2007'den Bugüne 92,484 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 19,999 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


İlknur KILIÇ
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog - Evlilik ve Çift Terapisti

İlknur KILIÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

İlknur KILIÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlknur KILIÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Geçmiş anıları değiştirmek mümkün olmasa da, terapiler ile bu anılara yüklenen anlamları keşfetmek, olumsuz olanları yeniden anlamlandırmak mümkündür. Bu da değişimin başlangıcıdır.
 
İlknur KILIÇ'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.İlknur KILIÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi - Psikoloji (İngilizce) (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İlknur KILIÇ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kaygı

Depresyon

İlişkisel Problemler

Kayıp ve Yas

Travmalar

Stres Yönetimi

Kendine Güvensizlik

İletişim Problemleri

Yaşam Geçişleri

Evlilik içi Çatışma

Boşanma

Vajinismus

Panik Bozukluk

Yeme Bozuklulukları

Duygudurum Bozuklukları

Evlilik ve Çift Terapisi

Aldatma/Aldatılma

İlknur KILIÇ Özgeçmis CV Uzm.Psk.İlknur KILIÇ'ın Özgeçmişi
Psikolog / Çift Terapisti

Lisans eğitimini Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Psikoloji bölümünü tamamladıktan sonra İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını almıştır. Eğitim hayatı sırasında Çapa Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümünün çeşitli servislerinde ve İstanbul Adliyesi Aile Mahkemesinde staj yapmıştır. 2016 yılında Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimini almış, Anadolu Lisesinde rehberlik servisinde staj yapmıştır. 2017-2018 yıllarında Özel bir Danışmanlık Merkezi’nde (Parlak Hayat Danışmanlık ) ergen ve yetişkin danışanlarla bireysel seanslar yürütmüştür. 2019 yılından beri online ve yüz yüze olarak seanslarını sürdürmektedir. Kurucu ortağı olduğu danışmanlık merkezinde ergen ve yetişkin danışanlarıyla bireysel seanslar yapmaktadır. Aynı zamanda evlilik ve çift terapisi seansları da gerçekleştirmektedir. 2 yıllık Temel Varoluşçu Analiz Eğitimi’ni Dr...[Devamı...]

İlknur KILIÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tuğba Ergenci
12.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115164
Sevgili İlknur’la üniversite yıllarında tanıştık. Yaklaşık 12 yıllık arkadaşlığımız da ona dair hatırladığım ve hatırlayacağım şey yardımseverliği, içtenliği ve sıcakkanlılığıdır. Tıpkı arkadaşlığımızda olduğu gibi mesleğinde de aynı içtenliği ve samimiyeti sürdürmektedir. İlknur kendini geliştirmeye ve mesleğine adamış, bilgi ve birikimini nasıl artırırım çabasına düşmüş çalışkan ve özverili bir arkadaşımdır. Mesleğine olan bağlılığı ve saygısı hep devam etmekte. İnsana güven veren tavrı, güleryüzlülüğü ve hassasiyetiyle insanlara iyi geldiğini inanıyorum. Başarılarının devamını diliyorum ve gönülden tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Halime
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115133
Çok samimi ve içten alanın da gayet uzman bir psikolog. Yanına gittiğinizde kendinizi çok yakın hissedersiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yol gösterici ve kendimize yaptığımız hataları sakin ve mantıklı bir şekilde gösteren yapısı ile ilişkimizi düzeltmemize büyük yardımları dokunmakta ve dokunmaya devam ediyor. Her şeye çözüm odaklı yaklaşıyor bir kere, danışmadığımız konularda da aydınlatıyor bizleri. Şunu şöyle yaparsanız şöyle bir geri bildirim alırsınız yahut bunu bu şekilde yapın çok daha iyi olur gibi.. Gayet iyi bir süreç geçiriyoruz İlknur hanımla ve bu anlamda hiçbir problem yaşamıyoruz..
     2 Beğeni    
K.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115115
Merhaba Kendisi ile bir arkadaşım sayesinde tanıştık Muayenehanesinin iş yerime yakın olması benim kendisini tercih etmemde ayrıcalık oldu. Olaylara yaklaşım açısı içimi rahatlatti Üzerimdeki negatif basınç ile girdigim o seans odasından pozitif duygular ile çıktım Daha once gittiğim yerlerden cok farkli Sıcak yaklaşımı, içtenliği ve eğitim seviyesi gerçekten çok profesyonel. Tereddütlerim ve korkularımdan sıyrılıp yeni bi adım atmama yardimci olan sn Ilknur hocam ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Kesinlikle tavsiye ederim Emeğinize sağlık ❤
     2 Beğeni    
Sümeyye ARSLAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112057
İlknur hanım hem alanında kendini geliştirmeye yönelik azmi ve çabası olan bir birey olmakla birlikte etik ilkelere olan hassasiyeti ve danışanlarını sahiplenme şekli sebebiyle tavsiye edebileceğim bir meslektaşımdır. Psikolog olma sürecinin belki de en kıymetli kısımlarından biri olan hassasiyet ve insaniyetin kendisinde bulunduğunu düşünüyorum. Bu sebeplerden ötürü de mesleğini gayet güzel bir şekilde icra ettiğine inanıyorum. Danışanlarla olan sürecin gönül bağı ile ilerlediğini düşündüğümden dolayı danışanları ile olan süreci gönülden yaşaması ile güzel bir yardım sağlayacağı inancındayım. Kendisine başarılar ve kolaylıklar dilerim.
     6 Beğeni    
Burcu T.
29.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112056
Ilknur'u çok uzun zamandır tanıyorum. Lise yıllarından.. Daha o zaman bile biz ergen sendromu yaşarken o dersleri dinler, sınavlara özveri ile çalışır ve sınıfın en yüksek notunu alırdı. Her zaman sorunları çözümleme de bir plânı olurdu. Etrafındakileri dinler, objektif yaklaşımlarla insanları rahatlatirdi. Yani o zamandan belliydi çok iyi bir psikolog olacağı.. Meslekî hedefini belirledikten sonra gerçekten topluma faydalı bir psikolog olabilmek için durmaksızın cabaladigina, hep daha fazlasını öğrenmek istediğine yakından sahitim. Onun samimi desteği ile iç karmaşadan uzaklaşan öyle çok kişi gördum ki.. Daha fazlasını da görmek istiyorum. Kendisiyle kavga eden bireyler yerine, once kendisiyle sonra da sosyal çevresiyle barışık olmak isteyen insanlar ona güvenle ulaşsınlar. O bize her zaman iyi geldi. Size de iyi geldiğini göreceksiniz. Daima büyük adımlarla başarıya koşman dileğiyle sevgili Ilknur Kılıç.
     4 Beğeni    

İlknur KILIÇ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Müzik Dinlemek, İngilizce Müzik ve Video Çevirileri, Fotoğraf Çekmek

Sevdigi Yazarlar : Irvin Yalom, Friedrich Nietzsche, Engin Geçtan, Ferhat Jak İçöz


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.İlknur KILIÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi - Psikoloji (İngilizce)
Mezuniyet Yılı
2015
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.İlknur KILIÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

İlknur KILIÇ Mesleki Videolar Videoları
-

11:15
Top