2007'den Bugüne 92,300 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Zehra ŞELECİ YAYCILI
Uzman Psikolog - Giresun

Zehra ŞELECİ YAYCILI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zehra ŞELECİ YAYCILI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zehra ŞELECİ YAYCILI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zehra ŞELECİ YAYCILI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Zehra ŞELECİ YAYCILI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sonay Özel Eğitim Merkezi
Alakaş Mah. Karabulduk Cad. No:76/2 Keşap/Giresun
Uzm.Psk.Zehra ŞELECİ YAYCILI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2010 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zehra ŞELECİ YAYCILI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
Oyun Terapisi
Davranış Bozuklukları
Ebeveyn Danışmanlığı
Özel Eğitim
Otizm
Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu
Çocuk Yogası
Bireysel Danışmanlık
0-6 Yaş Gelişim Takibi

Zehra ŞELECİ YAYCILI Özgeçmis CV Uzm.Psk.Zehra ŞELECİ YAYCILI'nın Özgeçmişi
Lisans eğitimini 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde derece ile tamamlamıştır. Yüksek lisansına ise 2012 yılında Haliç Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünde başlamış, ‘’Ebeveynlerin bağlanma stilleri ile boyun eğici davranışları arasındaki ilişki’’ bitirme tezi ile master eğitimini 2014 yılında tamamlamıştır. 2017 yılında ise İstanbul Üniversitesi'nde pedagojik formasyonunu yapmıştır.

Lisans eğitimi sırasında; Bakırköy Prof. Dr Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı, İstanbul Çapa Tıp Çocuk Sağlığı-Hastalıkları Anabilim Dalı ve Balıklı Rum Hastanesi Psikiyatri Biriminde stajlarını yapmıştır. ...[Devamı...]

Zehra ŞELECİ YAYCILI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104091
merhaba zehra hanımla bir arkadaşımın önerisiyle tanıştık. oğlumdaki öfke kontrol problemi ve kardeş kıskançlığı nedeniyle oldukça zor günler yaşıyor,işin içinden çıkamıyorduk. zehra hanımın güven veren bir aurası var, samimi, içten, çocuklarla iletişimde oldukça etkili. oyun terapisinde de oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. danışanlarına çözüm önerileri ütopik değil, uygulanabilir, bildiğiniz şeyleri size hatırlatırken son derece naif. görüşmediğiniz zamanlarda nasıl olduğunuzu, işlerin nasıl gittiğini soruyor, takipi bırakmıyor. ben son derece güven duydum kendisine ve oğlumla ilgili de çözümü, doğru yolu, yaklaşımı bulduğumuzu düşünüyorum sayesinde. zehra hanıma teşekkür etmek istiyorum
     1 Beğeni    
Can SARIOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103102
Kendisiyle yüksek lisans hayatımda tanıştım. O zamandan bugüne uzun yıllardır tanıyorum. Alanımızda profesyonel çalışan nadir meslektaşlarımdan. İyi iletişimi olan ve kendisinden destek alan herkesi güven veren bir arkadaşım. Gerek işini ciddiyetle ele alması ve her kişide ilk heyecanını koruması sanırım onun başarılı yönünü açıklıyor. Uzmanlık alanında yönlendirdiğim her kişiden olumlu geri bildirim aldım. Özellikle özel durumu olan çocuk ve ergenlerde iyi sonuçlar aldığına en yakın tanık olanlardanım. Çalışma hayatında başarılar dilerim.
     Beğenin    
H.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97394
Zehra hanımdan 3 ay önce destek aldım. 30 yaşındayım. Etrafımdaki herkes çok sinirli ve öfkeli olduğumu söylerdi. Ki bunun bende farkındaydım ama bazı anlarda kendimi kontrol edemiyordum. Artık eşimle ilişkim zarar görmeye başladığında destek almaya karar verdim. Eşim hamileydi ve bu dönemde ona karşı daha dikkatli olmam gerekiyordu. Arkadaşımın önerisi ile zehra hanımla tanıştım. Ben aşabileceğime inanmıyordum ama zehra hanım bana çok inandı ve bu inancı benim de kendime inanmamı sağladı. İlişkilerim düzelmeye başladı, hayata karşı mizahımı destekledi. Çok güzel bir enerjisi var. Benim gibi bir çok insanın hayatına dokunacağına eminim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Eşimle çocuğumuz için de ondan destek alacağız. Gönül rahatlığı ile sıkıntı yaşayan herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
M.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97386
Merhabalar,Zehra Hanım'la sınav dönemimde tanışma fırsatı buldum ve o dönemde yardım aldım.Hem özel hayatımda hem de sınav dönemi dolayısıyla oldukça kaygılı ve sıkıntılı bir dönem geçiriyordum.O dönemde ilgisi,aktardığı bilgiler ve cana yakın arkadaş tavırlarıyla bana çok yardımcı oldu.Şu an hem onun sayesinde sınav korkumu ve kaygılarımı yendim,hem de sosyal hayatta daha az kaygılı birisi haline geldim.Mesleğini böylesine severek yapan Zehra Hanım'a teşekkürü bir borç bilirim ve bu tür sıkıntılar yaşayan herkese öneririm.
     Beğenin    
H.Z
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95722
Zehra hanım ile özel bir eğitim merkezinde tanıştık, atipik otizim tanısı alan 29 aylık oğlumun terapisti idi kendisi. Bu süreçte yaşadığımız her sorun için kendisine her başvuruşumuzda güler yüzü sıcaklığı cana yakınlığı aynı zamanda profesyonelliği ile karşılık verdi bize , oğlumla aralarında çok güzel bir bağ oluştu, daha sonra aynı kurumda koordinatörlüğümüzü yaptığı dönemde de heran kapısını gönül rahatlığı ile çalabildiğim ve yine çok güzel karşılık bulduğum bir psikologdur kendisi. Oğlumla ilgili çok yol katettik, Zehra hanımın büyük sabrı, özverisi, çocukla çocuk olabilme becerisi, çocuğa kendini sevdirip soruna çözüm bulması ki benim çocuğum kurumun en inatçı çocuğu olmasına rağmen Zehra hanımla aralarındaki o bağ ve kabullenme ile oğlum Zehra hanımın da dediği gibi öğrenmeyi öğrendi.Bir yılda çok ama çok yol aldık. İstanbul dan ayrılmak zorunda olduğumuz için şu an kendisi ile çalışamıyoruz ama devam etmeyi çok isterdik. Kesinlikle tavsiye ederim. Zehra hanım gibi başarılı bir psikolog ile çalışmak bizim için büyük bir şanstı.
     2 Beğeni    
Dilek DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95667
Istanbulda bir kurumda otizmli oglum icin koordinatorluk destegi aldigimiz psikologumuz degerli ogretmenimiz ogluma hep destek olan sevgisini esirgemeyen psikologumuz zehra seleciye minnet borcluyuz.Bilgisi ilgisi durustlugu ile takdiri hakeden guzel insan.Artik uzakta olmamiza ragmen hala danismanligindan yararlanmaktayiz.Destegini bizden hic esirgemedi.Kendisi samimi guleryuzlu canayakin cok pozitif bir insan.Otizmle ilgili bir kurumda koordinator iken tanismistik.Cok basarili kendine guvenen ilimli mesleginde basarili bir psikolog.En begendigim yonu cok anlayisli alcakgonullu olusu.Sadece ogluma degil banada her yonden destek olmustur.Basta oglum ve tum ailem adina kendisine tesekkuru bir borc bilirim
     3 Beğeni    
Mucize
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95665
Merhabalar. Biz 1 buçuk yaşındaki kızımızda yüzde 80 otizm belirtilerinin teşhisinin konması vesilesiyle Değerli Zehra Hanım ile tanıştık.İyi ki de tanışmışız çünkü Zehra Hanım ın önderliğinde kontrolünde ve takibinde kızımız yaklaşık 1 buçuk yıl gibi bir sürede iyileşti ve tamamen normal yaşıtları seviyesine ulaştı çok şükür.Öyleki otizm eğitim dışında hiçbir tedavisi olmayan çaresiz bir hastalık.Eğitimle iyileşme olasılığı da binde beş olan bir hastalık.Burdan herşey için emekleri için Zehra Hanım a çok teşekkürlerimizi tekrardan belirtmek ister bu ve benzeri durumlarda kesinlikle kendisini tüm çaresiz ailelere tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Semra KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2017
TavsiyeNo: 95564
Merhaba, Zehra hanım'dan 6 yaşındaki oğlum için yaklaşık olarak 1,5-2 aydır destek alıyoruz. Oğlumda var olan alt ıslatma ve dikkat dağınıklığı, odaklanma ve agresif tavırları üzerine Zehra hanım ile iletişime geçme fırsatımız oldu. Bu süre içerisinde oğlumda gözle görülebilir düzelme ve farklılıklarının olduğunu görmek bizleri çok mutlu etti. İlerleyen süreçlerde de daha iyi seviyelere ulaşacağımıza inanıyor; Zehra hanım'ın özverili ,samimi ve ilgili yaklaşımı adına çok teşekkür ediyoruz. Mesleğini severek yapan Zehra hanım'ı bu yöndeki sorunları olan diğer kişilere samimiyetle tavsiye ediyorum. Sevgiler,
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sonay Özel Eğitim Merkezi
Alakaş Mah. Karabulduk Cad. No:76/2 Keşap/Giresun
Uzm.Psk.Zehra ŞELECİ YAYCILI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(534) 328 89 81
Telefon 2 :
0(533) 136 24 28
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Zehra ŞELECİ YAYCILI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Zehra ŞELECİ YAYCILI Mesleki Videolar Videoları
-

23:19
Top