2007'den Bugüne 90,566 Tavsiye, 27,857 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ece PINAR
Uzman Psikolog - İstanbul

Ece PINAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi60 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

60

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ece PINAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(%81.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ece PINAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ece PINAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra YURTSEVERPsk.Büşra YURTSEVER
Degerli meslektasimla bir donem birlikte calistik. Kendi alaninda yetkinlige sahip ve surekli kendini gelistiren bir meslektasimdir. Mesleginde ve...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Pazartesi-cuma: 12.00-21.00 cumartesi: 11.00-20.00 pazar: Kapalı
 
Ece PINAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Larin Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Atakoy 4. Kısım Behçet Kemal Çağlar Cad. O-179 D:12 Bakırköy/
İstanbul
Uzm.Psk.Ece PINAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1990 (33 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ece PINAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık

Depresyon

Travma

Kişilik bozuklukları

Çift Terapisi

İlişki Danışmanlığı, ilişki sorunları

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Boşanma Süreci ve Sonrası Danışmanlık

Aldatma

Evlilikte İletişim Sorunları

Çiftlerde Uzlaşma Problemi

Yeniden Evlenen Çİftler

Yas Danışmanlığı (Ölüm, Ayrılık, Kayıp)

Depresyon

Sosyal Fobi

Özgüven Sorunu

Öfke Kontrolü

Sınav Kaygısı

Fobiler-Korkular (uçak, hayvan, kapalı alan vb.)

Kıskançlık

Panik Atak

Panik Bozukluk

Yaygın Anksiyete Bozukluğu

Ergenlik Sorunları

Emdr

Ece PINAR Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ece PINAR'ın Özgeçmişi
İstanbul Aydın Üniversitesinde Psikoloji bölümünü bitirmiştir.

Yüksek lisansını İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji üzerine (tezsiz) tamamlamıştır. Ayrıca ikinci yüksek lisansını Haliç üniversitesi Klinik Psikoloji üzerine (tezli) olarak tamamlamıştır.

Tez konusu: ‘’PANİK BOZUKLUĞU TANISI OLAN YETİŞKİN BİREYLERDE BENLİK SAYGISI İLE ANKSİYETE DÜZEYLERİ ARASINDAKİ İLİŞKİNİN İNCELENMESİ

ALDIĞI EĞİTİM VE SERTİFİKALAR

Bilissel Davranışçı Terapi
- Temel Eğitim (prof.Dr.Hakan Türkçapar)

Bilissel Davranışçı Terapi
- Beceri Eğitimi (prof.Dr.Hakan Türkçapar)

Bilissel Davranışçı Terapi
- Süpervizyon Eğitimi (prof.Dr.Hakan Türkçapar)

Bilissel Davranışçı Terapi Eğitimi
(prof.Dr.perin yolaç)

Rorschach Eğitimi
(yetişkin -Prof. Dr. Tevfika TUNABOYLU İKİZ)

Gottman Çift Terapisi 1.düzey...[Devamı...]

Ece PINAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Z.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ29.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125093
Mesleğini severek yapan sayılı insanlardan birisi. Bir psikoloğun hangi yaş grubuna nasıl davranması nasıl konuşması gerektiği çok önemli bir konu ve Ece Hanım bunu titiz bir şekilde yapıyor. Yanımda bir uzman olduğunu bilerek bu karmaşık hayat yolunda yürümeme yardım etmesi ,bana bu güveni vermesi benim için çok özel. Güven önemli bir duygudur ve her şeyinizi paylaşmaya hazır olduğunuz birisinin güvenilir olması çok önemlidir. Ve ben Ece hanıma güveniyorum.
     Beğenin    
Ceyla HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ28.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125092
Ece Hanımı bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Yaklaşık 4 aydır ondan psikolojik yardım alıyorum ve dönüp ilk ona geldiğim gün ile bugün arasındaki farka baktığımızda gerçekten bir profesyonel olduğunu anlamak zor olmuyor. Yapamam dediğiniz şeyleri bile sayesinde nasıl başardığınıza inanamıyorsunuz. Bir zamanlar karamsar düşüncelerle seanslarıma giderken şimdi iyimser ve umut doluyum. Ece hanımın daha sizi karşılarken gördüğünüz güleryüzü sizi bir dahaki seansı iple çekmenize sebep oluyor. Objektif olduğu kadar sizi anlayabilen, "yalnız değilsin" tavrı onun bilgi ve tecrübesiyle birleşip size sihirli bir değnek gibi dokunuyor
     Beğenin    
D.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123060
Ece Hanımın samimiyetini içtenliğini başarısını duyarak tavsiye üzerine gitmistim ve ne kadar haklı olduklarını gördüm. Gittiğimde ki ben ile simdi ki beni kendim bile fark ediyorum. Iyi güvenilir bir psikolog arayanların Ece Hanımı denemelerini kesinlikle tavsiye ediyorum ve kendi çevreme de aynı şekilde tavsiye ettim. Seans dışında da derdinizi paylaşabileceğiniz elinden geldikçe herdaim yanınızda olmaya çalışan sıkıntılarımızı destek olmaya çalışan bir psikolog. Kendisini çok seviyoruz iyiki var
     Beğenin    
G.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122556
en zor zamanlarımı yaşadığım, daha fazla yaşdıklarıma dayanamayacağımı düşündüğümde internette araştırma yaparken gördüm Ece Hanımın profilini. Öfke nöbeti geçirdiğim bir gecede ACİL yardım maili attım ve kendisi maile daha o gece cevap vermişti.ertesi günü telefonla ilk seansımı ayarladık. İlk defa profesyonel destek alacaktım korkuyordum ve tereddüt ediyordum ya beni anlayamazsa endişesiyle gittim ilk senansa. Ancak gördüm ki tüm korkularım endişelerim yersizmiş. Beni anlayan beni yargılamayan beni dinleyen ve yol gösteren biri vardı karşımda. 1.5 aydır Ece Hanımdan destek alıyorum ve bu kısa sürede bile o kadar çok yol katettik ki. Yaşadığım öfke nöbetleri ve sinir krizleri çok kısa bir süre içerisinde son buldu. Daha yolum uzun biliyorum ama bu yolu Ece Hanımla yürümekten dolayı inanılmaz mutluyum. Hayata bakışımı değiştirdi. Kendimi kaybetmiştim ve sayesinde yeniden kendimi keşfetmeye başladım. Kendisine sadece seans saatlerinde değil sonrasında da zorlandığım ne yapacağımı bilemediğim anlarda ulaşabilmek beni inanılmaz rahatlatıyor. Son zamanlarda kendisine çok fazla teşekkür ediyorum ama burdanda bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. Yolumuz iyiki kesişmiş iyiki sizi tanımışım.
     Beğenin    
B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122193
Ece hanıma eşimle yaşadığım problemler için başvurdum. Bu konuda bana ışık oldu. Ece hanım sayesinde daha sağlıklı bir bir aile ilişkim olmaya başladı. Her şeyden önce kendime karşı nasıl davranmam gerektiği ve iletişim dilimin nasıl olması gerektiği konusunda destekleyici olduğu için ayrıca teşekkür ediyorum. Sıcak tutumları ile asla yanında çekinmiyorsunuz. Psikoloji alanında bir cok eğitim almış ve hala kendini geliştirmeye devam ettiği için kesinlikle farkı anlayabiliyorsunuz. İyi ki yollarım kesişti ve bana, beni tekrardan hatırlattı..
     Beğenin    
E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122140
Ben Ece Hanım ile zorluklarla baş edemediğim ,kendimi oldukça pasif ve stresli hissettiğim bir dönemde tanıştım.Ben ve ailem uzun süre terapist arayışına girdik.İlk gittiğim terapistle hiç iletişim kuramadığım için hiçbir terapistin bana uygun olamayacağını düşündüğüm bir dönem oldu.O dönemde de ne mutlu ki Ece Hanım ile tanıştım.Benim için en önemli şey terapistin ilgisiydi.Ve daha ilk seansta bile Ece Hanım’ın ilgisi ve yardımcı olma isteğini görmek beni rahatlatmıştı.Zaman geçtikçe mesleğini çok severek yaptığını ve danışanlarına gerçekten iyi gelmek ve hayatlarına dokunmak için ne kadar içten çabaladığını gördükçe ne kadar doğru bir karar verdiğimi ve şanslı olduğumu anladım.Çünkü benim için çok çok zor olan bu dönemde Ece Hanım’ın desteğini aldığım için süreç benim için daha kolay ve hızlı geçti.Şimdi iyileşmeye çok yaklaşmış bir danışanı olarak Ece Hanım’ı iyileşmek isteyen herkese tüm samimiyetimle öneriyorum.
     1 Beğeni    
S.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121845
Ece hanımla birkac ay önce biten ikili iliskim ardından yasadıgım zorlu sürecte, bir uzmandan profesyonel yardım almak istemem üzerine internette yaptıgım arastırmalar sonucunda tanıstım. Seanslar ilerledikce sadece iliskiler anlamında degil genel olarak hayata bakıs acımın degistigini ve bircok konuda farkındalıgımın arttıgını fark ettim. Kendisinin son derece anlayıslı, samimi, ilgili ve bir o kadar da profesyonel olan yaklasımı sayesinde birkac ay icinde ayrılık sonrası yasadıgım derin mutsuzluk, caresizlik ve kendini suclama gibi olumsuz duygularımdan kurtulmaya basladım bunun yanı sıra is hayatına karsı takındıgım olumsuz tavırların yerini daha saglıklı düsünceler almaya basladı. Kendisi bu sürecte yardıma ihtiyacım oldugunda ona ulasabilecegimi her zaman belirtti ve bu benim icin cok önemliydi. Verdigi ödevlerin de bircok anlamda bana fayda sagladıgını düsünüyorum. Cevremdeki kimseden yardım istemedigim bir dönemde Ece hanım gibi bir profesyonelden yardım almak benim icin gercekten cok faydalı oldu, iyi ki kendisiyle tanısmısım. Ece hanım herkese tavsiye edebilecegim harika bir psikolog.
     Beğenin    
Betül Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121817
Ece hanımla ilk olarak kendisinin yakın arkadaşımın psikoloğu olması dolayısıyla tanıştım. Anksiyete, kaygı, depresyon gibi şikayetlerimden çok sıkıldığım ve artık bu sorunlara kendi kendime çare bulamadığım bir dönemde kendisiyle tanışmaya karar verdim. Özellikle bu şikayetlerimi paylaştığımda kendisinin de daha önce bu sıkıntılardan bir çoğunu yaşamış ve bunları aşmış olması bana ekstra güç verdi. Sadece "sizi anlıyorum" cümlesinden öte beni gerçekten anladığını hissettiğim biri oldu Ece hanım. Seanslarımız henüz bitmedi, daha yolun başlarındayım diyebilirim kendi adıma.. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum. Umarım ağlamalı, sinirlenmeli seanslarımın karşılığını almış olacağım ilerde :))
     Beğenin    
N.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121500
Ece hanımı tanıdığım için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Kendimi mutsuz ve kırgın hissettiğim bir dönemi çok daha kolay atlatmamı sağladı. Sorduğu sorularla ve arkadaş canlısı tavrıyla kendimi rahat hissettirdi, duygularımı çok rahat paylaşabildim. Günlük hayattan yorumlarıyla, esprileriyle ve nokta atışı tespitleriyle olaylara farklı bir açıdan bakmamı sağladı. Sayesinde kendimi çok daha iyi hissediyorum ve bana kattığı bakış açısını hayatımın birçok noktasında uygulamaya çalışıyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.
     Beğenin    
S.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121498
Ece hanımla hayatımın en zor zamanında tanıştım. Çok zorlu bir çocukluk travmam vardı ve artık hiçbir şekilde iyileşemiyceğimi düşünürken bir de Ece hanımla deneyeyim dedim. Her şeyden ümidimi kestiğim sıralarda bana yol gösterdi ışık oldu. Düştüğüm ümidimin kalmadığını hissettiğim zamanlarda beni tekrar ayaklandırdı. Beni o karanlıktan her seferinde çekmeyi başardı. Sizin halinizden anladığını çok iyi bir şekilde hissediyorsunuz. Siz iyileşmek istiyorsanız ve o gayreti gösterecekseniz Ece hanım devamını çok iyi bir şekilde hallediyor zaten. O kadar başarılı ve o kadar naif bir psikolog ki kesinlikle Ece hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121359
Ece Hanımın danışanı olma sürecim yakın arkadaşımın önerisi sayesinde oldu. Eskiden gitmiş olduğum psikoloğumdan pek fayda görememiştim ve biraz inançsız şekilde gittim. Ama tüm önyargılarımı kırdı. Çok ilgili ve profesyonel şekilde yaklaşıyor. Örnekler ve somut çözüm öneriyle kendinizi anlamınızı ve sıkıntınızı yalnız başınıza çözebilmenizi sağlıyor. Size yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Ece Hanımı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121320
Ben Ece hanımı internette yorumlara bakarak buldum, kendisine müracaat etme sebebim genel olarak insanlara karşı rahat bir şekilde konuşamam,kendimi gereğince ifade edemememdi. Seanslara başladıktan sonra zaman içinde kendimi daha iyi ifade etmeye başladım. Seanslara düzenli gitmeniz ve uygulama ödevlerini yapmanız sizin için çok daha faydalı olacaktır çünkü bu şekilde irtibatınız kopmuyor ayrıca uygulamaları yapmanız aslında eksik olduğunuz konuların üstüne gidip başarabileceğinizi göstermek içindir o yüzden ihmal etmeyin. 1 haftalık seansların sonunda bir yol kat ettikten sonra artık 2 haftalık sürece geçiliyor bu sizi daha motive hale getiriyor çünkü artık daha başarılısınız :). Biz şu anda Ece hanımla , ilişki üzerine bambaşka bir ilerleme kaydediyoruz ve tabi ki çok memnunum. Sizde E ce hanıma güvendiğiniz ve koordineli olarak adım attığınız sürece daha başarılı ve çok daha mutlu olacaksınız . Zaten kendisi de güler yüzü ve işindeki profesyonelliği işe sizin güveninizi kazanıyor, elbette bende ilk kez geldiğimde tereddütlerim vardı ancak ilk seanstan itibaren bunlar tamamen ortadan kalktı. Şiddetle tavsiye ederim. Umarım sizde mutlu olursunuz.
     Beğenin    
Gönül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121162
İki aydır düzenli olarak Ece Hanım'dan destek alıyorum. Hayatımda birşeylerin ters gittiğni farkettigimde profesyonel bir destek almam gerektiğine karar verdim, internet üzerinden yaptığım araştırmalar neticesinde ve kendisiyle yaptığım kısa telefon görüşmesinden sonra yaklaşım ve tarzından dolayı kendisiyle danışan-danisman ilişkisi başladı. Bu süreçte farketmedigim birçok şeyi farketmemi sağlayarak kendi farkındalığıma varmam yolunda bana iyi bir yol göstericisi oldu. Tecrübelerini ve birikimlerini en güzel şekilde aktarıp sadece Seans sırasında değil seans dışında da ulaşılabilirligi olduğu için tıkandığım yerlerde yardımcı olmaya her daim devam ediyor.
     Beğenin    
Seyit
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120709
Kısa bir süredir Ece hanımdan destek almaktayım ama çok hızlı ilerleme kaydettik. Seanslarımız çok verimli geçmekte ve her seans sonrası kendimi daha farkında ve daha iyi hissederek ayrılıyorum. Kendisi sadece seanslarda değil seans dışındaki zamanlarda da ihtiyaç duyduğumda destek olmaktadır. Danışanlarıyla her zaman ilgili, samimi ve güler yüzlü bir insan. Benden önce eşim Ece Hanımdan destek almaktaydı eşimin durumu benden daha ciddi olup çok hızlı bir iyileşme gösterdi. Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120619
Arkadasimin israri uzerine psikologa baslama karari aldim ve psikolog arastirmaya basladim ve Ece Hanimi internet araciligi ile buldum. Acikcasi baslamadan once onyargiliydim ve psikologun bana  yararli olacagini dusunmuyordum.Ama iyi ki de gelmisim. Kendisine takintilarim ve esim ile olan sıkıntılarım yuzunden basvurmustum. Baslarda cok tereddut ettim nereden baslamaliyim  ne anlatmam gerekiyor diye. Ilk seansda bile kendisinin guler yuzlu olmasi ve sicakkanli olmasi beni cok rahatlatmisti. Kendisiyle kisa bir surede baya bir ilerleme kaydettik . Kendisine rahatlikla ulasabiliyor olmamda bana ayri bir guven sagladi. En onemlisi hayatim ile ilgili bircok farkindalik kazanmami sagladi. Esimle olan sıkıntılarimiz toparlandi. Bendeki degisimi sadece esim degil cevremdeki bircok kisi farketti. Seanslarda  isini cok severek yaptigini zaten  hissediyorsunuz . ve isinde cok profesyonel bir uzman . Eger psikolog ariyorsaniz kesinlikle ece hanimi tavsiye ederim.
     Beğenin    
B.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120353
Ece hanıma giderken başta tereddütlerim vardı fakat onu tanıdıkça bakış açım değişti. Samimi yaklaşımı, güven verici konuşmaları, sertifikaları ve aldığı eğitimler ile insana yetkin biri olduğunu fazlasıyla hissettiriyor. Kendisiyle konuşurken çekinme hissi yaşamıyorsunuz bu da kendinizi ifade etmenizde kolaylık sağlıyor. Genelde herkesin psikoloğa giderken ön yargıları olur bunu kırmak istiyorsanız ve bir çekinceniz varsa kesinlikle Ece hanıma gitmelisiniz, size iyi ki dedirtir emin olun..
     Beğenin    
İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120285
Ece hanımı İnternet yoluyla buldum. Kendısıne Sınav stresi ve hayatımdaki problemler ıcın basvurdum . Kendısı ısıne cok baglı ve danısanlarıyla cok ılgılı bırısı. Seanslar dısında kendısıne ulasabiliyor olmamda bana destek saglaması da bana ayrı bir guven sagladı. Ayrıca pandemi surecinde temızliğe gercekten çok dikkat ediyor bu benım ıcın onemli bir durumdu. Seanslar ilerledikçe baya bir ilerleme sagladım. Hala seanslarıma devam etmekteyim. Kendısını her yonuyle cok sevıyor ve psikolog ayrıyanlar ıcın kendısını kesinlikle tavsiye ediyorum :)
     1 Beğeni    
S.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120284
Merhaba, Kendisini internet aracılığı ile buldum ve iyi ki de bulmuşum Kuralları çerçevesinde kendisini rahat hissettiğiniz bir uzman kendisi. Seanstan çıktıktan sonra sanki bir uzmandan çıkmışcasına gergin olmuyorsunuz. Takip etmesi ve sizleri her daim sorması,kendisinin yanınızda olduğunu hissetirmekte. Ayrıca verdiği görevler sizlerin kendinizi bulmanızı sağlayan iyi bir rehber niteliğii taşımakta Meslektaşlarından kendisni ayıran en iyi özelliği çok iyi örnekler verebiliyor olması Tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Mp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120266
Ece hanım kesinlikle harika bir uzman! İşini çok severek yaptığını konuşur konuşmaz anlayabiliyorsunuz. Hem çok güleryüzlü, hem de çok sempatik bir insan. Seans sonrasında Ece hanımın verdiği ödevler oluyor ve bu ödevleri yapıp seanslara düzenli devam edince 1 ay gibi kısa sürede bile ne kadar yol kat ettiğinize şaşırıyorsunuz. Kendisi hayatıma eskisine göre çok daha farklı, geniş ve olgun bakabilmemi sağladı. Seanslara çok severek ve büyük bir heyecanla gidiyorum. Hayatımdaki en büyük iyikilerden biri Ece hanımla tanışmak. Daha önce yaklaşık 1 sene boyunca başka bir uzmana gittim. Keşke en baştan Ece hanımla tanışsaydım diyorum. Aradaki fark inanılmaz. Ece hanım kendisini alanında çok geliştiren biri, sürekli yeni eğitimler almaya devam ediyor. Bu açıdan kişisel sorunlardan aile/partner sorunlarınıza kadar çok etkili yöntemler size sunuyor. Zaten içeri girer girmez sertifika dolu bir duvarla karşılaşıyorsunuz. Ece hanımın en sevdiğim özelliği konu ne olursa olsun bana gerçek hayattan o konuya dair örnek verebilmesi. Böylece konuştuğumuz hiçbir şey havada kalmıyor. Bir de Ece hanım sizi çok rahat hissettiriyor. Seans ilerledikçe öyle bir içinizi döküyorsunuz ki, siz bile şaşırıyorsunuz. Kendisiyle henüz 5 seans yaptım, ama hayatıma kattıkları inanılmaz. Her geçen gün daha iyi olmama yardım ettiği için kendisine buradan teşekkür ederim. Şunu da söylemeden geçmeyeyim, kendisiyle seans dışında da mesaj yoluyla irtibat halinde olmak bana çok iyi geliyor. Seans dışında da kafanıza takılan konuları sorabilmek, ödevinizle ilgili soru sorabilmek/bilgilendirmek, ya da önemli bir durum varsa tavsiyesini alabilmek seansların etkisini çok yükseltiyor ve hayatınızı daha da iyileştiriyor. Gözünüz kapalı Ece hanıma gidebilirsiniz.
     Beğenin    
Nil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2021
TavsiyeNo: 119635
Ece hanıma, nasıl aşacağımdan emin olmadığım zor bir durum üzerine psikolojik yardım almam gerektiğine karar verdiğimde internet üzerinden ulaştım. Daha ilk seansın sonunda bile o kadar ferahlamıştım ki kendime bile şaşırdım. İlerleyen zamanlarda, daha önce kendime hiç sormadığım sorulara beni yönelterek kendimi keşfetmeme ve nedensiz olduğunu düşündüğüm hislerime ışık tutarak anlam kazandırmama yardımcı oldu. Ece hanımın yardımı olmasa bugün hala birşeylerin cevabını arayarak zaman kaybediyor ve geçmişle kavgamı devam ettiriyor olurdum. Kendisi ayrıca danışanlarına karşı hep çok saygılı ve ihtiyacınız olduğu her an yardımcı olmaya açık biri. Keşke daha önce yollarımız kesişseydi diyorum bugün. Yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Ece hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Başak YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2021
TavsiyeNo: 119550
Ece hanıma internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu denk geldim. Psikiyatrist ile tedavim devam ederken terapi alarak da desteklemek istedim. Öncelikle çok sıcakkanlı ve samimi. İlk seansımızdan beri yanında kendimi rahat hissediyorum. Benim için en önemlisi benimle danışman olarak iletişimdeyken her kelimesine dikkat ettiğini, bir uzman olduğunu hissettiriyor. Hiç bir konuda yargılama yapmıyor ki bu konudan dolayı daha önce bir kaç uzman değiştirdim. Doğru ve ya yanlış , kendimi tamamen açıkça ifade edebiliyorum. Bana verdiği yol gösterici tavsiyeleri uyguladıkça hayatımı kolaylaştırıyorum. 3-4 seans sonra bile büyük bir yol kat ettik Ece hanımla , kendisine kendim olma yolunda benimle olduğu için çok şey borçluyum. Ofisinde temizliğe ve mesafeye ayrıca dikkat ediyor. Kendi çevremde de ihtiyacı olan, öneri isteyen herkese Ece hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
S.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2021
TavsiyeNo: 119513
Ece Hanımı internet üzerinden bulup ilk randevumu aldığımda aklımda tonlarca soru işareti vardı her birinide hiç sıkılmadan cevapladı. Kendimi kötü hissettiğim noktalarıda aldığım desteği ile daha olumlu bir bakış açısı geliştirmemi sağladı. Kendisi kesinlikle tanışılması gereken bir kişidir. Güleryüzüyle samimi yaklaşımı sayesinde içinizi dökerken asla çekinmeyeceğiniz ve yanından çıktığınız her saniye kendinize bir şey katabileceğiniz birisi. Küçük samimi çalışma ortamı insanı daha rahat hissettirirken çalışma ortamının hijyeni ve her seans sonrası belirli bir süre havalandırıp temizlenmesi günümüz şartlarında rahat hissetmenizi sağlayıp hastalık riskini minimuma indiriyor. Ece Hanım ile geçirdiğim her seans hayatıma yeni bir yol çizmemi sağladı. Onun sayesınde kendimden daha eminim ve kendime değer verebiliyorum. Eminim gitmeden önce aklınızda soru işaretler olucaktır ama bunların hepsini yıkabilecek biri kendisi .
     Beğenin    
Merve H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119070
Birkaç problemle çıkmaza girdiğim bir dönemde arkadaşımın tavsiyesiyle kendisinden danışmanlık almaya başladım. Daha önce de bu tür destek aldığım psikolog, psikiyatriler oldu fakat Ece Hanım gibi ilgili ve idealist bir terapist görmedim. Yaşadığım zor süreçte kendisiyle birkaç seans yaptıktan sonra hızlıca toparlanmaya başlayıp yola koyuldum ve sayesinde başarıyla sonuçlandırdım. Terapilerde sıkıntılı sürecim haricinde günlük hayatımdan anlattığım konular üstünden öyle güzel analizler yaptı ki bugüne kadar hiç farketmediğim durumları tespit etti ve onlar üstüne yöneldik. Ve çok yol katettik. Öyle ki değişimi çevremdeki insanlar bile fark etmeye başladı:) Bütün süreçlerde mutlaka seans harici günlerde de bana nasıl hissettiğimi neler yaptığımı sordu ki bu gerçek bir destekti benim için🙏 Dost eli gibi omzumda hissettim.. Bütün bunlardan dolayı kendisini destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Begüm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119045
Ece Hanımla çok zorlu bir süreçten geçtiğim bir zamanda tanıştım. Eşim ile boşanma kararı almıştık . Kendisini internet aracılığı ile buldum. Evliliğim ile ilgili sorunlar yaşamaktaydım. Ve ne yapmam gerekiyor nereden başlamam gerekiyor bilemiyordum. Ve sanki bir çıkmaza girmiştim . Beni bu durumda çok iyi dinliyor olması ve en önemlisi ise olaylara objektif olarak bakması ve sorunlarımı keşfetmemi sağlaması en önemli durumdu benim için. Rahatlıkla kendisine ulaşabiliyor olmamda en büyük avantajımdı. Evliliğimde yanlış giden durumları keşfetmemi ve düzeltmemi sağladı . Olaylara nasıl bakmam gerektiğini nasıl değerlendirmem gerektiğini öğretti . Çoğu şeyi toparladık ve baya bir yol ilerledik. Eşimle her seyi toparlama durumuna geldik. Kendisine çok tesekkür ederim . Psikolog arıyorsanız kesinlikle Ece Hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    
R.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119014
Ece Hanımın mesafesini koruyarak kurduğu samimiyet ilişkisi ve size sizi anladığını en guzel sekilde hissettirmesi gereken güven ilişkisini veriyor. Hiç kimsenin beni anlamadığını ve çıkmaz da oldugumu düşündüğüm bir dönemde kendisiyle yollarımız kesişti. Ben kendisiyle görüşmeye sehir dışında geliyorum. Ofise toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım da oldukça kolay. Ben kendisinden çok memnun olarak seanslara devam ediyorum, Ece Hanım'ı tereddütsüz tavsiye ederim.
     Beğenin    
E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118993
Ece hanımı internet sitesinden buldum. Takıntılarımla baş edemez duruma gelmiştim. İlk başta nasıl olur diye düşünürken başlamaya karar verdim ve iyiki kendisi ile seanslara başladım ve beraber çok yol ilerledik kendisine çok rahat ulaşabiliyor olmam ve umutsuzluğa düştüğümde ise destek oluşu en büyük sansımdı .Güler yüzlü ve çok sıcakkanlı birisi. Ayrıca seanslarla beraber kendimi tanımamı sağladı. sayesinde hayatımdaki çoğu şeyi düzene koydum. Hem hayatımdaki sorunlar düzelmeye başladı . Hem de takıntılarım baya bir azalmaya başladı. Seanslara hala devam etmekteyim .Kendisine çok teşşekkür ederim .Eğer bir yardım almak isterseniz , Ece Hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Özgür Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118778
Ece hanımla internetten psikolog arama sürecimde biraz şans eseri tanıştım. Dikkatimi ilk çeken telefonu bilmediği bir numaraya bile açtığındaki üslubuydu çünkü kendisini yanlışlıkla aramıştım. Kendisinden terapi aldım ve almaya devam ediyorum. Stresli ve yoğun geçen bir dönemde bana stresi kontrol edebilmem ve mükemmeliyetçi yapımı iyileştirmem için oldukça yardımı dokundu. Zira probleminin bu olduğunu bile bilmiyordum. Mesleki açıdan işini gerçekten severek yapması, bir sorununuz olduğunda bile size ulaşabilme rahatlığı vermesi ve samimiyetini hissediyorsunuz. Bence bu yönüyle sadece mesleğinde değil toplumda da ön plana çıkan bir yapıya sahip. Kensisini üç kelimeyle anlatacak olsam :Özverili. Samimi ve çalışkan kelimelerini seçerdim. Ulaşımı Ataköy'ün merkezi bir yerinde olan ofisine pandemi nedeniyle asistanı olmadan çalışıyor. Fakat şu notu önemle eklemek istiyorum ki sosyal mesafe, hijyen kuralları maske kuralına seanslar arasında odayı havalandırmaya çok ciddi önem veriyor. Bu özelliğiyle de insana ve mesleğine olan saygısını, bilinçli duruşunu takdir ediyorum.
     Beğenin    
Elif HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118735
Ece hanimin ismini araba ile gecerken surekli goruyordum. Zor zamandan gecerken kendimi cikmazda hissettigim zaman kendisini aradim ve randevu olusturdu. Cok sevecen ve cok sicakti asla gerilmeye gerek yoktu. Cokca kez gorustuk ve o kadar iyi geldi ki, keske daha once tanissaymisiz diye diledim. Bana kendini fark etmemi ve cok daha iyi hissetmem icin bana yol gosterdi. Ne zaman ihtiyacim olsa telefon ile de kendisine ulasip unutmamam gereken seyleri sabir ile tekrardan hatirlatti. Sabri ve sicak kanliligi icin cok tesekkur ederim, emeginin hakkini odiyemem.
     Beğenin    
Okan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118606
Anksiyete ve iletişim problemlerim için kendisine başvurdum.Kendisini rahat ve bizi iyi hissettirerek tanıtıyor. Çekinmemiz gereken bir konunun olmadğını ve kendimizi ne kadar rahat ifade edersek sorunlarımız hakkında o kadar iyi çözümler sunuyor. Düzenli gidiyorum ve verdiği uygulamaları uyguluyorum. Verdiği uygulamaları düzenli olarak uyguladıktan sonra kendimi eskisine göre daha iyi ve rahat hissetmeye başladım. İş ve özel hayatımda nasıl sınırlar koymam gerektiği ve planlama yapma konusunda katkılar sağladı. Kendisine teşekkür ederim.
     Beğenin    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118603
Ece hanımı internet sayfasından buldum ve direk arayarak bir seans ayarladık. 1.5 ay oldu başlayalı kendimi çok daha iyi hissediyorum artık nerdeyse hic öfkelenmiyorum kızmadan bağırmadan da sorunların halledilebileceğini öğretti bana. Ece hanım gerçektende işini çok severek yapan birisi kendisiyle maalesef pandemi döneminde tanıştım ve bana keşke önceden gelseydim dedirten bir uzman ben bazen anlatamasam bile beni anlayan birisi. Çok kısa sürede kendimi toparlamaya başladım ve çok daha iyi hissediyordum, ailem ve arkadaşlarım bile bu değişimin farkındaydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.
     Beğenin    
Nrgl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118590
Kendisiyle tanışmam hayatimin dönüm noktasi oldu diyebilirim. Artik kimi nereye koymam gerektigini, kimlere ne kadar değer vermem gerektiğini, kısacası önce ben demem gerektiğini cok iyi öğrendim. Bendeki olumlu değişikliğin etrafimdaki bi cok insan farkinda. Çok şükür iyiki Ece hanimi tanımışım. Benim bir zamanlar hissettigim gibi kendinizi dipsiz bir kuyudaymış gibi hissediyorsaniz mutlaka kendinize bir iyilik yapin ve Ece hanimla görüşün. 🙏🏻
     1 Beğeni    
Mert
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111529
OKB teshisi konulmuştu. psikiyatristimin psikoterapiye yönlendirmesiyle psikolog aramaya başladım. Ece Hanımı internet aracılığı ile buldum. ilk başlarda tereddüt etmiştim ama yorumlarını okuyunca randevu oluşturmaya karar verdim . 2 aydır seanslara düzenli devam etmekteyim ve baya bir ilerleme kaydettik kendisiyle .Özellikle yogun olarak yaşadığım temizlik takıntılarım ve çok fazla kontrol etme takıntılarım vardı. Seanslar dısında kendisine ulaşabiliyor olmam ve seanslar dısında da iletişim kurması benim ile baya bir fayda sagladı. İşini profesyonel yaptıgını seanslarda da hissediyorsunuz zaten . sıcakkanlı ve güleryüzlü olması özellikle sizi çok rahatlatıyor. Kendisini iyi ki tercih etmişim . OKB ile ilgili sıkıntılarınız var ise gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler .
     1 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111221
Ece hanımı internet aracılığıyla buldum. Panik atak sebebiyle basvurmuştum. İlk basta baslamak ile ilgili korkularım vardı. Hem nasıl konuşacağım nasıl olacak seanslar diye, hem de iyileşebilecek miyim diye tereddütlerim vardı. Danışan yorumlarını okuduktan sonra randevu almaya karar verdim. İyi ki de almışım sıcakkanlı olması ve güleryüzlü olması özelliklede istediğim zaman ulaşabiliyor olmam beni rahatlattı. Kısa bir süre de ilerleme kaydettik. Seanslara hala devam etmekteyim. İşini çok profesyonel ve severek yaptıgını söyleyebilirim. Bunu özelliklede seanslarda da hissediyorsunuz. Tedavi ile ilgili Motivasyonunuz düştüğünde size çok destek oluyor. İyi tanımısım herkese kesinlikle ece hanımı tavsiye ederim
     Beğenin    
G.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111075
Tatilde gördüğüm kabuslar üzerine yardım almam gerektiğini düşündüm ve internetten profesyonel bir yardım arayışına girdim. Ece hanımın merkezini internette gördüm. Başta tereddüt yaşamama ragmen şu an iyi ki denk gelmisim diyorum. Kabus ile gittim ama çok farklı konular çok farklı yönlerimi gormemde bakış açımı degistirmem de bana çok katkısı oldu. Anksiyete bozukluğu olan birisiyim ve kaygilarimin üzerine gitme konusunda çok da başarılı olmadigimi düşünüyordum. Ancak bir seansta Ece hanımdan kendime ait aldığım donutler olumlu bakmama vesile oldu. Gerçekten desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hiç düşünmeden gidebilirsiniz. Yalnızca seanslarda değil hafta içlerinde de süreçle alakalı sorular sorarak durumumuzu merak ediyor. Seanslarim hala devam ediyor ve bırakmayı düşünmüyorum.
     Beğenin    
Talha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110976
Ece hanımla bundan 2 ay önce tanıştım. Orta-ileri düzeyde anksiyete ve orta düzeyde depresyon teşhisi konmuştu. Daha ilk seanstan itibaren her şey düzelmeye başlamıştı. Ödevlerinizi yaptığınız takdirde bunları çözmemeniz olanaksız gibi bir şey. Ayrıca seansları da elinden geldiğince uzun tutuyor. İstediğiniz zaman ona whatsapp üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Size her zaman güler yüzle yaklaşıyor. Kendisi ile bu sitedeki yorumlar sayesinde tanıştım. Aldığı eğitimler gerçekten çok başarılı ki zaten bunu terapi sırasında da görüyorsunuz. Ece hanıma minnettarım herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ece YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110935
Ece Hanımı internet sitesinden buldum. Ilk başta tereddüt ettim, "iyimidir acaba, internetten psikolog bulmak ne kadar sağlıklıdır ki." Diye düşünmüştüm. Sonradan yorumlarını okudum, dikkatimi çekmeye başladı ve "güvenili biri sanki." Dedim. Randevu almak için (tabii ki yine biraz ikilemdeydim.) Ece Hanımı aradım, iyi ki de aramışım. Çok ilgili, işini hakkıyla yapan, güler yüzlü biri. Terapi başladıktan sonra kafamda hiç bir soru işareti kalmadı Ece Hanımla ilgili. Tamamen güvendiğim biri kendimi düzenlemem sanıyordum ama hiç öyle olmadı, Ece Hanım sayesinde kendimi daha iyi daha mutlu ve dertsiz hissediyorum. Terapi haricinde de mesaj attığımda her seferinde geri dönüş aldım. Herkese tereddüt etmeden, seve seve tavsiye edebileceğim başarılı bir psikolog.
     1 Beğeni    
Senem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110404
kendimi çok mutsuz,çaresiz,sıkışmış hissettiğim birgündü.profesyonel birine ihtiyacım olduğunu düşündüm ve internetten arama yaptım.karşıma ilk Ece Hanım çıktı. İşaretlere inandığım için kendisini aradım.Konuşmakta bile zorluk çekiyordum.Neyim olduğunu,neye ihtiyacım olduğunu,nasıl hissettiğimi bile anlatabilecek durumda değildim.Telefonda söze nerden başlayacağımı bile bilmiyordum.Beni anladı,o güne hemen bir randevu oluşturdu. Gittim ve gittiğim için çok mutluyum. İyi ki internette karşıma ilk Ece hanım çıkmış iyi ki ben de bu işareti doğru okuyabilmişim. Kısa zamanda çok büyük değişim yaşadım.Ben çok istekliydim değişime ve bana istemek başarmanın yarısı demişti.Hep duyduğumuz sözdür ama O'nun sayesinde bu sözün gerçekliğine kendimle şahit oldum.Ben değişime inanan ve değişmi isteyen biriydim ve iyi ki bu yolda bana yönümü bulmam için destek veren,bana bu yolda refakat eden Ece hanımdı. Şimdi ve artık daha özgüvenli,ne istediğini bilen ve bunun arkasında durabilen,güçlü,mutlu,huzurlu,kontrollü,sınırlarını oluşturmaya başlamış,doğru iletişim kurmaya başlamış,kendini doğru ifade edebilen biriyim.Ece hanıma bana inandığı için teşekkür ederim.
     Beğenin    
Şenay AkSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109796
Merhaba, Ünüversite öğrencisi olan kızımın yaşamış olduğu stres kaygı ve buna bağlı öfke durumlarından dolayı bir psikolog arayışına girdik. Ve ınternette bakarken Ece hanımı buldum. İyi ki de bulmuşum, ve doğru adrese gelmişiz. İlk seansımız o kadar iyi geçti ki bunu kızımın gözlerinden anlayabiliyordum. 1,5 aydır düzenli olarak gidiyor. Ve inanılmaz bir değişim. Daha kontrollü stres yönetimi yapabilen biri olmuştu. Ece hanım mükemmel bir insan. Samimi, ilgili, her an danışanın yanında. Özverili çalışmalarıyla olağanüstü biri. İyi ki tanımışız, iyi ki bulmuşuz sizi. Teşekkürler hocam.
     1 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109751
Kendisine İnternet aracılığı ile ulaştım . insanlarla ilişki kurarken zorlanıyordum bu durum iş hayatımı, arkadaşlık ilişkilerimi ve daha birçok şeyi etkilemekteydi. Psikiyatristimin psikoterapiye yönlendirme sağlaması ile psikolog araştırmaya başladım . Başlarda çok tedirginlik yaşıyordum açıkçası. Ama Ece Hanımın yorumlarını okuduktan sonra kendisinden randevu almaya karar verdım . 4 .seansımız olmasına ragmen çok fazla ilerleme sağladık. Kendisine istediğim zaman ulaşabiliyor olmamda çok yarar sağladı. Kendisi işinde çok profesyonel biri. Ayrıca çok içten ve güleryüzlü. Profesyonel destek almak isteyen herkese Kendisini Kesinlikle Tavsiye ederim
     1 Beğeni    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109681
Ece hanım, bana istek oldu,hiçbirşey istemez beklemezken hayattan yol oldu, yoldaş oldu. Ben neler yaptım ona beni bıraksın diye:) benden vazgeçmedi, her gün merak etti sordu... Terapi iki kişilik bir yolculuk bunu ondan öğrendim. Yola çıkmak kolay değil, inkarlar içindeyiz o yüzden vazgeçmek de istedim ama her gün daha da güçlendirdi beni daha da kendime getirdi, getiriyor da... Yolun başındayız ben hala danışanıyım ve bu yolda başka bir insanla yapamazdı sanırım. Terapi iki kişilik bir yolculuksa gerçekten gözüm kapalı devam ediyorum. Çünkü gerçekten değer veren, hislerinizi anlayan, sizinle üzülen ve sizi hep merak eden bir uzman... İyi ki var, iyi ki karşıma çıkmış...
     Beğenin    
Aleyna
4.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109567
Ece hanım işini çok profesyonel bir şekilde yapıyor.Disiplinli, etik ve özenli çalışması beni çok etkiledi. Mesleğe yeni başlama adımları içersindeyim. Bu süreç içerisinde Ece hanımdan bir çok şey öğrendim. Mesleki tecrubesı hayatıma birçok şey kattı ve hala katmaktadır Gözlemlediğim sürec içerisinde danışanlarınında ece hanımdan çok memnun olarak ayrılması ve eğitimlerininde çok fazla olması beni çok etkiledi .profesyonel destek almak isteyen herkese Ece hanımı KESİNLİKLE TAVSİYE ederim
     Beğenin    
Ö.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109490
Ece Hanımı danışan yorumlarını okuyunca tercih ettim .Benim için çok zor bir dönemimde yeniden hayata umutla bakabilmemi sağladı .İlk görüşmeden itibaren çok samimi , canayakın ve anlayışlı davrandı . Güleryüzlü , ilgili , seans ücreti gayet makul ve süre oldukça uzun . İlk defa anksiyetemle ilgili olarak beni anlayan birilerinin olabileceğini hissettim . 4. Seansımda çok daha iyi hissediyorum .Bu zor dönemi onun desteği ve kendime olan inancımla atlatacağıma inanıyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Sultan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109447
Ben Ece hanıma ayrılık sonrası yaşadığım zorlu bir dönemi atlatma için başvurdum. 3 Seans yaptık kendisiyle ve oldukça iyi ilerledik. Ben seanslardan çok verim aldım ama seans dışında da kendisine ulaşabiliyor olmam beni çok rahatlatıyor. Ben yazmasam bile kendisi durum ile ilgili bilgi almak için mutlaka yazıyor. Yani seans dışında da süreç ile ilgili takibini yapıyor ve bu ilgi azımsanmayacak bir şekilde seans kadar iyi oluyor. İlişkim ile ilgilide düşünce yanlışlarımı keşfetmemde çok yardımcı oldu. Benze durum için sorun yaşayan ve bir danışman arayan kişilere kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Mehmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109266
Ece hanımı internet aracılığı ile buldum evliliğimde ciddi problemler vardı.ESimle boşanma kararı almıştık.ve son kez denemek için bir uzmandan yardım almaya karar verdik . 3. Seans olmasına rağmen eşimle birlikte baya bir yol ilerledik.evliliğimiZdeki hataları ikimizde farketmeye başladık.ve birbirimizi anlamaya başladık ve en önemlisi içtenliği ve bizi gerçekten anladığını hissettirmesi bizim için önemliydi. İstediğimiz zamanda rahatlıkla ulaşabiliyor olmamız bize çok yardımcı oldu. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum
     Beğenin    
Gülistan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109165
Kendisine ilk olarak internet sitesinde ulaştım biraz ön yargılarım vardı çünkü daha önce başvurduğum psikologlar la çalıştığımız da iyi bir sonuca varamamıştım seans lara başladık tan sonraki sürecim çok iyi geçti daha üçüncü seans olmasına rağmen kendisinden çok memnunum istediğim zaman kendisine ulaşabiliyorum güvenilir ve sempatik😊kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü gerçekten çok yararlı ve çok başarılı olduğunu düşünüyorummm hayatta olan bakış açımı değiştirdi insanlara karşı olan ön yargımı değiştirmeme çok yardımcı oldu kesinlikle le çokkk başarılı ve profesyonel bir iletişim becerisi var ve en önemlisi bu bence😊
     Beğenin    
Buse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2019
TavsiyeNo: 108719
Ece hanım çok iyi bir psikolog. Tedavinin her aşamasında benimle ilgileniyor. Sadece seans esnasında değil istediğim her an ona ulaşabiliyorum. Bana hep yardımcı oluyor. Tedavimle ilgili gerekli tüm yönlendirmeleri doğru teşhisler koyarak yapıyor. Bir ay öncesine göre oldukça iyiyim:) Tedavim hala devam ediyor. Yaptığı testler ile her hafta gerek seanlarla gerekse hafta içi telefonla görüşmeleriyle yakından ilgilendi. Verdiği testler ile sorunlarımı yakından takip etti. Testlerin yanında bilgilendirme formlarıda veriyordu.
     Beğenin    
Rabia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108313
Zor bi süreçten geçiyordum. Boşanmak üzereydim ve iş değişikliğide düşünüyordum hayatımda, bazı konuları tek başıma çözümleyeneyeceğim için yardım almaya karar verdim. Kendisini bir tanıdık vasıtasıyla buldum. Şuan hala seanlarım devam etmektedir ve kendisinden gerçekten çok memnunum kendimi Ece hanımla görüştüğüm zaman bi hasta gibi değilde sanki arkadaşımla konuşuyor gibi rahat hissediyorum ve ben şuan 3 seans bitirdim. Bu kadar zamanda hızlı ilerleyebileceğimi başlarda hiç düşünmemiştim fakat ilerleyen seanslarda daha güzel olacağını farkındayım. Ece hanımı tavsiye ederim kendisi çok sıcak kanlı birisidir.
     Beğenin    
Binnaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108033
Ece Hanımla tanışmam daha yeni oldu.Çok zor bir dönemimde birisine açılmaya ihtiyacım olduğunu düşündüğüm bir esnada, internet üzerinden araştırmalarım sonucunda kendisine ulaştım.Hem iş, hem de özel hayatımda bir çok sorunum vardı ve kendimi kaybolmuş hissediyordum.Kısa sürede kendimi bulmama yardımcı olmaya başladı. İşinde iyi olması çok önemliydi fakat uyum da benim için çok önemli bir kriterdi, ne de olsa bu çok da kısa olmayan bir süreç olacaktı. Objektif duruşu ve içten tavrı da seanslarda rahat olmamı, dolayısıyla da düşündüğümden kısa sürede yol almamı sağlamaya başladı.Kendine has yöntemlerinde var :) İyi ki tanışmışız:)ben tavsiye ederim kendi adıma .
     Beğenin    
Şeyda KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107949
Ece hanimi internetten buldum ucret olarak en uygun bana o gelmişti ve biraz bu yuzden ön yargılıydim ama gittikce bu yargi gecti ve iyi ki Ece hanima geldigimi anladim. Danisanlarinin her an her durumda iletisim kurmalarini istiyor izin veriyor. İlgileniyor. Ben bir arkadasima ve birde kuzenime önerdim onlarda gelecekler insallah. Erkek arkadasimla da yasadigimiz sorunlarla kararsizliklarla yakindan ilgilenip yardimci oluyor. Bir hafta da onu da götüreceğim beraber seans yapacagiz. Ece hanım hayatimi kolaylastirmaya calisiyor yaşadığım sorunlari indirgemeye çalışıyor ben yaklasik 5 aydır gidiyorum bir kere bile kötü terapist olduğunu düşünmedim kesinlikle herkese oneriyoeum ve onu seviyorum.
     1 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107892
Ece hanim işine çok hakim ve samimi biri,danışanlarina çözüm bulma konusunda çok yardmci,seanslar ile sadece sınırlı bir yöntemi yok,surekli danışan ile irtibat halinde,ben internet araciligi ile kendisini buldum,çok ama çok memnun kaldim,iyi bir psikolog arayanlara şiddet ile tavsiye ediyorum.Seanslari atlatmadan devam ederseniz şayet,kısa sürede ece hanim ile birlikte yol almak mümkün,ben kisa sürede çok yol aldim ve artik daha farkli bir pencereden olaylara bakabiliyorum,bu bakış açısını bana kazandiran bu seanslar oldu,hayata dair ben bilinci kazanmaktan dolayi çok mutluyum...
     Beğenin    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 10 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Ece PINAR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ece PINAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra YURTSEVER
Psk.Büşra YURTSEVER
Degerli meslektasimla bir donem birlikte calistik. Kendi alaninda yetkinlige sahip ve surekli kendini gelistiren bir meslektasimdir. Mesleginde ve...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Larin Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Atakoy 4. Kısım Behçet Kemal Çağlar Cad. O-179 D:12 Bakırköy/
İstanbul
Uzm.Psk.Ece PINAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 661 80 69
Telefon 2 :
0(555) 967 27 64
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(33 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Ece PINAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ece PINAR Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog, psikolog bakırköy, panik atak, ataköy psikolog, panik bozukluk, bahçelievler psikolog, anksiyete, şirinevler psikolog, yaygın anksiyete, yeşilköy, istanbul psikolog, yeşilyurt psikolog, stres, avcılar, öfke kontrolü, beylikdüzü psikolog, çift terapisi, vajinismus, ilişki terapisi, sosyal fobi, avrupa yakası psikolog, aile danısmanlığı, yas terapisi, depresyon, ergenlik, psikolog randevu, boşanma sureci, evlilik öncesi terapi, fobiler, travma sonrası stres, uzman psikolog, çocuk psikoloğu, pedagog, oyun terapisi, ayrılık anksiyetesi, psikolog tavsiye, kardeş kıskançlığı, uyku problemi, takıntılar, obsesif-kompulsif, iletişim problemleri, ayrılık, uyum sorunları, ailelerden kaynaklı sorun, ayrılma, özgüven eksikliği, güvensizlik, kıskançlık, boşanma süreci, sevgi kaybı

02:57
Top