2007'den Bugüne 90,039 Tavsiye, 27,717 Uzman ve 19,714 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Büşra YURTSEVER
Psikolog - İstanbul
Psikoterapist / Yazar

Büşra YURTSEVER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

21

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Büşra YURTSEVER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Büşra YURTSEVER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra YURTSEVER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
İnsandaki her bir ruhsal sıkıntı ve sorun sonuç değil uyarıcıdır. Erken önlem ve tedavi ( bilinçlenme) ile bu uyarıcıları Uman eşliğinde analiz edilip ,çözümlemek insanın ruhsal ,zihinsel, davranışsal ve manevi gelişimine birer tekamül kazanımı olarak geri dönüşmektedir. Kendi gelişiminize ve ilerlemenize izin verin ,psikoterapi kendinizi yakından tanıma sürecidir ve yaşamınızı daha bilinçli hale getirecek uyandırma çalışmalarıdır. Benim psikoterapi süreçlerini benzettiğim ve koyduğum bir isi...
 
Büşra YURTSEVER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mylife Danışmanlık Merkezi
Mimar Sinan, Doğancılar Cd. No:28, 34672 Üsküdar/İstanbul 
Psk.Büşra YURTSEVER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Büşra YURTSEVER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları :
Bireysel Danışmanlık
Ergen Psikolojisi
Yetişkin Psikoloji
Bilişsel ve Davranışsal Terapi
Bütüncül Terapi
Nefs -Maneviyat Psikolojisi
Transpersonel Psikoloji
***

Çalıştığı Konular :
•Kişilik bozuklukları
•Yas-ölüm -ayrlık- kayıp danışmanlığı
•Öfke Kontrolü
•İletişim sorunları -İlişki danışmanlığı
•Öz güven sorunları
•Panik Atak -Panik Bozukluğu
•Yaygın Anksiyete(kaygı) Bozukluğu
•Sınav Kaygısı
•Davranış Bozukluğu
•Karşıt Olma- Karşı gelme bozukluğu
•Dürtü Kontrol Bozukluğu
•Ayrılık Kaygısı Bozukluğu
• Sosyol(Pragmatik)iletişim Bozukluğu
•Fobiler
•Uyku Bozuklukları
•Ergenlik Sorunları
•Kendini tanıma -Benlik dönüşümü
•Teknoloji Bağımlılığı
•Depresyon
•Duygudurum bozuklukları
•DEHB...[Devamı...]

Büşra YURTSEVER Özgeçmis CV Psk.Büşra YURTSEVER'in Özgeçmişi
Psikolog Büşra Yurtsever,
Nişantaşı Üniversitesi İktisadi,İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Lisans mezunudur. Eğitim sürecinde ve sonrasında birçok yerde kendini geliştirmiş ve eğitimler almıştır. Şuan da uzmanlaştığı alan olan Yetişkin ve Ergen Psikolojisi üzerinde çalışmaktadır. Modern Psikoloji ile Tasavvuf Psikolojisini (Nefs ve Maneviyat psikoloji) bir arada kullanarak Transpersonel Ekol odaklı çalışmaktadır. Ayrıca Psikolojiyi, Edebiyatla -Şiirle harmanlayan yazı ve makele çalışmaları vardır. Çeşitli dergi -gazete çalışmalarında ve internet sitelerinde yazar olarak yazmaya ,üretmeye devam etmektedir . Şiir tadında bir kitap çalışması henüz yayınlanmamış olup beklemededir .

STAJ -İŞ DENEYİMLERİ :
2013 Ocak-2013 Mayıs Bilgelik Enstitüsü/ Danışmanlık Merkezi...[Devamı...]

Büşra YURTSEVER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
YENİ18.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124415
Kendisini internetten psikolog tavsiye eden sitelerin birinden buldum, araştırdım. İlk seansımızdan itibaren düşünce yapısı ve benimle kurduğu diyalog ilgimi çekti. Hayatımdaki pek çok şeyi farklı ve daha net bir şekilde görmemi sağladı. Aslında sadece topluluk önünde konuşma problemim için başvurmuştum ama Büşra hanım ile yaptığımız seanslarda gördüm ki onun da dediği gibi bu problemin daha derin sebepleri var ve bunları yavaş yavaş fark etmemi sağladı. Kendisi güler yüzlü ve işini ciddiye alan biri. Seanslarımız benim için çok faydalı oluyor.
     1 Beğeni    
Rakip
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ5.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124336
Büşra hanımı sosyal medya aracılığı ile tanıdım. Ve bir süre paylaşımlarını takip ettim. Ama kendisi ile herhangi bir iletişimimiz olmadı. Verdiği enerji ve yazıları ile kendisinin bana profesyonel destek verecek doğru uzman olduğuna kanı getirdim. İletişim numarasından sekereterden kendisine bir randevu alıp görüşmeye gittim. Aklım kesmese bir daha gitmeyecek başka birisini bulacaktım. Güleryüzü, enerjisi, samimiyeti ile beni oldukça rahatlattı ve hiç yabancılık çekemedim. Çekinmeden gönül rahatlığı ile sorunlarımı konuştuk. Öyle ki 1 saatlik randevuyu programındaki boşluğu da değerlendirerek 2 saate 2 seansa çıkarttım. Kendisi alanında oldukça uzman. Size hiç kafa yordurmadan çok kolay ve rahat farklı testlerle kendinizi tanımanızı sağlaması muazzam. İlk defa kendimi bu kadar yakından tanıyıp kendimle çıplak olarak yüzleştim. Kendimi tanımamda sağladığı muazzam katkı hiçbirşeye değişilmez. Eksi ve artı, zayıf ve güçlü yönlerimi ortaya çıkarıp neler yapabileceğim konusunda yol haritaları oluşturduk hep beraber. Ve bu kararları hayata geçirme sürecinde sürekli olarak beni cesaretlendirip desteğini hiç esirgemedi. Hayatımda yeni bir sayfa açtım. Yeni bir devrime imza attım. Az zamanda çok iş. Tereddütsüz tavsiye ederim. Kendisine şükran ve minnet duygularıyla her daim müteşekkirim.
     2 Beğeni    
Groad
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124094
Büşra hanım ile uzun süren terapi seanslarımız boyunca oldukça geliştiğimi iyileştiğimi hissettim. Kendisi, düşünce ve davranışlarımdaki pürüzleri, yanlışlıkları beni yormadan etkili bir şekilde düzeltti. Yaşının genç olmasına karşın herhangi bir tecrübesizlik hissettirmedi. Beğendiğim özelliklerinden biri samimiyeti olsa da nadiren bu samimiyetin yanında beni, çevremi veya davranışlarımı kişisel olarak yargıladığını hissettim. Ancak bu durum beni fazla rahatsız etmedi, tanışıklığımızdaki tek kusur olduğu için bahsettim. Büşra hanım sabırlı, kendini geliştiren, açık fikirli ve sıcak kanlı birisi. Bir terapide psikoloğumdan beklediklerimi fazlasıyla karşıladı. Çevremdeki insanların onlara anlattığımda psikolog fobilerini kıracak tecrübeler edindim.
     2 Beğeni    
Hanife KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121479
Ben Psikolog arayisi icindeyken, kendisini Google Maps’ten buldum. Ilk dikkatimi çekmesi evime yakin olmasıydı, sonrada kisisel blogunu incelediğimde gitmek istedigime karar verdim ve randevu aldım hemen.. Özgüvenimi bulmamda bana en çok yardimci oldu. Güven veriyor.. Konuştuğumuz konuları hic atlamıyor, unutmuyor. Bazen tam ifade edemediğim konulardada yardimci oluyor, evet diyorum tamda bunu demek istiyordum.. Güler yüzlü Dakik Dikkatli Calisanlar güler yüzlü ve steril bir ortam. :)
     4 Beğeni    
Ece PINAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120524
Degerli meslektasimla bir donem birlikte calistik. Kendi alaninda yetkinlige sahip ve surekli kendini gelistiren bir meslektasimdir. Mesleginde ve gercek hayatta guler yuzlu olmasi ve sizi cok iyi anliyor olabilmesi en onemli ozelliklerinden biridir. Surekli kendini mesleki acidan gelistirmektedir. Isini cok severek yapmaktadir. Kendini gelistirmek adina bircok çesitli alanlarda calisip basarilar elde etmistir.Sevgili meslektasimin basarilarinin devamini diler ve danismanlik almak isteyen herkese tavsiye ederim
     4 Beğeni    
Şeyhmus ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120520
-Ahmet Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Adlı bir arkadaş aracılığıyla tanıştık ve kendisinin tavsiyesiyle Büşra Hanım'dan hizmet almaya karar verdim. -Ailevi sorunlardan dolayı,2020'de 17 yaşındaki kardeşim için "yetişkin-ergen psikolojisi", 8 yaşındaki oğlum için de; "Çocuk Psikolojisi" üzerine terapi aldık. Hem kardeşim hem de oğlum için önerdiği teorik ve pratik tavsiyeler sonucu büyük oranda güzel sonuçlar aldık. -Alanına hakim,işini bilen en önemlisi sabırlı ve Hal'den anlayan İnsancıl yapısı takdire şayan. -Kimlikli, Nitelikli,Ehliyetli bir Psikolog -İşinde ehil,Hoş sohbetli,Empati kurmayı iyi beceren,Sıcak,Aktif bir insan. Verdiği destek,hizmetlerden dolayı kendisine minnettarız.
     4 Beğeni    
Süleyman Doğan
3.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120508
Büşra Yurtsever ile bir ulusal televizyon kanalında insan ve toplum üzerine bir programda tandım. Bendeniz Doç. Dr. Süleyman Doğan, insan ve toplum alanında yetkili biri olarak Büşra Yurtsever'i mesleğinde donanımlı ve yetkin olduğunu tespit ettim. İşini ciddi yapan ve mesleki formasyona haiz olduğunu gördüm. Ayrıca tevsiye ettiğim kişiler tarafından takdir edildiğini müşahede ettim. Klinik psikolojide konusunda ilerlerse daha başarılı olacağına inanıyorum. Meslektaşım Büşra Yurtsever'i üç kelime ile: Dürüst, profesyonel ve araştırmacı. Hizmet verdiği kişilere karşı şeffaf, arkadaş canlısı, ciddi ve mesafeli bir profil çiziyor. Çalışmasında ve çalıştığı yerlerle uyumludur. Çalıştığı kuramlara katkı sağlayacağına inanıyorum. Doç. Dr. Süleyman DOĞAN
     4 Beğeni    
Seyda B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120507
Büşra hanimla akrabamin kendisini önermesi üzerine öncelikle telefonda tanıştım henüz ilk tanışma aşamasında benim rahatlamam için çok yardımcı oldu. Yaşadığım sıkıntılardan dolayı en çaresiz hissettiğim anlarda rahatlamama çok yardımcı olmuştur. Simdi ofisinde tedavi olmaya gidiyorum 3 seansim bitti ve kendimi çok iyi hissediyorum. Takıntı ve özgüven problemim üzerine çalışmalar yapıyoruz oldukça iyi gidiyor. Sagolsun Büşra Hanım çok ilgileniyor. Mesleğinde başarısının sırrının arkadaş gibi sıcak kanlı olmasının bir payı olduğunu düşünüyorum. Kimseye söyleyemediklerimiz Büşra hanıma rahatça söyleyebiliriz bunun garantisini veriyorum :) Kendisinde en çok beğendiğim ozellik söylediklerinizi iyi analiz edip derinlemesine yorumlayıp farklı bakış açilariyla görmenizi sağlıyor.. Büşra Hanım gerçekçi, açıksozlu, iyi gozlemleyen biridir. Kendisi sıcakkanlı guleryuzlu ve samimidir. Çalıştığı yer Üsküdar'daki ofis konumu oldukça güzel bir yerdedir ulaşımı bulunduğu konum itibari ile kolay herkesin bulabilecekleri bir yerdedir.
     6 Beğeni    
Mehmet Akif AYDIN Fotoğraf
Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120506
Büşra Yurtsever hocayı katıldığımız eğitim ve sempozyumlardan tanıma şansım oldu. Aldığı eğitimlerin başarılı bir uygulayıcısıdır. Mesleğimizde gerekli olan eğitimlerin yanı sıra empati duygusu ve derinlikli bakış açısı, olayları analiz etme yeteneği, duyguları tanımlama ve detaylı olarak isimlendirmedeki başarısı -ki terapinin çok nadir konuşulan ama terapinin olumlu yönde seyretmesine çok fayda veren bir özelliktir- nedeniyle kendisini tüm danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
C. G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2021
TavsiyeNo: 119496
Bir tanıdığımızın önerisiyle gitmeye başladım. Samimi bir ortam, çalışanlar güler yüzlü, kendinizi asla yabancı hissetmiyorsunuz. Ben sosyal fobim olduğu için gidiyorum. Normalde insanların yüzüne dahi bakamayan ben seanstan çıktıktan sonra yenilenmiş gibi oluyorum ve çok öz güvenli hissediyorum. Sınav senem olduğundan dolayı yatkınlıklarıma göre kişilik testiyle meslek önerilerdinde de bulundu ve program hazırladı. Büşra Hanim gerçekten çok güzel ilgileniyor. Sadece 1 saatlik seanstan ibaret olmadığını sürekli olarak kendisiyle irtibatta olmam gerektiğini söylüyor. Sadece bir doktor gibi değil, arkadaş gibi yaklaşıyor size. Kendinizi güvende hissediyorsunuz. Kesinlikle herkese öneririm.
     5 Beğeni    
Uzm.Psk.Osman İLHAN
16.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112737
Meslektaşım ve arkadaşım olan Büşra Yurtsever hocayı kendi alanındaki yetkin ve özgün çalışmaları ile takip ediyorum. Edebi, sanatsal yönüyle oldukça entellektüel bir bakış açısını benimseyerek mesleği ile entegre etmiş bir uzman olarak sektöründe fark yaratmaktadır. Modern çağda insanların maddi bir nesne gibi değerlendirilip terapi edildiği bir çağda, insanın manevi yönünü de merkeze alarak bütüncül bir yaklaşımla çalışmaktadır. Bu yönleriyle mesleki yönünü geliştirdiği kadar insani ve dostane yönlerini de geliştiren Büşra Yurtseveri ihtiyacı olan herkese tavsiye etmekteyim.
     5 Beğeni    
Seda GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110148
Slm büşra hocamızdan cok.memnunuz neden derseniz oğlumuz 10 yaşında uyku sorunu yaşıyordu sagolsun 2 seans da bitirdi cok sukur bizim cok zorlandığımız uyku sorunu bitti allaha şükür ke ndisini seviyoruz iyii varsınız oğlumuz 10 yaşında uyumakta cok problem.yasadik ama.su an gayet iyi hicbir sorun yaşamıyoruz gercekten cok faydasını gördüm halada görmekteyim bizim oglumuz gibi zorluk çekenlere gerçekten tavsiye ediyorum kesinlikle iyikide tanimisiz hocamızı ve cok güler yüzlü sevecen olması cok iyyi oglum cok sevdi gerçekten hersey yolunda
     4 Beğeni    
Fatıh OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109415
Sosyal medyadan tevafuken denk geldiğim, Büşra Yurtsever hanımı psikolog olduğu için ekledim.Sonra şiir ve yazılarıyla tanışdım.Kendisine sanal ortamda geçirdiğim sıkıntılı süreç hakkında soru sordum, benimle ilgilendi.Ve daha sonrada; Manevi edebi, yönüyle çağımızın gücünü maddeden alan dünya görüşüne ters, Rabbiyle hemhal, inanmış bir ruhu etkileyebilecek bir kişi olduğunu hissettiğim için uzmanlık alanı da tasavvuf psikolojisi olunca yardım almak istedim.Kendisi için terapilerde gördüğüm araştırmacı, doğru tespitleri, net samimi, pozitif ve olağanüstü yardımcı yönü güven veren en önemliside mesleğinin aşığı olması diyebilirim.Birkaç terapi haricinde, soru sordum cevablandırdı, hatta süreç ile ilgili aradı yani epeyce ilgilendi.Kendi kendime göremediğim bazı kalıplaşmış kültürel inanışlarımın farkına varmamı sağladı.İşinin ehli en iyisine varabilme gayretini de takdir ediyorum.Doğru tespitleri ve durumumu çok iyi anlayabilmesinden dolayi kendisine çok teşekkur ediyorum.Sonuç olarak geçirdiğim süreç ile alakalı çok faydalı tesirli oldu.ALLAH daima işlerini kolay eylesin, yolunu açsın bizide onun gibi insanlara faydalı olanlardan eylesin.Tavsiye ediyorum!*)
     8 Beğeni    
@y_nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109365
Sosyal medya da araştırma yaparken keşfettiğim, şahsına münhasır değerli bir insan. Büşra Hanımla iletişime geçmemdeki en büyük etken özellikle tasavvuf psikolojisi ile ilgilenmesi oldu. İçten ve samimi olmasının yanı sıra bir o kadar da iyi bir dinleyici. Sizinle ilgili yerinde tespitlerde bulunarak şimdiye kadar fark etmediğiniz özelliklerinizi keşfe çıkıyorsunuz Büşra hanımla. Ufku açık ve kendisini devamlı yenileyen biri olarak hiç tereddüt etmeden kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. Her şey için teşekkürler.
     6 Beğeni    
Kezban BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108054
Büşra yurtsever'i sosyal medyada yaptığı bir canlı yayında gördüm ve araştırmaya başladım. Çok ilgimi çekti. Özellikle ilaçsız tedavi dediğinde çok mutlu oldum. Kesinlikle ilaç yok. Ve Büşra hanımın tasavvufla ilgilenmesi beni çok heveslendirdi tedavi ye karşı. Çok aradım araştırdım her konuda herşeyi anlatabileceğim bir uzman oldu kendisi. Kendi Kendime dedim keşke benim arkadaşım olsa 😊 böyle dosta can feda. O derece samimi kendisi. Farkettim kadarıyla sürekli kendini yenileyen ve sürekli birşeyler için çabalayan uğraşan biri uzman hanım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. O kabus dolu düşüncelerden sıyrılmak rahatlamak iyileşmek istiyorsanız tabi... Allah'ın izni ile büşra hanımla şifa bulacaksınız.
     5 Beğeni    
Cüneyt DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107169
Büşra hocamızı bir sayfa vesileyle tanıdım. Kendisini çok samimi, içten ve güler yüzlü buldum. Daha ilk konuşmamızda kendisinden hastamız adına istifade edebileceğimi ve yardımcı olacağını büyük bir memnuniyetle anladım. Kedisi işine aşkla bağlı ve bu işte önceliği hasta ve yakınlarının iyileşmeye bağlı memnuniyeti. Kardeşime konulan Bipolar teşhisi ve tedavisinin, Büşra hocamızın tavsiyeleri ve seansları doğrultusunda iyileşme sürecine doğru hızla ilerleyeceğimize, bize olan ilgi ve yakınlığından dolayı inancımız tamdır. Hocamızı tanıyanlar bilirlerki ki, onun yanında her şeyden önce insan ve ona hizmet esastır. Günümüzün Piskoloji bilimini tahsil eden ve üstüne koyarak giden bir hocamız. Bu İlmin sadece ilaçla değil doğru bir telkin ve tedavi yöntemiyle insanları 'hasta' olmadığına ikna eden bir hocamız. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve sayılarının çoğalmasını diliyorum.
     5 Beğeni    
Hüseyin Laletaş
6.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107101
Büşra Yurtseven birçok psikolojik ve deantolojik problemlerden dolayı mağduriyet yaşamış bir arkadaş grubumun sosyal media dayanışma grubunda zeki, cesaretli, yürekli, gelişime ve değişime açık şifacı karakteri ve etik tıbbi psikolojik yaklaşımlarıyla ilgimi çekti. Uzaktan iletişim şeklinde görüşme sayesinde bir hekim olarak bu zamana kadar karşılaşmadığım samimi , yapmacıksız, şirk belasına bulaşmamış bir psikolojik yaklaşımla şahsıma da yardımcı olduğu için ona naçizane kullar olarak idrak edebildiğimiz sonsuzlukların ve gerçek mülkün sahibi Allahın ismini anarak gönülden teşekkür ediyorum. Psikolog denince hayal ettiğim ama başka psikologlarda seyrel karşılaştığım yapmacıksız olgunluğu ve içtenliği ile sağlıklı veya hasta hisseden tüm nasibkâr insanlara tavsiye ediyorum...
     5 Beğeni    
Tuğba DEMİRÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100539
Çok sevgili meslektaşımla, sanırım üç yıl evvel psikologlar odasına destek çalışmaları sırasında sanal dünyada tanıştık, Büşra hanım o yıllarda öğrenciydi, sonra gerçek dünyada temas etme, tanışma ve kaynaşma fırsatını yakaladık. Kendisi çok yönlü biri, üstelik sadece bilimsel yönden değil sanatsal ve estetik yönü de çok gelişmiş bir kişi. Ney üfler, şarkı söyler, öğrendiği bilgiler konusunda paylaşımcıdır, araştırmacıdır, bazı dergilerde köşe yazıları yazar, tasaavvufla ilgilenir... Düşünen, yazan, kendini geliştiren, insan ilişkileri güçlü, girişimci, neşeli, kişisel gelişimine önem veren bir kişi, tabi bunlar Büşra hanımın başat özellikleri sadece. Mesleğimizi başarıyla icra edeceğine güvendiğim kişilerden. Meslek hayatında yolun açık olsun inşallah. Saygı ve sevgilerimle. Uzm.Psk.Tuğba Demiröz
     9 Beğeni    
Eyüp Cüce
26.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100492
Ne zaman Büşra Yurtsever'den söz açılsa, aklıma ondaki azim gelir. Seneleri deviren dostluğumuzda bu azmiyle ne zorlukların üstesinden kolayca geldiğini gördüm. Büşra, liseyi bitirdikten sonra defalarca üniversiteye giriş sınavlarında kendisine herhangi bir fakülteye girmesine yetecek puanı almasına rağmen tercih dahi yapmamış, ideali olan Psikoloji eğitimi için her yıl biraz daha azmini artırmıştır. Neticede azminin karşılığını almıştır. Büşra edebiyat düşkünüdür. Şiir, aforizmal sözler ve makaleler konusunda son derece başarılıdır. Böyle olması da belki de ona idealist olmayı sağlamıştır. İnanıyorum ki bir gün kütüphanemde onun hem edebi, hem mesleki kitapları olacaktır. Büşra insani ilişkilerde çok iyimserdir. Hiç kimseyi hiç bir şekilde kıramaz. Hiç kimseye "Hayır" diyemez. Bu özelliği ona zaman zaman zarar vermektedir. Sevdikleri için maddi, manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmaz. Yıllardır tanıdığım Büşra Yurtsever, çeşitli defalar, çok sinirli olduğum anlarda bile, iki cümle ile beni yerime çakmış, tek söz etmeme bile mani olmuştur. Büşra'yı üç sıfatla anlatmak istesem: Erekli (İdealist) Gerekli (Herkese lazım bir dost) Yürekli (Gerek okul, gerek edebiyat ve gerek sosyal alanda hep cesur) derim. Kendisine kalan ömründe başarı, sağlık ve huzur diliyorum. Saygılar.
     10 Beğeni    
Ali Rıza Bayzan
25.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100480
Bitmek tükenmez bilmez enerjisi, sahici iletişimi, sıcakkanlı ve girişken tavrı,araştırma merakı,psikolojinin yanı sıra edebiyata, şiire ve sanata olan ilgisi,psikolojide en yeni akımlardan olan transpersonal yaklaşıma olan merakı,hiç durmadan kendini geliştiren çizgisi ve sosyal sorumluluk projelerindeki gönüllü çalışmaları ile tanıdım Büşra hocayı. Psikoloji alanındaki çalışmalarında başarılarının devamlı olmasını, danışanlarının dertlerin derman olmasını dilerim.
     11 Beğeni    
Yalçın Eren
25.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100473
Psikolog Büşra hanımı sosyal medya (facebook) üzerinden katıldığı bir radyo programı ve bir TV programındaki söyleşisinden tanıdım. Kendisinin kitaplara olan ilgisi vesilesi ile yaptığımız sohbetlerde kendisinden çok istifade ettiğim bilgiler edindim. Bilhassa araştırmacı bir yazar olarak okuyucum ile sadece yazılı iletişimin ötesinde sözlü olarak da bağlantı kurmamda yaşamış olduğum birtakım sıkıntıların kökeninde neler olabileceği ile alakalı bazı tesbitlerde bulunarak bana yardımcı oldu. Kendisini klasik üniversite eğitimi dışında azmi ve gayretiyle pekçok seminer ve konferanslara katılarak bilgi dağarcığını genişletmiş mesleğine aşık bir psikolog olarak görüyorum. İnsanlara faydalı olabilmek adına herkese karşı güleryüz ve içtenliğiyle alanı ile ilgili konularda her türlü desteği sağladığını gördüm. İnsanlara daha kolay ulaşabilmesi için özellikle bu konuda tecrübe sahibi olan mercilerden gerekli destek sağlanırsa daha faydalı hizmetlerde bulunacağına hiç şüphem yok. Büşra hanım yeni fikirlere açık, samimi ve maneviyat dolu diğergam bir yürekle mesleğini icra edebilen müstesna bir yeteneğe sahip psikolog. Kendisine mesleki çalışmalarında ve hayatta başarılar diliyorum...
     10 Beğeni    

Büşra YURTSEVER'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Edebiyat / Şiir / Müzik / Kitaplar /

Sevdigi Muzikler : Türk sanat müziği / Türk Halk Müziği / Enstrümantel / Tasavvuf Müzikleri / Klasik Müzik


Büşra YURTSEVER'in Kitap ve Yayinlari Büşra YURTSEVER'in Basılı Kitap ve Yayınları
Şiir Tadında Tasavvuf Psikolojisi üzerine kitap çalışması beklemede.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mylife Danışmanlık Merkezi
Mimar Sinan, Doğancılar Cd. No:28, 34672 Üsküdar/İstanbul 
Psk.Büşra YURTSEVER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 273 31 90
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Büşra YURTSEVER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Büşra YURTSEVER Mesleki Videolar Videoları
-

10:41
Top