2007'den Bugüne 90,982 Tavsiye, 27,967 Uzman ve 19,825 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Subliminal Mesajlar ve Çizgi Filmler
     1 Beğeni    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #3809 | © Ekleyen Psk.Ayşenur KARAKÜLAH | Yayın Mart 2016
Çocuklarımıza çizgi film izletirken nelere dikkat etmeliyiz? İzlettiğimiz çizgi filmler aslında neler içeriyor olabilir? Bu videoyu izlerken hem çocuklarımız çizgi film izlerlerken anne babaların nelere dikkat etmeleri gerektiğini hem de subliminal
Yayınlayan Uzman
Ayşenur KARAKÜLAH Fotoğraf
Psk.Ayşenur KARAKÜLAH
Ankara
Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Ayşenur KARAKÜLAH'ın Makaleleri
► Çizgi Filmler ve Çocuklar Dr.Melda ALANTAR
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,825 uzman makalesi arasında 'Subliminal Mesajlar ve Çizgi Filmler' başlığıyla benzeşen toplam 10 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► İşgal mi İhmal mi? Mart 2016

Psk.Ayşenur KARAKÜLAH'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Üyemizin yayında başka videosu bulunmuyor.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

02:31
Top