı Travmalarını ve İstem Dışı Düşüncelerin Kontrol Yöntemlerini” inceleyen Adem Tatar, bu konuda yaptığı tez çalışması ile bu alandan, yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur.
...[Devamı...]

Adem TATAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ş.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122821
Adem bey ile çok zor zamanlarımda tanıştım. İlk başvurma nedenim bir şehir değişikliği yapmış olmam ve bu değişiminin hayatımda her alanı olumsuz etkilemesinden kaynaklı olmuştu. Yaşadığım bunalım halini bazen ilişkiden bazen aileden bazen arkadaştan olduğunu düşünürken aslında Adem bey sayesinde kendimden kaynaklı olduğu düşüncesine vardım. Yapmam gereken şey ilk önce kendimle barışmak ve yaşamış olduğum bazı durumları kabul etmekti. Kısa zamanda bende çok büyük bir farkındalık oluşturdu. Seanslarda vermiş olduğu güven sayesinde kendimi rahatlıkla açabiliyorum. Şuan da görüşmelerimiz devam ediyor ve tek yaşayan bir birey olarak evde tek başıma vakit geçirmek benim için çok büyük bir yalnızlığı çağrıştırırken 1 haftadır covid olmam sonucunda evde kendimle vakit geçirmiş olmak ve bunu severek yapıyor olmak, kendimle kalabilmenin çok kıymetli olduğunu anlamamı sağlayan bir süreç oldu. Güvenle herkese tavsiye edebileceğim bir psikolojik danışmandır. Bana kazandırmış olduğu bakış açıları için Adem Beye çook teşekkür ederim.
     Beğenin    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120342
Konu : Kesinlikle tavsiye ederim. Çocukluk travmalarım ve düşük benlik saygım vardı.Bunlar beraberinde panik atak ve anksiyete bozukluklarını getiriyordu.Adem bey gerçekten işinin ehli ve işine aşık birisi. 3.seanstan itibaren kendimde değişimleri görmeye basladim. Hatta ailem bile farkedip sen de bu değişim var diyorlar.Her seansın ardından müthiş rahatlamış hissettim kendimi. Seans dışındada kendisi ilgileniyor ve çok iyi gözlem yapıyor.Daha önce de gittim terapilere fakat çoğu ya yüzeysel ilgileniyorlardi ya da telefon numarası verdiği halde asla seans dışında muhatap olmuyorlardi. Adem bey meslegini yaşayan yüksek empati yeteneğine sahip olan ve duygusal zekasi çok yüksek bi uzman.Kendisi çok guleryuzlu,özverili ve çalışkan birisi kesinlikle tavsiye ederim. Adem hocadan sonra kimseyle dertleşmeye bile ihtiyaç duymuyorsunuz.Harika birisi. Kendisine sürekli dua ediyorum hep de edeceğim.
     Beğenin    
A.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2021
TavsiyeNo: 119356
Kendi isteğimle başladığım terapilerim sonucu kendimi daha mutlu ve özgüveni yükselmiş hissediyorum. Önceden insanlarla ilişki kurmadan enine boyuna düşünür eğer insanlara sevecekleri bir ben gösterirsem her şeyin daha güzel geçeceğini tasarlardım ve böylece durumu benim için içinden çıkılmaz bir hale sokardım. Ancak şu an durup baktığımda bu tür şeyler için kendimi yormamam gerektiğini zaten beni destekleyen güzel bir ailem ve arkadaşlarım olduğunu gördüm. Yani onlar beni olduğum gibi sevmişlerdi zaten. Her seansta içimdeki o boşluk hissini önce anlamaya sonra boşluğu güzellikleri görerek doldurmaya başladık. Ve bunu başardığımızı görüyorum Adem Bey ile. Hayatımda yeni bir sayfa açmamda yardımcı olan Adem Bey'i kesinlikle öneriyorum.
     Beğenin    
G.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114473
Adem beyle bir arkadaşımızın önerisi ile çocuğumuz için irtibata geçtik. İlk başlarda çocuğumuz terapiye gitme konusunda biraz isteksiz davranınca biraz umutsuzluğa kapıldık ancak bir kaç terapinin ardından çocuğumuz ile olan iletişim uyuşması ve ona uyguladığı oyun terapileri ile kayda değer ilerleme fark ettik. Özellikle sınav kaygısı ve öfke kontrolünde bize çok yardımı oldu. Kendisine teşekkürü borç biliriz.Her ne kadar zorunluluktan terapilere bir süre ara vermiş olsakta inşallah en kısa zamanda kaldığımız yerden devam edeceğiz..
     Beğenin    
Aysun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113293
Adem bey ile kısa bir zamanda görüşme imkanımız oldu bu kısacık zamanda bile çok büyük etkisini gördük gönül isterdiki daha fazla zaman geçirelim ama terapimiz çok şükür erken sonuçlandı hiç ümidim yoktu açıkçası bu kadar kısa zamanda kızımın daha sosyal aktif ve kendine olan güveninin ortaya çıkacağından ama yanıldım işini hakkıyla yapan her zaman her ihtiyaç duyduğumuz da telefon ile dahil yanımızda olacağının yardımcı olacağının güvenini veren tek uzman iyi ki sizi tanıma fırsatımız olmuş iyiki sizi önermişler işinizin fazlasıyla hakkını veriyorsunuz çook teşekkür ederiz.
     Beğenin    
S.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113081
Bende aşırı heyecan dikkat eksikliği kendine güvensizlik yapamam korkusu ve sınav kaygısı vardı.Adem Hocayı bana bir hocam önerdi.Çok iyi bir psikolog olduğunu söyledi.Benim başta psikologlara karşı ön yargım vardı Adem hocayla tanışıncaya dek.Güler yüzlü tatlı dilli hoş sohbet bir insan.Bu genç yaşına rağmen kendini çok iyi geliştirmesi bana örnek oldu.Onunla ilk seanslar yanlış inançlar üzerine çalıştık ve sınav kaygım ilginç bir şekilde azalmaya başladı.Ve çok kısa sürede hiç kaygım kalmadığını gördüm.Meslek testleri yapıp kendimi daha iyi tanıdım.Mükemmeliyetçilik ve takıntımın sonucunda özgüven eksikliği olduğunu anladım.Emdr tekniği ile duyarsızlaştırma yaptık ve çok yol katettik.Ben Adem hocadan çok memnunum.Onun sayesinde sınav kaygısından ve bu sorunlardan kurtuldum.Hayatımda önemli insanlardan biri oldu.
     Beğenin    
Yaşar ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112878
Adem beyi internet vasıtası ile buldum. Ergen yaşdaki kızımın davranış tutarsızlığı, asabi oluşu, öfkesini kontrol edememe gibi konularda problemleri vardı. Samsuna yeni taşındığımız için tanıdığım kimselerin olmaması sebebiyle internet üzerinden ulaşıp tedavi sürecine başladık. Kızımın kendine güveni, gelecekle ilgili plan yapması, öncekine göre öfkesini bastırması, aile içi iletişimini daha iyi düzeye getirmesi gibi konularda çok güzel gelişim değişim göstermesi Adem beyin sayesinde olmuştur. Kendisine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Adem bey güler yüzlü, sempatik, iletişimi gayet iyi kuran, mesleğini en iyi şekilde yapmaya çalışan, tedavi sürecini mümkün olan en kısa sürede tamamlamayı isteyen biri olarak gördüm. Buda bize güven verdi.Adem beyin genç yaşlarda olmasına rağmen mesleğinde büyük bir aşama kaydetmiş olduğunu söyleyebilirim zamanla bu başarısının tecrübeleriyle daha üst seviyelere çıkacağına eminim. Çalışma arkadaşları olarakda sorun olmayan bir yer. Muayene hane olarak daha iyi bir yer seçilebilir. Görüşmeler esnasında biraz yüksek sesle konuşulması durumunda dışarıdan duyulabiliyor. Sonuç olarak psikolojik sorunlarda Adem bey destek alabileceğiniz iyi bir adres.
     Beğenin    
N. Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112678
Adem Beye anksiyete (kaygıı bozukluğu ) nedeni ile başvurdum. Kendisi ile terapiye başlamadan önce sürekli olumsuz şeyler düşünüyordum. Her an kötü bir şey olacak korkusu ile başedemeyeceğim gibi hissediyordum.Fizyolojik olarak etkileniyordum.Kendisi ile tanıştıktan , danışanı olduktan sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum. Güler yüzü ,danışanına yaklaşımı, samimiyeti çok iyi. Kendisi ile gerçekleştirdiğimiz EMDR yönteminde oldukça başarı elde ettik. İyi ki tercih etmişim, işinin ehli bir doktor. Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Mert MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112294
Çocuğumuzda odaklanma, karanlık korkusu, evde bile bir odadan bir odaya geçememe, kişilere bağlanma ve onlardan ayrilamama alt ıslatma gibi problemlerimiz vardı. Adem Beye tavsiye üzerine geldik. Güler yüzlü samimi karşılaması ile hem biz ebeveynleri hemde çocuğumuza yaklaşımı ile bize güven verdi. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşımı ile bize memnun etti. Sorunlarımız ortadan kalktı. Güvenle tavsiye edebileceğim bile. Çalışmalarında başarılar diler. Iyiki tanıyıp gelmisiz.
     Beğenin    
Ş.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110919
Öncelikle psikolağa gitmeyi artık bu sorunları çözmeyi ben istedim. Bence en başta olması gereken istek. Ben Adem Bey'e gittiğimde sorun olmayacak şeyleri bile kafama çok takıyordum ve büyükbabamın vefatından dolayı kendimi suçluyordum bir gün önce çağırdığı ve gitmediğim için. Daha öncesinde psikiyatristlere gidip ilaç kullandığım olmuştu. Kısa zamanlı bir iyi hissetme durumu olmuştu ama geçiciydi. Adem Bey'e gittiğimde ilk seansta öncelikle büyükbabamın vefatı ile ilgili suçluluk duygumu yendim. Benim yarım kalan bir işi bitirmemi ve büyükbabam ile vedaşlamamı sağladı. O anda o odada hissettiklerimi,o anı kime anlatsam ağladı. Ben o odadan çıkarken suçluluk duygumu kaybettiğimi ve çabalarsam artık beraber her şeyi yapabileceğimizi anladım. Bana verdiği ödevleri yerine getirmek için elimden geleni yaptım. Suçluluk duygumu hallettikten sonra sıra takıntılarıma gelmişti. Bana EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) tekniğini uyguladı. Bana bu tekniği uygulamadan önce bilgilendirdi. Ve her şey şuan da çok iyi gidiyor benim açımdan. Artık hayatım her şeyden önce olabilecekleri düşünmektense anı yaşamakla geçiyor. Tüm bu durumları,hislerimi Adem Bey'e borçluyum. Eğer bir bilene danışmak istiyorsanız bu Adem Bey olmalı.
     Beğenin    
Rukiye GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109950
Adem bey'den 10 yasindaki oglumda kaygı, endişe, acelecilik, az sorumluk alma gibi rutin hayatinda kendine ve bize zorluk çıkartan durumlar dolayısı ile yardım aldik. Yaklasık 4 ay süre boyunca aldığımız psikoterapi çalısmasının sonucunda oldukça fayda gördük. Bu sorunlarla ilgili çözüm arayışımız olduğu için bir arkadaşımın tavsiyesiyle Adem bey' den profosyonel yardim almaya basladik..Oğlum artik stressle baş etmeyi , daha kontrollü ve planlı olmayı başarabiliyor..Adem bey 'den bu konularda fayda gördük ve tavsiye ediyorum.. Çok teşekkür ederiz her şey icin.
     Beğenin    
Ozan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109916
Adem Beye gelmemin sebebi aile ve arkadaşlık ilişkilerde sorun ve aldığım notlardı. Annem bana tavsiye etmişti ve ben çok sıcak bakmamıştım.Ama Adem Beyi tanıdıktan sonra arkadaşlık ve aile ilişkilerim düzenleşti. Notlarda yaşanan sorunlarım, dış dünyaya bakışım ve düşüncelerim değişti.Ailem arasındaki ilişkilerim düzeldi.Bazı titizlik ve takıntışarım vardı , Adem Bey ve yaptığı psikoterapi çalışması sayesinde bunları aştım ve mutluyum.Bütün bu davranışlarla alakalı düşünce yapımı birlikte analiz ettik ve yaşadığım sorunlar ortadan kalktı. Adem beyi bu tarz durumlarda olan herkese tavsiye ediyorum Adem Beyin sayesinde hayata mutlu bir şekilde devam ediyorum
     Beğenin    
Buğra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109678
İlk geldiğim zaman sınava karşı çok dolu bur heyecanım bir stresim vardı.Hatta kendime zarar veriyordum.Bazı geceler sinirimden uyuyamıyor,bazen ise annem ile tartisiyordum.Adem Hocamla tanıştıktan sonra sıkıntılarım sona ermeye başladı.Ve kendimi daha iyi tanıdım.Terapilerde her hafta boyunca uyguladığımız proglamlar ile psikolojik olarak destek sağladı.Belli bir zaman sonra ise beni psikaytra yonlerdi ve psikolojik olarak daha da rahatlamış oldum.Eğerki psikolojik olarak sıkıntınız var ve Samsun'da yaşıyor iseniz Adem Hoca'yı kesinlikle tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Nazlı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109573
Ben Güneş Danışmanlığı bir internet sitesinde görmüştüm.Daha sonra bir görüşme yapmak istedim.Benim için ilk seans oraya devam edip etmeyeceğimi ve ne kadar verim alabileceğime karar vermemde çok etkili oluyor.İlk seansta bu sürecin nasıl devam edeceği burada neler yapacağımızı ne üstünde çalışacağımıza dair çok kapsamlı bir bilgi aldım.Nitekim süreç aynen böyle devam ediyor.Güzel ve etkili bir analizle daha farklı bir bakış açısı yakalayarak ve hatta kendinize dair farketmediğiniz yanlarınızı farketmeye başlıyorsunuz.Özellikle ders ve aile konusunda verimli ve işlevsel görüşmeler yaptık.Meslek ahlakı olarak gizliliğe verdikleri önem beni çok tatmin etti.Siz paylaşmak istediğiniz kadarını paylaşıyorsunuz ve paylaşmadığınız ya da fazla fazla paylaştığınız şeylerin bir sorumluluğu yok.Ayrıca ortam da oldukça hoş.Temiz ve düzenli bir yer.Bol güneş alan ferah bir yer.Psikoloğumdan da memnunum ki seanslarda beraber gülebildiğim,pozitif ve çok saygılı bir insan.
     Beğenin    
Büşranur YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107003
Adem beyi internette okuduğum iyi yorumlar ve tavsiyeler sayesinde buldum.Annem sayesinde Adem bey ile tanıştım.İlk defa bir psikolog danışmanlığina geldim.Çok fazla özgüven problemim vardı ve bunu sonucunda kaygi anksiyete duyuyordum.İletişim kurmada problemlerim de vardı.İlk seansa geldiğim de hala korkum vardı çekinerek gelmiştim ama karsıladığındaki samimi tavrı ve verdiği güven ile daha rahatladım ve sorunumu çözebileceğim güvenini verdi.Seanslarda yaptığımız psikoterapi ile bilişsel hatalarımın üzerine giderek sorunumu çok rahat bir şekilde çözebilmek öğretti ve seanslar arasındaki sürede bile sorunumun çözebilmeye başladım.Adem Beh sayesinde özgüvenimin arttığını farkediyorum daha iyi iletişim kurmaya başladım ve daha da iyi olacağıma inanıyorum.Seanslar sırasında çok güleryüzlü ,güvenilir ve sorunları gerçekten çok iyi anlıyor.
     Beğenin    
Aynur YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106310
Adem beyle eşimin vefatından sonra oğlumu götürerek tanıştım oğlumda korku endişe güven kaybı ve kimseyi artık sevmeme seversem onlarda babam gibi ölür diye bir kaygı oluşmuştu ama adem beye 3 seans götürdüm ve oğlumda ki endişe korku kayboldu kendine ozguven geldi adem bey ona bir doktor gibi değil bir arkadaş gibi yaklaştı ve bu endişeleri ortadan kaldırmasını büyük fayda si oldu adem beyi herkese tavsiye ederim ona bu konudan dolayı çok teşekkür ederim Adem tatar hocamızaman işinde çok iyi bir uzman tekrar teşekkür ediyorum
     Beğenin    
Ertuğrul KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 104002
Benim için çok değerli Adem beyle tanışmamız tavsiye üzerine oldu. Benim için çok değerli diyorum çünki yine benim için çok çok değerli oğlumla güzel bir iletişim kurdu ve bizimde iletişim kurmamızı sağladı. Adem beyle iyiki tanışmışız .İyiki varsınız Adem bey. İyiki varsınız diyorum çünki varlığınız oğlumuzla aramıza ve evimize ışık getirdi. Aileyle ve çocukla ayrı ayrı dinleyip ilgilenmesi çok güzel. Çok teşekkür ederim. Sevecen , sempatik, samimi, güven veren, aynı zamanda ciddi ne yaptığını bilen bir duruşu var. Ayrıca bizi karşılayan görevli çok ilgili , randevuları hiç unutmadan hatırlatıyor ve güler yüzü hiç eksilmiyor , onada teşekkür etmeden geçemeyeceğim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Elif Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103874
adem tatar hoca ile tanışım vasıtasıyla tanıştım.kızımı getirdim kendisine.kızımın sınav kaygısı,sosyal ilişkisi tutuk,utangaç bir kişiliği var..sınav kaygımızda büyük bir gelişme oldu yavaş yavaş kızım bu kaygıdan kurtulmaya başladı gözlemlediğim kadarıyla...zamanla diğer sorunlarımızında çözüleceğine ve hocamıza inancımız tam olmasından dolayı rahatım..adem tatar hocamızın güler yüzlü ve samimi tavırları ile sıkılmadan seans yapabiliyoruz.biz memnun kaldık kendisinden,ortamdan,yanında çalışanlardan..sizlerinde çocuğunuzla ilgili buna benzer sorunlarınız varsa hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Suna ÖzSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101577
Adem Beyi tanımadan geldiğim halde gerçekten çok olumlu işini bilen sakinleştirici bir kişiliği ve yaklaşımı olduğunu gördüm.Kendisinden çocuğumuzla nasıl doğru iletişim kurabileceğimiz konusunda tavsiyeler aldık hem biz hem kızımız çok çok memnunuz.Farkında olmadan yaptığımız birçok hatanın farkına vardık ve bundan böyle Adem Bey in tavsiyeleri doğrultusunda devam edeceğiz.Kaç yaşınızda olursanız olun mutlaka değiştirmeniz ve ya uygulama şeklinde düzeltme yapmanız gereken doğru bildiğiniz yanlışlar oluyor ve dolayısıyla daha kaliteli yaşamak istiyorsanız bunları düzeltme konusunda danışacağız yer olmalı Adem Bey de bu işi hakkıyla yapan kşilerden biri kendisine çok teşekkür ediyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Şermin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
2.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100036
Merhaba, Adem beyle bir arkadaşımın tavsiyesi ile Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde tanışma fırsatım oldu. 7 Yaşındaki kızımla iletişim kurmakta zorlanıyordum. Kızım ve ben iletişim konusunda oldukça sıkıntılıydık açıkçası. Adem beyle tanıştığımızda Çocuk ve Ergen Psikolojisiyle ilgilendiğini söylediğinde dedim ki doğru yerdeyim, doğru kişiyleyim. Şuana kadar 6 haftalık bir süreç izlemiş olmamıza rağmen kızımda gözlemlediğim çok belirgin değişimler oldu. Adem beyin sakin, sorgulamayan sonuç odaklı tutarlı yaklaşımı ve bulgular üzerine benimle yaptığı konuşmalar, bu iletişime sadık kalarak izlediğimiz yol bizi şuan bile çok rahatlattı. Kızım Adem beyin pozitif iletişim tekniğiyle kendisini ona bana yard€@ım et dercesine açtıı. Biz daha önce de bir psikolog dan yardım almaya gitmiş ve kızım iletişimi 2 seansta da reddettiği için yardım alamamıştık. Anneliğin de eksikleri var oysa ben mükemmel anne olmaya çalışırken anne olamadığımı gördüm. Adem bey bana ilk seansımızda sadece anne olun yeter demişti. Sanırım bunu hiç unutmayacağım. Okul sorunlarımız daha aza indi. Yola devam diyoruz ve canı gönülden kendisine teşekkür ediyorum. Kesinlikle çocuğumdaki değişimi ve kendimi farkettikçe Adem beyle görüşmenizi tüm samimiyetimle öneriyorum
     Beğenin    
Yavuz SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99929
İlk önce kendisine teşekkür ediyorum. Biz terapiye başladığımızda ailemle və insanlarla iletişimim vasat durumdaydı. Terapiler ilerledikçe hem ailemle hem insanlarla daha iyi iletişim kurdum. Kendisi her zaman benim daha iyiye gitmemi sağladı. Bana uygun düşünce ortamı yarattı. Artık insanlara uzun süreli iletişim kurabiliyorum. Aynı zamanda üniversite sınavına da hazırlanıyorum. Kafam karıştığı zamanlarda hayattan ne istediğimi bulmamda yardımcı oldu. Halen devam ediyor terapilerimiz ve çok memnunum düşünen herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Öznur BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99363
Danışmanımız Adem beyden ve 1 haftalık seansında çok memnun kalkdık. Seanslara devam edıceyiz ailelere öneririm bizlerle olan ilgileri çok iyiydi Danışmanımızz Adem beyi tavsiye ederim. Ben bile kendimde çok hatalar buldum ve çocuğuma yalnış davrandığımı öğrendim ben ve ailemle çok iyi ilgilendiler. Çocuğumun durumu şimdi çok daha iyi ve ilerleme gösterdi. Okuluyla olan problemi düzeldi artık severek gidiyor.Derslerini severek yapıyor. Arkadaşlarıyla artık daha yakın iyi anlaşıyor.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Yaren
29.Mart.2017
TavsiyeNo: 95610
Sınavla ilgili çok büyük kaygılarım ve korkularım vardı bu durumu aşabileceği düşünmüyordum açıkçası ta ki Adem hocayla konuşana kadar ben mutluluğu sadece sınavı kazanmak isteğim bölümün sadece istediğim üniverstenin beni mutlu edebileceğini düşünürken bunun böle olmadığını gerçek mutluluğun belli bir kural ve kısıtlamalarla mümkün olmayağını anladım korkularımın ve kaygılarımın gereksiz ve boş yer olduğunu anladım sınavın hayatımın geri kalanını mahvetmesine izin vermedim böylelikle teşekkür hocam 🤗
     2 Beğeni    
Mehmet Akif AYDIN Fotoğraf
Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94517
Adem Tatar Bey le çeşitli seminer organizasyonlarında tanıştık. Öğrencilik hayatı boyunca aktif olan mesleğine aşık ve sürekli öğrenme gayreti içinde faaliyetlerine şahit oldum. Güler yüzlü Ve net duruşu insana öncelikle güven veren özelliklerindendir. Mesleğinde ilerlemeyi hedeflemiş ve bununla ilgili üniversite dışından eğitimler almıştır. Kendisiyle tanıştığımız süre içinde mesleğimize, psikoterapiye dair ilgisinin sorduğu soruların kalitesinden anlamak mümkündü. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Birkan
10.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94483
İyi günler,ben YGS moratonundaki bir öğrenciyim ve yardıma ihtiyacı olan bir kisiydim.Bana bu süreçte yapmam gerekenleri bir arkadaş gibi anlatarak kendime olan güvenimi artırdı.Yaşının da genç oluşuyla benimde psikolojimi anlamada zorluk çekmedi ve benim yaşadığım olayları tamamen doğal karşılayarak sorunlarima çözüm bulmak için elinden geleni yaptı.Ve hergun güler yüzlü oluşuyla ve selamını esirgememesi iyi bir danışman oldugunuda gösteriyor.Süreçte atılması gereken adımları takibine alarak başarıya giden yolda büyük yardımcım oldu kendine çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Mert
8.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94420
Merhabalar, ben üniversite sınavı sürecinde olan bir öğrenciyim. Adem Hocam ile okul sürecimde tanıştım. Bana sınav süresince olan kaygılarımda, kişisel ve genel problemlerimde elinden geldiğince arkadaş gibi davranarak en iyi şekilde beni bu kaygı ve problemlerimden uzaklaştırdı. Şu anda kendisinin sayesinde dikkatimi, odağımı ve kafamdaki sorunları toparlayarak kendimi iyi bir seviyeye çektim. Ona teşekkür ederim ve onu tercih ettiğinizde pişman olmayacağınızdan ötürü kendisini tavsiye ederim...
     3 Beğeni    
Merve Akduman
7.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94381
Adem Beyi çalıştığım okuldan tanıyorum. Okuldaki çalışmaları takdire şayandı. Her zaman güler yüzlü olması ve pozitif enerjisiyle göz dolduruyordu. Mesleğe olan aşkını her hareketiyle belli ederdi. Gençliği ve enerjisiyle öğrencilerle çok iyi iletişime geçiyordu. Araştırmacı ve analizci bir ruha sahip, gözlem yeteneği oldukça iyi bir psikolojik danışmandı.Sosyal hayatında ise girdiği ortama neşe katan farkını anında ortaya koyan insanlar tarafından sevilen muhabbeti aranan bir kişiydi. Yardım almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Adem TATAR'ın Kitap ve Yayinlari Adem TATAR'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Yayımlanmış Makaleler

"Türkiye’ de Coğrafi Bölgelere Göre Üniversite Öğrencilerinin Toplumsal Cinsiyet Rolleri Hakkındaki Düşüncelerinin İncelenmesi" - ( Turkısh Online Journal Of Educational Technology, December, 2016, Special Issue For Inte 2016, Issn: 2146-7242 )

“Üniversite Öğrencilerinin Atılganlık Seviyelerinin Eğitim Düzeyi ve Bazı Değişkenler Açısından İncelenmesi” - ( Ulakbilge Sosyal Bilimler Dergisi, 2017, Cilt 6, Sayı 20, Volume 6, Issue 20 )

Adem TATAR'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Derneği

Adem TATAR Mesleki Videolar Videoları
1 Video

Adem TATAR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Adem TATAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet Akif AYDIN
Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Mehmet Akif Hocamla seminer organizasyonlarında tanıştık. Herkesle ayrı ayrı ilgilenmesi, güler yüzü ve anlatım biçimi gerçekten etkileyiciydi. Daha s...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özne Psikolojik Danışmanlık & Güneş Psikolojik Danışmanlık
1- Mimar Sinan Mah. Atakum 2- Yenimahalle Mah. Atakum
Samsun
Uzm.Psk.Dnş.Adem TATAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 927 72 32
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2016
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Aydın Üniversitesi - Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Dnş.Adem TATAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Adem TATAR Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

07:01
Top