2007'den Bugüne 90,524 Tavsiye, 27,846 Uzman ve 19,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aslı DENİZ
Uzman Psikolojik Danışman - Bursa
Yetişkin ve Çift Terapisti

Aslı DENİZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aslı DENİZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aslı DENİZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aslı DENİZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Aslı DENİZ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Lethe Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Barış Mah. Sümer Sok. 2/16 Nilüfer / Bursa 
(Acıbadem Hastanesi Karşısı Yalvaç Eczanesi Üst Katı)
Uzm.Psk.Dnş.Aslı DENİZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (39 yaşında)
Doğum Yeri : Samsun
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
Orta Dogu Teknık Ünıversıtesı/Sosyal Bılımler Enstıtüsü/Egıtım bılımlerı Tezsiz Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aslı DENİZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Integratif Psikoterapi
EMDR Terapisi
Gottman Çift Terapisi
Yetişkin terapisi
Transaksiyonel Analiz
Sanatla Terapi Ve Yaratıcılık
Aile ve evlilik Danışmanlığı
Pozitif Psikoterapi
Şema Terapi
Obsesif Kompülsif Bozukluk
Anksiyete ve Kaygı Bozuklukları
Fobiler
Depresyon
Panik Atak
Takıntılar
Stresle Başetme
İlişki sorunları

Aslı DENİZ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Aslı DENİZ'in Özgeçmişi
Uzman Psikolojik Danışman/Psikoterapist
Yetişkin, Çift ve Aile Terapisti

Aslı Deniz, 1984 Samsun doğumludur. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansını Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamıştır. 2006-2014 yılları arasında Ankara’da çocuk, ergen, yetişkin ve ailelerle çeşitli özel ve kamu kuruluşlarında görev almıştır. 2014 yılından itibaren Bursa’da, yine , yetişkin ve çiftlerle ruh sağlığı alanında klinik çalışmalarını sürdürmektedir.

EĞİTİM

2016-2019 Orta Doğu Teknik üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek lisans

2002–2006 Ankara Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık


MESLEKİ EĞİTİMLER
...[Devamı...]

Aslı DENİZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Beril.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85298
Aslı Hanımla yaklaşık bir yıl önce tanıştık. Kızım, eşimin işi nedeniyle başlamış olduğu Anaokuluna ikinci dönem farlı bir şehir ve okulda devam etmek zorunda kaldı.Başladığı ikinci gün okula gitmeyi tamamıyle red etti. Hiç bir şekilde öğretmeninin ve bizim çabalarımız sonuç vermedi. Adeta bizim için kabus günleri başladı. Okul rehber öğretmeniyle görüştüğümüzde; okulda son günü olduğunu istersek bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşına yönlendirebileceğini söyledi. İşte tam bu noktada tanıdık kendisini..... Aslı hanım bizi güler yüz ve samimiyetle karşıladı. Görüşmeden memnun ve rahatlamış bir şekilde ayrıldık. Kızım da Aslı ablasını çok sevmişti. Görüşmelerimiz yüz yüze, ihtiyaç hissettiğimde telefonla devam etti. Kısa sürede kızım okuluna uyum sağlamaya başladı. Bunun yanında kızımın ayrı odalarda yatmayı ret etmesi,değişik korku ve düşüncelere sahip olması, evde konulması gereken kurallar ve bunların uygulanması konusunda büyük desteğini aldım.Bize bulunduğu maddi manevi desteği için minnettarız. Şimdi kızım birinci sınıf. Okulunu hiç aksatmadan gidiyor, ilk karnesini aldı ve heyecanla Aslı ablasıyla paylaştı. Aslı hanımı iyi ki tanıdım.Yüzünden gülüşü hiç eksik olmayan, mesleğini layıkıyla yaptığına inandığım bu güzel insanı herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
B.O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84359
Merhabalar, Kendinim ile ilgili bazı yönlerimden rahatsız olduğum ve kendimi değiştirmek istediğim bir dönemde Aslı ile tanıştık ve terapi sürecine başladık. Çoğu zaman bireyler kendilerinin hep doğru olduğunu düşünür ve başkalarının yaptıklarına bahane bulurlar , sanırım bende kendimin doğru olduğunu düşünürken ve kendimi tanımak ile ilgili sıkıntı yaşarken bu sorunların kendimde oluşan davranışlar ve duygular olduğunun farkında değildim ... ve diğer insanları anlamakta sıkıntı yaşıyordum. Kendimi anlamam ve etrafımda olan biten bütün ilişkileri tanımlamam ve idrak etmem adına Aslı gerçekten benim için bir rehber oldu. Olayları,kendimi ve diğer insanları fark etmemi sağlayarak beni daha idrakli ve ne yaptığını bilen bir birey olma yolunda ilerletti ve hala daha ilerletiyor... Bu yüzden gerçekten kendinizi en ince detaylarına kadar bilip,kurcalayıp kendini anlamak isteyen herkese Aslı ile tanışmalarını tavsiye ederim :)
     2 Beğeni    
Kader
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81253
Öncelikle merhaba Aslı hocam,herkesin dönem dönem çözemediği gerildiği stres yaşadığı bir dönem muhakkak olmuştur benimde oldu aslı hocam sayesinde sorunlarımı çözdüm yani artık yanlış olanı doğru düşünmüyorum her şeyi doğruyu kolayca görmemi sağladı üstelik bana çok da sevecen davrandı onu bir yabancı gibi görmedim ve ondan çekinmeden yaşadıklarımı anlattım bana gerçekten çok desteği oldu beni arkadaş ve tanıdıklarına da yollayarak onlarla birlikte sınav dönemini atlattım şuan üniversiteyi onun sayesinde kazandım destekleriniz için teşekkür ederim kesinlikle iyi bir danışman.
     2 Beğeni    
Meliha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78202
Merhaba, Aslı Hn ile tavsiye üzerine tanıştım. Buna vesile olanlardan da, Aslı hn dan da Allah razı olsun. İşini gerçekten iyi bilen ve severek yapan biri. Benim için her şey yeterince zorlaşmışken, hasta annem,işim,eşim,çocuğum arasında herkese yetişmeye çalışırken, ne yapacağımı bilemeden oradan oraya koştururken tanıdım kendisini. Önceliklerin yeri değişmiş, karışmış bu koşuşturma içinde çocuğum da benimle birlikte savrulur olmuştu. Çocuğumun gözlerindeki ışıltı onun sayesinde tekrar ortaya çıktı.Ben davranışlarımda ki hatalarımı gördüm.Çocuğu için her şeyi yapan anne olduğumu zannederken aslında en önemli şeyi yapmadığımı gösterdi bana. Ona zaman ayırmayı.. Şimdi çocuğumla ben çok mutluyuz. Hayata farklı noktalardan bakmayı öğrendik.Şu an da görüşmelerimiz düzenli olarak devam ediyor. Hayatınızda böyle donanımlı, profesyonel, ne yaptığını iyi bilen, sizi önemli ve değerli hissettiren bir insanın olması çok önemli. Hele de bu kişinin çocuğunuzun hayatı içinde yer alması daha da anlamlı. Kendisini çok seviyoruz. Ve bizim hayatımıza dokunduğu için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle bir anne olarak Aslı Deniz Hn'ı çevremde herkese tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Victoria
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74446
Asli Deniz hoca mi çok seviyorum...benim için değerli bir arkadaş...ilk tanışmamız benim için iyi kötü tecrübeydi...ama onu tanıdıkça yanına gidip geldikçe farklı bir insan olduğunda anladım.onla tanistigimizda eşimden bosanmistim çocuklarım la ilgili okulda hep cagiriliyordum.esimle hep tartışıyorduk toplantı boyunca...Asli hocama farklı tepkiler veriyordum tabi bu annelik icgudusunun verdiği etki tepki meselesiydi...birkaç ay gittimm geldimmm....taaa ki çocuklarimim babasını trafik kazasında kaybene kadar dünyam başıma yıkılmıştı kalakaldım tek başına çocuklarımla birlikte,çocuklarımla ilgili nasıl bir anne olabilirim babasız nasıl buyutebilirim ve birkaç prosedür olaylar için Asli hocamla kosturmaya başladık...bu sırada mahalle değişti çocuklarımim okulu değişti çocuklarım huysuzlasti asli hocamın ve eski ogretmenin kararı ile haftanınn bir günü çocuklarım kendi okullarına alisana kadar eski okullarına getirip goturdum...bu sırada okulun açtığı ACEV kursuna katıldım...kursa gidip geldikçe çocuklarım üzerindeki olaylar daha olumlu oldu.onları daha iyi anlamaya ve tek başına babasız çocuklarımı buyutucegime rahat bir şekilde beynime ve kalbime hükmederek bu inancı verdim...Ve asli hocayı bu sırada daha yakından tanımış oldum...Çocuklara karşı sevgisi ve bizlere verdiği sıcacık samimiyeti konuşmaları her hafta o kursa gitmek için can attitiyordu bizlere...bu kursun bitiminde ve ankaradan bursa ya tayini çıkacağına çok uzulmustuk..ama yapicak birşey yok o bir psikoloğa ve ogretmendi.....sıcak gülümsemesi ve içten samimiyeti insana bir mucize yaratıyor...iyi ki tanimisim sizi....EvEt Asli Deniz hocam guveliniir ve ruhunuzu teslim edeceginiiz çok iyi psikolojik danismandir....Allah yolunuzu açık etsin...
     3 Beğeni    
Jale USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74433
Merhaba! Ne zaman aklıma gelse hep gözlerim dolar...:(Hani insanın hayatı boyunca unutmadığı çok özel insanlar vardır...ASLI hocamda benim için O ÖZEL insanlardan...onu ilk çocuklarımın okulunda görev yaparken tanıdım, sonra okulda düzenlenen AÇEV kursunda çok özel,çok güzel şeyler öğrendik,onun sayesinde çocuklarımızı daha çok sevmeyi, daha bilinçli eğitmeyi öğrendik..bu kursa ilk başladığımda insanlarla iletişim kurmayı bile unuttuğumu gördüm...kursun sonlarına doğru Aslı hocam benim depresif durumumu farketti ve bana benim derdimi sordu...o ana kadar hiç kimse bana derdimi sormamıştı o an kendimi çok özel hissettim..çünkü o kadar kötü günler geçiriyordumki, ne yapacağımı,ne yapmam gerektiğini bilmiyordum,haftada 1 gün terapiye başlamıştık..üstelik böyle bireysel görüşmelere mecbur değilken bana yardımcı oldu,benim insan olduğumu,kadın olduğumu,anne olduğumu hatırlattı...her terapiye gittiğimde hüngür hüngür ağlıyordum...:(ama O beni hiç bıkmadan hiç usanmadan dinledi..hayatım boyunca benim derdimi dinleyen ve yardımcı olan TEK İNSAN...:( şimdi öyle özlüyorumki onunla konuşmayı..her aklıma geldiğinde tüylerim diken diken oluyor..BİR İYİLİK MELEĞİ dokundu ve gştti diyorum....şimdiyi soracak olursanız artık özgüvenim yerine geldi kendi çapımda uğraştığım şeyler var yeniden doğmuş gibiyim bütün bu güzel şeyleri ONA borçluyum ve onun sayesinde unutmuş olduğum BENİ buldum...teşekkürler ASLI DENİZ.SİZİ ÖMRÜM BOYUNCA HİÇ UNUTMAYACAĞIM....:(
     3 Beğeni    
Z.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74432
Asli hanimin basarilari tavsiye edilcek kadar begeniyorum. Acev adi altinda egitim aldim. Gayet basarili bir pisikolojik danisman. Ayrica cocuklar ve ailevi gorusmelerimde bana cok yardimci oldu. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Basarilarinin devamini diliyorum. Acev kursunun konusu 0-6 yas gurubu cocuklarimiza nasıl davranmamiz gerektiğini, nasil empati kurabilcegimizi, cocuklarımızı nasıl bir dünyası olduğunu gördüm. Ayrıca bu kursun dışında şahsi destek aldım. Cok içeriğine girmek istemiyorum. Kendimi kontrol etmeyi, duygu ve düşüncelerimi kendimle çözemeyecegimi, karşı tarafla konuşup yanlışını doğrusunu konuşarak halledilebileceğini ögrendim.
     3 Beğeni    

Aslı DENİZ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : fotoğraf, doğa yürüyüşü,kamp, keşif

Sevdigi Sözler : Siz Kendi Elinizle Teslim Etmedikçe, Kimse Kendinize Olan Saygınızı Elinizden Alamaz. K


Aslı DENİZ'in Kitap ve Yayinlari Aslı DENİZ'in Basılı Kitap ve Yayınları
Konsültasyon Okul Temelli Müdahale Oluşturma
Dördüncü basımdan Çeviri
Bu kitapta Bölüm çevirmenliği


OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE İLKÖĞRETİM KURUMLARI STANDARTLARI
KILAVUZ KİTABI
(Yöneticiler, Öğretmenler, Maarif Müfettişleri ve Uzmanlar İçin
Kavramsal Temeller ve Uygulama)
Mart 2015

Milli Eğitim Bakanlığı & UNICEF


"Her şey çocuklar için" Ya Adalet ?
Türkiye Çouk Adalet Sistemine Sivil Toplum Gözüyle Bakış Projesi Kitabı
Nisan 2012
Aslı TORUN (DENİZ) Proje araştırma ekibi üyesi
Bölüm yazarı: Çock koruma kanunu kapsamında eğitim tedbirinin uygulanması

Aslı DENİZ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
“Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Bursa Şube” Sürekli Eğitim Merkezi
Türkiye Kalite Derneği, Eğitimde Kalite Grubu Ekibi , Bursa Şube

Aslı DENİZ Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
Ödemeler nakit olarak yapılmaktadır, herhangi bir sigorta ile anlaşma bulunmamaktadır. Ücret bilgisi için telefonla iletişime geçebilirsiniz.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Lethe Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Barış Mah. Sümer Sok. 2/16 Nilüfer / Bursa 
(Acıbadem Hastanesi Karşısı Yalvaç Eczanesi Üst Katı)
Uzm.Psk.Dnş.Aslı DENİZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 646 75 22  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Samsun
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2006
(17 yıl önce)
Yüksek Lisans
Orta Dogu Teknık Ünıversıtesı/Sosyal Bılımler Enstıtüsü/Egıtım bılımlerı Tezsiz Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Aslı DENİZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aslı DENİZ Mesleki Videolar Videoları
-

08:10
Top