2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Serhat ÖZMEN
Psikolog - İstanbul

Serhat ÖZMEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Serhat ÖZMEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Serhat ÖZMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Serhat ÖZMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fırat KOLYİGİTUzm.Psk.Fırat KOLYİGİT
Fırat bey ile iş arkadaşıyız. Fırat beyi uzun yıllardır tanıyorum. Fırat beyi ilk tanıdığınız zaman mesleğine bağlı, işini seven ve ciddiye alan bir i...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Son yıllarda Psikoloji biliminde büyük yenilikler yaşanmaktadır. İnsanların Psikoloji bilimine ilgisi artarak devam etmektedir. Bizler yani Psikologlar evrensel bilgiler ve bireysel perspektifleri birleştirerek kişiye özgü çözüm imkanları için çaba harcıyoruz. Toplumun zihnindeki masabaşı psikolog imajı yerine daha dinamik ve etkin bir süreç sizi ve sorunlarınıza baş edebilecek ipuçlarını bulup birleştirmeye davet ediyoruz. Hoş geldiniz.
 
Serhat ÖZMEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Empati Psikoloji Merkezi
Gaziosmanpaşa
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1991 (32 yaşında)
Doğum Yeri : Bitlis
Yabancı Dil : İngizce (B)
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi-Psikoloji (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Serhat ÖZMEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin
Kişilik Bozuklukları
Aile Danışmanı
Travma Terapileri
Cinsel Taciz Sonrası Stres
Ağır yaşam olayları
Ölüm
Kayıp
Yas
İntihar
Aile içi Problemler
Çiftler Arası Sorunlar

Çocuk
Stres, Uyku Bozuklukları, yeme içme sorunları, alt ıslatma, akademik sorunlar, okul problemleri, arkadaşlar arası problemleri

Ergen

Kimlik sorunları,
Üniversiteye hazırlık aşaması
Sınav kaygısı
Uyuşturucu vb sorunlar
intihar eğilimi
Kaygı
Sosyal sorunlar

Serhat ÖZMEN Özgeçmis CV Psk.Serhat ÖZMEN'in Özgeçmişi
Psikoterapi süreci, uzun süren yaşam olaylarında baş edilmesi güç ilişkiler içinde kendisini bulan hemen hemen herkes için önerilmektedir. Psikoterapi sürecinde kişiler belirli kararlar alırlar ve bu kararları alırken danışmanları yanlarındadır. Sürecin sonunda gerçeklik algıları düzelir ve yaşamsal rahatsızlık ve stresleriyle daha iyi başa çıkarlar. Depresyon, kaygı bozukluğu, stres menşehli diğer problemler,bedensel ağrılar(somatik), cinsel işlev sorunları, travmatik yaşam deneyimleri gibi insanları sistematik olarak etkileyen eksenleri terapi süreçleriyle beraber daha iyi algılanabilir hale getirilebilir. Yanı sıra; kişilerarası ilişkileri daha iyi anlayabilme ve yürütme ve kendi amaçlarını yönetebilmeyi sağlayarak bu alanda yaşanan sorunları çözmede ve kişisel hedeflere ulaşabilmede de yardımcı olur.
...[Devamı...]

Serhat ÖZMEN'in Makaleleri Serhat ÖZMEN'in Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Serhat ÖZMEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sercan
9.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114716
Serhat bey ile staj döneminde başlayan uzun soluklu bir dostluk bağımız vardır. Kendisini sürekli geliştiren, okuyan ve araştıran yapısı ve daima daha fazlasını yapmak isteyen kişiliği sayesinde hem kendisine hem de yaşadığı topluma değer katmaya çalışır. Köklerini ve toplumun gerçekliğinden kopmadan sürdürdüğü meslek yaşamında daha iyi yerlere geleceğinden ve yaşayan tüm canlılara yarar sağlamaya çalışacağından hiç şüphem yoktur. Ayrıca kendisi arkadaş ilişkilerinde samimi ve dost canlısı, işinde ise ciddidir. iyi bir psikolog ve iyi bir insandır.
     2 Beğeni    
Ş.Ç.
9.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114715
Danışanlarına empati ile yaklaşan sempatik bir psikolog. İşine çok hakim, severek yaptığı çok belli. Ortam oldukça sıcak, yabancı hissettirmiyor. Serhat beyi tanıdıktan sonra Lüksten özellikle sakınıldığını düşünüyorum. Ayrıca yanında bir de diyetisyen çalışıyor. Bana EMDR denilen bir tedavi uyguladı. Çocuklukta bende iz bırakan ve her anlattığımda gözyaşlarımı tutamadığım bir olay bu yöntemle artık basit bir olaya dönüştü zihnimde. Üstelik tek seansta, 1 saatte. Minnettarım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Metin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110720
Serhat beyi uzun ve bilinçli araştırmalarım sonucu buldum.Çünkü yaşadığım çocukluk ve gençlik travmalarımı her psikoloğa anlatamazdım. Anlatsam dahi anlaşılacağım konusunda kuşkuluydum.Şanslıydım,çünkü bir arkadaşımın da tavsiyesiyle kendisini araştırdım. Araştırırken kendisinin meslektaşlarına seslenen o vicdan ve sorumluluk dolu bir yazısına denk geldim.Yazıyı okuyup bitirdiğimde içimden ''İşte bu! aynı şeyleri hissedebildiğim biri beni anlayabilir.''dedim. Kendisini arayıp hemen randevu aldım. Seanslar boyunca ruhumda ve bedenimde büyük acılara ve yakınmalara sebep olan kaygıların soruların cevabını bir bir buldum. Serhat beyin elbette elinde sihirli bir değnek yok ama zaten olmasına da gerek yok çünkü kendisi zaten içinizde zaten olan yaşama tutkusunu ve direnme ateşini yakmanız için size rehberlik ediyor.Benim en çok hoşuma giden yönü de bu oldu. Serhat bey size yardımcı oluyor ama sizi de işin içine katarak ve size de sorumluluk yükleyerek. Kendisi genç yaşına rağmen sürekli kendini geliştirmeye çalışan,sürekli okuyan biri izlenimi verdi.Zira seanslara her gidişimde açık kitaplar ve bu kitaplardan alınmış notlar altı çizilmiş pasajlar gördüm masasında.Sadece kendi alanıyla sınırlı kalmaması edebiyatla da ilgilenmesi,Dostoyevski ,Hasan Ali Toptaş, Haruki Murakami,Halikarnas Balıkçısı okuması kendisine bir entelektüellik ve derinlik kazandırmış. İşini tutku ve zevkle yapması gözüme çarpan diğer özelliklerinden. Saygılı, nazik ve anlayışlı biri. Bu anlamda en önemlisi sadece Psikolog ruhsatına sahip değil. her yönüyle iyi bir Psikolog. Ben Pendikte oturmaktayım ve kendisinin danışmanlık merkezi Gaziosmanpaşada. Haftada 1 gün 1 saatlik seansa gidip gelmek yaklaşık 4 saat sürüyordu. Bütün bunlara rağmen her seansa büyük bir istekle gittim. Her seanstan sonra korkularımı kaygılarımı travmalarımı anlamlandırmaya nasıl başa çıkacağıma dair kazanımlarla döndüm. İçimdeki yaşama tutkusunun ateşini tekrar canlandıran kendisine sonsuz teşekkürler.
     9 Beğeni    
Zühre Yıldızı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110641
Serhat bey mesleğinde en iyilerden diyebileceğim bir bir uzman sanırım. Mesleki yönü ve insani değerleri kendisine saygı uyandıran, sizi pozitif güleryüzle karşılayan sorunlarınıza veya durumunuza profesyonel yaklaşım sunan. Çözüm odaklı ve sağlam adımlarla size yardımcı olan. Özverili saygılı ve çizgisini belirlemiş mesleğini aşkla yapan gerçekçi müthiş size enerjisini veren bir insan. Bana göre sayfalarca anlatılabilir donanıma sahip bir uzman. Uzun soluklu bir tedavi sürecin oldu kendisiyle ve hiç artık tedaviye gitmek istemiyorum dedirtmemiş, bana sabırla saygıyla özveriyle güven veren yaklaşıyla hayatımda yeniden bir sayfa açmama önemli katkısı olan serhat beyi tavsiye etmekten ayrıca onur duyarım.
     11 Beğeni    

Serhat ÖZMEN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kitap okumak, Araştırma Yapmak, Yüzmek

Sevdigi Yazarlar : Haruki Murakami, Mo Yan, Yaşar Kemal, Kemal Tahir, Sabahattin Ali

Sevdigi Muzikler : Clasic


Serhat ÖZMEN Mesleki Videolar Videoları
1 Video

Serhat ÖZMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Serhat ÖZMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fırat KOLYİGİT
Uzm.Psk.Fırat KOLYİGİT
Fırat bey ile iş arkadaşıyız. Fırat beyi uzun yıllardır tanıyorum. Fırat beyi ilk tanıdığınız zaman mesleğine bağlı, işini seven ve ciddiye alan bir i...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Empati Psikoloji Merkezi
Gaziosmanpaşa
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 609 05 55
Telefon 2 :
0(212) 609 05 55
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1991
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Bitlis
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Serhat ÖZMEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngizce (B)

Serhat ÖZMEN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

21:09
Top