2007'den Bugüne 88,393 Tavsiye, 27,366 Uzman ve 19,485 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Naciye TOKAÇ
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist, Yetişkin Terapisti, Aile ve Çift Terapisti

Naciye TOKAÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Naciye TOKAÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Naciye TOKAÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Naciye TOKAÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Farkında ol, Anı yaşa..."
Naciye TOKAÇ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Apamer Aktüel Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No: 33 D:8 Kat:4 Bakırköy
İstanbul
(Lütfen Randevu Alınız)
Uzm.Psk.Naciye TOKAÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji (2004 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Naciye TOKAÇ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel psikoterapi:
Depresyon
Panik atak
Anksiyete
Fobi
Sosyal Fobi
Vajinismus
Cinsel İşlev Bozuklukları
Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Öfke ve Öfke Kontrol Sorunları
Kayıp ve Yas
Yeme Bozuklukları
Özgüven Sorunları
Kişilik Bozuklukları
Sınav Kaygısı
Performans Geliştirme, Motivasyon Gelişimi


Aile-Çift terapisti:
Nişanlılık Danışmanlığı
Evlilik Öncesi Uyum Danışmanlığı
Eş Terapisi
Aile Danışmanlığı

Naciye TOKAÇ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Naciye TOKAÇ'ın Özgeçmişi
1981 Doğumlu olan Tokaç, 2004 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Uygulamalı Genel Psikoloji alanından uzmanlık derecesini aldı.
2004 yılından itibaren çeşitli özel ve devlet kurumlarında çalışmakta Yetişkin Bireysel Terapi ve Aile/Çift terapisi alanında çalışmaktadır.
Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR (Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme) Terapisi, Bütüncül Terapi ve Gottman Çift Terapisi yöntemleriyle çalışmaktadır.

Naciye TOKAÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2018
TavsiyeNo: 102839
tanışmamız tam bir tesadüf evime yakın bir yer aradım ve orayı buldum tesadüfen Naciye hanım denk geldi iyi kide o gelmiş çünkü çok iyi ve ilgili bir doktor. öncelikle çok iyi ve aşırı ilgili bir doktor. çok memnun kaldım. önce biraz tereddüdüm vardı işte nasıl konuşucam nasıl konuşmaya başlıcam sonra gittiğimde o kadar sıcak kanlıydı ki ve anlayışlı kendiliğinde konuşmaya başladık. bana çok önemli ve benim hayatımı iyi yönde etkilicek sözleri oldu onun için çok teşekkür ediyorum. kendisi güler yüzlü arkadaş canlısı olması beni daha rahat hissettirdi. kendisine bu köşe sayesinde teşekkür ediyorum.
     9 Beğeni    
Ali BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2018
TavsiyeNo: 102519
Merhaba.Naciye hanımın yaklaşık 10 aydır danisaniyiz.evlilik terapisi üzerine yardım almaktayiz.Evliliği daha önce yaşamamış biri olarak soylemeliyimki evlilik denen müessese aslında insanın hayal ettiğinden ziyade yaşamın 2. Boyuta girdiği hem bu hayatı beraber paylaştığınız insanın hemde sizin çok çok acemi olduğunuz ve sürekli güncellemesi zorunlu bi hal alan dünyada şirketimizin fikirlerini tabiki onemseyerek profesyonel destek almakta (daha önceleri aşırı karşı olmama rağmen ) kesinlikle faydalı ve hatta aslında sadece evlilik adına düşünülen terapilerin zamanla arkadaş aile akraba sosyal çevre ilişkilerinde dahi birçok olumlu etkileri olduğunu söylemek doğru olur.Ama bu desteği profesyonel icinizin isindigi, size içtenlikle yaklaşan ve huzur veren birinden almak bence bu ise gönül veren çok fazla karsilasmadigimiz Naciye hanım gibi birinden almak son derece önemli olduğunu dusunuyorum.çünkü tam kritik anlarda geri kalan hayatımızın tümünü etkiliycek kararlar verirken anlık kararlardan ziyade insanın kendi kişisel fikrinin ne olduğu ve mantıklı yaklaşımlar neticesinde verilen kararların çok daha doğru olduğunu insanların algilarinin almak istemediği durumlarda dahi oldukça etkili olan Naciye hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum .
     13 Beğeni    
Y....
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101410
Naciye hn.'la yaklaşık 2 aydır devam eden terapilerimiz var. 5 ya da 6 terapi gerçekleştirdik. Terapilerimizin ana gündem maddesi; evlilikte aldatma... Yıllardır yenemedigim ve artık çığrından çıkan bu davranış bozukluğumu ortadan kaldırmak için kendisine danışıyorum. A-Naciye Tokaç Nasıl Biridir? Tamamen profesyonel olduğunu söyleyebilirim. Ne çok resmi, ne çok samimi... Olması gerektiği gibi... Büyük bir ihtimalle her terapiden önce dersini çalışıyor ve önceki terapilerle ilgili analizlerini gözden geçiriyor. Çünkü konular arasındaki bağlantıyı çok iyi yakaladığını görüyorum.Hatta bazen özellikle bunu yapıp yapmadığını test ettiğim zamanlar oldu. Önceki terapilerle ilgili sorular sordum, takip ve ilgi kapasitesini görmek istedim.Başarılıydı. B-Nasıl Bir Yöntem Izliyor? Tabi ki her vak'a ya yaklaşımı farklıdır. Benim gördüğüm şey, önce anla, sonra emin ol, parçalara böl ve her parçaya sabırla eğilip, danışanın farkındalığa erişmesine yardımcı ol... Uygun bir yöntem diyebilirim...Sabır kelimesinin altını özellikle olumlu anlamıyla çiziyorum. Tümevarım yöntemini kullanıyor. Ezbere, kalıplaşmış tespitleri yok. Hem düşünüyor, hem beni düşündürüyor. Tespitleri birlikte yapmaya çalışıyoruz. C-Fayda-Maliyet Analizi Her ne olursa olsun bunun adı bir hizmet...Bu hizmet icin katlandigimiz maliyetler var. Hizmetin ücreti, hizmet için ayrılan zaman vb...Karşılığında bir fayda bekliyorum. Fayda-maliyet analizimde kesinlikle olumlu bir referans verebilirim.Kazandığım/kazanmakta olduğum farkındalık, katlandigim maliyetlerin çok uzerinde... D-Tespitlerindeki Başarı Oranı Ilk iki terapisinden çıktıktan sonra kendi kendime 'bu mu yani' demiştim. Son iki terapisinden çıktıktan sonra ise 'işte bu' dedim. Bunun bir süreç olduğunu anlamam biraz zaman aldı. Son terapilerden çıktıktan sonra 2 saat kendime gelemiyorum. Bu olumlu bir şey... Farkında olmadığım şeyleri geniş açı ile görmeme yardımcı oluyor. Bence bir psikoloğun başarısının ölçüm kriterlerinden biri bu olmalı. Eğer terapilerden çıktıktan sonra kendinize gelmeniz zaman alıyorsa doğru yerdesinizdir. E- Sonuç Danistigim konunun içeriğini anlamam, farkında olmam ve hatta yenmem zaman alacak... Terapilerimin ne kadar süreceğini bilmiyorum. Ama bu konu sonlansa dahi, zaman zaman hayatımın akışı ile ilgili kendisine danışmaya devam edecegim. Geniş bir vizyona sahip bir profesyonel... Bu yazıyı okudugunuza göre danışmak için bir profesyonel ariyorsunuz demektir. Naciye hn'in tarzını mutlaka görün ve 2-3 seanstan sonra, seans çıkışındaki 'kendinize gelememeyi' mutlaka görün... Kendinize gelememeyi yaşadığınız o an bir çok şeyi kazanmaya ve başarmaya başlayacaksınız...
     12 Beğeni    
Ersin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99143
Naciye Hanım'la 2017 yılının Nisan ayında tanıştık. Yoğun anksiyete ve depresyon şikayetim vardı. Yaşamımın büyük bir bölümünü kaygılarla, korkularla geçiriyordum. Hayattan hiçbir beklentim kalmamış ve tat alamaz duruma gelmiştim. Problemlerini çözülemeyeceğini ve bana hiç kimsenin yardımda bulunamayacağını, ömrümün geri kalanını depresif ve kaygılı geçireceğimi sanıyordum. Derken Dr. Alev Tanverdi'nin yönlendirmesiyle Naciye Hanım'la çalışmaya başladık. Anlayışlı ve sakin tavrıyla beni dinledi. Sorunlarımın üstesinden gelebileceğimi söyledi ve EMDR ve bilişsel davranışçı terapi tekniğiyle çalıştık. O günden bu yana yaşantımda olumlu yönde büyük değişiklikler oldu. İlk seanstan itibaren adım adım iyileşme gösterdim. Yıllardır üstüne gidemediğim korkularımla yüzleştim, çekindiğim adımları attım. Deyim yerindeyse zihnimdeki paslı çivileri söktüm. Artık hayata farklı bir pencereden bakıyorum. Yaşamın her alanından keyif alarak mutlu yaşıyorum. İş hayatımda ve özel yaşamımda daha verimli ve neşeli hale geldim. Yıllardır çektiğim mide ve baş ağrılarımın üstesinden geldim. Terapi öncesi bu kadar olumlu gelişme göstereceğimi ben bile tahmin edemiyordum. Naciye Hanım'ı sevecen, işinde uzman ve içten sıfatlarıyla tanımlayabilirim. Eğer ruhsal sıkıntı yaşıyorsanız Naciye Hanım'a bu konuda güvenebilir ve beraber çalışarak problemlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.
     19 Beğeni    
Fahriye ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97202
Merhabalar, Naciye Hanımın yaklaşık 7-8 aydır danışanıyım. Naciye Hanım ilk defa destek aldığım psikolog. Uzun zamandır destek almayı düşünüyordum ancak hep erteliyordum. Yabancı birinin beni anlayamayacağı, bir odanın içinde yabancı birine kendimi ifade edemeyeceğimi düşünüyordum. Naciye Hanımla birlikte tüm bu ön yargılarımdan kurtuldum. İçten, samimi tavırları, güler yüzü, pozitif enerjisi ve dingilliği sayesinde kendimi evimde hissediyorum. Uzun yıllardır Naciye hanımı tanıyormuşum gibi sanki. Bu ortamda tüm sorunlarınızı kendiliğinden anlatmaya başlıyorsunuz. En önemlisi anlatamadıklarınızı da Naciye Hanımın anlıyor olması; ve sizi en güzel çözümleri üretmesi. Naciye hanım sayesinde şimdi daha mutlu ve huzurluyum. Her terapiden çıktığımda kuş gibi hafiflemiş oluyorum. Onun tavsiyeleri sayesinde ayakları yere basan, kendine daha fazla güvenen, sorunları daha iyi çözen, sakin kalabilen, kendini daha iyi ifade edebilen en önemlisi daha CESUR biri oldum:) Kişisel sorunlarınız olmasa bile hayat o kadar zor ki, hem günlük hayatta yaşadığımız olaylar, hem ülkemizde yaşanan olaylar bizi etkiliyor. Etrafımız mutsuz insanlarla dolu ve bunlar bir şekilde bizi de mutsuzlaştırıyor ve zor olan hayatı daha da zorlaştırıyor. Herkes bir arayış içinde çıkış yolu bulmaya çalışıyor. Bu noktada bir defa da olsa Naciye Hanımla yollarınızın kesişmesini şiddetle tavsiye derim. Zaten daha sonra ondan vazgeçemeyeceksiniz :) :) Sevgiler :) :)
     19 Beğeni    
Behiye ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94629
Merhabalar;Naciye hocam hakkında anlatıcak o kadar çok şey varki nerden başlıyacağımı bilmiyorum,ben Naciye hocamı yaklaşık 4 aydır tanıyorum ama o kadar samimi ve hoş bir insan ki sanki yıllardır tanışıyor gibiyiz.ben Naciye hanımla hayatımın en zor zamanında tanıştım be iyiki tanışmışız.ben terapiye gitmek istemiyordum,çünkü asla birdaha eskisi gibi olmayacağımı yeniden hayatı seveceğimi eskisi gibi güleceğimi düşünmüyordum hayat yaşamak bana o kadar boş ve saçma geliyordu ,ama sonra Naciye hanımla tanıştım beni yeniden hayata bağladı yeniden gülmemi sAğladı güçlü olmayı ayakta durmayı öğretti . Ve keşke daha öncesinde tanışsaydım ve size tavsiyem şudur ne olursa olsun terapiye gitmem falan demeyin herkesin böylesine sevecen hoş sohbetli anlayışlı bi insanın desteğine ihtiyacı vardır mutlaka.kesinlikle Naciye hanımı tavsiye ediyorum...
     33 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94506
Yaklaşık 15 yıldır Panik Atak hastasıydım. Bu zaman içerisinde ilaç tedavisine başlıyor ve kendi kendime iyileştim diyerek tedaviyi sonlandırmadan bırakıyordum. Olumsuz bir olayda ataklar tekrarlıyor ve tekrar ilaç tedavisine başlıyordum. İyileştim sandığım zamanlarda da sürekli kendimi kötü hissediyor, bütün olumsuzların beni bulduğunu, yaşamak için bir nedenimin olmadığını düşünüyordum. Mutlu bir insan olmak, bir gün mutluyum demek, insanların arasına karışmak, sosyal bir insan olmak, insanlara güvenmek ve hatta evlenmek benim için imkansız bir şeydi. Tüm bu düşünceler ve yaşam tarzı sonucu anksiyete bozukluğu, obsesyon, depresyon gibi ne kadar rahatsızlık varsa kötü bir süreç içerisine girdim. Zaman içerisinde katlanılmaz bir hal aldı, her gün ölümü düşünür oldum, kurtulmak istiyordum fakat bir türlü çıkış yolu bulamıyordum. Yaşamak istiyordum, hayatımı olumsuz etkileyen her şeyden kurtulmak istiyordum, hayallerimi gerçekleştirmek istiyordum ve kesin kararımı vererek Naciye hanımla tedaviye başladım. Ben bir yazılım, tasarım uzmanı iş adamıyım. Yıllarımı vererek uzmanı olduğum bu konuda herkese güvence verebiliyorum ve işimi sonuçlandırıyorum. Ve her şeyi uzmanına bırakmak gerektiğine inanıyorum. Bu düşüncelerle terapilerde Naciye hanım’ın söylediği her şeyi dikkate alacağıma, olabildiğince uygulayacağıma, dik başlılık yapmayacağıma kendi kendime söz verdim. Tedavi süresince beni her zaman şaşırttı, günlerdir, aylardır hatta yıllardır içinden çıkamadığım, çözüm yolunu bulamadığım her şeye farklı bakış açıları getirerek kapanmamış bütün sayfaları kapattık. Sonraki seansa kadar beni ölmekten beter eden, başımı ağırlaştıran, etrafımdaki insanların telkinlerinin işe yaramadığı her şey kendisiyle görüştükten sonra sanki sihirli bir değnek değmiş gibi yok oluyordu. İnsanın hayatını yaşanmaz hale getirebilecek, ölümün kıyısına bile götürebilecek her şeyin aslında ne kadar da kolay yok olduğunu gördükçe umudum da artıyordu. İyileşme umudumu hiçbir zaman kaybetmedim. Bu hastalıklarla boğuşan kimsenin farkedemeyeceği, imkan vermediği, bazı mutlu insanların farkında olmadan uyguladığı küçük görünen ama insanın hayatını büyük ölçüde etkileyen her şeyi Naciye hanım sayesinde artık öğrenmiştim. Hastayken ve tedavi süresince inanamasanız da bilimsel olarak da her şeyin bir kurtuluş yolu vardı. Bu bu rahatsızlığın varsa bunun nedenleri bunlardır ve iyileşme yolu da budur. İyileşmek için tek yapmanız gereken Naciye Hanım gibi bir uzmana güvenmek ve süreç içerisinde umudunuzu hiç kaybetmemek. Şu ana gelirsek; Aylardır hayatımda hiç olmadığım kadar iyiyim. Terapilerde Naciye hanımla konuştuğumuz konulardaki tüm taşlar tek tek yerli yerine oturdu. Hayatım değişti. Düşüncelerim değişti. Kendime ömür biçmişken, madem geldik bu dünyaya güzel yaşamak gerekiyordu ve yaşam dolu bir insan oldum. Bu yaşıma kadar bir gün kendime mutluyum diyemezken, mutluluğa karşı savaş açmışken her gün içimden gelerek kendime mutluyum diyebiliyorum. Panik atak, anksiyete, depresyon vb. zamanlarımı hatırlamıyorum bile. Şu an ki halimi gördükçe bu kadar güçlü ve mutlu olmak için belki de dibi görmüş olmak gerekirdi diye düşünüyorum ve iyi ki o hastalıkları yaşamışım bile diyorum :) (Tabii ki bunu tedaviye ilk başladığımda o zamanlar ki halim, düşüncelerim nasıldı diye Naciye hanım’a da sormak lazım :) ) Sonuç olarak hayatımın sonuna kadar unutmayacağım, beni hayata döndüren Naciye hanım’a sonsuz teşekkürler.
     33 Beğeni    
Yasemin Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93837
Naciye Hocamla özel bir kurumda tanıştım tesadüf oldu. Onunla tanışıp muhabbet ettiğimde ilk pozitif enerjiyi almıştım. Kendisine bir süre sonra karşılaştığım problemlerle ilgili gitmeyi planladım ve görüşmeye gittim. Problemim ne olursa olsun o yaklaşımı, o çözümleyici tavrı ve benim problemimi aktarırken beni anlayıp kafamın içini okumuş olması beni ilk etkileyen şey oldu. her problemimle tek tek yakından ilgilendi ve onlara öyle cevaplar verdi öyle güzel çözümlediki artık çok hafifim, herzamankinden daha rahat ve huzurluyum. İyiki tanıdım, iyiki kalbimin sesini dinledim ve fazlasıyla tavsiye ediyorum. Teşekkürler hocam :)
     32 Beğeni    
Nazlı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93711
3 senelik anksiyete bozukluğu rahatsızlığıyla cebelleşirken tavsiye üzerine tanıştım Naciye hanımla iyiki de tanışmışım :). Çok psikolog ile tanıştım rahatsızlığımdan dolayı ama kimse Naciye hanım gibi sıcak gelmedi bana ki beklentilerimi çok minimumda tutmuştum tanışmadan önce.Tabiki rahatsızlığımın iyileşme sürecinde sıcakkanlı olması yeterli değil ama olaylara bakış açısı uzmanlığıyla kendisine hayran bırakan asil bir kadındır. Seanstan çıktıktan sonra her zaman şunu söylerim kendime keşke Naciye hanım ile arkadaş olsaydım :) .Naciye hanıma gelmeden önce bu hastalığımın ömür boyu geçmeyeceği her zaman mutsuz karamsar düşünen biri olarak şimdi olaylara bakış açım tamamen değişti ve ben inanıyorum artık benn bu hastalığı yeneceğim :) . Bu rahatsızlıkta psikolog gereklimi ki derken ben şimdi evet gerekli ama Naciye hanım gerekli :) derim. Naciye hanımı tanımlamak istersem 3 kelimeyle bunların en başında Asil kelimesi olurdu ikinci olarak Mükemmel ve arkasından Başarılı.... Eveeeet gelelim canım anksiyete rahatsızlığı çeken dostlarım bu rahatsızlıktan kurtulmak mümkün hayatı yeniden sevmek bakış açısının değişmesi mümkün tekrar tekrar söylüyorum bu Naciye hanımla mümkün :) Sizi çok seviyorummm Naciye hanımcım Allah sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin... Sevgiler :) <3
     35 Beğeni    
RukiyeuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93633
Mrb arkadaslar naciye hanim 2 yildir gorustugum guzel yurekli psikologum ilk defa psikolog destegine naciye hanimla basladim sebebi pskyatrimin belirli noktadan sonra biraz destek almam gerektigi iyikide baslamisim ve naciye hanimi tanimisim panik atak ankisiyete bozuklugu derken kilo kaybi mutsuzluk ve uykusuzlukla basa cikamiyordum 1 ay icerisinde normal hayatima sayesinde geri dondum artik kendisini bi arkadas sirdas olarak goruyorum konusma istegi duyuyorum keyif aliyorum su zamanda her insanin psikologu olmasi gerekiyor bazen icinden cikamadigimiz durumlarda farkli bakis acisiyla yolumuza yon veriyorlar ben niye bunu dusunemedim diye biliyorum olumsuz dusuncelerden siyrilip olumlu dusuncelerle yoluma devam ediyorum naciye hanimin sayesinde İYİKİ TANIMISIM sevgilerrr💕💕💕
     37 Beğeni    
Mrlys
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93619
tavsiye üzerine tanıştığım naciye hanımdan çok memnun kaldım ilk defa psikolojik destek aldım ve kesinlikle doğru bir seçim yapmışım ailesel sıkıntılarımdan dolayı kendisinden destek aldım ve kendimi şu anda çok huzurlu hissediyorum güleryüzlü ve konuya çok hakim bir yapısı var sizi bir doktor gibi değil aileden biriymiş gibi dinleyip yönlerdirmeler yapıyor işinde uzman ve çok başarılı mesleğinin hakkını gerçekten veriyor kesinlikle tavsiye edrim pişman olmazsınız...
     37 Beğeni    
Beyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92920
Anksiyete hastalığı olan bir insandım.Her konu hakkında bir panik ve korku halindeydim.Psikolojik tedavi almaya karar verdiğimde Naciye Tokaç'ı tercih ettim.Bana da tavsiye edilen bir doktor olan Naciye Tokaç hayatımın en kötü dönemlerinden küçük sıyrıklarla kurtulmamı sağlayan karşılaşabileceğiniz en iyi doktordur.Ben şimdi iyileşme evresindeyim ve onun hakkını asla ödeyemem.Hiç geçmeyecek dediğiniz ne varsa birde Naciye Hanım'a anlatın. Eminim ki size çok güzel çözümler üretecektir. Sevgilerimle :)
     39 Beğeni    
Hatice
14.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92842
Naciye hocamla verdiği bir eğitim sayesinde tanıştım. İyi ki de o eğitime katılmışım ondan aldığım bilgiler bana meslek hayatımda çok faydalı oldu. Her sorduğum soruya çok net yanıtlar aldım. Takıldığım yerlerde hiç tereddüt etmeden ona danıştım ve onun tecrübelerinden yararlanarak başarıya ulaştım. Olayları iyi bir şekilde analiz eden, mesleğine hakim, başarı odaklı, idealist, paylaşmayı seven, kendini mesleğine adamış örnek alınacak bir psikologtur.
     39 Beğeni    
Zeynep
10.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92717
Naciye hocami ondan aldigim bir egitim ile tanima firsati buldum.iyi kide o egitime katilmisim ve onu tanimisim.Egitime katilmadan ve hocami tanimadan once kafamda soru isaretleri vardi ama hepsini cok guzel bir sekilde aydinlatti.Vermis oldugu degerli bilgileri meslek hayatim boyunca hep kullanicam. Sabirli ve etkin bir dinleyici olmasi,iletisime gectiginizde hissettirmis oldugu guven ve sicakligi insanin rahatlamasini sagliyor.samimi ve guler yuzlulugu ictenligi ve tecrubesi ile ornek alacagim degerli bir psikolog.
     40 Beğeni    
Aslihan Basgul Ergun
8.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92664
Beraber hep universite egitimi hem de daha sonra mesleki egitimler aldigim kiymetli Meslektasim Naciye Tokac, her zaman cok idealist, ufku genis ve caliskandi. Eminim egitimlerde sahit oldugum bu guclu ozellikleri terapi odasina da yansiyordur ve danisanlarina cok faydali oluyordur. Kendisiyle beraber egitim almis olmak bir sansti, beraber calismak da sanstir diye dusunuyorum. Yetiskin, cift terapisi ve vajinusmus vakalariyla cok etkili bir sekilde calistigini bildigim meslektasimi bu konularda terapi destegi ihtiyaci hissedenlere ozellikle tavsiye ederim.
     39 Beğeni    
Özge KıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89317
Naciye hanımla 1 sene once tanıştım,iyi ki de tanışmışım.1 yıllık süreçte cok zor zamanlar yaşadım ve desteğiyle bambaşka bir insanım simdi.Anksiyete ve obsesif kompulsif bozukluk teshisiyle birlikte 1 yıllık tedavi sonucu farkindaliğim inanilmaz derecede gelisti.Kendini sağlıklı olarak goren herkesin hayatinda en az 1 kere psikolojik danışman tecrübesi yasamasi gerektigi gorusundeyim.Kendisi danismandan ziyade benim icin bir abla olmustur.Enerjiye inaniyorsaniz eger Naciye Hanimla konusurken aldiginiz enerji sizi bambaska biri yapmaya yeter diye dusunuyorum.Psikolojik danisman diyince akla gelen "tavsiye verme" ve "dinleyip gonderme" ezberini bozan Naciye Hanim a tesekkur eder,tanismanizi siddetle tavsiye ederim.
     44 Beğeni    
Elif Aydın
20.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83448
Kendisini eğitim kurumumuzda birçok konuda verdiği faydalı eğitimler ile tanıdık. Tüm seminer ve konferanslarimız hem çok eğlenceli hem de çok bilgilendirici oldu. Bunun yanında gerek öğrenci ve velilerimizi kendisine yonlendirdik ve gayet olumlu sonuçlar aldık. Uzman bir psikolog olan Naciye hanımın kaliteli bir psikolog olduğu her yönüyle belli. Guleryuzlu, anlayisli ve isinin ehli. Uzmanliginin yanı sıra aldığı eksta eğitimler ile de her alanda farkı ortaya çıkıyor. Naciye hanımı problemlerini gerçekten çözmek isteyen tüm insanlara tavsiye ederim.
     44 Beğeni    
Yeter
13.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83207
Ben bir eğitimciyim. Naciye hanım işinde gerçekten çok iyi.Fikirlerine ve uzmanlığına güvendiğim ender insanlardan.Samimiyetle tavsiye edebilirim.İlk tanıştığımız dönemde sorunlu bir kız oğrencimiz vardı.Orta son sınıf olan kızımız kendinden yaşça büyük bir adamla çıkıyordu. Bu nedenle babasından şiddet gören çocuk her yerde sorun çıkarıyordu.Naciye hanımdan sonra çocuk kademe kademe düzeldi.Annesi kuruma gelip başta Naciye hanım olmak üzere hepimize tek tek tesekur etti .Bunun gibi daha bir çok örenek gödük.Herkese samimiyetle tavsiye ederim.
     45 Beğeni    
İ.M.
13.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83188
Naciye Hanım'ı bir arkadaş olarak tanırım. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya çalışan, güler yüzlü, mesleğine aşık bir hanımefendidir. Adeta mesleği için yaşayan birisi. Psikoloji alanında varlığını gayet hissettiriyor bunu gerek televizyon yayınları olsun gerek katıldığı konferansla olsun pekiştiriyor. Randevu alıp onunla geçireceğiniz vakitlerde size yaklaşımı bir terapistten çok abla, kardeş yaklaşımında olacaktır. İletişime geçmenizi önemle vurguluyorum, pişman olmayacak ve bana hak vereceksiniz. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum :)
     47 Beğeni    

Naciye TOKAÇ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Seyahat, Satranç, Ney


Naciye TOKAÇ'ın Kitap ve Yayinlari Naciye TOKAÇ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
● “Obsesyon ve Agresyon” (Sözel Bildiri), III. Ulusal Rorschach ve Projektif Testler Kongresi, İstanbul, (2015)
● "Psikanalitik Psikopatolojide Sınırlar Sorunu" Rorschach ve Projektif Testler Derneği ve Paris 13 Üniversitesi Katılımıyla, İstanbul Üniversitesi, İstanbul, (2013)
● “Üniversitede Okuyan Öğrencilerin Çeşitli Değişkenlere Göre Yalnızlık Düzeyi Ve Sosyal Destek Düzeylerinin İncelenmesi”, Yüksek Lisans Bitirme Projesi, İstanbul, (2008)
● “Kendini Kurgulama Düzeyinin Cinsiyet’e Göre Değişimi” Konulu Araştırma (Sözel Bildiri), Uludağ Üniversitesi, 9. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi: Bireyden Topluma Duyarlılık, Bursa (2004)
● “Akran Zorbalığının Yaş’a Göre Değişimi” Konulu Araştırma (Sözel Bildiri), Ankara Üniversitesi, 8. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi: Psikoloji ve Sanat; Ankara (2003)...[Devamı...]

Naciye TOKAÇ'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Rorschach ve Projektif Testler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Apamer Aktüel Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No: 33 D:8 Kat:4 Bakırköy
İstanbul
(Lütfen Randevu Alınız)
Uzm.Psk.Naciye TOKAÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 662 43 24
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2004
(17 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2008 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

Uzm.Psk.Naciye TOKAÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Naciye TOKAÇ Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
psikolog, psikoterapist, psikolojik danışman, aile terapisti, çift terapisti, istanbul, istanbul psikolog, fobi, dikkat dağınıklığı, sınav kaygısı, depresyon, panik atak, kaygı, anksiyete, emdr, bilişsel davranışçı terap, psikanaliz, cinsel sorunlar, vajinismus, yeme bozuklukları, sosyal fobi, travma sonrası stres bozu, öfke kontrol sorunu, uzman psikolog, zeka testi, kanser psikolog, obsesif kompulsif bozuklu, boşanma, stresle başa çıkma, kayıp ve yas, kişilik bozukluğu, kişilik testi, aile danışmanı, eğitim danışmanı, hamilelik psikolojisi, spor psikolojisi, mobing, narsisizm, narsistik kişilik, borderline kişilik, takıntı, paranoya, obsesyon, evlilik terapisi, evlilik danışmanı, evlilik terapisti, kedi korkusu, köpek korkusu, ölüm korkusu, fobiler

17:21
Top