2007'den Bugüne 88,749 Tavsiye, 27,439 Uzman ve 19,542 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hasan Ali GÖNCÜ
Uzman Psikolojik Danışman - İstanbul
Ergen, Yetişkin ve Aile Terapisti, Psikoterapist

Hasan Ali GÖNCÜ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

21

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hasan Ali GÖNCÜ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(%80.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hasan Ali GÖNCÜ'nün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hasan Ali GÖNCÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Hasan Ali GÖNCÜ'nün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Hayat Psikoloji
Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak Şevket Bey Apartmanı No:13/3 Bakırköy
İstanbul
(0212 66051 35)
Kişisel twitter hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Ünv. Rehberlik ve Psikolojik Danş. (1994 Mezunu)
Yüksek Lisans
Fatih Ünv. Reh. ve Psk. Danş. Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hasan Ali GÖNCÜ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
UZMANLIK ALANLARI
Narrative Terapi
Aile Danışmalığı
Evlilik Sorunları
İlişki Problemleri
Boşanma Süreci
Evlilik Öncesi Dönem
Cinsel Sorunlar
Sosyal Fobiler
Bağımlılıklar
Kaygı Bozuklukları
Sınav ve Performans Kaygısı
Travma-EMDR Uygulayıcısı
Kişilik Analizi
Kişilik-Meslek Uyumluluğu
Sosyal Medya Bağımlılığı
Teknoloji Bağımlılığı
Çocuk ve Teknoloji Bağımlılığı

VERDİĞİ SEMİNER ve EĞİTİMLER
Evlilik İlişkilerini Geliştirme Eğitimi
Çatışma Çözme Becerileri Eğitimi (Psikodrama)
Yakın ( Plan ) İlişkiler ve Aile
Babalar ve Kızları, Anneler ve Oğulları
Evlilik Bağları, İnsanlar Niçin Evlenir? - Neden Evli Kalırlar?
Dijital Teknolojiler Beynimizi - İlişkilerimizi Değiştiriyor mu ?
Televizyon ve Sanal Medya Teknolojilerine Neden Bağımlı Oluyoruz ?

Hasan Ali GÖNCÜ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Hasan Ali GÖNCÜ'nün Özgeçmişi
Hasan Ali Göncü, lisans eğitimini İnönü Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde, yüksek lisans eğitimini “Evlilik İlişkilerini Geliştirme Programının Evli Bireylerin Evlilik Uyum Düzeyine Etkisi” konulu tezi ile Fatih Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlamıştır. Fatih Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde devam eden doktora çalışmalarını Sistemik Aile Terapisi ve Narrative Terapi üzerinde yoğunlaşan araştırmaları ile sürdürmektedir. ...[Devamı...]

Hasan Ali GÖNCÜ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Feyzanur Savaş
11.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98422
Kendisini çalıştığı kurumda katıldığım bir programla tanıdım. Kendisinin seminerini de dinleme fırsatı buldum, uzmanlık alanında oldukça bilgiliydi. Mesleğinde çokça tecrübesi olan, insana/ öğrenciye değer veren ve mesleğinde çok başarılı bir danışmandır. Tecrübeli, tecrübesiz tüm meslektaşlarına yardıma açık, mütevazi biridir. Ayrıca oldukça güvenilir, samimi ve mesleğini "insan" için yapan bir danışmandır. Onu diğer danışmanlardan ayıran en önemli özelliklerinden bazıları bunlar. Eğer danışma almaya ihtiyacınız varsa mutlaka tavsiye ederim. Çalıştığı kurum da İstanbul'da merkezi bir yerde olmakla beraber ulaşımı da oldukça kolaydır.
     Beğenin    
E.Ç.
7.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97787
hayatımın en zor dönemlerini yaşarken,bir türlü içimdeki öfkeyi dindiremezken tanıştım hasan beyle.3 aydır danışanıyım.istanbulda yaşamamama rağmen hasan beyle terapi için hiç düşünmeden geliyorum.çok daha huzurlu bir hayatın var olduğunu bilmek çok güzel..hayat güzel.bunu farkettirdiği için çok teşekkürler.. danışanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. dediğim gibi ben tavsiye üzerine buldum hasan beyi ve farklı bir ilden gelerek danışmanlık alıyorum.
     1 Beğeni    
İsmail TeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88751
13 yaşında oğlumun var. 2 senedir yurtta kalıyor. Hem okul hemde hafızlık yapıyor. Okulda ve yurtta arkadaşları ve derslerinde sorun yaşıyorduk. Osmanbey de PEDAM a başvurduk. PEDAM da Pro.Dr. Mücahit Öztürk ilgilendi ve bizi Hasan Ali bey ile tanıştırdı. ilk başlarda her hafta daha sonraları 15 günde bir şimdi ayda bir kendisine gidiyoruz. Hemen hemen 1 yıldır destek alıyoruz. Oğlumuz Hafızlık yapıyor. Ezber konusunda sıkıntılarımız vardı. Oğlumuz Hiper Aktif kendini bir türlü derse veremiyor konsantre olamıyordu. Son 6 aydır derslerin çok ileri seviyede gelişmeler oldu. Çok rahat ezber yapabiliyor ve okul derslerinde de iyi durumda ayrıca kitap okumaya bile başladı. Kitap yetiştiremiyorum. Sadece oğlumuza değil ben ve eşime de hatalarımızda yardımcı oldu. Çocuk yetiştirmenin sadece yedir, içir, giydir ve başını okşamaktan ibaret olmadığını öğretti. Hep birlikte bunu başardık ve devam ediyoruz. Hasan Ali bey gayet işinin Ehli Akif ile arkadaş bizimle anlayışlı, güler yüzlü ve en önemlisi ön yargılı değil. Biz bir kaç Dr. gittik hepsi küçük yaşta vermişsiniz yurda Anne yok Baba yok falan filan tüm suçu üstümüze attılar. Aslında tek tek gidip hesaplaşmak lazımda boş ver. Bir de muayene parası ödedik.Bak olunca oluyormuş. Ben ve eşim Hasan Ali Hocamdan gayet memnunuz özellikle Akif. Tüm çevreme de tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Esen A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88359
Hasan Ali Bey'in 2,5 aya yakın danışanıyım.Mutlu değilim,hayatım düzeninde gitmiyor dediğim bir zamanda çaldım kapısını.Bir destek alma fikri hep gündemimde olmuş ama güven problemi yaşadığım için hep ertelemiştim.Hasan Ali Bey iyi bir dinleyici ve danışanlarına sizden biri olduğunuz hissini vererek güven duymanızı sağlıyor.Piyasadaki birçok kişinin aksine, danışanlarını maddi kazanç kaynağı olarak görmeyip işini en güzel şekilde yapmaya çalışıyor.İhtiyaç duyduğunuz her konuda yapabileceği,yardım edebileceğim bir şeyler varsa bunu sizden esirgemiyor.Bireysel danışmanlık ile başladığım seanslarımız şimdi eşimin katılımıyla evlilik danışmanlığı olarak devam ediyor.Her iki konuda da uzman olması size büyük katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.
     6 Beğeni    
Adnan Binyazar
29.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88276
Psikolog Hasan Ali Göncü'yle bir iki telefon bağlantısının ardından Fatih Üniversitesi'indeki bölümünde tanıştık. "Masalını Yitiren Dev" adlı romanım okurdan yoğun ilgi görmüştü. Konusu, yaşadığı acı olaylara karşın ayakta kalmayı başaran bir çocuğun hayatta kalma mücadelesiydi. Göncü'nün ilgisini çekmiş olmalıydı ki, romanı öğrencilerine de önermiş, beni bölümüne davet ederek onlarla yüz yüze getirmişti. Öğrencilerim soruları, çocuğun olayları yaşarkenk dirençli tutumunu açımlamaya yönelikti. Öğretmen-öğrenci diyalogu, iki kesim arasında düşünsel etkileşim ortamı yaratılabiliyorsa gerçek amaca varılmış olur. Hemen her öğrenci, olayların artalanını irdeliyici soru sormuş, ben de sorduklarını o yönde yanıtlmıştım. Hasan Ali Göncü'yle o günden sonra aramızda okumayla, yazmayla ilgili bir iletişim doğdu. Göncü'nün bugün de zaman zaman, sözlü ya da yazılı soruları oluyor, onları yerine göre yanıtlıyorum. Onu yakından tanıdıkça, ondaki okuma tutkusunun öğrenme coşkusunun bir uzantısı olduğunu, bu birikimlerini öğrencilertine yansıttığını görüyordum.
     4 Beğeni    
Nida
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88228
Merhabalar; 18 yaşindayım ve her genç gibi bende üniversite sınavına hazırlanıyorum.Hedefleri olan ve bunlar icin calisan birisiyim.Universite sinavina hazirlanmak oldukca zor ve bir o kadarda yipratici bir surecmis.Senenin baslarinda ben yaparim basaririm derken bir anda oyle bir konuma getiriyor ki kendinize olan guveniniz,basarabiliceginize dair inanciniz kalmiyor.Iste tam da bu noktada herseyin daha da kotuye gitmemesi icin ben ve ailem yardim almam,birisine danismam gerektigine karar verdik.Hasan Hocayla bir ögretmenimin tavsiyesi üzerine tanıstım ve tanistiktan sonra hersey daha iyiye gitmeye basladi.Hasan hoca daha ilk seansda sizi iyi analiz edip sorununuzun ne oldugun siz aciklamadan anlayabilicek kadar alaninda basarili bir o kadarda guler yuzlu birisi.Sinava hazirlanirken nasil bir yol izlemem gerektigini,aslinda kendime olan guvenimi kaybedecek hicbir sey olmadigini,yapabilecegime inanmam gerektigini ve daha bir suru seyi onunla birlikte ogrendim. Universite sinavina hazirlanirken acaba kazanabilecek miyim,basaramicam galiba,korkuyorum gibi cumleler kuruyorsaniz sizde cekinmeden Hasan Hocaya basvurabilirsiniz eminim ki memnun kalacaksiniz...
     6 Beğeni    
Mustafa ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88198
Hocamız ile ilk gorusmeye basladıgımda umursamaz,sorunları olan bır genç'dim şimdi ilerleme kaydediyoruz büyük bir ilerleme kaydettik hayatımın bir döneminde annem olmadan bir döneminde şuanki dönemden bahsediyorum babasız geçiyor babasız büyüyorum ve inanınkı bu zor birşey aşılamayacak bir durum ama hocamız sayesınde bu zor zamanda hocamızdan destek alarak ve gayret göstererek aşıyorum.kendısı cok degerlı bır ınsan,benim karakterimi kişiliğimi davranışlarımı etkiledi hocamız çok arkadaş canlısı,güleryüzlü,sıcakkanlı,size bir doktor olarak deıl cıddı manada arkadasınız hissiyatını %100 veriyor.Benım gibi hayatında cok cıddı problemler yaşayan insanlar için kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Bilge ÇAPOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88160
Hasan Ali Bey'i beraber çalıştığımız kurumdan tanıyorum. Kendisini, işini severek yapan ve mesleki bilgi ve deneyim birikimi açısından oldukça yeterli bir kişi olarak tanımlayabilirim. İkili ilişkilerde sıcakkanlı, içten ve güvenilir bir his verdiğini düşünüyorum. Ayrıca danışanlarının onunla ilgili memnuniyetleri de hissetmekteyim. Hasan Ali Bey mesleki yeterliliği ve insani özellikleri açısından güvenle başvurabileceğiniz bir meslektaşımdır. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.
     5 Beğeni    
Işın HüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88115
İlk tanışma sebebimiz bir yakınımı götürmekle başladı.Daha sonra ben ve eşim de gittik.Epey faydasını gördüm.Aslında daha sık devam edebilseydik daha çabuk sorunlarımızın üstesinden gelirdik. Aile ile ilgili problemlerin tedavisinde grup olarak gelinmesi çok faydalı oluyor.Ben bu tedavi şeklini Hasan Ali Bey de gördüm.Çok memnun kaldım.Tavsiye ediyorum. Ayrıca paracı bir insan olmaması da benim tercih sebebim oldu. Randevuların sıklığı tedaviyle doğru orantılı olarak veriliyor.
     2 Beğeni    
Ibrahim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
18.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88005
kafamda beliren olumsuz düşüncelerin beni etkilemesi beni mutsuz etmesi yaşamımı etkilemesi ya şu olursa gibi evhamli ddüşüncelerin kuvvetlenmesiyle hasan hocamizin yanına gittim yardım aldım hocamin sayesinde bu düşüncelerle daha rahat baş edebiliyorum hocanın sorunlara yaklasirken el mimik hareketleri sorunları cozmeme yardımcı oldu beni güzel karşılaması rahat tavirlari beni kapıdan karşılaması bunların hepsi birer yardım oldu arkadaslara tavsiye eidiyorum
     2 Beğeni    
Mehmet Akif AYDIN Fotoğraf
Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87978
Hasan Ali Bey le tanışıklığımız psikoloji alanımızda özenle düzenlediği sempozyumlarda olmuştur. Samimi içten haliyle zamanla arkadaşlığımız gelişti ve birbirimizi yakinen tanıma fırsatı elde ettik. Gerek psikoterapi alanında aldığı eğitimlerin çeşitliliği ve zenginliği gerekse insanı ele alış biçimiyle farklılıklaşan bir profesyoneldir. Birey, ergen ve aile sorunlarında sistematik ve narrative ( öyküsel) yaklaşımları ustalıkla uygulamaktadır. Gelişime ve paylaşıma verdiği önem takdire şayandır. Zaman zaman aile sorunlarında öyküsel yöntemin nasıl kullanıldığı ile ilgili sohbetlerimiz olmuştur. Aldığı eğitimlerin hakkını vererek profesyonelce işini yapan insana saygı ve mutevazilikle gelişimine her zaman dinamik kazandırmış gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir insandır.. Başarılarının her daim devamını dilerim..
     5 Beğeni    
Ece
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87916
Hasan'a Ali Goncü beye evliliğimizin sağlıklı yürümesi psikolojik destek almak adına başvurmuştuk.Daha sonraları ise çocuklarımın ve benim yasadığım sıkıntılı günleri hasarsız ve olumlu bir şekilde nasıl atlatabileceğimiz konusunda da yardım aldık. Oğlum ile kurduğu iletişim doktor hasta ilşskisine değinmeden rahat huzur verici bir ortamda onun yaralarını deşmeden ve onun küçük yastaki yüreğini zedelemeden samimi bir süreç oldu. Bir annenin çocuğu, onun icin en değerli varlığıdır ve bunun bilincinde olan Hasan Ali bey gibi bir terapist ile tanışmam, manevi olarak huzurlu destek almama ve sağlıklı sonuçlara ulaşmama vesile olmustur. Kendisine cocuklarim ve benim adıma teşekkürlerimi sunarım. Calışma hayatında ki başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    
Ramazan
14.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87907
Hasan Ali Bey'i uzun süredir tanıyorum. Kendisiyle, farklı toplum kesimlerinin katıldığı ulusal çapta yapılan bir programda tanıştım. Benimle, cana yakın ve pozitif yapısıyla sohbet etmesi, ilk tanışmalarda yaşanan soğukluğu hissettirmemesi beni çok mutlu etti. Daha sonraki zamanlarda da birçok programda birlikte çalıştık. Her zaman yapıcı ve çözüm odaklı çalışır. İşte bu türden yönlendirmeleri sayesinde karşılaştığımız problemlerin üstesinden kolaylıkla gelmiş olduk. Her türlü probleminizi paylaşabileceğiniz bir sırdaş. Muhataplarına güven veren bir uzman. Kendimi şanslı hissediyorum. Allah kendisinden razı olsun. Vesselam...
     1 Beğeni    
Mustafa GÜVELİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87905
Kendisini yaklaşık 15 yıldır tanırım. Önceleri danışanlarından psikiyatrik problemleri olanları bana konsültasyon için gönderirdi. Bu süreçte onlarca hastanın tedavisi için beraber çalıştık. Şimdilerde bazı hastalarımın özel terapilerini sürdürmesi için ona yönlendirdiklerim oluyo. Özellikle davranışçı ve bilişsel terapilerde oldukça başarılı buluyorum. Bu başarıyı hastalarımın takibini yaptığımda bende görüyorum. Obsessif kompulsif hastalarımın daha yakından takibi ve davranışçı terpilerini sürdürmesi benim işimi ziyadesiyle kolaylaştırıyor. Uz. Dr Mustafa Güveli Psikiyatrist
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Zeynep Sözcü
13.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87887
Merhabalar, ben Dr. Zeynep Sözcü, Psikolog Hasan Ali Göncü ile uzun zamandır tanışmaktayız. Kişiliği, doğruluğu, dürüstlüğü, ilkeli ve mesleki anlamda bilgi ve becerisi ile kesinlikle tanışmanızı isteyeceğim birisi. Muazzam bir tecrübeye sahip, ve bu sayede nokta atışı yapan bir psikolog. Güleryüzlü ve samimiyet dolu tanışmanızın ilk anlarından itibaren zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir danışmanlık hizmeti sunuyor. Psikolog Hasan Ali Göncü, vakit kaybetmeden, tanışmanızı ve danışmanlık hizmeti almanızı tavsiye edeceğim ender insanlardan biri. Kendisine bu vesile ile teşekkürlerimi bildiririm.
     3 Beğeni    
Sönmez
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87832
Hasan Bey ile yaklaşık 6 ay önce bir arkadaşın aracılığıyla tanıştık. Mide rahatsızlığım için birçok doktora gitmiştim ve her gittiğim doktor rahatsızlığımın psikolojik olduğunu söyledi. En sonunda psikolojik destek almaya karar verdim. Yaptığımız görüşmelerle rahatsızlığımın aslında kafamda kurduğum şeylerden stresten kaynaklandığını öğrendim. Bu süre zarfında ilk başlarda her hafta daha sonraları iki haftada bir ve şu anda ayda bir olarak görüşüyoruz. Şu an mide rahatsızlığım kalmadı ve düşünün kpss sınavına hazırlanan biriyim. Hem işinde uzman hemde fiyat konusunda yardımcı olan birisi. Rahatsızlığı olan herkese tavsiye ediyorum. Gittiğinize ve verdiğiniz paraya pişman olmayacaksınız. Rahatsızlığı olan herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..
     1 Beğeni    
Ayse K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87820
Dışardan bakıldığında güler yüzlü, sevgi dolu, insanlara mutluluk saçan aynı zamanda başarılı ve kimilerine göre imrenilecek bir aileye, mükemmel bir hayata sahibim. 24 yaşında üniversite son sınıf öğrencisiydim, fakat bu görünüşünün aksine iç dünyasında yaşama hevesini kaybetmiş, hayatta hiç bir şeyden keyif alamayan, gerçek anlamda mutlu olamayan, kendini sevmeyen ve sorunlarını büyüten, büyüttükçe o sorunlar arasında boğulan biriydim Hasan Beyle tanışmadan önce. Bir danışman arayışındayken tevafuken Hasan beyle tanıştık. Seanslarda zaman zaman bana yönelttiği o düşündürücü sorular sayesinde kendimi daha iyi tanıyabilmemi sağladı. Bu sayede sorunlarımın temel sebeplerinin farkına varmaya başladım ve o sorunlarla baş edebilmek zamanla daha kolay hale geldi. Sadece sorunlarla baş edebilmenin yani sıra hayatımı yönlendirecek önemli kararları verebilmemde de her zaman yol gösterici oldu. Zekasıyla, tecrübeleriyle, objektifliğiyle, enerjisiyle ve en önemlisi danışanlarına gösterdiği özel ilgiyle Hasan Bey kesinlikle profesyonel biri. Bir danışmanda olması gereken en önemli şey güvendir. Danışman, danışanına bu güven ortamını sağlayabilmeli ve danışan mahremini anlatırken kendini rahat hissedebilmelidir. İlk seans sonrasında anladım ki doğru adresteydim. Hasan Bey size bu ortamı sağlayabilen, rahatlıkla güvenebileceğiniz, alanında oldukça başarılı, samimi biri. Hasan Bey sayesinde bugün kendimi çok daha iyi hissediyorum ve hayata çok daha güzel bir pencereden bakabiliyorum. ‘Kişi önce kendini sevmeli..’ diyerek çıktığımız bu yolda Hasan beyin desteğiyle zor zamanları geride bıraktım. :)) Sizde hayatınızı yönlendirmeye çalışırken, sorunlarınıza çözüm arayışındayken ya da sevdiklerinizle daha mutlu daha güzel bir hayat hayal ederken bir uzman desteğine ihtiyaç duyuyorsanız Hasan Beyle taniışmanızı tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
İllüzyon
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87809
Pedam kurumu ile tanışmam eskilere dayanır.Anneme sınıf hocam tavsiye etmiş.O dönem çocuk sınıfında olduğum için Mücahit Bey'in hastası olmuştum.İlerleyen yıllarda Pedam'a tekrar gittim.Bu sefer benimle Mustafa Bey ilgilendi başta.Ardından beni Hasan Ali Bey'e yönlendirdi.Hasan Ali Bey bir psikolog.Kendisi ile yaklaşık bir senedir devam eden bir tedavi sürecim var.Başlarda sorular karşısında çok cevap vermiyordum çünkü hiç kimseye güvenilmeyeceğini düşünüyordum.Süreç ilerledikçe benim için birçok tabu olan meseleyi konuşabilmeye başladığımızı fark ettim ve buna çok şaşırdım.Yıllarca kendimi görmezden gelmeye zorladığım,ne kadar bilsem de, problemlerden kaçmaya değil onlarla yüzleşmeye başladım.Kendisi dertlerimi anlatabildiğim tek kişi oldu.Eğer kendisinin güvenilir biri olduğuna,sıkıntılarınız karşısında makul bakış açıları getirdiğine,sizi yaptığınız hatalar yüzünden hor görmediğine ve size bir para vasıtası olarak bakmadığına inanmasaydım bu ilerleme gerçekleşmezdi.Pek muhtemeldir ki bunlar birçok kişinin bir psikolog da bulunmasını isteyeceği özelliklerdir.Özellikle para meselesi birçok hastanın psikologlar söz konusu olunca yakındığı konulardan biridir.Hasan Ali Bey elbette ki hizmetinin karşılığını para karşılığında alıyor ama derdinin sizi daha iyi etmek için uğraşmak olduğunu kendisi ile geçirilen kısa bir vakitten sonra,buna verilebilecek en iyi örneklerden biri seans süresine koşulsuz bağlı kalmamasıdır, anlıyorsunuz.
     5 Beğeni    
Özlem
9.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87754
Hasan Ali Göncü, İnsanı hızlı analiz eden yanı ile çok iyi bir danışman ve terapisttir. Kendisi ile çalışma arkadaşlığımız boyunca gülen yüzü samimiyeti ve profesyonel yaklaşımı mesleğindeki başarısının sırlarından biri olarak bulmuşumdur. Ayrıca vakalar üzerindeki paylaşımlarımızda çok istifade ettiğim biri olmuştur. Mesleğin yetkinliğine sahip olmakla birlikte bu işi yapan herkesin sahip olamadığı önemli bir yetkinliğe daha sahip: danışanların derinliğini çözerek neye ve nasıl ihtiyacı olduğunu hızla farketmek ve ince nüanslarla bunu onlarla paylaşmak... Psikolojik destek ihtiyacında bulunanlara gönül rahatlığı ile tavsiyemdir kendisi😊
     6 Beğeni    
K.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87751
Bir psikaytr'ın tavsiyesiyle kendisine ulaştık. İlk seanstan itibaren çok olumlu bir etkisi oldu ailemiz üzerine. Sorunlar üzerine sabırlı ve bilgili yaklaşımı çok olumlu sonuçlar doğurdu. Teker teker aile bireyleri ile de seanslar yaparak kişisel sorunlara da yardımcı oldu. Seans gün ve saatleri konusundaki esnek yaklaşımı takdir hakediyor. İtiraf etmem gerekirse kendisine gitmeden önce psikoljik seansların faydalı olacacağına inanmıyordum ama ailemizin genel ruhsal havasının çok daha olumlu duruma gelmesiyle psikologlar hakkındaki genel fikrim değişti. Şahsen çok memnunum ve kesinlikle başkalarına tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
İlyas MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87740
Aile olarak danışmanlık aldık. Hem ailenin iç ilişkisini hem de bireyleri teker teker analiz edebilmesi probleme daha kolay çözüm üretmesini sağlıyor. Sizi veya partnerinizi suçlamıyor. Sadece içinde bulunduğunuz durumu öncelikle sizin anlamanızı sağlıyor. Zaaflarınızı doğrudan söylemiyor. Dolaylı olarak fakrına varmanıza yardımcı oluyor. Görüşme sonunda her iki taraf ta çözüme yaklaştığını içtenlikle hissedebiliyor. Sempatik ve rahatlatan bir tavrı var. Kendinizi açmak konusunda bir endişe yaşamıyorsunuz. Tecrübeli yaklaşımları hem meseleki anlamda hem de aile mahremiyetinizin korunması anlamında güven veriyor. Daha kaliteli bir iletişimi olan aile hayatı ya da yıkılmakta olan ailenin kurtulması amacı ile mutlaka görüşülmesi gerekilen bir uzman. Kesinlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

Hasan Ali GÖNCÜ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kitap Okumak

Sevdigi Muzikler : Halk Müziği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Hayat Psikoloji
Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak Şevket Bey Apartmanı No:13/3 Bakırköy
İstanbul
(0212 66051 35)
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Ünv. Rehberlik ve Psikolojik Danş.
Mezuniyet Yılı
1994
(28 yıl önce)
Yüksek Lisans
Fatih Ünv. Reh. ve Psk. Danş. Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Hasan Ali GÖNCÜ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Hasan Ali GÖNCÜ Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video

13:07
Top