2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Muhammet Recep AKAN
Uzman Klinik Psikolog - Balıkesir

Muhammet Recep AKAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Muhammet Recep AKAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Muhammet Recep AKAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Muhammet Recep AKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Barış YILMAZUzm.Psk.Barış YILMAZ
Uzman Klinik Psikolog Barış beyi, yüksek lisans eğitimi alırken tanima fırsatına ulaştım ve kendisiyle hem mesleki hem de dostluk ilişkisi elde etme ş...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar ben Kilinik Psikolog Muhammet Recep Akan, su anda kendinizi hayatta en rahat hissedeceğiniz yerdesiniz, sizi en çok sıkan, ruhunuzu daraltan her türlü ilişkisel, Kişisel sıkıntılarınızdan kurtulabileceginiz yerdesiniz, Hoş Geldiniz...
 
Muhammet Recep AKAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Balıkesir Akan Psikoloji
Eski Kuyumcular Mahallesi Hükümet Caddesi Tayfur Apartmanı No:7/4 Karesi Balıkesir
Uzm.Psk.Muhammet Recep AKAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1994 (30 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : Ileri Derecede Ingilizce Bilgisi Sahibiyim.
Mezun Olduğu Üniversite
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Psikoloji (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
Istanbul Esenyurt Ünıversıtesı/Sosyal Bılımler Enstıtüsü/Klınık psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Doktora
(2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Muhammet Recep AKAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikolog Muhammet Recep Akan olarak ağırlıkla çocuk ergenlerde dikkat eksikliği, stres, alt ıslatma, Aile danışmanlık hizmetleri, Kişisel psikolojik destek hizmetlerinde bulunmaktadır.

Muhammet Recep AKAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Muhammet Recep AKAN'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog/Çift-Aile, Çocuk-ergen Terapisti Muhammet Recep Akan, 1994 yılında Üsküdar/İstanbul’da doğdu. İlk ve orta eğitimini Selami Ali İlk Öğretim Okulu’nda, Lise eğitimini Sakarya Geyve Anadolu Lisesinde tamamladı. 2018 yılında Uluslararası Saraybosna Üniversitesi İngilizce psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisans bölümünden Uzman klinik psikolog olarak mezun oldu.

Üniversite eğitimi sürecinde sırası ile Erenköy Ruh ve Sinir Hastanesi Çocuk Sağlığı/Hastalıkları Anabilim Dalında ve Tuzla rehabilitasyon merkezinde staj deneyimleri oldu. Lisans eğitimi boyunca çeşitli seminer ve eğitimlere katıldı.

Muhammet Recep AKAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mck
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
23.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117527
Yoğun depresyon geçirdiğim bir süreçte, internette yaptığım araştırmalar sonucu ulaştığım Muhammed Bey ile bir süredir seans yapmaktayız. Yaklaşık 4 aylık bir süreçte depresyonumun çok ciddi bir oranda düştüğünü gözlemliyoruz. Gerçekten bu kadar kısa sürede bu kadar yol katedebileceğimi hiç sanmazdım. Muhammed Beye, yardımlarından ve bana kattıklarından dolayı, daha mutlu ve daha hafif nasıl yaşayabileceğimi gösterdiği için çok teşekkür ediyorum. Zor zamanlardan geçen herkese Muhammed Beye danışmalarını tavsiye ederim. Ayrıca Muhammed Beyin uyguladığı GETAP programı ile hafızamın ve dikkatimin geliştiğini hissediyorum. Bir öğretmen olarak da tüm anne-babalara çocukları için GETAP programından faydalanmak için Akan Psikolojiye başvurmalarını tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Hbk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
23.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117525
Duygusal olarak çok zor bir süreçten geçtiğim bir zamanda, yine bu sitedeki yorumlardan faydalanarak iletişime geçtiğim Recep Bey'in çok kısa bir zamanda okb rahatsızlığıma inanılmaz yardımları oldu. İçinden çıkamadığım düşüncelerimle başetmeyi öğreten, kendimle barışmayı ve en önemlisi kendimi sevmeyi tekrardan hatırlatan Recep Bey'e buradan tekrar teşekkür etmek isterim. Sıkıntısı olan herkese Recep Bey'e danışmalarını şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca ofisin yerinin merkezi olması çok büyük bir avantaj. Recep Bey'in ve Ayşegül Hanım'ın içten ve ailevari yaklaşımlarının tedaviye çok kısa sürede alışmamı sağladığını da belirtmek isterim.
     2 Beğeni    
Barış YILMAZ Fotoğraf
Uzm.Psk.Barış YILMAZ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117439
Psikolog Recep Bey alanında gerçekten çok başarılı ve yetenekli bir terapist. Balıkesir de tavsiye sizlere tavsiye edebileceğim güler yüzlü ve alanında donanımlı biri gönül rahatlığıyla kendisinden danışmanlık alabilirsiniz. ayrıca konum olarakda her yere yakın ve ulaşılabiliyor olması beni çok memnun etti. çocuk ergen ve yetişkin alanında çalışması bizleri ayrıca memnun etti. kliniğinde ki çay kahve ikramları için de kendilerine buradan teşekkür ederiz.
     4 Beğeni    
Aöö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117436
Yoğun içsel sıkıntılar yaşadığım bu döneme corona süreci de eklenince tanıma fırsatı bulduğum bir kurum olmakla beraber bana kendimi şanslı hissettiren bir yer burası.Çünkü ben Muhammed Beyi içsel motivasyonumu arttıran dışsal bir güç olarak tanımlıyorum. Uygulamış olduğu getap programıyla zihin performansımın yükseldiğini görmekse tetikleyici bir unsur. Özellikle, hafıza, dikkat, konsantrasyon, mantık muhakeme ve işlem gücü gelişimi sayesinde kendi yeterliliğimi keşfettim ve kendime olan inancım arttı herşey için çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ziynet HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117415
Getap programıyla zihnimi yeniden keşfediyorum.Telefon ve bilgisayar desteği ile yüzyüzeymis gibi.Hatta evimin konforlu alanından çıkmadan destek alıyorum.Çok da iyi gidiyor.Bu kadar güzel sonuçlar ve zihnimin bu denli açılması beni çok mutlu etti.Zihin performans testleriniz profesyonelce hazırlanmış,kisiyi düşünmeye ve hatırlamaya yönlendiriyor.Herşeyin tekdüzeleştiği ve beynin pek de yorulmadığı günümüz ortamında kendimi ve zihnimi yeniden keşfettirdiniz.Teşekkür ederim Recep bey.Başarılarınız daim olsun.
     2 Beğeni    
Dilşat
24.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114903
Bir psikolojik danışman olarak tecrübelerinden fayda sağlamak adına iletişime geçtiğim Muhammet Beyin vermiş olduğu dönütlerden anlamış bulunmaktayım ki alanda oldukça yetkin bir isim.İletişim becerisinin bu kadar kuvvetli olması ise onu başarılı kılan diğer bir özellik olsa gerek.Ülkemiz böylesi azimli psikologlara her daim ihtiyaç duyacaktır.Kendisine teşekkürü borç bilirim.En az fiziksel sağlığımız kadar önemki olan ruh sağlığımız için Muhammet Recep AYAN.
     9 Beğeni    
Pınar
24.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114901
Akan psikoloji kendisi ile aile danışmanlığı sayfam üzerinden öncesinde ise aile danışmanlığı eğitimi vesilesiyle tanıştığım işinin ehli sevgili yol arkadaşım İşini çok ciddiye almaktadır ve danışan mahremiyetine çok önem vermektedir. Danışan hizmeti almadım ancak cümle aralarında kendisinden çok şey öğrendim kendisine teşekkürlerimi sunuyorum burdan ve herkse tavsiye ediyorum, her türlü sorununuzda rahatça konuşabileceğiniz sizi dikkatle dinleyip sorunların çözümü için gerekli özveriyi sağlayacaktır , ruhunuzun ilacı akan psikoloji🤗
     4 Beğeni    
Burcu KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114869
Yaşadığım depresyon sürecinde ve okb rahatsızlığımda ilgisi ve bilgisi ile hayatımda büyük değişimlere yol açan Muhammed beye çok teşekkür ederim.Her aradığımda ulaşabilmek, zor zamanlarımda yanımda büyük bir destekçinin varlığını bilmek bana inanılmaz fayda sağladı.Özellikle yaşadığımız pandemi döneminde yaşadığım kaygı bozukluğunu bilgisiyle ve desteğiyle kolayca atlatmamı sağladı.Yaşadığım zorluklarda farklı bir bakış açısı kazanmama çok büyük yardımları oldu.Sizde baş edemeyeceğiniz sorunlarla boğuşuyorsanız mutlaka akan psikolojiden randevu alın ve hayatınızın nasıl değiştiğini deneyimleyin derim.Herkese samimiyetle Muhammd Recep Akan beyden destek almasını tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Sgülendam OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114862
Uzmanımızla cocuk gelişimi üzerine bilgilenme amaçlı görüşmelerimiz oldu bu süreçte de getap çalışmalarıyla tanıştık ve düzenli olarak çalışmalara başladık Çocuklarımın merakla ve ilgiyle devam etmesi beni memnun ettiğini söyleyebilirim Saygılı cocuklara karşı sevgi ve merhametli tutumu karşısında onların da uzmanımızi sevmesi ve merakla bi sonraki çalışmayı beklemeleri cok memnun edici bi durum Herşey için ve gelecekteki çalışmalar için çok teşekkür ederim Sağlıkla nice güzel nesiller yetişmesi dileğiyle
     3 Beğeni    

Muhammet Recep AKAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kitap okumak, psikolojik analizler yapmak

Sevdigi Yazarlar : Nilüfer Devecigil, Timur Harzadin, Doğan Cüceloğlu, Kemal Sayar, Nevzat Tarhan

Sevdigi Muzikler : Pop

Sevdigi Filmler : Psikolojik filmler

Sevdigi Sözler : Hayat yaşandığı zaman güzeldir


Muhammet Recep AKAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Muhammet Recep AKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Barış YILMAZ
Uzm.Psk.Barış YILMAZ
Uzman Klinik Psikolog Barış beyi, yüksek lisans eğitimi alırken tanima fırsatına ulaştım ve kendisiyle hem mesleki hem de dostluk ilişkisi elde etme ş...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Balıkesir Akan Psikoloji
Eski Kuyumcular Mahallesi Hükümet Caddesi Tayfur Apartmanı No:7/4 Karesi Balıkesir
Uzm.Psk.Muhammet Recep AKAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 815 13 05  
Telefon 2 :
0(538) 296 29 58  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1994
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Istanbul Esenyurt Ünıversıtesı/Sosyal Bılımler Enstıtüsü/Klınık psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Doktora
(2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Muhammet Recep AKAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Ileri Derecede Ingilizce Bilgisi Sahibiyim.

Muhammet Recep AKAN Mesleki Videolar Videoları
-

18:37
Top