2007'den Bugüne 82,774 Tavsiye, 26,153 Uzman ve 18,360 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hümeyra ERGÜL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

30

[Uzm.Psk.Hümeyra ERGÜL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hümeyra ERGÜL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

87
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarHümeyra ERGÜL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hümeyra ERGÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Neslihan KAYANeslihan KAYA
Neslihan Kaya'yı ogrencilik yıllarından beri tanırım.Kendisi ideali ugruna calışmaktan cabalamaktan zevk alan, akademik kariyere meslegiyle ilgili gel...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kendini açma, ruhsağlığı kazanma demektir.

Hümeyra ERGÜL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik Terapisi, Evlilik Öncesi, İlişkiler
-Bireysel Terapi: Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu, Obsesif-kompulsif Bozukluk, Depresyon, Sosyal Anksiyete, Panik Bozukluk
-Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) ile kaygı bozuklukları: Sosyal Fobi, Panik Bozukluk, Yükseklik Korkusu, Kapalı Alan Korkusu, Örümcek Korkusu, Uçak Korkusu, Araba Sürme Korkusu, Yükseklik Korkusu

Hümeyra ERGÜL Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Hümeyra ERGÜL'ün Özgeçmişi
İbn Haldun Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora Programına devam etmekteyim. “Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı” ardından “Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans Programını” İstanbul Ticaret Üniversitesinde tamamladım. 2006 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum.
Lisans yıllarımda Çapa Tıp Fakültesinde staj eğitimimi tamamlarken kadın sığınma evlerinde ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalıştım. İki yıl engelli ailelerine psikolojik destek hizmeti verdim. “Yüzyüze” İnternet Bağımlılığı Projesi kapsamında 2200 lise öğrencisiyle bir yıl çalıştım. “Tamirhane Psikoloji” nin kuruculuğunu ve on yıl aktif çalışmasını yürüttüm. Dört yıldır Medaim Yanık Kliniği’nde çalışmaktayım.

Çalışmalarımda Bilişsel Davranışçı Terapi, Sanal Gerçeklik ile Terapi ve Gottman Çift Terapisi kullanmaktayım.

Çalıştığım Alanlar:
 Evlilik Terapisi, Evlilik Öncesi...[Devamı...]

Hümeyra ERGÜL Tavsiye Yazıları Hümeyra ERGÜL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 danışanS (Danışan)
 IP: 176.42.76.LL

12-02-2020
 TavsiyeNo: 113581
Hümeyra Hanım’ı çok zor bir dönemimde psikolog arayışındayken keşfettim. Tesadüf eseri karşıma çıktı diyebilirim. Kendisinden 1 yıl terapi aldım. Hala da görüşmelerimiz devam ediyor ve edecek. Sosyal anksiyeteye dair birçok problemimi beraber hallettik. Bana sürekli ödevler verdi ve ben de bunları uyguladım. Okul hayatımda beni en çok zorlayan şey sunumdu. Kendisi sayesinde bir gruba sunum yapma şansım oldu. Çok güvenilir ve işinde başarılı bir psikolog. İnsan hayatına etki etmek istediği gerçekten çok belli oluyor. Kendisine sonsuz teşekkürler
     Beğenin    

 M.Ö. (Danışan)
 IP: 176.55.5.ZYW

29-05-2018
 TavsiyeNo: 103978
Çok zor bi dönemden geçerken internet üzerinden psikolog arayışına girdim. Tevafuken bu sayfada Hümeyra Hanımı buldum yorumları okudum ve işte benim aradığım kişi diye içimden geçirdim. İlk başta tedirgindim acaba yazılanlar doğrumu yoksa işini sadece para için yapan birisimi diye. Ama şu anda o kadar doğru bir karar vermişimk ki kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk seanstan itibaren güleryüzü samimiyeti anlayışı her yönüyle beni son derece rahatlattı. Kesinlikle düşünen herkese hiç tereddüt etmeden hemen randevu almalarını tavsiye ediyorum. Hakkında yazılanlara sonuna kadar katılıyorum. Kendisi sadece bir psikolog değil aynı zamanda çok samimi bir arkadaş/dost gibi. Tesbitleri tavsiyeleri hayatıma dokunan cinsden oldu iyiki tanımışım sizi o yüzden buraya yorum yazan herkesede ayrı ayrı teşekkürler:)
     4 Beğeni    

 a.g. (Danışan)
 IP: 46.2.61.YZ

01-06-2017
 TavsiyeNo: 97067
Hümeyra hanımla tanışmam arkadaş tavsiyesi ile oldu. Kendisiyle görüşmeden önce de bu siteden yorumları okumuştum ve güvenim bir kere daha artmıştı. kendisiyle bir yılı aşkın bir zamandır görüşüyoruz. Ve çok memnunum. psikoloji gibi bir çok insanın kendini piyasaya sürüp insanları kandırıdığı bir alanda hümeyra hanım bilgisi, tecrübesi ve yetenekleri ile güvenilecek insanlardan biri. Tavsiye ediyorum ve sizinde daha sonra kendisini tavsiye edeceğinize inanıyorum :)
     6 Beğeni    

 zs (Danışan)
 IP: 78.173.12.ZL

20-03-2017
 TavsiyeNo: 95389
Evlilik ile ilgili sorularım ve endişelerim vardı.Ailem tarafından da tanıştırıldığım biri vardı ve kafam çok karışıktı.Ne istediğimi de tam olarak bilemiyordum.Karşımdaki insandan neler beklemem gerektiğini , hangi sorunlarla baş edilebilir hangilerinde başa çıkılamaz öğrenmemde büyük katkısı oldu.Özellikle kendimi tanımamda , karşı cinsle olan diyaloglarımın olumlu gelişimine katkı sağladı ve farkındalığımı geliştirdi.Kendisiyle bu konu dışında da her türlü sıkıntımda güvenle konuşabildim ve terapilerinin sonunda tüm sorularıma yanıt buldum. Eğer evlilik öncesi bir karar alma aşamasındaysanız , güvenle ve şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 M.Ç. (Danışan)
 IP: 88.240.231.ZB

17-03-2017
 TavsiyeNo: 95340
Evliliğimizle ilgili problemlerimiz vardı. Bunları bir uzmana danışmaya karar verdik. Bir tanıdık vasıtasıyla Hümeyra hocamla tanıştık. Sorunları çözmeye değil sorunları yönetmeye odaklanmayı ögrendik. Tüm sorunları çözmek ortadan kaldırmaya çalışmak çok yorucuydu.Bunun yerine birbirimizi tanımak ve sorunları yönetmek çok pratik ve az yorucuymuş, eşimin ve benim öfke problemimiz vardı ve çocuklara da olumsuz yansıyordu.keşke çocuklar doğmadan ögrenmiş olsaydık ve onlar hiç şahit olmasaydı.Herkese güvenle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 c.u (Danışan)
 IP: 78.183.206.B

10-12-2014
 TavsiyeNo: 73994
Erkek arkadaşım ile yaşadığım problemler dolayısıyla yardım aldım. Erkek arkadaşım ile yaşadığım problemlerin yanısıra kendim ve ailem ile ilgili de çıkmazlarım vardı. Ne yapacağım derken araştrmaya başladım profesyonel yardım almak için. Bir akrabamız vesilesiyle Hümeyra Hanımı buldum ve gittim. Samimi bir ortamla karşılaştım. Kendisi çok candandı ve problemlerime nasıl yön vereceğim hakkında bilgi sahibi oldum. Uyguladım rotamı buldum ben. Kesinlikle tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    

 k.u. (Danışan)
 IP: 178.240.46.YL

22-02-2013
 TavsiyeNo: 58275
Hümeyra hanımı ilk olarak tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde tanıdım. Daha önce yazmış olduğu birkaç makaleyi okudum. Ve bize yardımcı olacağını düşündüm. 6 yaşındaki kızımdam dolayı başvurdum. Kızım ilk gittiği gün ben büyüyünce psikolok olacağım, son gittiğimizde benim bir sorunum olursa Hümeyra ablama gidicem dedi. Humeyra hanım kime nasıl yaklaşacağını iyi bilen birisi. Hümeyra hanımın bu ilgisinden ailece memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.
     1 Beğeni    

 H.K (Danışan)
 IP: 85.102.141.ZJJ

25-01-2013
 TavsiyeNo: 57470
Ben hümeyra hanımı kız kardeşimin bir tanıdığı vasıtasıyla buldum.Çok sıkıntılı olduğum dönemlerde çıkış yolu bulamadığım günlerde Allahın izniyle kendisiyle tanıştım. Çok iyi bir yol gösterici gerek ailevi problemlerde olsun gerekse kişisel problemlerde olsun hayata bakış açımda yol gösterici oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Kendisi işinde profesyonel, dini bilgileri tam , güler yüzlü , samimi , sevecen biri. Herkesin tanışmasını ve sıkıntılı olduğu dönemde destek almaktan kaçınmaması gerektiğini öneririm.
     2 Beğeni    

 Z.S. (Danışan)
 IP: 88.240.41.ZY

16-01-2013
 TavsiyeNo: 57145
Hümeyra hanımı ilk olarak tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde tanıdım. Sonrasında bi akrabama bahsettiğimde kendisini tanıdığını çok iyi biri olduğunu bana faydasının dokunacağını söylemesiyle aklımda hiç bir tereddüt kalmadan ilk randevumu alıp görüşmeye gittim. Hümeyra hanıma danışmamdaki temel sebepler hayata karşı hep bir endişe içinde olmam, olaylardan ciddi boyutlarda etkileniyor olmamdı. Kendisi çok içten ve güler yüzlü biri. Kendisinin yanında kendimi çok huzurlu hissediyorum. İlk gittiğim seansta bile gözle görülür hayata bakışımda, fikirlerimde değişiklikler oldu. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum ve tabiki tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 ayşe nur (Danışan)
 IP: 85.102.159.ZCB

12-01-2013
 TavsiyeNo: 57023
tanıdık vasıtasıyla tanıştık. okulum ile ilgili problemlerimde bana çok yardımcı oldu. karar vermekte zorlandıım konularda benim isteklerimi göz önüne alarak ve yanlış olabilecek konulardabeni uyararak kendi kararlarımı almamda bana yardım etti. psikolog olarak, danışmanlarla olan diyaloğunun gizliliğini ve danışanın hassasiyetlerini ön planda tutan biridir. ben şu an kendisinin işinde mükemmel olduğuna inanıyorum. anlayışlı,saygılı,pratik çözüm bulan. güleryüzlü, konuşmadan önce dinlemeyi bilen ,aktif , gezmeyi seven biri. Yanında nergis adında çok tatlı bir sekreteri var :) Psikolog hanım kendisi kadar cana yakın birini bulmuş :)
     2 Beğeni    

 N.Ş. (Danışan)
 IP: 88.238.138.YYL

28-12-2012
 TavsiyeNo: 56674
Hümeyra hanımla, Sosyal Fobisi olan içine kapanık, öz güven eksikliği olan, topluma karışmaktan çok hoşlanmayan, toplu taşıma araçlarını kullanamayan ve bu sebeplerle hayatında çok zorluk yaşayan bir akrabamı getirdiğimde tanıştık. Bize ve diğer danışanlara olan tavırları, davranışları içten ve samimi. Kendisi için danışanlarının mutluluğu ve kendisine geri dönüşleri daima maddiyattan önce gelmektedir. Hocam çok güler yüzlü karşı tarafla konuşurken kendisini onun yerine koyabilen,tarafsız düşünebilen eleştirisel değilde daha çok nasıl yardımcı olmaya çalışabilirm mantığıyla yaklaşmaktadır. İlk seansın sonunda bile önemli tesirleri oldu. Kendisini büyük bir güvenle ailecek tavsiye ederiz.
     4 Beğeni    

 gaye (Danışan)
 IP: 92.45.3.DY

07-09-2012
 TavsiyeNo: 53697
Hümeyra ERGÜL ile bir tanıdık vasıtasıyla tanıştım..Boşanma esnasında yaşadığım duygusal problemler ve bunları nasıl aşacağım konularında kendisinden destek almaktayım.Çok güleryüzlü ve samimi biri,aynı zamandada iyi ve verimli bir dinleyici.yaşadığım zorluğu ve hüznü atlatmamda çok güçlü bir destek.Mesleki anlamda benim görebildiğim kadarıyla; negatif olarak söylemem mümkün değil. psikolojik,duygusal sorunlar yaşadığını düşünen herkese samimiyetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 mevlüt (Danışan)
 IP: 88.253.127.YDJ

27-08-2012
 TavsiyeNo: 53369
hümeyra ergül ile komşumuzun vasıtasıyla tanıştık tanıştık diyorum çünki ailece bizim rehberimiz oldu psikolojimizin çok bozuk olduğu herşeyin birbirine karıştığı dönemde kızım eşinden ayrılıyordu iki çocuğuyla onu psikopat eşinden nasıl kurtarabiliriz derken hümeyra ergül imdadımıza yetişti ve nasıl davranmamız gerektiyini bize tavsiyeleriyle her tavsiyesi bir mücevherdir çok rahat bir şekilde kızım ayrıldı şu an huzur ve mutluysak hümeyra ergül sayesindedir ben bir baba olarak eyer ailevi bir sorun yaşayan varsa tavsiye ediyorum hümeyra ergül dalında bir numara teşekkür ederim hümeyra ergül iyi varsın
     1 Beğeni    

 Ayten (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.188.216.ZBZ

26-08-2012
 TavsiyeNo: 53361
Hümeyra Hanım'ı kısa bir süre önce tanıdım. Ben biraz sabırsız, herşeyi hemen olsun isteyen biriyim ; kısaca bazen bana sabretmek zordur . Hümeyra Hanım'ın üslubu , olumlu konuşmaları beni motive ediyor ve hayata farklı açıdan bakmamı sağlıyor . Hoşgörüsü , sevecenliği , işindeki titizliği , danışanlarına ve çalışanlarına ilgisini beğeniyorum . Eğer sizde birşeylerin ters gittiğini düşünüyorsanız , bir desteğe ihtiyacınız varsa Hümeyra Hanım'ın tecrübesinden yararlanmanızı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 T.T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.36.FJ

25-08-2012
 TavsiyeNo: 53327
Hümeyra Hn ortak bir arkadaş vasıtasıyla tanıma fırsatı bulduğum, samimiyetine, içtenliğine ve en önemlisi bende oluşturduğu güven duygusuna paralel olarak gerek iş hayatımda karşılaştığım pürüzlerle mücadelemde, gerekse en özel sorunlarımda yorum, tavsiye ve yönlendirmelerine şiddetle ihtiyaç duyduğum kişilerden biri haline gelmiştir. Yöneticimle yaşadığım sorunlarımı kendisiyle paylaştığımda, iş hayatında içten içe sizi kemiren ancak çoğu zaman varlığının farkında bile olmadığımız ve kanıksadığımız mobbing kavramı ile ilgili farkındalığımı arttırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Destek ve yönlendirmeleriyle bu zorlu süreci kısa sürede atlattım şuan çalışma hayatımda daha bilinçli ve mutlu olduğumu hissediyorum.
     1 Beğeni    

 onur (Danışan)
 IP: 93.186.30.ZY

24-06-2012
 TavsiyeNo: 52090
Merhaba arkadaslar humeyra hanim kesinlikle dost canlisi Insana surekli pozitif enerji katan birisi.En onemli unsurlardan biriside dinleme kabiliyeti ve cozum oneri problem cozme konusunda gercekten uzman daha once baska psikologdan destek almistim ama humeyra hanimi tanidiktan sonra ilk defa bi psikologdan destek aldigimi dusundum. Ben kendisiyle tanistigimda isim ile ilgili bazi sikintilarim vardi kendisinden yardim aldim ve destegiyle olumlu gelismeler yasadim is hayatimla ilgili sayesinde hersey daha iyi ve guzel sukurler olsun kesinlikle tavsiye ediyorum kendisine hersey icin tesekkur ediyorum.
     3 Beğeni    

 Neslihan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.100.YZ

26-09-2011
 TavsiyeNo: 44471
Hümeyra Hanımla tanışıklığmız yaklaşık on yılı bulmaktadır.Kendisinin uzmanlık alanına dair şahsen bir yardım almadım;fakat yardıma ihtiyacı olan çok yakın çevreme önerdim.Önerdiğim kişilerden biri öğrencim diğeri de en yakın arkadaşım idi.İkisine de tahminimin çok ötelerinde yardımcı oldu keza iyileşmenin böylesine bizzat şahit oldum. Sizler de çok iyi bilirsinizki psikolojik anlamda yardımda bulunulacak birini en yakınlarınıza önerirken bir kez daha durup düşürsünüz,çünkü sözkonusu olan sağlıktır.Yaşamının bukadar içinde olan yakınlarınızın bu denli tekrar tekrar hayata bağlandığını görmek kadar güzel bir duygu olamaz sanırım..Çalıştığı ortama gösterdiği titizliği ve özeni ile,kendisine olan (altı dolu) özgüveni ile takdir ediyorum kendisini.Güven samimiyet uzmanlık anlamında sonsuz güveniyor ve gönül rahatlığıyla öneriyorum..
     3 Beğeni    

 melahat (Danışan)
 IP: 46.196.56.YLB

23-09-2011
 TavsiyeNo: 44422
Atanamayan bir öğretmenim. Hem obsesyonlarmın hem de özel sektörün beni iyice bunalttığı bir anda Hümeyra Hanım'la tanıştım.İyi ki tanıştım...Hümeyra Hanım'ın vesilesiyle başkalarının hakkımda ne düşündüğünün değil " kendimin ne olduğumun" önemli olduğunu ve "değerimi" anladım. Hümeyra Hanım, güleryüzü ve samimiyetiyle güven veriyor. KPSS hazırlık sürecine de sağlıklı bir ruhla başlamamı sağladığı için kendisine teşekkürü borç bilirim. Eski özgüvenime tekrar kavuştum. Sıkıntılarından sıyrılıp rahatlamak isteyen herkese öneriyorum.
     4 Beğeni    

 cemile mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı üSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.84.WB

06-04-2011
 TavsiyeNo: 40945
Hümeyra hanımla arkadaşının tavsiyesi üzerine tanışdık. Nişanlılık dönemi içinde yaşadığım sıkıntıları arkadaşıma anlattığımda bana hümeyra hanımın adresini verdi. Ve burdan da kendisine teşekkür ediyorum, çok verimli seanslardı. Sorunların kaynağına inmede ki başarısı ve içtenliği tartışılmaz. Bence Hümeyra hanım doktor hasta ilişkisinden çok, yannda dertleşebileceğiniz dost havasını yaşadığınız için başarılı.. Sayın doktorum iyi ki varsınız, teşekkürler..
     3 Beğeni    

 Dr.PELİN ALBAYRAK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.245.173.ZD

04-01-2011
 TavsiyeNo: 38464
Hümeyra 20 senelik arkadaşım olmasından dolayı meslek hayatına başlamadan önceki eğitim süreci, kişiliği, bu mesleği niye seçtiğini bilmem ve mesleğini yapmaya başladıktan sonraki süreçte de mesleki başarısını yakından gözlemlemiş biri olmam nedeniyle ihtiyacı olan herkese,özellikle bana başvuran destek alması gereken hastalarıma fayda göreceklerini bilerek tavsiye ediyorum.. Güler yüzlü , içten,konuşkan,mantıklı ve mesleğini çok seven bir insan olması da danışanlarının fayda görmesini sağlayan nedenlerden bir kaç tanesi Dr. Pelin Albayrak

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    

 semra (Danışan)
 IP: 88.254.2.YFC

27-12-2010
 TavsiyeNo: 38302
hümeyra ergül ortak arkadaşlar vasıtasıyla tanıdım, bir psikoloğun danışmanlığına ihtiyacım vardı ve günümüzde psikolog sayısı çok fakat insanın güvenerek konuşacağı açılabileceği birine ihtiyacı var, tavsiye üzerine gittim ve gerçekten çok mutlu oldum, bukadar güvenebileceğimi, rahat olabileceğimi düşünmemiştim. öncelikle beni rahatlatması yumuşatması konuşmaya hazırlaması inanılmazdı çünkü bişeylerin düzeleceğine inanmadan kapalı kutu olarak gidiyosunuz ve kendinizi biranda açılmış buluyosunuz bu çok mutlu edici, umutlandırıcı. hep duyduğunuz yada gördüğünüz süre bitsin paramı versin gitsin diyen bir psikolog omayışı, sizi gerçekten dinlediğini görmeniz ayrı bir olay, bundan dolayı birdaha ki seansı hemen istiyosunuz. hümeyra hanım gerçekten iyi bir psikolog ve büyük bir yardımcı, kesinlikle onunla konuşmanızı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 münire (Danışan)
 IP: 78.179.92.JF

26-12-2010
 TavsiyeNo: 38272
hümeyra ergül,ü arkadaşım vasıtasıyla tanıdım iyikide tanıdım mesleyinde uzman konuşkan güler yüzlü sevecen ikna kabiliyeti yüksek bana verdiyi psikolojik destek çok önemli hayata bağlandım onun sayesinde sağlam bir kişilik , depresyondan ve psikolojik bozukluğumdan kurtuldum onun sayesinde her konuda danışıp yardım alıyorum birkere insanlara yaklaşımı farklı kendinden emin bilgili, arşatırmacı kişiliyi tavsiyeleriyle benim intahara meyilli kişiliyimi bile düzeltti şuan mutlu huzurluysam onun sayesinde teşekkürler hümeyra ergül
     4 Beğeni    

 duygu çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.102.153.YCD

24-12-2010
 TavsiyeNo: 38222
hümeyra hanım gerçekten de bu işte işinin çok iyi bir uzmanı..hiç düşünmeden aricağınız ilk kişi olmalı..sorunlara yaklaşımı çok profosyonel..mutlaka kendinizle ilgili birşey bulucaksınız..piyasada bu işi yapan binlerce insan var fakat bn hümeyra hanım kadar sorunlara pratik cevap bulan,olaylara başka gözle bakmayı sağlayan bir kişi tanımadım..meslek hayatında çok başarılı bir hanımefendi..şiddetle tavsiye ediyorum..gittiğniz zaman ne demek istediğmi anlıcaksınız..yeter ki gitmek için biran önce karar verin..
     2 Beğeni    

 fatmanur sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.108.80.ZZ

13-12-2010
 TavsiyeNo: 37965
Hümeyra hanımla bir arkadaş ortamında sohbet etme fırsatım olmuştu. Bu kısa sohbette onun samimi, icten ve güvenilir bir arkadaş olabilecegini düşünmüstüm. Bir ara arkadaşlarıma bir psikologla görüşmek istediğimi soyledigimde Humeyra hanımın psikolog oldugunu ve ona gidebilecegimi soylediler. Cok zorlanarak aldığım bu karar onu hatırlayınca beni cok rahatlatmıştı. Onunla ilgili ilk izlenimlerimde gorusmelerimiz suresince yanılmadığımı farkettim. Sıkıntımı anlatırken butun dikkatiyle dinlemesi, durumların çözümsüz olmadığına ikna etmesi ve de ufuk acıcı çözüm önerileriyle gercekten onemli bir destek ve arkadaş oldu bana. Ozellikle yabancı bir insanla nasil konusurum, beni nasil anlar, dinler gibi cekinceleri olanların kendilerini cok rahat hissedebileceklerini, eski dostlarıyla bir araya gelmis gibi guvenli bir sekilde Humeyra hanımın destegini alabileceklerini dusunuyorum.
     3 Beğeni    

 s.b.c (Danışan)
 IP: 85.103.28.YJZ

08-11-2010
 TavsiyeNo: 37152
Hümeyra hanımı bu sitedeki tavsiyeler üzerine aradım ve şu anda piskolojik destek alıyorum. Kısa bir süre olmasına rağmen yavaş yavaş hayatımda bazı şeyler değişmeye başladı bile. Hayata farklı bir yönden bakmamı sağlıyor. Hümeyra hanımın o samimi dostca yaklaşımı insanı gercekten güvende hissettiriyor. Her seansı sabırsızlıkla bekliyorum ve her seansdan sonra kendimi gercekten farklı hissediyorum, iyi hissediyorum bundan dolayı hümeyra hanıma cok cok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 talat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.176.100.DW

26-09-2010
 TavsiyeNo: 36077
Hümeyra Hanımı kısa süreden beri tanımama ragmen , kendisiyle çok sohbet etme fırsatım oldu. Düşüncelerinizi, gelecekle ilgili planlarınızı paylaşmanızı tavsiye ederim. Size çok farklı açılardan, görmediğiniz veya öngeremeyeceğiniz fikirler verebilir. Bunların dışında kendisi çok iyi bir dinleyici ve iyi bir dosttur. Kendisi aile ve iş hayatınız hakkında önemli , yapıcı tavsiyelerde bulunacaktır. Kendisi çok bilgili, branşında araştırmacı ve konusuna çok hakim birisidir. Onunla sohbetinize biraz zaman ayırabilirseniz, sorunlarınıza çözüm bulabileceğinize eminim.
     5 Beğeni    

 OGUZHAN ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.58.68.ZCB

12-09-2010
 TavsiyeNo: 35751
Sayın Hümeyra ERGÜL, Biriyle konuşmak,dertleşmek ve olaylara farklı bir açıdan bakmak isteyenlerin aradığı uzman... Ondan ilk olarak 7.sınıfa gectığımde seans aldım,okulla ilgili bikaç problemim vardı.Psikologa gitmeyi de reddediyordum ama gördümki gitmek çok faydalıymış. Su anda 10 a gidiyorum hala bir sıkıntımda danışacağım tek kişi. 4 yıllık tecrübesi olmasına rağmen sanki cok daha uzun zamandan beri bu işi yapıyormus gibi tecrübe sahibi. Annemle bile bu kadar rahat konuşamazken onunla her konuda konusabılıyorum. Çok iyi bir dinleyici... Hümeyra ERGÜL ü herkese şiddetle tavsiye ediyorum...
     3 Beğeni    

 Ş***** A****** (Danışan)
 IP: 78.186.130.DF

26-08-2010
 TavsiyeNo: 35434
ilk tanıştığımızda tanışmamızı isteyenlerin onu neden bu kadar övdüklerini merak etmiştim. tanışınca anladım ki; dünyada sayılarının oldukça az olduğunu düşündüğüm istisna insanlardan birtanesi... gayet mütevazi,gayet hoş görülü,fazlasıyla alçakgönüllü,inanılmaz paylaşımcı, mükemmel bir dinleyici ve oldukça da sevecen.... ben annemle bile bir çok şeyimi paylaşamazken, hiçbir arkadaşıma çok net duygularımı anlatamazken, Hümeyra hanım la konuşmak için, her şeyimi anlatıp her şeyi sormak için kendimle yarışır oldum. okadar enteresan ki, geçenlerde onun yanındayken benim için özel olduğunu düşündüğüm birinden bir msj aldım.zaten asıl konuda, asıl sorunda onun üzerine geliştiği için okudum..sonra ona okuttum, sustum.. yanlız ya da başkalarıyla olsam belki saatlerce ağlar,inanılmaz derecede de üzülürdüm yazılanlara... ama o bir yorum yaptı, hiç bakmayı akıl edemeyeceğim bir noktadan..gülümsedim ve hiç birşey olmamış gibi devam ettim kaldığım yerden... her görüşmemizde bir kez daha anlıyorum ki; ölümler de, ayrılıklar da, mutluluklar da,sevgi de, kısacası dünyada insanlara ait hiç birşey paylaşmadan bir işe yaramıyormuş.. sadece bir doktor olarak değil, bir insan olarak ta bütün iyi özelliklerin bir bedende nasıl toplanabileceğine mükemmel bir delil... gerektiğinde doktorun, gerektiğinde arkadaşın, gerektiğinde danışmanın ve gerektiğinde de sen olabilecek birini arayanlar için kesinlikle ve de şiddetle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 O.G. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.188.135.ZC

14-05-2010
 TavsiyeNo: 33109
Yaşama kendi rengini de katan, enerjik, canlı ve bir o kadar güler yüzlü arkadaşım hakkında bir şeyler yazmak beni mutlu etti. Hümeyra Hanım genç bir psikolog olmasına rağmen kendini farklı alanlarda yetiştirmiş ve geliştirmiş biridir. Sosyal sorunlar karşısındaki duyarlılığı, yardımseverliği ve farklı ekonomik ve sosyo kültürel yapıdan gelen danışanlar karşısındaki mütevazı ve alçakgönüllü tutumu ile insanlarla dostane ilişkiler geliştirebilmektedir. Saygı, nezaket ve ölçü konusunda sınırları dikkatle çizilmiş bir alanın içinde hareket etmesi, işini kaliteli bir şekilde yapmasını sağlamaktadır. Sivil toplum kuruluşları ile olan yakın ilişkisi sayesinde geniş bir sosyal paylaşım ağı vardır. Bununla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya çalışarak dezavantajlı kesimlere elinden geldiğince destek olmaya çalışır. Samimi ve sahici bir meslek elemanı olarak danışanları ile güven temeline dayalı bir iletişimi vardır. Rahat konuşabileceğiniz ve kendisinden kesinlikle yardım alabileceğiniz psikolog arkadaşımı büyük bir güvenle öneriyorum.
     7 Beğeni    

 alSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ertuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.58.5.CY

06-05-2010
 TavsiyeNo: 32946
Sayin Psikolog, Her insanin sikintili donemlerinde ihtiyac duyabilecegi bir dost kadar yakin sikintinin cozulmesi konusundada sikintinin oyuncularindanmiscasina aydin cozum onerileri ve tavsiyeleri ile omrumun sorunlu bir donemini ayaklarim uzerinde atlatmami saglamistir. Guler yuz,samimiyet ve probleminin sahiplenilmesini arayan herkese gonul rahatligi ile tavsiye edebilecegim bir kisidir.Ayrica ofis calisanlarinada hosgoru ve guleryuzlu hizmetlerinden oturu tesekkur ederim.
     9 Beğeni    

Hümeyra ERGÜL'ün Kitap ve Yayınları Hümeyra ERGÜL'ün Basılı Kitap ve Yayınları
TURUNCU dergisi (ANKARA)

Hümeyra ERGÜL'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Bilissel Davranisci Psikoterapiler Dernegi
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Prof.Dr.Medaim Yanık Kliniği
Salacak/Üsküdar
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 363 90 03
(Randevu İçin Arayabilirsiniz.)

Telefon 2 :
0(551) 609 66 66
(Randevu İçin Arayabilirsiniz)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(38 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Istanbul Bılgı Unıversıtesı
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2014) - İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans (2017)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Hümeyra ERGÜL'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Arapca


Hümeyra ERGÜL'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hümeyra ERGÜL Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video07:11
Top