2007'den Bugüne 82,385 Tavsiye, 26,095 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Mahir KAYA
Veteriner Hekim - Adana
İç Hastalıkları Uzmanı

Mahir KAYA Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Veteriner Hekim
İsim

Dr.Mahir KAYA

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

13

[Vet.Hek.Dr.Mahir KAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Dr.Mahir KAYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

16
(%81.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Dr.Mahir KAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Mahir KAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
PEGASUS VETERİNER KLİNİĞİ veteriner teşhis, tedavi ve cerrahi operasyon merkezi Adana / Çukurova / Barış Manço Bulvarında küçük dostlarınızın hizmetindedir. Genç ve dinamik yapısı ile küçük dostlarınızın her türlü veteriner hizmetlerini SEVGİ çerçevesinde uygun fiyat yüksek kalite anlayışıyla almanız amaçlanmaktadır. Fabrika güvenlik ve villaların yerinde veteriner hizmetleri alabilmesi için mobil veteriner hizmetimiz bulunmaktadır. “Sevgi küçük dostlarınız için en önemli tedavimizdir “ anlayış...

Dr.Mahir KAYA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
İç Hastalıkları Uzmanı

Dr.Mahir KAYA Özgeçmiş CV Vet.Hek.Dr.Mahir KAYA'nın Özgeçmişi
22/02/2010 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesinden Mezun Oldum.
2010-2011 yılları arasında İzmir'de çeşitli kliniklerde Veteriner Hekim Olarak Çalıştım.
2011-2013 yılları arasında Mustafa Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesinde İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında Uzmanlığımı yaptım.
4-8/04/2011 yıllarında Hollanda da Uluslararası Kedi Köpek Hekimliği Konferansına katıldım
2011 haziran 18 den bu yana Adana Pegasus Veteriner Kliniğinin Başhekimi olarak görev yapmaktayım.

Dr.Mahir KAYA Tavsiye Yazıları Dr.Mahir KAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 eren karadagli (Müşteri)
 IP: 92.44.46.ZJJ

12-06-2014
 TavsiyeNo: 69399
Mahir abiyi taniyali kisa bir sure oldu ama şuna eminimki Adanada gorebileceginiz bence en iyi ve dürüst veteriner Bilgi dolu,çalıskan, güvenilir,Güler yüzlü Alaninda profosyonel Deneyimli,ve isini seven bir insan tanidigim bir cok veterinerin dusundugu kariyeri ve kazanacagi paradir fakat Mahir abi bu saydigim ozelliklere uymayan veteriner Hekimdir.Aksine dusunur ilk once hastasini dusunur.Onun icin herkese tavsiye ederim....Mahir abiye ve yatdimmci elemanlarina ilgilerinden dolayi Tesekkur ederim..
     4 Beğeni    

 Rıza KARAGÖZ (Müşteri)
 IP: 85.99.151.ZY

27-04-2014
 TavsiyeNo: 68384
Adana Pegasus Veteriner Kliniği ile ilk tanışmam küçük köpeğimin paşanın gençlik hastalığı geçirmesi sonucu başladı. Adana da bir kaç tane veteriner kliniği gezdikten sonra son adresim olmuştu Adana Pegasus Veteriner Kliniği. Güler yüzlü ve hayvan sever kadrosu ilk cezbeden tarafı olmuştu beni. Veteriner Hekim Mahir KAYA yani artık Mahir abim ilk görüşte anladı köpeğimin hastalığını. Uzmanlıktezini bu hastalık üzerine yaptığını duyunca birkez daha rahatlamıştım. Son derece ilgili ve uzman kadrosuyla köpeğim paşayı ayağa kaldırmayı başardılar. Onlara sonsuz teşekkürü borç bilirim ve adana da iyi bir veteriner Kliniği arayan herkeze kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum.mutlaka Adana Pegasus Veteriner Kliniği ile tanışmalısınız.
     2 Beğeni    

 Vet.Hek.Kemal ŞİMŞEK
İzmir - Veteriner Hekim
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-09-2013
 TavsiyeNo: 62714
Veteriner Hekim Mahir KAYA ile dostluğumuz 9. senesini devirdi. Kendisiile üniversite 1. sınıftan itibaren başlayan ev arkadaşlığımız , şu anda yerini kardeşliğe dostluğa bıraktı. Kendisi Düzgün ahlakı, disiplinli çalışması azimli ve kararlı hür fikirleri ile herkesin takdirini kazanmış hekimlik konusunda kendisine yaptığı bilgi ve tecrübe birikimi ile de mesleğine olan saygısını kanıtlamıştır. Mahir, düzenli aile yaşantısı ve kliniğine verdi önemlede Adana için büyük bir kazanç olmuştur. Umarım hakkettiği yerlere gelir ve bizimde onunla gururlanmamızı sağlar.
     4 Beğeni    

 özlem (Müşteri)
 IP: 95.7.30.YC

19-08-2013
 TavsiyeNo: 62382
Küçük dostlarınıza en iyi şekilde tedavi hizmeti verebilecek güvenilir, güler yüzlü. bir klinik ve sizleri en iyi şekilde karşılayacaklarına eminim... Biz gerçekten memnun kaldık. Pegasus kliniğine gitmeden önce bir kaç yere daha uğradık ama beklediğimiz hizmeti alamadık. şimdi mahir bey sayesinde rahatsız olan kedimiz yavaş yavaş kendine geliyor. Gerçekten mutluluk verici dostlarınızın en iyi şekilde tedavi görmesini istiyorsanız tavsiye ederim ve her şey için kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz. :)
     2 Beğeni    

 Özlem Türkmen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.45.41.YW

27-07-2013
 TavsiyeNo: 62045
Öncelikle Pegasus Veteriner Kliniğini tavsiyede bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz,çok büyük bir hayvansever olarak hem Pegasus Veteriner Kliniğinde veteriner teknikeri olarak çalışmaktan Hem de Mahir Kaya gibi kendini her geçen gün geliştiren,küçük dostlarımıza daha ne kadar faydalı olabilirim diye çabalayan,güleryüzlü,cana yakın,yardımsever vee en önemlisi hayvansever bir hekimle çalışmaktan son derece mutlu ve memnunum..bizim öncelikli hedefimiz sevgi çerçevesi içinde sahipli sahipsiz bütün küçük dostlarımıza yardımcı olabilmek...bizler onlar için burdayız ve ben özellikle bu uğurda bütün sevgi ve çabasını gösteren VETERİNER HEKİM MAHİR KAYA'YIDA ayrıca yakından tanımanızı tavsiye ederim..kapılarımız hem sizlere hemde küçük dostlarımıza herzaman sonuna kadar açık...bizi tavsiye eden herkese tekrardan ayrı ayrı teşekkür ederiz..sağlıkla kalın..
     6 Beğeni    

 deniz baksi (Müşteri)
 IP: 176.41.106.WY

15-07-2013
 TavsiyeNo: 61815
Yaklaşık iki sene önce barınaktan aldıgım bir köpeği kliniğine götürdüğümde tanışmıştım Mahir bey'le.Gercek bir hayvansever oldugunu ilk gördüğümde anlamıştım..sonrasında bi çok köpek götürdüm ve hepsinde de yardımcı oldu bana.daha önce hiç köpek beslemediğim için milyonlarca soruma yılmadan usanmadan cevap verdi..her endişelendiğimde içimi rahatlattı.aynı şeyleri usanmadan defalarca anlatabilen kocaman bir yüreği var.klinikde kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz.o kadar candan ve samimilerki sanki kardeşinizin kliniğindeymişsiniz gibi.asistanı özlem hanım'sa tam bir melek..hiç bir yaralı hayvanı geri çevirmeyip kurtarmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Ekip olarak güler yüzlü,candan,neşeli sürekli pozitif enerji aldıgınız bir klinik. bilgisi tecrübesi son derece iyi..Oğlumuz BİBER'in papilloma virusu tedavisinde elinden geleni yaptı ve ilerlemeden küçük bir operasyonla sonlandırdık. BİBER her ne kadar MAHİR BEY'den haz almasada (özellikle traştan sonra) biz kendisini çook seviyoruz. İNSANA BİLE DEĞER VERİLMEDİĞİ ŞU DÖNEMDE PEGASUS VETERİNER KLİNİĞİNİN CANLARA VERDİĞİ DEĞER,İNSANLIĞIN ÖN PLANDA PARANINSA İKİNCİ PLANDA OLMASI TAKDİR EDİLECEK BİR DURUMDUR.. şiddetle tavsiye ediyorum :)
     5 Beğeni    

 BETÜL yıldırım (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.129.YJZ

11-02-2012
 TavsiyeNo: 48225
Mahir bey; Arkadaş canlısı, neşeli, konuşkan, yardıma ihtiyacı olan hayvan dostlarımızı incitmeyecek şekilde ilgilenen, her türlü sorunlarıyla baş edebilen biridir. Hayvanları sevmesi onu işine karşı aşkla bağlamıştır. Benim çocukluk arkadaşım olmasından dolayı kendisini yakinen tanıyorum ve her zaman ona güveniyorum. Bence en iyi yönü yardımseverliğidir. En kötü yönü karşı tarafa çabuk inanmasıdır. Gelen hastasıyla fazlasıyla ilgilenir tam anlamıyla iğleştiğinden emin olmadıkça onu göndermez. Onu diğer meslektaşlarından ayıran en önemli özelliği çok dikkatli davranmasıdır.
     6 Beğeni    

 Sercan Terpelek (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.98.149.YZW

10-02-2012
 TavsiyeNo: 48191
Öncelikle kendim de Veteriner Hekimim. Mahir Kaya Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi dönem ve sınıf arkadaşım. Okulumuz Türkiye'deki Veteriner Fakülteleri arasında eğitim-öğretim ve sosyal imkanlar açısından ilk üç arasında yer almaktadır. Okul hayatı boyunca kendisini özellikle kedi ve köpek hastalıkları, bakımı, beslenmesi konularında geliştirmiş olan Mahir Kaya aynı zamanda sosyal hayatına da okul hayatında olan başarısını yansıtmıştır. Kendisi bir dönem Adnan Menderes Üniversitesi Tiyatro Topluluğu Başkanlığı ve bir dönem de Binicilik Topluluğu Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Fakültemizde halen her yıl düzenlenmekte olan satranç turnuvalarını başlatan kişidir. Veteriner Hekimlik olarak sınıf arkadaşım olduğu için çok fazla şey söylemek istemiyorum ama Mahir Kaya kendisini sürekli geliştiren yenileyen, veteriner hekimlik adına dünyadaki yenilikleri yakalamaya çalışan bir meslektaşım. Kendisi bu bağlamda Mustafa Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlığını yapmaktadır. Bütün bunların dışında eğer imkanınız olup Mahir Beyi kliğinde ziyaret ederseniz duruşu ve konuşmasıyla nasıl bir hekim olduğunu size gösterecektir.
     6 Beğeni    

 Zekai (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.98.149.YZW

10-02-2012
 TavsiyeNo: 48190
Mahır kaya ıle tanışmışlığımız üniversite yıllarına dayanmaktadır.üniversite yıllarında var olan dostluğumuz iş hayatına atıldıktan sonra daha da farklı bir boyut kazanmıştır.zooteknist olduğum ve 600 başlık süt sığır işletmesinde çalıştığım için bir takım hayvan sağlığı problemleri ile karşılaştığımız durumlar olmaktadır ve bu durumlarda sn kaya ile var olan dosluğumuz sayesesinde bana desteğini hin esirgememiştir ve birçok konuda bana yol gösterici olmuştur sn kayanın verdiği bilgiler sayesinde hazırladığım rasyonların daha sağlıklı olmasını uygulamalı olarak görmekteyim ve de işverenim bizzat sn kaya ile benim aracılığımla sık sık teşekkürlerini iletmiştir. Kısacası sn kaya kendisini mesleğine adamış çalışkan, araştırmacı ve de yeniliklere açık bir veteriner hekim.
     4 Beğeni    

 sinem karkur (Müşteri)
 IP: 78.166.164.ZJC

10-02-2012
 TavsiyeNo: 48188
doktor mahir beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.. kendisini mesleğine adamış meslek aşkı ile dolu bir veteriner hekim.kendi alanında uzman,inanılmaz ilgili,güler yüzlü biri. ve şu bi gerçek ki azimle yapıyor bu işi. kedimin dogumu yaklaşmıştı fakat ben anlamıyordum neyse bi baktım bitane dogurmuş ardından bekliyorum yine dogucak mı diye fakat 4 gün geçmesine ragmen dogmadı başka. sonra kedimin durumu kötüye gitmeye başladı yakından ilgilendigim de anladım ki zor dogum muş ve yavrular içerde ölmüş ne yapacagımı bilmeden doktor mahir beye koştum kedim zehirlenmeye başlamıştı herkez ölücek gözüyle bakıyordu ben de dahil. daha sonra mahir beyin inançlı tavrıyla kedimi amaliyata aldı yaklaşık 4 saat süren amaliyat sonunda kedim sabah 9 dan akşam 12 ye kadar uyudu ölmesini bekledim açıkca ama sabah kalktıgım da uyanmış ve bana bakıyrdu şimdi şu var ki mahir bey inancı ve başarısı sayesinde kedim yaşıyor. ölü yavruları varmış çok üzüldüm ama kedim yaşıyor ya bu çok mutluyum. başarılarının devamını diliyorum.....
     5 Beğeni    

 Vet.Hek.Dr.Başak TUNÇER ULUKARTAL
İzmir - Veteriner Hekim
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-08-2011
 TavsiyeNo: 43575
Veteriner Hekim Mahir KAYA Adana nın kazanmış olduğu büyük bir değerdir. Genç yaşına rağmen mesleğine olan ilgisi araştırmacı yapısı yüksek el becerisi sayesinde düzgün bir Veteriner Hekim olacağına inancım her zaman olmuştu ve inancımı boşa çıkarmadığını düşünüyorum. Hayvan sahipleri ile diyaloğu , hayvanlara olan sevgisi de araştırmacı ve devamlı kendini geliştirmeye açık kişiliğinin üzerine binince daha genç yaşında klinisyen olmak anlamında büyük yollar katettiğini görmek mutluluk verici. Umarım değerin bilinir Mahir ve sende bu sektör de unutulmaz hekimler arasında yerini alırsın. Doğru bir çizgi de ilerliyorsun ve bu çizginin hiç bozulmamasını temenni ediyorum.
     5 Beğeni    

 kemal ş. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.75.CD

04-05-2011
 TavsiyeNo: 41558
Mahir Kaya üniversite yaşantım boyunca benim en yakın arkadaşım olmuştur. Gayet düzenli tertipli çalışkan mesleğinde yenilenmeye açık , kendini geliştirmek için devamlı okuyan , hayvan sevgisi red line ın üzerine çıkmış üniversite hayatı boyunca devamlı kliniklerde takılarak her vakayı kitaptan okumanın yetmeyeceğini kanıtlamış hatta üniversite hayatını yaşadığı ilde de namı yürümüş bir hekim arkadaşımızdır. Adana ya çok büyük kazanç olduğunu düşünüyorum. Hatta onu kandırabilmek ve izmir de beraber çalışabilmek içinde çok uğraştım ama Adana sevgisi bana olan sevgisinden fazla çıktı :)) umarım Adana daki insanlarda Mahir KAYA nın kıymetini bilirler ve onun hekimlik ve insanlığı harmanlayarak ortaya koyduğu klinik başarılarına şahit olurlar. yolun açık olsun Mahir im ve seni gözüm kapalı herkese tavsiye ederim..
     10 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Dr.Mahir KAYA'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Tiyatro, binicilik, satranç, batery


Dr.Mahir KAYA'nın Kitap ve Yayınları Dr.Mahir KAYA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
Kedi ve Köpeklerde Abdomenin Ultrasonografisi,
Köpeklerde Parvoviral Enteritlerde İmmunmodülatör ve Aminoasit Sağıltımının Oksidatif Stres Üzerine Etkisi.

Dr.Mahir KAYA'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Adana Veteriner Hekimler Odası,
Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği (Dohayko)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pegasus Adana Veteriner Kliniği
Toros Mh. Barış Manço Blv. Doğal Park Karşısı
Adana

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(322) 213 13 39

Telefon 2 :
0(533) 380 08 33
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1986
(34 yaşında)
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Adnan Menderes Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Mahir KAYA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Dr.Mahir KAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Mahir KAYA Mesleki Videolar Videoları
-


09:52
Top