2007'den Bugüne 80,353 Tavsiye, 25,617 Uzman ve 17,936 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Simge ÖZYÜREK
Uzman Psikolog - İzmir
Uzman Psikolog- Aile Danışmanı

Simge ÖZYÜREK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Simge ÖZYÜREK

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Simge ÖZYÜREK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Simge ÖZYÜREK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSimge ÖZYÜREK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Simge ÖZYÜREK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sevda SOYDANPsk.Sevda SOYDAN
Sevda ile lisans döneminde kısa bir süre birlikte ders aldık, ardından yüksek lisans eğitimimiz boyunca sınıf arkadaşıydık. Kendini geliştirmeye önem ...
Berfin DOBRUCALIUzm.Psk.Berfin DOBRUCALI
Berfin'i uzun süredir tanımakla birlikte yüksek lisansta da sınıf arkadaşıydık. Akademik olarak oldukça başarılı olduğunu ve gerek akademik gerek me...

Simge ÖZYÜREK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı:
• Çiftlerde İletişim Problemleri
• İlişki Problemleri
• Boşanma Adaptasyonu
• Ebeveyn ile çocuk ilişkileri
• İkinci evlilik ve çocuk
• Anne-baba eğitimi

Yetişkin Danışmanlığı
• İlişki Problemleri
• İletişim Problemleri
• Özgüven Problemleri
• Farkındalık ve Kendini Tanıma

Ergen Danışmanlığı:
• Sınav kaygısı
• İletişim Problemleri
• Özgüven Problemleri
• Okul Başarısızlığı

Yas ve Travma Danışmanlığı

Simge ÖZYÜREK Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Simge ÖZYÜREK'in Özgeçmişi
Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2015 yılında onur derecesi ile mezun olduktan sonra aynı yıl Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı yüksek lisansına başlayan Simge Özyürek “Anne Babalara Yönelik Kayıp, Yas ve Travma Eğitimi” başlıklı önleme çalışması ile yüksek lisans derecesini 2018 yılında almıştır. Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü'e bağlı olarak İnci Doğaner yönetiminde Psikodrama İleri Aşama ve CASA Jung&Türkiye Dans Terapileri Derneği iş birliğinde düzenlenen Dans ve Hareket Terapisi eğitimine Prof. Dr. Leandra Perrotta yönetiminde devam etmektedir. Psikodrama Yardımcı Terapistidir. İzmir Psikodrama Derneği Yönetim Kurulu Yedek Üyesidir.
...[Devamı...]

Simge ÖZYÜREK Tavsiye Yazıları Simge ÖZYÜREK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Narin aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.45.56.ZBZ

13-12-2017
 TavsiyeNo: 100878
Simge hanımla oğlumun gittiği etüt sayesinde tanıştım. Güleryüzlü ilgili ve mesleğinde başarılı birisi olduğunu düşünüyorum. Oğlumla 3 ay boyunca ilgilendi ve çözüme ulaştık. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Sonradan aradigin da bile çözüm üretebiliyoruz. Samimi güler yüzlü ve çocuklarla diyaloğu çok iyi olan birisi. Teşekkür ediyoruz. Tavsiye etmenin sebebi; Her konuda dikkatle dinleyen çözümler bulmak için bizi yönlendiren biri olduğunu düşünüyorum. Oğlumla iyi bir dialog halinde 3 ay güzel zaman geçirdim.
     3 Beğeni    

Şeyma GÜRNAL Fotoğraf  Uzm.Psk.Şeyma GÜRNAL
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-11-2017
 TavsiyeNo: 100339
Simge ile bir uzman eğitiminde tanıştık. Sonrasında akran süperviyonunda da birlikte paylaşımlarda bulunduk. Şu anda da kendisi ile birlikte çalışıyoruz. Kendini geliştiren, özverili, yenilikçi ve meslek aşkı ile dolu olan karakteri ile alanında başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Hassas ve duyarlı kişiliğinin olumlu yanları tüm yaşamını ve yakınlarını iyilikle sarmalıyor. Kendisi gibi çalışkan biri ile yeni projeler üretmek, mesleğin farklı yönlerine temas etmek çok keyifli. İlerleyen meslek yaşamında tüm bu özellikleri ile adını sıklıkla duyacağımızı düşünüyorum. Kendisini özellikle farklı bakış açılarına ihtiyaç duyan, eklektik çalışma prensibine sahip yenilikçi bir psikolog arayan danışanlara mutlaka tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Sevda SOYDAN Fotoğraf  Psk.Sevda SOYDAN
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-11-2017
 TavsiyeNo: 100253
Simge ile Ege Üniversitesi'nde yüksek lisansta tanıştık, 2 yıl boyunca sınıf arkadaşıydık. Simge arkadaş olarak sıcakkanlı, her şeyinizi paylaşabileceğinizi hissettiren yapıda samimi birisidir, sadece insanlara değil tüm canlılara duyarlı ve yardımseverdir. Profesyonel anlamda da bu özelliklerin kendisini diğer kişilerden bir adım öne çıkardığını söyleyebilirim. Aynı zamanda mesleki gelişimine verdiği önemi aldığı ve almaya devam ettiği eğitimlerden anlayabilirsiniz. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Ecem Sarper (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.78.74.YLJ

12-11-2017
 TavsiyeNo: 100239
Simge ile Ege Üniversitesi Psikoloji lisans programında öğrenci olduğum yıllarda tanıştım. Bu süre boyunca birçok akademik araştırmada ve sosyal sorumluluk projesinde takım arkadaşı olarak çalıştık. Söz konusu akademik araştırmalardan bir tanesi 2013 yılında ulusal bir kongrede sunuldu. Lisans ve lisans üstü eğitimimi tamamlayıp Kıbrıs'a geri dönüş yaptım şu yıllarda, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nde tam zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım. Simge ile iki toplumlu proje planlarımız halen devam etmektedir. Ruh sağlığının etik ilkelere değer veren uzmanlara emanet edilmesinin son derece önemli olduğu görüşündeyim. Akademik başarısının yanı sıra entelektüel, birikimli, disiplinli ve çok yönlü bir psikolog olarak Simge'nin danışanlarına en iyi hizmeti sunacağına inanıyorum.
     5 Beğeni    

 M. Ufuk Güler (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.216.255.W

11-11-2017
 TavsiyeNo: 100228
Simge'yi doğduğundan beri tanıyan birisiyim ama onu tavsiye etmemin tek nedeni bu tanışıklığımız değil. Simge yıllar öncesinden Psikolog olmayı istediği için üniversite sınavına hazırlanan bir Psikolog ve bu yüzden eğitimini çok önemli bir derece ile tamamladı. Eğitimi boyunca ve sonrasında mesleki literatürü ve akademik pek çok etkinliği takip etmesinin Simge'nin mesleğine olan aşkının ve saygısının bir sonucu olduğunu düşünüyorum ve bu onun takdir ettiğim bir diğer yönü Biliyorum ki onu erken yaşta bulan ideali kendisine danışan herkes için faydalı olacaktır.
     4 Beğeni    

 Uğurcan Şahin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.172.YZL

31-10-2017
 TavsiyeNo: 99985
Simge'yi 6 yıldır tanıyorum ve tanıdığım süre boyunca aldığı eğitimler, katıldığı seminerler, etkinlikler vs. ile profesyonel becerilerini sürekli geliştirme çabası içindeydi ve halen devam ettirmekte olduğu değerli eğitimleri vardır. Bu yüzden CV'si yaşına göre oldukça doludur. Katıldığı derneklerle mesleki faaliyetini sürdürür. Bir arkadaşı olarak kendisini gayet samimi ve açık sözlü bulurum ayrıca dahil olduğu terapilerle oldukça derin bir içgörüye sahiptir ve bu içgörüsü sayesinde çevresindeki arkadaşlarını da derinleştirmektedir. Dünya görüşürü geniş bir insandır, mesleğinin dışındaki ilgi alanları ile de harmanladığı yazılarında bunu gösterir.
     6 Beğeni    

Berfin DOBRUCALI Fotoğraf  Uzm.Psk.Berfin DOBRUCALI
Eskişehir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-10-2017
 TavsiyeNo: 99972
Merhabalar, Simge'yi uzun zamandan beri tanıyorum. Bir arkadaş olarak oldukça samimi ve dürüst olduğunu söyleyebilirim. Mesleki açıdan kendisini sürekli geliştirmektedir. Gerek psikodrama gerek dans terapisi gibi aldığı eğitimlerle sanatla psikolojiyi birleştiren yetenekli bir meslektaşımdır. Hem özel hayatında hem de mesleki hayatında sorumluluk bilinciyle hareket eder ve karşısındakine oldukça duyarlı yaklaşır. Bu tutumuyla Simge'nin mesleğimizde başarılı olacağından hiç şüphem yok. Uzman olduğu konularda kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Durul Varol (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.34.YW

31-10-2017
 TavsiyeNo: 99969
Lisans döneminde tanıştığımız günden bu yana akademik ve kişisel olarak kendini geliştirmeye devam etmeye özen gösteren Simge Özyürek yalnızca mesleği ile değil pek çok sanat, hobi ve spor dalı ile aktif olarak ilgilenmektedir. Özel hayatındaki insanlara yargılamadan, özenle dinleyerek yaklaştığına tanık olduğumdan ötürü mesleğinde de ne kadar titiz olabileceğini tahmin edebiliyorum. Okumaya ve psikodramaya olan yoğun ilgisi kendisinin mesleği ile ne kadar özdeşleştiğinin bir göstergesi sayılabilir ve eminim ki çocukluğundan beri olmayı arzuladığı bu mesleği içtenlikle icra edecektir.
     9 Beğeni    

Simge ÖZYÜREK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Psikodrama, Outdoor Sporlar, Vahşi Yaşam ve Hayvanları Koruma, Dünya Mutfakları, El Sanatları


Simge ÖZYÜREK'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İzmir Psikodrama Derneği - Yönetim Kurulu Yedek Üyesi


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Deniz Yıldızı Özel Eğitim, Rehabilitasyon ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kazımdirik Mah. 372/14 Sok. No:20 bornova
İzmir
((Forum Bornova / İkea Karşısı))


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 343 04 03

Telefon 2 :
0(530) 407 00 78
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
Yüksek Lisans
Ege Ünıversıtesı Sosyal bılımler Enstıtüsü Aıle Danısmanlıgı Tezsız Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Simge ÖZYÜREK'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Simge ÖZYÜREK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Simge ÖZYÜREK Mesleki Videolar Videoları
-05:55
Top