2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Nevzat TEKİN
Psikolog - Konya

Nevzat TEKİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

27

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 4
Nevzat TEKİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

715
(%99.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nevzat TEKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nevzat TEKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dr.Mehmet FİLİZ
Konya
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
İlhan NAZLISÖZDr.İlhan NAZLISÖZ
Muğla
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Ali Uğur BEŞTAY
Konuşma Terepisti arkadaşım Uğur Beştay öncelikle iyi bir psikolog,tur.Psikoloji biliminin tüm donanımına sahip arkadaşımız konuşma alanındaki uzman...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
SELAMLAR....UZUN YILLAR KLİNİSYEN OLARAK KAMU VE ÜNİVERSİTE HASTANELERİNİN PSİKİYATRİ VE NÖRO-PSİKİYATRİ KLİNİKLERİNDE PSİKOLOG VE PSİKOTERAPİST OLARAK GÖREV YAPTIM..BUNUN YANISIRA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ'NDE AKADEMİSYEN OLARAK KLİNİK PSİKOLOJİ,PSİKOPATOLOJİ VE PSİKOLOJİK TESTLER DERSLERİ VERDİM..SAĞLIK BAKANLIĞI" PSİKOLOJİNİN TIBBİ UYGULAMALARI YETKİ BELGESİ" SAHİBİYİM.BU ALANDA KAZANMIŞ OLDUĞUM BİLGİ ,TECRÜBE VE DENEYİMLERİMİ ,SİZLERE AKTARMAK VE PAYLAŞMAK VE DE PSİKOLOJİK SORUNLARINIZIN ÇÖ...
 
Nevzat TEKİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikolog Nevzat Tekin
Ferhuniye Mah.Şifa Sok.Alemdar İşhanı 4.A.Kat.3(Özel Büyükşehir Belediye Hatanesi Otoparkı Karşısı,)Selçuklukonya
Telefon 1 :
(NEVZAT TEKİN'İN CEP TELEFON NUMARASIDIR.)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (1978 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nevzat TEKİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
PSİKOLOĞUM.SAĞLIK BAKANLIĞI" PSİKOLOJİNİN TIBBİ UYGULAMALARI YETKİ BELGESİNE" SAHİBİM. BİREYSEL PSİKOTERAPİ UZMANLIK ALANIMDIR..UYGULAMA VE ÇALIŞMA KONULARIM;*HER YAŞTAN BİREYLERİN YAŞADIĞI PSİKOLOJİK SORUNLARIN PSİKOEĞİTİMİ VE PSİKOTEPASİ"PANİK ATAK,OBSESİF KOMPULSİF BOZUKLUK(OKB)-TAKINTI BOZUKLUĞU,DEPRESYON....."

"EVLİLİK , AİLE VE İLİŞKİ DANIŞMANLIĞI ,PSİKO-EĞİTİMİ VE TERAPİSİ...."
*ÇOÇUKLARA VE GENÇLERE ÖZGÜ PSİKOLOJİK SORUNLARIN;(BLUĞ ÇAĞI-ERGENLİK ÇAĞI SORUNLARI,KEKEMELİK,ALTINI ISLATMA,KAKA KAÇIRMA,TIRNAK YEME,OKUL KORKUSU,SINAV KAYGISI.OKUL BAŞARISIZLIĞI ,DİKKAT EKSİKLİĞİ VE HİPERAKTİVİTE BOZUKLUĞU,OTİZM VB).PSİKO-EĞİTİMİ VE TERAPİSİ.
*PSİKOLOJİK TESTLER;IQ TESTLERİ,GELİŞİMSEL TARAMA TESTLERİ,KİŞİLİK
TESTLERİ

Nevzat TEKİN Özgeçmis CV Psk.Nevzat TEKİN'in Özgeçmişi
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.ÇEŞİTLİ DEVLET VE ÖZEL HASTANELERİNİN,PSİKİYATRİ VE NÖROLOJİ KLİNİKLERİNDE YAKLAŞIK OTUZ YIL KLİNİK PSİKOLOG VE PSİKOTERAPİST OLARAK GÖREV YAPTIM..HALEN SERBEST OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.KLİNİK ÇALIŞMALARIMIN YANISIRA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ'NİN DEĞİŞİK FAKÜLTELERİNDE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLARAK PSİKOPATOLOJİ ,KLİNİK PSİKOLOJİSİ VE KLİNİK UYGULAMALARI İLE PSİKOLOJİK TESTLER DERSLERİNİ OKUTTUM. ZEKA ÖLÇÜMÜ(WISC-R ZEKA TESTİ,)PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME,SÜRÜCÜ DAVRANIŞLARI GELİŞTİRME , EVLİLİK VE AİLE TERAPİLERİ ALANLARINDA EĞİTİMLER ALDIM.SAĞLIK BAKANLIĞININ AÇTIĞI SINAVI KAZANMAK KOŞULUYLA VERİLEN SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI "PSİKOLOJİNİN TIBBİ UYGULAMALARINDAKİ YETKİ BELGESİ"YLE , MESLEĞİMİ SERBEST OLARAK SÜRDÜRMEKTEYİM .

Nevzat TEKİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Y. E.
Eleştiri Yazısı.
15.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94615
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     5 Beğeni    
Havva K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
9.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89641
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     2 Beğeni    
K.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83665
Nevzat tekin Hoca'yı önerilerden buldum ve çok sıkıntılı Olduğum o anda telefonu yazılı olduğu için akşam saati Aradım vedirek kendisiyle görüştüm ve bana en kısa zamana randevu verdi ve gittim .şükürler olsun iyiki onu tanımışım .kimse hiçbir psikiyatrist, psikolog beni anlamazken o beni ilk seansta anladı ve birkaç seansta çok büyük rahatlama elde etmeme yardımcı oldu inşAllah .çok mutluydum yıllardır aradığım beni anlayacak uzman Kişiyi bulmuştum .ve herşey çok hızlı şekilde düzeldi şükür.zaten çok deneyimli bir uzman ve gerçekten işinin Hakk'ını veren çooook iyi bir psikolog.ihtiyacı olan herkese kesinlikle öneriyorum .
     21 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71776
Merhabalar. Konuya direk gireceğim. Kendim hakkında bir bilgi vermeyeceğim fakat Nevzat bey hakkında çok bilgi vereceğim. Nevzat Bey gerçekten işinin hakkını veren mükemmel birisi. Sizi çok iyi tanıyor ve nasıl yaklaşacağını çok iyi biliyor konuyla ilgili yerinde örneklendirme ve bilgiler vererek aklınızda kalmasını, sizin de uygulamanızı sağlıyor. Benim hayatımın odak noktası olan iki problemimin çözümünde bana rehberlik, önderlik ettiği için ona buradan bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum ve minnet duyduğumu iletiyorum. Diğer birçok konuda da öyle olduğu gibi, özellikle cinsellik konusunda(homoseksüellik, aseksüellik vs.) "aşırı uzman" bunu özellikle belirtiyorum. Umarım gelecekte ben de onun gibi bu güzel mesleğin hakkını veririm. İyi günler, bol mutluluklar.
     17 Beğeni    
Fatih BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68758
Öncelikle tüm panik atak arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.. Bundan yaklaşık 2 yıl önce bi gece panik atak geçirdim ve etkisinden kurtulamadım sürekli ataklar devam ediyor ve benim için korkutucu olmaya başladı çok ilerledi hiçbi yardım almadan geçmesi için bekledim. Öncelikle bu hastalık boş vakti çok olan insanlarda patlak veriyor. Sakın geçmiyecek diye dert etmeyin Profosyonel bi yardım alırsanız sadece 1 seansta geçebiliyormuş. 6-7 ay gecemi gündüzümü hatırlamıorum çok kötü zamanlardı ALLAH kimsenin başına vermesin. NEVZAT TEKİN Hocamdan ALLAH razı olsun beni tek seansta çok bilgilendirdi ve bu hastalıkla nasıl başa çıkacagımı gösterdi. Ondan once aniden geldiğinde ne yapacagımı sasırıyordum ve daha kotuye gıdıyordu. Bu hastalık NEVZAT hocama gıtmeden once bı donem ondan sonrası bi dönem olarak adlandırabılırım. Kimse geçmiyecek diye sıkıntılara gırmesın. Konyada çok eski bi doktor zaten polikliginde bi ziyaret edin sizede yardımcı olucagını umuyorum.. Tekrar söylüyorum yenmesem ben yenemezdim bu hastalıgı uyumak yoktu elim ayagım tıtrıyordu ve hayat bitmişti. Ama su anda tekrar yaşama sevincimi kazandım. ALLAH herkese yardımcı olsun İNŞALLAH...
     21 Beğeni    
M.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62905
3 yılda içinden çıkamadığım durumdan kendisi beni 3 seansta çıkardı. Ki doğruluğundan emin olamadığım fakat tüm hayatımı etkileyecek bir karar vermek üzereydim. Gözyaşları içinde bir çıkar yol için dua ettiğim bir dönemde bir psikologa gitmenin (çok umutlu olmasam da) iyi olacağını düşündüm. Buradaki yorumları okuyarak Nevzat Bey'den randevu aldım. Kendisiyle karşılaştığım için hala şükrediyorum, çünkü harika bir rehber. Kendimi daha iyi tanımamı sağladı. Doğru kabul ettiğim bazı değer yargılarımın aslında bana ne kadar zarar verdiğini gösterdi. Sayesinde bir süredir kendi içimde büyük bir değişim yaşıyorum. Daha rahat hissediyorum. Ara ara yine gideceğim.
     26 Beğeni    
Ceylan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60589
Nevzat Beyle birkaç ay önce bir tanıdık tavsiyesiyle tanıştım.Kendisinin daşınanı oldum.Benim için içimi tanımadığım birine açmak hiç kolay degildi.Güven samimiyet bunlar benim için önemli şeylerdi.Güler yüzüyle,samimiyetiyle,bilgisi ve tecrübesiyle bana bu güveni sağladı.Ben panik atak ve stres bozukluğu yaşıyordum.Nevzat beyle tanışmam benim için hayatımın neredeyse dönüm noktası oldu.Nevzat Bey bana yanlış bildiğim her şey'in doğrusunu anlattı.Yanlışlarımı düzeltti.Bilgisi ve tecrübesiyle beni adeta hayata yeniden hazırladı.Özgüven sahibi olmamı sağladı.Bana kendimi değerli bulmayı ve kendime güvenmeyi öğretti.
     16 Beğeni    
B.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
24.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60217
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     3 Beğeni    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53466
yaklaşık yedi ay önce yaşadığım ve içinden çıkamadığım zor,ağır tramvatik bir dönemimde Allahıma dua ettim ''bana çıkar yol göster Allahım ''diye..Tesadüfen NEVZAT Beyin adını intrenette buldum.ÇOK ŞÜKÜR DUALARIM KABUL OLDU..Nevzat Beyin,tecrübesi,samimiyeti,güven veren imajı,hayatınıza kattığı rehberlik ve size çizdiği yollar sayesinde sorunlardan arınmış ve hayatınıza yepyeni bir pencere açıyorsunuz.iyiki kendisini tanıma fırsatım oldu.Kendisini çok seviyorum ayrıca mesleğine gösterdiği profösyenerliğinede hayranım.Sorunlarınız olduğunda hiç düşünmeden kesinlikle kapısını çalın derim:)
     33 Beğeni    
Nurcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2012
TavsiyeNo: 49656
ıyı gunler.. ben konyada oturmuyodum evlenıp buraya geldım evlılığım cok kotu gıdyodu işin içinden cıkamaz oldum ve googleden konyanın en ıyı psikoloğu dıye araştırma yaptım ve karşıma nevzat tekın ısmını cıkardı yaptıgı yayınlar kıtaplar ,tecrubesı ve onunla ılgılı her turlu yorumlar benı cok etkıledı ve şansıma denım dedım ve gttım bana ınanılmaz ıyı geldı babacan tavrıyla , tecrubesıyle cok cok faydasını gordum ve işin iyi tarafı ınaılmaz alışkanlık yapıyo bır kere ınsan olarak cok sevıyosunuz. şaunda nevzat beyın sayesınde boşanmanın eşiğinden döndümı allah bın kez razı olsun . şimdi cok mutluyum ama yıne gidiyorum ben ıyım diyen ınsanın bıle ayda en az bırkez NEVZAT TEKINI görmesni şittetle tavsıye edıyorum :))
     29 Beğeni    
Mehmet Ali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46883
Okbden dolayı sürekli düşüncelere dalıyordum ve bunun kişilik özelliği olduğunu sanıp kendimi salak olarak görüyordum ve çok fazla aşağılıyordum. Nevzat Hoca sayesinde hayallere dalmamın kişilik özelliği olmadığını okbden kaynaklandığını öğrendim artık kendimi salak olarak görmüyorum bu benim için bir dönüm noktasıdır. Ayrıca Nevzat Hoca' ya gitmemle doğru bildiğim bir sürü yanlışın farkına vardım. 3 kez gittim ilk gittiğimde farkı hissettim maddi durumum pek iyi olmadığı halde para bulup gitmeye çalışacağım gerçekten faydası oluyor.
     13 Beğeni    
Yasin Toprak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
27.Mart.2011
TavsiyeNo: 40666
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     1 Beğeni    
Osman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2011
TavsiyeNo: 40047
slm ;ben 2 yıldır OKB hastasıyım yaklaşık olarak 3 aydır Nevzat TEKİN hocamla tanışıyorum.Tanışmam bir yakınım aracılığı ile oldu. Nevzat Hocamla tanışmadan önce rahatsızlığımdan dolayı kendimi çok kötü hissediyor, kendimden nefret ediyor ve hayattan hiç zevk almıyordum.2 yıldır OKB rahatsızlığında ilaçla çok az bir iyileşme oldu.Arkadaşlar şu 3 ayda hocamın bana verdiği direktifler doğrultusunda büyük değişim yaşadım. Hayatı şimdiye kadar yanlış algıladığımı ve rahatsızlığımdan dolayı insanların beni hep yanlış anladığını düşünüyordum.Ama bunların sadece benim senaryolarım olduğu harbiden hocam öğretti Allah ondan razı olsun. Büyük bir değişim içindeyim. Her şeyden zevk almaya başladım, hayatı doğru, mutlu ve herşeyi kararında yaşıyorum. Gerçekten Mutluyum hocama teşekür ederim.
     22 Beğeni    
Efsun42
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2011
TavsiyeNo: 40041
Merhaba Nevzat Tekin'i kendisine psikolojik desek sağlayan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım.İyi ki tanımışım...Çok değer verdiğim, mesleğine aşık olarak bildiğim Nevzat Bey benim hayatımın Fatih Terim'idir.Yanlış okumuyorsunuz.Bu çok değerli,hayatını işine adamış insan ne mi yapıyor?Sizi siz yapan değerlerinizi,hayatınızı, aklınızı ruhunuzu,size dair ne varsa sizinle tanıştırıyor...Ben buymuşum dedirten bu insan benim HAYAT KOÇUM'dur.Hala kendisiyle irtibatımı kesmedim kesmeyi de düşünmüyorum, hayat maçını bir sıfır önde bitirmek isterseniz tam insanını buldunuz.Sizlerin huzurunda sonsuz teşekkürlerimi kendisine bir kez daha sunar ve sizlere bu değerli,tecrübeli insanı ısrarla tavsiye ederim.
     25 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36496
Ben 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim.Bazı kaygılardan dolayı psikolog araştırdım ve bu siteden Nevzat beyin tavsiyelerini okuyup aradım çok içten bir şekilde yanıt verdi.Sonra yanına gittim seanslar gerçekten dolu dolu ve yararlıydı.Boşuna kafamın içini yemeye gerek yokmuş.Nevzat bey birçok şeyi farkında olmamı sağladı.Azalmış olan özgüvenimi tazelememe yardımcı oldu.İlerisi için önüme ufuk açtı.Daha perspektif bakmamı sağladı teşekkür ederim:):)
     25 Beğeni    
A.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35280
Nevzat beye eşimle birlikte aile terapisi almak için müracaat ettik. Evlilik hayatımızın 3 senesinde olmamıza rağmen aile anlayışını yerleştirememiştik. Almış olduğumuz yardım sayesinde aile ilişkilerimizde ve sorunlarımızda azalma olmuştur. Evliliğimizi kurtarmış olduğuna inanıyorum. Nevzat bey sayesinde şu anda evliliğimiz çok daha iyi bir şekilde devam etmektedir.Bizim göremediğimiz sorunları çok iyi tespit ederek yardımcı olmuştur. Evlilik hayatında sorun yaşayan çiftlere kesinlikle Nevzat beyi tavsiye ederim.
     21 Beğeni    
Oguz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34872
ben 18 yaşında bir gencim. çok zor bir durumdaydım nerdeyse çıldıracak durumdaydım. kendi benligimi kişiligimi yaşıyamyordum buda beni çıldırtcak dereceye getiriyordu. nevzat beyi internetten tavsiyelerden buldum gerçekten tavsiye edilenden dahada kabiliyetli bir psikolog. hemen bana birkaç soru sordu ve anlatamadıklarımın yaşadıklarımın profilini özetledi dona kaldım. öyle konuşuyorki sanki içimden o ruhsuz adamı çekti çıkardı. bu 1 saatlik terapide oldu hiç abartmıyorum.gerçekten çok iyi bir psikolog
     26 Beğeni    
G.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29175
Ben Nevzat Beyi bu site aracılığıyla buldum. çok vasat bir durumdaydım hayatla küsmüştüm berbat haldeydim hatta intahar etmiştim ve sadece ölümü kurtuluş olarak görüyordum. fakat Nevzat Bey alanında gerçekten uzman biri sadece 1 saat içinde hayatımı değiştirmeme yardımcı oldu. aklımı başıma getirdi hayatın renklerini tekrar görmeye başladım ve fark ettim de daha önce panjurları kapalı bi pencereden etrafa bakmaya çalışmışım. hocam iyiki varsınız... SAYGILAR
     24 Beğeni    
Murat Akbulut
7.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27912
1998-2002 yılları arası Selçuk Ünüversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalında Nevzat Tekin Hocamın öğrencisiyim.Şu anda psikolojik Danışman olarak görev yapıyorum.Meslek hayatımdaki bütün birikimimi hocama borçluyum desem mübalağa yapmış olmam.Derslerini büyük keyif alarak dinlerdik.Bilimsellikten taviz vermeyen bir yapısı vardı.Kitap gibi ders anlatırdı.Yıllarca klinik Psikolog olarak çalışması ve derslerin teorisinin yanında pratiğini de vermesi, alanına olan vukufiyeti bizi adeta mest ederdi.Öğrencilik yıllarımda özel bir yurtta kalıyordum.Bir arkadaşımda bazı psikolojik yönden rahatsızlık hallerine şahit oldum.Devamlı kendisini uykuya veriyor.Oldukça keyifsiz ve moralsiz tutumlar sergiliyordu.Hayattan bıkkınlık belirtileri taşıdığını gözlemlemiştim.Ertesi sabah arkadaşımı hocamın o zamanki çalıştığı hastaneye götürmüştüm.Randevusuz gitmemize ve de çok yoğun olmasına rağmen hemen ilgilendi ve de o arkadaşımın görüşme talebini kabul etti.Arkadaşımın sorunlarının çözülmüş olduğunu ve üzerinden büyük bir yükün gittiğini hem kendi ağzından işitmiş hem de hallerinden ve tavırlarından anlamıştım.
     123 Beğeni    
Hatice Köse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27805
Nevzat Beyi,üniversitede sosyal psikoloji ve klinik psikoloji derslerimize girmesiyle tanıdım.Kendisinin psikoloji alanındaki birikimini gördükten sonra gönüllü olarak çalışmalarında kendisine asistanlık yapmak istedim.Beni asistan olarak öğrencilik yıllarımda kabul etmesi mesleki yaşamım için çok karlı bir yatırım oldu.Danışanlarının,hastalarının izni olarak katıldığım bir çok psikoterapi seansında gördüm ki Nevzat Bey Konyada psikolojik yardım anlamında ekol olarak gösterebileceğimiz bir isim.Benim karşılaştığım Cinsel kimlik karmaşası yaşayan yetişkinlerden,ailesiyle çatışma yaşayan ergenlere,davranış problemleri olan çocuklara kadar çok geniş danışan kitlesi vardır.Konyaya il dışından gelerek Nevzat Beyle olan seanslarını devam ettiren insanlarla tanıştım.Bu alanda böylesine tercih edilen bi hocayla çalışmak benim adıma çok büyük kazançtır. Psikolojik yardım ve destek almak isteyen insanlara mutlaka Nevzat Beye ulaşmalarını,tanışmalarını tavsiye ederim. Psk.Danışman Hatice KÖSE
     9 Beğeni    
Gül Taşkapu
25.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27486
Kendisini 25 yıldır tanırım . Bir eczacı olarak bircok tanıdıgımı ve hastamı kendisine yönlendirdim . Gidenler hep olumlu sonuclar aldı. Hem dost cevresi hemde hastaları tarafından cok sevilen ve güvenilen bir insandır . İnsanların sorunlarına anlayısla yaklasması cözümleyici olması ve en önemlisi sabrı onu bu günlere getirmistir . Ben inanıyorum ki bundan sonrada insanların hayatında güzel sayfalar acmaya devam edecektir .Kendisini bu yönlerinden dolayı tebrik eder basarılarının daim olmasını dilerim . Bahar eczanesi Gül Taşkapu .
     9 Beğeni    
Melike Beştay
4.Ekim.2009
TavsiyeNo: 26891
Nevzat Bey Konyamızda gerek yetişkin gerekse de çocuk danışanları yönlendirebileceğimiz,alanında engin bilgilere sahip,danışanlara karşı profesyonel yaklaşıma sahip olan,tecrübesiyle bir çok uzmanın bile sonuç alamadığı vakalarda pozitif sonuçları olan bir klinik psikologtur.Bir çocuk gelişimi uzmanı olarak da tavsiye ediyorum..Özellikle yönlendirdiğim ailelerin hepsi de olumlu izlenimlerini ve teşekkürlerini iletiyorlar..Bilindiği üzere Konya da psikoterapi alanında çalışan pek de uzman yok ...alanında çok başarılı çalışmaları olduğunu biliyor ve saygılar sunuyorum..Siz de babacan,empatik,alanında uzman bir psikoterapist arıyorsanız Nevzat Bey ile iletişime geçiniz..
     11 Beğeni    
E.M.S
4.Aralık.2008
TavsiyeNo: 17783
Nevzat Beyi 30 yıldır tanıyorum.Onunla 30 yıl boyunca iyi kötü günlerde beraber olduk.Onun güvenirliği onun özveriliği bana hiçbir zaman bu evrende yalnız olmadığımı hissettirmiş bana hep güven vermiştir.Dostluğu ve dost olmanın insanlara ne kadar mutlu kıldığını onunla dost olan herkes de bilir. Nevzat Bey psikoloji alanında bir dahidir.Dahidir diyorum çünkü onun yaptığı değerlendirmeler psikolojik çözümlemeleri öylesine güçlüdür ki,onu tanıyınca siz de bana hak vereceksiniz.Onun pratik zekası ve çözüm önerilerilerini dinleyince biraz şaşırır biraz da kıskanırsınız. EMPATİ Sözcüğünü Nevzat Bey sayesinde öğrendim.VİCDAN sözcüğünün gerçek anlamını bana o kazandırdı.KENDİNE LAYIK GÖRMEDİĞİN ŞEYLERİ BAŞKASINA YAPMAMANIN vicdan demek olduğunu ve yaptığım davranışlarda başkalarının yerine kendimi kaymayı öğrenmemi bana yaşam tarzı olarak kazandıran Nevzat Beye sizlerin huzurunda binlerce kez teşşekkürü bir borç biliyorum. Psikolojik sorunlarına yardım isteyen sorunlarını paylaşmak gereksinimi duyan yaşamına yeni bir boyut kazandırmak isteyen herkese Nevzat Beyi tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     27 Beğeni    
Bayram
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12754
psikolog nevzat beyle tanışmamız ve terapi almamız internet aracılığı ile tavsiyeediyorum.com sitesinden iletişim kurarak oldu. psikolojik sorunlarım vardı. nevzat beye başvurdum bana çok yardımcı oldu. sorunlarımın çoğunu hallettim. nevzat bey kişilik olarak beğendiğim bir şahsiyettir. bilgi birikimi mesleki tecrübe ve deneyimi son derece zengindir. kendisinden yardım alan tanıdıklarımında memnuniyetlerini gördüm mesleğindeki başarısından dolayı kendisini kutlarım ve psikolojik sorunları olan kişilere tavsiye ederim.
     16 Beğeni    
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12296
Psikolog Nevzat Beyle tanışmam ve terapi almam bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu. Benim sosyal fobi olarak bilinen psikolojik sorunum vardı. Bu sorunum ilgili birkaç kez psikiyatrislere müracaatım oldu. Onlar bana ilaçlar verdi ; ançak gerçek bi düzelmem olmadı. Nevzat Beye müracaatımdan sora terapilere başladık bu terapilerin sonucunda gerçekten tüm sorunlarımdan arındım sosyal fobi denilen durumdan kurtuldum Nevzat Bey gerçekten babacan anlayışlı hoş görülü ve herşeyden önemlisi maddiyata önem vermeyen çok bilgili bir uzmandır. kendisine bana sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor benim gibi sosyal fobi yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     30 Beğeni    
Psk.Dnş.Betül NAZLISÖZ
11.Mart.2008
TavsiyeNo: 10217
Nevzat Bey, engin bilgisiyle hepimize yön gösteren, bilgisini paylaşmaktan çekinmeyen bir büyüğümüzdür. Klinisyenliğin yanı sıra, eğitimcilikte yapmış, üniversitede de bilgilerini gençlerle paylaşmıştır. Çocuklardaki gelişimsel hastalıklarla ilgili Nevzat Bey'in pek çok kişiden daha bilgili olduğunu biliyorum. Psikolojik testler konusundaysa, kendisini Konya'da tek geçerim. Neşeli, babacan, işine ciddiyetle sarılan bir yapısı vardır. Kendisine çalışmalarında başarılar diler, herkese tavsiye ederim.
     29 Beğeni    
L.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2008
TavsiyeNo: 7468
nevzat abiyi belki 20 yıldan fazla bir süredir tanıyorum çocuk yaşta onunla tanıştım ben obsesif kompulsuf bir hastaydım ve uzun yıllar boyunca atipik depresif rahatsızlıklar yaşadım bunları geçmiş zamanda ifade ediyorum çünkü nevzat abinin rehberliginde bunları aştım. Rahatsızlıklarım bana degil ben artık onlara hükmediyorum. Şunu da soyleyeyim bu surecte nevzat abiden başka uzmanlara da başvurdum ama bu donemlerde rahatsızlıklarım alevlendi ne diyebilirim ki teşekkur etmeyi ozur dilemeyi mücadele etmeyi ve kucuk kucuk hedefler koyup bunları gercekleştirip daha buyuklerine ulaşmayı insanları sevmeyi ve güvenmeyi ondan ogrendim. Biliyorum bu hekim mi problemlerimi çozecek yardım edecek diyorsunuz şu anda hayır bilin ki bunu siz yapacaksınız nevzat abi sadece bunun yolunu gosterecek hasta doktor ilişkisinde biliyorum ki on onemlı konu guvendir ve nevzat abi tüm samimiyetimle soyleyeyim güvenilirdir herkeze saglıklı ve mutlu günler dilegimle
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : isim soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     21 Beğeni    
Mete
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2008
TavsiyeNo: 7382
Merhaba. Nevzat Beye yardım almaya gelen bir hastası idim. Nevzat Beyden önce yıllar içinde 3 farklı psikoloğa gitmiş idim. Yine çok kötü olduğum bir dönemde bir akrabamın vasıtası ile kendisine yönlendirildim. Çok umutlu değildim. Konuşmaya ihtiyacım vardı sadece, içimdeki kronik sorunların düzelebileceğini sanmıyordum. Nevzat Beyle terapiye başladıktan sonra açıkçası hayata bakış açım değişti. Çünkü kendimle ne kadar küs olduğumu, kendimi tanımadığımı, bazı konularda özgüvenim olmadığını keşfettim. Kendisinin bana en buyuk katkısı neleri yapabileceğimi, neleri yapamıyacağımı göstermek ve kendi kişiliğimi kendime tanıtması oldu. Kendimi gerçekten tanımadığımı fark ettim. İçimde kişiliğime uzanan bir yolculuk yaptırdı bana. Aynam oldu açıkçası babacan, sevecen, güven veren yaklaşımı ile.. Kendimi tanıdıktan, neler yapıp neler yapamıyacağımı anladıktan ve herşeyden önemlisi kendimi olduğu gibi kabul etmemi sağladıktan sonra özgüvenim yerine geldi. Hayat çok daha kolaylaştı. İnsanlarla ilişkilerim yoluna girdi. Sorunları çözme gücüm üst seviyeye ulaştı . Hayata bakış açım pozitif oldu. Kendisinin bana yaptığı en büyük katkıların şunlar olduğunu düşünüyorum. Kendimi tanımamı sağladı. Neyi ne kadar yapabileciğimi, yapamıyacağımı gösterdi. Kişiliğimi(olumlu ve olumsuz yanları ile) görmemi sağladı. Olumsuz yanları mı kontrol altına almamı alamadığım yönleri ile barışık olmamı sağladı. Benim için Nevzat Beyin önemi hayatımda büyüktür. Yeni bir sayfa açtım kısacası.:)))
     19 Beğeni    
İlhan NAZLISÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6303
Nevzat Bey, uzun yıllara dayanan tecrübesi, özürlü çocuklarla ilgili çalışmaları, bireysel terapi alanındaki yaklaşımları ile örnek aldığım bir arkadaşımdır. Kendisi ile 6 yıl öncesinden başlayan dostluğumuz ve yakınlığımız, benim Numune Hastanesinden ayrılmam ve onun oradan emekli olmasından bile etkilenmemiştir. Onun babacan tavrı pek çok hastasına destek verdiğini göstermesi, hastalarına yanlarında olduğunu hissettimesi çok hoş ve nitelikli bir yaklaşımdır. Nevzat Bey, dikkate alınması gereken, becerikli ve usta bir psikoterapisttir. Saygılarımla... İlhan Nazlısöz (Psikiyatrist)
     14 Beğeni    
Ali Uğur BEŞTAY Fotoğraf
Ali Uğur BEŞTAY
Konuşma Terapisti
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Ocak.2008
TavsiyeNo: 5981
Psikolog Nevzat Bey le Konya da aynı hastanede çalışma şansı buldum.Bir meslektaşım ve Ağabeyim olarak engin bilgilerinden ve tecrübesinden yararlanma olanağımızın olması ,şahsıma büyük katkılar sağladı.Kendisi bir klinik psikolog olmasının yanında aynı zamanda uygulamalı psikoloji alanında Hocalık yapmış,yayınları ile alana katkı sağlamıştır.Psikoterapötik ortamı tanıyan,psikopatoloji konusunda oldukça bilgili ve her şeyden önemlisi aile terapisi,çocuklarda rastlanan psikolojik sorunlar vb. alanlarda çok iyi sonuçlar alan bir uzmandır.Alanımızın Konya daki duayenidir.Alanımda karşılaştığım sorunlarda her zaman fikir danıştığım fikirlerini dikkate aldığım meslektaşımdır.Eğer sizin yada yakınlarınızın psikolojik problemleri varsa Nevzat Bey e danışmanızı salık veririm..Saygılarımla...
     18 Beğeni    
A.Akar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3281
Merhaba. Psikolog Nevzat Tekin Alanında başarılı bır uzmandır.Zira Oglumla ilgi yaşadıgım bir cok sorunda bana yardımcı olmus ve oglumla ılgılı sorunlarla baş etme becerisini kazandırmıstır. Gerek bir insan olarak gerekse uzman olarak ben ve ogluma cok yardımcı olmustur.Bulug cagındakı oglumun sorunlarını çözumlenmesınde buyuk katkıları olmustur. Ergenlık cagındakı genclerın ve aılelerın yardım alabıleceklerı konyadakı nadır uzmanlardan bırısıdır.
     31 Beğeni    

Nevzat TEKİN'in Kitap ve Yayinlari Nevzat TEKİN'in Basılı Kitap ve Yayınları
MENTAL RETERDASYON EL KİTABI.KONYA NUMUNE HASTANESİ YAYINLARI.2002
MENTAL RETERDASYONLA YAŞAM REHBERİ.DERS NOTLARI.2008
PSİKOPATALOJİ DERS NOTLARI.SELÇUK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ YAYINLARI.2004

Nevzat TEKİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ.
OTİSTİK ÇOÇUKLAR DERNEĞİ
BEYAZ AY DERNEĞİ

Nevzat TEKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nevzat TEKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet FİLİZ
Dr.Mehmet FİLİZ
Konya
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
İlhan NAZLISÖZ
Dr.İlhan NAZLISÖZ
Muğla
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Ali Uğur BEŞTAY
Ali Uğur BEŞTAY
Konuşma Terepisti arkadaşım Uğur Beştay öncelikle iyi bir psikolog,tur.Psikoloji biliminin tüm donanımına sahip arkadaşımız konuşma alanındaki uzman...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolog Nevzat Tekin
Ferhuniye Mah.Şifa Sok.Alemdar İşhanı 4.A.Kat.3(Özel Büyükşehir Belediye Hatanesi Otoparkı Karşısı,)Selçuklukonya
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 634 86 19
(NEVZAT TEKİN'İN CEP TELEFON NUMARASIDIR.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1978
(46 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Nevzat TEKİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nevzat TEKİN Mesleki Videolar Videoları
-

05:32
Top