2007'den Bugüne 92,396 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,987 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Trikotillomani Tedavisi (Koparma Hastalığı
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #7457 | © Ekleyen Psk.Ceren TATAR | Yayın Temmuz 2023
Yayınlayan Uzman
Ceren TATAR Fotoğraf
Psk.Ceren TATAR
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Klinik Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Ceren TATAR'ın Makaleleri
► Hastalık Hastalığı Psk.Büşra GÜNEŞ
► Kontrol Hastalığı Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,987 uzman makalesi arasında 'Trikotillomani Tedavisi (Koparma Hastalığı' başlığıyla benzeşen toplam 86 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Eyvah! Panik Atak Geliyor Aralık 2020

Psk.Ceren TATAR'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Öfke Kontrol Bozukluğu Tedavisi

Yetişkin ve Ergenlerde öfke kontrol problemi, ani öfke patlamasının nedenler, belirtileri ve tedavisi üzere Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Ceren Tatar'ın CNN TÜRK kanalındaki röportajı
Cnn Türk - Panik Atak ve Tedavisi

Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist Ceren TATAR'ın CNN TÜRK ekranlarında anlattığı ilaç tedavisinin yetersiz kaldığı, hastalığın tekrarladığı Panik Atak ve Tedavisine dair ropörtajı için tıklayınız.
Covid-19 Kaygısı

Tv8.5
Obsesif Kompulsif Bozuk (Takıntı Hastalığı)

Business Chanel TV'DE Sema Baysal'ın İşkolik programında, Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı) nedir? çeşitleri nelerdir? ve tedavisi var mıdır? gibi soruları cevaplandırdık...

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

22:11
Top