2007'den Bugüne 91,783 Tavsiye, 28,131 Uzman ve 19,907 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Selin OYMAN
Uzman Psikolog - Balıkesir
Uzman Klinik Psikolog

Selin OYMAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selin OYMAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

144
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selin OYMAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selin OYMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yıldız BİBER GÜVENPsk.Yıldız BİBER GÜVEN
Meslektaşım Yıldız Biber Güven ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitimim sırasında tanıştım. Kendisi güler yüzlü, samimi bir arkadaş olmasının yanı ...
Ceren ÖZTÜRKPsk.Ceren ÖZTÜRK
Psikolog Ceren Öztürk ile çalışmış olduğum kurum vasıtasıyla tanıştım. Kendisi yaptığı işi seven, etik bilince sahip, mesleğiyle ilgili kendini gelişt...

 
Selin OYMAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Persona Psikolojik Hizmetler
Atatürk Mh. Bandırma Cd. Arda Apt. 38/5 Karesi - Balıkesir
Uzm.Psk.Selin OYMAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji (2008 Mezunu)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2013) Ve Hacettepe Üniversitesi Sosyal Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2010) (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selin OYMAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzman Klinik Psikolog Selin OYMAN lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlamıştır. 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Psikoloji Bilimdalı’nda yüksek lisansını tamamlayarak uzman psikolog ünvanını almıştır. 2012 yılında Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Bilimdalı’nda yüksek lisansını tamamlayarak klinik psikolog ünvanını almıştır.

Selin OYMAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Selin OYMAN'ın Özgeçmişi
Lisans eğitimini 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Psikoloji Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamlayarak uzman psikolog ünvanını almıştır. Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Bilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamlayarak klinik psikolog ünvanını almıştır. Lisans ve yüksek lisans eğitimi süresince, Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Maltepe Üniversitesi Hastanesi'nde, Ankara'da özel bir özel eğitim merkezinde staj yapmış, çeşitli araştırmalarda uygulayıcı olarak yer almıştır.


...[Devamı...]

Selin OYMAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nr.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98808
Merhaba. Öncelikle Selin Hanım ile olan çalışmamızdan dolayı kendisine teşekkür ederim. Hemşire bir tanıdığımızın önerisiyle Selin Hanım’a ulaştık. Uzun zamandır devam eden sosyal kaygı sorunlarımdan dolayı kendisine başvurmuştum. Aslında yaşadığım şeyin ne olduğunu tam olarak bilmiyordum. Öncelikle bunun ne olduğunu bana açıklaması kafamın netlik kazanmasını sağladı. Sonrasında bazı seans dışı da ödevler ve uygulamalar yapmamı istedi. Bunlarda da oldukça destekleyici davrandı. Mail yoluyla uygulamaların takibini de yapabildik. Adım adım yaşadıklarımı anlayınca çözüm adına da daha rahat hareket edebiliyorum. Artık benim için sorun yaşadığım konular eskisi gibi gözümde büyümüyor. En önemlisi bunun benim yapım olmadığını, bunu değiştirebileceğimi görmek mutluluk verici. Selin Hanım, gerçekten karşısındakinin söylediklerine önem veren, dikkatli ve bence psikologluğu severek yapan birisi. Kendisine tekrar teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
B.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95694
Ben okul sınavlarında sınava hazırlanmama rağmen heyecan yaşıyordum. Sınavlardan başka konularda da stres yaptığım oluyordu. İnternetten araştırıp Selin Hanım’a ulaştık ve onunla görüşmeye gittik. Açıkçası ben daha çok karşılıklı konuşup bana yapmam gerekenleri söyleyeceğini sanıyordum. Ama çalışmalarımız boyunca bana öncelikle yaşadığım sorunlara mantıklı bir açıdan bakıp sonra onları çözebileceğimi gösterdi, kaygım ile ne şekilde baş edebileceğimi gösterdi. Artık derslerle ilgili eskisi kadar stres yaşamıyorum, sınavlarıma daha iyi hazırlanabiliyorum. Karşısındaki kişiyi gerçekten ciddiye alması, söylediklerini dikkat vererek dinlemesi bence çok güzel şeyler. Bir de açıklamalar yaparak insana yardımcı olmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum.
     6 Beğeni    
E.P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93807
Kendisiyle tanışmamız kardeşimin sayesinde olmuştu.Yaşadığım bir rahatsızlıktan dolayı kendimi psikolojik olarak kötü hissettiğim bir zamandı.Kendimi çoğunlukla mutsuz hissediyordum ve kaygılarım artmıştı.Selin Hanımla görüştük ve EMDR yöntemi ile çalıştık.Bu yöntem sayesinde sorunlarıma daha farklı bakma imkanı buldum.Beni etkileyen şeyleri gördüm ve bunları değiştirebildim.Tabi bunlar bir anda olmadı ama hem yaptığımız görüşmelerin hem Selin Hanımın yaklaşımının bendeki etkilerini tam olarak burada anlatamam sanırım. Samsun'a dönmem gerektiği için görüşmelerimizi bitirdik.Döndükten sonra kendisine sormam gereken birkaç durum oldu, telefonla ulaştım o zamanda bana çok yardımı oldu.tüm bunlardan dolayı Selin Hanım'a teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Ferhat Satıroğlu
18.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91161
Kendisini üniversiteden beri tanıyorum. Mesleğini seven, alanında yeni gelişmeleri takip eden, danışanlarına en iyisini verebilmenin gayreti ile işini yapan arkadaşım, güler yüzü ve içtenligiyle insani yönüyle de çok değerli bir psikolog. Pek çok psikolojik sorunun çözümünde bilissel davranışçı terapi yanında EMDR terapisi uygulamalarını da başarıyla gerçekleştiren değerli meslektaşımı uzman desteği almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Hanin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
24.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90451
merhabalar öncelikle selin hanım çok anlayışlı ve samimi bir psikolog vede çok sabırlı doğru tespitler yapıp soruna göre terapi yapıyor EMDR balıkesirde ilk yapan psikologtur kendisi ve halen yapan yok :) kendisine nekadar teşekkür etsem azdır iyiki var..onu seçmemin nedenide budur gerçekten faydasını gördüm kafanızdan bir türlü atamadığınız sizi rahatsız eden bir anınızı resmen olumluya çeviriyor unutturuyor uzaklaştırıyor adını ne koyarsanız koyun her şekilde kuş gibi oluosunuz sanki o problemi zamnında çeken siz değildiniz o derece yabancılaşıyor hissizleşiyorsunuz bu konuda çok çok çok başarılı geçmişte yaşadığın her ne sorunun varsa ölüm ayrılık vs aklınıza gelecek hepsini iyileştiriyor bu konuda ona güvenim sonsuzdur..herkeze tavsiye ederim sağlıkla güzellikle kalın hoşçakalın..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
Funda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
3.Nisan.2016
TavsiyeNo: 86970
Selin Hanım'a ilk kez birkaç yıl önce farklı bir sorunla ilgili başvurdum. görüşmeleri sürdürdük, daha sonra yurtdışına çıktım. bu sene türkiye'ye dönüş sürecimde zorluk yaşamaya başladım. kararsızlık, gelecek belirsizliği beni bunaltmaya başladı. türkiye'ye döndükten sonra da çevremdeki olumsuz durumlardan fazlaca etkilenmeye başladığımı ve bu durumun hayattaki şevkimi kırdığını farkettim. selin hanım'la görüşmeye başladık. kendisini tercih etmemde daha önceki görüşmelerimiz, selin kendisinin nitelikli eğitimi, profesyonelliği ve enerjisi etkili oldu. şu anda her hafta yeni bir farkındalık edindiğim, yeni bir gelişme sağladığım bir programla çalışıyoruz. kendisinin bendeki emeği çok fazla, her şey için teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2016
TavsiyeNo: 86233
Selin hanımla bir psikologun önerisi üzerine tanıştım.kısa zaman önce başımdan kötü bir olay geçti hırsız saldırısına uğradım ve çok zor zamanlar geçirdim.bir tedavi yönteminin bana iyi gelebileceğini söylediler oda EMDR tedavi yönteminin iyi geleceğini söylediler fakat bu tedaviyi uygulayan çok az uzMan var bir uzmanın tavsiyesi üzerine Selin hanımın bu tedavi sistemini uyguladığını öğrendim ve kendisine başvurdum çok güzel bir dinleyici olması ve çok güzel ilgilenmesi beni çok mutlu etmişti ama EMDR tedavisine pek sıcak bakmamış ve ön yargılı başlamıştım fakat tedaviyi araştırdım ve Selin hanım sayesinde uyguladım gerçekten yanlış düşündüğümü anladım hayatta hiçbirseyi tamamen unutmak mümkün değil zaten ama bazı şeylerin size nekadar aci veren bir olay olsa bile rafa kaldırmayı ve beyne kabul ettirmeyi basardim bu tedavi sayesinde çok hizli ilerleyen ve gerçekten iyi eden bir tedavi bu artık duymaktan rahatsızlık duyduğum görmekten huzursuz olduğum herşeye daha iyi yaklaşıyor ve beynime onu kabullendiriyordum ve Selin hanımın sayesinde bunu başardım çok kısa zaman önce tedavim bitti fakat ben tedavimin bitmesine sevinmek yerine üzüldüm Selin hanım gerçekten bir uzman olarak bana çok iyi geldi ve kendisinden önce börsün uzamana gittim falan Selin hanım bambaşkaydı bu tedaviyi görmek isteyen herkese ve Selin hanıma başvurmak isteyen herkese tavsiyesi ederim inanin pişman olmayacaksınız hatta iyi olacaksınız. ........herşey için sonsuz teşekkürler Selin oyman
     9 Beğeni    
Gizem Yılmaz
11.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85720
Selin'le üniversiteden sınıf arkadaşıyız. Lisansın ardından birlikte travma sonrası stres bozukluğu eğitimi aldık. Sürekli kendisini geliştirme çabası ve faaliyeti içinde bulunan bir psikologtur. Güleryüzlü, pozitif ve profesyonel çalışmasının danışanları için büyük bir artı olduğuna inanıyorum. EMDR ve bilişsel terapi çalışmalarını başarılı buluyorum. Özverili çalışmalarının ve başarılarının devamının geleceğine inanıyor ve danışmanlık hizmeti almak isteyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
A.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83721
Selin Hanım'ın ismine bir arkadaşımın önerisi sayesinde ulaştım. Görüşmelerimiz başladığında kendimi değersiz ve mutsuz hissediyordum, ailemle olan ilişkimde çok fazla sorun yaşıyordum. Kendisinden randevu aldığımda tedirgindim. Kendimi ifade edemeyeceğimden korkuyordum. Ama daha ilk görüşmede yaşadığım her şeyi rahatça ifade edebildim. Bunda onun bana olan olumlu tavrı, ifadesi çok etkili oldu. Selin Hanım'la olan seanslarımız devam ediyor. Kendime, hayata olan bakışımda birçok farklılık yarattı. Kendime olan güvenim arttı. Ailemle yaşadığım iletişim problemleri azalıyor ve iyiye gittiğimizi görüyorum. Kendisini yardım almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82310
Gecen yaz psikolog arayışına girdiğimde, yaşadığım şehirdeki bir yakınimin tavsiyesi üzerine Selin Hanim'a ulaştım. Selin Hanim, bilgi birikimiyle, olumlu ve sıcakkanlı yapisiyla görüşmelerimiz boyunca bana kendimi iyi hissettirdi. Sosyal fobim vardi ve sosyal yaşantımda beni zorluyordu. Bilişsel davranişçi terapi yöntemi ile çalıştık. Gorusmelerimizde düşünce yapım üzerinde durduk, bana bir takim teknikler öğretti. Çalışmalarımızin çok faydasini gördüm, daha önce yapmaktan kaçtığim birçok durumla artık yuzleşebiliyorum. Kendisini tanima firsati bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Kendisine buradan bir teşekkür etmek istedim.
     5 Beğeni    
Ozge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69812
Psikolojik danışmanlık anlamında çok iyi bir noktada olduğumu düşünüyorum.Kendimi anlamam ,çözümlemem aslolanı ortaya çıkarmam için oldukça güzel,samimi görüşmeler yapıyoruz.B u anlamda burda olmaktan mutluyum.Yeni bir ben olmak için ,rahat nefes alıp vermek için ,hayatı kendime daha fazla zorlaştırmamk için çalışmalarımız var.Başarılı ve sonuçlarını hemen ilk görüşmelerde almaya başladım.Daha sakin ve ne yapacağını bilerek ilerliyorum.Selin Hanımın katkıları olmasaydı sanırım asıl düşünceler hep bilmediğim ve düşüncelerimi sakladığım gizli kutumda kalacaktı.Görüşmelerimiz devam ediyor .Teşekkür ederim Selin OYMAN :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
Ceren ÖZTÜRK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68538
Psikolog Selin Oyman ile çalıştığım kurum aracılığıyla tanıştım. Kendisi danışanlarına karşı oldukça özverili, profesyonel ve sorumluluk sahibi bir bakış açısıyla yaklaşmaktadır. Mesleki açıdan oldukça donanımlı, güncel yaklaşımları takip eden, bilimsel çalışmaları ile mesleki ve kişisel gelişimini sürekli güncelleyen kişiler arası ilişkilerde başarılı ve mesleğini seven bir psikologdur. Balıkesir bölgesinde psikolojik destek almayı düşünen kişilere önerebileceğim bir isimdir.
     11 Beğeni    
Ş.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68532
selin hanımla bir psikoloğun tavsiyesiyle tanıştım. Ygs ve Lys gibi hayatımı büyük yönde etkileyecek bir sınavda ne yapacağımı bilmediğim için başvurdum.Daha önceden yaşadığım sorunlarla birlikte sınav kaygısı üzerine çalıştık çok değil bir buçuk iki ay kadar bi sure sonra sınava girdim ve beklediğimden daha iyi geçti sınavım. Selin Hanım konuşmasıyla, beni ikna edici tavırlarıyla , güler yüzüyle, sıcak kanlı ve arkadaşca yaklaşmasıyla kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Şuan sınav hazırlığım devam ediyor ama sınav ile ilgilli neredeyse hiç kaygı taşımıyorum. Bunun için Selin Hanıma çok teşekkür ediyorum ve alanında uzman olduğunu düşünüyorum sadece yaşı umduğumdan da genç. Bunu en başta bilseydim tereddüt ederdim buraya gelmek için fakat bunu bilmediğim çok iyi olmuş.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Bilge Soylu
11.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63394
Birlikte yüksek lisans yaptığım değerli arkadaşım ve meslektaşım Selin Oyman gerek insani gerek mesleki nitelikleri ile farkını hemen ve her zaman hissettirir. Selin Hanım mesleki gelişime büyük önem verir, bu amaçla alanında eğitimlere katılır ve literatürü titizlikle takip eder. Kendisi uygulamalarında mesleki ilkeleri ve etik kuralları temel referans noktası kabul eden son derece yetkin bir profesyoneldir. Tüm bu olumlu özellikleri ile Selin Hanım, işin uzmanına ulaşmak isteyen insanlar için gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir kişidir.
     12 Beğeni    
Elif T. Çolakoğlu
11.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63392
Selin ve ben yüksek lisans yaparken tanıştık. Onun ikinci kez yüksek lisans yaptığını duyduğumda çok hem şaşırmış, hem de özenmiştim. Mesleğimizle ilgili enerjisi oldukça yüksek, açık fikirli, çözüm odaklıdır. En takdir ettiğim yanı stresle başa çıkma konusunda oldukça başarılı olması ve çevresine de bu konuda destek olmasıdır. Öğrenim hayatımın kazandırdığı hem iyi bir meslektaşım hem de iyi bir arkadaşım olmuştur.. Gerek şahsi yakınlığım, gerek beraber aldığımız eğitimlerde geçirdiğimiz zamnalara dayanarak söyleyebilirm ki her zaman kendini geliştireceğine ve disiplinli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine inanıyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
M.Merve Güneş
10.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63374
Selin'i 12 yıldır tanıyorum. Mesleğine nasıl bir hevesle başladığını, heyecanını, kendini geliştirmek için nasıl özveride bulunduğunu çok iyi biliyorum. İnsanlara yaklaşımı, olaylara bakışı son derece profesyonel. Hem samimi hem de gerektiği kadar mesafeli olabilmesi, dürüst yaklaşımı bence bu meslek için çok büyük avantaj. Yanında kendinizi kesinlikle rahat hissedersiniz. Hep elinden gelenin en iyisini yaptığına şahit oldum ve bu şekilde ilerleyeceğine eminim.
     11 Beğeni    

Selin OYMAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selin OYMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yıldız BİBER GÜVEN
Psk.Yıldız BİBER GÜVEN
Meslektaşım Yıldız Biber Güven ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitimim sırasında tanıştım. Kendisi güler yüzlü, samimi bir arkadaş olmasının yanı ...
Ceren ÖZTÜRK
Psk.Ceren ÖZTÜRK
Psikolog Ceren Öztürk ile çalışmış olduğum kurum vasıtasıyla tanıştım. Kendisi yaptığı işi seven, etik bilince sahip, mesleğiyle ilgili kendini gelişt...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Persona Psikolojik Hizmetler
Atatürk Mh. Bandırma Cd. Arda Apt. 38/5 Karesi - Balıkesir
Uzm.Psk.Selin OYMAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 712 57 43
Telefon 2 :
0(266) 239 08 31
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2008
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2013) Ve Hacettepe Üniversitesi Sosyal Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2010) (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabı

Uzm.Psk.Selin OYMAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Selin OYMAN Mesleki Videolar Videoları
-
balıkesir psikolog, balıkesir klinik psikolog, balıkesir terapist, balıkesir danışman, balıkesir depresyon, balıkesir anksiyete, psikolog balıkesir, klinik psikolog balıkesir, psikoterapist balıkesir, balıkesir psikoterapist, ergen psikologu balıkesir, çocuk psikologu balıkesir, depresyon balıkesir, balıkesir danışmanlık, öfke psikolog, panik atak balıkesir, özgüven eksikliği balıkes, sosyal fobi balıkesir, takıntı psikolog, endişe balıkesir psikolog, sınav kaygısı balıkesir, psikolojik danışmanlık, yeme sorunları balıkesir, balıkesirdeki psikologlar, emdr balıkesir psikolog, balıkesirde psikolog, fobi balıkesir, okb balıkesir psikolog, şema terapi, şema terapi psikolog, şema terapi balıkesir, bdt balıkesir, emdr balıkesir, çekingenlik balıkesir, psikolog, terapist, psikoterapist, psikoterapi, bilişsel davranışçı terap, bilişsel terapi balıkesir, davranışçı terapi, manisa psikolog, susurluk psikolog, bandırma psikolog, edremit psikolog, burhaniye psikolog, ayvalık psikolog, uzman psikolog balıkesir, ergenlik sorunları, ergenlik dönemi balıkesir

22:40
Top