2007'den Bugüne 89,843 Tavsiye, 27,674 Uzman ve 19,689 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Derya ZÜNBÜLCAN
Diyetisyen - İzmir

Derya ZÜNBÜLCAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

21

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Derya ZÜNBÜLCAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

26
(%96.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Derya ZÜNBÜLCAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Derya ZÜNBÜLCAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Derya ZÜNBÜLCAN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Derya ZÜNBÜLCAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
KİŞİYE ÖZEL ZAYIFLAMA PROGRAMLARI
KİŞİYE ÖZEL KİLO ALMA PROGRAMLARI
İNSULİN DİRENCİ VE HİPOGLİSEMİYE ÖZEL BESLENME TEDAVİSİ
KISIRLIK VE TÜP BEBEK TEDAVİSİ İÇİN BESLENME
HAMİLELİKTE BESLENME EĞİTİM VE KİLO KONTROLÜ
POLİKİSTİK OVER SENDROMUNA ÖZEL ZAYIFLAMA PROGRAMI
DİYABETE(ŞEKER HASTALIĞI) ÖZEL DİYET TEDAVİSİ
KALP VE DAMAR HASTALIKLARINDA BESLENME
YÜKSEK KOLESTEROLE ÖZEL DİYET TEDAVİSİ
HİPERTANSİYONA ÖZEL DİYET TEDAVİSİ
KEMİK VE EKLEM HASTALIKLARINDA BESLENME
KANSERDE BESLENME(SERTİFİKALI ONKOLOJİ DİYETİSYENİYİM)
KARACİĞER HASTALIKLARINA ÖZEL DİYET TADAVİSİ
HAMİLELİK ÖNCESİ DÖNEMDE BESLENME VE KİLO KONTROLÜ
EMZİRME DÖNEMİNDE BESLENME VE KİLO KONTROLÜ
ÇOCUKLARDA BESLENME EĞİTİM VE DİYET PROGRAMLARI
ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ AMELİYATLARINDAN SONRA BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI
SPORCU BESLENMESİ
KAS YOĞUNLUĞUNU ARTTIRMAYA ÖZEL BESLENME...[Devamı...]

Derya ZÜNBÜLCAN Özgeçmis CV Dyt.Derya ZÜNBÜLCAN'ın Özgeçmişi
* 1.Beslenme ve Kanser Günleri, Ankara, Kasım 2009
* Klinik Beslenme Desteğinde Güncel Yaklaşımlar, Kayseri, Mart 2010
* 7.Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, İstanbul, Nisan 2010
* İzgören&Akın "Liderlik ve Beden Dili (6 saat)" Semineri, Kayseri, Ekim 2008
* "Gelişim Günleri Kayseri" Organizasyonu PDA, Kayseri, Ekim 2008
* Amerikan Kültür Dil Okulları İngilizce Kursu, Kayseri, 2008
* İş Hayatı, Liderlik, İletişim ve Kurumsallık Mia Profesyonel Gelişim Kongresi, Kayseri, Kasım 2010
* Yönetim Teknikleri ve Stratejik Planlama Sertifika Programı, Education- Consultancy Congress, Kayseri, Aralık 2010
* Gıda ve Beslenme, Kayseri, Ekim 2010
* Kanser ve Beslenme Arasındaki İlişki Konulu Seminer, Kayseri, 2010 (Erciyes Üniversitesi)
* Meyve Suyu ve Sağlık Arasındaki İlişki Konulu Seminer, Kayseri, 2010 (Erciyes Üniversitesi)...[Devamı...]

Derya ZÜNBÜLCAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Güler
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
16.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83285
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Ayşe TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2014
TavsiyeNo: 72035
gün gelir ki kendiniz için çok çaresiz hissettiğiniz, hatta boğulduğunuz anlar olur . Bu durumdan kurtulmayı çok ister ama ne yapacağınızı bilemezsiniz. Birisi çıksın gelsin ve yardım etsin diye beklersiniz sadece... işte böyle bir anımda tanıdım Derya Hanımı. Çocukluğumdan beri fazla kilolu olmaktan bıkmıştım ki o halde diyetisyen olmaya karar vermiştim.benim için çok zor bir durumdu gerçekten de. Onunla ilk karşılaştığımda kendimi çok iyi ifade edememiş, endişe dolu gözlerle bakabilmiştim sadece ama ilk görüşmemizde beni rahatlatabilmişti ve onunla sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğime inanmıştım... vee aradan 5 ay geçti ; ben sağlıklı bir şekilde kilo verdim ve hala da vermekteyim. Hatta şu anda bazı yakınlarım beni tanımakta zorluk çekebiliyor... Bana Derya Hanımın diğer diyetisyenlerden ne farkı olduğunu soruyorlar. Özetle; Derya Hanım işini iyi bilen, kendisini sürekli geliştiren ve bence en önemlisi de -yapmacık olmayan-gülüşünün sıcaklığıyla farkını ortaya koyan başarılı bir diyetisyen.şu anda beslenme ve diyetetik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Meslek hayatımda onu örnek alacağım ve hayatım boyunca da hiç unutmayacağım kendilerini. Rabbim'e şükürler olsun ki Derya Hanımı karşıma çıkardı. İyiki Derya Hanımı tanımışım :)
     3 Beğeni    
Pelin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71323
Derya Hanımla nisan ayında programımıza başladık.Evlendikten sonra 9 kilo almıştım ve artık kilomu gizlemeye çalışmaktan bol giysiler giymekten bıkmıştım. Randevu almak için aradığımda kesinlikle doğru kişiyi tercih ettiğimden bir kez daha emin oldum. Bir kez yüz yüze görüşebildik ve sonrasında her cuma o haftanın listesini benim tercihlerim doğrultusunda telefon görüşmelerimizde belirledik. Tatlılarla, hamburgerlerle, harika kahvaltılarla 3 ayda(ilk görüşmede belirttiği sürede) 9 kilomu verdim hatta bunun %80'i yağdan gitti :)evlenmeden önceki halimden daha bile sıkı bir vücudum var artık. Derya hanımın motive edici sesi, moral yükselten enerjisi, danışanını takibi, danışanına kendini çok değerli ve özel hissettirmesi birlikte çıktığımız yolda çok önemliydi.O yüreklendirici sesi ve harika listelerimiz olmasaydı ben çoktan pes etmiştim. Biz 9 kiloyu verdik, 40 bedenden 36 bedene düştük, kolesterolü dengeledik hem de 1000 km mesafeye rağmen! Amacınız sağlıklı ve mutlu zayıflamaksa Derya hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum!
     2 Beğeni    
Özge BüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70523
Hayatımda hiç kimseyle ve hiç bir seyle zayıflayamamıştım. Spor dahil. Sayesinde keyifle saglıkla zayıfladım. Derya hamım anlatılmaz yaşanır. Verecegınız paranın fazlasını hakediyor. Gozunuzu kırpmadan gidin . Ben kesinlikle zayıflayamıyorum demeyin sdece deneyin. Hayata yeniden başlayacaksınız. İnanılmaz hırslı ve guven veren biri. Sabrından ve ilgisinden sıckkanlılığından ve başatısından dolayı tebrik ediyorum. Mesleki yeterliliğinin yasına göre fazla olduğunu düşünüyorum.
     4 Beğeni    
Gülsüm KASAPOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64360
Derya zunbulcani sifa universitesinde verdiği seminerde tanıdım. Kendisi çok bilgili ve kesinlikle bu meslegi hakeden bir diyetisyen mbilgisi ve donanimi arkadaslarimi ve beni kendine hayran bıraktı. Ve beslenme ve diyetetik ogrencisi olarak onu ornek aliyorum .kendisi programlara çıkıyor ve bir çok yazısı var çeşitli dergilerde ve gazetelerde.Buda iyi bir arastirma ve bilgi gerektirir.onun ne kadar bilgili oldugunu size sunacagi bilgilerin ne kadar genis kapsamli oldugunu buradan anlayabikirsiniz.Kendisini kutluyorum ve herkesin onun bilgilerinden yararlanmasini tavsiye ediyorum.emin ellerdesiniz :)
     4 Beğeni    
Hilal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64358
Ben fazla kılolarımdan bıkmıstım ve arkadaşımın ablası olan derya zünbülcan ile bir beslenme programına başladık bu programa başlamadan önce herkesin oldugu gibı benım de cekıncelerım vardı.Acaba ac kalacak mıyım? İstediğim seylerı yıyebılecek mıyım? Gerçekten kilo verebilecek mıyım? Tum bu sorulara program ilerledikçe cevap buldum.Derya zünbülcan isteklerime gore bir program uyguladı her adımımızı beraber atıyorduk aklıma takılan her soru için ıstedigım zaman arıyabılıyordum..guleryzu ve alçak gönüllüguyle hayatımda yeni bir sayfa açan derya zunbulcana çok teşekkür edıyorum ve sızlerınde bu renkli keyifli hayata adım atmanız ıcın derya zunbulcanı size tavsiye edıyorum.
     Beğenin    
İ.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64357
Derya zünbülcan dendıgınde aklınıza gelmesi gereken şeyler basarı,güven,sevgi,istikrar diye düşünüyorum :) bunun böyle olduğunu derya hanım ile sağlıklı yasama sürecine başladığımda gördüm bu dönemde her besınden yediğim halde nasıl olduysa sağlıklı kalmayı ve keyifle yaşamayı başardım bu yolda bana yardımcı olan ve basarmamı saglayan derya zunbulcandı ve bunu gittiği kongrelere,seminerlere ve tabıkı dereceyle mezun olması ile uzman diyetisyen olmasına baglıyorum..derya zünbülcan benim ıcın artık hayatım ıcın herşey demek o güler yüzü bana yaklaşımı ile her derdimi unutturan bir uzman bulunması zor bir uzman..herşey için teşekkür ederim derya hanım:)
     1 Beğeni    
M.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64356
Herkes dıyetısyene zayıflamak ıcın başvurur fakat ben çok zayıftım ve sağlıklı,ideal kiloma gelmek ıcın bir uzmana başvurmak istedim.Bu yüzden derya zünbülcan ile ön görüşmeye gittim ve o gorusmede hayatıma yeni bir düzenin geleceğini güler yuzunden ve bana güven veren bakıslarından anlamstım..sızlere garip gelebılır şişmanlamak Icın dıyetısyene gitmek fakat sağlıklı olmak istiyorsak hayatımızın her anında dıyetısyene başvurmamız gerektiğini düşünüyorum.Ve bu yolda ışını tam anlamııyla yapan basarılı bir diyetisyen işimizi kolaylastıracaktır derya zünbülcan bu ıs ıcın biçilmiş bir kaftan çünkü derceyle mezun olmuş dergi gazetelerde yazılar yazan ve haberlere sabah programlarına katılan deneyimli bir diyetisyen..sızlerde sağlıklı yasamak ıcın bu yolda derya zunbulcandan yardım alın :) :) :) :)
     2 Beğeni    
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58047
Derya hanımla 3 ay önce bi yolculuğa başladık.Yıllarca fazla kilo problemi olan birisiydim doğum yaptıktan sonra kilolarım iyice arttı.Uzmandan destek almak istiyordum fakat emzirdiğim için çekiniyordum.Çevremdeki herkes diyet yaparsam sütümün kesileceğini söylüyordu.Derya hanımla tanıştıktan sonra bunların ne kadar yanlış bilgiler olduğunu anladım.kendisinden sağlıklı beslenmeyi öğrendim.Sütümün kalitesi arttı bırakın kesilmeyi kızım biraz fazla uyuyupta emmediği zamanlarda sütüm akıyor.ben programa, kızım 9 aylıkken başladım şuan kızım 1 yaşında ve ben 10 kilo verdim.Kilolarımı verirken hiç aç kalmadım.kendimi çok sağlıklı hissediyorum. çok mutluyum.Benim gibi emziren anneler Derya hanım'dan gönül rahatlığıyla destek alabilirler.Derya hanım iyiki tanımışım diyebileceğim insanlardan birtanesi.Yüzünüzden o güzel gülümseme hiç eksilmesin.size çoook teşekkür ediyorum :)
     6 Beğeni    
Dilan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58012
hayatta hiçbirşeyin tesadüf olmadığını düşünen biri olarak derya hanım'ın bana en zor zamanımda gönderilmiş yeryüzündeki 'bedenlenmiş meleklerden biri ' olduğunu düşünüyorum...hayatımın zorlu bir döneminde zayıflama isteğime motivasyon,inanç,sevgi katarak beni güzel bir yolculuğa çıkardı :) mesleki bilgilerini benim ruhuma uygun hale getirdi ,beni benimle tekrardan barıştırdı.şuan harika bir yolculuk yaşıyoruz ama inanamayacağınız kadar keyifli bir yolculuk...koşa koşa gidiyorum seanslarına :)emin olun daha öncede çook çıktım o yola ben ama hep hüsran oldu sonu ...ama bu sefer ki başka inanın başka ,sonunu bildiğimiz br yolculuk bu :)kendimi çok güvende hissettiğim bir yolculuk bu :) bu sefer biliyorum bu yolculuğun sonu mutluluk...biz derya hanımla , benim hayatımı yeniden yaratıyoruz emin olun derya hanım daha nice güzel değişimlere imza atacak potansiyele sahip...neden onlardan biri olmayasınız ?izmirde yaşıyorsanız ve zayıflamak istiyorsanız sadece derya Zünbülcan diyorum :)herkese şiddetle tavsiye ediyorum :)
     2 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56513
Bizim ailenin tek doktoru gülen yüzü ve evin en büyük kızı :) Ailenin doktoru diyorum çünkü kuzenim annem onun sayesinde hayatı pozitif yaşamayı öğrendiler :) Annem Derya ile tanıştıgında 98 kiloydu :( 6 ayda 75 kilo verdi... bu kilo kaybını görünce neşesine dahada neşe kattı ... bu süreçte en büyük rol DERYA çok ama çok tesekkür ediyoruz... Kısa zamanda beraber çok güzel yol aldılar. bu yolu beraber inşa ettiler emin adımlarla ilerletiyorlar :) Güzelliği kadar zekasıda dillerde ;) Kaç kere şahit oldum elinde valizi okul ev iş arası mekik dokudu ... Bizler için bizlere daha faydalı olabilmek için çabalıyor. Bunun verimini en iyi şekilde alıyor...Hala tanışmamış olanlara sesleniyorum henüz bişi kaybetmediniz hiç bir şey için geç değildir yeterki isteyin ve kulakdan dolma bilgilerle yaşamak yerine uzman kişilerle çalışmanızı öneririm .Bu konuda tavsiye edebileceğim tek kişi Diyetisyen DERYA ZÜMBÜLCAN... SENİ ÇOK SEVİYORUZ :) İYİKİ SENİ TANIMISIZ İYİKİ HAYATIMIZDASIN :) BERABER ÇOK GÜZEL ANLARA ŞAHİT OLDUK...HAFİZE-TUĞBA :)
     1 Beğeni    
Na
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56488
bundan sekiz gün kadar önce derya hanımla tanışıma ve çalışma olanağı bulduk.yıllarca kilo problemi olan birisi olarak denemediğim diyet reçete ve yöntemi kalmamıştı.ancak derya hanımla yaptığımız çalışma sonrasında bir diyet programında değilde olağan hayatıma devam ederken kendimi cenderede ve kısıtlanmış hissetmeden beslenme biçimimi değiştiren bir hafta geçirdik. En güzeli ise doğru yaprığımızı gördüğümüzdeki mutlululuğumuz. Değerli Derya Hanım hayatıma iyiki girdiniz, ışığınız ve bilginizle aydınlanmaya devam edeceğim için çok mutluyum, iyiki sizin gibi bir profesyonel ile bir yolculuğa çıkmışım.Size ve tüm ekibinize gösterdiğiniz anlayış, güler yüz, emek ve sabır için çok çok teşekkür ediyor, sizi şiddetle tavsiye ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle...
     Beğenin    
Tülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56349
Çalıştığı yeri en iyi şekilde gerek giyim, gerek enerjisi gerekse işini ciddiye alması ve kendine güveni temsil ediyor.Kızımın şimdiye kadar düzene sokamadığı şekerini düzene soktu.Zayıflarken gerçek yağ yakımını sağladı.İnsana güven veriyor Derya hanım. Şimdiye kadar cesaret edemediğim cesareti bana verdi ve bunda çok başarılı.Kendisi ile gurur duyabilir.Ektiği emeğini biçiyor. Derya hanım gibi gerçekten işini yapanlara ihtiyacımız var.Bana da yoluma ışık tuttuğun için tüm dostlarıma Derya hanımı tavsiye ediyorum. Çalıştığı yerde tam bir ekip olmuştur ve başarısını orada tam anlamıyla tamamlıyor. Bu azim ve sevgisi hiçbir zaman kaybolmasın. Sağlıkla yoluna devam et Derya hanım,sevgiler.
     2 Beğeni    
Pınar SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56336
Hayatımda tanıdığım en mükemmel insanlardan biridir ve harika bir diyetisyendir kendileri. Çok anlayışlı ve sakin gözükür,diyetine uyup kilo vermeyi başardıysanız hele o kontrolde ondan mutlusu olamaz. Hem sağlıklı kilo veriyorsunuz hemde sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsunuz. Kendinizi ona emanet edin ve gerisini düşünmeyin. Güzelliği ise dillere destandır,bir gülümser ve moraliniz bozuksa bile o an iyi hissedersiniz kendinizi. Güneş gibidir gülümsemesi. Hep güler yüzle yaklaşır herkese. Ama tek bir şey diyebilirim ben bu kilolarımdan onun sayesinde kurtuldum! Hemde moral bozmadan. Ve şunuda söyleyeyim ben tip 1 diyabet hastasıyım,şekerimde hiçbir problem de yok. Gayet sağlıklı ve zindeyim. Derya Zünbülcan'dan çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Elif DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56040
Ben sadece diyet yaparak kilo veremiyeceğim konusunda oldukca yoğun bir kanı oluşmuştu. Çünkü yıllarca değişik diyet denemelerim olmuş, ancak çoğunu başarısızlıkla sonuçlanmış, yada 2-3 kilonun ötesine gidememişti. Kilo veren kişileri gördükçe muhakkak başka bir destek alıyorlar diye düşünüyordum. Ancak bir senedir diyet değil, dengeli ve sağlıklı beslenme programı içersindeyim. Yaklaşık 20 kg verdim. Bu konuda bana emeği geçen diyetisyenim Derya hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. İmkansız diye bir şey olmadığını birkez daha görüp, her konuda olduğu gibi bu konuda eğitimli uzman kişilerden destek almanın faydasının vurgulamak istiyorum. Teşekkürler Derya Hanım.
     1 Beğeni    
Pınar SOYLU BEŞAĞIL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54557
Derya geç tanıştığım, geç tanıştığım içinde üzgün olduğum nadir insanlardan. Kendisiyle yüksek lisansımızı yaparken tanıştık ve yakından tanıma fırsatı buldum. Öncelikle lisans döneminde sonrada yüksek lisansını yaparak kendisini geliştiren bununla da yetinmeyip sürekli yeni çalışmaları kongreleri kursları takip eden kendisini sonsuz bilginin kucağına bırakan, bırakmak isteyen bu bilgileri danışanlarıyla paylaşıp onlarında hayatına büyük katkılar sağlayan başarılı bir diyetisyendir. İlerde çok başarılı olacağını şu andan görüyor, danışanlarına ve topluma yararlı olacağını biliyorum.
     5 Beğeni    
Haim B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
20.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51326
Yıllarca fazla kilo problemi olan ve defalarca onlarca kilo verip ve verdiğim kiloları yeniden alan biriyim. Ve yine kilo vermek için karar verdim ve gittiğim sağlık merkezinde diyetisyen Derya hanımı önerdiler ve böylelikle75 gün önce kendisinden çok değerli danışmanlık hizmetini alma şansını yakaladım. Kendisi enerjisi çok yüksek, sempatik , işini ve danışanını çok önemseyen, takipçi yapısı ile danışanını yüksek motivasyonda tutmasını bilmektedir. ve Daha öncesinde bir çok danışmanlık alıp başarısız olduğum klasik diyetisyenlerden çok farklı ve başarılı uzman bir kişi. Yemekten keyif alan iştahlı, sık sık seyahatleri olan , her zaman istediğim yiyeceklere ulaşamadığım durumlarım olan biryisimdir. Derya hanım bütünüyle bu benim bu yaşam tarzıma uygun ve benim de keyifle, aç kalmadan , strese girmeden uygulabildiğim programlar sundu ve bu 75 gün icerisinde 15 kilo verdim . Ve halen Derya hanımdan hizmet almaya devam ediyorum . Derya hanım sayesinde doğru, sağlıklı beslenme alışkanlığını kazanmaya başladım. Sevgili Derya hanım , size çok müteşekkürüm.
     7 Beğeni    
Selçuk D.
27.Mart.2012
TavsiyeNo: 49773
Derya ile üniversitenin ilk yılından beri arkadaşız. Kendisi eğitim süreci boyunca daima azimli ve çalışkan olmuştur, ve hala da kendisi için birşeyler öğrenmek adına eğitimine devam ediyor. Öğrenciyken daha kongre ve seminerleri yeni birşeyler öğrenmek adına kaçırmamaya gayret gösterir, mümkün olduğunca katılmaya çalışırdı. Bunların boşa olmadığını da kardeşimin zayıflama sürecinde kendi gözlerimizle gördük. Tamamen kişisel olarak hazırladığı diyet programı sayesinde tamamen sağlıksız, ve tek yönlü sayılabilecek beslenme alışkanlıkları değişti, artık daha doğal, daha sağlıklı şeyler tercih etmeye başladı. Ayrıca kısa süre içerisinde fazla kilolarından kurtuldu ve bunlar olurken de yüzüne can gelmiş enerjisi artmıştı. Üstelik birçok insanın diyete uymama sebebi olan katı kurallar ve açlık hissi içermediği için mükemmel bir program olmuştu. Ben ideal kilomdayım ve herhangi bir sapmam olursa Derya gibi işinin ehli bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım.. Kilo vermek, almak ya da sağlıklı beslenmeye kilo değişimi olmadan başlamak istiyorsanız mutlaka arayın, güler yüzü, neşesi ve bilgisiyle sizin içinizdeki bütün kaygılardan uzaklaştırarak stressiz bir şekilde sağlıklı beslenme planınıza ve istediğiniz kilolarınıza kavuşmanız için pişman olmayacağınız bir adım atmış olacaksınız..
     2 Beğeni    
Nurcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2012
TavsiyeNo: 49212
Kendisiyle tanışmam tesadüf üzerine oldu aslında iyikide olmuş diyorum tanıdıktan sonra...İşinde uzman bir insan,beni hayata yeniden bağladı diyorum herkezede.bana sağlıklı yaşamanın yollarını gösterdi,sayesinde zayıfladım.işinde disiplinli, öz verili,çalışkan biri onu çok çok sevdim,kendisine burdanda teşekkürlerimi sunmak isterim...İşini seven,güleryüzlü,disiplinli olarak tanımlaya bilirim..çalıştığı güzellik merkezide çok profesyonel bir yerdir,herkes işinin bilincinde hizmet veriyorlar...Derya hanım tekrar teşekkür ederim size,yaşam boyu iyi yerlerde olmanız dileğiyle... NURCAN KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    
Rukiye GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2012
TavsiyeNo: 49119
Merhabalar, Sevgili diyetisyenim Derya hanıma tavsiye üzerine gittim. İlk gördüğüm anda güler yüzü, zerafeti ve örnek görüntüsü ile dikkatimi çekti. İşte dedim diyetisyen dediğin böyle olur. Uzun süredir bana sıkı sıkı yapışan kilolarımdan kurtulamuyordum ve kendisinden yardım istedim. İlk dikkatimi çeken şey bana alışılmış kalıplarda diyet programı hazırlamaması oldu. Tamamen benim yaşam tarzıma ve maddi imkanlarıma uygun bir program hazırladı sağolsun. Bazen tavsiyelerine uyamadım ama o hiç pes etmeden benim için en doğru diyet listelerini hazırlayarak bana kilo verdirmeyi başardı. Derya hanım her zaman yeniliklere açık, araştırmacı ve çok azimli. Mesleki yönden hep yeni bilgiler edinen ve bunuda danışanları ile paylaşan bir diyetisyen. Konusu ile ilgili seminerleri hiç kaçırmaz ve biçok dergide yazıları yayınlanmakta. Kısacası benim gibi kiloları ile sıkıntısı olan bütün hanımlara-beylere tavsiye ederim. Rukiye GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     1 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2012
TavsiyeNo: 49003
Kendisi benim diyet uzmanımdır.Onu bir arkadaşımın tavsiyesiyle buldum. Aşırı kilo problemim vardı ona gittiğimde enkaz gibiydim şuan kendimi çok genç ve dinamik hissediyorum. Yemek alışkanlığım düzene girdi. Hedefim 35 kilo vermekti hala devam ediyoruz ben hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorum ama Derya hanım buna kesinlikle müsade etmiyor. Çünki sağlıksız olacağını söylüyor ve tekrar aynı kiloları almamı istemiyor ilk başta pek anlam verememiştim ama şuan da düzenli vesağlıklı kilo vermeye devam ediyorum. Kendisine çok güveniyorum. Kilo vermek isteyenler kesinlikle onunla çalışmalı çünkü vücudunuzu istediği gibi yönlendirebiliyor. Ayriyeten kişilik olarak da mükemmel bir insan ve arkadaş. Kendisine çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2012
TavsiyeNo: 48996
Selam.. Ben 162 boyunda 62 kiloydum bir kac ay kadar sonra Derya Zünbülcan sayesinde 8 kilo kadar verdim,beslenme şeklimi düzenledim, sayesinde sağlıklı beslenmeye alıştım. Kilo vermeme yardımcı olduğu için alışverişlerde mutlu olmaya başladım büyük beden denemek kadar kötü bir şey yok :). Sorularımla ilgilendi. Güleryüzlü davrandığı için hiç bir konuda çekincem olmadı sorularıma yüzeysel cevaplar vermediğinden konuyu en ince ayrıntısına kadar anlattığından daha etkili oldu diyebilirim bir şey yapma denildiğinde daha istenilesi olur ama nedenleriyle açıklandıysa yapma denilmesi gerekmeksizin zaten kendinizi onu yapmaktan geri çekmek için tüm sınırları zorlarsınız, Derya Zünbülcan bu konuda çok başarılı. Diyet bir yere kadar yapılabilir ama beslenme bozukluklarınızı düzenlediğiniz anda hayatınız kendiliğinden diyete dönüşüveriyor çünkü kendiniz için gerekli olanı severek yapmanızı sağlayan açıklamaları gerektiğince sunabilen, danışabileceğiniz her seferinde o tebessümüyle karşılayan bir diyetisyeniniz var. :) Teşekkür ederim Derya Zünbülcan.. :)
     4 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 464 30 70
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Dyt.Derya ZÜNBÜLCAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Derya ZÜNBÜLCAN Mesleki Videolar Videoları
-

20:39
Top